Gerilim
Mysterious Love
Mysterious Love
Mysterious Love izle, Çin dizisi Ruoshui Qianliu'nun Half Yin romanından uyarlanmıştır. Soğuk huylu askeri adam Li Teng ile bir vedanın ardından beş yıl içinde yeniden bir araya gelen tiyatro oyuncusu Ruan Nian Chu arasındaki aşk hikayesini konu almaktadır.Tuhaf tiyatro oyuncusu Ruan Nian Chu, mükemmel bir IQ'ya, iş zekasına ve yakışıklı görünüme sahip, soğuk kalpli bir adam olan Li Teng ile yanlışlıkla tanışır. Li Teng, Ruan Nian Chu'yu bir krizden kurtarır. İkisi birbirleri üzerinde iyi bir izlenim bırakıyor, ancak yaşam yönleri birbirinden çok farklı. Ayrı yollara giderler. Beş yıl sonra, bir yeniden birleşme Ruan Nian Chu'nun rutin hayatını bozar. İkisi arasındaki ilişki hızla ısınır, ancak çok sayıda engelle karşılaşırlar. Yanlış anlaşılmaları ve krizleri çözdükten sonra ikisi birbirine tutunur ve birbirleri için savaşır.Mysterious Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle keyifle izleyebilirsiniz. 2021 Çin dizisi tüm bölümleriyle bu adreste!
 • 2021
 • Çin
 • 35
 • IMDb 8.0
My Supernatural Power
My Supernatural Power
My Supernatural Power Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! My Supernatural Power, 18 Kasım 2020'de Çin'deki orijinal Mango TV'de resmi olarak gösterimi yapılan Çin televizyon dizisidir. Toplam 26 bölümden oluşuyor. Dizi, fotografik hafızası ve süper güçlü beş duyusu olan bir kişiyi konu alıyor, Yang Mian (Luo Yu Tong), 4 yaşındayken deneysel bir laboratuvardan kurtarıldığından beri yeteneklerini bir sır olarak sakladı. Nan Xing Şehri Polis Departmanı ailesi oldu. Tüm memurlar, hayatı, çalışmaları ve sağlığı ile ilgilenen ailesi gibidir. Mian Mian, güçlü bir rakiple karşılaşana kadar isyankâr ve kontrol etmesi zor bir hale geldi, Jing Chu (Kris Fan Shi Qi), on yıl sonra Nan Xing şehrine dönen genç ve yetenekli bir dedektiftir.Genel olarak, araştırma vakalarının ve insanları bilimsel atılım için bir test nesnesi haline getirmenin sert gerçeğinin bir karışımını içeren ortalama bir dramdır.Araştırma odaklı ve başrolün özel yetenekleri olduğu Çin dizilerini seviyorsanız sizlere tavsiye edeceğim yapımlardan biridir. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Parallel Love
Parallel Love
Parallel Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dizi, 33 yaşında genç bir kadın olan Lin Miao'nun (Kira Shi) hikayesini konu alıyor. Bir keresinde 25 yaşından küçük Jiao Yang (Li Hong Yi) ile tanıştı. Şirket müdürü ve varisinin oğludur, ancak şirket yöneticileri tarafından kabul edilmez. Buluşmaları birbirlerinden nefret ederek, hiç anlaşamayana kadar birbirlerini küçümseyerek başladı. Zaman geçtikçe patron ve çalışan olarak kariyerlerine odaklandılar. Lin Miao, Jiao Yang'a planlarını gerçekleştirmede çok yardımcı oldu. Oysa Jiao Yang, Lin Miao'nun zayıflığını da biliyordu. On yıl önce bir ayrılığın sonucu olarak, Lin Miao geçmiş anılarını silmek için adını değiştirdi. Karakter olarak soğuk görünmesine rağmen, Lin Miao ilgi ve sevgi isteyen diğer kızlar gibiydi. Bir gün Jiao Yang ve Lin Miao, Su Cheng Jun (Yang Ze) adlı birinin şirket içinde şeytani bir plan uygulamaya çalıştığını fark etti. Ayrıca Su Cheng Jun, eski sevgilisi Lin Miao ve babasının ağabeyi Jiao Yang'dır. Lin Miao'nun yardımıyla Jiao Yang, şirketteki şeytani kimliğini ortaya çıkarmaya çalıştı. Lin Miao ve Jiao Yang, şirketinin kaderini değiştirmek için birlikte savaşabilecek mi? Aşk hikayeleri nasıl devam ediyor? Parallel Love tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle izleyebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Watashitachi wa Douka Shiteiru
