Çin Dizileri
Young and Beautiful
Young and Beautiful
Young and Beautiful, Chen Guo'nun aynı adlı romanından uyarlanmıştır ve kız, çok çalışmak için tek başına Şanghay'a giden Liu Wen Jing adlı bir kızı konu alır. 2008 yılında, Liu Wen Jing adlı küçük bir köyden gelen 19 yaşındaki kız, tek başına Şanghay'a gider. Aynı zamanda büyük şehirde mücadele eden bir grup gençle tanışır ve Hua Hua, Wei Wei, Xing Tian Ming, Qiao Hai Feng ve Yan Liang Kun ile arkadaş olur. Liu Wen Jing akıllı ve çalışkandır. Xing Tian Ming'in ve kendi kendine çalışmanın yardımıyla üniversiteye girer ve aynı zamanda şarap satan bir iş bularak ilk maaşını kazanır. Ancak memleketinin zayıf ebeveynleri onu para için çok çalışmaya zorlar ve birkaç kez aldatılır. Arkadaşlarının yardımıyla kaçmayı başarır. Zengin bir erkek arkadaş olan Ye Hui ile tanıştıktan sonra, Liu Wen Jing'in kibiri büyür. Ye Hui adına iş yapıyormuş gibi yapıyor ama gizlice kendisi için bir servet kazanmak istiyordu. Bu olay sadece Ye Hui'nin ondan ayrılmasına neden olmakla kalmaz, aynı zamanda ona güvenmediği için yardım eden Xing Tian Ming'i hapse gönderir. Daha da kötüsü, çaresiz kalınca annesi, tedavi masraflarını karşılayamadığı için ölür. Liu Wen Jing sonunda, gerçekten mutlu bir hayatın, arkadaşlar gibi idealler için savaşmak olduğunu anlar. Hatalarını düzeltmeye ve her şeye yeniden başlamaya karar verir. 2021 Çin dizilerinden Young and Beautiful Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.2
Just an Encore
Just an Encore
Just an Encore, lise öğrencileri hakkında bir gençlik dizisidir. Yan Ze (Jiang Zhuojun) adında normal bir lise kızı, onun dahi koltuk arkadaşı Ji Xiao (Chen Xun), çılgın düşmanı He Xinliang (Ding Yuxi) ve okul güzeli Gu Xiye (Zhu Danni), Yangming Lisesi'nin öğrencileridir.Yan Ze, sıra arkadaşına aşıktır. Ancak, o çok iyi bir öğrenci değildir ve onu etkileyecek bir görünüşü de yoktur. Aslında güzel, zeki, popüler ve aynı zamanda iyi huylu olan en iyi arkadaşı Xi Ye'nin tam tersidir. Ve Yan Ze, onun en iyi arkadaşına ilgi duyduğundan şüphelenmeye başladığında, kıskançlık oluşur. En dip noktasında, onu destekleyen bir kişi var, Xin Liang. Xin Liang, Yan Ze ile her zaman dalga geçer ama garip ama güçlü bir dinamikleri var gibi görünüyor. Ancak Xi Ye, Xin Linag'a gizlice aşıktır ve bu nedenle Yan Ze, ondan uzak durmaya çalışır. Bu onların büyüme hikayesidir. Just an Encore tüm bölümlere sitemizden Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle ulaşabilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.9
The Twin Flower Legend
The Twin Flower Legend
The Twin Flower Legend Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Dizi, Hai Piao Xue'nin “Mu Jin Hua Xi Yue Jin Xiu” adlı romanından uyarlanmıştır. Doğumda ayrılan ve köle olarak satılan ikizler, Mu Jin ve Jin Xiu'nun hikayesini anlatıyor. Büyüme ve dönüşüm hakkında bir hikaye! Zeki Hua Mu Jin, Beş Hanedan ve On Krallığın kaotik çağında doğdu. Çocukken, o ve küçük ikiz kardeşi Hua Jin Xiu, Yuan ailesine köle olarak satıldı. Yu Fei Yan, Song Ming Lei ve Yao Bi