Suç
Age of Legends
Age of Legends
"Age of Legends", Liu Xin tarafından yönetilen bir 2018 Çin dramasıdır. Yazar Xiao Qi Xiao'nun hit romanına dayanmaktadır.Liu Zi Guang (William Chan), geçen sekiz yıla dair hiçbir hatıra bırakmayan bir kazadan sonra memleketine geri döner. O uzaktayken babası saldırıya uğradı ve şu an hastanede. Liu Zi Guang, olup bitenlerin temeline inmek ister ve kendi soruşturmasını yürütürken, polis soruşturmasını yürütmekle suçlanan kadın Hu Rong (Sandra Ma) ile tanışır. İlk başta, ikisi çatışır ancak birbirlerine karşı duygular geliştirmeye başladıklarında ve sonra korkunç bir suç patronuyla karşılaştıklarında işler karmaşıklaşır.Age of Legends Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! İyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Chasing the Undercurrent
Chasing the Undercurrent
Bir banliyö villasında silahlı saldırı olayının soruşturulması sırasında, ceza polisi tugayının başkan yardımcısı Chang Zheng, şüpheli Zhao Pengxiang'ı kilitler.Beklenmedik bir şekilde savcı ve Zhao ailesinin ikinci oğlu Zhao Pengcheng'in ölümüne karışır ve aranan bir suçlu olur. Dizifon.com adresinde yer almaktadır. Gerçeği araştırmak için Kamu Güvenliği Bakanlığı tarafından gönderilen gizli bir soruşturma ekibinin yardımıyla Chang Zheng, sadece akrabaları ve sevdikleriyle yüzleşmekle kalmaz, aynı zamanda gerçek kimliğini de keşfeder.Sonunda akrabalığını bırakıp adaleti seçer ve suçluları yakalamak için Asayiş Bakanlığı'nın gizli soruşturma ekibiyle birlikte çalışır.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Guns and Freaks
Guns and Freaks
Sıradan bir üniversite öğrencisi olan Beam, kısa süre önce vefat eden babası Rachen'in ülkedeki en güçlü suç örgütü olan Nemesis'in başı olduğunu öğrendikten sonra kendini Mafya savaşının ortasında buldu. Rachen'in kişisel koruması, dünyanın en iyi suikastçısı, hackerı ve eski bir paralı asker, Beam'i düşmanlarından korumak için Beam'in evine geldiğinde meseleyi daha da karmaşık hale getirir. Farklı geçmişlere ve hedeflere sahip olan THE GANG, Beam'in hayatını en hayal edilemez şekilde çarpıttı. Biri sadece Beam'i korumak istedi. Bir diğeri, Beam'in babasının izinden giderek NEMESIS'in lideri olmasını istedi. Zaman geçtikçe, çete ve Beam bağ geliştirmeye başladı. Erkek kardeşler, kız kardeşler ve hatta ebeveyn ve çocuk olma hissi arasındaki ilişki. Kalpsiz bir suikastçi bile aşk duygusunu geliştirmeye başladı.
 • 2022
 • Tayland
 • 50
 • IMDb 7.7
The Wind Blows from Longxi
The Wind Blows from Longxi
“The Wind Blows from Longxi”, Lu Yang tarafından yönetilen bir 2022 Çin drama dizisidir.Yıl, Ortak Çağın 228'idir ve Çin, kendilerini birbirleriyle çelişen Üç Krallık'a bölünmüştür. Shu ordusu Wei ile çatışırken görünüşte belirleyici bir savaş gerçekleşti. Ancak Shu eyaletindeki askeri liderler, savaşın sonucunun bir yanlış bilgilendirme kampanyası tarafından etkilendiğine inanıyor, hatalı bilgiler kritik bir yanlış yargıya yol açıyor. Bunların hepsinin Wei topraklarında bir yerde olduğuna inanılan güçlü bir casus olan Chen Gong (Chen Kun) tarafından planlandığına inanıyorlar.Shu liderleri, kendi casuslarını göndererek karşılık verir: karşı istihbarat ise Xun Xu (Bai Yu). Ancak Xun Xu, Chen Gong'u takip ettiğinde, köstebeğin aslında Mum Ejderhası olarak bilinen bir casus olabileceğini öğrenir. Daha da kötüsü, Mum Ejderhası, ustalarının yeni ve güçlü bir tatar yayının planlarını ele geçirmesine yardımcı olabilecek planları uygulamaya koydu. Düşman bu tasarımları ele geçirirse, ordusu bu güçlü silahlarla donatılabilir ve savaşın gidişatını kendi lehine çevirebilir. Xun Xu ve Chen Gong'un güçlerini birleştirmekten başka seçeneği yok. Ve casus ikili hızlı hareket etmeli, kodları kırmalı ve her adımda tuzaklardan kaçınmalıdır. Eğer krallıklarını yıkımdan kurtarmak istiyorlarsa!The Wind Blows from Longxi Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizleri bekliyor. 
