Gençlik
Just an Encore
Just an Encore
Just an Encore, lise öğrencileri hakkında bir gençlik dizisidir. Yan Ze (Jiang Zhuojun) adında normal bir lise kızı, onun dahi koltuk arkadaşı Ji Xiao (Chen Xun), çılgın düşmanı He Xinliang (Ding Yuxi) ve okul güzeli Gu Xiye (Zhu Danni), Yangming Lisesi'nin öğrencileridir.Yan Ze, sıra arkadaşına aşıktır. Ancak, o çok iyi bir öğrenci değildir ve onu etkileyecek bir görünüşü de yoktur. Aslında güzel, zeki, popüler ve aynı zamanda iyi huylu olan en iyi arkadaşı Xi Ye'nin tam tersidir. Ve Yan Ze, onun en iyi arkadaşına ilgi duyduğundan şüphelenmeye başladığında, kıskançlık oluşur. En dip noktasında, onu destekleyen bir kişi var, Xin Liang. Xin Liang, Yan Ze ile her zaman dalga geçer ama garip ama güçlü bir dinamikleri var gibi görünüyor. Ancak Xi Ye, Xin Linag'a gizlice aşıktır ve bu nedenle Yan Ze, ondan uzak durmaya çalışır. Bu onların büyüme hikayesidir. Just an Encore tüm bölümlere sitemizden Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle ulaşabilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.9
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Hikaye, bir üniversite sporcusu kampüsünde halter hayalinin peşinden koşan genç bir kadın olan Kim Bok-Joo'ya odaklanıyor. Bok-Joo orada en iyi arkadaşlarıyla, onun yaşındaki iki halterciyle takılıyor ve kampüs dışında babasına küçük restoranında yardım ediyor. Kampüsteki yüzücü Jung Joon-Hyung ile ilkokuldan beri arkadaşıdır, onu can sıkıcı bulmaktadır. Bok-Joo, yakışıklı bir doktora (Joon-Hyung'un erkek kardeşi) aşık olunca, Bok-Joo onun halter tutkusunu sorgulamaya başlar. Artık bunu yapmak istiyor mu? Normal bir kız olmayı tercih etmez miydi? Genel olarak, Halter Perisi Kim Bok Joo, gençliğin eğlenceli neşesini, güvensizlikleri ve gözyaşlarını, başından sonuna kadar nadiren mükemmel olan muhteşem bir Kore dizi olmayı başarmış. Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Kore dizisi tüm bölümlerini Dizifon farkıyla kaliteli olarak seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.4
Twenty-Twenty
Twenty-Twenty
Twenty-Twenty Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Henüz yetişkin olduklarında karşılaştıkları gerçekçi sorunları paylaşan yirmi yaşındakilerin hayallerini ve aşklarını anlatıyor. Lee Hyun Jin ve Chae Da Hee tanışır ve kendi sınırlarını oluşturarak birlikte olgunlaşmaya başlarlar. UP10TION'dan Kim Woo Seok, Lee Hyun Jin olarak karşımıza çıkıyor. Yirmi yaşında ve bağımsız oluyor. Hyun Jin, Da Hee'nin hayatına değişiklik getiren kişi olacak. Ailesi sadece işi umursadığı için yalnız hissederek büyüdü. Rahatlayabilmesinin tek yolu müzik hakkında rüya görmekti. O bir ekibin parçası ve beste yapıyor. Han Sung Min, Chae Da Hee olarak rol alıyor. Şimdiye kadar bekar annesinin karar verdiği gibi yaşadı. Artık bir yetişkin olur ve annesinin kurduğu çitlerden kurtulmanın hayalini kurmaya başlar. İnsanlardan belli bir mesafeyi korumayı seven yirmi yaşında soğuk ve şık bir kızdır. Jeong Ha Jun olarak Park Sang Nam ise Da Hee ile aynı bölümde ve aynı yılda öğrencidir. Kibar ve düşüncelidir. Da Hee değiştiği için yabancı hissediyor. Kang Dae Geun ise Hyun Jin'in ekibinin bir parçasıdır. Yapımcı olmayı hayal ediyor. Bu gençlik dizisinin tüm bölümleri Dizifon farkıyla sizlerle buluşuyor. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 26
 • IMDb 8.0
Meeting You
Meeting You
