Gençlik
Summer in Love
Summer in Love
Shi Yi ve Xia He çocukluk aşkıydı. İkisi de 2008'e geri döndükten sonra, ikisinin de birbirleri için burada olduklarını keşfederler. Shi Yi'nin müstakbel aile içi şiddet kocası ve müstakbel aldatan karısı Xia He'nin de bu güzel aşkın tadını çıkarmaları gibi zamanda geriye yolculuk ederler. Kader tarafından birbirine bağlanan dördü, bir aşk ve nefret savaşına giriyor.
 • 2023
 • Çin
 • 10
 • IMDb 7.4
So It’s You
So It’s You
Judo atleti Yuan Lai ve en iyi yüzücü Jiang Gunan, çocukluklarında yollarını ayırdıktan sonra üniversite yıllarında yeniden bir araya gelirler. Sonunda gerçek aşkı biçmek için spor hayalleri için birlikte büyüyorlar.Judo etkinliği, Tangshan Şehri Spor Ligi'ndeki şampiyonluk maçını başlattı. Shennan Üniversitesi'nden 19 yaşındaki bir yarışmacı olan Yuan Lai (Luo Yutong), altın madalyayı alırken ilgi odağı haline geldi. Aynı zamanda, Avustralya'da antrenman yapan yetenekli bir yüzücü olan Jiang Gunan (Derek Chang), pişmanlıkla dolu bir şekilde Shennan'a döner.Biri yarının yükselen yıldızı, diğeri ise çukura düşmüş yalnız bir dahi. Hayatlarında kesişme noktası olmayan iki kişi, bir güveç olayı nedeniyle tanışır. Ancak karşılaşmaları bir peri masalı kadar romantik ve güzel değildir. Aksine, Mars'ın Dünya ile çarpışması gibidir, bu da onları "düşman" aşıkların yoluna başlatır.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Lesson in Love
Lesson in Love
"Lesson in Love", Lemmon Wong tarafından yönetilen 2022 Tayvan yapımı bir drama dizisidir.Zhang Yi Xiang (Edward Chen), 17 yaşında yetenekli ve biraz asi bir lise öğrencisidir. Annesi okulda çok etkilidir. Oğlunun doğumuyla ilgisi olan karanlık bir sırrı vardır. Ancak Zhang Yi Xiang, çabuk öfkelenen ve güçlü iradeye sahip özgür bir ruhtur.Chen Meng Yun (Tiffany Hsu) ise okulda yeni bir öğretmendir. Öğrencilerinin tutkularından bunalmış hissediyor. Birbirlerine (ve ayrıca öğretmenlere) en acımasız şekilde zorbalık ederler ve sıklıkla fiziksel kavgalara girerler. Bir gün müzik odasındaki molalarından birinde piyano çalıyor ve Zhang Yi Xiang ile karşılaşıyor. Zaten şüphelendiği bir şey olan duygularını ona itiraf ediyor. O da ona aşık oldu ve ikisi bir ilişkiye başladı. Ama onun sırrı artık sır olarak saklanmadığında ve okulun geri kalanı, medya ve annesi gerçeği öğrendiğinde ne olacak? 
 • 2022
 • Tayvan
 • 50
 • IMDb 7.8
The Most Beautiful You in the World
The Most Beautiful You in the World
Dizi, gazetecilik öğrencisi Yu Huan ile Öğrenci Birliği'nden süper popüler Qiao Yi Bai'nin dublaj çalışmasına katılırken şans eseri karşılaşmasını konu alıyor.Tesadüfen, ikisi sınıflarının askeri eğitiminden müştereken sorumludur.Tekrar bir araya geldikçe duyguları yavaş yavaş yakınlaşır, çocukluk anıları yeniden su yüzüne çıkar ve tatlı ve iç açıcı bir aşka dönüşür.
