Müzik
Summer Guys
Summer Guys
"Summer Guys", Heo Chan tarafından yönetilen 2021 Güney Kore drama dizisidir.Güney Kore'nin subtropikal adası Jeju'da, son ayakları üzerinde bayraklı bir sahil barı var. Tesisin popülaritesine ve barın birinci sınıf konumuna rağmen, başarısızlığa mahkum görünüyor. Ancak tek barmen olan 25 yaşındaki Oh Jin Dal Rae (Kang Mina) bunun olmasına izin vermemekte kararlıdır. Yaz yaklaşırken ve tatilciler tatil planlarını hazırlamaya başlarken, üç genç erkek barmenlerden yardım ister.Aralarında Seon Woo Chan (Lee Jung Shin) adında zengin bir aileden bir Ivy League mezunu var. Üzücü bir çocukluk geçirdikten sonra kendini iyileştirmeye ve mükemmelliğe ulaşmaya çalışır. Ayrıca insanlara yardım etme arzusu olan dindar bir Budist olan Ma Tae Oh (Lee Jung Sic) de yardım ediyor. Ve çete, bir zamanlar çarpıcı bir fiziğe sahip bir beyzbol oyuncusu olan Park Gwang Bok (Viini) tarafından tamamlandı. Barın kaderi, Jeju Adası'nda ticari çıkarları olan güçlü bir şirket patronunun kızı Yeom Ah Ran (Lim Na Young) için de büyük bir ilgi konusudur.Oh Jin Dal Rae ve ekibi, yeni ekibiyle birlikte, unutulmaz bir yaza hazırlık olarak olağanüstü kokteyl yapma ve sallama becerileri geliştirerek barı yenilemeye karar veriyor. Ancak kalp meseleleri planlarını raydan çıkarmakla tehdit ediyor. Ve yaz ısındıkça romantizm de artıyor… hatta kalp kırıklığı! 2021 web Kore dizilerinden biri olan Summer Guys Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 30
 • IMDb 7.9
Do You Like Brahms?
Do You Like Brahms?
Park Joon Young (Kim Min Jae), bir başka yükselen yıldız piyanist yüzünden ünü azalmakta olan köklü ve yetenekli bir piyanisttir. Üstelik piyano çalma aşkından değil, ailesinin borcunu ödemek zorunda kaldığından, durmaksızın dinlenmeden icra ettiği için müzik çalma zevkini de kaybetmiştir. Bu arada Chae Song Ah (Park Eun Bin) özellikle yetenekli değil ama kemanı çok seviyor. Kemanı geç aldığı için de kendini kaybolmuş hissediyor; kemancı olarak belirsiz bir gelecekle karşı karşıya. Denizaşırı müzik okullarından gelen her ret mektubuyla güveni sarsılır. Ancak Song Ah keman tutkusunu ve sevgisini kaybetmedi, bu yüzden Kyung Hoo Kültür Vakfı'nda bir etkinlik planlayıcısı olarak gönüllü stajyer olarak çalışırken orada kalmaya çalışıyor.Eğitimini Seo Ryung Üniversitesi'nde tamamlaması gereken Joon Young, işten izinli bir yıl almaya ve son yılını tamamlamaya odaklanmaya karar verdi. Joon Young her zaman borçlu olduğu için piyano sahibi değildir ve bu nedenle Kyung Hoo'daki prova odasında elinden geldiğince piyano çalışır. Bu nedenle Joon Young ve Song Ah tekrar bir araya gelirler ve hemen birbirleri üzerinde daha güçlü izlenimler bırakırlar. Joon Young'ın performansı Song Ah'ı küçük ve önemsiz hissettirirken Joon Young, Song Ah'ın mücadeleleriyle rezonansa girdi. Garip bir şekilde tanışırken, arkadaşlıkları çiçek açar. Garip bir nedenle, sessiz ve içine kapanık Joon Young, Song Ah'ı tanımak için inisiyatif alır ve değişmeye başlar. Do You Like Brahms Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.7
My Neighbour Can’t Sleep
My Neighbour Can’t Sleep
