Müzik
First Romance
First Romance
First Romance Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin dizisi Wei Mian Jun'un aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Birçok yanlış anlaşılmadan sonra ilk aşkı yaşayan garip kız Xiong Yi Fan ve piyanist Yan Ke arasındaki hikayeyi takip ediyor. Piyano prensi Yan Ke, kolejde daha önce aşık olduğu bir kız olan Xiong Yi Fan ile karşılaşır. İkisi geçici olarak birbirlerine yaklaşır ve yakınlaşırlar. Hayatları çarpışırken bir dizi komik, şaşırtıcı ve dokunaklı hikaye ortaya çıkar ve ardından ilk aşk hakkında tatlı bir macera başlar. İki yönlü gizli aşk, sonunda başarılı ve tutkulu bir aşk hikayesine dönüşür.Wang Yi Lun, Yan Ke rolündedir. Piyano okuyan bir birinci sınıf öğrencisi olarak karşımıza çıkıyor. Müziğe titizlikle ve sevgiyle yaklaşıyor, hayata sakin ve beceriksiz davranıyor, insanlara karşı kibar ve net sınırları var. Wan Peng, Xiong Yi Fan rolündedir. Hayata karşı iyimser ve pozitif, arkadaşlarına karşı samimi ve samimi, cesur ve aşka karşı ısrarcıdır. Gençlik ve romantik hatta müzik türünü seviyorsanız First Romance sizin için iyi bir seçim olacaktır. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
I Hear You
I Hear You
I Hear You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizleri bekliyor! Ocak-Şubat 2019'da yayınlanan ve sitemizde altyazılı olarak izlenebilen 24 bölümlük bir Çin dizisidir.Bir realite şovu nedeniyle yolları kesişen bir kız ile müzik dehası arasındaki sevimli bir aşk hikayesini konu almaktadır.Bei Erduo (Zhao Lusi) sıradan bir aileden geliyor. Müziği çok seviyor ve her zaman bir seslendirme sanatçısı olmayı hayal etti. Bu alanda kariyer yapmak için yurtdışında Japonya'da eğitim almayı umuyor, ancak annesi hedeflemesi gereken tek şeyin zengin bir adamla evlenmek olduğuna inanıyor. Bei Erduo aynı hikayeyi defalarca duymaktan bıktı. Okul için yeterince para biriktirmek ve ihtiyacı olan bir arkadaşına yardım etmek için, koşulları gereği bir flört realite şovuna katılmaya zorlanır.Gösteri boyunca, seçkin bir aileden dünya çapında bir luthier olan Ye Shuwei (Riley Wang) ile tanışır. Sanatçı bir aileden gelen Ye Shuwei, müziğe eğilimlidir ve müzik dünyasında gizemli ve tanrısal bir statüye sahiptir. Ye Shuwei, yeğeni Yu Sheng'e (Yuan Hao) karşı bir iddiayı kaybettikten sonra, realite şovuna giderek Yu Sheng'e yardım etmekten başka çaresi kalmaz. Gerçek şu ki, Ye Shuwei'nin gösteriye gitmeye karar vermesinin bir başka nedeni de mükemmel kulağı olan kişiyi arıyor olmasıdır. Bir şekilde Bei Erduo ve Ye Shuwei birlikte yaşamaya başlar.Romantik ve müzik türünü seviyorsanız I Hear You izle ve tüm bölümleri hızlıca bitirin. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler diliyoruz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.3
Love Scenery
Love Scenery
Love Scenery izle, 2021'de çıkan yeni bir Çin romantik dizisidir. Dizi, popüler bir şarkıcı Liang Chen'in normal bir çocuk Lu Jing'e aşık olduğu hakkında bir hikayeyi konu alıyor.Love Scenery, Qiao Yao’nun "You cannot avoid crush" romanından uyarlanmıştır.Xu Lu ve Lin Yi başrol oyuncular olarak karşımıza çıkıyor.Xu Lu, 2021'de Çin romantik draması Sunshine of My Life’da rol aldı. Aynı rüyayı gördükten sonra bir başkana aşık olan normal bir kızı canlandırdı.Lin Yi, 2021'de Çin tarihi dizisi The Blessed Girl’de rol aldı. İmparatorluğunu yalnızca Tanrı Efendisinin kurtarabileceğine inanan bir kralı canlandırdı. Ayrıca 2019'da “Put Your Head on My Shoulder” da rol aldı.Liang Chen çifte ödülü alır ama ona erkek arkadaşının onu aldattığı öğrenilir. Bir konuşma yapıyor ve Meng Lanzhi'ye ihtiyaç duymadığı şeyleri götürdüğü için teşekkür ediyor. Lu Jing'in oda arkadaşları, Liang Chen'in çok havalı olduğunu düşünüyor.Xu Lu (Liang Chen)Müziğinin tarzını değiştirmek