 • 2021
 • Çin
 • 30
 • IMDb 7.7
Best Mistake
Best Mistake
Kim Yeon Do (Lee Eun Jae), kendisini rahat bırakmayı reddeden geçmişinden bir çocuğu üzerinden atmaya çalışan bir lise öğrencisidir. Çaresizlik içinde, rahatsız edici derecede inatçı hayranını korkutmak için yeterli olacağını umarak başka bir çocuğun fotoğrafını sosyal medyada paylaşır. Kullandığı fotoğraftaki çocuğun biraz kaba ama son derece popüler bir sınıf arkadaşı olan Ji Hyun Ho'dan (Kang Yul) başkası olmadığını bilmiyor. Görevlendirme haberi okula şimşek gibi yayıldı ve bu, Ji Hyun Ho ile yavaş yavaş birbirlerini tanımalarına yol açtı. En iyi arkadaşı da ona derinden aşık gibi görünse de!
 • 2019
 • Güney Kore
 • 8
 • IMDb 7.8
New Love Playlist
New Love Playlist
Love Playlist serisinin bir sonraki bölümü olan New Love Playlist, Kang Min Kyung tarafından yönetilen 2022 Güney Kore aşk dramasıdır.Onu iyi tanıyanlar için Do Min Ju (Oh Yoo Jin), her zaman gülümseyen, zeki ve şen şakrak bir medya iletişimi öğrencisidir. Ancak dünyanın geri kalanı için Min Ju, okulda, genel olarak hayatta ve karmaşık romantik ilişkiler karmaşasında nasıl ilerleyeceğini anlamaya çalışan utangaç, endişeli bir üniversite öğrencisidir. Aynı zamanda, küresel bir salgından geçiyor. Ancak kampüste bu benzeri görülmemiş zamanları atlatmaya çalışan tek kişi Min Ju değil.Min Ju'ya benzer şekilde, Park Do Yoon (Yoo Jung Hoo) aynı gibi görünen ama aslında tam tersi olan bir üniversite öğrencisidir. Aşkı ve ilişkileri bilen biri gibi görünen Do Yoon, dışarıdan havalı ve kendinden emin biri gibi görünse de, gerçekten hoşlandığı birinin yanındayken oldukça gerginleşir! Bu, Min Ju ile her görüşmenin neden çok ters gittiğini açıklayabilir...Kendilerini destekleyecek sabit bir arkadaş grubuyla Min Ju ve Do Yoon ilerlemek için ellerinden gelenin en iyisini yapar. Yeni fırsatlar getiren her yeni günde, bu öğrenci çifti daha da yakınlaşabilecek mi?  
 • 2022
 • Güney Kore
 • 15
 • IMDb 7.6
When I See Your Face
When I See Your Face
Shi Wu'nun "The Unknown Love of a Face-Blind Girl" adlı web romanından uyarlanan "When I See Your Face", Li Chen Ye tarafından yönetilen 2023 Çin romantik dramasıdır.Şiddetli yüz körlüğü ile dünyaya gelen Lu Hui (Duan Ao Juan) tüm hayatını yalnız biri olarak geçirmiştir. İnsanları tanımayı ve hatırlamayı zorlaştıran bir durumla, etrafındaki herkesi uzakta tutmak her zaman daha kolay olmuştur. Öyle olsa bile, en zor anlarından birinde Lu Hui'ye yardım etmek için devreye giren Decheng Üniversitesi'nde uluslararası değişim öğrencisi Long Cheng Zhou (Chen Bo Hao) dahil olmak üzere insanların yakınlaşmaya çalıştığı zamanlar olmuştur. İntihal yaptığından şüphelenilen bir üniversite öğrencisi olarak, Cheng Zhou müdahale etmeseydi Lu Hui'nin başı ciddi bir belada olabilirdi. Lu Hui'nin adını temize çıkarmasına yardım ettikten sonra Chang Zhou, bir dahaki karşılaşmalarında incinir, Lu Hui onu daha önce hiç görmemiş gibi davranır. Lu Hui'nin ve onun alışılmadık davranışının ilgisini çeken Cheng Zhou, birçok cazibesiyle Lu Hui'yi kazanmaya ant içer. Ancak Cheng Zhou'nun planı, Lu Hui'nin pek çok cazibesinin beklenmedik bir şekilde kalbini ele geçirdiğini anlayınca ters teper. Lu Hui'ye umutsuzca aşık olan Cheng Zhou, böylesine şiddetli yüz körlüğünün doğasında var olan zorlukların üstesinden gelmesine yardım etmeye çalışırken onu gözetleyen ve koruyan erkek arkadaş rolüne mutlu bir şekilde adım atıyor. Kaderin bir araya getirdiği bu ikili, kendi “sonsuza dek mutlu” hayatları ile aralarında duran engelleri aşmanın bir yolunu bulabilecek mi?
