Suç
Killer and Healer
Killer and Healer
Killer and Healer, polis Jiang Yue ve doktor Chen Yu Zhi'yi, vakalar boyunca birbirlerine rehberlik ederken ve kurtarırken gördüğümüz bir hikayedir.Jingcheng Polis Karakoluna başkanlık eden Jiang Yue Lou, ne kesin ne de kötü görünüyor. Kaçakçılar onun fikri karşısında titriyor. Hong Kong'da bir afyon vakasını araştıran Jiang Yue Lou, tıp doktoru Chen Yu Zhi ile karşılaşır.Chen Yu Zhi, Jiang Yue Lou'nun manik melankolisi olduğunu keşfeder. Tedaviden geçmeyi ilk reddetmesinden sonra, Jiang Yue Lou sonunda Chen Yu Zhi kadar açılır. Değerleri gece ve gündüz kadar özel olsa da yakın arkadaş olurlar. Bu zamanda, geçmişten gelen sırlar da yukarıya doğru yüzeye çıkıyor. Killer and Healer Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor.
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 8.3
Hello Monster
Hello Monster
Hello Monster dizisinde bir seri katil, hepsi benzer görünüme sahip kadınlara saldırdığında, polis departmanının Özel Suç Araştırma Ekibi şaşkına döner.Seçkin bir dedektif olan Cha Ji An (Jang Nara) ve meslektaşları en son suç mahallini değerlendirirken, gizemli Lee Hyun (Seo In Guk) ortaya çıkar ve anında katilin ticari marka özelliklerini değerlendirir.Hyun, kendisini Amerika Birleşik Devletleri'nden olay mahalline getiren isimsiz bir e-posta alan, suç psikolojisi diplomasına sahip dahi bir suç profili uzmanıdır. Seri katil, arkasında bıraktığı ipuçlarıyla Hyun'a kişisel bir mesaj gönderiyor gibi görünüyor ve Hyun, babasını öldüren ve küçük oğlunun ortadan kaybolmasından sorumlu olan, çocukluğundan kaçan bir suçlu "canavar" ile ilgili olup olmadığını merak ediyor. abi.Ji An, Hyun'u çocukluğundan beri tanıyor ve onun çocukluk aşkını tekrar görmekten çok mutlu ama Hyun onu hatırlamıyor gibi görünüyor. Seri katili yakalamak için hiçbir ipucu bulamayan Ji An ve meslektaşları, Hyun'dan yardım ister. Hyun ve Ji An davayı çözüp geçmişlerine cevap bulabilecek mi?“I Remember You” No Sang Hoon tarafından yönetilen 2015 Güney Kore drama dizisidir.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.8
Game Maya
Game Maya
Pim, her gün gazete ve dergilerde çıkan resimleri ve romanlarıyla ve ajanstaki diğer aktrislerle tartıştığı Tayland'da 1 numaralı yıldızdır. Kıza "Şımarık Melek" lakabı verildi ve bundan hoşlanmamasına ve çok sinirlenmesine rağmen, buna fazla önem vermiyor. Bir falcı ona tehlikede olduğunu söyledi ve kısa süre sonra gizemli bir adam tarafından saldırıya uğradı. Bu yüzden bu mesele onu bir koruma tutmaya zorladı. Kahramanımız yıldızlardan nefret ediyor çünkü eski kız arkadaşı onu ünlü olmak için terk etti. Maddi zorluklar onu koruması olmaya ve aynı zamanda güvenliği için erkek arkadaşı gibi davranmaya zorladı. Ama bir de eski sevgilisi var ki, ilişkiyi devam ettirmek için can atıyor ve ayrıca farkında olmadan kadın kahramana aşık olmaya başlıyor. Ancak birçok insan, meslektaşlarından gelen kıskançlık ve açgözlülükle bu ilişkiyi engelleyecektir. Basit bir korumaya aşık olmak mümkün mü? Ve ona kim saldırdı? 2017 Tayland dizilerinden Game Maya Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.0
Fak Fah Kiri Dao
Fak Fah Kiri Dao
