1. You Are My Glory

  You Are My Glory

  İMDb : 9.1 32 Bölüm

  You Are My Glory, Wang Zhi'nin yönettiği, başrollerini Yang Yang, Dilraba Dilmurat, Pan Yueming, Hu Ke, Wang Yan lin ve Zheng Hehuizi'nin paylaştığı bir romantik dizidir. You Are My Glory, Gu Man tarafından yazılan aynı adlı bir romana dayanıyor ve bir oyunda eski lise sınıf arkadaşı Yu Tu ile yanlışlıkla tekrar bir araya gelen popüler aktris Qiao Jingjing'in hikayesini konu alıyor. On yıl sonra, Qiao Jingjing, lisede onu reddeden eski lise sınıf arkadaşı Yu Tu ile bir oyunda beklenmedik bir şekilde tekrar bir araya gelir. Liseye giriş sınavının ilk ayrılığından bu yana on yıldır birbirlerini görmemişlerdir. Ancak aslında onu her yerde, çeşitli haber ortamlarında, ekranlarda, hatta metro reklamlarında, otobüs duraklarında görebilir. Her yerde onun figürü var. Qiao Jingjing, öğrencilik yıllarında sıradan bir kızdı. Ancak on yıl sonra popüler bir oyuncuya dönüştü ve "Arena Of Valor" oyununun sözcüsü oldu. Sözcünün imajını düzeltmek için oyun becerilerini geliştirmeye başlar. Böyle bir tesadüfte, çevrimiçi oyunda oyun ustası Yu Tu ile yeniden karşılaşır ve onu oyun koçu olmaya davet eder. Onun oyun koçu olduğu dönemde aralarındaki ilişki daha da yakınlaşır ve birbirlerini daha iyi tanırlar. Bir uzay mühendisi ve ünlünün hayatı nasıl bir araya gelecek? You Are My Glory Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
  8.6
  ( Toplamda 40 oy verildi. )

      9.1   3.647

Background
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Gamze Ağustos 20, 2021 16:49:51

  Muthis bir kimyalari var. Cok begendim. Bu ikilinin beraber dizisini gorunce heyecanlanmistim ve bosa cikarmadilar. Yangdi cifti supersiniz <3

 2. avatar
    Fuu Ağustos 21, 2021 18:38:41

  Hayatin icinden, bol romantizm ve iyi oyuncu kadrosuyla 2021 in en iyi dizilerinden biriydi. Kötü karakter ya da sürükleyici bir hikayeden ziyade daha güzel anlara sahip ve araya serpiştirilen az dramla bence basarılıydı. Yang yang ve dilraba gibi bir kimyayı bir daha ne zaman görürüz bilmiyorum. Umarım bir dizi daha çekerler. İzlemeyenlere kesinlikle tavsiyemdir.

DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.