Gerilim
Come and Hug Me
Come and Hug Me
Come and Hug Me, seri katil babası gençken sevdiği kadının (Jin Ki Joo) ebeveynlerini öldüren bir dedektifin (Jang Ki Yong) karmaşık hikayesini takip ediyor.Jang Ki Yong, Yoon Na Moo/Choi Do Jin'i oynuyor. Şiddetli bir seri katilin oğlu olarak hayat onun için biraz zor olmuştur. Ve babası sevdiği kızın anne ve babasını öldürdüğünde, ömür boyu suçluluk duygusuyla baş başa kalır ve bu onun sürekli olarak olanlar için kefaret aramasına neden olur.Na Moo ise çok sakin ve sabırlı bir tavrı var, ancak duyguları gözlerinden belli oluyor. Hissettiği ıstırap, o yaş dolu gözlerde parlıyor. Sonra babası gibi olma korkularıyla baş etmesi gerekiyor. Dünya onu sürekli babasıyla karşılaştırıyor gibi görünüyor, ama gerçekten istediği gibi tam tersi olabilir mi?Bu drama, iki elin birbirine uzandığı ve çiçek açtığı, birbirini sıcak ve güvende tuttuğu tam o anı gösteriyor. Come and Hug Me izleyicilere hayatın mucizelerle dolu olmamasına rağmen, daha iyi olması için hala küçük bir umut olduğunu söylemek istiyor. Come and Hug Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 35
 • IMDb 7.9
Some Day or One Day
Some Day or One Day
"Some Day or One Day", Huang Tian Ren tarafından yönetilen 2019 Tayvanlı bir drama dizisidir.Yıl 2019. Huang Yu Xuan (Alice Ke) adlı 27 yaşındaki bir kadın, hayatının aşkı için can atıyor, uzun süredir erkek arkadaşı Wang Quan Sheng (Greg Han), sürekli sosyal medya sayfalarını kontrol ediyor ve umutsuzca onu arıyor.Ama bir gece, Huang Yu Xuan'a araba çarpar. Bilinci yerine gelir ve Wang Quan Sheng olduğuna inandığı bir adamın hastane yatağının yanında oturduğunu görür. Sonunda sevgili Wang Quan Sheng ile yeniden bir araya geldiğine inanıyor! Ama çok büyük bir bükülme var.Artık 27 yaşında bir kadın olmadığını, Chen Yan Ru adında bir lise öğrencisi olduğunu öğrenir. Yıl şimdi 1998. Ve yatağının yanındaki adam sonuçta onun erkek arkadaşı değil, Li Zi Wei adında bir okul arkadaşı.Geçmiş gibi görünen şeylere hapsolmuş, başka birinin hayatını yaşıyor, sonunda Huang Yu Xuan'ı hastaneye düşüren trafik "kazasının" bir kaza olmayabileceğini fark ediyor.Ve Chen Yan Ru'nun hastaneye kaldırılma nedenleri de gizemle örtülüdür.Bu arada, Li Zi Wei, en yakın arkadaşı Mo Jun Jie'nin (Patrick Shih) Chen Yan Ru'ya yıllardır aşık olduğunu bilmesine rağmen, eskiden Chen Yan Ru olan kadına garip bir şekilde çekildiğini fark eder.Gerçek aşk, görünüşte aşılmaz bir zaman boşluğunu kapatmanın bir yolunu bulabilir mi? Ve Huang Yu Xuan'a araba çarptığı o vahim gecede gerçekten ne oldu?Some Day or One Day Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Tayvan
 • 72
 • IMDb 8.6
Bulgasal: Immortal Souls
Bulgasal: Immortal Souls
Bulgasal: Immortal Souls, iki karakter etrafında dönen bir drama! Bir zamanlar bulgasal olan ancak insan olarak reenkarne olan ve tüm geçmiş yaşamlarını hatırlayan bir kadın olan Min Sang Un ve Joseon hanedanlığı sırasında bir bulgasala dönüşen bir adam olan Dan Hwal'ın hikayesini konu alıyor.Ok Eul Tae, gizlilik içinde yaşayan başka bir bulgasaldır. Geçtiğimiz yüzyıllar boyunca ahlaksızlığın tadını çıkardı ve politikacıları, iş adamlarını ve medyayı kontrol etmek için kullandığı büyük servet topladı.Dan Sol, geçmişte babası yüzünden Dan Hwal ile evlenen güçlü bir ailenin kızıdır. Başkalarının anlam veremediği özel bir şeye sahip. Bulgasal: Immortal Souls Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 75