Meeting You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dahi olarak doğan Nan Xi (Kurgu Guo), okulun akademik yönü ile bir kez bile mücadele etmemiştir. Ancak bu, okuldaki zamanının tamamen kolay olduğu anlamına gelmez. Sosyal kaygı ile yaşayan Nan Xi, her zaman çok büyük hissettiren bir dünyada yerini bulmak için tüm hayatı boyunca mücadele etti. Etrafında dolaşan hayatın telaşından sık sık bunalmış olan Nan Xi, arkadaş istemediği için değil, başkalarıyla iletişim kurması çok zor olduğu için sık sık kendi içine çekilir. Xia Rui (Wan Peng) ise bundan daha farklı olamazdı. Coşkulu, konuşkan bir kız olan Xia Rui, sosyal bir kelebeğin yaşayan tanımıdır. Etrafı arkadaşlarıyla çevrili ve çoğu zaman ilgi odağı olan onun okul deneyimi Nan Xi'ninkinden daha farklı olamazdı. Aynı okulda olmalarına rağmen sanki ikisi tamamen farklı dünyalarda yaşıyor gibiydi. Yan yana, ancak tamamen yabancı olan ikisinin yolları asla kesişmeyecekti, kader müdahale etmeye karar vermeseydi. Bir zamanlar yabancı olarak yaşayan ikili artık en iyi arkadaşlardır. Alışılmadık bir çift olmasına rağmen, Nan Xi ve Xia Rui yıllar içinde daha da yakınlaştılar, dostlukları yavaş yavaş aşka dönüştü. Fakat bu tür zıt kutuplar gerçekten birlikte bir ömür boyu mutluluğun tadını çıkarabilecekler mi? Beklenmedik bir aşkın hafif yürekli hikayesi “Meeting You”, Zhan Cheng Lin tarafından yönetilen 2020 romantik komedi Çin dramasıdır.
 • 2020
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.9
Love of Summer Night
Love of Summer Night
Love of Summer Night Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Su Nuan Xia, Qingmeng Üniversitesi'nde bir öğrencidir. Babası kolej basketbol takımının koçuydu ve ölümünden beri tek bir amacı var: takımı yeniden düzenlemek ve onları ABD takımına karşı zafere götürmek. Shen Hua Üniversitesi, babasının ölmeden önce kaybettiği son takım. Bunun için, ne pahasına olursa olsun, bir kez oynadığını gördüğü ve yenilmez bir seviyede olan kampüsün yıldızı Jun Ye'yi işe almak istiyor. Ama Jun Ye reddediyor ve hatta bir daha asla basketbol oynamak istemediğini söylüyor. Spor ve romantik türde Çin dizileri seviyorsanız Love of Summer Night izleyebilirsiniz. Hikaye, beni de sıkmayacak kadar ilginç arka hikayeleri olan sağlam sayıda yan karaktere sahipti. Çoğu zaman, dizilerdeki hikaye, erkek ve kadın başrolün romantizmi etrafında çok fazla dönerdi ve onların romantizminden sıkılırdım. Bu dizide, ana çiftin etkileşimini izlemekten asla bıkmadım. Bu başarılı gençlik dizisinin tüm bölümlerini Dizifon kalitesiyle izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.0
Sweet First Love
Sweet First Love
Sweet First Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Zhuo Yi Feng yedi yaşındayken, ailesinin bir araba kazasında ölümüne tanık olur. Olayın şoku ona hayatının bu kısmını unutturur. Ailesi onu yakın arkadaşları Su Zi Jian ile birlikte terk eder ve o Su Nian Feng olur. İki yaş küçük olan Su Mu Yun ile büyür. Büyüdüklerinde, Su Mu Yun okulda son derece popülerdir ve Su Nian Feng şeffaf kalır. Lisenin son yıllarında, hiçbir hedefi olmayan Su Nian Feng, tuhaf bir hastalığa yakalanan arkadaşı Le Di Yin'in etkisiyle tıp fakültesine başvurmaya karar verir. Yüzeyde, Su Mu Yun, Nian Feng'e karşı çıkıyor gibi görünüyor ama aslında, rüyasını gerçekleştirmesine yardımcı olmak için sessizce onu koruyor. Aniden, okul güzeli Ouyang Jing Xue, sözde gerçeği ortaya çıkararak her şeyi alt üst eder ve Su Nian Feng'in Su ailesini yanlış anlamasına neden olur. Su Nian Feng, Le Di Yin ve Ouyang Yu'nun yardımıyla bağımsız yaşamak için Su ailesini terk eder, ancak Su Mu Yun'un ona olan derin sevgisini keşfeder. Nian Feng'in iyi bir arkadaşı olan Liu Zihui, Su Mu Yun'a gizlice aşık olmuştur, ancak aşk yerine arkadaşlığı seçmiştir. Bir sözleşme, o yılki araba kazasının gerçeğini çözer ve iki taraf arasındaki yanlış anlaşılmayı çözer. Su Mu Yun'un aralıksız takibi ve arkadaşlarının yardımıyla, Su Nian Feng sonunda düğümünü çözer ve çocukluk aşkıyla birlikte yürür. Gençlik ve romantik diziler seviyorsanız Sweet First Love izle ve arkanıza yaslanın. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
