İş
Only for Love
Only for Love
Çin’in önde gelen finans gazetelerinden birinde çalışan muhabir Zheng Shu Yi ilk sayfada haber yapmak için ülkenin en genç CEO’larından biri olan Shi Yan ile röportaj yapmak ister fakat ikili arasında bir takım karışıklıklar yaşanır ve daha sonra yolları tekrar kesişir. İstemeden de olsa birbirlerini tanıdıkça kaderlerinin iç içe geçmiş olduğunu fark etmeye başlarlar. Shi Yan çıkarları için Zheng Shu Yi’nin şirketi hakkında bir dizi hikâye yazmasına izin verir. Ancak filizlenen iş ilişkisi onları aşka giden yola götürebilir mi?
 • IMDb 8.1
Rising With the Wind
Rising With the Wind
Hikaye, e-ticaretin etkisi karşısında ulusal bir markanın yeniden canlanması etrafında dönüyor. Hong Kong’taki bir yatırım bankasından Çin anakarasına geri dönen bir yatırım uzmanı olan Xu Si, ulusal bir giyim holdinginin başkanının tek kızı Jiang Hu ile tanışır. Farklı iş felsefeleri nedeniyle ikisi birbiriyle anlaşmazlığa düşer. Jiang Hu’nun babasının şirketi aniden iflas edince Jiang Hu, kendisini başarının doruklarından aşağıya düşerken bulur. Bu arada, her zaman hırslı olan Xu Si, gözünü bir zamanlar Jiang Hu’nun babası tarafından yaratılan kauçuk tabanlı ayakkabı markası Tengyue’ye diker. Her ne pahasına olursa olsun -Tengyue’yi kurtarmaya kararlı olan Jiang Hu, düşüşüne rağmen Xu Si ile şiddetli bir savaşa girer. Sonuçta onların etkileşimleri ve mücadeleleri “Tengyue”nin kaderini ve yeniden canlandırılıp canlandırılamayacağını belirleyecek.
 • IMDb 7.5
My Lovely Wife
My Lovely Wife
Annesinin ölümüne ilk elden tanık olan Xu Nian, annesinin bakımını kaybettiği için TSSB nedeniyle mutizm geliştirdi. Babası sevgilisiyle evlenir ve aynı yaşta bir üvey kızı getirir, bu da Xu Nian’ı soğuk kayıtsızlığına ve üvey annesi Jiang Wan Li ile kızı Xu Yao’nun kötü muamelesine ve zorbalığına maruz bırakır. Ancak Xu Nian her zaman annesinin ölümünün arkasında gizli bir gerçeğin olduğuna inanmıştır. Gerçeği ortaya çıkarmak için, zayıf ve masum gibi davranmak, dilsiz bir kız rolünü oynamak zorundaydı, oysa gerçekte iyi kalpli ama son derece zeki bir kadındı. Sert ve güçlü bir CEO olan Gu Ming Yan, çocukluk travmalarından dolayı paranoyak bir kişiliğe sahiptir ve bu da onu diğerlerinden derinden şüpheye düşürmektedir. Uzun zamandır babasının ölümünün Xu ailesi ve Gu Hong Yu’yu içeren bir komplo olduğundan şüpheleniyordu. Xu Nian’ın gerçek kimliğini keşfettikten sonra gerçeği ortaya çıkarmak için onu kullanmaya çalışır. Gu Ming Yan, yetenekli bir manipülatör olan Xu Nian’ın avı olduğunun farkında olmadan, Xu Nian’ı bir evlilik sözleşmesi imzalaması ve onunla birlikte yaşaması için manipüle eder. İki güçlü birey, akıl savaşında birbirlerini aldatmaktan gerçek duygulara geçer. İntikam yolunda birbirlerini kullanmaktan ortak bir düşmana karşı işbirliğine geçiş yaparlar. Kalpleri giderek yakınlaşır ve birbirlerine aşık olurlar. Ancak her şey mükemmel gidiyormuş gibi görünürken, gerçek dehanın…
 • IMDb 7.5
Destined
Destined
Mo Shu Bai'nin aynı isimli romanından diziye uyarlanan yapım, Yangzhou'da bir kumaş tüccarının kızı olan ve çocukluğundan beri zorluklarla boğuşan Liu Yuru ile ünlü bir playboy olan Gu Jiusi'nin iç açıcı hikayesini anlatıyor. Yanlışlıkla evlenirler. Evliliklerinde karşılıklı direnişten karşılıklı desteğe ve karşılıklı iyileşmeye geçerler.