Fak Fah Kiri Dao dizisinde Santharakat (Pon Nawasch Phupantachsee), yakışıklı ve soğukkanlı, inatçı bir Hintli milyarder olan Rachisa'nın oğludur. Himalayalar'daki mafya suç gruplarının peşinden kaçar ve kaçar ve Chiang Mai'de saklanır.Orada Santharakat, Darika adında bir restoran sahibiyle tanışır (Namwhan Phulita Supinchompoo). Danika kibirli zengin erkeklerden hoşlanmaz. Bu, Santharakat'ı kendisine daha da çekici kılar ve Darika'nın kalbini kazanmaya çalışır.Ta ki bir güne kadar Darika'nın yıldızlara bakmayı sevdiğini bilir. Gökyüzündeki yıldız ışığı onu sakinleştirdi.Darika, Kiri'den (In Sarin Ronnakiat) hoşlanıyor. Annesi içmeyi sevdiği için zor bir hayatı olan bir garson. Bu arada Darika nihayet Santarakat ile rekabet etmek için her şeyi yapmaya çalışır.Ama aslında Darika'nın üvey babası Sikarin (Johnny Anfone) ile çalışarak yanlış yola girer. Zengin bir adam olmayı başardı ve ne pahasına olursa olsun Santarakat ile savaşmaya çalıştı.Ancak aslında Santarakat ve Kiri arasında ikisinin de bilmediği başka bir bağ vardır. Hangisi Darika'yı almayı başardı? 2020 Tayland dizilerinden biri olan ve My Himalayan Embrace olarak da bilinen dizinin tüm bölümlerini Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Tayland
 • 120
 • IMDb 7.0
Storm Eye
Storm Eye
Storm Eye, An Jing ve Ma Shang tarafından temsil edilen ulusal güvenlik personelini konu almaktadır. Ekip, tehlikelere rağmen her zaman kalplerinde adalette ısrar ediyor, teknoloji hırsızlığı vakalarını tespit etmek için çok çalışıyor ve ülkenin nadir bulunan kaynaklarını yabancı güçler tarafından kaçırılmaktan ve ticarete konu olmaktan koruyor.Ulusal Güvenlik Müfettişi Ma Shang, özel bir soruşturma görevi gerçekleştirir ve Shuangqing Şehrindeki denizaşırı casus Chen Can'ı izlemesi emredilir.Gözetleme ve soruşturma sürecinde Ma Shang, Chen Can'ın ulusötesi bir casus organizasyonunda sadece düşük seviyeli bir figür olduğunu keşfeder.Casusluk örgütü, Dinghua Group tarafından bağımsız olarak geliştirilen “DS malzeme sentetik teknolojisini” çalmak amacıyla tam güçle konuşlandırıldı.Davanın özel koşulları nedeniyle, amir, şehir bürosuyla birleşik bir soruşturma başlatmak için Ma Shang'ı doğrudan Shuangqing Şehrine gönderir. Operasyona “Fırtına Gözü” kod adı verilir. Storm Eye Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Wong Wien Hua Jai
Wong Wien Hua Jai
Wong Wien Hua Jai dizisinde Bow, Tayland'a dönmeden önce eyaletlerde okuyan bir yıl geçirmişti. Erkek arkadaşı Pong, Nee ile evlenir ve Bow depresyona girer. Bir partideyken ona bir tecavüz ilacı verilir ve neredeyse tecavüze uğrar - ama Tos onu kurtarır. Tos'a uyanır ve Tos'un kendisine tecavüz ettiğine inanır ve ondan düpedüz nefret eder. Ondan hoşlanabileceğine inanmıyor ama onunla evlenmeye zorlanınca işler değişmeye başlıyor.Tos'un bir üzüm tarlası var ve şarap yapıyor. Kız kardeşi, Pong ile evli olan Nee'dir. Bow ile tanıştıktan sonra onun kim olduğunu öğrenir ve kendisine tecavüz ettiğini düşündüğünden evlilik istemek için ailesine gider. İlk başta onu Pong'dan uzaklaştırmak ve kız kardeşinin mutluluğunu korumak için kullanıyordu ama aşk gelişmeye başlıyor.Pong, Bow'a aşıktır. Nee ile evlenir ama onu Bow gibi sevmez. Bow geri döndüğünde onu hayatında tutmak için elinden geleni yapmaya çalışır. 2021 Tayland dizilerinden olan Wong Wien Hua Jai Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Tayland
 • 90
 • IMDb 7.0
I’ve Fallen For You
I’ve Fallen For You