 • IMDb 7.2
Bad and Crazy
Bad and Crazy
'Bad and Crazy', sonunda adalet adına güçlerini birleştiren zıt kişiliklere sahip iki kişinin yolculuğunu anlatıyor. Dedektif Ryu Soo Yeol (Lee Dong Wook) "kötü" bir dedektiftir, hırslı ve sahtekardır. Amacına ulaşmak için taahhüt ettiği tüm kötü şeylere rağmen, Soo Yeol daha önce hiç fark etmediği bir adalet duygusuna sahiptir. Soo Yeol, muazzam bir adalet duygusuna sahip "çılgın" bir adam olan K (Wi Ha Joon) ile tanışır. Herkesin kahramanı olmak ister, ancak hırçınlığı mantığının önüne geçer ve sorunları yumruklarıyla çözer. Bad and Crazy Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.7
Luoyang
Luoyang
Ünlü bir mareşal yardımcısı olan Gao Bing Zhu, davada yakalandıktan sonra şüpheli oldu. Masumiyetini kanıtlamaya çalışırken, babasının ölümüyle ilgili gerçeği öğrenmeye çalışan genç bir adam olan Baili Hong Yi ile tanışır. İkisi birlikte çalışarak bir soruşturma başlatır. Si Yue görevi nedeniyle, soylu bir aileden bir kadın, yalnızca dövüş sanatlarında yetenekli değil, aynı zamanda hayatta kalmak için gereken kurnazlık olan Gao Bing Zhu'ya yaklaştı. Bu davayla ilgili bilgi bulmak için Birbirinden hoşlanmayan tamamen farklı sınıflardan iki kişi kendilerini zincire vurulmuş halde bulur. Gerçeği aramaya devam ederken, Tanrı Şehri'ni yok edebilecek ve Luoyang'ı kana bulayabilecek şok edici bir komplo keşfettiler. Luoyang Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.7
Shadow Beauty
Shadow Beauty
Görünüşünden dolayı Goo Ae Jin (Shim Dal Gi) okulda zorbalığa maruz kalır ve hatta yabancılar tarafından hakarete uğrar. Ancak okuldan sonra farklı bir hayat yaşıyor: yoğun makyaj ve saatlerce fotoğraf düzenleme ile 770 bin takipçisi olan bir sosyal medya yıldızı olan Genie (Lee Na Gyung) olarak yaşıyor. Goo Ae Jin, gerçek benliği ile Genie arasındaki çizgide ilerlerken okuldan bir çocuk onun sırrını öğrendiğinde ne olacak? Shadow Beauty Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 20
 • IMDb 7.3
Happiness
Happiness
Kasabada yeni bir ölümcül virüs yayıldı ve insanların özel sosyal talimatlarının bulunduğu kat mülkiyeti kapatıldı. Virüs korkusu ve farklı eğitimlerin çatışmaları ile vatandaşlar yeni yerleşim yerinin içinde geçirmeli ve yaşamalıdır.Yoon Sae Bom, seçim ve yargılama konusunda çok yetersiz olabilir. Karmaşık küresel dünyada rahatça yaşamak istiyor, ancak doğru ve adaletsizliğe dayanamayabilir.Jung Yi Hyun, esas olarak şiddet suçları için bir polis dedektifidir. O bir beyzbol oyuncusuydu ama dizinden sakatlandığı için bırakmak zorunda kaldı. Birçok probleme karşı insanları korumak için mücadele eder.Han Tae Seok, askerlik zamanlarında bir bilgi ajanıydı. Ayrıldıktan sonra bir ilaç şirketinde yönetici olarak çalıştı. Bulaşıcı hastalıklarla uğraşan bir işlev için ideal bir karakterdir. Happiness Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.6
One Ordinary Day
One Ordinary Day
"One Ordinary Day", bir kadın cinayetinin baş şüphelisi olduğunda normal hayatı alt üst olan üniversite öğrencisi Kim Hyun Soo'nun (Kim Soo Hyun) hikayesini anlatıyor. Bu, Kim Hyun Soo'nun geceyi genç bir kadınla geçirmesinden sonra olur. Ertesi gün uyandığında, onu yatağında bıçaklanarak öldürüldüğünü görür.Üçüncü sınıf bir avukat olan Shin Joong Won, Kim Hyun Soo'ya yardım etmeye karar verir. Ama hukuk sınavını zar zor geçti. İşte, Ceza Adalet Sisteminin saçmalığıyla karşı karşıya kaldıklarında zorlu yolculukları başlar.One Ordinary Day Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 9.1
