Gençlik
To Fly with You
To Fly with You
"To Fly with You", Sha Wei Qi tarafından yönetilen 2021 Çin drama dizisidir.Shen Zheng Yi (Song Zu Er) buz pateni tutkusu olan genç bir kız öğrencidir. Şampiyon bir kısa mesafe sürat patencisi olmayı hayal ediyor, ancak sporda hiç antrenman yapmadığı için, son derece zorlu sporda bir şampiyon olacaksa olması gereken yerin çoktan gerisinde olduğunu biliyor. Annesi de onun spora başlamasına şiddetle karşı çıkıyor. Böylece Shen Zheng Yi, annesine meydan okumaya ve yine de bir buz pateni kulübüne katılmaya karar verir. Kendini Zhuang Yue (Wang An Yu) adında gelecek vaat eden bir patencinin kanatları altında bulur.Zhuang Yue ile antrenman yapmak kolay değildir ve kısa yolda nasıl performans gösterileceğini öğrenmek hem fiziksel hem de zihinsel olarak yorucudur. Ancak yavaş yavaş kendine güvenini kazandıkça, hem Shen Zheng Yi hem de koçu, en üst düzeyde başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu cesarete, kararlılığa ve beceriye sahip olabileceğini anlamaya başlar. Tutkusu ayrıca Zhuang Yue'ye buz pateni pistinde kendi iblislerinin üstesinden gelmesi için ilham verir. Ve ikisi birbirleri için daha derin duygular geliştirmeye başlar. Ama ufukta önemli bir rekabet varken ve annesi hâlâ Shen Zheng Yi'nin spor planlarını bozmayı umuyorken, buz pateni zafer hayalleri gerçek olacak mı?To Fly with You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.8
Who Are You: School 2015
Who Are You: School 2015
Lee Eun Bi (Kim So Hyun), Tongyeong'daki Love's House yetimhanesinde yaşıyor ve genç sakinler ona bir anne figürü olarak bakıyor. Okulda arkadaşsız olduğunu ve Kang So Young (Jo Soo Hyang) tarafından yönetilen bir grup kötü kız tarafından acımasızca zorbalığa uğradığını bilmiyorlar, bu sırada öğretmenler görmezden geliyor.Öte yandan Go Eun Byul (Kim So Hyun), Seul'ün Gangnam Bölgesi'ndeki en prestijli özel lise olan Segang Lisesi'nin en popüler kızıdır. Eun Byul'un en iyi arkadaşları Cha Song Joo (Kim Hee Jung) ve Lee Shi Jin (Lee Cho Hee) ve okulun yıldız yüzücüsü Han Yi Ahn (Nam Joo Hyuk) ile ortak bir çekiciliği paylaşıyor. Ancak Eun Byul'un, Jung Soo In adlı bir kızı içeren bir sır da dahil olmak üzere sırları vardır.Eun Bi ve Eun Byul tamamen birbirine benziyor, ancak yalnızca Eun Byul diğerinin varlığından haberdar.Bir gün, Tongyeong'a okul gezisinde Eun Byul gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Aynı zamanda, Eun Bi haksız yere okuldan atılır ve Segang'a transfer olur. Yaralı ve hafızasını kaybetmiş Eun Bi, ikizi Eun Byul ile karıştırılır ve Segang'ın sakladığı sırlardan habersiz, onun kendinden tamamen farklı hayatını yaşamaya başlar.Who Are You: School 2015 Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.7
Heartbeat Love
Heartbeat Love
Drama, son derece rasyonel bir fizikçi, soğuk kalpli bir kişilik ve Mary Sue adında bir kızın aşk hikayesini bir rüya çizgi romanında anlatıyor. Heartbeat Love, Xinghua Üniversitesi'ne gidecek olan Bai Su Ji’nin yaşadıklarına odaklanıyor. Bir uçakta zengin ve ünlü An Yu Feng ile karşılaştıktan sonra, onu bir hırsız olarak yanlış anladı ve An Yu Feng'i bir hazine gibi göründüğü bileziği kurtarması için kandırdı. Su Ji, okula girdikten sonra, Xinghua Üniversitesi'ndeki erkek öğrenci kıtlığı nedeniyle, yüzlerce kız aracılığıyla en çirkin erkeklerin bile moda olduğunu fark etti. Bu nedenle, Bai Su ji, popülerlik durumunu değiştirmek için 'Küçük Beyaz Kalp Atma Kulübü'nü kurmaya karar verdi.2021 romantik Çin dizilerinden Heartbeat Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! 
