Çin Dizileri
Women Walk the Line
Women Walk the Line
"Women Walk the Line", Shen Yang tarafından yönetilen 2022 Çin drama dizisidir.Yuan Ge (Chen Du Ling) ve Gu Qiao (Xu Lu) ömür boyu en iyi arkadaşlardır. Karakter olarak çok farklı olmalarına rağmen aralarındaki bağ sıkıdır. Daha küçük bir kasabada büyümüş olmalarına rağmen Şangay'da okudular. Ancak üniversiteden mezun olduklarında yolları ayrılmaya başladı. Gu Qiao, memleketine geri dönüp evlenmek için başarılı bir kariyer hayallerine sırtını döndü. Hayatının sevgi dolu kocasıyla birlikte yelken açmasını umuyordu. Ancak bunun boş bir umut olduğu ortaya çıktı. Onun için verdiği tüm tavizlere rağmen evliliğini bitirmeye karar verdi. Bu sırada Yuan Ge, aşka sırtını dönmüştür ve Şanghay'daki iş dünyasına odaklanmıştır. Sıkı çalışması meyvesini verdi ve şimdi kendi başına başarılı bir iş kadını, zirveye ulaşma mücadelesi sağlığına zarar vermiş olsa da. Şimdi, neredeyse on yıl sonra, Gu Qiao kariyerine yeniden başlamak için Şangay'a dönmeye karar verir. Yuan Ge'nin desteğiyle eski hayallerini gerçekleştirmeyi umuyor. Ve yanında en iyi arkadaşı olan Yuan Ge, otuzlu yaşlarını hayatının en iyi on yılı yapmaya da kararlı!
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.2
Summer Wind
Summer Wind
Chongqing'den yetenekli bir sanatçı Xia Yuan Xing'in varlığını, Singapur'dan zengin bir çocuk olan Luo Jia Heng ile bir kalp nakli bağlar. Luo Jia Heng, Xia Yuna Xing'in kalbini kazandığında, müziğe olan sevgisini korudu ve Jia Heng'i, Xia Yuan Xing'in eski arkadaşları Yu Xiao, Dai Ying Xi ve Cheng Feng Ming ile tanıştığı Chongqing'e geri götürdü. Dörtlü birlikte hayranlık ve gözyaşı dolu bir geziye çıktılar.
 • 2022
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.6
Ming Yue Ji Jun Xin
Ming Yue Ji Jun Xin
General Yasukuni'nin oğlu Xiao Qifeng ile Prenses Ning Guo arasındaki evlilik gecesinde, terk edilmiş kuyuda Tsing Yi'de bir çift iskelet belirdi! General Xiao, Bayan Xiao ve Tianming Si Xuan'ın kızı Suqing, suçlarını itiraf etmek için çabaladılar. İmparatoriçe Jingguo neredeyse öldürülüyordu. Xiao'nun ikametgahı bir süre asura tarlası haline geldi ve "Tsing Yi iskeletinin" arkasındaki gerçek yavaş yavaş su yüzüne çıktı.
 • 2022
 • Çin
 • 10
 • IMDb 6.9
Fairy From the Painting
Fairy From the Painting
Gu Grubu'nun heykel yapma yeteneğini kaybeden varisi Gu Yancheng, binlerce yıldır ailesinden geçen "Peri Amblemi"ndeki kadına benzeyen nöbetçi şoför Yu Xuan ile tanışır. İşin en tuhaf yanı, Yu Xuan'ı ne zaman tehlikede görse bilinçsizce onu korumak için ileri atılacak olmasıdır. Tepkisini ve ayrıca Yu Xuan'ın heykel yapma yeteneğini geri kazanmasına nasıl yardım ettiğini doğrulamak için Gu Yancheng, Yu Xuan'ın evinde yaşaması için şoförü ve asistanı olmasına izin vermeyi planlıyor. Biri narsist ve aşırı mükemmeliyetçi, diğeri ise kocaman yürekli ve güçlü bir yardımcı. Bu ikisi karşılıklı bir hoşnutsuzlukla yola çıkarlar ama "birlikte yaşama hayatı" ile birlikte ikisi bir araya gelmeye başlar. Gu Yancheng, şefkatli ama otoriter bir CEO olmaya başlar. Ancak ilişkileri ilerledikçe Yu Xuan, "Peri Amblemi"ni ve bunların nasıl sahte olduğunu öğrendi.
