Gerilim
Anna
Anna
Anna birçok kişi tarafından sevilen gizemli bir figürdür. Zengin ve yakışıklı kocası Ji Hoon (Kim Joon Han), zarif bir tarzı ve göz alıcı bir hayatı olan Anna'nın karşı konulmaz bir çekiciliği vardır. Ancak insanların Anna hakkında bilmediği bir sır vardır. Basitçe söylemek gerekirse, Anna gerçek bile değil.Anna adının arkasında sıradan bir çalışan kadın olan Yoo Mi yaşıyor. Yalan söylemeye alışık olan Yoo Mi, hayallerindeki bu sahte hayatı yaşamaya devam ediyor. İkili bir kimliğe sahip olan Yoo Mi'nin onu tanıyan tek bir sırdaşı vardır, Ji Won (Park Ye Young). Ta ki eski patron Yoo Mi'nin şımarık kızı Hyun Joo (Jung Eun Chae), Anna'nın gerçekte kim olduğunu anlayana ve işleri karmaşık hale getirene kadar!2022 Kore dizilerinden Anna Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2022
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.0
Monstrous
Monstrous
Monstrous, arkeologların garip bir gizemi açığa çıkarmasıyla ilgili doğaüstü bir gerilim hikayesidir. Küçük bir kırsal kasabada dev bir Buda heykeli ortaya çıkarılmıştır. Belediye başkanı, kasabayı önemli bir turistik cazibe merkezine dönüştüreceğine inanıyor. Ancak, bir felaket büyümeye başlar. Heykelden asırlık bir lanet serbest bırakılır ve insanların ruhlarını yemeye ve onları insan dışı yapmaya başlar. Jung Ki-Hoon, bir arkeolog olarak paranormal fenomenin ardındaki gerçeği aramaya çalışır.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 40
 • IMDb 4.6
Risky
Risky
“Risky”, Hiroto Hara ve Tatsunori Sato tarafından yönetilen 2021 Japon drama dizisidir. Bu drama, 2018'den 2019'a kadar serileştirilen aynı adlı bir manga serisine dayanıyordu.Toru Sakurai (Yuki Furukawa), büyük bir ticaret şirketinde yükselen bir yıldız olan entrikacı, yüksekten uçan bir sosyal tırmanıcıdır. Her ne pahasına olursa olsun istediğini elde etmekle ün yapmış başka bir kurnaz ve acımasız kişi olan Mika Kuroda (Rio Yamashita) ile nişanlıdır. Ancak Toru Sakurai, ebeveynleri o daha küçükken ölen Kanata Hirose (Fukagawa Mai) adında bir kadınla bir ilişkiye başladı ve onu sadece küçük kız kardeşine bakmak zorunda bıraktı. Ancak bu ilişki Toru Sakurai için istenmeyen bir hal alır ve hem o hem de Mika Kuroda sert önlemler alır. Sonuçlar vahimdir ve Kanata Hirose bariz bir intiharla olay yerinden kaybolur.Ancak Kanata Hirose'un kız kardeşi Hinata Hirose (Minori Hagiwara), intikam almaya yemin eder ve çocukluk arkadaşı Mitsutoshi Asai'nin (Miyachika Kaito) yardımını almaya çalışır. Bundan sonra, intikamcı Hinata Hirose, kız kardeşini görünüşte ölümüne sürükleyen insanların başarısını raydan çıkarmaya çalışırken, ölümcül bir çapraz ve çift çapraz oyunudur. Ancak bu karanlık sırlar, yalanlar ve ihanetler ağında hiç kimse her zaman var olan aldatma tehdidinden güvende değil.2021 Japon drama Risky Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde!  