Watashitachi wa Douka Shiteiru
Watashitachi wa Douka Shiteiru Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Watashitachi wa Douka Shiteiru, gizem ve romantizm türünde bir Japon dizisidir. Hikaye, Kougetsu An adında uzun süredir devam eden geleneksel şeker dükkanı (Okashi お 菓子) hakkındadır. Kızı Hanaoka Nao ile yaşayan Okada Yuriko dükkanda kalıcı olarak yaşıyor. O sırada Nao 6 yaşındaydı. Nao, yine 6 yaşındaki Takatsuki Tsubaki ile yakın arkadaştır. Tsubaki'nin babası Kougetsu An'ın sahibidir.Ne yazık ki, bir gece Tsubaki'nin babası bıçaklanarak öldürüldüğünde ve Tsubaki, Nao'nun annesini katil olmakla suçladığında hayalleri paramparça oldu. Tsubaki, o gece Nao'nun annesine babasıyla tanık olduğunu ifade etti. Yuriko, suçlu olmamasına rağmen hapsedildi çünkü olay yerindeki delil Yuriko'nun bıçağıydı. Nao, Kougetsu An'dan atıldı ve Tsubaki'den annesini suçladığı ve onu annesinden ayırdığı için nefret ediyor.15 yıl sonra Nao ve Tsubaki, tatlı yapma yarışması olduğunda tekrar buluşur. Nao'yu tanımayan Tsubaki, Nao'nun güzel şeker kreasyonlarına ilgi duyduğu için ondan evlenmesini bile ister. Nao, Tsubaki ile evlenmeyi kabul etti. Nao'nun amacı intikam almak ve annesinin masumiyetini kanıtlamaktır. 15 yıl önce gerçekte ne olduğunu öğrenmek istedi. Nao, gerçek kimliğini Tsubaki'den gizler çünkü Tsubaki'nin onu tanımadığını bilir.Japon dizisi Watachitachi wa Douka Shiteiru, ilginç bir diziydi. İntikam, drama, sahte evlilikler, ihanet, cinayet, sağlık sorunları, yangın, tuhaf bir aile, trajik bir aşk hikayesi vardı ve liste uzayıp gidiyor.Dizinin ana odak noktası romantizm ve intikam konusudur. Romantizmin kendisi iyiydi, garip bir başlangıçtan sonra, biraz öngörülebilirdi. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Japonya
 • 60
 • IMDb 7.9
Mad Dog
Mad Dog
Choi Kang Woo(Yoo Ji Tae) eski bir detektiftir ve şuan tecrübeli bir sigorta araştırmacısı olarak çalışmaktadır. Kim Min Joon(Woo Do Hwan) ise abisinin ölümünün perde arkasını bilmek isteyen birisidir. Bu iki insanın yolları kesişir.Sigorta yolsuzluklarını önleyen Mad Dog adlı bir ekibin iş sürecini izledik. Ana konu bir uçak kazası ve bununla ilgili havayolu şirketi, sigorta şirketi, o kazada eşi ve oğlunu kaybeden ekip lideri ve olayı aydınlatmaya çalışan pilotun erkek kardeşinin de içinde bulunduğu kişilerin yaşadıklarıydı. Dizide cinayet vardı, aşk vardı, yolsuzluk vardı, bromans vardı, aile ilişkileri vardı, var oğlu vardı ve bence hepsi de dozunda işlenmişti.İnsan ilişkileri, aile ilişkilerini izleyip, arkadaşların aileye nasıl dönüştüğünü görmek insanın içine dokunuyor.İzleyenler öpüşmeden romantizm nasıl olurmuş görecekler. Kaçırmayın.
 • 2017
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.8
Liar Game
Liar Game
Çeşitli yarışmacılar 10 milyar won ödülü olan bir oyun programına katılır. Diğerlerini dolandıran yarışmacılar ödülü kazanacaktır. Yarışmacılar arasında dahi dolandırıcı Cha Woo-Jin (Lee Sang-Yoon) ve saf üniversite öğrencisi Nam Da-Jung'da ( Kim So-Eun) bulunmaktadır.Ülkede bir yarışma programı düzenleniyor ve adı Liar Game yani yalancı oyun. Kural basit. Asla kimseye güvenme ve karşıdakine yalan söyleyerek, hile yaparak onları alt et! Akıllara zarar bir televizyon programından bahsediyorum. Ülkede izlenme rekorları kıracak bir program ve rastgele seçilen insanlar. Peki bir soru daha ya insanlar da rastgele seçilmediyse?Ve kızımız Nam da jung, saf, yalan söylemeyi başaramayan, babasının borçları içine batmış bir kafe çalışanı.O da bu oyuna istemeden dahil olursa...Bu diziye 10 üzerinden 7-8 arası bir puan veriyoruz. Akıl oyunları pskoloji , beyin yakan olaylar serüveni sevenler için ideal bir yapım. Liar Game Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde keyifle izleyebilirsiniz. 
 • 2014
 • Güney Kore
 • 63
 • IMDb 7.8
Todome no Kiss
Todome no Kiss
Dojima Otaro ünlü bir hosttur(kiralık sevgili tarzında). Geçmişte yaşadıkları yüzünden insanların aşkla değil para ve güçle mutlu olacaklarına inanır. Bir gün noel baba kıyafeti giymiş bir kız onu zorla öper, Otaro ölür ve 7 gün öncesine döner.Nasıl öleceğinizi seçme şansınız olsaydı, bıçaklanarak mı? Yoksa öpülerek mi ölmek isterdiniz? Kafanızdan geçenleri duyar gibiyimPeki ya o ölüm öpücüğü sizi geçmişe götürüyorsa?Dizimiz ilk üç bölümle hızlı bir giriş yaptı ve beni şaşırtmayı başardı. Sonraki bölümlerde her ne kadar yavaşlasa da farklı konusuyla izlemeye değer. Ve ayrıca rolünün hakkını verse de karakterine ters düşen ve aşırı tatlılık içeren bir (Kento Yamazaki) barındırıyor daha ne olsun! Todome no Kiss dizisini tüm bölümleriyle hd kalitede Dizifon adresinde Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.ilk başlarda güzel başlasa da gizemi koruyamadığı düşüncesindeyim apar topar bir finale toparlamaya çalışmışlar ama olmamış ama uzak doğu dizilerinde ki romantik fedakar erkek tiplemesinin dışına çıkıp antipatik bir karakteri dizinin başrolüne koyması cesur ve hoş bir hareket olmuş.
 • 2018
 • Japonya
 • 50
 • IMDb 7.6
Flower of Evil
Flower of Evil
Babası eskiden seri katil olan bir adamın adını değişerek bir polisle evlenmesi ve devamında geçmişte yaşanan olayların ortaya çıkmasını konu almaktadır. Lee Jong Gi, Baek Hee Sung karakterine hayat vermektedir. Metal el sanatları atölyesi vardır. Moon Chae Won ise Cha Ji Won karakterine hayat vermektedir. Bir polisi canlandırmaktadır. Gizem ve gerilim türünde 2020 yılının en iyi dizilerinden biri olduğunu düşünüyorum. Konusu, oyunculuklar ve dizi atmosteri harikaydı. Her zaman ‘’acaba’’ diye şüpheye düştüğünüz, dram sahnelerinin etkilediği kaliteli yapımlar arasında yer alıyor. İlk bölümden son bölüme kadar heyecanını koruyan suç, gizem, dram konularının işlendiği Flower of Evil Kore dizisini hd kalite ve tek parça halinde Dizifon adresinde izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.7
Memorist
Memorist
