Gerilim
Night Has Come
Night Has Come
Lise ikinci sınıf öğrencilerinden oluşan bir sınıfın, tatilleri sırasında aniden gerçek hayatta mafya oyunları oynamaya zorlanmasıyla geçen gizemli bir gençlik draması. Drama, hayatta kalma moduna giren öğrenciler arasındaki yoğun psikolojik savaşı ortaya çıkaracak. Yooil Lisesi 2. sınıf 3. sınıf öğrencileri okul gezisine çıkıyor. Orada mafyanın ölüm oyununa katılmak zorunda kalırlar ve hayatta kalma mücadelesi verirler. Lee Yoon Seo’nun mükemmel gözlem ve muhakeme yetenekleri vardır ve bunları kaçmaya çalışmak için kullanır. Kim Jun Hee güçlü bir adalet ve sorumluluk duygusuna sahip sınıf başkanıdır. Oh Jung Won akademik olarak okulda birinci sıradadır ancak o bir dışlanmış ve yalnız biridir. Hayatta kalabilmek için […]
 • IMDb 7.9
Chase the Truth
Chase the Truth
Polis dedektifi Chu Yi Han, annesini bulma umuduyla bir suç örgütüne sızmak için kılık değiştirir. Şans eseri Gu Lin Na ile karşılaşır.
 • IMDb 8.1
Moon in the Day
Moon in the Day
Han Joon Oh tanınmış Güney Koreli bir kişiliktir. Şaşırtıcı derecede yakışıklı ve uzun boylu olmasına rağmen gizliden gizliye onu kalıcı olarak güvensiz bırakan bir aşağılık kompleksinden muzdariptir. Bir gün bir kamu hizmeti videosunda yer alması için işe alınır. Ancak çekimler korkunç derecede ters gider ve Han Joon Oh, potansiyel olarak ölümcül bir araba kazasına karışır. Onu ancak kahramanca bir kurtarma operasyonu gerçekleştiren Kang Young Hwa adındaki kadın itfaiyecinin hızlı düşünmesi sayesinde kurtarır. Han Joon Oh’un temsilcileri, inanılmaz yeteneklerinin farkında olan Kang Young Hwa’yı yıldızın kişisel koruması olarak işe alır. Ancak Han Joon Oh hastanedeki sersemliğinden uyandığında tamamen değişmiştir; bedeni artık eski Koreli bir asilzadenin ruhu tarafından ele geçirilmiştir. Do Ha adındaki bu asilzade, sevgili karısı Han Ri Ta tarafından öldürüldü ve intikamcı ruh, tek odaklı bir intikam arayışında…
 • IMDb 8.3
The Deal
The Deal
Lee Joon Sung, Song Jae Hyo ve Park Min Woo liseden birlikte mezun oldular ve şu anda yirmili yaşlarındalar. Joon Sung lisede yükselen bir futbol yıldızıydı ama hayalleri paramparça oldu. Bir süre yolunu kaybettikten sonra hayatını yeniden toparlamaya karar verir. Lisede Lee Jun Sung adıyla anılan Jae Hyo şu anda tıp fakültesine gidiyor. Min Woo zengin bir ailenin tek oğludur. Üç arkadaş içki içmek için buluşur ve kişisel bir krizle karşı karşıya olan Jae Hyo, Jun Sung ve Min Woo’nun yardımına başvurur. Başının belaya girmesini önlemek için, bir milyar won elde etmek amacıyla dürtüsel olarak Min Woo’nun sahte bir şekilde kaçırılmasını teşvik eder. Ancak kaçırma olayı sahnelendikten sonra işler beklenmedik bir hal alır ve ortaya çıkan zorluklar üçünü de karanlık ve çalkantılı bir yola sürükler.
 • IMDb 7.9
Home School
Home School
Çocuklar ebeveynleri tarafından istenmediğinde, ülkenin en iyi yatılı okuluna gönderilirler: -Ev Okulu-. Ancak Ev Okulu, katı kuralları ve düzenlemeleri olan bir okuldan çok bir hapishaneye benziyor. Müfredatı da oldukça benzersizdir. Okuldaki bir grup öğrenci, kuruluşta bir şeylerin çok yanlış olduğunu hissetmeye başladıktan sonra, ormanda okulda neler olup bittiğini öğrenmeye çalışır. Ancak bu görev o kadar kolay değil.
