Suç
Stealth Walker
Stealth Walker
Tehlike ve gerilimle dolup taşan “Stealth Walker”, Hong Ling'in yönettiği 2021 tarihli bir suç dramasıdır.Lingnan Şehri'nin kalbinin derinliklerinde, karanlık ve tehlikeli bir dünya yatıyor. Paraya ve güce doymak bilmeyen açlığı akıl almaz sayıda yaşamı yok eden güçlü uyuşturucu lordları tarafından yönetiliyor. Uyuşturucu lordlarının gücü tarafından tüketilenler arasında, şehrin çalışkan Uyuşturucuyla Mücadele Tugayının bir üyesi olan Kaptan Cheng Ji de vardı. Kendinden birine zarar verecek kişileri devirmek için çaresiz olan Memur Lin Qiang (Lin Peng), şehrin en güçlü uyuşturucu örgütlerinden birine sızmak için gizli göreve gitmeyi kabul eder.Şimdi başarıyla Qiu Hu Grubu'nun saflarında saklanan Li Qiang, organizasyonu çökertmek için gereken kanıtları ve bilgileri toplamakta hiç zaman kaybetmez. Görevinin bir parçası olarak, güçlü uyuşturucu lordu ve Qiu Hu Grubu rakibi Ma Hong Tao'nun evlatlık oğlu Zhang Xian He (Zheng Ye Cheng) ile arkadaş olur. Yan yana çalışan Li Qiang, bilgi toplamak için Xian He ile olan ilişkisini kullanmakta sorun yaşamaz. Ama ne kadar birlikte olurlarsa, duyguları o kadar karmaşık hale gelir. Ne yazık ki, Xian He onun gerçek kimliğini ortaya çıkardığında, Li Qiang'ın çelişkili duyguları sorunlarının en küçüğüdür.Uyuşturucu lordları arasında ölümcül bir savaş başlarken, kimliği tehlikeye girer ve kalbi darmadağın olurken, Li Qiang'ın hayatı pamuk ipliğine bağlı. Birden fazla organizasyonu devirmeye hazır olan Li Qiang, her şeyi isteyerek riske atıyor, ancak çabaları verimli mi yoksa boşuna mı olacak?Sürükleyici Çin dizilerinden biri olan Stealth Walker Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!  
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.5
To.Two
To.Two
To.two, insanlar arasında oldukça popüler bir sosyal medya uygulamasıdır. Bu uygulamaya sadece davet üzerine katılabilirsiniz. Bu Güney Kore web draması, uygulamanın davete kimlerin erişebileceğine bağlı olarak nasıl sorunlar çıkardığını ve insanlar arasında sosyal engeller oluşturduğunu araştırıyor.8 bölümden oluşan bir mini dizi olan To.Two Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 15
 • IMDb 7.7
Never Say Goodbye
Never Say Goodbye
Üç yıl önce, kriminal polis Liu Yuan Wen'in istihbarat hatası nedeniyle nişanlısı ve yeni kriminal polis memuru Rong Yu Ming, uyuşturucu satıcılarıyla girdiği bir kavga sırasında çıkan bir yangında öldü.Narkotikle mücadele biriminin lideri olan suç polisi Rong Yao, kız kardeşinin ölümü nedeniyle, iyi kardeşi Liu Yuan Wen'in aleyhine döner.Liu Yuan Wen karakoldan hüsranla ayrılır ve ortadan kaybolur. Rong Yao ise intikam almak için üç yıllık sürekli çabalardan sonra Yungang Şehri Uyuşturucuyla Mücadele Tugayının kaptanı olur.Uyuşturucu kaçakçılığı yapan K grubunu yok etmek ve uluslararası uyuşturucu kaçakçılığı örgütü liderinin arkasındaki “hayalet”i ortaya çıkarmak için Belediye Asayiş Bürosu özel bir birim “Takım 84” kurmak için kaynak ayırır.Rong Yao intikam almak için kararlı bir şekilde takım lideri pozisyonunu devralır, ancak beklenmedik bir şekilde ekibin ilk görevi, “K” grubundaki tek gizli ajan olan Liu Yuan Wen'e destek sağlamak ve onun çekirdek ile temasa geçmesine yardımcı olmaktı. K örgütünün.Bu nedenle, ikisi kaderin yükü altındadır ve tekrar işbirliği yapmak zorundadır. Gerçeğe adım adım yaklaşırken, ikisi Rong Yu'nun hala hayatta olabileceğini keşfeder.Never Say Goodbye Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
Meet Me
Meet Me
