İş
You Complete Me
You Complete Me
You Complete Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin draması, Xiao Mo Li'nin Little Storm 1.0 romanından uyarlanmıştır. Yüksek IQ'lu yatırım bankacısı elit Gao Shan ve Lin Wo'yu takip ediyor. Dizi, yatırım bankalarının hayatta kalması ve aşk için verdikleri savaşla ilgili stratejik bir plan hazırlıyor. Gao Shan, hesaplamalarda yetkin, yüksek IQ'ya sahip bir yatırım bankacısıdır. Babasının kaza sonucu ölümü her zaman onun üzerinde oyalandı ve gerçeği merak ediyor. Gerçeği aramak için, bir iş başvurusunda bulunmak için tek başına Mo Tian'a gelir. Yanlışlıkla planlama ve her şeyi kendi kontrolü altında tutma konusunda iyi olan son derece zeki biri olan Lin Wo'ya aşık olur. Gao Shan'ın görünüşü tüm planlarını alt üst eder ve dünyası tamamen değişir. İkisi çeşitli zorluklar ve engellerle birbirine eşlik eder, ancak affedilmez bir yanlış anlaşılma nedeniyle yolları ayrılır. İki yıl sonra, ikisi tekrar buluşur. Lin Wo'yu geri kazanmak için Gao Shan stratejik bir aşk planı yapar. You Complete Me tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Mr. Honesty
Mr. Honesty
Mr. Honesty Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! 29 Haziran 2020'de WeTV'de yayınlanan bir romantik Çin dizisidir. Tencent Penguin Pictures tarafından hazırlanan bu Çin dizisi 31 bölümden oluşuyor. Çevrimiçi manhua dizisi "Bu shuo huang lian ren" temel alınarak uyarlanmıştır ve bu yapımın ilk adı "Don't Lie To Your Lover"dır. Dizi, Xu Yi Ren'in baskıcı başkan Fang Zhi You ile nasıl tanıştığını anlatıyor. Birbirlerini tanıdıkça ikisi arasında romantik, tatlı bir aşk yolculuğu başlar. Canlılık ve enerji dolu bir kız olan Xu Yi Ren, erkek arkadaşının yalanlarıyla ilgili bir olaydan sonra zorba başkan Fang Zhi You ile tanışır. Bir daha asla görüşmeyeceklerini düşündüler ama sonunda bir röportajda buluştular. Xu Yi Ren, beklenmedik bir şekilde Fang Zhi You'nun onu yeni rol için kabul ettiği konusunda bilgilendirilir. Yalan söyleyemeyen bir başkan için “yalan” söyleyebilen asistan olur. Yaşanılan pek çok sorundan karşılıklı desteğe kadar, yavaş yavaş birbirlerini tanırlar. Xu Yi Ren ve Fang Zhi sayesinde bir dizi beklenmedik komik hikaye ortaya çıkarken güven yoluyla bir aşk köprüsü kuracaksınız. Mr. Honesty tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 42
 • IMDb 7.5
Fah Mee Tawan
Fah Mee Tawan
Fah Mee Tawan Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! İntikam almak için şirkete girmeyi ve kendisini terk eden babasından ve yeni karısıyla birlikte yaşamak için annesinden her şeyini almayı planlayan genç bir iş adamının hikayesini konu almaktadır. Sevgisini babasından alan evlatlık kızı da dahil. Ailedeki tüm kötü şeylerin üvey anne ve onun sevgilisinden kaynaklandığını anlayana kadar üvey annesinin güvenini kazandı. Kızı da tıpkı onun gibi bir kurbandı. Bu yüzden yakınlık aşka dönüşene kadar empati kurar ve gizlice ona yardım eder. Üvey annenin maskesini çıkarma planı, tehlikede olan aşkla devam ediyor. 18 bölümden oluşan sevilen Tayland dizilerinden biri olan Fah Mee Tawan tüm bölümlerini sitemizden bulabilirsiniz. İntikam, güç mücadelesi ve romantizm dolu bir hikaye sizleri bekliyor. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Tayland
