İş
Romance of a Twin Flower
Romance of a Twin Flower
"Romance of a Twin Flower", Xie Ze tarafından yönetilen 2023 Çin drama dizisidir.Ji Man (Peng Xiao Ran), Haifang'dan genç bir kadındır. Neşeli ve keskin bir iş anlayışına sahip. Aniden bir kazaya karışınca hayallerinin peşinden gitmek için Pekin'e gidiyor. Uyandığında hafızasını kaybettiğini fark eder. Ve nedense şimdi güçlü bir hanedanın sarayında yaşıyor.Daha da kötüsü, bu saraydaki herkesin onun başka biri olduğunu düşündüğünü keşfeder - hain, entrikacı ve şeytani olmakla ün yapmış bir kadın! Ayrıca hanedanın soğukkanlı, mesafeli ve şamatacı hükümdarı Ning Yu Xuan (Ding Yu Xi) ile evlenmesi gerektiğini de öğrenir. Ji Man ayrılmaya karar verir ve hâlâ kendi işini kurmak için güçlü bir istek duyar. Ancak "özgürlüklerini" geri kazanmak kolay olmayacak. Eşsiz cazibesi Ning Yu Xuan'ın buz gibi kalbini eritebilir mi? Peki herkes gerçek kimliğinin sırrını öğrendiğinde ne olacak?
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Love Is Full of Jiudaowan
Love Is Full of Jiudaowan
Pekin'de dokuz virajlı birçok hutong ve orada ikamet eden yüzlerce aile var. Hikaye, bir hutong'da büyüyen ve 40 yıllık reform ve açılım sürecinde birçok iniş ve çıkış yaşayan gençleri takip ediyor.Yang Shumao'nun (Elvis Han) ilk aşkı sınıf arkadaşı Shi Xiaona'ydı (Sebrina Chen), ancak ailesinin müdahalesi nedeniyle birlikte olamadılar. Yang Shumao sonunda kendisinden üç yaş büyük Ye Fei'ye (Reyizha) aşık olur. Yang Shumao'nun annesi, onların yaşlı kadın-genç erkek ilişkilerine fazlasıyla karşıdır. Evde sözleri kanundur ve Zhao Yajing'in (Zhong Danni) güneydeki işlerinden çok zengin olduğu için müstakbel gelini olmasına karar vermiştir.Yang Shumao annesiyle yüzleşmeye cesaret edemeyebilir ama Ye Fei'ye olan aşkında ısrarcıdır. Anne ve oğul arasındaki bu çekişme uzun yıllar devam etti. Yang Shumao ve Ye Fei arasında yanlış anlaşılmalar olsa bile aşkları zamanın sınavına dayanabilir.
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Never Give Up (2023)
Never Give Up (2023)
Planlama Departmanı 3, bir zamanlar Gaofa Technologies bünyesindeki en gizli ve prestijli departmandı. Ancak son üç yılda, sunduğu defalarca güvenilmez planlar nedeniyle statüsü düştü.Ancak, Planlama Departmanı 3'teki insanlar kendilerine göre "sıradan mücadelecilerin" hayatını yaşıyorlar.İş yerinde taviz vermeyen Li Tianran, iç huzur ve sakinliğin peşinden koşan Fan Sisi, soğuk yüzlü ve sıcak kalpli Wu Yimei ya da iş yerinde çalışmak yerine çok çalışan Bai MaShuai var. Kendi hayalleri, kendi sebatları ve Planlama Departmanına karşı derin duyguları var.İş arkadaşlarıyla birlikte gelişirler ve şirketle birlikte büyürler.Müdür yardımcısının kasıtlı eleştirilerine ve Planlama Departmanı 1'in rekabetine maruz kalmalarına rağmen, çabalarıyla defalarca krizi başarıyla çözdüler ve Planlama Departmanı 3'ü tekrar zirveye taşıdılar.Onlar da iş hayatlarında gülerek ve ağlayarak büyümüşler, değerli sevgi ve dostluklar edinmişlerdir.
 • 2023
 • Çin
 • 23
 • IMDb 8.5
You Touched My Heart
You Touched My Heart
You Touched My Heart, