Çin Dizileri
Love in a Loop
Love in a Loop
Li Luduo bir zaman döngüsünde sıkışıp kalmıştır ve kaçmanın tek yolu patronu Bai Zhenxiang'ı çalışanlarının boğucu kızgınlığı yüzünden tekrar tekrar ölmekten kurtarmaktır.Bai Zhenxiang (Bai Ke) herkesin en nefret edilen patronudur. Narsisttir ve keskin bir dili vardır. Çalışanlarından gelen kızgınlık nedeniyle, yaşam gücü ciddi şekilde eksiktir ve bu da onun farklı şekillerde ölmesine neden olur. Her ölümüyle gün tekerrür edecek. Li Luduo (Zhang Yaqin), dünü ya da yarını olmayan bir insan olmak için bu zaman döngüsünde sıkışıp kaldığını fark eden iş yerinde bir hiçtir. Kendini kurtarmak için, patronunu daha iyiye doğru değiştirmek için defalarca kurtarmak zorundadır.Love in a Loop Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
Love You Day and Month
Love You Day and Month
Temizlikçi kadın Ming Xiaoxiao ve otoriter CEO Huo Yunting, bir yanlış anlaşılma nedeniyle tesiste bir araya gelir ve beklenmedik bir öpücük onları bir araya getirir.Birlikte oldukları kısa sürede birçok yanlış anlaşılma ve zorluk yaşansa da çok tatlı anlar ve komik şeyler de oldu. İkili yavaş yavaş "düşman" olmaktan çıkıp, kurtuluşu birbirinde bulan sevgililer olarak bir anlayışa varır.Love You Day and Month Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle yer almaktadır.
 • 2022
 • Çin
 • 20
 • IMDb 6.7
The Only Girl You Haven’t Seen
The Only Girl You Haven’t Seen
Sevgilisi tarafından öldürülen ve intikam için susamış terk edilmiş bir kızının yeniden doğuşu hakkında bir hikayeyi konu almaktadır.Leng ailesinin kızı olarak yeniden doğduktan sonra, Leng Li (Wen Moyan) intikam almaya kararlıdır, ancak aynı zamanda yeni "akıllı" kocasını şiddetle korur. O, He Lianxuan'dır (Wang Zuyi), planını gizlice yürütürken bir "kaplan" yemek için "domuz" gibi davranan sabırlı bir prenstir. İkisi fırtınada yan yana savaşmayı öğrenirler.The Only Girl You Haven't Seen Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2022
 • Çin
 • 12
 • IMDb 7.7
I Am a Superstar
I Am a Superstar
Hayatı iyi gitmeyen Zhang Ye adında bir adamın hikayesini anlatıyor. Bir test ürünü olarak uzaylılar tarafından "kaçırılır" ve sonunda "itibar puanları" toplayarak hayatını değiştirmeye başladığı bir oyun dünyasına getirilir.I Am a Superstar Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
Don’t Be Shy
Don’t Be Shy
"Don't Be Shy", Tao Sheng tarafından yönetilen 2022 Çin drama dizisidir.Babası öldükten sonra, acımasız hırslı iş kadını Shi Qian Jin (Li Yu Tong), başkanlığını yaptığı şirketin yeni CEO'su olarak devralır. Ancak ölüme yakın bir deneyimden sonra, ona hayatını daha iyi hale getirmesini söyleyen Azrail benzeri bir figürle tanıştığı korkunç bir rüya görür. Daha da kötüsü, sadece 30 gün içinde onun canını almak için geri geleceğini söyler ve ona tersten çalışan ve kaçınılmaz 30 günü geri sayan bir saat gösterir. Uyandığında saatin bileğine bağlı olduğunu fark eder ve sadece kendisi tarafından görülebilmesine rağmen çıkaramaz.Geri çekilip varlığını tehdit ederken, dikkate değer bir keşif yapar. Zhou Qing Yan (Lyu Yun Feng) adlı bir evcil hayvan cenaze levazımatçısı tarafından ortaklaşa işletilen bir mağazanın önünden geçtiğinde, tıkırtı durur. Büyük bir meblağ karşılığında mağazayı satın almaya çalışır, ama o reddeder. Ancak yolları daha sonra tekrar kesişir ve saatteki zamanı durdurma (ve hatta tersine çevirme) gücüne sahip olanın mağazanın kendisi değil, Zhou Qing Yan'ın varlığı olduğunu fark eder. Onunla daha fazla zaman geçirmeye karar verir. Romantizm kıvılcım çıkarmaya başladığında, Shi Qian Jin kaderinin henüz mühürlenmemiş olabileceğini ummaya başlar!Don't Be Shy Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2022