My Neighbour Can't Sleep Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Mi Duo yaz için iki aylığına büyük bir malikaneye taşınır ve burada dinlenmeyi ve hit bir roman yazmayı hayal eder. Ancak, oradaki ilk geceden bile komşusu Xi Song'un uykusuzluk çektiğini ve bütün gece piyano çalmaya devam ettiğini keşfeder. Ve en kötüsü, onu azarlamak için balkonuna tırmanır, ama sonunda Xi Song'un da bilmeden uyuduğu yatağında uyur. Bundan sonra, Xi Song, paha biçilmez bir cam bardağı kırdığı için onu suçlar ve ya ona geri ödemesi ya da onunla aynı yatakta yatması gerekir, çünkü ortaya çıktığı gibi, onun uykusuzluğuna çare olabilecek tek kişi odur. Mi Duo bu çılgın anlaşmadan kurtulmaya çalışır, ancak sonunda kabul etmekten başka bir seçenek görmez. Yavaş yavaş, Xi Song'un kibirli davranışını görmeye ve aşık olduğu hassas, saf bir çocuğu keşfetmeye başlar. Drama, tatlı, sevimli, sevimli sahneler ve komik durumlarla dolu, güzel tempolu bir romantizme sahipti. İki başrolün kimyası mükemmeldi ve aşk hikayesine çok yardımcı oldu. My Neighbour Can't Sleep tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 26
 • IMDb 6.6
The Liar and His Lover
The Liar and His Lover
The Liar and His Lover, kimliğini saklayan dahi bir müzik yapımcısı (Lee Hyun Woo) ile güzel sesli liseli bir kız (Joy) arasındaki aşk hikayesini anlatıyor. Bir şarkı yazarı dahisi olan Kang Han Gyeol (Lee Hyun Woo), müzik işine ilk girdiğinden beri başarıdan başka bir şey bilmedi. Hit grubu Crude Play'in başarısından sorumlu dahi olan Han Gyeol, dünyayı ayaklarının altına almıştır. Ancak her şey gibi başarının da bir bedeli vardır. Sonunda hayatının baskıları altında ezilen Han Gyeol, spot ışığından çıkıp daha basit bir hayata adım atar. Gizli bir kimlik altında yaşayan Han Gyeol, eski hayatını geride bırakmaya çalışır ama yetenekli bir lise öğrencisinin akıldan çıkmayan sesi onu geri çeker. Genç ve alçakgönüllü Yoon So Rim (Joy), sahip olduğu inanılmaz ses olmasaydı, sıradan bir liseli kız olurdu. Bu sesle büyülenen Han Gyeol, So Rim'i kafasından çıkaramadığını fark eder. Daha iyi kararına rağmen, Han Gyeol kendini tekrar tekrar So Rim'e dönerken bulur. Masum bir tanışma olarak başlayan şey sonunda aşka dönüşür, ancak mutluluğa giden yol engellerle dolu olduğundan ikisinin önünde zorlu bir yol vardır. İki aşık önlerindeki sınavların üstesinden gelebilecekler mi yoksa Han Gyeol'un bitmek bilmeyen yalanları sonunda onları mahvedecek mi? Bir müzik, aşk ve genç masumiyet hikayesi olan “The Liar and His Lover”, Kim Jin Min tarafından yönetilen 2017 yapımı bir romantik dramadır. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 6.9
First Romance
First Romance
First Romance Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin dizisi Wei Mian Jun'un aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Birçok yanlış anlaşılmadan sonra ilk aşkı yaşayan garip kız Xiong Yi Fan ve piyanist Yan Ke arasındaki hikayeyi takip ediyor. Piyano prensi Yan Ke, kolejde daha önce aşık olduğu bir kız olan Xiong Yi Fan ile karşılaşır. İkisi geçici olarak birbirlerine yaklaşır ve yakınlaşırlar. Hayatları çarpışırken bir dizi komik, şaşırtıcı ve dokunaklı hikaye ortaya çıkar ve ardından ilk aşk hakkında tatlı bir macera başlar. İki yönlü gizli aşk, sonunda başarılı ve tutkulu bir aşk hikayesine dönüşür.Wang Yi Lun, Yan Ke rolündedir. Piyano okuyan bir birinci sınıf öğrencisi olarak karşımıza çıkıyor. Müziğe titizlikle ve sevgiyle yaklaşıyor, hayata sakin ve beceriksiz davranıyor, insanlara karşı kibar ve net sınırları var. Wan Peng, Xiong Yi Fan rolündedir. Hayata karşı iyimser ve pozitif, arkadaşlarına karşı samimi ve samimi, cesur ve aşka karşı ısrarcıdır. Gençlik ve romantik hatta müzik türünü seviyorsanız First Romance sizin için iyi bir seçim olacaktır. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