Ying olmak üzere diğer üç çocukla birlikte yola çıkarlar. Beşli, dostluk yemini eder ve her zaman birbirleriyle ilgileneceklerine söz verirler. Hua Mu Jin, acı gerçeklerinden kurtulmak için kardeşlerine yardım etmek için kendini zor işlere atmaya hazırdır. Babasının “İş Eğitimi” kitabını kullanır ve kardeşlerinin daha iyi bir geleceğe sahip olmalarına yardımcı olmak için zekasına güvenir. Mu Jin, bilgeliğiyle Yuan ailesinin güç kazanmasına ve zafere ulaşmasına yardımcı olur. Hayatını farklı bir şekilde etkileyen dört adamla tanışır. Ağabeyi olarak baktığı Song Ming Lei, masum Yuan Fei Jue, ayırt edilemez Duan Yue Rong ve hayatının aşkı Yuan Fei Bai var. Çalkantılı çağda, dürtüsel ilk aşk, sürpriz bir ayrılık, uzun süreli bir aşk ve pişmanlık duymama hakkında bir hikaye çıkıyor. The Twin Flower Legend tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
You Complete Me
You Complete Me
You Complete Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin draması, Xiao Mo Li'nin Little Storm 1.0 romanından uyarlanmıştır. Yüksek IQ'lu yatırım bankacısı elit Gao Shan ve Lin Wo'yu takip ediyor. Dizi, yatırım bankalarının hayatta kalması ve aşk için verdikleri savaşla ilgili stratejik bir plan hazırlıyor. Gao Shan, hesaplamalarda yetkin, yüksek IQ'ya sahip bir yatırım bankacısıdır. Babasının kaza sonucu ölümü her zaman onun üzerinde oyalandı ve gerçeği merak ediyor. Gerçeği aramak için, bir iş başvurusunda bulunmak için tek başına Mo Tian'a gelir. Yanlışlıkla planlama ve her şeyi kendi kontrolü altında tutma konusunda iyi olan son derece zeki biri olan Lin Wo'ya aşık olur. Gao Shan'ın görünüşü tüm planlarını alt üst eder ve dünyası tamamen değişir. İkisi çeşitli zorluklar ve engellerle birbirine eşlik eder, ancak affedilmez bir yanlış anlaşılma nedeniyle yolları ayrılır. İki yıl sonra, ikisi tekrar buluşur. Lin Wo'yu geri kazanmak için Gao Shan stratejik bir aşk planı yapar. You Complete Me tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Way Back Into Love
Way Back Into Love
Way Back Into Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin dizisi Hou Zhu'nun aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Ana karakterlerin çocukluklarında birbirlerine aşık olduktan sonra yarım kalan aşklarını konu alan bir aşk dizisidir. Yedi yıl sonra bir araya gelirler ve birçok yanlış anlama, bükülme ve dönüşler yaşarlar. İkisi sonunda karşı karşıya gelir, kariyerlerinin ve duygularının zorluklarıyla birbirlerine destek olurlar ve gençliklerinde hiçbir pişmanlık bırakmazlar. Lisede, Lu Jia, iyi bir karaktere sahip ve akıllı olan Xu Jia Xiu'ya aşıktır. Ancak mezun olduktan sonra, ikisi yavaş yavaş bir diğeriyle temasını kaybeder. Uzun yıllar çok çalıştıktan sonra Lu Jia, kariyerini geliştirmek için memleketi Dongzhou'ya geri döner. Yeni bir şirkete katılır ve kurucusunun Xu Jia Xiu olduğunu keşfeder. İkisi de tesadüfen komşu olurlar. Zamanın her şeyi değiştirdiğini düşünen Lu Jia, iş ahlakı nedeniyle kendini Xu Jia Xiu'ya yeniden aşık buldu. Lisede Lu Jia'ya aşık olan Ye Ang Yang da aynı