Gençlik
Meet by Window
Meet by Window
Paralel bir dünyaya kapı açabilecek bir romana sahip olan Zhang Bo Yu (Guo Jia Nan), diğer dünyadaki maceralarında kimsenin ona katılabileceğini asla hayal etmemiştir; ama kaderin beklenmedik ve tamamen tesadüfi bir cilvesiyle, olan tam olarak budur. Bo Yu'nun en büyük sırrını tamamen tesadüfen keşfeden Xiao Jiu (Zhu Li) ve Bo Yu'nun hayatları sonsuza dek değişir.Paralel bir dünyaya seyahat etme yeteneği ile Xiao Jiu ve Bo Yu, hem zaman hem de uzayda bir dizi maceraya atılırlar. Gizemli bir enerjinin yardımıyla, ikisi bilinmeyen yerlere seyahat eder ve yol boyunca Lin Yi Tong (Yang Shi Qian) ile arkadaş olur. Üçlü birbirlerine daha da yakınlaştıkça, merakları ve büyüyen dostlukları onları bir ömür yolculuğuna çıkarır.Üç arkadaş, eğlenceli maceralardan heyecan verici maceralara, yol boyunca yaşamanın ve sevmenin ne demek olduğunu öğrenerek, uzak dünyaların birçok harikasını birlikte keşfederler.Eğlenceli bir fantastik romantizm olan “Meet by Window”, An Dong tarafından yönetilen 2021 romantik bir gençlik macera dramasıdır.
 • 2021
 • Çin
 • 11
 • IMDb 7.1
I Don’t Want To Be Friends With You
I Don’t Want To Be Friends With You
"I Don't Want To Be Friends With You", Tian Yu tarafından yönetilen 2020 Çin drama dizisidir.Li Jin Bu (Zhuang Da Fei), şu anda Çin'de olan ve sevgi dolu, bekar annesi Li Qing Tong (Chen Hao Yu) tarafından yetiştirilen bir lise kızıdır. Hayat onlar için her zaman kolay olmadı, ama Li JIn Bu, işlerin annesi için neden böyle gittiğini hiçbir zaman gerçekten anlamadı. Sonra bir gün Li Jin Bu kendini tamamen yabancı bir ortamda bulur. Bir yayıncının ülkenin yeni milenyuma girmeye hazırlandığını söylediğini duyduğunda, sihirli bir şekilde 1999'a geri döndüğünü fark eder. Sonra annesiyle genç yaşta tanışınca işler daha da tuhaflaşıyor. Li Jin Bu, Li Qing Ton ile alışılmadık bir dostluk kurar ve arkadaşlarını ve sevgililerini tanır.Zamandaki bu büyülü yolculuk, Li Jin Bu'nun annesi hakkında daha fazla şey öğrenmesine ve Li Qing Tong hakkında yeni bir anlayış geliştirmesine yardımcı olabilir mi?
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
First Love Again
First Love Again
First Love Again, soğuk deha Ye You Ning ile mutlu şanslı Xia Wen Xi arasındaki paralel zaman ve uzayda geçen tatlı macerayı izleyen DTT'nin en çok satan romanı "Time Machine"den uyarlanmıştır.Karşılaşma ihtimalleri çok zor olan kişilerin aşkını anlatmaktadır. Paralel bir zamanda geçen, en iyi öğrencilerden biri olan Ye You Ning, Xia Wen Xi ile karşılaşır. Şimdiki zamandan Ye You Ning, beklenmedik bir şekilde 2006 yılından Xia Wen Xi ile bağlantı kurma şansı yakalar. Bu bağlantı onlara tatlı bir romantizme ve lise gençlik hayatını yeniden yaşama, eski arkadaşlarla buluşma ve ilk aşkın heyecanını görme şansına yol açar.İkisi birlikte güzel bir gençlik zamanı için savaşırken aşkları zaman ve mekanı kapsar. First Love Again Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
Somewhere Only We Know
Somewhere Only We Know