 • 80
 • IMDb 7.0
Count Your Lucky Stars
Count Your Lucky Stars
Count Your Lucky Stars Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dizi, Mo Xi'nin aşkı anlatan “Swapping Luck” adlı romanından uyarlanmıştır. Gururlu baş editör Lu Xing Cheng ve şanssız tasarımcı Tong Xiao You arasındaki hikayeyi konu almaktadır. Tong Xiao, kırmızı halı elbisesine çarpıcı bir bakış attıktan sonra, küçüklüğünden beri ünlü bir tasarımcı olmayı hayal ediyor. Mezun olduktan sonra moda dergisi “CHIC”e katılır. Son iki yıldır iyimser ve pozitif olmaya devam ediyor ve hayalinden asla vazgeçmiyor. Çok çalıştığı ve iyi kalpli olduğu sürece iyi sonuçlar elde edebileceğine inanıyor. Tong Xiao normalde soğuk görünen ama kalbi hassas olan Lu Xing Cheng ile tanışır. Aşk hayatında çeşitli değişiklikler meydana gelir. Lu Xing Cheng bir genç olarak ünlendi ve şu anda moda dergisi “CHIC”in genel yayın yönetmenidir. Ancak çok az insan Lu Xing Cheng'in mükemmel tasarım yeteneklerine sahip olduğunu biliyor. Ablasını yıllar önce geçirdiği bir trafik kazası yüzünden kaybetmişti ve bu durumdan dolayı kendini suçlaması onu artık tasarım yapamaz hale getirdi. İkisi tanışır ve duygusal olarak karışık hale gelir. Tong Xiao Sen Lu Xing Cheng'in sıkı çalışmasını görür ve Lu Xing Cheng, Tong Xiao You'nun nezaketini fark eder. Sonunda iyi şansın sıkı çalışmanın sonucu olması gerektiğini ve kötü şansın da nazik bir seçimin sonucu olabileceğini anlarlar. Bir şans ve aşk hikayesi olan “Count Your Lucky Stars”, Lin Zi Ping tarafından yönetilen 2020 romantik bir dramadır.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.6
Yuttakarn Prab Nang Marn
Yuttakarn Prab Nang Marn
Yuttakarn Prab Nang Marn, aynı zamanda Devil Angel olarak da bilinen, GMM 25 tarafından 24 Kasım 2018'den itibaren her Çarşamba ve Perşembe 20:10'da yayınlanan Tayland dramasıdır. Güzel aktris Pimchanok Luevisadpaibul'u hatırlıyor musunuz? Popüler Tayland filmi Crazy Little Thing Called Love (2010)? Tabii ki, Tayland filmlerini ve dramalarını sevenleriniz için onu zaten tanıyorsunuz. Baifern olarak bilinen oyuncu, ana kadın karakter Rumpapat'ı canlandırıyor. Baifern ayrıca Raditya Dika'nın oynadığı Endonezya filmi The Guys'da (2017) oynadı. Onun rolü, yapımcı olarak babasının yerini alan biri şeklindedir. Dıştan melek gibi ama tavrı şeytana benziyor, çoğu zaman insanlara vuruyor. Tay-Drama dizisi aynı adlı romandan uyarlanmıştır. Bir film şirketi yapımcısı ve kurnaz bir oyuncudan başka bir şey olmayan yeni sekreterinin hikayesini anlatıyor. Oyunculuk olarak rol arkadaşı olan yakışıklı aktör Tao Sattaphong. İki oyuncu daha önce Channel 3 drama dizisi Beauty Boy The Series'de (2018) birlikte çalışmıştı. Bunların dışında Puntakarn Thongjure, Ramawadee Sirisuka ve Rujira Chuaykua'dan sanatçılar da bu seriye hayat veriyor. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.0
Beautiful Reborn Flower
Beautiful Reborn Flower
