Gerilim
Lover or Stranger
Lover or Stranger
"Lover or Stranger", Huang Tien Jen tarafından yönetilen 2021 Çin drama dizisidir.Luo Qiang Yi (Victoria Song), dünyayı ayaklarınızın altına almış gibi görünen çok yetenekli genç bir kemancıdır. Klasik müzik sahnesinde dalgalar yaratmak üzeredir ve nişanlısı zengin girişimci Huo You Ze (Ou Hao) ile evlenmek üzeredir. Ancak kaderci bir günün olayları tüm bu planları paramparça eder. Ani bir sağanak ve ardından gelen heyelandan sonra hastaneye götürülür. Yaraları onda ciddi bir hafıza kaybı yaratıyor.Neler olduğunu anlamaya çalışırken, tıpatıp kendisine benzeyen gizemli bir görsel ikizin ortaya çıktığını ve kimliğini çalmaya çalıştığını fark eder - ve bu yüzden hakkı olduğuna inandığı her şeyi almak ister. Huo You Ze'nin işleri ve gerçek niyetleri tam bir muamma. Luo Qian Yi, bu garip ve potansiyel olarak ölümcül aldatma ağının neyle ilgili olduğunu öğrenebilecek mi?
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Ultimate Note
Ultimate Note
Ultimate Note, Genting Tapınağı olayından sonra bir dizi hikaye anlatıyor. Wu Xie, üçüncü amcasından Xisha Deniz Yatağının gizli sırlarını öğrenir. Savaşan Devletler Dönemi ve Eski Dokuz Okullar arasındaki sıkıntılardan sonra, Zhang Qi Ling'den iki video kaseti ve onun getirdiği gizemleri alır.Aslen sadece üçüncü amcanın deneyimiyle ilgilenen Wu Xie, maceradan döner ve gizemli bir video kaset alır. Bir komploya dahil olduğunu keşfeder.Tek başına Golmud Sanatoryumu'nu keşfediyor ve Zhang Qi Ling ve diğerleriyle karşılaşıyor ve birlikte seyahat etmek için altı kişilik bir ekip oluşturuyor.Batı'nın Kraliçe Annesinin Sarayı'nda yanlışlıkla gizemli bir göktaşı bulunur. Aynı anda üçüncü amcanın aniden ortadan kaybolacağını ve Zhang Qi Ling'in hafızasını kaybedeceğini kim bilebilirdi.Zhang Qi Ling'in hafızasını geri kazanmasına yardımcı olmak için herkes Zhang ailesinin eski binasının anahtar olduğunu keşfeder ve bulur, ancak Qiu De Kao'nun müdahalesi nedeniyle buna son veremezler.Bayan Huo aniden dokuz kapılı operasyonu tekrarlamak için Wu Xie ve diğerleriyle güçlerini birleştirmek için öne çıkıyor ve bir kez daha gerçeği aramak için Zhangjia Antik Binasına gidiyor. Eylem sırasında beklenmedik bir kaza meydana gelir ve herkesin başı derde girer.Şimdiye kadar, gizem çözülmedi ve tüm tarafların güçleri dengede değil. Wu Xie bir maske takmaya ve işleri düzeltmek için üçüncü amca gibi davranmaya zorlanır. Ultimate Note Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
Killer and Healer
Killer and Healer
Killer and Healer, polis Jiang Yue ve doktor Chen Yu Zhi'yi, vakalar boyunca birbirlerine rehberlik ederken ve kurtarırken gördüğümüz bir hikayedir.Jingcheng Polis Karakoluna başkanlık eden Jiang Yue Lou, ne kesin ne de kötü görünüyor. Kaçakçılar onun fikri karşısında titriyor. Hong Kong'da bir afyon vakasını araştıran Jiang Yue Lou, tıp doktoru Chen Yu Zhi ile karşılaşır.Chen Yu Zhi, Jiang Yue Lou'nun manik melankolisi olduğunu keşfeder. Tedaviden geçmeyi ilk reddetmesinden sonra, Jiang Yue Lou sonunda Chen Yu Zhi kadar açılır. Değerleri gece ve gündüz kadar özel olsa da yakın arkadaş olurlar. Bu zamanda, geçmişten gelen sırlar da yukarıya doğru yüzeye çıkıyor. Killer and Healer Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor.