 • 2023
 • Çin
 • 30
 • IMDb 7.2
Along with Me
Along with Me
Dizi, aslan dansı kültürünün mirasçıları olan He Yangguang ve Luo Xingxing'in, bir dizi aile değişikliği ve yaşam zorluklarının ardından sonunda aslan dansı kültürünü uzak bir yere taşıma hayallerini gerçekleştiren hikayesini anlatıyor.Birlikte büyüyen He Yangguang ve Luo Xingxing, ailelerinden etkilendiler ve Aslan Dansı kültürünü ortak bir ideal olarak aktarmayı kabul ettiler, ancak daha sonra He ailesi yurt dışına taşındığında iletişimlerini kaybettiler. He Yangguang, yıllar sonra çocukluk vaadini yerine getirmek için kendi işini kurmak üzere Çin'e döndü. Bu sırada adını değiştiren Xingxing, aniden ortaya çıkan çocukluk arkadaşına düşmanca davranır. He Yangguang, ilişkiyi kolaylaştırmak için Little Lion markasını yaratma bahanesiyle Xingxing'e yaklaşır ve gençler arasında karşılıklı bir iyileşme hikayesi ortaya çıkar.
 • 2023
 • Çin
 • 30
 • IMDb 8.0
Blood of Youth
Blood of Youth
Zhou Mu Nan'ın "Juvenile Songs" adlı romanından uyarlanan "Blood of Youth", Yin Tao tarafından yönetilen 2022 Çin dövüş sanatları dramasıdır.Lei klanının bir öğrencisi olan Lei Wu Jie (Ao Rui Peng), bir kahraman olarak değerini kanıtlamak için sabırsızlanıyor. Ancak dövüş sanatları dünyasına yeni giren bir acemi için gerçek bir kahraman olma yolu en iyi ihtimalle zordur. Önündeki zorluklardan yılmayan Wu Jei, orada geçireceği zamanın onu olmayı arzuladığı kahramana dönüştüreceğinden emin olarak büyük Xue Yue şehrine doğru yola çıkar. Ne yazık ki Xue Yue'ye olan yolculuğu, Mansion of Fallen Snow'da talihsiz bir aksilikle yarıda kalır.Malikanenin sahibi olan Xiao Se (Li Hong Yi) zengin bir hancı gibi görünse de hanı açık tutmayı göze alamamaktadır. İşiyle boğuşan Xiao Se, genç bir kahraman özentisinin maskaralıklarıyla evi zarar görünce pek de memnun olmaz. Wu Jei'den neden olduğu hasarı onarmasını talep ediyor ve seçici Xiao Se'yi yatıştırmanın tek yolu onu yanına almaktır. Başka seçenekleri olmayan ikili, kaderin onları ne beklediğinden habersiz birlikte yola çıkarlar.Yol boyunca Wu Xin (Liu Xue Yi), Sikong Qian Luo (Lin Bo Yang), Tang Lian (Lin Xin Ze) ve Ye Ruo Yi (Flora Dai) dahil olmak üzere çeşitli insanlarla arkadaş olurlar. Xiao Se ve Wu Jei çok geçmeden kendilerini hayal bile edemeyecekleri kadar büyük bir maceranın içinde bulurlar. Cesur grup, sayısız tehlikeyle karşı karşıya kalırken, içlerinden birini on yıldan uzun bir süre önce meydana gelen taht mücadelesine bağlayan bir ipucu izine rastlar. Tek soru, hangisinin böylesine karanlık bir sırrı sakladığıdır?