Bir judo hocasının karıştığı bir cinayet davasını üstlendikten sonra dibe vuran bir avukatın etrafında dönen bir hikaye. Bir kadının gölgesini görmeye başladığı gizemli bir daireye çekilir.Ke Zhen Yu (Lego Lee) asla kaybetmemiş gururlu bir avukattır. Başarılı bir judo eğitmeni etrafında dönen dava üzerinde çalışırken, Savcı Mu Si Ming (Ken Hsieh) tarafından delil ürettiği için dava edildikten sonra aniden işini ve itibarını kaybeder. Garip şeylerin olmaya başladığı eski bir daireye taşınır. Saat gece 10:06'yı her vurduğunda, bir kadın kiracı belirir. Ke Zhen Yu, kadının çaylak muhabir Cheng Jia Le (Nikki Hsieh) olduğunu anlayana kadar başlangıçta bir hayalet gördüğünü düşündü. Dört ay önceki eski bir kiracı ve bir mucize sayesinde birbirlerini görebiliyorlar. Ke Zhen Yu, geçmişini değiştirmek için Jia Le'yi kullanmak istedi, ancak çok geçmeden romantizmin çiçek açtığını fark etti. Ancak Ke Zhen Yu, kendisine her şeye mal olan cinayet davasının hâlâ başlarının üstünde olduğunu fark eder.Sürükleyici Tayvan dizilerinden Meet Me @ 1006 Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon farkıyla sizlerle!
 • 2018
 • Tayvan
 • 45
 • IMDb 5.0
Paternity Tester
Paternity Tester
Paternity Tester, babalık değerlendiricilerinin profesyonel bakış açısına odaklanıyor. Babalık testi yapmaya gelen sayısız aileyle yüzleşen Dong Ningshu, çarpık vakalardaki sıcaklığı ve gerçeği çevreleyen trajedileri deşifre eder. Bu gençler, en acımasız hakikatte en insancıl seçimleri yapmak için kendi yönlerini bulurlar.Babalık testi uzmanı Dong Ningshu (Xu Xiaohan), ikinci nesil zengin Zhang Xida (Wanyan Luorong) ile bir kazada tanışır. Zhang Xida, Dong Ningshu'dan etkilenir, ancak bu genç adama karşı aynı duyguları paylaşmaz. Çalıştığı Anhe Babalık Test Merkezi'ne yatırım yapmaya karar verir ve materyal biriktirmeyi umarak internette ünlü bir yazar olduğunu iddia eder. İkisi birçok durumda birlikte çalıştığı için. Dong Ningshu, onun coşkusunu ve sıcaklığını görünce yavaş yavaş Zhang Xida'yı kabul etmeye başlar. Zhang Xida ayrıca ticaretin cazibesini ve önemini keşfeder. Yakınlaştıkça birbirlerinin sırlarını da keşfederler.Paternity Tester Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2022
 • Çin
 • 30
 • IMDb 7.5
Secret Forest
Secret Forest
Secret Forest, seçkin aktörler Bae Doo-na ve Cho Seung-woo ile 2017 suç gerilim dramasıdır. Bae Doo-na, Seul'de gizemli bir cinayet mahallini araştıran büyüleyici bir dedektif olan Han Yeo-jin'i canlandırıyor ve orada, Cho Seung-woo ile Hwang Si-mok rolünde karşılaşıyor. Cinayetin başlangıçta düşündüklerinden daha karmaşık ve şaşırtıcı olduğu ortaya çıkar ve perde arkasındaki bütün bir ulusal komployu çözmeye çalışırlar. İzleyiciler, gerçek suçluyu bulmaya çalışırken kendilerini her karakterin güdülerini ve bağlılığını sorgularken bulabilirler.Seç gerilim türünde başarılı Kore dizilerinden Secret Forest Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2017
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.5
My Name
My Name
My Name (Nemesis olarak da bilinir), babasının ölümüyle ilgili gerçeği öğrenmeye kararlı bir gangsterin kızı Yoon Ji Woo'yu takip ediyor. Bunu yapmak için organize bir suç çetesine katıldı ve polis departmanına sızdı.Gerçek hayatı onun sahte karakteriyle iç içe geçmeye başlayınca Ji-woo'nun babasının ölümünü gizli bir polis olarak gizlice araştırma planı bir aksamaya başlar.Sürükleyici Kore dizilerinden biri olan My Name Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 50
 • IMDb 7.9
The Veil
The Veil