 • 2021
 • Japonya
 • 24
 • IMDb 7.0
Tell Me What You Saw
Tell Me What You Saw
Oh Hyun Jae, bir seri katil tarafından yerleştirilen bir bomba genç nişanlısının hayatını alıp onun bir münzevi olmasına neden olana kadar eşsiz bir suç profili uzmanıydı. Uzun zamandır ölü sanılan bir seri katil şehri terörize etmek için geri döndüğünde, polisin yükselen yıldızı Hwang Hwa Young, katili alt etmeye karar verir. Bunu yapmak için hem Hyun Jae hem de fotoğrafik hafızası güçlü bir suçla mücadele silahı olabileceğini kanıtlayabilecek olağanüstü çaylak polis Cha Soo Young ile birlikte çalışır.Kore suç draması Tell Me What You Saw Türkçe altyazılı izleyin.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.7
Show Window: The Queen’s House
Show Window: The Queen’s House
Show Window: The Queen's House, iki yetişkin arasındaki sadakatsizliği takip ediyor. Han Sun Joo, varlıklı bir aile geçmişinden gelen yerleşik bir kadındır. Han Jung Won adında bir erkek kardeşi var. Han Jung Won sıcak kalpli bir adamdır ve her zaman kız kardeşine güvenir. Han Sun Joo, Shin Myung Seob ile evli ve çocukları var. Evliliklerinden önce, Shin Myung Seob mali meselelerle uğraşırdı. Ancak Han Sun Joo'nun desteğiyle hayatı tamamen değişti. Şimdi, işte daha fazla tanınma alıyor. Görünüşe göre mükemmel bir aileyi tasvir ediyorlar. Daha sonra Shin Myung Seob, Yoon Mi Ra ile tanışır. Karşılaşmaları, aralarında romantik bir ilişkiye yol açar.Show Window: The Queen's House Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle yer almaktadır.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.7
Catch The Ghost
Catch The Ghost
Yoo Ryeung, Subway polis ekibine takım lideri Ko Ji Seok'un ortağı olarak yeni katılan, öfkeli, dürtüsel bir acemidir.Suçluları takip etme konusunda tutkulu ve eylemleri kurbanları kurtarabildiği sürece kurallara saygı duymuyor. Ve beceriksizce infaz yöntemiyle de olsa, azmi sayesinde birçok kurbanın hayatını değiştirmeyi gerçekten başarıyor.Buna karşılık, ortağı Ko Ji Seok, dürtüsel olduğu kadar pasif. Kuralları ve protokolleri takip eder ve yalnızca küçük suçluları yakaladığı, orada tehlikeli olmayan ve zamanında vurabileceği bir iş hayatı dengesine sahip olmayı umar.Catch The Ghost Kore dizi tüm bölümleriyler yer almaktadır.
 • 2019
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.4
Blue Birthday
Blue Birthday
“Blue Birthday”, Park Dan Hee tarafından yönetilen 2021 Güney Koreli drama dizisidir.Oh Ha Rin (Yeri), kalbi hala ilk aşkı ve en yakın arkadaşı Ji Seo Jun (Hongseok) için özlem duyan 28 yaşında bir kadındır. Bir zamanlar olabildiğince yakınlardı ve her ikisinin de birbirlerine karşı güçlü romantik duyguları vardı. Ve tam olarak on yıl önce, 18 yaşına bastığı kader gününde, nihayet onun hakkında hissettiklerini açıklamaya karar vermişti. Ta ki onun kendi canına kıydığını öğrenene kadar! Daha sonra, onun da kendisine olan romantik duygularını itiraf ettiği bir not buldu.Şimdi, 10 yıl sonra, trajik güne bakıyor. Ve eşyalarına bakarken, Ji Seo Jun'un sakladığı, görünmeyen sekiz fotoğraftan oluşan bir yığınla karşılaşır. Acı verici anılarla perişan olan Oh Ha Rin, fotoğraflardan birini yakar, ancak kendini tam olarak fotoğrafın çekildiği anda lisede bulur. Kendisine zamanda yolculuk yapma gücü verildiğini fark ederek, Ji Seo Jun'u kurtarmanın bir yolunu bulmaya karar verir. Ama ihtiyatlı olmalı: Yaktığı her fotoğrafla, hayatını kurtarmak için bir şansını daha kaybeder!Sevilen Kore dizilerinden Blue Birthday Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! 
 • 2021
 • Güney Kore
 • 20
 • IMDb 7.8
Blue Flame Assault
Blue Flame Assault
“Blue Flame Assault”, Lin Ke tarafından yönetilen 2022 Çin drama dizisidir.Li Xi Cheng (Ren Jia Lun), bisikletiyle restoranlara deniz ürünleri teslimatı yapmaya çalışan rahat ve biraz tembel bir genç adamdır. Bir gün yoğun bir lokantaya mal teslim ederken, bir mutfak yangını çıkar ve bu, mal sahibinin ve tüm mutfak ekibinin hayatını tehlikeye atar. Li Xi Cheng, aşçıları ve sahibini doğaçlama bir makara sistemi kullanarak onları güvenliğe indirdiği bir çıkıntıya götürmek için olağanüstü hızlı düşünme ve atletik cesaret gösteriyor.Bir muhabir bu kaçışı kameraya çeker ve "kahramanlığının" ayrıntılarını yayınlar. Yerel itfaiye birimi, yangın endişeleri nedeniyle Li Xi Cheng'in annesinin restoranının kapatılmasını emrettiğinde, birime restoranı yeniden açması için yalvarmak için yerel karakola gider. Ancak o oradayken, itfaiye şefi haber raporundan Li Xi Cheng'i tanır ve ondan kuvvete katılmasını ister. Sonunda, esas olarak annesini memnun etmek için kabul eder. Ancak kısa süre sonra, birimin küstah tavrından hoşlanmayan kaptan yardımcısı Ye Qi Heng'in ilk çekincelerine rağmen, yangın söndürme yeteneğine sahip olduğunu fark eder. Ayrıca Wen Yi Bing'i (Chen Xiao Yun) da tanır. Ama Li Xi Cheng, gerçekten iyi bir itfaiyeci olmak için gerekenlere sahip mi?Blue Flame Assault Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle Dizifon adresinde sizlerle! 