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Blue Flame Assault
Blue Flame Assault
“Blue Flame Assault”, Lin Ke tarafından yönetilen 2022 Çin drama dizisidir.Li Xi Cheng (Ren Jia Lun), bisikletiyle restoranlara deniz ürünleri teslimatı yapmaya çalışan rahat ve biraz tembel bir genç adamdır. Bir gün yoğun bir lokantaya mal teslim ederken, bir mutfak yangını çıkar ve bu, mal sahibinin ve tüm mutfak ekibinin hayatını tehlikeye atar. Li Xi Cheng, aşçıları ve sahibini doğaçlama bir makara sistemi kullanarak onları güvenliğe indirdiği bir çıkıntıya götürmek için olağanüstü hızlı düşünme ve atletik cesaret gösteriyor.Bir muhabir bu kaçışı kameraya çeker ve "kahramanlığının" ayrıntılarını yayınlar. Yerel itfaiye birimi, yangın endişeleri nedeniyle Li Xi Cheng'in annesinin restoranının kapatılmasını emrettiğinde, birime restoranı yeniden açması için yalvarmak için yerel karakola gider. Ancak o oradayken, itfaiye şefi haber raporundan Li Xi Cheng'i tanır ve ondan kuvvete katılmasını ister. Sonunda, esas olarak annesini memnun etmek için kabul eder. Ancak kısa süre sonra, birimin küstah tavrından hoşlanmayan kaptan yardımcısı Ye Qi Heng'in ilk çekincelerine rağmen, yangın söndürme yeteneğine sahip olduğunu fark eder. Ayrıca Wen Yi Bing'i (Chen Xiao Yun) da tanır. Ama Li Xi Cheng, gerçekten iyi bir itfaiyeci olmak için gerekenlere sahip mi?Blue Flame Assault Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle Dizifon adresinde sizlerle! 
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Payakorn Sorn Ruk
Payakorn Sorn Ruk
Rosita (Ice), Fransız babasına tahammül edemeyen Tay-Fransız bir kızdır. Böylece annesiyle birlikte Fransa'dan Tayland'a döner. Kızın basiret için bir hediye aldığı gizemli yaşlı bir kadın tarafından kurtarılır. O andan itibaren, Rosita insanlara yardım etmek, geleceklerini tahmin etmekle yükümlüdür ve aşırılık onun hobisi haline gelir. Theerut (James) ünlü bir ünlüdür ve evlenmeden önce bir sevgilisinin hamileliğini öngördüğü Rosita'nın en büyük düşmanıdır.Tayland drama Payakorn Sorn Ruk tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak yer almaktadır.
 • 2020
 • Tayland
 • 110
 • IMDb 7.8
Be Reborn
Be Reborn
Eski bir resim hırsızlığı vakasını araştıran bir dedektif olan Luo Jian (Zhang Yi), hırsız bir aileden gelen parlak bir öğrenci olan Zhuang Wen Jie (Wang Jun Kai) ile ortak olmayı asla beklemiyordu. Farklı kuşaklardan bu iki adam arasındaki işbirliğinin, birbirlerinin içlerindeki yaraları iyileştirmede başarılı olduğu ortaya çıktı.Hırsız bir aileden gelen Zhuang Wen Jie, ciddi psikolojik yaralar aldı. Özellikle şimdi bir hırsızlık vakasını ortaya çıkarmak zorunda olduğu için sık sık bir ikilem durumuyla karşı karşıya kalıyor.Bu arada Luo Jian, patronunun son çağrısını görmezden geldikten sonra yıllarca peşini bırakmayan suçluluk duygusuyla da yüzleşmek zorundadır.Birbirlerinin kalbindeki adalet duygusunun eşlik ettiği benzer acı verici deneyimlere sahip olmak, Luo Jian ve Zhuang Wen Jie'nin ceza davalarını araştırmak ve sağlam bir ortaklık kurmak için el ele vermelerini sağlar.Be Reborn Çin dizi tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