Çocukken Tian San Qi (Esther Yu) doyumsuz meraklı bir yapıya sahipti. Her zaman sorular sorar, bilgi susuzluğunu asla gideremezdi. Birçoğu onun merakından bıkmış olsa da, her zaman onunla eğlenmeye istekli olan daha büyük bir çocuk vardı. Yan yana, ikisi birlikte çok mutlu günler geçirdiler ama mutlulukları uzun sürmedi. İz bırakmadan kaybolan küçük çocuk, aniden hayatından alındı ​​ve San Qi'yi kırık bir kalple ve kayıp arkadaşını bulmak için sarsılmaz bir kararlılıkla bıraktı.Yıllar sonra San Qi, çocuğun ortadan kaybolduğunu ve onun kalbini de alarak bulmaya her zamanki gibi kararlıdır, ancak bu görev kolay olmamıştır. Artık bir adli tıp doktoru olan San Qi, arkadaşını bulmasına yardım edeceklerini umarak becerilerini geliştirmek için yıllarını harcamıştır. Ancak şu ana kadar çabaları tamamen sonuçsuz kaldı. Sonsuz arayışının tek parlak yanı, yol boyunca edindiği arkadaş sayısıdır.Yanında çok yetenekli bir grup arkadaşı olan San Qi, eski arkadaşının ortadan kaybolmasıyla yakından ilgili görünen bir dizi vakaya rastlar. Yeni ipuçları ortaya çıkmaya başlayınca, arkadaş grubu, yapımı on yıldır süren iğrenç bir komployu ortaya çıkarır. Gerçeği çok mu geç keşfettiler yoksa San Qi'nin yıllar önce kalbini çalan çocuğu bulma şansı var mı?Han Xue Fei'nin "Jin Xin Ji" adlı romanından uyarlanan "I've Fallen For You", Zhou Tong ve Dai Meng Ying tarafından yönetilen 2020 yapımı bir romantik dramadır.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Kill It
Kill It
Kill It, geçmişi hakkında cevaplar ararken yetenekli bir kiralık katilin (Jang Ki Yong) hikayesini izleyen bir suç gerilim dizisidir. Başarılı bir dedektif, bir veteriner olan Kim Soo Hyun'un (Jang Ki Yong) aslında dünyanın en ölümcül adamlarından biri olduğundan şüphelenmez. Gerçek kimliğini gizlemek için hayvanların kurtarıcısı kimliğini kullanan Kim Soo Hyun, hassasiyet, beceri ve her şeyden önce anonimliğin özü olarak kendine bir isim yaptı. Oldukça gizemli olan bu adam dünyanın dört bir yanındaki kişiler ve kuruluşlar tarafından, yalnızca kendisinin üstesinden gelmeye yetkili olduğu sorunlarla ilgilenmek için işe alındı. Yelpazenin diğer ucunda, Do Hyun Jin (Nana), çalışkan dedektiftir. Do Hyun Jin, kendisini doğrudan Kim Soo Hyun'a götüren bir dava üzerinde çalışırken bulur. Aradığı seri katilin onun olduğuna inanan Do Hyun Jin, Kim Soo Hyun'un gerçek kimliğini ve geçmişini derinlemesine araştırır ama öğrendiği şeyler onu derinden sarsar. Şimdi aynı kadere bağlı olan Do Hyun Jin ve Kim Soo Hyun, onları yıllar önce birbirine bağlayan gizemi çözmeye koyulur. "Kill It", Ahn Ji Sook ve Nam Sung Woo'nun yönettiği 2019 yapımı bir dizidir. Türkçe altyazılı olarak sitemizden tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.8
My Secret Bride
My Secret Bride
Bir kenar mahallede büyümüş bir kız olan Suam, polisin komutan yardımcısı Tuan'a yardım etmesi için bir casus olmak zorundadır ve kendisi de Bay Ha'yı gözetlemek için kılık değiştirmiştir. Suam, yakışıklı bir polis olan Danuruj'u görür görmez yakışıklılığı nedeniyle aşık olmaya başladı. Suam, kendisine tecavüz edeceğini düşündüğü bir adamı karakola götürdüğünde tanıştılar. Danuruj'un amcası, Bay Ha'nın çetesinin bir parçasıdır. Danuruj, amcasının metresi olduğunu yanlış anladığında onunla tekrar ilişkiye girer, sonra Bay Ha'nın kızı ve eski sevgilisi Suchada'dan kaçınmak için onu sahte karısı olarak işe alır. Tuan bunun Danuruj'u gözetlemesi ve onun Bay Ha ile ilişkisi olup olmadığını öğrenmesi için iyi bir şans olduğunu düşünüyor. Suam kabul eder. Suam ve Danuruj sürekli kavga ederler. Evine taşınıyor çünkü onun emrettiği her şeyi yapması gerekiyor. My Secret Bride Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde bulabilirsiniz. 2019 yılına ait sevilen Tayland dizisi Kao Waan Hai Noo Pen Sai Lub sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Tayland
