Suç
Dokgo Rewind
Dokgo Rewind
Dokgo Rewind, farklı hayatlar yaşayan ancak okulda şiddete karşı savaşmak için bir araya gelen üç çocuğun hikayesini takip ediyor. Kang Hyuk ( EXO'dan Se Hun ), Kyu Soon'u okulda zorbalığa uğramaktan kurtarır, bu yüzden Kyu Soon, kız kardeşi Kim Hyun Sun'ı ( Kang Mina ) koruyabileceklerini umarak Kang Hyuk ve ekibiyle arkadaş olur. Ancak, Kyu Soon, okul zorbalarıyla ilgili şüpheli bir olaydan sonra kısa süre sonra öldürüldü. Arkadaşının ölümünden sonra, Kang Hyuk ekibinin geri kalanını kurtarabilecek ve kötü adamlara suçlarının bedelini ödetebilecek mi? “Dokgo Rewind”, Choi Eun Jong tarafından yönetilen 2018 Güney Koreli bir web drama dizisidir. Popüler bir webtoon'a dayanmaktadır. Dizinin tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 10
 • IMDb 8.8
I’m a Pet At Dali Temple
I’m a Pet At Dali Temple
I'm a Pet At Dali Temple Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Modern kadın lider bir kediye yardım etmeye çalıştığında, kedi formunda Dali Tapınağına (gerçek bir tapınak değil, daha çok eski Çin yüksek mahkemesine benziyor) ışınlandı. Onu evcil hayvan olarak alan Dali Tapınağındaki bir dedektif tarafından çabucak yakalanır. Sihirli bir taşa dokunduğunda insana/kediye dönüşüyor. Böylece, biri Dali Tapınağı'ndaki baş dedektifin boynunda yatan beş taşı da bulma arayışına başlayın.Dizide Xu Kai Cheng, Hu Yi Xuan, Wang Xiran ve Xu Jiawei rol alıyor. Çin'in Wuxi kentinde çekimler yapılmıştır. Çekimler 8 Şubat 2018'de başladı. Başlangıçta 20 Ağustos'ta vizyona girmesi planlanıyordu, ancak aynı gün, post prodüksiyondaki değişiklik nedeniyle galasının ertelendiği açıklandı.I'm a Pet At Dali Temple 2018 yılı Çin dizilerinden biridir. Romantik, fantastik ve tarihi türlerini barındırıyor. Dizifon olarak bu dizi izleyecek herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 25
 • IMDb 7.0
You Are My Hero
You Are My Hero
You Are My Hero Türkçe altyazılı izle, 2021'de çıkan yeni bir Çin tıbbi ve askeri aşk dizisidir. Dizi, mücevher hırsızlığı davasında özel bir polis Xing Kelei tarafından kurtarılan bir doktor olan Mi Ka hakkında bir hikayeyi konu alıyor. Ona aşık oluyor ama kim olduğunu bilmiyor. Çünkü ona soygunculardan yardım ederken maske takmıştı. You Are My Hero, Mu Qingyu'nun "You Are My City and Fortress" romanından uyarlanmıştır.Ma Sichun ve Bai Jingting başrol oyuncular olarak karşımıza çıkıyorlar.Sandra Ma, Mi Ka rolünü oynuyor. O nitelikli bir doktor değil. Ama Xing Kelei tarafından kurtarıldıktan sonra daha fazla insanı kurtarmak istiyor. Xing Kelei'yi aradı ama o kişinin onu takip eden eğitmen olduğunu bilmiyor. Aşk, birbirlerinin duygularını bildikten sonra başlar.Bai Jing Ting, Xing Ke Lei rolünü oynuyor. Onu kurtardıktan sonra Mi Ka'ya aşık olur. Polis okuluna girdikten sonra onu tanıyor ve onunla ilgileniyor. Ama ona zorbalık yapmak istediği konusunda hata yapıyor. Bu yüzden ona yakın olmaya çalışsa bile ona olan hislerini bilmiyor. Wayne Wang, Shao Yu Han rolünü oynuyor. Olağanüstü bir doktordur. Mi Ki'yi kendisi gibi doktor olması için eğitmek istiyor. Çünkü vücudundaki tutkuyu görüyor. Ancak Xing Kelei, Shao Yuhan'ın Mi Ka'yı sevdiğini ve ona düşman gibi davrandığını düşünüyor. Ma Sichun, 2019 Çin romantik dizisi Mr. Fighting’da rol aldı. Ayrıca 2018'de Age of Legends’da rol aldı. Bai Jingting, 2020'de Çin romantik dizisi Irreplaceable Love’da rol aldı. 2018'de The Rise of Phoenixes’i oynadı. İmparatoriçe'yi korumak isteyen kılıç ustası Gu Nanyi'yi canlandırdı.Güzel bir diziye ihtiyacınız varsa 40 bölümden oluşan You Are My Hero izle ve biraz kendinize zaman ayırın.