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.4
Sweet and Cold
Sweet and Cold
Çeşitli pozisyonlara sahip olan Meng Haotian, yabancılar tarafından mükemmel yeteneklere sahip, standart, güçlü ve güzel bir kadın olarak görülüyor. Bununla birlikte, girişimcilik yolculuğunu yalnızca sıfırdan gördükleri için insanlar onun acı dolu geçmişini nadiren biliyorlar. Ancak bir düğün maskaralığında beklenmedik bir şekilde Lingzhi Group'un genç ve yetenekli CTO'su Leng Siming ile tanışır. Bir dizi yanlış anlaşılma ve kaza yaşadıktan sonra, eşit derecede seçkin iki kişi yavaş yavaş yakınlaşır. Ancak aralarındaki yaş ve statü farkı gibi beraberinde getirdiği sorunlar gün geçtikçe daha da belirginleşir. Yaş ve kimlik kısıtlamalarından kurtulabilecekler ve ilişkilerinin önündeki engelleri aşabilecekler mi? Geçmişinin tuzağına düşen Meng Haotian, sevme yeteneğini yeniden kazanabilecek mi?
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
Secret Love Online / Khun Ab Ruk
Secret Love Online / Khun Ab Ruk
Güçlü patron Awatsaya, yeni astı Pranont'a aşık olduğunu fark eder. Ancak profesyonel imajını korumak için duygularını bir sır olarak saklaması gerektiğini biliyor. Pranont'a yakınlaşmak için çevrimiçi bir takma ad olan 'Khun Ab Ruk' (Gizli Aşk) oluşturur ve onunla sohbet programı aracılığıyla muhabbet etmeye başlar.İlişkileri çiçek açmaya başladığında Awatsaya, yanlışlıkla şirketin kurnaz Genel Müdürü Lipda'ya sırrını açıklar. Awatsaya'nın Pranont'u takip etmesine yardım etmeye yönelik ilk girişimlerine rağmen Lipda, Awatsaya'ya kendisine aşık olunca işleri daha da karmaşık hale getirir. Awatsaya, Pranont ve Lipda arasındaki aşk üçgeni, başka bir engel olan Prip-Praao'nun 'Khun Ab Ruk' gibi davranıp devreye girmesiyle daha da karmaşık hale gelir.
 • 2015
 • Tayland
 • 120
 • IMDb 7.6
A Love Journal
A Love Journal
Ning Sui ve Gu Shen'in ilişkisi, ebeveynleri yatıştırmak için eski sınıf arkadaşlarından sözleşmeli bir evliliğe dönüşür. Birlikte yaşayarak yavaş yavaş aşık olurlar. Ne yazık ki, birbirlerini iş rakipleri olarak da bulmuşlardır ve aşkı bulmadan önce evlenmenin casus bir versiyonu ortaya çıkar.Mini Çin dizi sevenler ekran başına! Eğlenceli romantik iş draması A Love Journal Türkçe altyazılı olarak Dizifon kalitesiyle sizlerle. Dizi novel uyarlamasıdır!
 • 2022
 • Çin
 • 3
 • IMDb 7.1
Romance of a Twin Flower
Romance of a Twin Flower
"Romance of a Twin Flower", Xie Ze tarafından yönetilen 2023 Çin drama dizisidir.Ji Man (Peng Xiao Ran), Haifang'dan genç bir kadındır. Neşeli ve keskin bir iş anlayışına sahip. Aniden bir kazaya karışınca hayallerinin peşinden gitmek için Pekin'e gidiyor. Uyandığında hafızasını kaybettiğini fark eder. Ve nedense şimdi güçlü bir hanedanın sarayında yaşıyor.Daha da kötüsü, bu saraydaki herkesin onun başka biri olduğunu düşündüğünü keşfeder - hain, entrikacı ve şeytani olmakla ün yapmış bir kadın! Ayrıca hanedanın soğukkanlı, mesafeli ve şamatacı hükümdarı Ning Yu Xuan (Ding Yu Xi) ile evlenmesi gerektiğini de öğrenir. Ji Man ayrılmaya karar verir ve hâlâ kendi işini kurmak için güçlü bir istek duyar. Ancak "özgürlüklerini" geri kazanmak kolay olmayacak. Eşsiz cazibesi Ning Yu Xuan'ın buz gibi kalbini eritebilir mi? Peki herkes gerçek kimliğinin sırrını öğrendiğinde ne olacak?
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Love Is Full of Jiudaowan
Love Is Full of Jiudaowan
Pekin'de dokuz virajlı birçok hutong ve orada ikamet eden yüzlerce aile var. Hikaye, bir hutong'da büyüyen ve 40 yıllık reform ve açılım sürecinde birçok iniş ve çıkış yaşayan gençleri takip ediyor.Yang Shumao'nun (Elvis Han) ilk aşkı sınıf arkadaşı Shi Xiaona'ydı (Sebrina Chen), ancak ailesinin müdahalesi nedeniyle birlikte olamadılar. Yang Shumao sonunda kendisinden üç yaş büyük Ye Fei'ye (Reyizha) aşık olur. Yang Shumao'nun annesi, onların yaşlı kadın-genç erkek ilişkilerine fazlasıyla karşıdır. Evde sözleri kanundur ve Zhao Yajing'in (Zhong Danni) güneydeki işlerinden çok zengin olduğu için müstakbel gelini olmasına karar vermiştir.Yang Shumao annesiyle yüzleşmeye cesaret edemeyebilir ama Ye Fei'ye olan aşkında ısrarcıdır. Anne ve oğul arasındaki bu çekişme uzun yıllar devam etti. Yang Shumao ve Ye Fei arasında yanlış anlaşılmalar olsa bile aşkları zamanın sınavına dayanabilir.
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Never Give Up (2023)
Never Give Up (2023)
Planlama Departmanı 3, bir zamanlar Gaofa Technologies bünyesindeki en gizli ve prestijli departmandı. Ancak son üç yılda, sunduğu defalarca güvenilmez planlar nedeniyle statüsü düştü.Ancak, Planlama Departmanı 3'teki insanlar kendilerine göre "sıradan mücadelecilerin" hayatını yaşıyorlar.İş yerinde taviz vermeyen Li Tianran, iç huzur ve sakinliğin peşinden koşan Fan Sisi, soğuk yüzlü ve sıcak kalpli Wu Yimei ya da iş yerinde çalışmak yerine çok çalışan Bai MaShuai var. Kendi hayalleri, kendi sebatları ve Planlama Departmanına karşı derin duyguları var.İş arkadaşlarıyla birlikte gelişirler ve şirketle birlikte büyürler.Müdür yardımcısının kasıtlı eleştirilerine ve Planlama Departmanı 1'in rekabetine maruz kalmalarına rağmen, çabalarıyla defalarca krizi başarıyla çözdüler ve Planlama Departmanı 3'ü tekrar zirveye taşıdılar.Onlar da iş hayatlarında gülerek ve ağlayarak büyümüşler, değerli sevgi ve dostluklar edinmişlerdir.
 • 2023
 • Çin
 • 23
 • IMDb 8.5
You Touched My Heart
You Touched My Heart
You Touched My Heart, Pin Kriengkraisakul tarafından yönetilen ve Piyaphon Sakkasem tarafından yazılan "Nam Phet" romanından uyarlanan bir Tayland romantik televizyon dizisidir.Anyamanee, sadece erkeklerden hoşlanan bir aileden gelen güzel bir kızdır. Ama mutlu çünkü bulunduğu yere gelmek için çok çalışması gerekiyordu. Kendisini içten ve dıştan iyi hissettiren Kueakhun ile tanışır. Ondan çok hoşlanıyor ama aşık olmak kolay değil. Ailelerinin işleri karışınca ve Anyamanee'nin erkek kardeşinin başına kötü bir şey geldiğinde Kueakhun, insanların bunu yaptığını düşündüğü ilk kişi olur. Bunun nedeni, Anyamanee'nin baldızını uzun zaman önce tanımasıdır. Birbirlerine güvenip gerçeği öğrenecekler mi?
