İş
Reborn Rich
Reborn Rich
Yoon Hyun Woo, değerli Sunyang Gathering iş dünyasını koruyan Jin ailesinin işine bağlı, adanmış ve sadık bir sekreteridir. Her ne olursa olsun, bir noktada, onu zimmete para geçirmekle suçlayan ailesi tarafından vahşice kandırılır. Kısa bir süre sonra ölür ancak ailenin en genç erkeği Jin Do Joo'nun vücudunda uyandığında harika bir şekilde hayata geri döner.Ne olduğunu anladıktan sonra intikam almayı seçer. Sunyang Gathering'in acımasız ve paraya aç Başkanı Jin Yang Chul'u devirmek için bir strateji geliştirir. Yoon Hyun Wo, yeni kişiliğini toplantıyı tehditkar bir şekilde ele geçirmek ve onu öldüren kişileri geri çevirmek için kullanmayı planlar. Her halükarda, "Sunyang Ruhların Toplayıcısı" olarak tanınan kirletme uzmanının düşmanı olan Web optimizasyonu Min Youthful adlı takip edilen bir kamu müfettişi bu konuda nasıl bir rol oynayacak?
 • 2022
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.7
Game of Wisdom
Game of Wisdom
North Machinery Company, kötü yönetim nedeniyle iflas etmek üzereyken, Güneydoğu Asya'da yurt dışı satışlar genel müdürü olan Sun Heping, fabrika müdürlüğü görevine acilen geri çağrıldı. Uluslararası pazarda yıllarca çalışmanın sonucunda oluşan güçlü bir pazar bilinci duygusuyla Sun Heping, North Machinery'yi eski sınıf arkadaşı Yang Liu tarafından yönetilen Han Zhong Group'a katılmaya yönlendirdi ve şirkette köklü değişiklikler yaptı.Birkaç yıllık geliştirme sürecinin ardından, bir zamanlar iflasın eşiğinde olan North Machinery yeniden doğdu ve Hong Kong'da başarıyla listelendi. Eksiksiz bir ağır araç hayalini gerçekleştirmek ve North Machinery'yi gerçekten daha güçlü kılmak için Sun Heping aktif olarak eski sınıf arkadaşı Liu Biding tarafından kontrol edilen ancak Yang Liu tarafından tamamen engellenen Hong Xing Ağır Hizmet Kamyonunu satın aldı.Yang Liu, North Machinery'nin değil, Han Zhong Group'un dünyanın ağır vasıta montaj şirketi olması gerektiğini düşündü. Üç eski sınıf arkadaşı, hayallerle dolu üç girişimci, Çin'in ağır araç endüstrisinin uzun vadeli gelişimini sağlamak için heyecan verici bir oyun oynuyor ve son olarak, Çin imalat hayaline farklı açılardan katkıda bulunuyor.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Lighter and Princess
Lighter and Princess
İnatçı ve cesur programlama dehası Li Xun ve en iyi öğrenci Zhu Yun'un kampüsten işyerine el ele büyürken aşk hikayesini anlatıyor.Zhu Yun (Zhang Jingyi) üniversiteye başladığında, dünyası "kötü çocuk" Li Xun'un (Arthur Chen) araya girmesiyle tamamen alt üst olmuştur. Zhu Yun onu cahil ve beceriksiz zengin bir çocukla karıştırdı ve daha sonra onun özellikle okullarına kabul edilen nadir bir programlama dehası olduğunu öğrendi. Birkaç yüzleşmeden sonra, ikisi birbirlerini takdir etmeye başlar.Kıdemli öğrenci Fang Zhijing, defalarca Zhu Yun için hayatı zorlaştırıyor. Li Xun sadece onun için ayağa kalkmakla kalmıyor, aynı zamanda okul adına büyük bir programlama yarışmasında yarışmak için oluşturduğu takıma katılmaya davet ediyor. Dizifon.com kalitesiyle yer almaktadır. Zhu Yun ve Li Xun, aile geçmişlerindeki farklılıklara rağmen bir çift olurlar. Fang Zhijing, işte başarılı olmaya yakın oldukları gibi, dolaylı olarak Li Xun'un kız kardeşinin bir araba kazası geçirmesine neden olur. Zhu Yun amansızca onun yanında kalırken, Li Xun hayatının en düşük noktasına ulaşır.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.4
Roppongi Class
Roppongi Class
Tokyo'nun Roppongi bölgesinde yer alan Arata Miyabe (Ryoma Takeuchi), babasıyla sıradan bir hayat yaşıyor. Ülkenin en büyük franchise restoranı Nagaya Holdings'in sahibi bir ailenin oğlunun neden olduğu bir dava nedeniyle Arata Miyabe'nin hayatı tamamen değişir. Nagaya Holdings'in sahibi, oğlunun suçunu örtbas etmek için gücünü kullanır. Arata Miyabe tamamen umutsuzluğa düşer. Daha sonra Nagaya Holdings'ten intikam almaya karar verir. Artık hayattaki amacı, Nagaya Holdings'in oğluna ve babasına yaptıklarının bedelini ödetmektir.
 • 2022
 • Japonya
 • 45
 • IMDb 7.7
Marvelous Women
Marvelous Women
İki kadın var. Biri çocukluk aşkı, diğeri gerçek bir eş. İkisi de doğal düşman ama birlikte dokuma sanatını yaymak için çalışıyorlar.Qing Hanedanlığı döneminde geçen Gusu'nun dokuma endüstrisi, genellikle saraya haraç olarak gönderilen cilveli nakışlarıyla endüstriye hakimdir. Suzhou'nun Ren ailesi, atalarından nesiller boyu aktarılan dokuma stilini mükemmelleştirdi.Evin efendisi Ren Xuetang, nazik bir kişiliğe sahiptir. Aksine, karısı Shen Cuixi (Jiang Qinqin) inatçıdır. Gök gürültüsü ve rüzgar gibi bir kişiliğe sahip, hızlı ve kararlı. Onun yönetimi altında Ren ailesi ışıl ışıl parladı ve işçiliği o kadar tanındı ki, o evin annesi olarak tanındı.Ren Xuetang, kaçakçıların izini sürmeye çalışırken beklenmedik bir şekilde bir kaza geçirir. Nerede olduğu bilinmeyen Ren ailesi eşi görülmemiş bir krizle karşı karşıyadır. Shen Cuixi, her şeyi bir arada tutmak için elinden gelen her şeyi yaptığı için kederine katlanır. Düşmanlarına karşı birleşik bir cephe kurarken rakibi Zeng Baoqin ile güçlerini birleştiriyor.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Because of Meeting You
Because of Meeting You
"Because of Meeting You", Zhou Xiao Peng'in yönettiği 2017 Çin drama dizisidir.Zhang Guo Guo (Sun Yi), Wang Ai Yu (Guo Hong) tarafından büyütülen ve küçük bir kasabada ailenin wonton mağazasına teslimat yaparak büyüyen kabarcıklı genç bir kadındır. Ancak Guo Guo'nun bilmediği, aslında ünlü bir nakış atölyesi sahibinin kızıdır, ancak Ai Yu bir kazadan sonra onu yanına aldı ve kendi kızı Zhang Yu Xin'in (Wu You) yanında büyüttü.Yu Xin, Guo Guo'nun biyolojik annesi Xu Hui Jie'nin (Pan Yi Jun) çırağı olur ve ardından tasarım okumak için yurtdışına gider. Bu arada, Guo Guo'nun nakış konusundaki benzersiz yetenekleri ortaya çıkmaya başlar ve o, babasının nakış atölyesinde eğitim görme şansı elde etmek için çok çalışır.Guo Guo ve Yu Xin profesyonel rakipler haline geldikçe, iki kardeş Li Yun Kai (Deng Lun) ve Li Yun Zhe (Dai Chao) için de rekabet ederler. Guo Guo yol boyunca hayallerinin peşinden gidip aşkı bulabilecek mi?
 • 2017
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Gaus Electronics
Gaus Electronics
Bu drama, Kwak Baek Soo'nun aynı adlı web tabanlı bir karikatürüne dayanıyordu. Karikatür 2011'den 2019'a kadar serileştirildi.Gaus Electronics HQ'daki ev aletleri departmanının Pazarlama Ekibi 3 üyelerine stres yabancı değil. Firma meşgul, çok uluslu bir şirkettir, ancak bu, çoğu çalışanın içinden çıkmayı hayal ettiği ve kaosun hiç de yabancı olmadığı bir takımdır! Dizifon.com kalitesiyle yer almaktadır. Ekibi yaklaşık 10 çalışan oluşturuyor. Bunlar arasında, iş arkadaşlarının ruh hallerini sıklıkla yanlış değerlendiren ve bunun sonucunda sorun çıkaran, pozitif kişiliğe sahip bir adam olan Lee Sang Sik (Kwak Dong Yeon) da var! Bir de asil müdür yardımcısı Cha Na Rae (Go Sung Hee) var!Ayrıca aralarında Gaus Electronics'in en azılı rakibi olan Power Group'un sahiplerinin varisi Baek Ma Tan (Bae Hyeon Seong) da var. Ağzında gümüş kaşıkla doğdu ve hiç zorluk yaşamadı. Ama Gaus'a küçük bir çalışan olarak katılmaya karar verdiğinde tüm ailesini şok etti! Zıt kutupları, daha mütevazı kökenlerden gelen ve her zaman kendini yukarı çekmeye çalışan - her adımda başarılı olmak için kendini zorlayan (içtiğinde değişme eğilimi olsa da) Geon Gang Mi (Kang Min Ah). alkol!). İlk başta çok az ortak noktaları var gibi görünse de, havada olası romantizm kıvılcımlarıyla yavaş yavaş bir bağ kurmaya başlarlar! Pazarlama ekibinden herhangi biri kaçmayı başarabilecek mi? Yoksa sonunda işyerindeki kaosu bastırmanın bir yolunu mu bulacaklar?  
