İş
Fall in Love
Fall in Love
30 bölümlük dizi Fall in Love, aktris Camille He Hua tarafından oynanan gizemli kız Feng Ping'in hikayesini ve onun nasıl aşık olduğunun tatlı hikayesini anlatan Shen Cangmei'nin romanı “The Story of Gossip Girl”ün web uyarlamasıdır. Tang Jianan, alaycı kaplaması nazik bir kalbi gizleyen bir playboy. Bu hikayede Blairs and Chucks ya da Serena Van Der Woodsens olmasa da, The Eternal Love şöhretinden Wang Ruichang tarafından oynanan Tang Jianan, nişanlanan zengin bir playboy olarak drama aslında toplumun üst kademelerinde oynuyor.Doğal olarak, zengin playboylar ve faaliyetleri, toplumun dedikodu kraliçelerinin, özellikle de kalbini yakalayan kadının her zaman dikkatini ve dikkatini çekecektir. Başlangıçta bir para avcısı, sosyal tırmanıcı ve manipülatif bir tilki olarak dışlanan Feng Ping, onun güzel bir yüzden daha fazlası olduğunu anladıklarında sonunda yüksek sosyeteyi kazanır.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Moonlight (2021)
Moonlight (2021)
Moonlight, Qing Chu'nun "Chu Li is Here" adlı romanından uyarlanmıştır ve birlikte büyüyüp aşık olan editör Chu Li ve yazar Zhou Chuan'ın hikayesini konu almaktadır..Yeni terfi eden tanrı Zhou Chuan, her zaman İnternet çağı için düzenlemenin öldüğünü ilan etti, ancak beklenmedik bir şekilde yeni bir ruh yakalayıcıyla karşılaştı.Bu küçük kız sadece Zhou Chuan'ı sersemletmekle kalmaz, aynı zamanda beklenmedik bir şekilde onun aslında onu yıllardır destekleyen çevrimiçi netizen “Monkey Monarch” olduğunu keşfeder.Kitap hayranları tarafından Yeşim Usta kadar sıcak ve nazik olarak bilinen Zhou Chuan, Chu Li'nin önünde iki tarafı olan bir oyuncu öğretmeni olur.Enerjik kız ve oyuncu öğretmen çevrim içi ve çevrim dışı birbirlerine aşık olurlar, birlikte kitap yazarlar, birlikte büyürler ve tatlı bir aşk hikayesi oluştururlar. 2021 romantik Çin dizilerinden biri olan Moonlight Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.4
Our Glamorous Time
Our Glamorous Time
Eski asker Li Zhicheng'in krizdeyken aile işini devralması gerekiyor. Bu arada, yeni mezun olan ve kendi işini kurmak için mücadele eden bağımsız ve yetenekli bir işletme mezunu olan Lin Qian ile kader bir karşılaşması var. Li Zhicheng'in iş dünyasında tecrübesi olmadığı için sektördeki hiç kimse umudunu Aida'nın yeni CEO'suna bağlamıyor. Ancak Lin Qin'in iş deneyimi ve çalışkanlığının Li Zhi Cheng'in bilgeliği ve yöntemleriyle birleşmesi sayesinde birlikte Aida'yı yeniden yeni zirvelere taşıyabilirler. Ding Mo'nun "Bizim Büyüleyici Zamanlarımız" adlı romanından uyarlanmıştır. Our Glamorous Time Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Broker
Broker
Çin draması, Miao Juan'ın "Broker" adlı romanından uyarlanmıştır. Zhou Xiao Shan ile tanışan ve aşk ile idealler arasındaki seçimi tartması gereken “Kaynak Projesi” laboratuvarının temel araştırmacısı Qiu Jia Ning'i takip ediyor.Kadın bilim adamı Qiu Jia Ning, tanınmış bir yerli ilaç grubunun “Kaynak Projesi” laboratuvarında çekirdek araştırmacıdır.Hayatını bilimsel araştırmalara adadı, bilim camiasına kendi gücünü kanıtladı ve aynı zamanda biyolojik bilim camiasında anavatanının konumunu belirledi.Jia Ning, klinik aşamada bir deneme