 • 2022
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.3
Destined to Meet You
Destined to Meet You
Zengin bir profesyonel kız, bir kulüpte genç bir müzisyenle tanışır ve onu sarhoş bir şekilde eve götürür. Sonra ne olacağı, bayılırken onun için bir muamma. Birlikte yatakta uyanırlar ve onun sadece bir üniversite öğrencisi olduğunu öğrenir. Daha sonra babası Gu kardeşlerden biriyle evlenmesi konusunda ısrar ediyor. Zaten yattığını düşündüğü ve garip bir şekilde çekici geldiği Gu Cong Bei'yi seçer.
 • 2022
 • Çin
 • 10
 • IMDb 7.9
Love Unexpected (2022)
Love Unexpected (2022)
"Unexpected Love", Jiang Tian Hang tarafından yönetilen 2022 Çin drama dizisidir.Liu Ruo Chen (Yang Ting Dong), anoreksiyadan muzdarip bir avukattır. Anoreksisinin üstesinden gelmesine yardımcı olması için Lu Fan Fan (Gong Wan Yi) adında kişisel bir beslenme uzmanı tuttu. Onun için çok çeşitli lezzetli yemekler hazırlamaya çalıştı ve yemek pişirme becerilerini geliştirdi, ancak hiçbir şey onun ilgisini çekecek gibi görünmüyor. Mesleki ilişkileri, birbirlerini tanıdıkları yıllar boyunca yakın bir arkadaşlığa dönüştü. Bunun aşka dönüşebileceğini hissederek, ona karşı romantik bir çekim hisseder. 33 yaşında bir gün sırrını ona itiraf eder.Ama daha kötü olamazdı. Onun ilerlemelerini reddediyor, bu yüzden istifa ediyor. Üç ay sonra, yeni bir başlangıç yapmak için yeni bir eve taşınmaya ve Liu Ruo Chen'i geride bırakmaya karar verir. Ancak yeni evin tuvaleti beklenmedik bir sır saklamaktadır. Bu odada uyuyakalırken bir anda 12 yıl geriye gider. Liu Ruo Chen henüz 20 yaşındayken ve anoreksiyadan muzdarip değilken tekrar tanışır. Liu Ruo Chen'in "geçmiş" versiyonuyla arkadaş olacak mı?  
 • 2022
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.2
She and Her Perfect Husband
She and Her Perfect Husband
Beklenmedik yerlerde aşkı bulmanın keyifli bir hikayesi olan "She and Her Perfect Husband", Lin Yan tarafından yönetilen 2022 Çin romantik dramasıdır.Başarılı bir kariyere sahip başarılı bir avukat olan Qin Shi'nin (Yang Mi) aklındaki son şey evliliktir. Ancak ailesi başka bir şey düşünemez. Kızlarının evli olduğunu görmeye kararlı olan Qin Shi'nin ebeveynleri, asırlardır onu evliliğe zorlamaya çalışıyor, ancak boşuna.