 • 2022
 • Güney Kore
 • 50
 • IMDb 8.2
Love in Contract
Love in Contract
Choi Sang Eun, takdire şayan niteliklere ve erdemlere sahip bir kadındır. İdeal partner olarak kendisi evlenmemeye karar verir ve evlenmeye hazır olmayan bekar erkeklere danışmanlık yapar.Son beş yıldır Jung Ji Ho'nun Choi Sang Eun ile Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri için uzun vadeli bir sözleşmesi var. Sözleşmesinin gizliliğinin nedeni ile birlikte, Jung Ji Ho, çalışma alanı, ilgi alanları ve kişiliği gizemle gizlenmiş garip bir kişidir.Bir chaebol ailesinin en genç varisi ve aynı zamanda bir Hallyu yıldızı olan Kang Hae Jin, Choi Sang Eun'un Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri için büyük bir kargaşa yaratacak en yeni müşterisi olur.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.1
About is Love 2. Sezon
About is Love 2. Sezon
Wei Qing ve Zhou Shi uzun mesafeli bir ilişki içindeydiler. Doğum gününü kutlamak için yurt dışındaki eğitiminden yeni dönmüştü. Ancak Wei Qing, Zhou Shi'nin uzun mesafeli ilişkilerini uzatacak denizaşırı staj teklifini durdurmak için araya girdikten sonra kavga ettiler. Soğuk savaşları sırasında, Zhou Shi, öngörülemeyen bazı koşullar nedeniyle Wei Qing'den ayrılmak zorunda kaldı. Ayrıca onunla ve arkadaşlarıyla tüm temasını kesti.2 yıl sonra, Zhou Shi ülkede Wei Qing'in rakibinin asistanı olarak yeniden ortaya çıkar. Tekrar buluşurlar ve Zhou Shi'nin bir iş projesi nedeniyle Wei Qing'e yaklaşması gerekir. Dizifon.com kalitesiyle yer almaktadır. Birbirlerine karşı hala hisleri olsa da, Zhou Shi patronunun eski sevgilisiyle rekabeti nedeniyle tereddütlüdür. Öte yandan, Wei Qing, neden olduğuna dair hiçbir ipucu olmadan ondan ayrılma kararından dolayı hala üzgün. Çift birlikte daha fazla zaman geçirdikçe, geçmişteki yanlış anlaşılmaları nasıl çözecekler?About is Love 2. Sezon Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Stock Struck
Stock Struck
Borsaya yatırım yapan beş kişi gizemli bir borsa toplantısına katılır. Orada hisse senetlerine yatırım yaparak hayatı, aşkı ve dostlukları öğrenirler. Yoo Mi Seo çok yakında evlenmeye hazırlanıyor. Yatırım yapmakta yeni ve şimdiye kadar sadece para kaybetti. 33 yaşındaki Choi Sun Woo gizemli bir adamdır. Bir marketteki mesaisi bittiğinde pahalı bir ithal otomobile biner. Kang San, bir kariyere veya başarı bulmaya değil, yalnızca mutluluğuna odaklanır. Yarı zamanlı çalışarak geçimini sağlıyor. Jung Haeng Ja domuz ayağı restoranının sahibi ve işletmecisidir. Kim Jin Bae, işinden emekli olduktan sonra borsaya yatırım yapmaya başladı.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 40
 • IMDb 7.0
Rabam Mek
Rabam Mek
Aşk bir aldatmaca olduğunda, kıskanılacak ilişkinin arkasında baba dediği kişiyi ifşa etmek için dahice bir plan varken... Ama Mek kuralları çiğnedi, çünkü Nu Lek'e aşık oldu. Yakalansa bile ayrılmak bu ilişkinin cevabı değil. Mek, sevdiği kadını kurtarmak için her şeyi yapmalıdır.