 • IMDb 8.3
Moving (Kore)
Moving (Kore)
Moving, nesiller boyunca doğuştan gelen süper güçlere sahip bir ailenin büyük bir düşmanla karşılaştığı aksiyon dizisidir. Kang Full’un aynı adlı Webtoon’undan uyarlanan “Moving”, başkalarının bilmediği sırları olan lise öğrencileri ve ailelerinin hikayelerini konu almaktadır.
 • IMDb 8.0
When a Snail Falls in Love
When a Snail Falls in Love
Vita, psikolojik araştırmalarda çaylak bir dehadır. Beyni, içinde hızlı bir jeneratör varmış gibi çalışıyor. Polis gücüne katıldıktan sonra, zayıf fiziği nedeniyle görevden alınma kaderiyle karşı karşıyadır. Ona yardım edebilecek tek kişi Memur Pla olduğu için Vita, Pla’nın onu akıl hocası olarak alması için her şeyi dener. Polis Müfettişleri Ekibinin kaptanı olan Pla, parlak, deneyimli ve yetenekli bir araştırmacıdır. İlk başta Pla, Vita’yı sevmez. Ayrıca, davalarla nasıl başa çıkılacağı konusunda ikisi de aynı sayfada değil. El ele verip bir dizi davayı çözen Pla, bu masum ama esprili menteesini hayal etmeye başlar. Bir salyangoz kadar donuk olan Vita, Pla’nın sevgisini hissetmez. İkisi aşk ve davalardan bahsederken ürkütücü seri katil geri dönmüştür. Pla ve Vita nihayet tehlike karşısında birbirlerine karşı olan duygularını kabul ederler. Aşıklar, suçluyu yakalamak için son derece tehditkar bir yolculuğa çıkmak için bir kez daha el ele veriyorlar.
 • IMDb 8.7
Revenant Kore
Revenant Kore
Dizi, iblislerin ele geçirdiği bir kadının ve iblisi görebilen bir adamın etrafında dönmektedir.
 • IMDb 8.0
Duty After School
Duty After School
Dizi, başkalarının hayatlarını kurtarmak için kendi hayatlarını tehlikeye atan öğrencilerin hikayesini anlatmaktadır. Gökyüzünde aniden gizemli mor küreler belirmeye başladıktan sonra dünya yavaşça ölmeye başlar. Ülkede bu garip cisimlerle savaşmak için yeterince asker kalmayınca lise ve kolejde okuyan öğrenciler zorunlu olarak orduya katılırlar ve bu şekilde savaşarak ekstra puan kazanırlar. Kazandıkları bu puanlar, üniversiteye giriş sınavlarına ekstra puan olarak eklenir.
 • IMDb 8.4
Doctor Stranger
Doctor Stranger
Park Hoon (Lee Jong-Suk) küçük yaşta babası ile birlikte Kuzey Kore’ye gönderilir. Babası doktor olduğu için bazı sebeplerden dolayı yıllar boyunca orada yaşamak zorunda kalır. Fakat kendisi de doktor olduktan sonra Güney Kore’ye kaçar. Burada en iyi hastanelerden biri olan Myungwoo Hastanesinde işe başlar. Hayattaki tek amacı sevdiği kadını da oradan kurtarmak için para toplamaktadır. Fakat bu hastanede pek çok yeni gelişme ortaya çıkacaktır. Medikal temalı bir Kore dizisi ile karşınızdayız. 2014 yılında yayınlanan Doctor Stranger bir hastanenin göğüs cerrahi bölümünde yaşananları konu alırken hastane dışında pek çok olayı da içerisinde barındırmaktadır. Dizinin senaryo güzeldi. Sadece medikal dizi olarak kalmamış, işin içine siyaset, kirli oyunlar ve pek çok şey eklenmiş. Ameliyat sahneleri oldukça başarılı ve heyecanlıydı. Bu tarz dizilerden hoşlanıyorsanız izleyecek herkese keyifli seyirler dileriz. Doctor Stranger Türkçe Altyazılı izle. En çok izlenen Asya dizileri, Kore dizileri, Çin dizileri, Tayland dizileri , Çin dizileri, Asya dizileri, Hint dizileri, Asyadiziizle.com adresinde!