 • 110
 • IMDb 7.0
Dokgo Rewind
Dokgo Rewind
Dokgo Rewind, farklı hayatlar yaşayan ancak okulda şiddete karşı savaşmak için bir araya gelen üç çocuğun hikayesini takip ediyor. Kang Hyuk ( EXO'dan Se Hun ), Kyu Soon'u okulda zorbalığa uğramaktan kurtarır, bu yüzden Kyu Soon, kız kardeşi Kim Hyun Sun'ı ( Kang Mina ) koruyabileceklerini umarak Kang Hyuk ve ekibiyle arkadaş olur. Ancak, Kyu Soon, okul zorbalarıyla ilgili şüpheli bir olaydan sonra kısa süre sonra öldürüldü. Arkadaşının ölümünden sonra, Kang Hyuk ekibinin geri kalanını kurtarabilecek ve kötü adamlara suçlarının bedelini ödetebilecek mi? “Dokgo Rewind”, Choi Eun Jong tarafından yönetilen 2018 Güney Koreli bir web drama dizisidir. Popüler bir webtoon'a dayanmaktadır. Dizinin tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 10
 • IMDb 8.8
I’m a Pet At Dali Temple
I’m a Pet At Dali Temple
I'm a Pet At Dali Temple Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Modern kadın lider bir kediye yardım etmeye çalıştığında, kedi formunda Dali Tapınağına (gerçek bir tapınak değil, daha çok eski Çin yüksek mahkemesine benziyor) ışınlandı. Onu evcil hayvan olarak alan Dali Tapınağındaki bir dedektif tarafından çabucak yakalanır. Sihirli bir taşa dokunduğunda insana/kediye dönüşüyor. Böylece, biri Dali Tapınağı'ndaki baş dedektifin boynunda yatan beş taşı da bulma arayışına başlayın.Dizide Xu Kai Cheng, Hu Yi Xuan, Wang Xiran ve Xu Jiawei rol alıyor. Çin'in Wuxi kentinde çekimler yapılmıştır. Çekimler 8 Şubat 2018'de başladı. Başlangıçta 20 Ağustos'ta vizyona girmesi planlanıyordu, ancak aynı gün, post prodüksiyondaki değişiklik nedeniyle galasının ertelendiği açıklandı.I'm a Pet At Dali Temple 2018 yılı Çin dizilerinden biridir. Romantik, fantastik ve tarihi türlerini barındırıyor. Dizifon olarak bu dizi izleyecek herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 25
 • IMDb 7.0
You Are My Hero
You Are My Hero
You Are My Hero Türkçe altyazılı izle, 2021'de çıkan yeni bir Çin tıbbi ve askeri aşk dizisidir. Dizi, mücevher hırsızlığı davasında özel bir polis Xing Kelei tarafından kurtarılan bir doktor olan Mi Ka hakkında bir hikayeyi konu alıyor. Ona aşık oluyor ama kim olduğunu bilmiyor. Çünkü ona soygunculardan yardım ederken maske takmıştı. You Are My Hero, Mu Qingyu'nun "You Are My City and Fortress" romanından uyarlanmıştır.Ma Sichun ve Bai Jingting başrol oyuncular olarak karşımıza çıkıyorlar.Sandra Ma, Mi Ka rolünü oynuyor. O nitelikli bir doktor değil. Ama Xing Kelei tarafından kurtarıldıktan sonra daha fazla insanı kurtarmak istiyor. Xing Kelei'yi aradı ama o kişinin onu takip eden eğitmen olduğunu bilmiyor. Aşk, birbirlerinin duygularını bildikten sonra başlar.Bai Jing Ting, Xing Ke Lei rolünü oynuyor. Onu kurtardıktan sonra Mi Ka'ya aşık olur. Polis okuluna girdikten sonra onu tanıyor ve onunla ilgileniyor. Ama ona zorbalık yapmak istediği konusunda hata yapıyor. Bu yüzden ona yakın olmaya çalışsa bile ona olan hislerini bilmiyor. Wayne