Çin Dizileri
To Fly with You
To Fly with You
"To Fly with You", Sha Wei Qi tarafından yönetilen 2021 Çin drama dizisidir.Shen Zheng Yi (Song Zu Er) buz pateni tutkusu olan genç bir kız öğrencidir. Şampiyon bir kısa mesafe sürat patencisi olmayı hayal ediyor, ancak sporda hiç antrenman yapmadığı için, son derece zorlu sporda bir şampiyon olacaksa olması gereken yerin çoktan gerisinde olduğunu biliyor. Annesi de onun spora başlamasına şiddetle karşı çıkıyor. Böylece Shen Zheng Yi, annesine meydan okumaya ve yine de bir buz pateni kulübüne katılmaya karar verir. Kendini Zhuang Yue (Wang An Yu) adında gelecek vaat eden bir patencinin kanatları altında bulur.Zhuang Yue ile antrenman yapmak kolay değildir ve kısa yolda nasıl performans gösterileceğini öğrenmek hem fiziksel hem de zihinsel olarak yorucudur. Ancak yavaş yavaş kendine güvenini kazandıkça, hem Shen Zheng Yi hem de koçu, en üst düzeyde başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu cesarete, kararlılığa ve beceriye sahip olabileceğini anlamaya başlar. Tutkusu ayrıca Zhuang Yue'ye buz pateni pistinde kendi iblislerinin üstesinden gelmesi için ilham verir. Ve ikisi birbirleri için daha derin duygular geliştirmeye başlar. Ama ufukta önemli bir rekabet varken ve annesi hâlâ Shen Zheng Yi'nin spor planlarını bozmayı umuyorken, buz pateni zafer hayalleri gerçek olacak mı?To Fly with You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.8
Heartbeat Love
Heartbeat Love
Drama, son derece rasyonel bir fizikçi, soğuk kalpli bir kişilik ve Mary Sue adında bir kızın aşk hikayesini bir rüya çizgi romanında anlatıyor. Heartbeat Love, Xinghua Üniversitesi'ne gidecek olan Bai Su Ji’nin yaşadıklarına odaklanıyor. Bir uçakta zengin ve ünlü An Yu Feng ile karşılaştıktan sonra, onu bir hırsız olarak yanlış anladı ve An Yu Feng'i bir hazine gibi göründüğü bileziği kurtarması için kandırdı. Su Ji, okula girdikten sonra, Xinghua Üniversitesi'ndeki erkek öğrenci kıtlığı nedeniyle, yüzlerce kız aracılığıyla en çirkin erkeklerin bile moda olduğunu fark etti. Bu nedenle, Bai Su ji, popülerlik durumunu değiştirmek için 'Küçük Beyaz Kalp Atma Kulübü'nü kurmaya karar verdi.2021 romantik Çin dizilerinden Heartbeat Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! 
 • 2021
 • Çin
 • 11
 • IMDb 7.5
Good Bye, My Princess
Good Bye, My Princess
"Good Bye, My Princess", en çok satan yazar Fei Wo Si Cun'un "Doğu Sarayı" romanına dayanan 2019 Çin drama dizisidir. Yönetmenliğini Li Muge yaptı.Xiao Feng (Peng Xiao Ran), Batı Liang Krallığı'nın çok sevilen prensesidir. Ancak krallığı tehlikede ve komşu Li Hanedanlığı ile topyekün bir savaşın eşiğinde.Bu arada, Li bölgesinde, en genç Li prensi Li Cheng Yin (Chen Xing Xu), önemli Batılı Liang figürlerine suikast düzenlemek ve Xiao Feng'in kalbini çalmak için ölümcül bir göreve gönderilir. Prenses, ölümcül arayışından habersiz olan Li Cheng Yin'e aşık olur.Li Cheng Yin, Xiao Feng'in büyükbabası olan Batılı Liang hükümdarını öldürerek görevine devam ediyor - bu süreçte Xiao Feng'e aşık olmasına rağmen annesini intihara ve babasını delirmeye itiyor.Ailesine olanlardan Li Cheng Yin'in sorumlu olduğunu keşfettikten sonra, dehşete düşmüş Xiao Feng, duygularından kaçmak için büyülü Unutkanlık Nehri'ne atlar. Perişan Li Cheng Yin onu takip eder. İkisinin de hafızası birbirinden silinmiştir.Şimdi, barış için yeni bir teklifte, Xiao Feng, yeni veliaht prens Li Cheng Yin ile evlenmek için göz korkutucu Doğu Sarayı olan Li'nin kalesine seyahat etmelidir.Xiao Feng, sevgili vatanından uzakta yeni tehditler ortaya çıkarken güvende kalacak mı? Li Cheng Yin'e olan sevgisi sonsuza kadar gitti mi? Yoksa klanlar arası siyasetin acımasız dünyası prenses için çok mu fazla şey kanıtlayacak?Good Bye, My Princess Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon farkıyla izleyebilirsiniz. 