Somewhere Only We Know dizisinde bir fizikçi ile üniversite üçüncü sınıf öğrencisinin bir yanlış anlaşılma sonucu tanıştıktan sonra aşka dönüşen bir aşkla başlar.Mu Chenghe (Zhang Chao) Donghu Koleji'nde fizik alanında doktorasını yapıyor. Aniden üniversite düzeyinde bir sınava gözetmenlik yapmakla görevlendirildiğinde, yanlışlıkla üçüncü sınıf öğrencisi Xue Tong'u (Li Tingting) kopya çekmekle suçlar. İlk başta birbirlerinin sinirlerini bozsalar da, etkileşimleri bir kız öğrenci aşkına ve karşılıklı bir çekime dönüşür.Üniversite günlerinde, Xue Tong üç oda arkadaşıyla tanışır - buzlu güzellik Zhao Xiaotang (Sun Jialing), Bai Lin (Zhang Zhang) ve nazik Song Qiqi (Deng Xin). Farklı kişiliklere sahip dört kız ömür boyu arkadaş olurlar. Yıllar geçtikçe, sonsuza dek giden insanlar ve artık değiştirilemeyecek şeyler var ve bu günler özel bir hatıra haline geliyor. Somewhere Only We Know Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.3
Black Cinderella
Black Cinderella
Black Cinderella, Kawamura Taisuke tarafından yönetilen 2021 Japon drama dizisidir.Kamiya Manaha (Riko) çok küçükken ailesiyle birlikte bir güzellik yarışmasına katıldı ve bu süreçte annesinden ayrıldı. Yarışmayı kazanan çarpıcı güzellik kraliçesi, küçük çocuğa acıdı ve ailesini bulması için onu sahneye çıkardı. Bu olay onu büyüledi ve o zamandan beri gizlice kendisinin güzellik kraliçesi olma hayalleri kuruyor, bu da ailesinin hoşnutsuzluğuna yol açıyor. Şimdi 17 yaşında ve lisede olduğu için utangaç, kendine güveni olmayan ve güzellik yarışmasında şansı olmayan gri bir fare olduğuna ikna olmuş durumda. Yerel bir kültür fuarının organizatörü, lise öğrencileri için bir güzellik yarışması düzenlediğini duyurduğunda, katılmayı hayal eder, ancak cesaret edemez - okulun en nefes kesici öğrencilerinin kral ve kraliçe olarak taç giyeceğine ikna olur.Ancak bir otobüs durağının önünden geçtiğinde, inanılmaz derecede yakışıklı ama kendini beğenmiş ve kendini beğenmiş bir sınıf arkadaşı olan Tachibana Keigo (Kamio Fuju) ile konuşmaya başlar. Zamanla aralarında beklenmedik bir dostluk gelişir. Aynı zamanda okula yeni gelen, kendisi kadar cesur ve sınıfta çok az kişinin bildiği Shimamura Sora (Mizuki Itagaki) ile tanışır. Her şeye rağmen, iki oğlan ona karşı hisler beslemeye başlar ve o güzellik yarışmasına katılmayı düşünmeye başlar - peki ama güzellik hayalleri gerçek olacak mı? Black Cinderella Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Japonya
 • 60
 • IMDb 7.8
Youth Unprescribed
Youth Unprescribed
Youth Unprescribed, üniversitedeki bir grup tıp öğrencisinin kendi kimliğini bulma ve herkesin hayalinin peşinden koşmasını konu almaktadır. Wu Yue (Song Nan Xi), cerrah olmak isteyen bir kızdır. Güneydoğu Tıp Üniversitesi'nde yeni öğrenci oldu. Yeni öğretiler başladı, diğer yedi sınıf arkadaşıyla tanıştı. Tıp hayatını keşfederken birbirlerinin kişiliklerini ve alışkanlıklarını keşfederler ve çoğu zaman onlar için bir sorun kaynağı olurlar. Wu Yue ve Gao Yi Yang (Ma Hao dong) her zaman kavga eden tiplerdir. Birbirleriyle çarpışan iki gezegen gibidirler. Doktora hasta olan annesine eşlik eden genç bir kız da hayatlarına girer. Gerçek bir doktor olma sürecinde çok değerli olan hayat ve yolculuk, bu sekiz öğrenci tarafından gerçekleştirildi. Bazılarının kendi romantik romantizmi de var. Sonunda birlikte Hipokrat yemini edene kadar! Bir sonraki hayatlarının heyecan verici sonu ne olacak? Herkes hayalini kurduğu şeyle gerçekten mutlu olacak mı? Youth Unprescribed Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 41
 • IMDb 7.5
Youth Should be Early
Youth Should be Early
