Gençlik
Dangerous Romance
Dangerous Romance
Fakir ve çalışkan bir öğrenci olan Sailom, ağabeyiyle birlikte onları ayakta tutmak için birkaç tuhaf işte çalıştı. Bir gün, bir yanlış anlaşılma, okul zorbası Kanghan’dan nefret etmesine neden olur. Bununla birlikte, reddedilemeyecek kadar büyük bir miktar para teklif edilen Sailom, Kanghan’ın özel öğretmeni rolünü üstlendiğinde kader elini oynar. Farklılıklarına rağmen, ikisi reddedilemez bir bağlantı geliştirir.
 • IMDb 7.8
A Different Mr. Xiao
A Different Mr. Xiao
Geleneksel Çin tıbbı doktoru olan Xiao Jing, hastalarına bir bahar esintisi kadar nazik ve nazik davranırken, ilgisiz insanlara soğuk davranır. Song Yi Ju, aniden hayatına giren cesur ve cesur bir webtoon blog yazarı ve canlı yayın yapan ünlüdür.
 • IMDb 8.2
Nevertheless
Nevertheless
Park Jae Uhn flört etmeyi zaman kaybı olarak görüyor ama flört etmeyi seviyor. Herkese karşı arkadaş canlısı ve neşeli olmasına rağmen, başkalarının peşinden gitmez. Park Jae Uhn bir “it-çek” ustasıdır: duygulara kapılmayan biri. Jae Uhn, kendisi ve diğer insanlar arasına kesin çizgiler çeker ve nasıl hissettiğini açıklamaz. Ancak Park Jae Uhn, Yoo Na Bi ile tanıştığında bu çizgileri aşmak ister. Yoo Na Bi çıkmak istiyor ama aşka güvenmiyor. İlk aşkıyla yaşadığı acı bir deneyimin ardından artık kadere inanmaz. Ama Park Jae Uhn ile tanıştığında, onun üzerinde Na Bi’nin uzak durma kararına meydan okuyan büyülü bir etkisi olur.
 • IMDb 7.4
Exclusive Fairytale
Exclusive Fairytale
Ling Chao, çocukluğundan beri annesinin kız çocuklarına olan ilgisini fark etmişti. Komşularının ailesi ise Xiao Tu adında yaşıt bir kıza sahipti ve Ling Chao zamanla onun adeta kardeşi olmuştu. İkisi sürekli rekabet halindeydiler; Ling Chao her konuda mükemmelliği hedeflerken, Xiao Tu’nun annesi tarafından gösterilen başarıları onunkinden daha değerli görülüyordu. Babasının sevgisinden yoksun büyüyen Ling Chao, duygusal, bağımsız ve olgun biri oldu. Tek gerçek arkadaşı Xiao Tu’ydu ve kalbinde ona karşı özel bir sevgi beslemeye başlamıştı, ama bunu hiç itiraf etmemişti. Ling Chao ve Xiao Tu birlikte büyüdükçe, birbirlerine olan bağları güçlendi ve birlikte zorlukların üstesinden gelmeye çalıştılar. Ling Chao’nun içindeki duygusal çatışmalar ve aşkını gizli tutma mücadelesi, hikayeye derinlik katıyordu. Zamanla, Ling Chao ve Xiao Tu arasındaki arkadaşlık, aşka dönüştü. Ancak Ling Chao, geçmişteki travmaları nedeniyle duygularını ifade etmekten korkuyordu. Hayat, Ling Chao ve Xiao Tu’ya çeşitli zorluklar ve değişimler getirdi. İkisi de genç yetişkinler olarak kendi yollarını bulmaya çalışırken, sevgilerini anlamak ve ifade etmek için içsel bir yolculuğa çıktılar. Ling Chao ve Xiao Tu, kendi iç dünyalarındaki korkularla yüzleşirken ve aşklarını kabul ederken, bu güzel hikaye izleyicilere unutulmaz bir gençlik aşkının büyüsünü sunuyor.