şirkete katılır. Lu Jia'yı takip eder, ancak Lu Jia'nın gözleri yalnızca Xu Jia Xiu'yu görür. Bir dizi yanlış anlama, bükülme ve dönüşten sonra, Lu Jia ve Xu Jia Xiu sonunda duygularını kabul eder ve bir ilişkiye başlar. Ancak, Xu Jia Xiu'nun ilk aşkı Yang Shan Ni'nin ortaya çıkması onlar için yeni engeller yaratır. Lu Jia tarafından reddedilen işadamı Song Juan Xi'nin işbirliği gerekçesiyle tekrar Lu Jia'ya yaklaşması, Lu Jia ile Xu Jia Xiu arasında bir güven krizini de tetikler. Sonunda ikisi, kariyerlerindeki ve duygularındaki mücadeleleri çözmek ve birlikte başarıya ulaşmak için el ele çalışırlar. Way Back Into Love tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
My Love, Enlighten Me
My Love, Enlighten Me
My Love, Enlighten Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! 22 yaşındaki Liu Nuan Nuan, bir kadın idol grubundan ayrılmaya zorlandı ve topluma sıfırdan başlamak zorunda kaldı. Hafıza kaybı yaşayan dahi bir vizyoner olan genç Han Che ile karşılaşır. Han Che, büyükannesinin hayalini gerçekleştirmek için Çin'e döndü ve “Dunhuang'ın Yeniden Görünmesi” projesini üstlendi. Temiz ve disiplinli Han Che'nin özensiz ve beceriksiz Liu Nuan Nuan'ı evine kabul etmekten başka seçeneği yoktur. Nuan Nuan kariyerine giyim memuru olarak başlar. Eşsiz yaratıcılığı ve ekstra çalışkanlığıyla kısa sürede mağazadaki en iyi katip olur ve merkez ofise terfi eder. Liu Nuan Nuan çeşitli testlerle karşılaşır, ancak bunlarla doğrudan yüzleşir ve sonunda tasarım departmanına girer. Çok çalışıyor ve hızla gelişiyor, yavaş yavaş yaşamda yeni bir yön buluyor. Nuan Nuan, deneyimlerini sıradan insanları daha güzel ve kendinden emin kılmaya kararlı bir sivil giyim koleksiyonu geliştirmek için kullanıyor. Han Che yol boyunca Nuan Nuan'a eşlik eder. Çiftin ilişkisi defalarca sorgulansa da, her yerde sıcaklık ve tatlılık yayıyorlar. İkili, modaya uygun kıyafetleri Dunhuang kültürüyle birleştirmek için el ele çalışıyor ve kültürel hazineleri dünyaya muhteşem ve modern bir şekilde gösteriyor. My Love, Enlighten Me tüm bölümleri sitemizden tek parça ve hd kalitede izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.4
Eternal Love Rain
Eternal Love Rain
Eternal Love Rain Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Çin draması Yunteng projesinin romanı “Datang Strange Cases”den uyarlanmıştır.  Esas olarak, sıradan insanları kuraklıktan kurtarmak için dünyaya gelen ejderha klanının ikinci prensini anlatır. Felaket kaldırıldıktan sonra sevgilisini ve Nilin hazinesini kaybetmesini beklemiyordu ve denize geri dönmenin bir yolu yoktu. Kaybettiği her şeyi arayarak dünyadan ancak beş yüz yıl uzak durabilir. İkinci Prens Ning Xiu Rui, oynamak için Ludi'ye gizlice girer. Bin yıldır olmayan bir kuraklıkla karşılaştıktan sonra, babasının yağmuru yayma talimatlarını dikkate almaz ve ejderhanın hazinesi Nilin'i teslim eder. Köyün salgınını rahatlatmak için hazineyi balıkçı köyündeki bir kız olan Jin Er'e verir. Tekrar balıkçı köyüne döndüğünde Nilin ve Jin Er'in aynı anda ortadan kaybolduğunu öğrenir. Nilin'i