 • IMDb 7.4
Pinocchio
Pinocchio
Choi Dal Po, yıllar önce bir yangında babasını kaybetmiş, annesi de ölmüş kendisi ise yaşlı bir adam tarafından denizde kurtarılmıştır. Choi In Ha, pinokyo sendromuna sahip ve Dal Po ile aynı evde büyümüştür. Ne zaman yalan söylese hıçkırık tutmaktadır. Bu ikili farklı haber şirketlerinde muhabir olarak çalışmaya başladıklarında hem kendilerine hem de ideallerine karşı pek çok sorumlulukla karşı karşıya kalırlar. 2014 yılının Healer ile birlikte en iyi dizilerinden biri olduğunu söyleyebilirim. Park Shin Hye ve Lee Jong Suk uyumu gayet iyiydi. Muhabirlik üzerine bir dizi olsa da intikam, dostluk ve aşkı içerisinde barındırıyor. Güzel şarkılar yer alıyor. Roy Kim’in şarkısını tekrar dinleyebilirsiniz. Hikâye oldukça akıcıydı. Sonuna kadar heyecanlı bir şekilde ilerliyor. Sıkılmadan izleyeceğinizi düşünüyorum. Gerçek muhabirlik üzerine de tüm dünyaya bir mesaj verildiğini düşünüyorum Umarım medyanın kirli oyuncuları olmadan gerçekçi, yorumdan uzak bu tarz bir anlayış her yerde yaygın olur. Sonuç olarak etkileyici hikâye, romantizm, müzik (rahatlatıcı) ve diğer açılardan en başarılı dizilerden biri olan Pinocchio Kore dizisini hala izlemeyen varsa tavsiye ediyoruz. Asyadiziizle.com ailesi olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • IMDb 8.1
The K2
The K2
Bir devlet başkanlığı adayının ailesi için koruma olarak tutulan kaçak bir asker, kişisel ve siyasi entrikaların içine sürüklenir.
 • IMDb 8.2
The Silent Sea
The Silent Sea
The Silent Sea terk edilmiş araştırma istasyonuna bilinmeyen bir numuneyi geri almak için Ay’a giden seçkin bilim insanlarının hikayesini anlatan gizemli bilim kurgu gerilim dizisidir.
 • IMDb 8.1
Strangers from Hell
Strangers from Hell
Dizi, birkaç kişi ile mutfağını ve banyosunu paylaşacağı bir daireye yeni taşınan Jong Woo’nun etrafında dönmektedir. Taşındıktan bir süre sonra ev arkadaşlarının göründüğü kadar normal insanlar olmadığını anlar. Ayrıca evde tuhaf olaylar meydana gelmektedir. 20’li yaşlarında olan Yoon Jong Woo, hayatı boyunca küçük bir kasabada yaşamıştır. Ancak Seul’deki küçük bir ofiste iş bulur. Bu yüzden Seul’e taşınır. Bir diş doktoru olan Seo Moon Jo’nun, Jong Woo’nun yeni taşındığı apartmana yakın bir yerde kliniği vardır. Küçük bir kasabadan Seul’e yeni taşınan Jong Woo’ya, Seul’deki hayata uyum sağlamasında yardımcı olur. Jong Woo’nun yeni taşındığı, ucuz dairenin sahibi olan Eom Bok Soon, ilk başlarda nazik ve sıcakkanlı biri gibi görünmektedir. Ancak bazı garip davranışları, onun göründüğü gibi bir olmadığını göstermektedir. 302 numaralı odada yaşayan Yoo Ki Hyuk, önce Jong Woo’ya bir ev arkadaşı olarak yaklaşsa da diğer herkes ondan korkmaktadır. 306 numaralı odada yaşayan Byun Deuk Jong ise kekemedir ve aynı zamanda garip bir gülme sesi çıkarmaktadır. 314 numaralı odada yaşayan Hong Nam Bok da, gizli ya da açık bir şekilde, her zaman Jong Woo’yu izlemektedir. Dizi, Kim Yong Ki’nin kaleme aldığı “Taineun Jiokida” adlı bir webtoondan uyarlamadır.
 • IMDb 8.7
Muhteşem kurgusuyla gerilim Asya dizileri sizlerle! Heyecanı bir an olsun bitmeyen gerilimi sonuna kadar yaşayacağınız dizileri online izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak, Kore Dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya Dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
deneme bonusu veren siteler
casino siteleri
casinositeleri.me
parmabet
hoşgeldin bonusu veren siteler
erotik film izle