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.5
Time and Him Are Just Right
Time and Him Are Just Right
Çin dizisi Jiang Mu Tong'un aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Kara karınlı okul müdürü Ji Jun Xing'e kasıtlı olarak yaklaşan inatçı ve sevimli bir kız Lin Xi'nin hikayesini anlatıyor. "Yetişme" ve arkadaş olma sürecinde ikisi birbiriyle büyür. Bu dönemde hem çok şey kazanıp hem de hayallerini gerçekleştirmekle kalmazlar, aynı zamanda hayattaki öz-değer hikayesinin de farkına varırlar.
 • 2022
 • Çin
 • 40
 • IMDb 8.2
Double Love
Double Love
Çaylak oyun efsanesinin üstesinden gelebilir mi? En iyi yıldız küçük bir hayranın peşinden mi koşuyor? Bu, çifte kimliğe sahip iki kişinin ve her iki yöne giden bir romantizmin hikayesidir.Oyunda, gelecek vadeden aktris Lu Wanwan (Sophie Zhang), tüm sunucunun bir numaralı oyuncusu olarak bilinen "Mobai Zhi Jian"ı yanlışlıkla yere serdi. Gerçek hayatta, Lu Wanwan aslında en iyi aktör Han Jingmo'nun (Bi Wenjun) çalışmalarına dikkat eder, ancak toplum içinde üzerine su döktüğünde onunla çok olumsuz bir karşılaşma yaşar. Lu Wanwan, Mobai'nin Han Jingmo olmasını asla beklemiyordu. İster çevrimiçi oyun oynuyorlar, ister çevrimdışı oyunculuk hayallerinin peşinden koşuyorlar, o ısrarla onun yanında oldu.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.2
My Coach
My Coach
Wawwa Nicha Chokprajakchat'ın canlandırdığı Jenna'nın hikayesini anlatan romantik bir komedi dizidir. Kimseyle ilişkiler konusunda takıntısı olmayan ateşli bir yabancı öğrencidir. Ta ki bir gün canı sıkıldı ve biriyle çıkmak istedi.Kısa bir süre sonra, hasta babasına bakmak ve restoran işine devam etmek için memleketine dönmek ve yıllar önce kalbini kırdığı lise çocuğu Jon Perstana von Sukhum Pantanasan ile tanışmak için nedenleri vardı. Onu kendisine aşık ederek intikamını istiyor!Ve Jon'un amcası ve futbol takımı Talumphuk FC'nin destekçisi Peter Corp Dyrendal tarafından oynanan Jerd. Jenna ilk görüşte Jerd'e aşık oldu ve takımına koçluk yapmak için başvurarak olabildiğince yakınlaşmaya çalıştı, ancak sonunda Jon tarafından dışlandı. Jerd ona ilk görüşte aşık olunca ve Jon yanındayken onun kalbini attıran kişi olunca Jenna'nın romantizminin nasıl bittiğini gelin görün.
 • 2022
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 7.5
Weak Hero Class 1
Weak Hero Class 1
Si Eun'un ders çalışmaktan başka ilgisi yoktur. Biri onu kışkırtırsa, yoluna çıkan mücadeleden geri adım atmaz. Kendini akıllıca korudu, hızlı kararlar aldı ve çevresini akıllıca kullandı. Ancak tehlikede olduğunda Soo Ho ve Bum Seok ona yardım eder. Zorbalığın gündem olduğu bir okulda hayatta kalmaya çalışan üçü arasında yavaş yavaş büyük bir dostluk gelişir. Si Eun, Soo Ho ve Bum Seok'un insanlarla ve şiddetle başa çıkma biçimleri, zayıf gençlerin nasıl güçlendiğini gösteriyor.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.9
When We Meet
When We Meet
Dizi, bir şirket çalışanı olan Lu Ming ve bir kaza nedeniyle tanışan lise üçüncü sınıf öğrencisi Deng Yu'nun hikayesini anlatıyor. İkisi tamamen aynı görünüme sahip olduklarından, duyguları ve yaşamları o zamandan beri iç içe geçmiştir. Birbirlerini tanırlar, büyürler ve sonunda birbirlerinin hayatlarının ayrılmaz bir parçası olurlar.
 • 2022
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.8
Gençlik Asya dizileri yer almaktadır. Daha çok okul temalı Asya dizileri sevenlerin, lisede ya da üniversitede geçen dizileri Türkçe izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.