Lover or Stranger
Lover or Stranger
"Lover or Stranger", Huang Tien Jen tarafından yönetilen 2021 Çin drama dizisidir.Luo Qiang Yi (Victoria Song), dünyayı ayaklarınızın altına almış gibi görünen çok yetenekli genç bir kemancıdır. Klasik müzik sahnesinde dalgalar yaratmak üzeredir ve nişanlısı zengin girişimci Huo You Ze (Ou Hao) ile evlenmek üzeredir. Ancak kaderci bir günün olayları tüm bu planları paramparça eder. Ani bir sağanak ve ardından gelen heyelandan sonra hastaneye götürülür. Yaraları onda ciddi bir hafıza kaybı yaratıyor.Neler olduğunu anlamaya çalışırken, tıpatıp kendisine benzeyen gizemli bir görsel ikizin ortaya çıktığını ve kimliğini çalmaya çalıştığını fark eder - ve bu yüzden hakkı olduğuna inandığı her şeyi almak ister. Huo You Ze'nin işleri ve gerçek niyetleri tam bir muamma. Luo Qian Yi, bu garip ve potansiyel olarak ölümcül aldatma ağının neyle ilgili olduğunu öğrenebilecek mi?
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Ultimate Note
Ultimate Note
Ultimate Note, Genting Tapınağı olayından sonra bir dizi hikaye anlatıyor. Wu Xie, üçüncü amcasından Xisha Deniz Yatağının gizli sırlarını öğrenir. Savaşan Devletler Dönemi ve Eski Dokuz Okullar arasındaki sıkıntılardan sonra, Zhang Qi Ling'den iki video kaseti ve onun getirdiği gizemleri alır.Aslen sadece üçüncü amcanın deneyimiyle ilgilenen Wu Xie, maceradan döner ve gizemli bir video kaset alır. Bir komploya dahil olduğunu keşfeder.Tek başına Golmud Sanatoryumu'nu keşfediyor ve Zhang Qi Ling ve diğerleriyle karşılaşıyor ve birlikte seyahat etmek için altı kişilik bir ekip oluşturuyor.Batı'nın Kraliçe Annesinin Sarayı'nda yanlışlıkla gizemli bir göktaşı bulunur. Aynı anda üçüncü amcanın aniden ortadan kaybolacağını ve Zhang Qi Ling'in hafızasını kaybedeceğini kim bilebilirdi.Zhang Qi Ling'in hafızasını geri kazanmasına yardımcı olmak için herkes Zhang ailesinin eski binasının anahtar olduğunu keşfeder ve bulur, ancak Qiu De Kao'nun müdahalesi nedeniyle buna son veremezler.Bayan Huo aniden dokuz kapılı operasyonu tekrarlamak için Wu Xie ve diğerleriyle güçlerini birleştirmek için öne çıkıyor ve bir kez daha gerçeği aramak için Zhangjia Antik Binasına gidiyor. Eylem sırasında beklenmedik bir kaza meydana gelir ve herkesin başı derde girer.Şimdiye kadar, gizem çözülmedi ve tüm tarafların güçleri dengede değil. Wu Xie bir maske takmaya ve işleri düzeltmek için üçüncü amca gibi davranmaya zorlanır. Ultimate Note Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
Killer and Healer
Killer and Healer
Killer and Healer, polis Jiang Yue ve doktor Chen Yu Zhi'yi, vakalar boyunca birbirlerine rehberlik ederken ve kurtarırken gördüğümüz bir hikayedir.Jingcheng Polis Karakoluna başkanlık eden Jiang Yue Lou, ne kesin ne de kötü görünüyor. Kaçakçılar onun fikri karşısında titriyor. Hong Kong'da bir afyon vakasını araştıran Jiang Yue Lou, tıp doktoru Chen Yu Zhi ile karşılaşır.Chen Yu Zhi, Jiang Yue Lou'nun manik melankolisi olduğunu keşfeder. Tedaviden geçmeyi ilk reddetmesinden sonra, Jiang Yue Lou sonunda Chen Yu Zhi kadar açılır. Değerleri gece ve gündüz kadar özel olsa da yakın arkadaş olurlar. Bu zamanda, geçmişten gelen sırlar da yukarıya doğru yüzeye çıkıyor. Killer and Healer Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor.