isteyen popüler bir şarkıcıdır. Oyun oynaması istendi ama becerisi gerçekten kötü. Bu yüzden arkadaşı Sun Binyu'dan ona yardım etmesini ister. Ama adam onun yeteneğini gördükten sonra ondan vazgeçiyor. Lin Yi'ye Liang Chen'i eğitmesini söyler.Lin Yi (Lu Jing)“Perfect World” oyununun en iyi oyuncusu. Ancak "kutu ruhu" Liang Chen'i aldıktan sonra rekoru kırılır. Kızın elde etmek istediği tanrıça olduğunu bilmiyor.Hu Bing (Ding Jiayun)Liang Chen'in arkadaşıdır. Onu seviyor ama duygularını ona itiraf etmeye cesaret edemiyordu. Liang Chen'e yakın olmaya çalışırken her zaman Lu Jing'i durdurur.Hu Yunhao (Sun Yubing)Liang Chen'in arkadaşıdır. Ancak faydaları gördüğünde istediği zaman vazgeçebilir.Zhong Danni (Ma Shanshan)Güney Üniversitesi'ndeyken Liang Chen'in oda arkadaşıydı. Ama artık tanıdık gelmiyorlar.Love Scenery Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde tek parça halinde tüm bölümleri izleyebilirsiniz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
The Brightest Star in the Sky
The Brightest Star in the Sky
Yang Zhen Zhen (Wu Qian) Zheng Bo Xu’nun(Huang Zitao) asistanı olarak iş bulan bir müzik âşığıdır. Zheng Bo Xu kibirli ve popüler bir idoldür. Kontrol edilmesi zor biridir ve son derece özgürdür. Beraber çalışırken Yang Zhen Zhen ve Zheng Bo Xu birbirlerini yakından tanırlar ve Zhen Zhen, Bo Xu’nun zorlukları aşmasında ona yardımcı olur.Star Entertainment, Çin'deki en iyi eğlence ajansıdır. Bir çift, Cheng Tian Hao ve Du Wan Qing tarafından kuruldu ve sonunda şirket yönetimindeki farklı inançlardan dolayı yolları ayrılmıştır. Yang Zhen Zhen müzik tutkusu olan genç bir kız. Starry Sky Entertainment'a katıldı ve Zheng Bo Xu'nun asistanı olarak atandı. Bo Xu, kibirli ve asi olan popüler bir idol. İle onun kusurlarını düzeltmek ve onun potansiyelini ortaya yardımcı Zhen Zhen, yardımı, Bo Xu yavaşça yetenekli bir şarkıcı dönüşür. Bu süreçte, Zhen Zhen de deneyim kazanır ve yetenekli bir idol yöneticisi olur. Aynı zamanda Du Wan Qing, Bo Xu'nun henüz en büyük rakibi olmak için şekillenen bir şarkıcı Yu Zi Rui'yi de tımar ediyor.Sonuç olarak romantik, gençlik, komedi içerikli eğlenceli bir yapımdır. The Brightest Star in the Sky Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.3
Heartstrings
Heartstrings
Üniversitede müzik bölümünde yer alan öğrenciler arasındaki dostluk ve aşkı konu almaktadır. Lee Gyu‑won geleneksek müzik bölümünde okuyan bir öğrencidir ve gayageum adı verilen müzik aletini çalmaktadır.  Lee Shin ise babasının izinden gidip gitar çalıp kendi grubuyla beraber şarkılar çalmaktadır. Okulun yılsonu gösterileri için pek çok farklı karaktere sahip öğrencileri bir araya gelirler. 100. yıl gösterisi ünlü bir yönetmen ve yetenekli öğrenciler ile yorucu bir macera başlar.2011 yapımı romantik ve müzik temalı Heartstrings dizisi size çok farklı duygular yaşatıyor. Özellikle başrol oyuncularından Jung Yong‑hwa şarkılarıyla diziyi çok farklı atmosfere taşıyor. Ayrıca geleneksek müzik ile modern müzik düeti de tekrar dinlenecek kadar güzeldi. Park Shin Hye ve Jung Yong‑hwa uyumu gayet yerindeydi. Yakın arkadaş olduklarını biliyoruz. 2 dizide beraber yer aldılar. Dizi, özellikle OST ve yer alan şarkılar açısından oldukça başarılıydı.Destekleyici oyuncular da oldukça başarılıydı. Kendi hikâyeleri ve planları vardı. Herkesin kendine ait bir şeyi bulabileceği Heartstrings dizisini izlemenizi öneriyorum. You are fallen for me olarak da bilinen diziyi izlerken iyi zaman geçirebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2011
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 6.7
İçerisinde müzik tutkusu olan Asya dizileri yer almaktadır. Farklı enstrümanlar ile kulaklarımızı şenlendiren müzik temalı dizileri izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.