Dilraba Dilmurat

Dilraba Dilmurat 3 Haziran 1992'de Sincan, Çin'de doğdu. Kökleri Orta Asya ve Çin'in batısına kadar uzanan Uygur etnik kökenlidir.

Dilraba Dilmurat, Çin'in popüler dizisi 'Diamond Lover' ile ün kazanan bir aktris, şarkıcı ve modeldir. Şangay Tiyatro Akademisi'nde oyunculuk eğitimi aldıktan sonra Dilmurat, 'Anarhan' dizisiyle ilk kez oyunculuk kariyerine başladı. Dizi ve karakteri bir hit oldu ve karşısına çıkan birçok başka rolü vardı. Önümüzdeki birkaç yıldaki en popüler dizileri arasında Legend of the Ancient Sword, The Backlight of Love ve Diamond Lover yer aldı. 2015 yılında da Seyircinin Favori Yeni Başlayan ödülünü kazandı. 2016'da Hot Girl, The Ladder of Love ve Six Doors gibi diğer başarılar izledi. 2017'de en popüler filmi 'Mr. Pride vs. Miss Prejudice, ona En İyi Yeni Kadın Oyuncu ödülünü kazandırdı. O zamandan beri, Dilmurat hiçbir zaman geriye bakmak zorunda kalmadı ve her yıl istikrarlı bir dizi ile iyi performans gösteren biri haline geldi. Son yıllarda yine aynı şekilde rol aldığı yapımlar popüler olmaya devam etmektedir.

Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.