Bu drama, Ulusal İstihbarat Servisi'ndeki (NIS) hikayeyi ekranlara getiriyor. NIS'de süper harika bir ajan var, Han Ji Hyuk (Namgoong Min). Aynı zamanda o şirketteki en iyi ajandır. Muhteşem becerileri nedeniyle, Han Ji Hyuk'un NIS'deki arkadaşları arasında çok sayıda hayranı var. Ama ne yazık ki, NIS'i bir krizle karşı karşıya bırakıyor. Ondan sonra, Ji Hyuk, NIS'e dönene kadar yaklaşık bir yıl boyunca kayıptır. Daha sonra onu uçuruma sürükleyen bir haini bulmak istiyor.Sürükleyici hikayesiyle sevilen Kore dizilerinden biri olan The Veil Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.7
Psychopath Diary
Psychopath Diary
Heyecan verici bir gizem gerilim dizisi olan "Psychopath Diary", Lee Jong Jae tarafından yönetilen bir 2019 dramasıdır.Bencil olmayan bir borsacı olan Yook Dong Shik (Yoon Shi Yoon) çok gösterişli bir insan değildir. Alçakgönüllü ve ihtiyatlı, utangaç bir kişiliğe ve doğuştan gelen saygı görme yetersizliğine sahip olan o, heyecan verici veya olağandışı şeylerin olmasını bekleyeceğiniz son kişidir. Ama tüm bunlar değişmek üzere!Dong Shik kendini yanlış zamanda yanlış yerde bulur ve korkunç bir cinayete tanık olur. Bu yeterince korkunç değilmiş gibi, Dong Shik katilin günlüğünü, acımasız bir psikopat katilin korkunç suçlarının korkunç bir kaydını bulur. Az önce tanık olduklarından ve bulduklarından korkan Dong Shik kaçar, ancak Sim Bo Kyung'un (Jung In Sun) arabası tarafından ezilmeden önce fazla uzaklaşmaz.Yerel polisin bir üyesi olan Bo Kyung, az önce Dong Shik ile neden olduğu kazadan dolayı dehşete düşer; Onu iki şeyle baş başa bırakan bir kaza: korkunç bir hafıza kaybı vakası ve bir seri katilin günlüğü. Suçluluk duygusuyla boğuşan Bo Kyung, kendini Dong Shik'in hayatına gitgide daha fazla dahil bulur. Hikayeleri kesişirken, Bo Kyung çok önemli bir karar vermelidir: seri katili bulmalı ve onu adalete teslim etmelidir.Yalnız bir sorun var! Geçmişi hakkında hiçbir hatırası olmayan Dong Shik, o ürkütücü günlüğü yazan seri katil olduğuna inanır. Günler geçtikçe, Dong Shik'in kişiliği derinden değişir, ancak bir zamanlar utangaç bir adam bir canavara dönüşebilir mi? Peki ya gerçek seri katil? Onu yatıştıracak günlük olmadan, bu canice manyağın tekrar saldırması an meselesidir.Psychopath Diary Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz. 
 • 2019
 • Güney Kore
 • 80
 • IMDb 7.8
The Fiery Priest
The Fiery Priest
The Fiery Priest dizisinde Kim Hae Il olağanüstü bir rahiptir. Kutsal Düzen'e olan bağlılığını taşırken yeryüzünde adalete hizmet etmek için çıktı. Hae Il'e kendi çocuğu gibi davranan Peder Lee'nin günahkar ölümü, hayatındaki huzuru bozar. Kutsal kiliseye olan bağlılığından ve adalete hizmet etme dürtüsünden dolayı, en sevdiği rahibi ölüme gönderen adamın gerçekten hak ettiği dünyevi cezayı parmaklıklar ardında almasını sağlamak için yumruklarıyla savaşmak üzere bir yolculuğa çıkar.2019 yapımı gizem ve suç temasıyla ön plana çıkan Kore dizilerinden The Fiery Priest Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2019
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.2
Zombie Detective
Zombie Detective
Zombie Detective, hafızasını kaybetmiş, hayatta kalmaya ve kim olduğunu bulmaya çalışırken bir dedektif kimliğine bürünme fırsatı bulan yeni bir zombi (Choi Jin Hyuk) hakkında bir komedi suç dramasıdır.Choi Jin Hyuk, Kim Moo Young'ı canlandırıyor. Bir gün hafızası olmayan bir zombi olarak uyanır. İnsanları yemek istese de bunu yapmak istemiyor ve aslında onlardan oldukça korkuyor. Çok çalıştıktan sonra insan gibi davranabilir ve dedektif olur.Park Joo Hyun, Gong Sun Ji'dir. Suçları araştıran bir TV şovunun yazarıdır. Bir dizi olay onu, suçları çözerken ve geçmişine dair ipuçları ararken asistanı olduğu Moo Young'a götürür.Suç ve komedinin birleşimi olan Kore dizilerinden Zombie Detective Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2020