 • 2021
 • Çin
 • 11
 • IMDb 7.5
Hi! School – Love On
Hi! School – Love On
Bir meleğe (Sae Ron Kim) yeni ölmüş insanlara öbür dünyaya eşlik etmesi için bir iş verilir, tıpkı bir azrail gibi. Aktör Chang Joo Lee tarafından iyi canlandırılan Sunbae (kıdemli) olarak adlandırdığı amiri, herhangi bir sorunla karşılaştığında ona göz kulak olur. Örneğin insanların onu görememesi ve içinden geçip gitmesi gibi, bu da onu önemli ölçüde zayıflatır. Bir gün, bir sonraki kişinin öleceğini söyleyen "Kara Not" kitabında, bir lise öğrencisi Woo Hyun Shin'in (Woo Hyun Nam) resmini gösterir; daha önce onunla karşılaşmıştı ve şimdi ölecek mi? Bir çatıda olan ve intihar girişiminde ölüme atlamak üzere olan genç bir kız sınıf arkadaşını kurtarmaya çalışır, ancak onu kapmak için uzandığında binanın üzerinden geçer. Kız melek onun hayatını kurtarır ve sonra yarı insan yarı melek olur ve artık insanlar tarafından görülebilir.Hi! School - Love On Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2014
 • Güney Kore
 • 55
 • IMDb 7.3
My Strange Hero
My Strange Hero
My Strange Hero, ana karakter Kang Bok Su'nun yaşadığı haksızlığı konu almaktadır. Bu drama, Kang Bok Su'nun okul günlerinden kalma hayatını göstererek, iyi bir gencin nasıl kötüye gittiğini ve yanlış anlamaları çözerek nasıl iyi bir yetişkine dönüştüğünü gösterir. Kang Bok Su yakışıklı ve iyi huylu bir lise öğrencisiydi. Başı dertte olan ve haksız ve mantıksız olduğuna inandığı her şeye karşı savaşan okul arkadaşlarına seve seve yardım etti. Doğal olarak, okul arkadaşlarının çoğu onu severdi. Ancak bir gün, haksız yere sınıf arkadaşlarına zorbalık yapmakla suçlandı ve sonunda okuldan atıldı. Kız arkadaşı ve en yakın arkadaşı bile ona güvenmedi ve ona ihanet etti. Şimdi, bir yetişkin olarak, liseye geri dönmeyi ve ona tuzak kuranlardan ve gençlik yıllarından beri ona acı çektirenlerden intikam almayı planlıyor. Ancak işler ters gitmeye başlar. Bok Su bir dizi olaya karışır.My Strange Hero Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri sitemizden Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.1
Click Your Heart
Click Your Heart
Click Your Heart, her biri ortalama 12 dakikalık 7 bölümden oluşan etkileşimli bir web dramasıdır. Kendini dört çekici ama tamamen farklı adamla birlikte bulan lise öğrencisi Mina'nın (Kwon Mi Na) hikayesini anlatıyor. Peki sizce kimi seçecek?Click Your Heart, seyircinin drama ile etkileşime girmesine izin vermek için harika bir konsept. Sevimli ve eğlenceliydi ve gerçekten çok eğlendim. Gelecekte bunun gibi daha fazla etkileşimli dramalar görmeyi çok isterim. Dizinin tüm bölümlerini Dizifon kalitesiyle Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. 