üzerinde çalışır ve yeni bir araştırmacı Zhou Xiao Shan laboratuvara gelir.Zhou Xiao Shan'ın bilgeliği ve kısıtlaması Qiu Jia Ning'in dikkatini çekiyor ve Qiu Jia Ning'in güzelliği ve gücü de Zhou Xiao Shan'a dokunuyor.Ancak Zhou Xiao Shan'ın gerçek kimliği bir komisyoncudur ve gerçek görevi Qiu Jia Ning'in bilimsel araştırma sonuçlarını ortadan kaldırmaktır.Jia Ning, tüm hayatını kariyerine adadı ve anavatanının bilimsel araştırma başarılarını kararlılıkla savunmak için eski nesil bilim adamlarından ilham aldı. Bu süreçte, kariyerine olan bağlılığı ve ülkeye olan dürüstlüğü de Zhou Xiao Shan'ı etkiler. Broker Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Tears in Heaven
Tears in Heaven
Tears in Heaven, Feiwo Sicun'un aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Yanlış anlaşılmadan aşka giden stajyer muhabir Du Xiao Su ve başkan Lei Yu Zheng'in hikayesini konu almaktadır.Du Xiao Su bir muhabirdir. Bir röportaj sırasında doktor Shao Zhen Rong ile tanışır. İkisi birbirine aşık olur, ancak ilişkiye Shao Zhen Rong'un annesi şiddetle karşı çıkar.Bir gezi sırasında, Shao Zhen Rong, dağlık bölgedeki ücretsiz kliniğe giderken sağlık ekibiyle birlikte bir çamur kaymasında kazara ölür. Du Xiao Su, acıdan umutsuzca kurtulmak için kendini işine verir ve sonunda vücudu başarısız olduğunda hastaneye kabul edilir.Tüm bunlar, Shao Zhen Rong'un iyi arkadaşı Lei Yu Zheng'in gözlerinde görülür, Du Xiao Su'nun nezaketi ve azmi ile hareket eder ve sessizce ona gizlice yardım eder.Bu, Du Xaio Su için işleri zorlaştırmak için çeşitli taktikler kullanan zengin bayan Jiang Fan Lu'nun memnuniyetsizliğini uyandırır.Lin Xiang Yuan, işinde ilerlemek için, Lei Yu Zheng'i tuzağa düşürmenin yollarını bulmak için Yutian Grubu muhalifleriyle birleşir ve Yutian Grubunun neredeyse iflas etmesine neden olur. Du Xiao Su, Lin Xiang Yuan'ın komplosunu ortaya çıkarmak için bir numara kullanır.Du Xiao Su'nun yardımı ve teşvikiyle Lei Yu Zheng, Yutian Grubunu canlandırıyor. Bu süreçte, Du Xiao Su ve Lei Yu Zheng, aralarındaki yanlış anlaşılmayı ve önyargıyı ortadan kaldırır ve yavaş yavaş aşık olurlar. 2021 Çin dizilerinden biri olan Tears in Heaven Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Fighting Youth
Fighting Youth
Yetenekli genç Zhang Xiao Yu (Wu Jin Yan), son derece rekabetçi iş dünyasında bir yer edinmek için çok çalıştı. Zhang Xiao Yu, küresel erişimi olan tanınmış bir şirket olan SW Cosmetics'in satış müdürü Lin Rui'nin (Yin Tao) dikkatini çektikten sonra, şimdi Lin Rui'nin asistanı olarak çalışıyor. Ancak bu hızlı tempolu ve oldukça rekabetçi iş yerinde hayat hiç de kolay değil.Sayısız başarısı nedeniyle, Lin Rui şirketin Fransa'daki yönetim kurulunun tanınmasını kazandı ve bu nedenle mevcut şirket patronu Shu Wanting'in (Liu Min Tao) halefi olarak işlem görüyor. Görevinden vazgeçmek istemeyen Shu Wanting, Lin Rui'nin rakibi Fang Jing'i (Zuo Xiao Qing) ikinci bir satış departmanının başına atayarak iki rakibi karşı karşıya getirir ve Lin Rui'yi kendini tekrar kanıtlamaya zorlar. Kendini Lin Rui ve Fang Jing arasındaki bitmeyen kan davasının içinde bulmasına rağmen, Xiao Yu sadece kendini göstermeyi değil, aynı zamanda gelişmeyi de başarır.Xiao Yu ve meslektaşları, kadınların profesyonel hayatta karşılaştıkları engelleri ve klişeleri aşmak için çok çalışıyorlar. Hayallerinin peşinden gitmek için yola çıktıklarında tekrar tekrar teste tabi tutulurlar.Fighting Youth, çalışan kadınların hayatı ve sorunları hakkında, Mu Xiao Jie'nin yönettiği 2021 tarihli bir işyeri dramasıdır.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