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Vincenzo
Vincenzo
Vincenzo izle dizi, bir İtalyan mafya danışmanı olan Vincenzo Cassano’nun (Song Joong Ki) etrafında dönmektedir. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young (Jeon Yeo-Bin) ile iş birliği yapar.İtalyan mafyasında korkulan bir adam olan Vincenzo Cassano (Soong Joong Ki) ailede dengeler değişince Kore’ye dönmeye karar verir ya da vermek zorunda kalır. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır.Güney Kore’de başka bir avukat olan Hong Cha-Young ( Jeon Yeo-Bin ) ile tanışır. Hong Cha Young, bir davayı kazanabilmek için her şeyi yapabilecek türde bir avukattır. Vincenzo Casano, Cha Young’un bu hırslı hallerinden etkilenmiş olacak ki iş birliği yapar.Dizinin fragmanı her ne kadar gerilim ve cinayet üzerine görünse de aslında Vincenzo k-draması bir kara mizahidir.Suç, mafya, gizem her şey var. Kore dizisi izlememiş izleyiciler için bile harika bir konuya sahip bu dizi başlangıç için mükemmel olacaktır.Sonuç olarak başarılı bir dizi sizleri bekliyor. Oyunculuk, senaryo her şeyiyle muazzam kesinlikle kaçırmayın. Vincenzo Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümlerini Dizifon farkıyla tek parça ve hd kalitede izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 85
 • IMDb 8.5
Vagabond
Vagabond
Cha Dal‑gun, bir uçak kazasında yeğenini kaybeder. Fakat yaşanan bu kaza olayının bir kazadan çok komplo olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden işin arkasında yaşanan gerçekleri öğrenmek için birçok araştırma yaparken hayatını da büyük bir riske atacaktır. Bu süreçte en büyük destekçisi ajan olarak çalışan Go Hae-Ri olacaktır. Cha Dal Geon karakteri ve yeğeni arasındaki bağ beni çok duygulandırmıştı. Cha Dal Geon' un verdiği mücadele de izlemeye değerdi. Dizide biraz da olsa aşka yer verilmişti. Cha Dal Geon ve Go Hae Ri ikilisi çok tatlıydı. Romantik sahnelerin az olmasına rağmen çift olarak kendilerini sevdirdiler ve bu ikilinin sahnesi geldiğinde yüzümde bir tebessüm oluşuyordu. Aksiyon sahneleri çok güzeldi, büyük emek harcanmıştı. Fakat dizinin sonu maalesef yarım kaldı ve 2. sezon için beklentiler devam etmektedir. Dizi öyle bir bitti ki kesinlikle ve kesinlikle ikinci sezonun gelmesi gerek. Eğer o tarz bir fınalde ikinci sezon yapmazlarsa kaliteli bir diziyi mahvetmiş olurlar diye düşünüyorum. Böyle kaliteli bir diziyi izlemeyeniniz varsa hiç düşünmeden izlemeye başlasın. Dizifon adresinde Vagabond Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle ulaşabilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.3
Flower of Evil
Flower of Evil