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
The Killer’s Shopping List
The Killer’s Shopping List
Kang Ji Young'ın aynı adlı romanından uyarlanan “The Killer’s Shopping List”, Lee Eon Hee tarafından yönetilen 2022 yapımı bir komedi-gizem-gerilim dramasıdır.Ahn Dae Sung (Lee Kwang Soo) mükemmel bir hafızaya sahip olmasına rağmen henüz memuriyet sınavını geçemedi. Dokuzuncu sınıf kamu görevlisi olmak için okuyan Dae Sung, üç yıl üst üste sınava girdi ve her seferinde başarısız oldu. Yine de kararlılığı güçlüdür ve annesi Myung Sook (Jin Hee Kyung) ve kız arkadaşı Ah Hee'nin (Seolhyun) bitmeyen desteğiyle Dae Sung, bir dahaki sefere bu sınava girdiğinde kazanacağına ikna olmuştur.Annesinin Seul'ün eteklerinde sahibi olduğu markette yarı zamanlı çalışan Dae Sung'un hayatı, yakınlardaki bir apartmanda bir cinayet işlendiğinde beklenmedik bir dönüş yapar. Bir polis memuru olarak Ah Hee, bu davayı çözmenin görevi olduğunu hisseder ve böylece cinayeti kendi başına araştırmaya başlar. Resmi bir dedektif olmamasına rağmen, çok geçmeden şok edici bir keşifte bulunur. Myung Sook'un suç mahallindeki dükkanından bir makbuz bulan Ah Hee, Dae Sung ve annesini soruşturmaya çeker.Devam edecek başka ipucu olmayan Ah Hee, Dae Sung ve Myung Sook bu davayı çözmenin bir yolunu bulmaya kararlılar. Ama iş başındaki profesyoneller henüz tek bir ipucu bulamamışken, çaylaklardan oluşan bir ekip bir katili nasıl yakalayabilir?The Killer's Shopping List Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!   
 • 2022
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.5
Be Reborn
Be Reborn
Eski bir resim hırsızlığı vakasını araştıran bir dedektif olan Luo Jian (Zhang Yi), hırsız bir aileden gelen parlak bir öğrenci olan Zhuang Wen Jie (Wang Jun Kai) ile ortak olmayı asla beklemiyordu. Farklı kuşaklardan bu iki adam arasındaki işbirliğinin, birbirlerinin içlerindeki yaraları iyileştirmede başarılı olduğu ortaya çıktı.Hırsız bir aileden gelen Zhuang Wen Jie, ciddi psikolojik yaralar aldı. Özellikle şimdi bir hırsızlık vakasını ortaya çıkarmak zorunda olduğu için sık sık bir ikilem durumuyla karşı karşıya kalıyor.Bu arada Luo Jian, patronunun son çağrısını görmezden geldikten sonra yıllarca peşini bırakmayan suçluluk duygusuyla da yüzleşmek zorundadır.Birbirlerinin kalbindeki adalet duygusunun eşlik ettiği benzer acı verici deneyimlere sahip olmak, Luo Jian ve Zhuang Wen Jie'nin ceza davalarını araştırmak ve sağlam bir ortaklık kurmak için el ele vermelerini sağlar.Be Reborn Çin dizi tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
Momikeshite Fuyu
Momikeshite Fuyu
Taizo Kitazawa (Baijaku Nakamura) ortaokul müdürü olarak çalışmaktadır. Üç çocuğu var. İlk çocuğu Hirofumi (Yukiyoshi Ozawa), 38 yaşında ve kalp cerrahı olarak çalışıyor. İkinci çocuğu Chiaki (Haru), 27 yaşında ve avukat olarak çalışıyor. En küçük çocuk Shusaku (Ryosuke Yamada), 25 yaşındadır ve polis memuru olarak çalışmaktadır. Hırslıdır ve güçlü bir adalet duygusuna sahiptir.Kitazawa ailesinde mutluluğu korumak için aile ellerinden gelen her yolu kullanır. Shusaku, ailesine olan sevgisi ile mesleki ahlakı arasında bir çatışmaya girer.Komedi ağırlıklı Japon dizilerinden Momikeshite Fuyu Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle!