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Heart of Loyalty
Heart of Loyalty
Mo Yan, haksız yere hapsedilen 5. büyük erkek kardeşinin davasını tersine çevirmek için Kaifeng Malikanesi'ne gelir.Bununla birlikte, keskin içgörüsü nedeniyle, Üstat Bao tarafından takdir edilmektedir. Kaifeng Malikanesi'nde bir kadın tutuklayıcı olur ve şövalye Zhan Zhao ile kafa kafaya gelir.İkisi, yol boyunca birçok komplo katmanını ortaya çıkarır. Mo Yan sadece kendi yaşam deneyimlerinin gizemini ortaya çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda Zhan Zhao'nun zihnindeki "şövalyelik" ve "duygu" arasındaki ikilemi de anlamaya başlar.2021 tarihi kostüm dramalarından biri olan Heart of Loyalty Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Party A Who Lives Beside Me
Party A Who Lives Beside Me
Party A Who Lives Beside Me dizisinde stajyer tasarımcı Ye Xuan, küçük bir reklam şirketi olan 88 Ed'e katılmayı hayal ediyor. Yarım yıl içinde sadece düzenli bir iş bulamamakla kalmadı, günlük işi de olumsuz siparişlerin küçük bir listesi oldu.İş onun için tatmin edici değildi. Taşındıktan hemen sonra, garip bir komşu olan Li Ze Nan ile tanışır. Şu anda, Ye Xuan'ın patronu, Aoke Grubu altında sütlü çay için yeni afiş tasarımını devralıyor.Ye Xuan, sonunda gücünü gösterme fırsatının geldiğini düşündü. İşyerinde birbirlerinin zımni anlayışı nedeniyle, Ye Xuan ve komşusu Li Ze Nan, işyerindeki baskıyı serbest bırakırken gizlice aşık olurlar.Ama Ye Xuan, Li Ze Nan'ın Aoke Grubu'nun yanaşan kişisi olacağını ve ona karşı çıkacağını asla beklemiyordu.İşyeri testinden ve komşular arasındaki geçişten sonra, ikisi arasında tatlı bir çift hayatı ortaya çıkıyor, ancak yeni işyeri zorlukları da geliyor.İkisinin hayatları, işyerindeki sıradan insanların iniş çıkışlarını gerçekten yansıtan ve şehirli gençlerin hızlı tempolu yaşamını ve sevgisini gösteren zorluklar ve sürprizlerle doludur.2021 romantik komedi Çin dizilerinden olan Party A Who Lives Beside Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.8
The Memory About You
The Memory About You
The Memory About You dizisinde 90'lardan sonra üniversite öğrencisi olan Yan Xiao Chen, aslen sıradan bir aileden gelen mutlu bir kızdır, ancak üniversiteye giriş sınavı yılı boyunca bir dizi olay onun kaderini değiştirir.Sıkıntı içinde büyüdüğünden, öğrenim ücretini ödemek için çalışmak üzere bir bara gitmek zorundadır. Yanlışlıkla zengin bir adam olan Cheng Zhi Yuan ile tanışır ve kolej erkek arkadaşı Shen Hou kıskanır.Üniversiteden mezun olduktan sonra, Yan Xiao Chen ve Shen Hou kariyerlerinde tekrar tekrar bir duvarla karşılaşırlar, ancak ikisi çok çalışarak kesin sonuçlara ulaşır. İlişkileri istikrar kazanır ve evlenmeye karar verirler.Ancak, düğünlerinin arifesinde Yan Xiao Chen, babasının ölümüne Shen Hou'nun annesinin sebep olduğunu öğrenir.Evlilik dağılır ve Shen Hou kalp kırıklığını yatıştırmak için Amerika Birleşik Devletleri'ne gider. Yan Xiao Chen'in başı yine belaya girer ve Cheng Zhi Yuan'dan yardım istemek zorunda kalır.Yan Xiao Chen en kırılgan ve acı içindeyken, Cheng Zhi Yuan ona sıcak bir şekilde değer verir ve Yan Xiao Chen ona olan bağımlılığını artırır.Ancak Shen Hou tekrar geri döndüğünde, Cheng Zhi Yuan hakkında daha da büyük sırlar getirir.Tüm bunları yaşadıktan sonra, Yan Xiao Chen içsel duygularını yeniden onaylar ve nefreti affetme ile değiştirmeye, iç kalbini takip etmeye ve aşkta son bir seçim yapmaya karar verir.The Memory About You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 6.7
I Am the Years You Are the Stars
I Am the Years You Are the Stars