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 8.3
My Roommate is a Detective
My Roommate is a Detective
My Roommate is a Detective, ana oyuncu kadrosunda Hu Yi Tian, Leon Zhang ve Shane Yan'ın yer aldığı 2020 Çin yapımı bir suç-gerilim dramasıdır. Cumhuriyet döneminde, farklı geçmişlere ve kişiliklere sahip üç kişi, toplumu korumak için problem çözme becerilerine güvenerek, sıkıntılı zamanlarda adalet duygularını korur.Zengin bir aileden gelen Lu Yao (Hu Yitian), İngiltere'de yurtdışında eğitim gördükten sonra Çin'e döndü. Yüksek IQ'su ve istisnai akıl yürütme becerileri nedeniyle, Baş Müfettiş Qiao Chusheng (Leon Zhang) tarafından büroya danışman olarak katılması için işe alınır. İki adamın yolları dürüst ve tutkulu kadın muhabir Bai Youning (Shane Xiao) ile kesişir ve garip ve sarsıcı cinayet gizemlerini çözme konusunda uzmanlaşmış küçük bir dedektif ekibi oluştururlar. My Roommate is a Detective Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.2
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter, Rarapee adında güçlü ve bilge bir kadının hikayesidir. Kocasını çok seviyordu ama adam hamileliği sırasında ayrılınca hayatını bekar bir anne olarak sürdürmeye karar verdi. Büyürken, oğul babasının sorumsuz olduğunu yanlış anlamasından nefret etti ve onları geride bıraktı. Ancak Rarapee kocasından asla nefret etmedi, bunun yerine kocasının bir gün geri döneceğine kesinlikle inanıyor. Yıllar sonra dileği beklenmedik bir şekilde gerçekleşti. Kocası, sadece 24 yaşında ve temelde oğlu kadar yaşlı olan Thing adında genç ve yakışıklı bir adam olarak yeniden doğdu. Karşılaştıklarında aşk farklı yaşlarda başlar. Şey daha sonra önceki hayatını keşfedebilir mi? Aşk yolculukları boyunca zorluklarla yüzleşmek zorundalar mı? Kor Kerd Mai Klai Klai Ter tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 100
 • IMDb 7.6
Hello Monster
Hello Monster
Hello Monster dizisinde bir seri katil, hepsi benzer görünüme sahip kadınlara saldırdığında, polis departmanının Özel Suç Araştırma Ekibi şaşkına döner.Seçkin bir dedektif olan Cha Ji An (Jang Nara) ve meslektaşları en son suç mahallini değerlendirirken, gizemli Lee Hyun (Seo In Guk) ortaya çıkar ve anında katilin ticari marka özelliklerini değerlendirir.Hyun, kendisini Amerika Birleşik Devletleri'nden olay mahalline getiren isimsiz bir e-posta alan, suç psikolojisi diplomasına sahip dahi bir suç profili uzmanıdır. Seri katil, arkasında bıraktığı ipuçlarıyla Hyun'a kişisel bir mesaj gönderiyor gibi görünüyor ve Hyun, babasını öldüren ve küçük oğlunun ortadan kaybolmasından sorumlu olan, çocukluğundan kaçan bir suçlu "canavar" ile ilgili olup olmadığını merak ediyor. abi.Ji An, Hyun'u çocukluğundan beri tanıyor ve onun çocukluk aşkını tekrar görmekten çok mutlu ama Hyun onu hatırlamıyor gibi görünüyor. Seri katili yakalamak için hiçbir ipucu bulamayan Ji An ve meslektaşları, Hyun'dan yardım ister. Hyun ve Ji An davayı çözüp geçmişlerine cevap bulabilecek mi?“I Remember You” No Sang Hoon tarafından yönetilen 2015 Güney Kore drama dizisidir.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.8
Ugly Beauty
Ugly Beauty
Ugly Beauty, Bayue Changan'ın romanından uyarlanmıştır ve eğlence sektöründe sıkı çalışan bir çift özdeş görünümlü ikiz kız kardeşin sürükleyici aşk hikayesini anlatır.Küçük kız kardeşi Xiao Mu, ablası Yao Meng Gui'yi bir paket servisi olan bir kişiden tanınmış bir aktöre değiştirir. Tutarsızlıkları keşfeden eğlence şakası Chen Mo, bilgiyi ortaya çıkarmak için Xiao Mu'nun yanında bir yönetici ajan olarak gizleniyor.Xiao Mu yavaş yavaş bir sanatçının hayatına alıştığında, erkek kahraman Chen Mo'ya aşık olur. Bu sırada kız kardeşi Yao Meng Gui beklenmedik bir şekilde geri döner.Sonunda gizemi keşfeden Chen Mo, sevgilisini ifşa etmeyi veya korumayı seçecek mi? Xiao Mu, kız kardeşinin gölgesi olmak için görünüşüne güvenmeye devam edecek mi?Ve bunun arkasındaki gerçek manipülatör kim? Bütün bunlar seyircinin cevabı bulmasını bekliyor. Eğlence sektöründe sıkı çalışan bir çift tek yumurta ikizi kız kardeş hakkında merak uyandıran bir aşk hikayesini konu alan Ugly Beauty Türkçe altyazılı izleyin. 