Youth Should be Early, Li Xing Jian'ın aynı adlı romanına dayanıyor ve Zheng Qian, Cheng Xin, Kong Hao, Yao Jia Ren, Meng Xi Xi, Mo Xiao Bao ve diğerlerini takip ediyor. Üniversiteden mezun olduktan sonra iş kurarken engellerle karşılaşırlar, aşk söz konusu olduğunda gerçekle yüzleşirler ve iş yerindeki zorlukların üstesinden gelirler. Bu, gençliğin ve sıkı çalışmanın hikayesidir.Cheng Xin, erkek arkadaşı Zheng Qian'dan mezuniyet töreninde onunla evlenmesini ister, ancak beklenmedik bir şekilde reddedilir. Zheng Qian, kariyerinin başarısız olduğuna inanıyordu ve evliliği tartışmak istemiyordu.Zheng Qian, Cheng Xin'in Cheng Grubuna girmesine izin verme düzenlemesini de reddeder ve geniş iş avcıları ordusuna katılır, ancak defalarca reddedilir.Cheng Xin, dikkatlice bir röportaj tasarlar ve Zheng Qian'ın Tengda Grubuna başarılı bir şekilde girmesine izin verir. Tengda'nın genel müdürü Chu Yun Fei'nin Cheng Xin'e karşı özel bir sevgisi vardı. Sonunda, Zheng Qian'ın sahte özgeçmişi şirkete ifşa olur ve o kararlı bir şekilde görevinden istifa eder.İstifa ettikten sonra, Zheng Qian ve arkadaşları Kong Hao ve Mo Xiao Bao, “Daydream” yaratıcı stüdyosunu kurar. Eşsiz yaratıcılığı nedeniyle stüdyo, sektörde hızla belirli bir itibar kazanır. Youth Should be Early Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! 
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.3
Mountains and Ocean
Mountains and Ocean
Mountains and Ocean sanat tarihi ve üniversite öğrencilerinin romantizme ve dostluğa giden yolu hakkında bir hikayeyi konu almaktadır. Xia Rui Ning, Xiling Üniversitesi'ne kabul edilen kendine güvenen ve dikbaşlı bir kızdır. Kültür Enstitüsü'ne katılıyor ve sanat tarihi okuyor. Okulda Ye Lin ve Ye Miao adında iki erkek kardeşle tanışır. Ailelerinin sanat tarihiyle güçlü bağlantıları var ve birçok antik parşömen, tablo ve diğer değerli eserlere sahipler. Ayrıca okulda dadısının şımarık gibi davranan kızı Shen Zhen ile karşılaşır. Dörtlü bir aşk meydanına girer ve üniversitede geçirdikleri süre boyunca karmaşık ilişkiler yaşarlar. Mountains and Ocean tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Timeless Love
Timeless Love
Timeless Love, bir kaza sonrasında dans etme hayalinden vazgeçmek zorunda kalan kitapçı sahibi Cheng Feng'i konu alıyor. Ailesinin baskıları nedeniyle soğuk görünen, sıcak kalpli bir genç olan Jiang Dian ile tanışır. İki kayıp genç, birlikte büyürken ve iyileşirken yan yana kalırlar.Cheng Feng bir kitapçının sahibidir. Olgun bir kadın, seksi giyiniyor, güçlü bir çekiciliği var, dans etmekte harika ve güzeldir. Çok yetenekli ve uluslararası ödüller kazandı. Bir lise öğrencisi olan Jiang Dian, onun dansına tanık olduktan sonra sallanan performansını artık unutamıyor.İkili tesadüfen tanışır. Jiang Dian bir kavgadan sonra yaralanır ve yanlışlıkla Cheng Feng tarafından işletilen kitapçıya gönderilir.Jiang Dian, karşılaşmalarından utanmaz ve sonrasında Cheng Feng'in peşine düşer. Onu şiddetle ve enerjik bir şekilde takip ediyor, ancak olgun Cheng Feng tereddüt etmiyor çünkü çok genç olduğunu düşünüyor. Aşkı genç ama istikrardan yoksun, tıpkı bir gazoz gibi yakında baloncukları yok olacak.Ama Cheng Feng aşktan biraz korkuyor, bu yüzden onu ikincil bir öncelik olarak görüyor. Sonuçta, gerçek aşkı etrafta tutmak zordur; para kazanmak daha iyidir. Ama sonunda Jiang Dian'ın samimiyetini hisseder ve peşinden koşar. 2021 Çin dizilerinden biri olan Timeless Love tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.5