First Romance
First Romance
First Romance Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin dizisi Wei Mian Jun'un aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Birçok yanlış anlaşılmadan sonra ilk aşkı yaşayan garip kız Xiong Yi Fan ve piyanist Yan Ke arasındaki hikayeyi takip ediyor. Piyano prensi Yan Ke, kolejde daha önce aşık olduğu bir kız olan Xiong Yi Fan ile karşılaşır. İkisi geçici olarak birbirlerine yaklaşır ve yakınlaşırlar. Hayatları çarpışırken bir dizi komik, şaşırtıcı ve dokunaklı hikaye ortaya çıkar ve ardından ilk aşk hakkında tatlı bir macera başlar. İki yönlü gizli aşk, sonunda başarılı ve tutkulu bir aşk hikayesine dönüşür.Wang Yi Lun, Yan Ke rolündedir. Piyano okuyan bir birinci sınıf öğrencisi olarak karşımıza çıkıyor. Müziğe titizlikle ve sevgiyle yaklaşıyor, hayata sakin ve beceriksiz davranıyor, insanlara karşı kibar ve net sınırları var. Wan Peng, Xiong Yi Fan rolündedir. Hayata karşı iyimser ve pozitif, arkadaşlarına karşı samimi ve samimi, cesur ve aşka karşı ısrarcıdır. Gençlik ve romantik hatta müzik türünü seviyorsanız First Romance sizin için iyi bir seçim olacaktır. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
The Love Equations
The Love Equations
The Love Equations Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! The Love Equations 2020'de çıkan yeni bir okul romantizm Çin dizisidir. Drama aşık olan ve hayallerinin peşinden giden iki öğrenci hakkında bir hikaye anlatır.Aşktan asla vazgeçmemek ve cesurca hayallerinin peşinden koşmak üzerine bir hikayede yollarını ayıran ve tekrar buluşan bir çifti konu alıyor. Zhou Xiao (Liu Renyu tarafından oynanır) Çin Edebiyatı bölümünde parlak ve hevesli bir birinci sınıf öğrencisidir. Günlerinin çoğunu adli tıp uzmanı hakkında bir dedektif romanı yazarak geçirir. Üniversitenin ilk gününde, soğuk adli tıp öğrencisi Zhao Fanzhou (Gong Jun tarafından oynanır) ile yolları kesişir ve birçok benzersiz cazibesi nedeniyle hızla onun için iyileşir. Romanı için ilham almak için onu ve laboratuvarı kullanmak istediği için de ilgisini çekiyor. Sonunda bir çift oldular, ancak bir gün Zhao Fanzhou aniden Zhou Xiao'dan ayrılır.Daha önce The Sweet Love Story olarak bilinen The Love Equations, Zhang Qianqian'ın The Boat and the Beginning adlı romanına dayanan bir romantik dramadır. A Love So Beautiful ve Put Your Head On My Shoulders'ın sunduğu sıcak, eğlenceli romantizmi sevdiyseniz, aynı yazarın size iki romandan oluşan dramayı getiren son hediyesiyle kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz.Çekimler Xiamen'de gerçekleşti. Çekimler 4 Temmuz 2019'dan 24 Eylül 2019'a kadar iki aydan fazla sürdü. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Sparkle Love
Sparkle Love
Sparkle Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri yer almaktadır. Mango TV prodüksiyon şirketi tarafından 16 Eylül 2020'de yayınlanan bir Çin web dizisidir. Sparkle Love, Zhang Ling He, Ling Mei Shi, Dai Yun Fan, Suo Lang Mei Qi ve diğerleri gibi bir dizi yeni oyuncuya ev sahipliği yapıyor.Elektrikle doğal olarak doğan bir kız olan Mei Wei Wei, ona dokunan her erkeği ilk görüşte kendine aşık edebilen biridir. Elektrik gücü, Mei Wei Wei’nin hayatında pek çok sorun getiriyor. Üniversiteye gittikten sonra, kalabalığın içinde daha sessiz olmayı umarak sırrını saklamak için elinden geleni yapıyor. Okula kaydolduktan kısa bir süre sonra beklenmedik bir şekilde elektriği yanlışlıkla kampüsteki üniversite tanrısı olarak bilinen Mai Si Chong'a elektrik verir.Hem görünüşte gösterişli hem de kalbi saf olan Mai Si Chong, ilk görüşte Mei Wei Wei'ye aşık olur. Onu yoğun bir şekilde takip ediyor.Atlet Mai Si Chong, onu kovalar ve aşka giden yolun hem ekşi hem de tatlı olabileceğini kanıtlar.Farklı konusu ve genç oyuncularıyla Sparkle Love izle ve eğlencenin tadını çıkarın. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.2