kaybettikten sonra, denizde fazladan bir büyü katmanı, Ning Xiu Rui'nin denize geri dönememesine neden olur. Bunun nedeninin Ejderha Kral'ın öfkeli olması ve karada sürüklenerek Nilin'i bulabileceğini düşündü. Beş yüz yıl sonra, “üniversite alimi” haline gelen Ning Xiu Rui, sonunda Jin Er ile tanışır. O artık balıkçı köyündeki yetim değil, ünlü Su Yin Yin'dir. İkili tanıştıktan sonra durumları tehlikeli ve ayrılmaz bir hal alır. Aralarında sessizce maceralarla dolu bir aşk başlar ve Ning Xiu Rui'nin denize geri dönemeyeceği sırrı da ortaya çıkar. Yine de ikisi arasında daha büyük bir bağ var gibi görünüyor. Eternal Love Rain tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 32
 • IMDb 7.0
Mysterious Love
Mysterious Love
Mysterious Love izle, Çin dizisi Ruoshui Qianliu'nun Half Yin romanından uyarlanmıştır. Soğuk huylu askeri adam Li Teng ile bir vedanın ardından beş yıl içinde yeniden bir araya gelen tiyatro oyuncusu Ruan Nian Chu arasındaki aşk hikayesini konu almaktadır.Tuhaf tiyatro oyuncusu Ruan Nian Chu, mükemmel bir IQ'ya, iş zekasına ve yakışıklı görünüme sahip, soğuk kalpli bir adam olan Li Teng ile yanlışlıkla tanışır. Li Teng, Ruan Nian Chu'yu bir krizden kurtarır. İkisi birbirleri üzerinde iyi bir izlenim bırakıyor, ancak yaşam yönleri birbirinden çok farklı. Ayrı yollara giderler. Beş yıl sonra, bir yeniden birleşme Ruan Nian Chu'nun rutin hayatını bozar. İkisi arasındaki ilişki hızla ısınır, ancak çok sayıda engelle karşılaşırlar. Yanlış anlaşılmaları ve krizleri çözdükten sonra ikisi birbirine tutunur ve birbirleri için savaşır.Mysterious Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle keyifle izleyebilirsiniz. 2021 Çin dizisi tüm bölümleriyle bu adreste!
 • 2021
 • Çin
 • 35
 • IMDb 8.0
Midsummer is Full of Love
Midsummer is Full of Love
Midsummer is Full of Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Dizi, Güney Koreli Won Soo-ryeon'un mangası “Full House”dan uyarlanmıştır.  Yetenekli bir müzisyen kız olan Luo Tian Ran, tesadüfen idol süperstar Jin Ze Yi ile tanışır. Birlikte yaşamaya zorlanırlar ve ortaya komik bir aşk hikayesi çıkar. Luo Tian Ran, tuhaf bir kişiliğe, güçlü bir özgüvene ve besteci olma hayallerine sahip, acemi yetenekli bir müzisyendir. Şans eseri, Luo Tian Ran idol süperstar Jin Ze Yi ile tanışır ve ikisi aynı çatı altında yaşamaya başlar. İki insan çok farklı kişiliklere sahip ve birbirleriyle çatışmaya devam ediyor. Birlikte yaşamaya başladıklarında, bir dizi gülünç ve romantik aşk hikayesini takip edeceksiniz. Luo Tian Ran ve Jin Ze Yi arasındaki romantik hikaye nasıl bitiyor? Sonsuza kadar birlikte olacaklar mı? Midsummer is Full of Love tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
The Heiress
The Heiress