Babası eskiden seri katil olan bir adamın adını değişerek bir polisle evlenmesi ve devamında geçmişte yaşanan olayların ortaya çıkmasını konu almaktadır. Lee Jong Gi, Baek Hee Sung karakterine hayat vermektedir. Metal el sanatları atölyesi vardır. Moon Chae Won ise Cha Ji Won karakterine hayat vermektedir. Bir polisi canlandırmaktadır. Gizem ve gerilim türünde 2020 yılının en iyi dizilerinden biri olduğunu düşünüyorum. Konusu, oyunculuklar ve dizi atmosteri harikaydı. Her zaman ‘’acaba’’ diye şüpheye düştüğünüz, dram sahnelerinin etkilediği kaliteli yapımlar arasında yer alıyor. İlk bölümden son bölüme kadar heyecanını koruyan suç, gizem, dram konularının işlendiği Flower of Evil Kore dizisini hd kalite ve tek parça halinde Dizifon adresinde izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.7
Memorist
Memorist
Bir polis merkezinde dedektif olarak çalışan Dong-Baek telepati yeteneğine sahiptir. Dokunduğu insanların anılarını görmesi sebebiyle pek çok olayın çözülmesine yardımcı olmuştur. Bu yüzden oldukça ünlü bir polistir. Bir seri katil olayını çözmeye çalışırken geçmişte netleşmeyen pek çok olay gün yüzüne çıkmaya başlar.Başrollerinde Yoo Seung ho ve Lee Se young’ın yer aldığı Memorist bizleri gizemli bir maceraya çıkarıyor. Sonuna kadar gizemini korumayı başarıyor ve heyecanlı bir şekilde kendini izleten ender yapımlar arasında yerini alıyor.Yoo Seung ho daha önce olağanüstü hafızaya sahip birini Remember dizisinde canlandırmıştı. Burada ise dokunduğu insanların anılarını görebiliyor. İki dizi de gerçekten güzeldi. Fakat 2 dizide de romantik sahneler yer almıyordu. Gizem, dram üzerinden ilerlemeyi tercih etmişler. Şahsen 2020 yılı için beğendiğim Kore dizileri arasındadır.Aksiyon, Gizem, Dram, Fantastik türlerine sahip Memorist Kore dizisini Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde online olarak izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.7
Remember: War of The Son
Remember: War of The Son
Gördüğü her şeyi en ince ayrıntısına kadar hatırlayabilen bir adamın babasının suçsuzluğunu ispat etmek için verdiği mücadeleyi konu almaktadır. Seo Jin‑woo üstün yetenekli biridir ve hafızası hiçbir şeyi atlamaz. Henüz lisedeyken babası haksız yere idama mahkûm edilir. İşin içine pek çok kişi karıştığı için ne avukat ne de savcılar olayı çözemezler. Bu yüzden kendisi avukat olarak babasını sonuna kadar savunmak ve adını temize çıkarmak için elinden geleni yapacaktır. Bunu yaparken de en büyük destekçisi Lee In‑ah adındaki eski bir savcı olacaktır.Remember 2015 yılının son ayında başlayan harika bir dram dizisidir. Sürükleyici konusu, müthiş oyunculuklar ve senaryonun iyi olması sizi ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Suç, gerilim ve gizem gibi temaları çok iyi işlemeyi başarmışlar. Dizi romantik türünde olmasa dahi birbirine güvenen 2 insanın yardımlaşması da dizi içerisinde yer alıyor.Şahsen Remember, en sevdiğim Kore dizileri arasında yer almaktadır. 2016 yılında pek çok ödülün de sahibi olan bu diziyi şiddetle öneriyoruz. Türkçe altyazılı seçeneği ile izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.9
Suç türünde diziler yer almaktadır. Pek çok Asya suç dizileri bu kısımda yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.