Chasing Ball
Chasing Ball
Chasing Ball Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde yer almaktadır. Masa tenisi, Çin'deki en yaygın sporlardan biridir, bu yüzden onu içeren bir dizi olması şaşırtıcı olmamalıdır. Chasing Ball, Kris Fan Shiqi ve  Bu Guanjin'in başrollerini paylaştığı 36 bölümlük bir Çin dizisidir. Bir masa tenisi dahisi olan Tengyuan Koleji'nde transfer öğrencisi olan Yan Xiaoxi'nin hayatını konu alıyor. Ailesine birden fazla iş alarak destek oluyor ve kazandıkları ödül parasını okul ücretini ödemek için kullanıyor. Tengyuan masa tenisi kulübü başkanı Qi Jinghao, olağanüstü yeteneklerini fark etti ve şampiyonluk için onu kulübüne katılmaya davet etti. Yan Xiaoxi, Qi Jinghao'nun teklifini kabul eder ve kulübü canlandırarak yetenekli üyeleri saflarını güçlendirmek için çekerler. Kris Fan ve Bu Guanjin tanınmış isimler olmayabilir, ancak her ikisi de romantik dizilerde bir miktar başarı yakaladılar. Bir tenis profesyoneli oynamak, drama için eğitim alan her iki yıldız için de oldukça güzel bir değişiklik. Li Yitong,  Huang Shengchi,  Zhu Yuanbing ,  Li Wenhan ,  Lu Yangyang,  Hong Xiao  ve  Li Xikan gibi  genç oyuncu kadrosuyla karşımıza çıkıyor. Çoğu spor temalı şovda olduğu gibi, çok fazla heyecan yaratan yarışmalar bekleyebilirsiniz. Kim bilir? Belki bazılarımıza bir gün masa tenisine girme konusunda ilham bile verebilir.Chasing Ball izle, romantik, gençlik ve spor türünde sevilen Çin dizilerinden biridir. Dizifon olarak izleyecek herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
I Hear You
I Hear You
I Hear You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizleri bekliyor! Ocak-Şubat 2019'da yayınlanan ve sitemizde altyazılı olarak izlenebilen 24 bölümlük bir Çin dizisidir.Bir realite şovu nedeniyle yolları kesişen bir kız ile müzik dehası arasındaki sevimli bir aşk hikayesini konu almaktadır.Bei Erduo (Zhao Lusi) sıradan bir aileden geliyor. Müziği çok seviyor ve her zaman bir seslendirme sanatçısı olmayı hayal etti. Bu alanda kariyer yapmak için yurtdışında Japonya'da eğitim almayı umuyor, ancak annesi hedeflemesi gereken tek şeyin zengin bir adamla evlenmek olduğuna inanıyor. Bei Erduo aynı hikayeyi defalarca duymaktan bıktı. Okul için yeterince para biriktirmek ve ihtiyacı olan bir arkadaşına yardım etmek için, koşulları gereği bir flört realite şovuna katılmaya zorlanır.Gösteri boyunca, seçkin bir aileden dünya çapında bir luthier olan Ye Shuwei (Riley Wang) ile tanışır. Sanatçı bir aileden gelen Ye Shuwei, müziğe eğilimlidir ve müzik dünyasında gizemli ve tanrısal bir statüye sahiptir. Ye Shuwei, yeğeni Yu Sheng'e (Yuan Hao) karşı bir iddiayı kaybettikten sonra, realite şovuna giderek Yu Sheng'e yardım etmekten başka çaresi kalmaz. Gerçek şu ki, Ye Shuwei'nin gösteriye gitmeye karar vermesinin bir başka nedeni de mükemmel kulağı olan kişiyi arıyor olmasıdır. Bir şekilde Bei Erduo ve Ye Shuwei birlikte yaşamaya başlar.Romantik ve müzik türünü seviyorsanız I Hear You izle ve tüm bölümleri hızlıca bitirin. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler diliyoruz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.3
I Cannot Hug You
I Cannot Hug You