Bir polis merkezinde dedektif olarak çalışan Dong-Baek telepati yeteneğine sahiptir. Dokunduğu insanların anılarını görmesi sebebiyle pek çok olayın çözülmesine yardımcı olmuştur. Bu yüzden oldukça ünlü bir polistir. Bir seri katil olayını çözmeye çalışırken geçmişte netleşmeyen pek çok olay gün yüzüne çıkmaya başlar.Başrollerinde Yoo Seung ho ve Lee Se young’ın yer aldığı Memorist bizleri gizemli bir maceraya çıkarıyor. Sonuna kadar gizemini korumayı başarıyor ve heyecanlı bir şekilde kendini izleten ender yapımlar arasında yerini alıyor.Yoo Seung ho daha önce olağanüstü hafızaya sahip birini Remember dizisinde canlandırmıştı. Burada ise dokunduğu insanların anılarını görebiliyor. İki dizi de gerçekten güzeldi. Fakat 2 dizide de romantik sahneler yer almıyordu. Gizem, dram üzerinden ilerlemeyi tercih etmişler. Şahsen 2020 yılı için beğendiğim Kore dizileri arasındadır.Aksiyon, Gizem, Dram, Fantastik türlerine sahip Memorist Kore dizisini Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde online olarak izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.7
Memories of the Alhambra
Memories of the Alhambra
Yoo Jin-Woo, büyük bir teknoloji şirkette CEO olarak çalışmaktadır. Bir gün bir telefonla hayatı tamamen değişir. Yeni bir oyun demosunu alan Jin-Woo, anlaşma için İspanya’nın Granada şehrine gider. Burada küçük bir hotelde kalır ve Jung Hee-Joo ile tanışır. Zamanla gizemli ve tehlikeli bir macera içerisinde kendilerini bulurlar.Güney Kore dizileri arasında bilim kurgu anlamında beğendiğim dizilerden biri olduğunu söyleyebilirim. Çok farklı bir atmosferde ilerliyor. İleride ne olacağını kestiremediğiniz için sürükleyiciliğini sonuna kadar korumayı başarıyor.Hikâye açısından oldukça orijinal bir diziydi. Bir oyun ne kadar tehlikeli olabilir demeyin!Şarkılar açısından çok başarılı olmasa da sürükleyici müzikleri güzeldi. Özellikle Granada gitar melodisi iyiydi diyebilirim.Oyuncular; Hyun Bin ve Park Shin Hye gayet başarılıydı.Sonuç; bu tarzda diziler seviyorsanız ve gizem, bilim kurgu hoşunuza gidiyorsa tercih edebilirsiniz.  
 • 2018
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.8
The K2
The K2
Kim Je Ha, askeri özel kuvvetlerde görev almış eski bir askerdir. Yaşadığı bazı olaylardan sonra uluslararası düzeyde aranan bir suçlu haline gelmiştir. Yıllar sonra Kore’ye döndüğünde kendini hiç istemediği politik bir savaşın içerisinde bulacaktır. Bu sürede kendi intikamı için bazı yollar ararken aşkı da bulacaktır.Ji Chang Wook, aksiyon dizilerinde oldukça başarılı olan oyunculardan bir tanesidir. Healer ile dünya çapında tanınan bir yıldız olduktan sonra The K2 ile yine aksiyon romantik bir diziyle karşımıza çıkıyor. Go An Na karakteriyle Im Yoon Ah’ı görmekteyiz. Tüm olayların ortasında yer alan bu kadının tek destekçisi ise Kim Je Ha olacaktır.Dizilerde başrol oyuncular dışında yan karakterlerin müthiş oyunculuğu ile ön plana çıkıyor. Diziyi izleyince ne demek istediğimi anlayacaksınız. Choi Yoo Jin karakteriyle Song Yoon Ah harikalar yaratmış diyebilirim. Müthiş oyunculuk, duygu aktarımı ve karakterin duruşunu kelimelerle anlatmam imkansız. 2016 yılının başarılı dizilerinden The K2 Kore dizisini hala izlemeyen varsa kesinlikle tavsiye ediyorum. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.8
Remember: War of The Son
Remember: War of The Son