Fantastik kurgulu romantik bir drama olan I Am the Years You Are the Stars, tuhaf bir hastalığa yakalanmış bir kız olan Jin Xiao Yu'nun tuhaf bir otobüs kazası nedeniyle gizemli kostüm tasarımcısı Jiang Bai Ju ile tanışmasını anlatır.Gizemli vakanın gerçeğini arama sürecinde birbirini iyileştiren ve aşık olan iki kişinin hikayesidir.Oyun, fantezi ve gerilim unsurları eklenerek, asla karşılaşmamış iki insanı aynı zaman ve mekana koyarak samimi ve hareketli duygular sergiliyor.Sıcaklığın ve şifanın kalbi, romantik ve dokunaklı bir aşkla sarılır. Böyle harika bir ortam, izleyiciye vazgeçilmez bir manevi ilaç getiriyor ve olumlu yaşam değerlerini aktarıyor. I Am the Years You Are the Stars Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.8
A Camellia Romance
A Camellia Romance
İpek ve saten köyünün tek kızı Xu Chunchun, yanlışlıkla dünyanın bir numaralı çay tüccarı olan Zhou ailesi tarafından alınır. Zhou'nun ailesinin prestijli oğlu Zhou Jun Jue'nin karısı olacak.Üvey annesinin baskısından kurtulmak ve girişimcilik hayalini gerçekleştirmek için Xu Chun Chun dişlerini sıkar ve evliliği kabul eder.Xu Chun Chun zengin aileye girer girmez boşanmayı planlıyor ama Zhou Jun Jue ona ilk görüşte aşık oluyor.Çift arasındaki romantik aşk, drama boyunca tatlı bir şekilde ortaya çıkıyor. A Camellia Romance Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Hold On, My Lady
Hold On, My Lady
Hold On, My Lady dizisinde Bai Yun Feng bir haydut grubunun lideridir. O ve üyeleri, bir generalin arabasını basmaya çalışırken yakalandılar. General onunla bir anlaşma yaptı. Haydut üyelerinin güvenliği karşılığında küçük oğlu Huang Fu Yao ile evlenmek zorunda kalacak. Bunun nedeni, birçok bakanın kızlarına Huang Fu Yao ile evlenme teklifinde bulunması ve generalin birini diğerine tercih ederek onları gücendirmek istememesidir. Bu nedenle general, oğlunun zaten Lu Wan Er adında bir nişanlısı olduğu fikrini ortaya attı. Böylece Bai Yun Feng bu kimliği üstlenecek ve Huang Fu Yao ile bir yıllık evlilik sözleşmesi yapacak. Bir süre sonra ikisi de birbirine aşık olmaya başlar. Ama evliliklerinin sözleşmeli olduğu gerçeği her zaman akıllarındadır.Hold On, My Lady Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 50
 • IMDb 8.4
The Legend of Chusen
The Legend of Chusen
Bir erkek bir kadını sevse de babasını alt edebilir mi? Zhang Xiao Fan (Li Yi Feng) ve çocukluk arkadaşı Lin Jing Yu (Cheng Yi), her ikisinin de ailesini yok eden Grass Village katliamından kurtulan tek kişilerdi. Qing Yun Tarikatı tarafından ele geçirilen çocuklar, Ölümsüz Kılıç'ın yöntemleriyle eğitildi. Xiao Fan, Hayalet Kral'ın (Fu Cheng Peng) kızı Bi Yao'ya (Zhao Li Ying) aşık olur. Ancak Hayalet Kral, Qing Yun Tarikatını devirerek gücünü artırmaya çalıştığında, Xiao Fan, insanlarını korumakla sevdiği kadına zarar vermek arasında seçim yapmalıdır. "The Legend of Chusen" 2016 Çin drama dizisidir. Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2016
 • Çin
 • 45
 • IMDb 6.5
The Story of Ming Lan
The Story of Ming Lan
"The Story of Ming Lan", "Don't You Know" adlı romandan uyarlanmış bir 2018-2019 Çin Dramasıdır.Sheng Ming Lan (Zhao Li Ying), annesinin ölümünden sonra tüm hayatı boyunca yasal annesi ve üvey kardeşleri tarafından kötü muamele görmüştür. Bir memurun kızı olmasına rağmen altıncı çocuktur; güzelliğine ve zekasına rağmen genellikle küçük görülür.Yıllarca çektiği acılarla, annesinin ölümünün intikamını almak için bir plan yapmaya karar verir. Bunu yapabilmek için sabırlı olmalı ve gerçek niyetini hanedandaki herkesten saklamalıdır.Bir gün, Ming Lan, Ningyuan Markisinin hedonist oğlu Gu Ting Ye (Feng Shao Feng) ile tanışır. Birbirlerine aşık olurlar ve yıllar içinde ilişkileri evliliğe yol açar.Aynı hedefler için çalışan güçlü bir çift olarak Ming Lan'ın annesinin ölümünün intikamını alabilecekler mi? The Story of Ming Lan Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle izleyebilirsiniz.