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 8.3
My Roommate is a Detective
My Roommate is a Detective
My Roommate is a Detective, ana oyuncu kadrosunda Hu Yi Tian, Leon Zhang ve Shane Yan'ın yer aldığı 2020 Çin yapımı bir suç-gerilim dramasıdır. Cumhuriyet döneminde, farklı geçmişlere ve kişiliklere sahip üç kişi, toplumu korumak için problem çözme becerilerine güvenerek, sıkıntılı zamanlarda adalet duygularını korur.Zengin bir aileden gelen Lu Yao (Hu Yitian), İngiltere'de yurtdışında eğitim gördükten sonra Çin'e döndü. Yüksek IQ'su ve istisnai akıl yürütme becerileri nedeniyle, Baş Müfettiş Qiao Chusheng (Leon Zhang) tarafından büroya danışman olarak katılması için işe alınır. İki adamın yolları dürüst ve tutkulu kadın muhabir Bai Youning (Shane Xiao) ile kesişir ve garip ve sarsıcı cinayet gizemlerini çözme konusunda uzmanlaşmış küçük bir dedektif ekibi oluştururlar. My Roommate is a Detective Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.2
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter, Rarapee adında güçlü ve bilge bir kadının hikayesidir. Kocasını çok seviyordu ama adam hamileliği sırasında ayrılınca hayatını bekar bir anne olarak sürdürmeye karar verdi. Büyürken, oğul babasının sorumsuz olduğunu yanlış anlamasından nefret etti ve onları geride bıraktı. Ancak Rarapee kocasından asla nefret etmedi, bunun yerine kocasının bir gün geri döneceğine kesinlikle inanıyor. Yıllar sonra dileği beklenmedik bir şekilde gerçekleşti. Kocası, sadece 24 yaşında ve temelde oğlu kadar yaşlı olan Thing adında genç ve yakışıklı bir adam olarak yeniden doğdu. Karşılaştıklarında aşk farklı yaşlarda başlar. Şey daha sonra önceki hayatını keşfedebilir mi? Aşk yolculukları boyunca zorluklarla yüzleşmek zorundalar mı? Kor Kerd Mai Klai Klai Ter tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 100
 • IMDb 7.6
Hello Monster
Hello Monster
Hello Monster dizisinde bir seri katil, hepsi benzer görünüme sahip kadınlara saldırdığında, polis departmanının Özel Suç Araştırma Ekibi şaşkına döner.Seçkin bir dedektif olan Cha Ji An (Jang Nara) ve meslektaşları en son suç mahallini değerlendirirken, gizemli Lee Hyun (Seo In Guk) ortaya çıkar ve anında katilin ticari marka özelliklerini değerlendirir.Hyun, kendisini Amerika Birleşik Devletleri'nden olay mahalline getiren isimsiz bir e-posta alan, suç psikolojisi diplomasına sahip dahi bir suç profili uzmanıdır. Seri katil, arkasında bıraktığı ipuçlarıyla Hyun'a kişisel bir mesaj gönderiyor gibi görünüyor ve Hyun, babasını öldüren ve küçük oğlunun ortadan kaybolmasından sorumlu olan, çocukluğundan kaçan bir suçlu "canavar" ile ilgili olup olmadığını merak ediyor. abi.Ji An, Hyun'u çocukluğundan beri tanıyor ve onun çocukluk aşkını tekrar görmekten çok mutlu ama Hyun onu hatırlamıyor gibi görünüyor. Seri katili yakalamak için hiçbir ipucu bulamayan Ji An ve meslektaşları, Hyun'dan yardım ister. Hyun ve Ji An davayı çözüp geçmişlerine cevap bulabilecek mi?“I Remember You” No Sang Hoon tarafından yönetilen 2015 Güney Kore drama dizisidir.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.8
Muhteşem kurgusuyla gerilim Asya dizileri sizlerle! Heyecanı bir an olsun bitmeyen gerilimi sonuna kadar yaşayacağınız dizileri online izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.