 • 2021
 • Çin
 • 50
 • IMDb 7.6
The Secret of Love
The Secret of Love
“The Secret of Love”, Tan You Ye tarafından yönetilen 2021 Çin dramasıdır.Sekiz yıl önce, Su Yi (Yuan Yu Xuan) alev alev yanan bir ateşin içinde kaldı, travmatik bir olay onu şekilsiz bıraktı ve hafızasını sildi. Başka bir travmatik darbede babası bir trafik kazasında öldü. Şimdi ise bu olayların gerçek nedenini öğrenmek ve hafızasını geri kazanmak için elinden geleni yapacaktır.Kişisel görevi, zengin Li aile servetinin ve iş imparatorluğunun uzak varisi olan Li Jia Cheng (Liu Yi Chang) ile yollarını kesiştiriyor. Çocukluk günlerinden beri görünüşü değiştiği için onu tanımıyor. Ve hafızası etkilendiği için, Su Yi de Li Jia Cheng ile daha önce tanıştığını hatırlamıyor. Fakat birlikte daha fazla zaman geçirdikçe geçmişlerinin bağlantılı olduğunu anlamaya başlarlar. Birbirlerine karşı ilk başta temkinli olmalarına rağmen, bu ikili bir araya gelip birbirlerine yardım edebilecek miydi? Ve Su Yi, sekiz yıl önce gerçekte ne olduğunu öğrenecek mi? The Secret of Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Rahut Rissaya
Rahut Rissaya
Milyarder bir ailenin varisi, ebeveynleri dahil her şeyini kaybettiğinde tüm mal varlığını teyzesine ve kızına kaptırdı. Teyzesinin nişanlısı olan bir girişimcinin kızının oyununda piyon haline gelmesiyle intikamı başlar. Babasının kötülüklerini gösteren gizli bir belgeyi onu zorlamak/baskı yapmak için kullanır. Ancak yakınlıkları aşka dönüşür. Aşkındaki değeri görmeden ve affetmeyi öğrenmeden önce neredeyse çok geçti. 2020 yapımı intikam temalı romantik Tayland dizilerinden biri olan Rahut Rissaya Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Tayland
 • 85
 • IMDb 7.2
Storm Eye
Storm Eye
Storm Eye, An Jing ve Ma Shang tarafından temsil edilen ulusal güvenlik personelini konu almaktadır. Ekip, tehlikelere rağmen her zaman kalplerinde adalette ısrar ediyor, teknoloji hırsızlığı vakalarını tespit etmek için çok çalışıyor ve ülkenin nadir bulunan kaynaklarını yabancı güçler tarafından kaçırılmaktan ve ticarete konu olmaktan koruyor.Ulusal Güvenlik Müfettişi Ma Shang, özel bir soruşturma görevi gerçekleştirir ve Shuangqing Şehrindeki denizaşırı casus Chen Can'ı izlemesi emredilir.Gözetleme ve soruşturma sürecinde Ma Shang, Chen Can'ın ulusötesi bir casus organizasyonunda sadece düşük seviyeli bir figür olduğunu keşfeder.Casusluk örgütü, Dinghua Group tarafından bağımsız olarak geliştirilen “DS malzeme sentetik teknolojisini” çalmak amacıyla tam güçle konuşlandırıldı.Davanın özel koşulları nedeniyle, amir, şehir bürosuyla birleşik bir soruşturma başlatmak için Ma Shang'ı doğrudan Shuangqing Şehrine gönderir. Operasyona “Fırtına Gözü” kod adı verilir. Storm Eye Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Honey, Don’t Run Away
Honey, Don’t Run Away
Honey, Don't Run Away, hayatı üç farklı erkekle iç içe geçmiş Ye Xiao Tang adlı bir kızın aşk hikayesini konu almaktadır. Ye Xiao Tang zengin bir ailede doğdu. Küçüklüğünden beri tuhaf bir hayatı vardı. Hayatını sürdürmek için rüya kristallerine güvenmek zorundaydı ama yanlışlıkla rüya kristallerini kaybetti. Hayatta kalabilmek için 20. doğum gününden önce bir koca bulmalıdır. Ve böylece, hayatına uyan ve Mu Jin Yan'ı kocası yapmak için mümkün olan tüm yolları deneyen soğuk bilgin Mu Jin Yan ile tanıştı. Prens Lingzi, Ye Xiaotang'a karşı özel bir sevgi besliyordu, ama onun tarafından görmezden gelindi. Bekleyen bir dava, üçünün kaderini sıkıca karıştırdı. Honey, Don't Run Away Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle izleyin. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.0