Crush
Crush
Crush, bir yayıncı olan Sang Wu Yan ile bir söz yazarı olan Su Nian Qin arasındaki aşk hikayesini konu almaktadır.Mezun olmak üzere olan bir son sınıf öğrencisi olan Sang Wu Yan, bir yayıncı olmanın hayalini kuruyor. Radyoda sunucu yardımcısı olarak çalışıyor ve “Yi Jin” mahlaslı gizemli bir söz yazarından hoşlanıyor.Sang Wu Yan daha sonra Su Nian Qin'e ilk görüşte aşık olur, ancak daha sonra görme engelli olduğunu keşfeder.Su Nian Qin'in kibirli ve kayıtsız kabuğunu bir soğan gibi soyar ve sonunda Su Nian Qin'in aslında "Yi Jin" şarkı yazarı olduğunu keşfeder.İkili, aşklarını korumak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır ve zor kazanılan mutlulukları ile kaybetme korkusu arasında bir halat çekme yarışına girerler. Sonunda, gerçekliğin baskıları ve yanlış anlaşılmaları nedeniyle ayrılırlar.Üç yıl sonra, Sang Wu Yan bir radyo istasyonunun ev sahibi olur, Su Nian Qin de gözlerini iyileştirir ve aile şirketini yönetmeyi öğrenmek için aile sorumluluklarını üstlenir.Hayatta farklı bir yolda yeniden karşılaşan ikili, sonunda zorlukların üstesinden geldikten sonra bir araya gelir. 2021 yılı Çin dizilerinden Crush Türkçe altyazılı izleme imkanıyla Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 8.5
Forever Love
Forever Love
Xia Lin Xi'nin (Xiang Han Zhi) lise son yılı, herkesin umabileceği kadar mükemmeldi. İyi arkadaşlar, iyi notlar ve önünde parlak bir gelecek varken, hayatın önüne çıkan her şeyle güvenle ve gülümsemeyle yüzleşmeye hazırdı. Öte yandan Jiang Zheng Han (Wang An Yu), lisenin son yılında aynı deneyime sahip değildi, ancak Xia Lin Xi'ye sahipti. Her günün en parlak kısmı, Lin Xi, en zor zamanlarında ona yardım eden arkadaştı ve dostluklarından derin bir aşk filizlendi.Liseden üniversiteye geçen Lin Xi ve Zheng Han, kendilerini aynı okula devam ederken buldular. Üniversite günlerini birlikte geçirirken, lise yıllarında besledikleri sevgi ve dostluk gelişmeye başladı. Birbirlerine olan hisleri derinleştikçe gelecekleri için planlar yapmaya başladılar, birbirlerinin her zaman önlerinde ne varsa onun bir parçası olacağından emindiler. Ancak hayatın sizi beklenmedik yollara sokmanın bir yolu var ve üniversite yılları sona ererken, Lin Xi ve Zheng Han kendilerini farklı yollarda yürürken buldular.Buna rağmen ilişkileri hiç bozulmadı. Şimdi çalışan profesyoneller olarak, ikisi birbirlerine karşı hissettikleri duyguların zamanla daha da güçlendiğini görmeye başlıyor. Lin Xi ve Zheng Han, birbirlerine karşı hissettikleri duyguların bin ömür sürecek kadar güçlü olduğunu fark ederek, ilişkilerini tamamen yeni bir düzeye taşımanın zamanı geldi mi diye merak etmeye başlarlar.Su Guang Tong'un aynı adlı romanından uyarlanan “Forever Love”, Wen De Guang tarafından yönetilen 2020 yapımı bir romantik dramadır.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.6
Summer Again
Summer Again
Summer Again, popüler okul çizgi romanı "Summer of Mint"ten uyarlanmıştır. Memleketine dönen transfer öğrencisi Tong Xi'nin hikayesini takip ediyor. Onu tamamen anlayan çocukluk aşkı Lin Nan Yi ile tekrar bir araya gelir ve en iyi arkadaşı Tao Zhu ile zorlukların üstesinden gelir ve sonunda mutluluğu toplar.Memleketinde okula geri dönen bir kız olan Tong Xi, lise kariyerine heyecan ve gerginlik içinde başlar. Lin Nan Yi, on yıldır görmediği bir çocukluk oyun arkadaşıdır. Süper yakışıklı bir çocuk haline geldi, ancak geçmişinin utançlarını ortaya çıkaracak ve yeni kurulan “tanrıça transfer öğrencisi” imajını yok edecek mi?Ancak Tong Xi'nin bilmediği şey, Lin Nan Yi'nin de son on yıldır bir sır taşıdığı ve Tong Xi'nin kıskandığı bir kimliği olduğudur. Summer Again, romantizm ve enerji dolu bir gençlik hikayesidir. Tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