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.2
Hello My Girl
Hello My Girl
Bir dostluk ve aşk hikayesi olan “Hello My Girl”, Zhang Hao Zhe ve Zhang Yu Qing tarafından yönetilen 2022 Çin romantik komedi dramasıdır.Şanghay'da büyüyen Yang Yi Shan (Ao Zi Yi) hiçbir zaman çok fazla özgürlüğe sahip olmadı. Halası tarafından büyütülen Yi Shan'a kanatlarını açma şansı hiçbir zaman verilmedi, bu yüzden başka bir yerde okula gitme fırsatı ortaya çıktığında hayır diyemedi. Çantalarını toplayan Yi Shan kısa süre sonra yeni hayatına başlamak için can atarak Shenyang'a doğru yola çıktı.Yi Shan, özgürlüğün ilk gerçek tadına varmaktan mutlu olsa da, tamamen yeni bir şehirde yeniden başlamanın hayal ettiği kadar kolay olmadığını çabucak anlar. Kuzeydoğudaki hayata uyum sağlamakta zorlanan Yi Shan, Shenyang'daki yeni hayatına alışmasına yardımcı olmaktan mutluluk duyan sıcak, arkadaş canlısı bir kız olan Zhao Dou Dou (Huang Can Can) kendisine yaklaştığında rahatlar. Onu arkadaşlarıyla tanıştıran Yi Shan, şirkete minnettardır ve onların yardımlarıyla Shenyang, yavaş yavaş evindeymiş gibi hissetmeye başlar. Ancak, yeğeninin iyiliği için endişelenen teyzesi sürpriz bir ziyaret yapınca işler beklenmedik bir şekilde değişir.Teyzesinin dönüşüyle ve onun her türlü müdahalesiyle uğraşan Yi Shan, Dou Dou'nun babasıyla ikisini tuzağa düşürmek için komplo kurunca utanır. Zorlu başlangıçlarına rağmen, Yi Shan ve Dou Dou kendilerini daha da yakınlaşırken bulurlar. Bu, ömür boyu sürecek güzel bir ilişkinin başlangıcı olabilir mi?2022 Çin dizilerinden Hello My Girl Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizleri bekliyor.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
The Wind Blows from Longxi
The Wind Blows from Longxi
“The Wind Blows from Longxi”, Lu Yang tarafından yönetilen bir 2022 Çin drama dizisidir.Yıl, Ortak Çağın 228'idir ve Çin, kendilerini birbirleriyle çelişen Üç Krallık'a bölünmüştür. Shu ordusu Wei ile çatışırken görünüşte belirleyici bir savaş gerçekleşti. Ancak Shu eyaletindeki askeri liderler, savaşın sonucunun bir yanlış bilgilendirme kampanyası tarafından etkilendiğine inanıyor, hatalı bilgiler kritik bir yanlış yargıya yol açıyor. Bunların hepsinin Wei topraklarında bir yerde olduğuna inanılan güçlü bir casus olan Chen Gong (Chen Kun) tarafından planlandığına inanıyorlar.Shu liderleri, kendi casuslarını göndererek karşılık verir: karşı istihbarat ise Xun Xu (Bai Yu). Ancak Xun Xu, Chen Gong'u takip ettiğinde, köstebeğin aslında Mum Ejderhası olarak bilinen bir casus olabileceğini öğrenir. Daha da kötüsü, Mum Ejderhası, ustalarının yeni ve güçlü bir tatar yayının planlarını ele geçirmesine yardımcı olabilecek planları uygulamaya koydu. Düşman bu tasarımları ele geçirirse, ordusu bu güçlü silahlarla donatılabilir ve savaşın gidişatını kendi lehine çevirebilir. Xun Xu ve Chen Gong'un güçlerini birleştirmekten başka seçeneği yok. Ve casus ikili hızlı hareket etmeli, kodları kırmalı ve her adımda tuzaklardan kaçınmalıdır. Eğer krallıklarını yıkımdan kurtarmak istiyorlarsa!The Wind Blows from Longxi Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizleri bekliyor. 