Gördüğü her şeyi en ince ayrıntısına kadar hatırlayabilen bir adamın babasının suçsuzluğunu ispat etmek için verdiği mücadeleyi konu almaktadır. Seo Jin‑woo üstün yetenekli biridir ve hafızası hiçbir şeyi atlamaz. Henüz lisedeyken babası haksız yere idama mahkûm edilir. İşin içine pek çok kişi karıştığı için ne avukat ne de savcılar olayı çözemezler. Bu yüzden kendisi avukat olarak babasını sonuna kadar savunmak ve adını temize çıkarmak için elinden geleni yapacaktır. Bunu yaparken de en büyük destekçisi Lee In‑ah adındaki eski bir savcı olacaktır.Remember 2015 yılının son ayında başlayan harika bir dram dizisidir. Sürükleyici konusu, müthiş oyunculuklar ve senaryonun iyi olması sizi ekranlara kilitlemeyi başarıyor. Suç, gerilim ve gizem gibi temaları çok iyi işlemeyi başarmışlar. Dizi romantik türünde olmasa dahi birbirine güvenen 2 insanın yardımlaşması da dizi içerisinde yer alıyor.Şahsen Remember, en sevdiğim Kore dizileri arasında yer almaktadır. 2016 yılında pek çok ödülün de sahibi olan bu diziyi şiddetle öneriyoruz. Türkçe altyazılı seçeneği ile izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.9
Healer
Healer
Yıllar önce yasal olmayan yollarla yayın yapan bir grup arkadaşın yaşadıkları günümüzde 3 farklı insanı bir araya getirecektir. Üstün dövüş yeteneklerine sahip ve Şifacı olarak bilinen Ji Chang-Wook çok ünlü bir paralı askerlerden biridir. Bir haber şirketinde görev alan Park Min-Young (Chae Young‑shin) ve haber dünyasının ünlü isimlerinden Yoo Ji-Tae ünlü bir gazetecidir. Yıllar önce yaşanan olayı ortaya çıkarırken muhabirlik üzerine dürüst ve ilkeli haber için bir farklı görevleri yerine getireceklerdir.Aksiyon ve romantik türde bir dizi olan ve heyecanın hiç bitmediği Healer dizisi 2014 yılının en iyi Kore dizilerinden biri olarak kabul ediliyor. Senaryo, müzikler, oyunculuklar gerçekten harikaydı. Aksiyon sahneleri sevenler için de güzel bir dizi onları bekliyor diyebilirim. Bu kadar aksiyon dolu sahnenin arasında da romantik sahneleri unutmamışlar. Ji Chang-Wook bu tarz dizilerde gerçekten iyi performans gösteriyor. The K2 dizisinde de yeteneklerini aynı şekilde kullanmıştı.Sonuç olarak izlemekten pişman olmayacağınız, güzel kurgusu, aksiyon sahneleri, romantizm açısından kaliteli yapımlar arasında yer almayı başarıyor. Healer Kore dizisini Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2014
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.5
Doctor Stranger
Doctor Stranger
Park Hoon (Lee Jong-Suk) küçük yaşta babası ile birlikte Kuzey Kore’ye gönderilir. Babası doktor olduğu için bazı sebeplerden dolayı yıllar boyunca orada yaşamak zorunda kalır. Fakat kendisi de doktor olduktan sonra Güney Kore’ye kaçar. Burada en iyi hastanelerden biri olan Myungwoo Hastanesinde işe başlar. Hayattaki tek amacı sevdiği kadını da oradan kurtarmak için para toplamaktadır. Fakat bu hastanede pek çok yeni gelişme ortaya çıkacaktır.Medikal temalı bir Kore dizisi ile karşınızdayız. 2014 yılında yayınlanan Doctor Stranger bir hastanenin göğüs cerrahi bölümünde yaşananları konu alırken hastane dışında pek çok olayı da içerisinde barındırmaktadır.Dizinin senaryo güzeldi. Sadece medikal dizi olarak kalmamış, işin içine siyaset, kirli oyunlar ve pek çok şey eklenmiş.Ameliyat sahneleri oldukça başarılı ve heyecanlıydı. Bu tarz dizilerden hoşlanıyorsanız izleyecek herkese keyifli seyirler dileriz. 
 • 2014
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.4
12
Muhteşem kurgusuyla gerilim Asya dizileri sizlerle! Heyecanı bir an olsun bitmeyen gerilimi sonuna kadar yaşayacağınız dizileri online izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.