I Cannot Hug You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Bu Çin dizisi, Kore webtoonu Untouchable’dan uyarlanmıştır .  Webtoon'da, vampirler artık hayatta kalmak için kan içmeye ihtiyaç duymayacak şekilde evrimleşti, ancak bir insanın enerjisini sadece ten temasıyla emebilirler. Sia Lee adlı dürtüsel genç vampir, kısa bir el dokunuşunun ardından bir insana takıntılı hale gelir. Daha önce avda hiç başarısız olmamıştı, ancak bu özel avın germofobik olması onu ten rengine karşı oldukça dirençli kılıyor.Olay örgüsü, iki kişi arasındaki anlaşılmaz bir çekişme ve aralarında ortaya çıkan romantizm etrafında dönüyor. Kadın kahramanı, erkek kahramanın yan komşusu olduğu ortaya çıkana kadar (webtoondaki gibi bir germofob) hayattaki her şeye karşı ilgisiz olan günümüzün vampiridir. Ona yaklaşmak için çaresizce ihtiyaç duydukça dünyası değişir. Sonunda ona sarılabilecek mi?Klasik vampir dizilerinin aksine farklı bir konu isteyenler I Cannot Hug You izle ve yeni bir dünyaya adım atın. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Çin
 • 30
 • IMDb 7.0
Closer To You
Closer To You
Closer To You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Hikaye, yakışıklı cerrah Wu Jing Hao tarafından anlatılıyor. Genç pişmanlıklarını telafi etmek için, yanlışlıkla son yılına geri döner ve korkak karakterini değiştirme ve çevresindeki dostluğu ve sevgiyi yeniden hissetme fırsatı yakalar.Wu Jing Hao, kendisinin görmezden geldiği gençlerin ilgisini ve sıcaklığını keşfetmek için sınıf arkadaşı Han Fei'ye yardım eder. Duygusal duvarlarını yıkmaya yardım ediyor ve birlikte güzel ve saf bir gençlik hikayesi var.Li Yi Nan Wu Jing Hao rolündedir. Küçük yüzlü bir çocuk, sıcak ve sert bir kalbe sahiptir ve sütten başka bir şey içmez. Han Fei bir zamanlar onu kurtardığı için, özellikle Han Fei’nin çalışmaları ve yaşamıyla ilgilenir ve birçok sorunu çözmesine yardımcı olur.Zhuang Da Fei, Han Fei rolündedir. Başkalarına inanmak onun için zor ama arkadaşlarına karşı iyi ve güvendiği kişilerin önünde basit ve nazik bir yön gösterecek. Bazı olaylar nedeniyle okulları 7. sınıfa aktarır ve Wu Jing Hao ve diğerleriyle tanışır ve hayatı buna göre değişir.He Ze Yuan, Bai Zhen Yu olarak karşımıza çıkıyor. Bir grubun solisti, Han Fei’nin en yakın arkadaşı.Wang Rui, Zhang Fan olarak rol alıyor. 7. sınıf öğrencisi Wu Jing Hao’nun iyi arkadaşıdır.Zheng Miao, Mo Xiao Bei olarak rol alıyor. 7. sınıf için sınıf destekçisidir.Romantik, okul ve gençlik türlerini seviyorsanız Closer To You izle ve keyifli bir diziye hazır olun. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 37
 • IMDb 7.3
Mr. Swimmer
Mr. Swimmer
Mr. Swimmer Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Sıradan bir kıza aşık olan, gelecek vadeden Olimpik bir yüzücüyü konu alan Çin dizisidir. Bai Yongze (Mike D'Angelo) yetenekli bir yüzücüdür ve sıradan bir ailede büyümüştür, Song Cha Cha ise maddi bir darbe aldıktan sonra fakir hale gelen zengin bir aileden gelmiştir. Erkek arkadaşı Lan Tian (Jerry Yan), kendi nedenleriyle ondan ayrılmaktan başka seçeneği yoktu. O da Bai Yongze'nin iyi bir arkadaşıdır, ancak sonunda iki rakip olur ve sonunda Çin milli takımının bir parçası olmak için rekabet edecek. Üç karakter, sorumluluk sahibi genç insanlar haline gelmelerine yardımcı olacak birçok bükülme ve dönüşle karşılaşır.Romantik ve spor türü dizileri seviyorsanız 2018 Çin dizilerinden biri olan Mr. Swimmer izle ve yeni bir heyecana ortak olun. 46 bölümden oluşan diziyi Dizifon.com adresinde keyifle hd kalitede ve donmadan izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Gençlik Asya dizileri yer almaktadır. Daha çok okul temalı Asya dizileri sevenlerin, lisede ya da üniversitede geçen dizileri Türkçe izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.