The Prince Who Turns to a Frog
The Prince Who Turns to a Frog
Aynı adı taşıyan orijinal Tayvan dramasından uyarlanan “The Prince Who Turns to a Frog”, Peerapol Kirdjareun tarafından yönetilen 2021 romantik bir komedi Tayland dizisidir.Chuen Chiva'da büyümüş olan Lookpat (Wannarot Sonthichai), memleketinin halkının geçimlerini tamamen yerel tatil beldesine bağımlı olduğunun çok iyi farkındadır. Bu nedenle, tesisteki işler tersine dönmeye başladığında, Lookpat hepsini kurtarmak için dahiyane bir plan yapar. Chuen Chiva'da yaşayan bir kurbağa hayaleti hakkında bir hikaye uyduran Lookpat, hikayeyi gittiği her yere yayar, sonunda yerel efsanenin bir parçası haline gelene kadar. Bu kurbağa efsanesinin ilgisini çeken insanlar, her ne kadar bazılarının diğerlerinden daha uğursuz nedenleri varmış gibi görünse de, her yerden ziyarete gelirler.Soğuk kalpli bir işadamı olan Kin (Yuke Songpaisan), kurbağa efsanesi tarafından Chuen Chiva'ya çekilen birçok kişiden biridir; ama niyeti masum olmaktan uzaktır. Küçük topluluğu üst düzey lüks bir tatil köyüne dönüştürmeyi planlayan Kin, efsanenin gerçekte ne olduğunu ortaya çıkarmak için yola koyulur: bir dolandırıcılık ve bir aldatmaca. Ne yazık ki, beklenmedik bir kaza onu Chuen Chiva'da hiçbir anısı olmadan mahsur bırakır. Onu memleketinde mahsur bırakan hafızasını kaybetmiş adam için üzülen Lookpat, onu yanına alır ve onu mutlu bir şekilde sağlığına kavuşturur. İkili yakınlaştıkça aralarındaki hisler doğal olarak gelişmeye başlar ama mutlulukları ne yazık ki kısa sürer.Anıları aniden geri gelirken, Kin'in Lookpat'ın yalanları olduğuna inandığı yalanlara öfkesi sınır tanımaz. Lookpat'ın değer verdiği her şeyi elinden almaya kararlı olan Kin, tam da bunu yapmaya koyulur. Lookpat, Kin'in gazabını yatıştırıp çok geç olmadan halkını kurtarabilecek mi? 
 • 2021
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.2
Leh Game Rak
Leh Game Rak
Leh Game Rak dizisi Nisha (Esther Supreeleela tarafından oynanan) adında yetim bir kızdan bahsediyor. Bir zamanlar kader, kendisini bir kazada ölen oğlu olarak zengin bir Trilogy ailesinin (Trakarn Punthumlerdrujee tarafından oynanan) varisi olarak gizlemeye karar vermesini gerektiriyor, yani Nicha, yetimhaneye yardım etmeye devam etmeleri şartıyla teklifi kabul etti. Nicha büyümüştü. Daha sonra şirketi yönetmek için yurt dışına gönderildi ve nihayet 20 yıl sonra aile şirketi yöneticisi olarak geri döndü. O da Ice gibi kişiliğini değiştirdi. Öte yandan Akkee (Son Yuke Songpaisan), aynı yetimhaneden Nicha'nın bir arkadaşıdır. Ayrıca annesini öldüren kişi şimdi onu öldürmenin peşinde olduğu için kimlik adını Thunder olarak değiştirdi. Akkee de aynı bursu Trilogy ailesinden aldı. 2020 yılı Tayland dizilerinden biri olan Leh Game Rak Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler.