Beautiful Reborn Flower Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! He Ping, Zhuo Yang, Xu Zhen Sheng ve Ai Sen üniversitede iyi arkadaşlardır. Qiao Man ve Nan Sheng, gençliklerinde ebeveynleri boşandığında ayrı yaşamaya zorlanan ikiz kız kardeşlerdir. Birbirlerine derinden aşık olan He Ping ve Nan Sheng, aynı üniversiteye kaydolurlar. Qiao Man, değişim öğrencisi olarak Nan Sheng ile tekrar bir araya gelir. He Ping'e ilk görüşte aşık olur ama gerçek duygularını ondan saklar. Nan Sheng ve He Ping sonunda birçok çatışma yaşarlar. Ayrılmalarının ardından He Ping, Zhuo Group için çalışmaya başlar ve Qiao Man ile iş arkadaşı olur. Qiao Man her zaman He Ping ve Nan Sheng'in işleri yoluna koymasını umardı ama Nan Sheng, ona her zaman aşık olan Xu Zhen Sheng'i kabul eder. Nan Sheng, beklenmedik bir şekilde, evliliğinin arifesinde ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrenir. Nan Sheng, He Ping'in tarafına dönmek istemiyor ama aynı zamanda Xu Zhen Sheng'in gençliğine de engel olmak istemiyor. He Ping, büyüme yıllarını ve Nan Sheng ile olan tüm anılarını asla unutmayacağını biliyor. Qiao Man'in hassasiyeti ve anlayışı, Nan Sheng'in kalbinde tam olarak neye benziyor. Sonunda, He Ping, Nan Sheng ya da Qiao Man ile bitmiyor, tıpkı yaprakların kıyıdaki çiçek açan çiçeklerle asla buluşamaması gibi. Güzel gençlik anılarını hatırlayarak kendi alanlarında çok çalışırlar ve daha parlak ve daha parlak bir yarın için adım atarlar. Annie Baobei'nin aynı adlı romanından uyarlanan “Beautiful Reborn Flower”, Wang Xiao Kang tarafından yönetilen 2020 romantik bir dramadır.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Parallel Love
Parallel Love
Parallel Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dizi, 33 yaşında genç bir kadın olan Lin Miao'nun (Kira Shi) hikayesini konu alıyor. Bir keresinde 25 yaşından küçük Jiao Yang (Li Hong Yi) ile tanıştı. Şirket müdürü ve varisinin oğludur, ancak şirket yöneticileri tarafından kabul edilmez. Buluşmaları birbirlerinden nefret ederek, hiç anlaşamayana kadar birbirlerini küçümseyerek başladı. Zaman geçtikçe patron ve çalışan olarak kariyerlerine odaklandılar. Lin Miao, Jiao Yang'a planlarını gerçekleştirmede çok yardımcı oldu. Oysa Jiao Yang, Lin Miao'nun zayıflığını da biliyordu. On yıl önce bir ayrılığın sonucu olarak, Lin Miao geçmiş anılarını silmek için adını değiştirdi. Karakter olarak soğuk görünmesine rağmen, Lin Miao ilgi ve sevgi isteyen diğer kızlar gibiydi. Bir gün Jiao Yang ve Lin Miao, Su Cheng Jun (Yang Ze) adlı birinin şirket içinde şeytani bir plan uygulamaya çalıştığını fark etti. Ayrıca Su Cheng Jun, eski sevgilisi Lin Miao ve babasının ağabeyi Jiao Yang'dır. Lin Miao'nun yardımıyla Jiao Yang, şirketteki şeytani kimliğini ortaya çıkarmaya çalıştı. Lin Miao ve Jiao Yang, şirketinin kaderini değiştirmek için birlikte savaşabilecek mi? Aşk hikayeleri nasıl devam ediyor? Parallel Love tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle izleyebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Poisoned Love
Poisoned Love