 • 2020
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 7.6
Blossom in Heart
Blossom in Heart
Gu Hai Tang, evlilik için uygun bir yaşta güzel ve zeki bir kadındır. Kunyang'a babasını aramak için gelir ve Yue Xuan ve Lang Ailesinin geri kalanıyla tanışır.Lang Ailesinin ikinci oğlu Gu Hai Tang ve Yue Xuan, birçok olaydan sonra birbirlerini tanırlar ve ailenin allık fabrikasında çalışırlar. En büyük oğlu Yue Ming de ondan hoşlanır ve Lang ailesi onu Yue Ming ile evlendirmek için bir plan yapar. Yue Xuan ile değil Yue Ming ile evlendiğini öğrendiğinde, hepsinin onu kandırmış olmasından nefret eder.Hai Tang, boşanma kağıtları karşılığında Yue Ming'in yaralı yüzünü iyileştirmek ve özgür bir kadın olmak için bir anlaşma yapar. Dizifon.com kalitesiyle yer almaktadır. Yue Xuan, Hai Tang'a söylediği yalanlardan dolayı son derece suçlu hissediyor ve onu sevdiğini ve onunla birlikte olmak istediğini fark ediyor. Sonunda onu affeder ve bir kez daha birlikte bir ilişki başlar. Yue Ming'in yüzü iyileştikten sonra, Yue Xuan ve Hai Tang'a karşı nefret duymaya başlar. Onları parçalamak ve Hai Tang'ı kazanmaya çalışmak için mümkün olan her yolu kullanır. Aynı zamanda, Hai Tang'ın babasını çevreleyen gerçek ortaya çıkar ve Yue Xuan ve Hai Tang'ı mahvetme tehdidinde bulunur. Sonunda mutluluğu bulacaklar mı?Blossom in Heart Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.2
The Coolest World
The Coolest World
Yeniden başlamak için prangaları kıran bir grup insanın medyadaki ideallerini ve isteklerini betimleyen bir hikaye. Teng Xiaoxiao, hayatını kazanmak, aşkı bulmak ve hareketli metropolde yerini bulmak için mücadele eden sıradan bir kızdır. Teng Xiaoxiao (Zhou Yutong), Pulitzer Ödülü'nü kazanma hayaliyle dergi şirketinde çok çalışmaktadır. Ancak şirketinin bir anda yeni bir medya şirketi tarafından satın alınması, stajyer olarak yeniden başlaması gerektiği için iş hayatını alt üst eder. Hızla değişen bir dünyada ve geleneksel ve yeni medya arasındaki artan rekabette, Teng Xiaoxiao ve diğerleri ilerlemeye çalışıyor.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
To Be A Brave One
To Be A Brave One
Cesaret, kararlılık ve sevginin öyküsü olan “To Be A Brave One”, Su Hao Qi tarafından yönetilen 2022 Çin romantik dramasıdır.Zengin bir ailenin kızı olan An Yu (Deng Jia Jia) bir zamanlar her şeye sahip bir kadındı ama babasının zamansız ölümünden sonra mükemmel dünyası başına yıkıldı. Bir dizi ekonomik suçla suçlanan An You, dört yıl hapis cezasına çarptırıldı. Serbest bırakıldıktan sonra, bir zamanlar değer verdiği her şey gitmişti.Gidecek kimsesi ve gidecek yeri olmayan An You, kendini yardım için Shao Mo Li'ye (Darren Chen) dönerken bulur. Bir zamanlar zorbalardan korumak zorunda olduğu bir çocukluk arkadaşı olan Mo Li, şimdi onu koruyan kişidir. Zaman geçtikçe An Yu, ailesinin talihsizliği hakkındaki gerçeği ortaya çıkarmaya başlar. Amcası ve eski sevgilisi tarafından ihanete uğrayan An Yu, onu alt etmelerine izin vermeyi reddeder. Mevcut durumunu geçici bir aksilikten öte bir şey olarak kabul eden An Yu, kendisi için yepyeni bir hayat kurmanın sancılı sürecine başlar.Yanında Mo Li ile An Yu, hayatını değiştirmeye başlar. Birlikte çalışarak, An Yu sonunda yaratmak için çok çalıştığı mutlu yeni hayatın tadını çıkarabilecek mi? 
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
İş hayatının da ekranlara getirildiği diziler bu kısımda yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.