 • 2023
 • Tayland
 • 90
 • IMDb 7.0
The Fabulous
The Fabulous
The Fabulous, en iyi dört arkadaşın zorlu işler, romantik ikilemler ve kasabadaki çılgın gecelerle hokkabazlık yaparken moda seçkinleriyle birlikte hayallerinin peşinden gitmesini konu alıyor.Hayatlarını moda endüstrisine adamış ve orada hayatta kalma mücadelesi veren insanların hikayesini anlatıyor.Ji Woo-Min, fotoğrafları iyileştirmekten sorumlu, bağımsız bir rötuşçudur. Çekici ve işinde yetkin ama işine ya da aşka tutkulu değil.Pyo Ji-Eun küçüklüğünden beri moda alanında çalışmayı hayal ediyordu. Şu anda lüks bir marka tanıtım ajansının bölüm şefi olarak çalışıyor. Moda alanında ayakta kalma mücadelesi verirken, parlak kişiliği ve pozitif enerjisiyle kendini koruyor.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 54
 • IMDb 7.8
Wild Bloom
Wild Bloom
Xu Hanxia'nın annesi doğum sırasında öldü ve babası, o doğduğundan beri onu umursamadı. Ancak bu, Xu Hanxia'nın gururlu ve cüretkar karakterini geliştirdi. Çin'in ekonomik yükselişiyle Xu Hanxia, kardeşleri Tong Xiaoqi ve Xiao Chen'i bir çelik hurdası, nakliye işi kurmaya götürdü. Erkek egemen çelik endüstrisinde, Xu Hanxia, Rusya pazarlarına girmesi için maceracı ruhu ve pragmatik tutumu sayesinde desteklendi. Tüm zorluklara ve hatta ölüme yakın deneyimlere rağmen, ilk altını kazanarak bağımsız bir uluslararası çelik ithalatı işine başladı. Şu anda, çelik piyasası çok rekabetçi. Ancak öngörüsü, cesur kişiliği ve pazar anlayışıyla Xu Hanxia tüm zorlukların üstesinden gelir ve iş alanını kademeli olarak genişletir. Yaşam, ilişki ve çalışma deneyiminden sonra Xu Hanxia, sorunları nasıl kararlı bir şekilde çözeceğini ve kendini nasıl aşacağını biliyordu ve kariyer ve aşk kazandı.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Game of Wisdom
Game of Wisdom
North Machinery Company, kötü yönetim nedeniyle iflas etmek üzereyken, Güneydoğu Asya'da yurt dışı satışlar genel müdürü olan Sun Heping, fabrika müdürlüğü görevine acilen geri çağrıldı. Uluslararası pazarda yıllarca çalışmanın sonucunda oluşan güçlü bir pazar bilinci duygusuyla Sun Heping, North Machinery'yi eski sınıf arkadaşı Yang Liu tarafından yönetilen Han Zhong Group'a katılmaya yönlendirdi ve şirkette köklü değişiklikler yaptı.Birkaç yıllık geliştirme sürecinin ardından, bir zamanlar iflasın eşiğinde olan North Machinery yeniden doğdu ve Hong Kong'da başarıyla listelendi. Eksiksiz bir ağır araç hayalini gerçekleştirmek ve North Machinery'yi gerçekten daha güçlü kılmak için Sun Heping aktif olarak eski sınıf arkadaşı Liu Biding tarafından kontrol edilen ancak Yang Liu tarafından tamamen engellenen Hong Xing Ağır Hizmet Kamyonunu satın aldı.Yang Liu, North Machinery'nin değil, Han Zhong Group'un dünyanın ağır vasıta montaj şirketi olması gerektiğini düşündü. Üç eski sınıf arkadaşı, hayallerle dolu üç girişimci, Çin'in ağır araç endüstrisinin uzun vadeli gelişimini sağlamak için heyecan verici bir oyun oynuyor ve son olarak, Çin imalat hayaline farklı açılardan katkıda bulunuyor.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
İş hayatının da ekranlara getirildiği diziler bu kısımda yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak, Kore Dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya Dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
deneme bonusu veren siteler
casino siteleri
casinositeleri.me
parmabet
hoşgeldin bonusu veren siteler
canlı casino siteleri