Poisoned Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Bu Çin web dizisi, Ma Meng Wei ve Ao Rui Peng'in iQiyi'de yayınlanan tatlı bir şehir aşk hikayesidir. Uykuya dalmakta zorlanan ve bir aşk üçgenine giren bir kız olan Fang Yan'ı konu almaktadır. Çocukken deneyimlerinden sonra Fang Yan (Ma Mengwei) hayatı boyunca kabuslarla boğuşmuştur. Shi Meng (Ao Ruipeng) hayatına girdiğinde, sonunda huzur içinde uyuyabilir. Shi Meng, şirket meseleleri söz konusu olduğunda zorba bir CEO olabilir, ancak Fang Yan'a karşı çok nazik ve sıcaktır. Bazı yanlış anlamalar nedeniyle, popüler şarkıcı Shi Yi'yi (Luo Zheng) uyku sorununu çözebilecek kişi olarak karıştırır ve yanlış yerlerde aşkın peşinden koşmaya başlar.Başrol oyuncular arasında Ao Rui Peng, Ma Meng Wei ve Luo Zheng rol almaktadır. Arkadaşlık, iş, komedi ve romantik türünün birleştiği bu dizinin tüm bölümlerini bulabilirsiniz. Dizifon olarak Poisoned Love izleyecek herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 9.0
Sunshine of My Life
Sunshine of My Life
Sunshine of My Life Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Mingyuan Moda Grubu'nun genel müdürü Tang Ming Xuan, sektörde genç bir öncü ve tipik bir işkolik biridir. Sağduyuyu takip etmeyen bir tasarımcı olan Mo Fei ile tanışana kadar dünyası her zaman yalnızdı. Tang Ming Xuan ve Mo Fei bir tasarım yarışmasında tanışırlar. Su nakışının geleneksel ve somut olmayan miras teknikleri nedeniyle Mo Fei, Tang Ming Xuan'ın bu tekniklerin değerini anlamasına yardımcı oluyor. İkisi her karşılaştığında hava kıvılcımlarla doludur, ancak zamanlama her zaman kötüdür. Ming Xuan, Mingyuan'ın yeni stratejisiyle meşgulken Mo Fei yurt dışına okumaya gider. Tang Ming Xuan'ın çocukluk aşkı da devreye girer ve birbirlerini itiraf etmek için asla iyi bir zaman yoktur. Mo Fei okumak için Paris'e gider. Ming Xuan Çin'de kalırken, o binlerce mil uzaktadır. Birkaç dönüşten sonra, ikisi nihayet birbirlerinin isteklerini anlar, birbirlerine olan aşkları nedeniyle hayalleri daha parlak ve güçlüdür. Ortak çabalarıyla Mingyuan'ın denizaşırı genişleme planı başarıyla başlatıldı. Sürekli mücadeleler olmasına rağmen, ikisi her zaman orijinal niyetlerine bağlı kalır ve duyguları zamanla yoğunlaşır. Şanghay'dan Suzhou'ya ve Paris'e, ilham ve sevgi buluyorlar.Sunshine of My Life 2021'de çıkan yeni bir Çin romantik dizisidir. Zhang Han ve Xu Lu başrol oyuncuları olarak karşımıza çıkıyorlar. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Suzuki Nami, belirli bir hayali olmayan sıradan bir kızdır ve sadece makul miktarda iş ve aşk ister. Aşkı Kenya'yı kovalamak için Tokyo'ya gitmeye karar verir. Bununla birlikte, Kenya'nın ait olduğu ekipman yönetimi departmanında çalışmak yerine, Nami dergi yazı işleri departmanına atandı ve çok akıllı ama zehirli bir dili olan en genç baş editör Hourai Reiko ile tanışır. Nami, kötü çalışma performansı nedeniyle sürekli olarak Reiko tarafından eleştirildiği için strese girer. Aynı zamanda Nami, zengin bir aileden gelen ve Nami'ye şaşırtıcı bir teklifte bulunan kameraman Junnosuke ile tanışır. Eskiden orta derecede iş ve aşk isteyen Nami, şimdi ikisine de son sürat koşuyor.Bu, tipik bir motivasyonel Japon dizilerinden biridir. Yeni bir işe alınan kişi işinde tam bir çaylaktır, ancak hikaye ilerledikçe daha iyi hale gelir ve güçlü yönlerini bulur. Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de, asla hayal kırıklığına uğratmayacak bir dizidir. Düştüğünüzde kendinizi daha iyi hissettirecek, canınız sıkıldığında zaman geçirmenizi sağlayacak, fan hizmetinde çığlık attıracak bir yapım olacak. Bir gösteri - kendi sözleriyle - bir umut ve rüya görüntüsü vermeye çalışır. Bu, beklentilerinizi aşacağı anlamına gelmez. Sayısız klişeyle çevrili olduğu için işe yarayan bir drama! Dizifon olarak tüm bölümleri yayınlarken herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Japonya