Ülkenin en iyi hukuk firmalarından biri olan Cheng and Hui'de bir pozisyon almaya kararlı olan Qin Shi, yalnızca kariyerini ilerletmeye odaklanmıştır. Cheng ve Hui'de çalışmanın şartlarından birinin evli olmak olduğunu çok az biliyor. Hukuk firmasının işe alma gereksinimlerinin farkında olan Qin Shi'nin erkek kardeşi, özgeçmişindeki medeni durumunu gizlice "evli" olarak değiştirir. Böylesine etkileyici bir özgeçmiş ve erkek kardeşinin yaptığı küçük ayar ile Qin Shi'nin işi bulması uzun sürmez. Ancak abisinin ne yaptığını anlayınca işler biraz daha karışır. Durumu açıklığa kavuşturmayı ümit eden Qin Shi, patronuna yaklaşmaya çalışır ancak doğru anı bulur bulmaz "kocası" Yang Hua (Xu Kai) ortaya çıkar. Ailesi onu Qin Shi'nin en büyük rakibiyle tanışmaya zorlarken Yang Hua, ikisini de içinde bulundukları kötü durumdan kurtarmanın en iyi yolunun Qin Shi ile gerçekten evlenmek olduğuna karar verir. Yang Hua'nın planını kabul eden ikili, evliliklerini kaydettirmek için doğrudan Sivil İşler Bürosuna gider. Ani evliliği bir dizi sorunu çözse de, hem Qin Shi hem de Yang Hua'nın ebeveynleri, ikisinin bir şeylerin peşinde olduğundan şüphelenirken bir başkası hızla ortaya çıkar.Ebeveynlerinin sorularından kaçmak ve Qin Shi'nin eski sevgilisinin aniden hayatına geri dönmesi arasında, bu yeni evli çiftin uğraşması gereken çok şey var. Aceleci evlenme kararları onları rahatsız edecek mi yoksa sonunda onları daha parlak bir geleceğe mi götürecek?
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 9.0
Love in Time (2022)
Love in Time (2022)
Zheng Yu, Ji Rong'un boşanma avukatı ve iyi arkadaşıdır. Boşanma işlemleri sırasında, Ji Rong aniden eski kocası Sheng Hao'ya yönelik aldatma suçlamasını geri çekmeye karar verdi ve sunulan kanıtların sahte olduğunu söyledi. Zheng Yu, bunun sonucunda diğer ortakları tarafından kovulur ve şirketin dairesinden taşınması gerekir.Boşanma davasının şüpheli doğası nedeniyle, Zheng Yu, eski kocasına karşı fikrini değiştirmesini sağlamak için Ji Rong'a ne olduğunu araştırmaya başlar. Aynı zamanda, daha önce bir haber muhabiri Jia Lan tarafından işgal edilen kiralık bir birime taşınır. Gizemli bir şekilde, birimin zamanı ve alanı her gece tam olarak aynı saatte yaklaşık 46 dakika boyunca örtüşecektir. Zheng Yu'nun dünyasının Jia Lan'ınkinden önde olmasıyla, zaman boyutlarında da 4 aylık fark var.Başlangıçta ikisi birbirleriyle anlaşamazlar ve birbirlerinin birliklerinden çıkmasını isterler. Ancak Zheng Yu, Sheng Hao'nun Jia Lan'ın en iyi arkadaşı olduğunu öğrendiğinde, Ji Rong'a ne olduğunu öğrenebilmek için onun işbirliğini ister. Dava daha karmaşık bir hal alıp cinayete yol açarken, Zheng Yu ve Jia Lan, arkadaşlarının kaderini değiştirmek için birlikte çalışmak zorunda kalırlar. Birlikte daha fazla zaman geçirdikçe aralarında romantik aşk filizlenmeye başlar.