 • 2018
 • Çin
 • 47
 • IMDb 8.1
Joy of Life
Joy of Life
Doğu Jin'in ilk yıllarında, Liu Yu tahtı gasp eder ve Liu-Song Hanedanlığı'nın ilk imparatoru olur. İmparatorluk Sekreterliği Fan Jian, Consort Ye'nin yeni doğan oğlunu evlat edinir ve kan dökülmesini önlemek için onu kendi oğlu gibi yetiştirir. 18 yıl sonra, Fan Xian zorlu bir adam olarak büyüdü ve İmparator ona onu siyasetin ortasına atan bir evlilik bahşeder. Fan Xian, prensler ve diğer siyasi liderler arasındaki sırlar ve savaşlar arasında gezinmelidir.Esas olarak Fan Xian'ı ve krallık ve diğer eyaletlerdeki yolculuğunu takip ediyor. Birçok dost ve düşmanla tanışır ve kendisine karşı komplo kuranlardan kurtulmanın bir yolunu bulmalıdır. Joy of Life Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
Story of Yanxi Palace
Story of Yanxi Palace
“Story of Yanxi Palace”, Hui Kai Dong ve Wen De Guang tarafından yönetilen 2018 Çin drama dizisidir. Zhou Mo'nun Yan Xi Gong Lüe adlı romanından uyarlanan drama, Çin'in 5. Hengdian Film ve TV Festivali'nde En İyi Televizyon Dizisi ödülünü kazandı.Bir gündemle kraliyet sarayına giren genç bir kadın, nezaket ve fırsatla karşılaşır.Wei Ying Luo (Wu Jin Yan), kız kardeşinin trajik ölümünün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için Qianlong İmparatoru (Nie Yuan) Hong Li'nin kraliyet mahkemesine girer. İmparatorluk muhafızı Fucha Fu Heng'den (Xu Kai) şüphelenir ve kız kardeşi İmparatoriçe Fucha Rong Yin'e (Qin Lan) yaklaşmaya çalışır. Ying Luo, hizmetçi olarak çalışmak için Changchun Sarayı'na transfer olmayı başarır. Orada, Ying Luo, Ying Luo'ya okumayı ve yazmayı öğreten Rong Yin tarafından akıl hocalığı yapar ve aynı zamanda Fu Heng'e aşık olur.Bir dizi olayla Ying Luo, İmparator'un cariyesi Consort Ling olur. Consort Xian (Charmaine Sheh) gibi diğer cariyelerin yanı sıra, Ying Luo, İmparator'a hizmet etmek için kişisel gündemini bir kenara koyabilir mi? Story of Yanxi Palace Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.2
Time Flies and You are Here
Time Flies and You are Here
Time Flies and You are Here dizisinde sıradan bir kadın olan Xie Xiao Man, Wujiang Malikanesi'nin ünlü Julu ilçesi kralı Zhao Xiao Qian'ı yanlışlıkla gücendirir. Başka bir kişinin Zhao Xiao Qian ile bir sözleşme yapması nedeniyle, valilik konağında evlenmeye zorlanır.Kağıt sözleşme, iki hayatı birlikte iç içe geçirir. Zhao Xiao Qian ve Xie Xiao Man, düşman olarak başlangıçtan birbirlerini yavaş yavaş tanımaya kadar iniş çıkışlardan geçerler ve birçok engeli aşarlar ve sonunda birbirlerine aşık olurlar. Time Flies and You are Here Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Çin dizileri izle, ülkemizde de sevilmeye başlayan Çin drama dizilerini Türkçe olarak sitemizden online olarak izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.