The Heiress Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! İkiz kardeşi gibi davranmak için erkek kılığına giren bir bakanın en büyük kızı Han Yuanniang'ı takip eden bir hikaye. Prensle tanışır ve beklenmedik bir romantizmi ateşler. Dingguo bakanının en büyük oğlu genç yaşta vefat etti. Orduyu istikrara kavuşturmak ve Kuzey sınırlarındaki Han ailesi ordusunun imparatorluk mahkemesine boyun eğmemesini sağlamak için bakanın en büyük kızı Han Yuanniang, genç efendi Han Shiyi olarak ikiz kardeşinin yerini alıyor. Kasıtlı olarak Han Shiyi için bir playboy imajı yaratır, ancak istemeden 5. prens Chen Yanyi'nin (Jiang Chao) yardımcısı olur. Prensin kampına yerleştirilen Han Shiyi, gerçek kimliğini bir sır olarak saklamaya çalışırken, 5. prensin tahta geçme planlarına kendini kaptırır. The Heiress Çin dizisi tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.1
My Dear Destiny
My Dear Destiny
My Dear Destiny Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Yi döneminde, tehlikeli Zhangzhou ülkesinde barış içinde ve birlikte yaşayan İnsanlar, Kurtlar ve Büyücü grupları vardı. Hu Yi Xuan tarafından oynananMi Qi Qi, her zaman iyimser, eğlenceli ve iyimser olan eski bir ruhtan gelen ölümsüz bir aziz kızdır. Kabilesinden kovuldu ve şimdi Zhang Si Fan tarafından oynanan Yizhi prensi Lu Ao ile ilgileniyor. Kibirli bir adam, dövüş sanatlarında güçlü ve hayatında her zaman dikkatli. Şimdi Mi Qi Qi bir prenses olur ve üç kabile arasında kargaşa içinde olan doğal dünyada barışı korumak ve muhafaza etmek için Lu Ao ile birlikte çalışır. Yolculuklarında ikisi sonunda aşık oldular ve birbirlerinden etkilendiler. Mi Qi Qi ve Lu Ao'nun bir sonraki mücadelesinin bitiş hikayesinde ne olacak? Bu dünyanın insanlarını barışa geri getirmeyi başarabilecekler mi? 18 Mayıs 2020'den itibaren Youku kanalında yayınlanan Çin drama dizisi tarihsel ve tomantik türdedir. Bu drama, yönetmen Shen Jin Fe tarafından yönetildi. Daha önce "I'm a Pet At Dali Temple" dizisinde rol alan Hu Yi Xuan, oyuncu Zhang Si Fan ile başroldeydi. Sadece ikisi değil, 36 bölüm süren dizide Wang Zi Tong, Li Ge Yang, Hu Wen Zhe de rol alıyor. My Dear Destiny Çin dizisinin tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
The Legend of Jinyan
The Legend of Jinyan
The Legend of Jinyan Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dizi, Wenqing Jiepei tarafından yazılan “The Concubine Can't Be Admired” adlı romandan uyarlanmıştır. Kendisi için evlenen kız kardeşini kurtarmak için yeni halefine yaklaşan generalin kızının hikayesini konu almaktadır. Jin Yan (Kabby Hui) adında cesur ve kibar bir genç kızı anlatıyor. Bir generalin kızıdır. Saraya girerken tesadüfen, her zaman birçok düşmanla çevrili genç imparator Xiao Yu (Chen Jing Ke) ile tanıştı. Casus olduğundan şüphelenene kadar Jin Yan'ın saray hizmetçisi olduğunu düşündü. Xiao Yu, kibirli bir adam ve Xiao Qi'nin (Ryan Zhang) kardeşidir. Öte yandan Wen Suyu (Zhao Yaoke) küçük kız kardeşiyle evlendi. Başlangıçta Xiao Yu ve Jin Yan her zaman birbirleriyle kavga etseler de, sonunda yavaş yavaş aşık oldular. Ülke ve halkı için birlikte çalışırken, birlikte birçok zorluğun üstesinden geldiler, tatlı bir aşk hikayesi yaşadılar. Bir sonraki Prenses Jinyan ilişkisinin hikayesinin sonu nedir? İkisi birleşip her engelle karşılaşacak mı? 2020 yılı yapımı Çin dizilerinden biri olan The Legend of Jin Yan tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.6