 • 2022
 • Çin
 • 46
 • IMDb 8.1
New Life Begins
New Life Begins
Evlilik seçimi nedeniyle, dünyanın her yerinden kızlar Xinchuan'da toplandı. Altıncı genç efendi Yin Zheng ve sadece seçimde başarısız olmak ve memleketinde rahat yaşamak isteyen genç bir kadın olan Li Wei, beklenmedik bir şekilde yeni bir hayata başlamak için tanışırlar. Erkek ve kız kardeşleriyle birlikte, bir Xinchuan ailesinin sıcak günlük yaşamını oluştururlar.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.5
Game of Wisdom
Game of Wisdom
North Machinery Company, kötü yönetim nedeniyle iflas etmek üzereyken, Güneydoğu Asya'da yurt dışı satışlar genel müdürü olan Sun Heping, fabrika müdürlüğü görevine acilen geri çağrıldı. Uluslararası pazarda yıllarca çalışmanın sonucunda oluşan güçlü bir pazar bilinci duygusuyla Sun Heping, North Machinery'yi eski sınıf arkadaşı Yang Liu tarafından yönetilen Han Zhong Group'a katılmaya yönlendirdi ve şirkette köklü değişiklikler yaptı.Birkaç yıllık geliştirme sürecinin ardından, bir zamanlar iflasın eşiğinde olan North Machinery yeniden doğdu ve Hong Kong'da başarıyla listelendi. Eksiksiz bir ağır araç hayalini gerçekleştirmek ve North Machinery'yi gerçekten daha güçlü kılmak için Sun Heping aktif olarak eski sınıf arkadaşı Liu Biding tarafından kontrol edilen ancak Yang Liu tarafından tamamen engellenen Hong Xing Ağır Hizmet Kamyonunu satın aldı.Yang Liu, North Machinery'nin değil, Han Zhong Group'un dünyanın ağır vasıta montaj şirketi olması gerektiğini düşündü. Üç eski sınıf arkadaşı, hayallerle dolu üç girişimci, Çin'in ağır araç endüstrisinin uzun vadeli gelişimini sağlamak için heyecan verici bir oyun oynuyor ve son olarak, Çin imalat hayaline farklı açılardan katkıda bulunuyor.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
When We Meet
When We Meet
Dizi, bir şirket çalışanı olan Lu Ming ve bir kaza nedeniyle tanışan lise üçüncü sınıf öğrencisi Deng Yu'nun hikayesini anlatıyor. İkisi tamamen aynı görünüme sahip olduklarından, duyguları ve yaşamları o zamandan beri iç içe geçmiştir. Birbirlerini tanırlar, büyürler ve sonunda birbirlerinin hayatlarının ayrılmaz bir parçası olurlar.
 • 2022
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.8
Thank You, Doctor
Thank You, Doctor
Seng Li'nin 'ICU 48 Hours' adlı romanına dayanan 'Thank You Doctor', Zhang Rui tarafından yönetilen 2022 Çin medikal romantik dramasıdır.Xiao Yan (Yang Mi) yurtdışından yeni döndü ve Tongshan Hastanesi'ndeki yeni yoğun bakım doktoru olarak işine başlamaktan heyecan duyuyor. Xiao Yan kusursuz bir üne sahip titiz bir cerrah ve yaptığı işte inanılmaz derecede iyi. Ancak yakın zamanda nişanlısını kaybettikten sonra, etrafına oldukça aşılmaz bir duvar örmüştür.Yeni meslektaşlarının çoğu tarafından soğuk ve huysuz olarak algılanan Xiao Yan, yeni işine yerleşmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor; ama sert dış görünüşleri işleri zorlaştırır. Bai Shu'nun (Bai Yu) abartılı kibriyle anlaşmak daha da zor. Bai Shu, yoğun bakım ünitesinde çalışan bir meslektaşıdır. Çok zıt iki doktor, yoğun bakım ünitesindeki hastalarının hayatlarını kurtarmak için yan yana çalıştıkça beklenmedik bir şekilde yakınlaşırlar. Bai Shu daha ukala olamazdı. En azından ölümcül bir hastayı evlat edinmeye karar verdiği güne kadar. Artık kendisinden daha çok bir tedavi bulmaya odaklandığı için Bai Shu'nun kibri azalmaya başlar ve Xiao Yan için hayatı biraz daha kolaylaştırır.Hastalarının hayatlarını kurtarmak için özenle çalışırken, Xiao Yan ve Bai Shu arasındaki duvarlar parçalanmaya başlar. Her biri diğerini olduğu gibi kabul ettiğinde, onları birbirine bağlayan bir ortaklık olduğunu göreceklerdir.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.4