 • 2020
 • Tayland
 • 50
 • IMDb 7.4
Beauty From Heart
Beauty From Heart
Beauty From Heart, hayattaki kendi hedefleri için mücadele eden bir grup gencin etrafında dönüyor ve genç ve korkusuz, cesur bir büyüme hikayesini konu almaktadır.Tao Xiao Ting ve Tao Xiao Di kardeştir. Aralarında sadece bir yıl olmasına rağmen, çok benzer görünüyorlar.İkisi birlikte çok çalışmak için büyük şehre gelirler. Küçük kız kardeş Tao Xiao Ting, sıkı çalışmayla ilerliyor. Ama ablası Tao Xiao Di kestirme yollara gitmeyi umuyor, bu yüzden estetik ameliyat olmaktan ve yüz özelliklerini geliştirmekten çekinmiyor.İş dahisi Lian Sheng, Ounuo grubunun krizini çözmek için Çin'e döner ve Tao Xiao Ting ile tanışır. Tao Xiao Di, Oulun aile üyesi Chou Ying Shu'nun dikkatini çekmeye odaklanır.Ama Lian Sheng ve Ying Shu, basit ve nazik Tao Xiao Ting'e aşık olurlar. Sağlık sorunları nedeniyle Lian Sheng, destek verememekten korkarak gerçek duygularını her zaman bastırır.Sonunda, Lian Sheng ve Tao Xiao Ting'in ortak çabaları sayesinde, Ounuo grubunu savundular ve birbirleriyle gerçek aşkı kazandılar. 2021 Çin dizilerinden Beauty From Heart tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
My Heroic Husband
My Heroic Husband
My Heroic Husband, Su ailesi kumaş tüccarının damadı olan Ning Yi'nin hikayesini konu almaktadır. Ning Yi, Wu Hanedanlığı iş dünyasında bir rol oynayan karısı Su Tan Er'e aile işinde yardımcı olur ve Jiangning'deki en zengin adam olur.Kahramanı Ning Yi soğukta doğdu, ama her zaman saldırgandı. Şiir yazmaktan ticarete, dövüş sanatlarından satranç öğrenmeye kadar giderek daha fazla sorumluluk üstlenir ve Su Tan Er'in birlikte bir iş kurmasına yardımcı olur. Ning Yi ayrıca akrabalarının ve arkadaşlarının ideallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olur, diğerlerine sıkıntıda yardım eder ve onlara kendi başlarının çaresine bakmayı öğretir. Daha sonra hem ailevi hem de ülke olaylarıyla karşı karşıya kalan Ning Yi ve yakınları defalarca tehlikededir, ancak sonunda Lin An şehrini cesaret ve bilgelikle korurlar. "Büyük bir dünyada yaşayan küçük damat" olarak adlandırılan Ning Yi, sadece yalnız kalmak isteyen bir damattan dünyayı gerçekten düşünen bir kişiye dönüşüyor. Diğer karakterlerin de kendi gelişimleri vardır ve sonunda büyük resme katkıda bulunurlar. 2021 Çin dizilerinden biri olan My Heroic Husband Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Lost Romance
Lost Romance
Zheng Xiao En (Vivian Sung) bir aşk romanı editörüdür ve bir yayıncılık firmasında çalışmaktadır. Aşk romanlarına olan sevgisi, onu klişe aşk mecazları konusunda çok bilgili kılıyor. Boş zamanlarında Tian Xing'i (Marcus Chang) ofis binasının üzerinde uçan drone'u aracılığıyla takip etmeyi seviyor.Bir gün, Tian Xing'i takip ederken görmemesi gereken bir şeye tanık olur. Kısa bir süre sonra fena halde hastalanır ve bayılır. Yatağında uyandığında iyi olmaktan mutludur ve etrafındaki her türlü değişiklikten habersizdir. İşyerinde Tian Xian ile karşılaşır ve her zaman uzaktan hayran olduğu adama bu kadar yakın olduğu için şansına inanamaz. Ancak Tian Xian'ın aslında üzerinde çalıştığı yeni kitap için yarattığı CEO karakteri Situ Aoran olduğunu ve gerçek insanlarla ama kurgusal karakterlerle etkileşime giren kurgusal dünyaya sihirli bir şekilde transfer edildiğini fark ettiğinde mutluluğu şoka dönüşür. 2020 Tayvan dizilerinden biri olan Lost Romance Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Tayvan