 • IMDb 8.4
Cheer Up (2022)
Cheer Up (2022)
Hae Yi, 2019 yılında Yonhee Üniversitesi’nde birinci sınıf öğrencisidir. Fakir bir aileden geldiği için esas olarak para kazanmaya odaklanmaktadır. Theia Amigo Takımına sadece para kazanmak amacıyla katılır, ancak orada gerçek aşkı öğrenir. Jung Woo, Yonhee Üniversitesi’nde son sınıf öğrencisidir ve aynı zamanda Theia’nın lideridir. İlkeli, sıcacık bir öğrenci olarak, sınav çalışmalarına rağmen ihtiyaç sahibi kadroya liderlik eder. Sun Ho, her zaman seçkin bir öğrenci olan bir Tıp Fakültesi birinci sınıf öğrencisidir. Ancak, amigo kız takımında Hae Yi ile tanıştığında daha önce hiç hissetmediği bir şey hissediyor. Theia’nın geleceği ve bu genç öğrencilerin ilişkileri yakında ortaya çıkacaktır. Cheer Up (2022) Türkçe altyazılı izle! En çok izlenen Asya dizileri ve en kaliteli Kore dizileri Asyadiziizle’de
 • IMDb 8.5
Hidden Love
Hidden Love
Sang Zhi lisedeyken öğretmenler sık sık anne babasını sohbet için arardı. Kendini beladan kurtarmayı uman Sang Zhi, onun yerine abisinden gitmesini istemeyi düşündü ama o, ona oda arkadaşı Duan Jiaxu'ya sormaktan başka çare bırakmayan umutsuz bir vaka.Sang Zhi'nin (Zhao Lusi) yalvarması ve "zorlaması" sayesinde Duan Jiaxu (Chen Zheyuan), öğretmeni konusunda ona yardım etmeyi kabul eder. Daha fazla etkileşime girmeye başladıklarında, ona kendi küçük kız kardeşi gibi değer verdi. Duan Jiaxu üniversiteden mezun olduktan sonra, ikisi ayrı yerlerde oldukları için kendi hayatlarını yaşamaya başladılar ve yanlış anlaşılmalar nedeniyle ilişkileri daha da uzaklaştı. Sang Zhi, ikisinin tekrar buluşmasını dilediği için Duan Jiaxu'nun şehrine taşınana kadar değildi.Sang Zhi, sonunda Duan Jiaxu'nun sürekli baskısının kaynağını keşfeder. Kendisine her zaman iyi davranan abisini korumak istiyor ve birlikte geçirdikleri zaman, kalbine gömdüğü duyguları yeniden alevlendiriyor. Duan Jiaxu, Sang Zhi aracılığıyla bagajını bırakmayı öğrenir. Ayrıca yetişkin Sang Zhi'ye aşık olur. Sonunda, saf gizli aşk güzel çiçeklere dönüştü.
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.4
Bitch X Rich
Bitch X Rich
Bitch X Rich, Lee Eun Saem, Red Velvet'ten Yeri, Lee Jong Hyuk ve Yoo Jung Hoo'nun önemli rollerde oynadığı bir gençlik gerilim dizisidir. Bu dizi, liseli bir kızın öldürülmesinin tek tanığı olan Kim Hye In'in (Lee Eun Saem) başına gelen olayları vurgulayacak.Prestijli Cheongdam Uluslararası Lisesine transfer olur. Orada Baek Je Na (Yeri Red Velvet) ile tanıştı. Baek Je Na, okuldaki en güçlü kişi olduğu kadar ana şüpheli olan Diamond 6'nın kraliçesidir.
 • 2023
 • Güney Kore
 • 32
 • IMDb 7.0
Cute Bad Guy
Cute Bad Guy
Cute Bad Guy, Cang Li'nin iQiyi'de yayınlanması planlanan web romanı "Ji Yi Xun Hui"ye dayanan, yeni yayınlanan bir Çin komedi romantik gençlik televizyon dizisi dizisidir. Hikaye, bir karikatürist olarak geçimini hikayesinde bir kötü adam yaratan Xia Yu Meng hakkındadır. Fantastik bir şekilde, kötü adam Sheng Ming Xi canlandı, hayatına girdi.
 • 2023
 • Çin
 • 22
 • IMDb 7.0
Promise in the Summer
Promise in the Summer
Temas halinde karşı cinse alerjisi olmasına neden olan bir buzdağının genç efendisi Han Qilu, evine giren ilham verici Külkedisi An Chuxia'nın kazara girmesine karşı bağışıktır. Bu nedenle, Han'ın annesinin isteği üzerine 'alerjiyi iyileştiren' bir aşk hikayesi başlar ve Chuxia, Han Qilus'u tedavi etme sürecinde yavaş yavaş Han Qilus'un sırrını keşfeder.
 • 2023
 • Çin
 • 8
 • IMDb 7.5
Love Is Written in the Stars
Love Is Written in the Stars
Gerçekten keyifli bir hikaye olan "Love is Written in the Stars", Shen Jin Fei tarafından yönetilen 2023 Çin fantastik romantik komedi dramasıdır.Sadece aşık olmaya başladığında ortaya çıkan tuhaf bir hastalıkla boğuşan Zhou Yuan (Qi Yan Di), yıllar içinde kalbini korumanın ne kadar önemli olduğunu öğrenmiştir. Hastalanmamak için Zhou Yuan kendini korumanın yaratıcı yollarını bulmuştur. Ne yazık ki ailesini korumak o kadar kolay değil.Qing Yun Akademisine girdikten sonra kardeşini korumak için Zhou Yuan, onun onu takip etmesine izin verecek alışılmışın dışında bir plan yapar. Kendini bir erkek kılığına sokan Zhou Yuan, akademiye gizlice girer ve doğrudan evliliği her şeyden çok hor gören genç bir marki olan Wei Qi (Ao Rui Peng) ile karşılaşır. Dışarıdan soğuk ve kibirli olan Wei Qi, çok fazla kırık kalp çekmiş bir adamdır. İnsanlar arasındaki bağlantıları görme yeteneğine sahip olan Zhou Yuan, Wei Qi'yi anlamaya başlar, ancak onu daha iyi tanıdıkça hastalanma riskine girdiğini fark etmeye başlar.Wei Qi'ye dünyanın kötü güçlerini yenmek için bitmeyen arayışında yardım etmeye kararlı olan Wei Qi, onun yanında duruyor. Ama kendi kalbinin çırpıntıları onu yere sererse, bu asil adama arayışında gerçekten yardımcı olabilir mi?  