I Hear You
I Hear You
I Hear You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizleri bekliyor! Ocak-Şubat 2019'da yayınlanan ve sitemizde altyazılı olarak izlenebilen 24 bölümlük bir Çin dizisidir.Bir realite şovu nedeniyle yolları kesişen bir kız ile müzik dehası arasındaki sevimli bir aşk hikayesini konu almaktadır.Bei Erduo (Zhao Lusi) sıradan bir aileden geliyor. Müziği çok seviyor ve her zaman bir seslendirme sanatçısı olmayı hayal etti. Bu alanda kariyer yapmak için yurtdışında Japonya'da eğitim almayı umuyor, ancak annesi hedeflemesi gereken tek şeyin zengin bir adamla evlenmek olduğuna inanıyor. Bei Erduo aynı hikayeyi defalarca duymaktan bıktı. Okul için yeterince para biriktirmek ve ihtiyacı olan bir arkadaşına yardım etmek için, koşulları gereği bir flört realite şovuna katılmaya zorlanır.Gösteri boyunca, seçkin bir aileden dünya çapında bir luthier olan Ye Shuwei (Riley Wang) ile tanışır. Sanatçı bir aileden gelen Ye Shuwei, müziğe eğilimlidir ve müzik dünyasında gizemli ve tanrısal bir statüye sahiptir. Ye Shuwei, yeğeni Yu Sheng'e (Yuan Hao) karşı bir iddiayı kaybettikten sonra, realite şovuna giderek Yu Sheng'e yardım etmekten başka çaresi kalmaz. Gerçek şu ki, Ye Shuwei'nin gösteriye gitmeye karar vermesinin bir başka nedeni de mükemmel kulağı olan kişiyi arıyor olmasıdır. Bir şekilde Bei Erduo ve Ye Shuwei birlikte yaşamaya başlar.Romantik ve müzik türünü seviyorsanız I Hear You izle ve tüm bölümleri hızlıca bitirin. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler diliyoruz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.3
Love Scenery
Love Scenery
Love Scenery izle, 2021'de çıkan yeni bir Çin romantik dizisidir. Dizi, popüler bir şarkıcı Liang Chen'in normal bir çocuk Lu Jing'e aşık olduğu hakkında bir hikayeyi konu alıyor.Love Scenery, Qiao Yao’nun "You cannot avoid crush" romanından uyarlanmıştır.Xu Lu ve Lin Yi başrol oyuncular olarak karşımıza çıkıyor.Xu Lu, 2021'de Çin romantik draması Sunshine of My Life’da rol aldı. Aynı rüyayı gördükten sonra bir başkana aşık olan normal bir kızı canlandırdı.Lin Yi, 2021'de Çin tarihi dizisi The Blessed Girl’de rol aldı. İmparatorluğunu yalnızca Tanrı Efendisinin kurtarabileceğine inanan bir kralı canlandırdı. Ayrıca 2019'da “Put Your Head on My Shoulder” da rol aldı.Liang Chen çifte ödülü alır ama ona erkek arkadaşının onu aldattığı öğrenilir. Bir konuşma yapıyor ve Meng Lanzhi'ye ihtiyaç duymadığı şeyleri götürdüğü için teşekkür ediyor. Lu Jing'in oda arkadaşları, Liang Chen'in çok havalı olduğunu düşünüyor.Xu Lu (Liang Chen)Müziğinin tarzını değiştirmek isteyen popüler bir şarkıcıdır. Oyun oynaması istendi ama becerisi gerçekten kötü. Bu yüzden arkadaşı Sun Binyu'dan ona yardım etmesini ister. Ama adam onun yeteneğini gördükten sonra ondan vazgeçiyor. Lin Yi'ye Liang Chen'i eğitmesini söyler.Lin Yi (Lu Jing)“Perfect World” oyununun en iyi oyuncusu. Ancak "kutu ruhu" Liang Chen'i aldıktan sonra rekoru kırılır. Kızın elde etmek istediği tanrıça olduğunu bilmiyor.Hu Bing (Ding Jiayun)Liang Chen'in