My Kung Fu Girlfriend
My Kung Fu Girlfriend
“My Kung Fu Girlfriend”, Ma Shi Ge tarafından yönetilen 2022 Çin drama dizisidir.Huang Xiao Yu (Dawn Chen), Bo Wu dövüş sanatları grubunun 50. nesil direktörüdür. Bir gün Bo Ye (Pu Tao) adında gizemli bir kadın akademisine gelir. Bo Ye'nin, Kabus adlı bir süpervizörle yaptığı savaştan sonra onları "gerçek" dünyaya götüren bir portala çekilen bir video oyunu karakteri olduğu ortaya çıktı. Ama sadece Huang Xiao Yu onu görebilir ve hatta Bo Wu Grubunun müdiresinin cesedini bile alabilir.Bo Wu grubu, aynı video oyununun dağıtıcısı tarafından düzenlenen bir dövüş sanatları yarışmasına katıldığında, Huang Xiao Yu yanlışlıkla oyunu tanıtmak için para alan ünlü bir aktör olan Yuan Fan (Gao Mao Tong) ile tanışır. konuk yargıç olarak görev yapmak için rekabet. Yuan Fan, Huang Xiao Yu'nun hayranlarından biri olduğunu düşünüyor ve onu göndermeden önce bir asistan tarafından kendisine verilen bir içki veriyor. Ama ortaya çıktığı gibi, içki zehirliydi ve Yuan Fan'a zarar verme amaçlıydı. Neyse ki Bo Ye, içkisinden bir yudum aldıktan sonra güçlerini Huang Xiao Yu'yu kurtarmak için kullanabilir. Ve Yuan Fan'ı utandırmaya başlayan olayı örtbas etmek için, yıldızın ajansı Huang Xiao Yu'yu koruması olarak işe alır. Ancak aynı oyundaki diğer karakterler de ölümlüler diyarına girdi ve Huang Xiao Yu, Bo Ye ve Yuan Fan için hayatı daha da karmaşık hale getirdi! Yıldız ve yeni 'koruması' arasında beklenmedik bir romantizm ateşleyebilir mi? Ve Bo Ye, "gerçek" dünyasına geri dönmenin bir yolunu bulabilecek mi?
 • 2022
 • Çin
 • 5
 • IMDb 7.3
Lighter and Princess
Lighter and Princess
İnatçı ve cesur programlama dehası Li Xun ve en iyi öğrenci Zhu Yun'un kampüsten işyerine el ele büyürken aşk hikayesini anlatıyor.Zhu Yun (Zhang Jingyi) üniversiteye başladığında, dünyası "kötü çocuk" Li Xun'un (Arthur Chen) araya girmesiyle tamamen alt üst olmuştur. Zhu Yun onu cahil ve beceriksiz zengin bir çocukla karıştırdı ve daha sonra onun özellikle okullarına kabul edilen nadir bir programlama dehası olduğunu öğrendi. Birkaç yüzleşmeden sonra, ikisi birbirlerini takdir etmeye başlar.Kıdemli öğrenci Fang Zhijing, defalarca Zhu Yun için hayatı zorlaştırıyor. Li Xun sadece onun için ayağa kalkmakla kalmıyor, aynı zamanda okul adına büyük bir programlama yarışmasında yarışmak için oluşturduğu takıma katılmaya davet ediyor. Dizifon.com kalitesiyle yer almaktadır. Zhu Yun ve Li Xun, aile geçmişlerindeki farklılıklara rağmen bir çift olurlar. Fang Zhijing, işte başarılı olmaya yakın oldukları gibi, dolaylı olarak Li Xun'un kız kardeşinin bir araba kazası geçirmesine neden olur. Zhu Yun amansızca onun yanında kalırken, Li Xun hayatının en düşük noktasına ulaşır.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.4
Çin dizileri izle, ülkemizde de sevilmeye başlayan Çin drama dizilerini Türkçe olarak sitemizden online olarak izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.