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Summer in Love
Summer in Love
Shi Yi ve Xia He çocukluk aşkıydı. İkisi de 2008'e geri döndükten sonra, ikisinin de birbirleri için burada olduklarını keşfederler. Shi Yi'nin müstakbel aile içi şiddet kocası ve müstakbel aldatan karısı Xia He'nin de bu güzel aşkın tadını çıkarmaları gibi zamanda geriye yolculuk ederler. Kader tarafından birbirine bağlanan dördü, bir aşk ve nefret savaşına giriyor.
 • 2023
 • Çin
 • 10
 • IMDb 7.4
So It’s You
So It’s You
Judo atleti Yuan Lai ve en iyi yüzücü Jiang Gunan, çocukluklarında yollarını ayırdıktan sonra üniversite yıllarında yeniden bir araya gelirler. Sonunda gerçek aşkı biçmek için spor hayalleri için birlikte büyüyorlar.Judo etkinliği, Tangshan Şehri Spor Ligi'ndeki şampiyonluk maçını başlattı. Shennan Üniversitesi'nden 19 yaşındaki bir yarışmacı olan Yuan Lai (Luo Yutong), altın madalyayı alırken ilgi odağı haline geldi. Aynı zamanda, Avustralya'da antrenman yapan yetenekli bir yüzücü olan Jiang Gunan (Derek Chang), pişmanlıkla dolu bir şekilde Shennan'a döner.Biri yarının yükselen yıldızı, diğeri ise çukura düşmüş yalnız bir dahi. Hayatlarında kesişme noktası olmayan iki kişi, bir güveç olayı nedeniyle tanışır. Ancak karşılaşmaları bir peri masalı kadar romantik ve güzel değildir. Aksine, Mars'ın Dünya ile çarpışması gibidir, bu da onları "düşman" aşıkların yoluna başlatır.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Lesson in Love
Lesson in Love
"Lesson in Love", Lemmon Wong tarafından yönetilen 2022 Tayvan yapımı bir drama dizisidir.Zhang Yi Xiang (Edward Chen), 17 yaşında yetenekli ve biraz asi bir lise öğrencisidir. Annesi okulda çok etkilidir. Oğlunun doğumuyla ilgisi olan karanlık bir sırrı vardır. Ancak Zhang Yi Xiang, çabuk öfkelenen ve güçlü iradeye sahip özgür bir ruhtur.Chen Meng Yun (Tiffany Hsu) ise okulda yeni bir öğretmendir. Öğrencilerinin tutkularından bunalmış hissediyor. Birbirlerine (ve ayrıca öğretmenlere) en acımasız şekilde zorbalık ederler ve sıklıkla fiziksel kavgalara girerler. Bir gün müzik odasındaki molalarından birinde piyano çalıyor ve Zhang Yi Xiang ile karşılaşıyor. Zaten şüphelendiği bir şey olan duygularını ona itiraf ediyor. O da ona aşık oldu ve ikisi bir ilişkiye başladı. Ama onun sırrı artık sır olarak saklanmadığında ve okulun geri kalanı, medya ve annesi gerçeği öğrendiğinde ne olacak? 
 • 2022
 • Tayvan
 • 50
 • IMDb 7.8
The Most Beautiful You in the World
The Most Beautiful You in the World
Dizi, gazetecilik öğrencisi Yu Huan ile Öğrenci Birliği'nden süper popüler Qiao Yi Bai'nin dublaj çalışmasına katılırken şans eseri karşılaşmasını konu alıyor.Tesadüfen, ikisi sınıflarının askeri eğitiminden müştereken sorumludur.Tekrar bir araya geldikçe duyguları yavaş yavaş yakınlaşır, çocukluk anıları yeniden su yüzüne çıkar ve tatlı ve iç açıcı bir aşka dönüşür.
 • 2021
 • Çin
 • 30
 • IMDb 7.7
Gençlik Asya dizileri yer almaktadır. Daha çok okul temalı Asya dizileri sevenlerin, lisede ya da üniversitede geçen dizileri Türkçe izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak, Kore Dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya Dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
deneme bonusu veren siteler
casino siteleri
casinositeleri.me
parmabet
hoşgeldin bonusu veren siteler
canlı casino siteleri