Kill It
Kill It
Kill It, geçmişi hakkında cevaplar ararken yetenekli bir kiralık katilin (Jang Ki Yong) hikayesini izleyen bir suç gerilim dizisidir. Başarılı bir dedektif, bir veteriner olan Kim Soo Hyun'un (Jang Ki Yong) aslında dünyanın en ölümcül adamlarından biri olduğundan şüphelenmez. Gerçek kimliğini gizlemek için hayvanların kurtarıcısı kimliğini kullanan Kim Soo Hyun, hassasiyet, beceri ve her şeyden önce anonimliğin özü olarak kendine bir isim yaptı. Oldukça gizemli olan bu adam dünyanın dört bir yanındaki kişiler ve kuruluşlar tarafından, yalnızca kendisinin üstesinden gelmeye yetkili olduğu sorunlarla ilgilenmek için işe alındı. Yelpazenin diğer ucunda, Do Hyun Jin (Nana), çalışkan dedektiftir. Do Hyun Jin, kendisini doğrudan Kim Soo Hyun'a götüren bir dava üzerinde çalışırken bulur. Aradığı seri katilin onun olduğuna inanan Do Hyun Jin, Kim Soo Hyun'un gerçek kimliğini ve geçmişini derinlemesine araştırır ama öğrendiği şeyler onu derinden sarsar. Şimdi aynı kadere bağlı olan Do Hyun Jin ve Kim Soo Hyun, onları yıllar önce birbirine bağlayan gizemi çözmeye koyulur. "Kill It", Ahn Ji Sook ve Nam Sung Woo'nun yönettiği 2019 yapımı bir dizidir. Türkçe altyazılı olarak sitemizden tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.8
He is Psychometric
He is Psychometric
Lee Ahn (Jinyoung), diğer insanların sırlarını basit bir dokunuşla algılamak için inanılmaz güce sahip bir çocuktur. Yoon Jae In (Shin Ye Eun), travmatik bir sırrı saklamak için her şeyi yapan bir kızdır. Dünyaları çarpıştığında ne olacak? Bu iki gencin büyük ve küçük olaylar aracılığıyla birbirlerini nasıl sevdiklerini, iyileştirdiklerini ve desteklediklerini anlatan romantik bir gerilimdir. "He is Psychometric", Kim Byeong Soo'nun yönettiği 2019 yapımı bir dizidir. Bu dizi, ana gizemle bağlantılı tüm suçları içeren serileştirilmiş bir suç dramasının tanımıdır. Her soruşturmayı karakterlerimiz ve hikayeleriyle alakalı hissettiriyor. Dizi, harika bir tempoya sahipti ve ilerledikçe daha da heyecanlı hale geldi. He is Psychometric Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Güney Kore
 • 64
 • IMDb 7.8
Lawless Lawyer
Lawless Lawyer
Lawless Lawyer, Kim Jin Min tarafından yönetilen 2018 Güney Kore drama dizisidir. Bong Sang Pil (Lee Joon Gi), zorlu fiziksel kavgalarla dolu ve kanunlardan kaçan gangster hayatı yaşayarak büyüdü. Annesi trajik bir ölümle öldüğünde, ölümünün intikamını almaya kararlıdır. Sang Pil bir avukat olur ve kanunların ötesinde olduklarını düşünen mutlak güce sahip insanların peşine düşmeye başlar. Önceki hayatından gelen kurnazlık ve becerilerle Sang Pil, etkileyici bir kazanan rekoru elde etmek için yumruklarını ve yasal boşlukları kullanıyor. Ha Jae Yi (Seo Ye Ji), yasanın kutsal olduğuna inanan ve adalet için savaşan genç bir avukattır. Ancak duruşma sırasında haksız bir karar nedeniyle hakime çarptığında lisansı askıya alınır. Jae Yi, babasının borçlarını ödemeye devam edebilmek için Sang Pil için çalışmaya başlar. Sang Pil ve Jae Yi, büyük bir güce sahip kıdemli bir yargıç olan Cha Moon Sook'u (Lee Hye Young) ve eski bir gangster olan Ahn Oh Joo'yu (Choi Min Soo) içeren bir davaya karışırlar. Bir şirketin CEO'su, şehirdeki en güçlü insanları çok tehlikeli bir oyunda yenmenin bir yolunu bulabilirler mi? Lawless Lawyer Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.6
Muhteşem kurgusuyla gerilim Asya dizileri sizlerle! Heyecanı bir an olsun bitmeyen gerilimi sonuna kadar yaşayacağınız dizileri online izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.