 • 2016
 • Güney Kore
 • 15
 • IMDb 6.3
My Little Lover
My Little Lover
My Little Lover dizisinde Chiyomi Horikiri (Maika Yamamoto), hem zeki hem de yakışıklı bir sınıf arkadaşı olan Shunichi Minami'ye (Taishi Nakagawa) aşık olan şevkli bir liseli kızdır. Küçükken çok yakınlardı ve birbirlerinin ilk aşkıydılar, ancak Shunichi'nin babasının ortadan kaybolmasından ve hayata bakış açısını değiştirmesinden sonra ayrıldılar. Fırtınalı bir gecede, Chiyomi ailesiyle tartışır ve evden kaçar. Chiyomi ıslanmaktan kaçınmaya çalışırken, çocukluğunun daha mutlu zamanlarına geri dönebilmeyi diler. Ama aniden, Chiyomi küçülür ve 15 cm boyunda olur! Shunichi gelip minik Chiyomi'yi gördüğünde, onu evine götürür. Shunichi, Chiyomi'nin normal boyutuna dönmesine nasıl yardım edeceğini bulabilecek mi, yoksa Chiyomi, hayatını Shunichi'nin görünmeyen arkadaşı olarak yaşamaya mahkum mu? "My Little Lover - Minami Kun No Koibito", Kazuya Konaka'nın yönettiği 2015 Japon drama dizisidir. Shungiku Uchida'nın "Minami Kun No Koibito" adlı mangasına dayanmaktadır ve "Mischievous Kiss: Love in TOKYO" ve "Mischievous Kiss 2: Love in TOKYO"nun aynı yapım ekibi tarafından yapılmıştır. Minami-kun no Koibito - My Little Lover Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2015
 • Japonya
 • 43
 • IMDb 6.3
Nightmare Teacher
Nightmare Teacher
“Nightmare Teacher” Hyun Moon Sub tarafından yönetilen 2016 web drama dizisidir.Okulunuzda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu anlasanız ne yapardınız?Kang Ye Rim (Kim So Hyun) sınıfının başkanı ve en iyi öğrencisidir. Ancak görünüşte mükemmel olan öğrenci, öğretmeni Han Bong Goo (Uhm Ki Joon) ve arkadaşı Seo Sang Woo (Lee Minhyuk) de dahil olmak üzere sınıfındaki diğer çocuklarla garip bir şeyler olduğunu hissetmeye başladığında endişelenir.Ye Rim'in etrafındaki herkes transa giriyor gibi görünüyor ve sonra sınıf arkadaşlarının hayalleri, rüya görür görmez gerçek oluyor gibi görünüyor. Ye Rim çok geç olmadan bu garip olayların nedenini ortaya çıkarabilecek mi? Nightmare Teacher Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 15
 • IMDb 7.1
Our Beloved Summer
Our Beloved Summer
Our Beloved Summer, bir webtoon uyarlaması, "Senin için kötü bir zamandı, bir daha asla görüşmeyelim!" diyerek ayrılan bir çiftin karmaşık duygularını anlatıyor. Ancak on yıl önce lisede çektikleri belgesel bir anda popüler olur ve bir kez daha birlikte kamera karşısına geçmek zorunda kalırlar.Özel hayatını saklamayı seven bir illüstratör olan Choi Woong. Choi Woo Shik dizide onu oynuyor. Onu iyi bir aile büyüttü ama gerçek hayalleri yoktu ve kendini saklamaya alışmıştı.Kim Da Mi'ye gelince, o zeki ve başarı için çok hevesli olan Gook Yeon Soo'yu canlandırıyor. Our Beloved Summer Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.8
School 2013
School 2013
School 2013, Seul'deki en düşük dereceli okullardan birine devam eden Go Nam Soon (Lee Jong Suk) adlı bir öğrenci hakkında bir lise dramasıdır. Nam Soon kendini tutmaya çalışır, ancak sık sık Oh Jung Ho tarafından zorbalık edilir. İki yeni öğretmen, Jung In Jae (Jang Na Ra) ve Kang Sae Chan (Choi Daniel), kısa süre sonra Nam Soon'un sınıfının ortak sınıf öğretmenleri olurlar. Öğrencilere yardım etmek ve okul politikalarıyla uğraşmak için mücadele ederler. Yeni bir öğrenci transferi olan Park Heung Soo (Kim Woo Bin), öğrenciler arasındaki güç dengesini bozar ve onun Nam Soon ile önceden karmaşık bir ilişkisi olduğunu öğreniriz.School 2013 Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon farkıyla sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2012
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.8
Ugly Duckling Perfect Match
Ugly Duckling Perfect Match
Ugly Duckling Perfect Match dizisinde, Junita, insanlar yüzünün şişman olduğunu söylediği için estetik ameliyat oldu. Kimyasallara alerjisi olduğunu bilmeden her yerinde sivilcelere neden olarak yüzünü mahvetti. Tamamen iyileşmesi bir yıl alacaktı. Olaydan sonra kimse ona yaklaşmak istemedi ve onu gören kişi ona hayalet suratlı diyecekti. Dayanamadı ve annesine Bangkok'un sosyal hayatından kaçınmak için kırsaldaki bir kolejde okumasına izin vermesi ve Çirkin Ördek Yavrusu forumunun önerdiği bir doktor tarafından yüz tedavisi görmesi için yalvardı. Ve burada yakışıklı, flörtöz, beş parasız kıdemli ve görünüşüne rağmen içtenlikle onunla arkadaş olan Suea ile tanışır. Ugly Duckling Perfect Match Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon farkıyla tüm bölümleri sizlerle!