 • 70
 • IMDb 8.6
Chun Cheu Bussaba
Chun Cheu Bussaba
Chun Cheu Bussaba dizisinde ülkenin en iyi aşçılarından biri tarafından eğitilen Busaba, tüm hayatını Tayland mutfağını öğrenmeye ve geliştirmeye adadı.Yetenekli bir aşçıdır, en iyilerin en iyilerinden biri olma becerisine sahip biridir. Ama hayatında yolunda gitmeyen şeyler olur. Otuz beş yaşında, başarılı bir kariyere ve dünyanın en güzel ilişkisine sahip olmayı bekliyordu. Bunun yerine kendini bir anda işsiz bulur ve kısa bir zaman sonra erkek arkadaşını onu aldatırken yakalar! Tam her şeyden ümidi kesmişken Busaba, başarılı iş girişimleriyle tanınan ünlü bir ailenin oğlu Saran ile tanışır.Aile işini devam ettirmesi beklenirken, Saran, şehrin en popüler restoranlarından birini açarak hayatta kendi yolunu çizmeyi tercih ediyor. Sevilen Tayland dizilerinden biri olan Chun Cheu Bussaba Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 7.1
The Trick of Life and Love
The Trick of Life and Love
The Trick of Life and Love, 2021'de çıkan bir Çin romantik dizisidir. Drama, trafik kazası geçirdikten sonra anılarını kaybeden vekurnaz bir başkan Ning Chengming'in nişanlısı gibi davranmak zorunda kalan Li Qian hakkında bir hikaye anlatır.Müzakerelerde, Li Qian, Ning Chengming ile karşılaştı. Birbirlerinden hoşlanmadılar. Li Qian'ın şiddetli bir kavga etmesi bekleniyordu, ancak beklenmedik bir şekilde bir araba kazası Ning Chengming'in hafızasını kaybetti. Yanlışlıkla bir çift olurlar. Yavaş yavaş birbirleriyle anlaştılar ve birbirlerinin değerlerini buldular. Li Qian şakalar yapmayı düşünüyordu ama sonunda yavaş yavaş birbirlerine aşık oldular. The Trick of Life and Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 30
 • IMDb 6.7
One Boat, One World
One Boat, One World
One Boat, One World, uluslararası kruvaziyer rotalarında kıyıdan kıyıya hayatın hikayesini anlatıyor.Süper yolcu gemisi 6.000'den fazla turist ve personel taşıyor. Yürüyen küresel bir köy ve minyatür küçük bir toplumdur.Turistlerin çeşitli dünyaları, dünyalarının sevinçleri ve hüzünleri, gençlerin mücadelesi ve sevgisi aynı teknede sergileniyor. Çinli denizci Ding Kai ve çaylak takım lideri Tian Yue, bu çok kültürlü rüya gemisinde buluşuyor. Xiao Kui, Wang Zi Yang, Chen An Ni, kaptan ve gemi doktoru gibi farklı yolcular, meslektaşlar ve akrabalarla karşılaşırlar. İniş çıkışlardan sonra ikisi birbirinin büyümesine tanık olur ve aşık olur.Her türlü insanla tanışırken birlikte aşkı ve hayalleri, gözyaşlarını ve kahkahaları yaşarlar. Uçsuz bucaksız denizin ve gökyüzünün efsanesi sadece bir yolcu gemisinin yaşamı değil, aynı zamanda devam eden her yaşamdır. One Boat, One World Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri bulabilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
İş hayatının da ekranlara getirildiği diziler bu kısımda yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.