arkadaşıdır. Onu seviyor ama duygularını ona itiraf etmeye cesaret edemiyordu. Liang Chen'e yakın olmaya çalışırken her zaman Lu Jing'i durdurur.Hu Yunhao (Sun Yubing)Liang Chen'in arkadaşıdır. Ancak faydaları gördüğünde istediği zaman vazgeçebilir.Zhong Danni (Ma Shanshan)Güney Üniversitesi'ndeyken Liang Chen'in oda arkadaşıydı. Ama artık tanıdık gelmiyorlar.Love Scenery Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde tek parça halinde tüm bölümleri izleyebilirsiniz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
The Brightest Star in the Sky
The Brightest Star in the Sky
Yang Zhen Zhen (Wu Qian) Zheng Bo Xu’nun(Huang Zitao) asistanı olarak iş bulan bir müzik âşığıdır. Zheng Bo Xu kibirli ve popüler bir idoldür. Kontrol edilmesi zor biridir ve son derece özgürdür. Beraber çalışırken Yang Zhen Zhen ve Zheng Bo Xu birbirlerini yakından tanırlar ve Zhen Zhen, Bo Xu’nun zorlukları aşmasında ona yardımcı olur.Star Entertainment, Çin'deki en iyi eğlence ajansıdır. Bir çift, Cheng Tian Hao ve Du Wan Qing tarafından kuruldu ve sonunda şirket yönetimindeki farklı inançlardan dolayı yolları ayrılmıştır. Yang Zhen Zhen müzik tutkusu olan genç bir kız. Starry Sky Entertainment'a katıldı ve Zheng Bo Xu'nun asistanı olarak atandı. Bo Xu, kibirli ve asi olan popüler bir idol. İle onun kusurlarını düzeltmek ve onun potansiyelini ortaya yardımcı Zhen Zhen, yardımı, Bo Xu yavaşça yetenekli bir şarkıcı dönüşür. Bu süreçte, Zhen Zhen de deneyim kazanır ve yetenekli bir idol yöneticisi olur. Aynı zamanda Du Wan Qing, Bo Xu'nun henüz en büyük rakibi olmak için şekillenen bir şarkıcı Yu Zi Rui'yi de tımar ediyor.Sonuç olarak romantik, gençlik, komedi içerikli eğlenceli bir yapımdır. The Brightest Star in the Sky Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.3
Heartstrings
Heartstrings
Üniversitede müzik bölümünde yer alan öğrenciler arasındaki dostluk ve aşkı konu almaktadır. Lee Gyu‑won geleneksek müzik bölümünde okuyan bir öğrencidir ve gayageum adı verilen müzik aletini çalmaktadır.  Lee Shin ise babasının izinden gidip gitar çalıp kendi grubuyla beraber şarkılar çalmaktadır. Okulun yılsonu gösterileri için pek çok farklı karaktere sahip öğrencileri bir araya gelirler. 100. yıl gösterisi ünlü bir yönetmen ve yetenekli öğrenciler ile yorucu bir macera başlar.2011 yapımı romantik ve müzik temalı Heartstrings dizisi size çok farklı duygular yaşatıyor. Özellikle başrol oyuncularından Jung Yong‑hwa şarkılarıyla diziyi çok farklı atmosfere taşıyor. Ayrıca geleneksek müzik ile modern müzik düeti de tekrar dinlenecek kadar güzeldi. Park Shin Hye ve Jung Yong‑hwa uyumu gayet yerindeydi. Yakın arkadaş olduklarını biliyoruz. 2 dizide beraber yer aldılar. Dizi, özellikle OST ve yer alan şarkılar açısından oldukça başarılıydı.Destekleyici oyuncular da oldukça başarılıydı. Kendi hikâyeleri ve planları vardı. Herkesin kendine ait bir şeyi bulabileceği Heartstrings dizisini izlemenizi öneriyorum. You are fallen for me olarak da bilinen diziyi izlerken iyi zaman geçirebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2011
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 6.7
İçerisinde müzik tutkusu olan Asya dizileri yer almaktadır. Farklı enstrümanlar ile kulaklarımızı şenlendiren müzik temalı dizileri izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.