 • 2021
 • Çin
 • 35
 • IMDb 8.0
Dark Blue Kiss
Dark Blue Kiss
Kao, Pete, Sun ve Mork'un hikayesinin devamıdır.Kao ve Pete coşkulu bir romantizm içindedirler ve yakınlaşırlar. Ancak Kao annesinden kapatıldığı için o korkunç düşünceden ya da ortaya çıkan şeyden korkar. Daha sonra annesi, Kao'dan koçluğa ihtiyaç duyduğu için bir meslektaşının oğlu Non'u tanıştırır. Non'un sürekli olarak Kao'ya "şüpheli" havalar vermesi Pete'in kıskançlığını körüklüyor. İlişkileri gerginleşir, ancak bu sayede birbirlerinin kusurlarını sona erdirmek zorundadırlar. İkisi, birbirlerine olan sonsuz sevgileriyle kaplanmış gençliklerinde çiçek açarlar. Lacivertin harikasıyla çevrili Pete ve Kao, duygularına teslim olur.Sun karşılıksız aşkından ipuçları almaya başlar ve Kao'dan yavaş yavaş vazgeçer. Bu Mork sayesinde muhtemelen onu rahatlattı. Sun, Rain'i Mork'tan uzak durması için zorlarken, genç adamın kontrol edilemeyen davranışları onu devreye sokar. Vahşiliği merak uyandırıcı olduğu için Sun'ın ciddiyeti Mork'u biraz aşağılar. Her şeyin altında, ikisi birbirlerini düşünmeye başlar. Ancak Mork'un tehlikeli hayatıyla, kim olduğunu sallayamaz. Ama belki Sun gibi biri için yapabilir. Dark Blue Kiss tüm bölümleriyle sizlerle!
 • 2019
 • Tayland
 • 46
 • IMDb 8.0
Summer Guys
Summer Guys
"Summer Guys", Heo Chan tarafından yönetilen 2021 Güney Kore drama dizisidir.Güney Kore'nin subtropikal adası Jeju'da, son ayakları üzerinde bayraklı bir sahil barı var. Tesisin popülaritesine ve barın birinci sınıf konumuna rağmen, başarısızlığa mahkum görünüyor. Ancak tek barmen olan 25 yaşındaki Oh Jin Dal Rae (Kang Mina) bunun olmasına izin vermemekte kararlıdır. Yaz yaklaşırken ve tatilciler tatil planlarını hazırlamaya başlarken, üç genç erkek barmenlerden yardım ister.Aralarında Seon Woo Chan (Lee Jung Shin) adında zengin bir aileden bir Ivy League mezunu var. Üzücü bir çocukluk geçirdikten sonra kendini iyileştirmeye ve mükemmelliğe ulaşmaya çalışır. Ayrıca insanlara yardım etme arzusu olan dindar bir Budist olan Ma Tae Oh (Lee Jung Sic) de yardım ediyor. Ve çete, bir zamanlar çarpıcı bir fiziğe sahip bir beyzbol oyuncusu olan Park Gwang Bok (Viini) tarafından tamamlandı. Barın kaderi, Jeju Adası'nda ticari çıkarları olan güçlü bir şirket patronunun kızı Yeom Ah Ran (Lim Na Young) için de büyük bir ilgi konusudur.Oh Jin Dal Rae ve ekibi, yeni ekibiyle birlikte, unutulmaz bir yaza hazırlık olarak olağanüstü kokteyl yapma ve sallama becerileri geliştirerek barı yenilemeye karar veriyor. Ancak kalp meseleleri planlarını raydan çıkarmakla tehdit ediyor. Ve yaz ısındıkça romantizm de artıyor… hatta kalp kırıklığı! 2021 web Kore dizilerinden biri olan Summer Guys Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 30
 • IMDb 7.9
Gençlik Asya dizileri yer almaktadır. Daha çok okul temalı Asya dizileri sevenlerin, lisede ya da üniversitede geçen dizileri Türkçe izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.