Wang, Shao Yu Han rolünü oynuyor. Olağanüstü bir doktordur. Mi Ki'yi kendisi gibi doktor olması için eğitmek istiyor. Çünkü vücudundaki tutkuyu görüyor. Ancak Xing Kelei, Shao Yuhan'ın Mi Ka'yı sevdiğini ve ona düşman gibi davrandığını düşünüyor. Ma Sichun, 2019 Çin romantik dizisi Mr. Fighting’da rol aldı. Ayrıca 2018'de Age of Legends’da rol aldı. Bai Jingting, 2020'de Çin romantik dizisi Irreplaceable Love’da rol aldı. 2018'de The Rise of Phoenixes’i oynadı. İmparatoriçe'yi korumak isteyen kılıç ustası Gu Nanyi'yi canlandırdı.Güzel bir diziye ihtiyacınız varsa 40 bölümden oluşan You Are My Hero izle ve biraz kendinize zaman ayırın.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Vincenzo
Vincenzo
Vincenzo izle dizi, bir İtalyan mafya danışmanı olan Vincenzo Cassano’nun (Song Joong Ki) etrafında dönmektedir. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young (Jeon Yeo-Bin) ile iş birliği yapar.İtalyan mafyasında korkulan bir adam olan Vincenzo Cassano (Soong Joong Ki) ailede dengeler değişince Kore’ye dönmeye karar verir ya da vermek zorunda kalır. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır.Güney Kore’de başka bir avukat olan Hong Cha-Young ( Jeon Yeo-Bin ) ile tanışır. Hong Cha Young, bir davayı kazanabilmek için her şeyi yapabilecek türde bir avukattır. Vincenzo Casano, Cha Young’un bu hırslı hallerinden etkilenmiş olacak ki iş birliği yapar.Dizinin fragmanı her ne kadar gerilim ve cinayet üzerine görünse de aslında Vincenzo k-draması bir kara mizahidir.Suç, mafya, gizem her şey var. Kore dizisi izlememiş izleyiciler için bile harika bir konuya sahip bu dizi başlangıç için mükemmel olacaktır.Sonuç olarak başarılı bir dizi sizleri bekliyor. Oyunculuk, senaryo her şeyiyle muazzam kesinlikle kaçırmayın. Vincenzo Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümlerini Dizifon farkıyla tek parça ve hd kalitede izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 85
 • IMDb 8.5
Vagabond
Vagabond
Cha Dal‑gun, bir uçak kazasında yeğenini kaybeder. Fakat yaşanan bu kaza olayının bir kazadan çok komplo olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden işin arkasında yaşanan gerçekleri öğrenmek için birçok araştırma yaparken hayatını da büyük bir riske atacaktır. Bu süreçte en büyük destekçisi ajan olarak çalışan Go Hae-Ri olacaktır. Cha Dal Geon karakteri ve yeğeni arasındaki bağ beni çok duygulandırmıştı. Cha Dal Geon' un verdiği mücadele de izlemeye değerdi. Dizide biraz da olsa aşka yer verilmişti. Cha Dal Geon ve Go Hae Ri ikilisi çok tatlıydı. Romantik sahnelerin az olmasına rağmen çift olarak kendilerini sevdirdiler ve bu ikilinin sahnesi geldiğinde yüzümde bir tebessüm oluşuyordu. Aksiyon sahneleri çok güzeldi, büyük emek harcanmıştı. Fakat dizinin sonu maalesef yarım kaldı ve 2. sezon için beklentiler devam etmektedir. Dizi öyle bir bitti ki kesinlikle ve kesinlikle ikinci sezonun gelmesi gerek. Eğer o tarz bir fınalde ikinci sezon yapmazlarsa kaliteli bir diziyi mahvetmiş olurlar diye düşünüyorum. Böyle kaliteli bir diziyi izlemeyeniniz varsa hiç düşünmeden izlemeye başlasın. Dizifon adresinde Vagabond Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle ulaşabilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.3
12
Suç türünde diziler yer almaktadır. Pek çok Asya suç dizileri bu kısımda yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.