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.4
That Winter, The Wind Blows
That Winter, The Wind Blows
“That Winter, The Wind Blows” No Hee Kyung tarafından yazılan ve 2008 yapımı “Worlds Within”de birlikte çalışan Kim Kyu Tae tarafından yönetilen 2013 Güney Kore drama dizisidir. Bu drama, 2006 Güney Kore filmi “Love Me Not”a uyarlanan 2002 Japon draması “I Don't Need Love, Summer”a dayanıyor.Oh Soo (Jo In Sung) her zaman sevdiği insanları kaybetmiştir. Ailesi o gençken öldü ve ilk aşkı da öldü. Hayatta istediğini elde etmek için yüksek bahisli kumar oynayan soğuk kalpli bir adama dönüştü. Conartist, zengin kadınları hedef alarak bir spor yapar ve zengin bir varis olan Oh Young (Song Hye Kyo) ile tanıştığında, şimdiye kadarki en iyi avına rastladığına inanır. Ama Oh Young, sevdiği her şeyi kaybetmiş kör, güvenilmez bir kadındır. Anne ve babası o küçükken boşandı ve annesinden ve ağabeyinden uzaklaştı. Sonra babası ölür ve onu büyük bir şirketin tek varisi olarak bırakır. İkisi de aşktan vazgeçmiş iki insan, aşkı birbirini bulabilir mi?That Winter, The Wind Blows Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon farkıyla sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2013
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.7
Prison Playbook
Prison Playbook
Prison Playbook, mahkum ve hapishane personeli arasındaki hikayeyi ekranlara getirmektedir.Güney Kore'de gerçekten yetenekli bir rölyef atıcısı var. Bu adam, kariyerini genişletmek için Amerika Birleşik Devletleri'ne gitmeyi planlayan Je Hyeok'tur (Park Hae Soo).Büyük bir lig takımının parçası olma planı bir sebepten dolayı iptal edilir. Bir gün ablası çığlık atınca tuhaf bir olay olur ve apartmandan bir adam dışarı çıkar.Kız kardeşini kurtarmaya çalışın, Je Hyeok sonunda o adamla dövüşür ve o adama orta boy bir taşla vurur. Bu hareket onu mahkuma götürür.Diğer tarafta, hapishane personeli olarak çalışan bir arkadaşı var, Joon Ho (Jung Kyoung Ho). Je Hyeok daha sonra ona yardım etmek için gelişini bekler.Prison Playbook Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Güney Kore
 • 92
 • IMDb 8.5
Game of Outlaws
Game of Outlaws
Game of Outlaws Tayland dizisinde Jenny ve Lalisa aynı gün doğdular ve üvey kardeşler. Babaları polis olarak çalışırken görev sırasında öldü. Lalisa'nın annesi Jennari'ye kendi çocuğu gibi davrandı. Küçük erkek kardeşiyle oldukça iyi bir kardeşlik bağı kurdular.Zamanla, Lalisa ve Jennari SIC (Special Investigation Centre) özel eğitim birimine girdiler.Non, Darin'i yeni asistanı olarak seçer. Ancak uyuşturucu tacirleriyle girdiği bir kovalamaca sırasında Darin'in ölümünün ardından canı sıkılır ve görevini bırakıp istifa eder. Ama Komutan Kajorn onun çalışmaya devam etmesini istiyor. Jennari'nin potansiyelini gören Kaptan Kajorn'un onayının ortasında, onu Non'un yeni asistanı olarak gönderdi. Fakat Lalisa, ablasının Non'u ondan alacağını düşünüp olayı  yanlış anlar. Bu nedenle işi Jennari ekibinden almak için Nont'un rakibi Kaptan Phongsathorn ile işbirliğine gitti. Hem Jennari hem de Lalisa uzlaşacak mı yoksa rekabete devam edecek mi?Sürükleyici Tayland dizilerinden biri olan Game of Outlaws Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Tayland
 • 90
 • IMDb 7.9
Suç türünde diziler yer almaktadır. Pek çok Asya suç dizileri bu kısımda yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.