Jiu Liu Overlord
Jiu Liu Overlord
Jiu Liu Overlord Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin dizisi, düşük rütbeli bir tarikatın lideri Long Ao Yi ile Li Qing arasındaki aşk hikayesini anlatıyor. Tang Hanedanlığı'nın sonlarında, başkentteki hareketli bir restoranda iş adamı Li Qing Liu, ipek fabrikasının altın ipek giysilerini sergiliyor. Restoranın dışında Dragon Bamboo Sect'in tarikat lideri Long Ao Yi ile insanları ezen Snake çetesi arasında bir ölüm kalım oyunu var. Li Qing Liu ve Long Ao Yi buluşur ve altın ipliğin ortadan kaybolmasının ardındaki gizemi çözmek için birlikte çalışmak zorundadır. Li Qing Liu, Long Ao Yi yüzünden halk hakkındaki yanlış anlamalarını siler ve Li Qing Liu'dan iş yapmanın yolunu öğrenir. Beklenmedik bir şekilde, vurguncuların çerçevelenmesi sivillerin yerinden edilmesine yol açar. İş dünyasının bir temsilcisi olarak Li Qing Liu ön plana çıkarılır ve prens kimliği ortaya çıkar. Long Ao Yi ve birçok sivili korumak için Li Qing Liu saraya girer. Daha sonra, Long Ao Yi halkın intikamını almaya karar verir ve komployu ortaya çıkarmak için sarayda ona katılır. Sonunda, vurguncular ve hain planlar başarısız olur. İkisinin çabaları sayesinde, başkentteki üst sınıf insanlar ve siviller barış içinde bir arada yaşıyor ve birlikte refaha kavuşuyor. İkisi de aşık olur. Jiu Liu Overlord dizisinin tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Oh! My Sweet Liar!
Oh! My Sweet Liar!
Oh! My Sweet Liar! Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin dizisi Wan Xia'nın “The Princess Is Not Reliable” adlı romanından uyarlanmıştır. Dahi bir kadın ressam Xiong Xi Ruo ve zengin aile oğlu Li Hong Bin'in hikayesini anlatıyor. Bazı olaylar nedeniyle sahte bir evliliğe girerler, ancak ailevi olaylar ve değişiklikler yaşadıktan sonra gerçek uzun süreli bir ilişkiye dönüşür. Aile krizlerini çözerken birbirlerine aşık olurlar ve “gerçek bir çift” olurlar. Xiong Xi Ruo, unutulmaz bir hafızaya sahip yetenekli bir kadın ressamdır. Yunyao'nun Li ailesinin gizli çizgi romanlarını çizdikten sonra tutuklandı. Kaçarken, iyi ödenmiş bir emir alır ve bir hizmetçi olarak Li Köşkü'ne sızar ve "Dört Luo Han"ın gizemli bir resmini çizmekle görevlendirilir. Xiong Xi Xuo, en büyük oğlu Li Hong Bin'e hizmet etmek ve ona yaklaşmak için ayarlanmıştır. Kazayla, geceyi onunla geçirir. Xiong Xiruo kaçmaya çalışır ama Li ailesi tarafından yakalanır. Li Hong Bin'in çocuğuna hamile olduğu konusunda yalan söylüyor. Aynı zamanda, Li Hong Bin, Song ailesinin kızıyla engelleyici evliliğinden kaçmak istedi. Sonuç olarak, sahte bir evliliğe başlarlar. Zamanla, birlikte daha fazla zaman geçirdikçe, Xiong Xi Ruo ve Li Hong Bin yavaş yavaş aşık olurlar. Oh! My Sweet Liar! tüm bölümleri sitemizde yer almaktadır. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Çin dizileri izle, ülkemizde de sevilmeye başlayan Çin drama dizilerini Türkçe olarak sitemizden online olarak izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.