The Running Mates: Human Rights
The Running Mates: Human Rights
“The Running Mates: Human Rights” Kim Yong Soo tarafından yönetilen 2019 Güney Kore dramasıdır. Bu dizi, yazar Song Shi Woo'nun 2015 tarihli bir romanına dayanmaktadır.Han Yoon Seo (Lee Yo Won), Güney Kore'de insan haklarını korumaya yardımcı olmakla görevli özel bir birimin yıldız araştırmacılarından biridir. Bununla birlikte, gizlice geçmişine musallat olur ve meslektaşlarından ve ona yakın insanlardan sakladığı karanlık sırlar.Her zaman tarafsız, sistemli ve işine son derece odaklanmış olmasına rağmen, çoğu kişi onun soğuk, mesafeli ve kişiliksiz olduğunu düşünüyor. Bae Hong Tae (Choi Gwi Hwa) ekibine atandığında Han Yoon Seo için hayat hızla değişir. Eski bir savcı, birçok yönden Han Yoon Seo'nun tam tersi. Neyin doğru olduğuna dair güçlü bir sezgiyle, kafasından çok kalbini takip ederek, genellikle anlık hareketler yapar.İkili, soruşturmalar üzerinde birlikte çalışmak zorunda kalınca kıvılcımlar uçuşur.Ancak onların çekişmeleri, sonunda zor vakalarda daha iyi işbirliği yapmalarına yardımcı olabilir mi? Zıt tarzları tamamlayıcı olacak mı? Ve Han Yoon Seo sonunda sırlarını açığa vurabileceği bir ruh eşi bulabilecek mi?The Running Mates: Human Rights Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2019
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.9
Stealth Walker
Stealth Walker
Tehlike ve gerilimle dolup taşan “Stealth Walker”, Hong Ling'in yönettiği 2021 tarihli bir suç dramasıdır.Lingnan Şehri'nin kalbinin derinliklerinde, karanlık ve tehlikeli bir dünya yatıyor. Paraya ve güce doymak bilmeyen açlığı akıl almaz sayıda yaşamı yok eden güçlü uyuşturucu lordları tarafından yönetiliyor. Uyuşturucu lordlarının gücü tarafından tüketilenler arasında, şehrin çalışkan Uyuşturucuyla Mücadele Tugayının bir üyesi olan Kaptan Cheng Ji de vardı. Kendinden birine zarar verecek kişileri devirmek için çaresiz olan Memur Lin Qiang (Lin Peng), şehrin en güçlü uyuşturucu örgütlerinden birine sızmak için gizli göreve gitmeyi kabul eder.Şimdi başarıyla Qiu Hu Grubu'nun saflarında saklanan Li Qiang, organizasyonu çökertmek için gereken kanıtları ve bilgileri toplamakta hiç zaman kaybetmez. Görevinin bir parçası olarak, güçlü uyuşturucu lordu ve Qiu Hu Grubu rakibi Ma Hong Tao'nun evlatlık oğlu Zhang Xian He (Zheng Ye Cheng) ile arkadaş olur. Yan yana çalışan Li Qiang, bilgi toplamak için Xian He ile olan ilişkisini kullanmakta sorun yaşamaz. Ama ne kadar birlikte olurlarsa, duyguları o kadar karmaşık hale gelir. Ne yazık ki, Xian He onun gerçek kimliğini ortaya çıkardığında, Li Qiang'ın çelişkili duyguları sorunlarının en küçüğüdür.Uyuşturucu lordları arasında ölümcül bir savaş başlarken, kimliği tehlikeye girer ve kalbi darmadağın olurken, Li Qiang'ın hayatı pamuk ipliğine bağlı. Birden fazla organizasyonu devirmeye hazır olan Li Qiang, her şeyi isteyerek riske atıyor, ancak çabaları verimli mi yoksa boşuna mı olacak?Sürükleyici Çin dizilerinden biri olan Stealth Walker Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!  