 • 2018
 • Japonya
 • 46
 • IMDb 7.4
Futmalls
Futmalls
Bir dizi garip vakanın soruşturulması, polis müfettişi Zhao Xuzhen'i gelecekten geldiğini iddia eden Futmalls.com adlı gizemli bir web sitesine götürür. Müşteriler, gelecekteki aşk, şöhret ve güzellik dahil olmak üzere siteden her şeyi satın alabilir. Ürün iade edilemez ve fiyatı düşünülemez.Bilim kurgu gizemlerinin hayranıysanız, öncül yeterince ilgi çekicidir. (Bu arada Futmalls, Future Malls'ın kısaltmasıdır.)Tayvan drama Futmalls Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle!
 • 2020
 • Tayvan
 • 40
 • IMDb 6.5
Stealth Walker
Stealth Walker
Tehlike ve gerilimle dolup taşan “Stealth Walker”, Hong Ling'in yönettiği 2021 tarihli bir suç dramasıdır.Lingnan Şehri'nin kalbinin derinliklerinde, karanlık ve tehlikeli bir dünya yatıyor. Paraya ve güce doymak bilmeyen açlığı akıl almaz sayıda yaşamı yok eden güçlü uyuşturucu lordları tarafından yönetiliyor. Uyuşturucu lordlarının gücü tarafından tüketilenler arasında, şehrin çalışkan Uyuşturucuyla Mücadele Tugayının bir üyesi olan Kaptan Cheng Ji de vardı. Kendinden birine zarar verecek kişileri devirmek için çaresiz olan Memur Lin Qiang (Lin Peng), şehrin en güçlü uyuşturucu örgütlerinden birine sızmak için gizli göreve gitmeyi kabul eder.Şimdi başarıyla Qiu Hu Grubu'nun saflarında saklanan Li Qiang, organizasyonu çökertmek için gereken kanıtları ve bilgileri toplamakta hiç zaman kaybetmez. Görevinin bir parçası olarak, güçlü uyuşturucu lordu ve Qiu Hu Grubu rakibi Ma Hong Tao'nun evlatlık oğlu Zhang Xian He (Zheng Ye Cheng) ile arkadaş olur. Yan yana çalışan Li Qiang, bilgi toplamak için Xian He ile olan ilişkisini kullanmakta sorun yaşamaz. Ama ne kadar birlikte olurlarsa, duyguları o kadar karmaşık hale gelir. Ne yazık ki, Xian He onun gerçek kimliğini ortaya çıkardığında, Li Qiang'ın çelişkili duyguları sorunlarının en küçüğüdür.Uyuşturucu lordları arasında ölümcül bir savaş başlarken, kimliği tehlikeye girer ve kalbi darmadağın olurken, Li Qiang'ın hayatı pamuk ipliğine bağlı. Birden fazla organizasyonu devirmeye hazır olan Li Qiang, her şeyi isteyerek riske atıyor, ancak çabaları verimli mi yoksa boşuna mı olacak?Sürükleyici Çin dizilerinden biri olan Stealth Walker Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!  
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.5
Gourmet Detective Goro Akechi
Gourmet Detective Goro Akechi
Dedektif Goro Akechi'nin iyi yemek yeme tutkusu vardır. Yakışıklı ama inanılmaz derecede ilginç, yemekle ilgili suçları yiyecekleri kullanarak çözüyor. Ichigo Kobayashi'ye asistanı gibi davranıyor ve onu her türlü davaya sürüklüyor.Goro'nun etindeki diken, kendisiyle tanışınca bir katile dönüşen güzel ve kendi kendini ilan eden "Maria Magdalena"dır. İlişkileri aynı zamanda "dedektife karşı katil" ve "zıtlar birbirini çeker" şeklindedir.Bu nihai gurme eğlencede anlayışlı araştırmalar, tehlikeli romantizm ve enfes yemeklerle keyifli vakit geçireceksiniz.Gourmet Detective Goro Akechi Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2020
 • Japonya
 • 55
 • IMDb 6.2
Muhteşem kurgusuyla gerilim Asya dizileri sizlerle! Heyecanı bir an olsun bitmeyen gerilimi sonuna kadar yaşayacağınız dizileri online izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.