 • 2015
 • Tayland
 • 50
 • IMDb 7.4
Ugly Duckling Don’t
Ugly Duckling Don’t
Ugly Duckling Don't dizisinde ilkokulda aşık olduğu kadına aşkını itiraf eden Maewnam, çocuk onu tüm arkadaşlarının önünde reddettiğinde kelimenin tam anlamıyla yıkılır. Ona çirkin diyor ve o anda kafasına bir kutu takmaya karar veriyor. Maewnam bu olaylardan gerçekten zarar görür ve gerçekten çirkin olduğuna inanarak kutunun arkasına saklanır. Okula dönmek zorunda kalan Maewnam, Minton ve Zero ile tanışır. Minton tatlı, arkadaş canlısı ve okulda yeniyken Zero, sorunlarını çözmek için yumruklarını kullanan kötü şöhretli bir baş belasıdır. Soru şu: Bunca yıl önce ona çirkin diyen çocuk kim? Minton mu? Zero mu? Başka bir kişi mi?Ugly Duckling Don't Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Tüm bölümleri hd kalitede kesintisiz izleyebilirsiniz.
 • 2015
 • Tayland
 • 50
 • IMDb 7.8
The Big Boss
The Big Boss
The Big Boss, lisede geçen 'ölümcül düşmanlar' Ye Mu Qi ve Liao Dan Yi arasındaki hikayeyi konu almaktadır.Ye Mu Qi, çılgın bir hayal gücüne sahip genç bir kız öğrencidir. Yaptığı her şeyde iyi olan genç bir adam olan Liao Dan Yi ile büyüdü. Görünüşte iki zıt kutup, Ye Mu Qi'nin sınıf başkanı olarak liderliği üstlendiği tuhaf varlıklarla dolu bir sınıfta bir araya getirilir. Arkadaşlık ve okul temalı Çin dizilerinden The Big Boss Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2017
 • Çin
 • 36
 • IMDb 8.5
Shining Like You
Shining Like You
Shining Like You dizisinde, üniversiteye giriş sınavında iyi puan alan Lu Qi Yi, ailesinin arkasından bir oyunculuk bölümü seçer.Sadece ailesi tarafından keşfedilme tehlikesiyle karşı karşıya değil, aynı zamanda seçiminin doğru olduğunu kanıtlamak için sanat okulunda mükemmel notlar alması gerekiyor.Eğitim geçmişi göz önüne alındığında bu onun için büyük bir zorluk olsa da, yine de pes etmek istemiyor. Sınıf arkadaşlarına öğretmeni eski haline getirme sürecinde liderlik etme sürecinde, grupla nasıl bütünleşeceğini öğrenir.Harika “Hayatı Deneyimleme” kursunda yavaş yavaş kişiliğini açıyor. O anda babası aniden ziyarete gelir ve Qi Yi okulu bırakma kriziyle karşı karşıya kalır ve "karşı çıkmak" zorunda kalır. Ancak işler beklendiği gibi sorunsuz gitmez. Özenle hazırlanmış müzik repertuarı jüri tarafından eleştirilir ve final performansı için yeterlik beklenmedik bir şekilde iptal edilir.Qi Yi pes etmek üzereyken, arkadaşları okulun tüm bölümlerinden öğrencileri toplamasına yardım eder ve harika bir şarkı ve dans sergisi sunar. Qi Yi'nin harika performansı sonunda ailesini harekete geçirir. Shining Like You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.3
Gençlik Asya dizileri yer almaktadır. Daha çok okul temalı Asya dizileri sevenlerin, lisede ya da üniversitede geçen dizileri Türkçe izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.