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.5
To.Two
To.Two
To.two, insanlar arasında oldukça popüler bir sosyal medya uygulamasıdır. Bu uygulamaya sadece davet üzerine katılabilirsiniz. Bu Güney Kore web draması, uygulamanın davete kimlerin erişebileceğine bağlı olarak nasıl sorunlar çıkardığını ve insanlar arasında sosyal engeller oluşturduğunu araştırıyor.8 bölümden oluşan bir mini dizi olan To.Two Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 15
 • IMDb 7.7
Never Say Goodbye
Never Say Goodbye
Üç yıl önce, kriminal polis Liu Yuan Wen'in istihbarat hatası nedeniyle nişanlısı ve yeni kriminal polis memuru Rong Yu Ming, uyuşturucu satıcılarıyla girdiği bir kavga sırasında çıkan bir yangında öldü.Narkotikle mücadele biriminin lideri olan suç polisi Rong Yao, kız kardeşinin ölümü nedeniyle, iyi kardeşi Liu Yuan Wen'in aleyhine döner.Liu Yuan Wen karakoldan hüsranla ayrılır ve ortadan kaybolur. Rong Yao ise intikam almak için üç yıllık sürekli çabalardan sonra Yungang Şehri Uyuşturucuyla Mücadele Tugayının kaptanı olur.Uyuşturucu kaçakçılığı yapan K grubunu yok etmek ve uluslararası uyuşturucu kaçakçılığı örgütü liderinin arkasındaki “hayalet”i ortaya çıkarmak için Belediye Asayiş Bürosu özel bir birim “Takım 84” kurmak için kaynak ayırır.Rong Yao intikam almak için kararlı bir şekilde takım lideri pozisyonunu devralır, ancak beklenmedik bir şekilde ekibin ilk görevi, “K” grubundaki tek gizli ajan olan Liu Yuan Wen'e destek sağlamak ve onun çekirdek ile temasa geçmesine yardımcı olmaktı. K örgütünün.Bu nedenle, ikisi kaderin yükü altındadır ve tekrar işbirliği yapmak zorundadır. Gerçeğe adım adım yaklaşırken, ikisi Rong Yu'nun hala hayatta olabileceğini keşfeder.Never Say Goodbye Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
Meet Me
Meet Me
Bir judo hocasının karıştığı bir cinayet davasını üstlendikten sonra dibe vuran bir avukatın etrafında dönen bir hikaye. Bir kadının gölgesini görmeye başladığı gizemli bir daireye çekilir.Ke Zhen Yu (Lego Lee) asla kaybetmemiş gururlu bir avukattır. Başarılı bir judo eğitmeni etrafında dönen dava üzerinde çalışırken, Savcı Mu Si Ming (Ken Hsieh) tarafından delil ürettiği için dava edildikten sonra aniden işini ve itibarını kaybeder. Garip şeylerin olmaya başladığı eski bir daireye taşınır. Saat gece 10:06'yı her vurduğunda, bir kadın kiracı belirir. Ke Zhen Yu, kadının çaylak muhabir Cheng Jia Le (Nikki Hsieh) olduğunu anlayana kadar başlangıçta bir hayalet gördüğünü düşündü. Dört ay önceki eski bir kiracı ve bir mucize sayesinde birbirlerini görebiliyorlar. Ke Zhen Yu, geçmişini değiştirmek için Jia Le'yi kullanmak istedi, ancak çok geçmeden romantizmin çiçek açtığını fark etti. Ancak Ke Zhen Yu, kendisine her şeye mal olan cinayet davasının hâlâ başlarının üstünde olduğunu fark eder.Sürükleyici Tayvan dizilerinden Meet Me @ 1006 Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon farkıyla sizlerle!
 • 2018
 • Tayvan
 • 45
 • IMDb 5.0
Paternity Tester
Paternity Tester
Paternity Tester, babalık değerlendiricilerinin profesyonel bakış açısına odaklanıyor. Babalık testi yapmaya gelen sayısız aileyle yüzleşen Dong Ningshu, çarpık vakalardaki sıcaklığı ve gerçeği çevreleyen trajedileri deşifre eder. Bu gençler, en acımasız hakikatte en insancıl seçimleri yapmak için kendi yönlerini bulurlar.Babalık testi uzmanı Dong Ningshu (Xu Xiaohan), ikinci nesil zengin Zhang Xida (Wanyan Luorong) ile bir kazada tanışır. Zhang Xida, Dong Ningshu'dan etkilenir, ancak bu genç adama karşı aynı duyguları paylaşmaz. Çalıştığı Anhe Babalık Test Merkezi'ne yatırım yapmaya karar verir ve materyal biriktirmeyi umarak internette ünlü bir yazar olduğunu iddia eder. İkisi birçok durumda birlikte çalıştığı için. Dong Ningshu, onun coşkusunu ve sıcaklığını görünce yavaş yavaş Zhang Xida'yı kabul etmeye başlar. Zhang Xida ayrıca ticaretin cazibesini ve önemini keşfeder. Yakınlaştıkça birbirlerinin sırlarını da keşfederler.Paternity Tester Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2022
 • Çin
 • 30
 • IMDb 7.5
Secret Forest
Secret Forest
Secret Forest, seçkin aktörler Bae Doo-na ve Cho Seung-woo ile 2017 suç gerilim dramasıdır. Bae Doo-na, Seul'de gizemli bir cinayet mahallini araştıran büyüleyici bir dedektif olan Han Yeo-jin'i canlandırıyor ve orada, Cho Seung-woo ile Hwang Si-mok rolünde karşılaşıyor. Cinayetin başlangıçta düşündüklerinden daha karmaşık ve şaşırtıcı olduğu ortaya çıkar ve perde arkasındaki bütün bir ulusal komployu çözmeye çalışırlar. İzleyiciler, gerçek suçluyu bulmaya çalışırken kendilerini her karakterin güdülerini ve bağlılığını sorgularken bulabilirler.Seç gerilim türünde başarılı Kore dizilerinden Secret Forest Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2017
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.5
Suç türünde diziler yer almaktadır. Pek çok Asya suç dizileri bu kısımda yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.