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
The Queen of Attack
The Queen of Attack
Wei Wei, izlediği tarihi dramanın içine çekildiğini fark eder. Sonunda İmparatoriçe olur ve daha sonra drama senaryosuna göre bir suikastçı tarafından defalarca öldürüldüğü bir zaman döngüsüne takılır. Bu nedenle, Wei Wei kaderinden kaçmak için senaryodan farklı davranmaya karar verir.Ölmesini isteyen kişi kocası İmparator Jing Qing'dir. Bunun nedeni, Wei Wei'nin İmparatoriçe Dowager tarafından gelini olarak seçilmesi ve ona güvenememesidir. Ayrıca, Wei Wei'nin babası güçlü bir generaldir.Çok sayıda başarısız suikast girişiminden sonra, İmparator Jing Qing yön değiştirir ve onun yerine Wei Wei'ye yaklaşmaya çalışır. Wei Wei ve cariyesi arasında kıskançlık ve çekişme yaratma niyetiyle ona sevgi yağdırır. Bu, kaçınılmaz olarak, bir hata yaptığında onu idam ettirme fırsatına yol açacaktır. Ancak, İmparator Jing Qing, bunun yerine Wei Wei'ye aşık olduğunu fark eder.The Queen of Attack tüm sezon ve bölümleriyle Dizifon kalitesiyle sizleri bekliyor. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 9
 • IMDb 7.6
Love The Way You Are (2022)
Love The Way You Are (2022)
“Love The Way You Are”, Yu Chung Chung tarafından yönetilen 2022 Çin romantik dramasıdır.Hatırlayabildiği kadarıyla, Yin Yi Ke (Angelababy) etrafındakilerle ilgilenmek için elinden gelen her şeyi yaptı. İster evde ister ofiste olsun, yardım eli uzatmak için her zaman oradadır. İhtiyacı olanlara yardım etmekten asla yorulmazken, genellikle kendine bakmayı ihmal eder. Bu nedenle, içindeki ateş azaldı ve kalbini aldatıcı bir şekilde soğuk bıraktı. En azından Xu Guang Xi'nin (Lai Kuanlin) hayatına geri döndüğü güne kadar.Bir zamanlar, ara sıra yemek ısmarlamak için evine gelen beleşçi genç bir çocuktan başka bir şey olmayan Yi Ke, Guang Xi'nin büyüyüp yakışıklı bir genç adama dönüştüğünü görünce şaşırır. Yurt dışındaki eğitiminden kısa süre önce dönen Guang Xi, kaderin Yi Ke'yi tekrar hayatına geri getirmesiyle heyecanlanır. Eski bağımlılık duygularının tamamen farklı bir şeye dönüşmesi uzun sürmez. Yi Ke'yi başarılı bir şekilde takip etmek için, önce aşkını halletmekten daha fazlasını yapabilecek bir adam olarak kendini kanıtlaması gerektiğini fark ederek, tam da bunu yapmak için yola koyulur.İradesi güçlü olmasına rağmen, Guang Xi genellikle hayatın daha sert gerçekleri tarafından boğulur, ancak Yi Ke her zaman ona yardım etmek için orada gibi görünür. İkisinin de bugün oldukları yere gelebilmek için sayısız zorluğun üstesinden geldiklerini fark eden ikili, kendilerini birbirlerine daha da yakınlaşırken bulurlar. Yeterli zaman verildiğinde, aralarında büyümeye başlayan bu karşılıklı saygının aslında gerçek aşkın çiçeği olduğunu anlayacaklar mı?2022 romantik Çin dizilerinden Love The Way You Are Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! 
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Song of Youth
Song of Youth
Ming Hanedanlığı'nın Longqing İmparatoru döneminde, Lin Shaochun'un (Bai Lu) ailesi, eskiden bir memur olan babasının bir komplonun kurbanı olmasıyla yıkılır. Geçimini sağlamak için mücadele ederken, ilk görüşte ona aşık olan genç bir adam olan Sun Yulou (Wang Yizhe) ile tanıştığı bir toplulukta opera öğrenmeye başlar.Lin Shaochun, babasının adını temize çıkarmak için sivil sınavlara girmek için erkek kılığına girer, ancak kadın kimliği keşfedildikten sonra başarılı olamaz. Bu arada, Sun Yulou ona gizlice yardım etmeye devam eder.Lin Shaochun'un gerçek kimliğini öğrendikten sonra, Sun ailesi Sun Yulou'nun Shaochun ile iletişim kurmasını yasaklar. Duygularına sadık kalır ve pes etmeyi reddeder. Sun Yulou'nun sarsılmaz sevgisine minnettar olan Shaochun, çok çabalar ve bir yıl içinde tanınmış bir kadın tüccar olur. Sonunda Sun ailesiyle evlendiğinde, hane halkıyla farklı ilişkiler sürdürmeyi ve yollarına çıkan krizi çözmeyi öğrendiği yeni bir aşamadır.Song of Youth Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Cry Me A River of Stars
Cry Me A River of Stars