 • 60
 • IMDb 6.8
Here to Heart
Here to Heart
Here to Heart Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dizinin konusuna gelecek olursak; Wen Nuan (Janine Chang), Çin'deki bir yüksek teknoloji şirketinin kurucusunun yönetici asistanı olarak çalışmak için İngiltere'deki yüksek maaşlı işini bırakmaya karar verir. Zhan Nan Xian (Zhang Han), şirketi sınıf arkadaşlarıyla kurdu ve ekonomik krizi atlatmak ve şirketi başarılı kılmak için finansal bilgisini kullandı.Wen Nuan ve Nan Xian'ın geçmişte bir ilişki içinde olduğu ortaya çıktı. Wen Nuan kendini Nan Xian için hem işinde hem de yaşamında vazgeçilmez kılabilir mi?"Here to Heart" 2018 yapımı bir Çin dizisidir. An Ning'in Warm Chord adlı romanından uyarlandı.Nan Xian, 2 arkadaşıyla kurduğu bir teknoloji şirketi olan Qianyu'nun CEO'sudur. Başarılı bir teknoloji girişimcisi ve halk arasında Yixin ile birlikte görülüyor, bu da onların bir çift olduğu izlenimini veriyor. Nan Xian, rasyonel ve ne istediğinden emin olan kararlı bir bireydir. Eski kız arkadaşı, 7 yıl önce onu terk eden Wen Nuan'dır.Wen Nuan, kibar ve sıcak, kariyer odaklı bir kadındır. Nan Xian'dan ayrıldıktan sonra 7 yıldır İngiltere'de yaşıyor. Ayrılık onun için çok zordu ve yıllar boyunca yüzleşmekten vazgeçtiği şiddetli bir suçluluk duygusuyla sonuçlandı. Kendisini tüm acılardan korumanın bir yolu olarak seçici amneziden de muzdariptir. İngiltere'de 7 yıl çalıştıktan sonra nihayet cesaretini toplayarak Nan Xian'la yüzleşti. Nan Xian'ın kişisel asistanı olarak Qianyu'da çalışmaya başladı.Bu güzel dizinin tüm bölümlerini sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
Seisei Suruhodo, Aishiteru
Seisei Suruhodo, Aishiteru
Seisei Suruhodo, Aishiteru Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Miyuki Kitagawa'nın bir mangasından uyarlanan bir Japon dizisidir.Kurihara Mia, bir şirketin halkla ilişkiler bölümünde çalışıyor. Bir iş gezisi sırasında kayıp nişan yüzüğünü bulmasına yardım ettikten sonra şirketinin başkan yardımcısı Miyoshi Kairi'ye aşık olur. Mia, eğitimin bir parçası olarak halkla ilişkiler bölümüne gelene kadar kim olduğunu anlamaz. Kendisini eğitmeni olarak Miyoshi ile çalışmak zorunda bulur. Bazen serttir, ancak diğerlerine karşı naziktir. Mia'nın kalbi onun tarafından yavaş yavaş ele geçirilir. Ama Miyoshi'nin zaten bir karısı var.Gerçekten iyi bir dizinin tüm tonlarına sahip, dramatik ve gerilim anları var.  Başrollerini Takei Emi ve Takizawa Hideaki paylaşıyor. 2016 yılında yayınlanan ve romantik, dram, iş türünde diziler seviyorsanız Seisei Suruhodo, Aishiteru sizin için iyi bir seçim olacaktır. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2016
 • Japonya
 • 45
 • IMDb 5.9
Ni Chang
Ni Chang
Ni Chang Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! 2021'de çıkan yeni bir Çin tarihi dizilerden biridir. Dizi, kıyafet üreten bir aileden gelen Ni Chang kızı hakkında bir hikayeyi konu alıyor. Aileleri Su ailesi tarafından öldürüldükten sonra intikam almaya karar verir. Prens Ouyang Ziyu ona yardım etmeye karar verir. Li Jiaqi ve Bi Wenjun başrol oyuncular olarak karşımıza çıkıyor.Xie'nin İpek Kumaş Mağazasının en küçük kızı olan Xie Xiao Ni, Daning döneminde ailenin işini miras almaya ve bir iş kadını olmaya kararlıdır. Ancak Xie'nin ailesi, Su ailesi tarafından çerçevelendikten sonra parçalanır ve ölür. Hayatta kalan tek kişi olan Xie Xiao Ni, ailenin şikayetlerini gidermeye ve Xie ailesini canlandırmaya yemin eder. Boyama ve nakış becerilerini incelemek için Jiangnan Nakış Okuluna “Ni Chang” takma adıyla girer. Yıllarca süren plan ve alçakgönüllülükle öğrenme becerileri, nihayet olağanüstü yeteneği ve bilgeliğiyle dokuma dünyasında bir yer edinmesine ve yavaş yavaş kendi başına yeni bir dünya başlatmasına olanak tanır. Bu sırada Su Klanı niyetinin farkına varır ve onu ortadan kaldırmaya çalışır. Neyse ki, ona her zaman aşık olan Ouyang Zi Yu'nun yardımıyla Batı Bölgelerinden kaçar ve ayrılır. Bir yıl sonra, Xie Xiao Ni adını ve soyadını değiştirir ve yeni bulduğu bilgilerle tekrar geri döner. Bu sefer tamamen hazırlıklıdır ve sonunda babasının ve ailesinin şikayetlerini giderir ve Xie işini yeniden canlandırır. Ayrıca övgüye değer bir iş yolunu keşfeder ve başarılı bir iş kadını olur.Tarihi ve romantik dizileri seviyorsanız Çin yapımı Ni Chang izle ve yeni bir maceraya adım atın. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Hey Sensei, Don’t You Know?
Hey Sensei, Don’t You Know?
Hey Sensei, Don't You Know Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Aoi Hana (Fumika Baba) aşk konusunda deneyimsiz olan romantik bir manga sanatçısıdır. Kido Riichi (Akaso Eiji) eski kız arkadaşlarıyla ilişkilerini sürdüremeyen karizmatik bir kuafördür. İkili, Riichi'nin iş yeri olan salonda buluştuktan sonra aşık olur. Daha sonra hayallerindeki kariyer ve ilişkilerini nasıl dengeleyeceklerini öğrenirler.Yalnızca 6 bölümle, biraz hafif ve kabarık bir romantizm istiyorsanız izlemek için mükemmel bir seçim olacaktır. Konu basit ve anlaması kolaydır. Bu diziyi izlerken hızlı tempolu bir hikaye bekleyebilirsiniz.Dizi, her iki karakterin de kariyer odaklı olduğuna dair bir öncül sunuyor. Bu bize, aşkı bulmanın yanı sıra hayallerimizin peşinden gitmenin de önemli olduğu bir gerçeklik duygusu verir.Dizi 6 bölüm için çok kısa görünebilir. Bunun bir nedeni manganın hala devam ediyor olması olabilir. Mevcut malzeme göz önüne alındığında, sonun daha iyi bir sonucu olamazdı. Adı aynı zamanda Nee Sensei, Shiranai No olarak da bilinmektedir.Hey Sensei, Don't You Know izle, ağır dramalara ara vermek istediğinizde izlemek iyidir. 3 saatte kolayca bitirebilirsiniz. Size gerçeklikten uzaklaşmadan doğru miktarda güzel zaman yaşatır. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2019
 • Japonya
 • 25
 • IMDb 6.5
12
İş hayatının da ekranlara getirildiği diziler bu kısımda yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.