Yakışıklı ve çok yönlü ilçe hakimi Tao Junran (Luo Zheng) ve sadık, dürüst ve ilginç bir mavna sahibi olan A Fan (Huang Riying) hakkında bir hikaye. Her gün aşkları ve nefretleriyle eğlenirken bir dizi tuhaf ve değişken olay yaşadılar. Yargıç Tao Junran, “İmparatorluk Ailesinin Arka Bahçesi” olarak adlandırılan Biyun İlçesine geldi ve hikaye başladı. Mavnada eski bir dava olup olmadığını kontrol etmek istedi ve Bir Taraftar sulh hakimini memnun etmek istedi. Tüm "zorlukları" atlatırken farkında olmadan birbirlerine daha da yakınlaşmışlar ve birbirlerine olan gerçek aşklarını kanıtlamışlardır. Aynı adlı romandan uyarlanmıştır.Cry Me A River of Stars Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle Dizifon adresinde!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
Love in Flames of War
Love in Flames of War
Love in Flames of War, Chung Shu Kai tarafından yönetilen bir 2022 Çin drama dizisidir.20. yüzyılın başlarında, Çin Cumhuriyeti, Japon İmparatorluğu'nun Çin egemenliğine karşı artan bir tehdit oluşturmasıyla kendini kurmak için mücadele ediyor. Bu arka planda, öfkeli bir genç olan Xiao Bei Chen (Shawn Dou) neredeyse büyüyor. Ailesine sığınan Lin Hang Jing (Chen Du Ling) adlı bir kıza zorbalık yapmayı sever, ancak kız, onu korkutsa bile direnç ve kararlılık gösterir.Buda, sonunda ona aşık olmasına neden olur.Cazibe artar, ancak Xiao Bei Chen, babasının onu birkaç yıllığına bir askeri akademiye göndermek istediğini keşfeder. Ayrılmadan önce, döndüğünde Lin Hang Jing ile evlenebileceğine dair aileden bir söz almayı başarır. Ancak beş yıl sonra geri döndüğünde, onun şimdi başka bir adama Mu Zi Zheng'e (Yuan Hao) söz verildiğini keşfeder. Artık aceleci bir kabadayı olmayan Xiao Bei Chen, çelik gibi odaklanmış genç bir adam oldu. Ama Lin Hang Jing'in kalbini kazanma planından vazgeçmeyecek. Bununla birlikte, 1937'de İkinci Çin-Japon Savaşı patlak verdiğinde bu plan kargaşaya atılabilir. Aniden üçü de bir taraf seçmek zorunda kalır ve kararları sadece kendi geleceklerinin değil, binlerce kişinin de kaderini şekillendirebilir.Love in Flames of War Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizleri bekliyor. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
Grand Theft in Tang
Grand Theft in Tang
Grand Theft in Tang, ender kylin hormunu avlamak için yaptıkları yolculukta, kraliyet mahkemesinin siyasi kargaşasına bulaşan Li Tian liderliğindeki bir grup hırsızın hikayesini anlatıyor.Çekimler 7 Mayıs 2017'de başlayıp 27 Temmuz 2017'de biten üç ay sürdü. Xiangshan Movie & TV Town'da gerçekleşti. Bu, baş yapımcı Zhang Rui ve yapımcı Yang Chunxiao'nun Yu Zui ve Operation Moscow'dan sonra üçüncü kez birlikte çalışmasıdır.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Stairway to Stardom
Stairway to Stardom
Gösteri dünyasının göz alıcı dünyasında geçen hikaye, kişisel asistanlıktan parlayan bir yıldıza dönüşen Su Cheng'i takip ediyor.Su Cheng (Song Yi), annesinin onuruna aktris olmayı hayal eden nazik ve inatçı bir kızdır. Asistan olarak işini kaybetmesinin ardından en yakın arkadaşıyla bir yetenek yarışmasına katılır. Kendisini alerji benzeri semptomlarla gösteren, yakınlık korkusu olan gururlu ve otoriter bir adam olan Duan Chengxuan tarafından yönetilen Star Entertainment ile sözleşme imzaladı.Su Cheng, Duan Chengxuan'ın yardımıyla eğlence sektörünün basamaklarını yavaş yavaş tırmanıyor. Sektörde en çok aranan aktrislerden biri haline geldi, ancak birçok zorluğun üstesinden gelmek zorunda kalmadan değil. Duan Chengxuan ile sürekli kafa kafaya çarpışıyor; en iyi arkadaşı Liu Mengtian (Zhong Danni), en büyük rakibi olur; ve onun nezaketi ve başarısı birçok meslektaşı tarafından sevilmiyor.Stairway to Stardom tüm bölümleriyle yüksek kalitede sizleri bekliyor. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2017
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.8
Çin dizileri izle, ülkemizde de sevilmeye başlayan Çin drama dizilerini Türkçe olarak sitemizden online olarak izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.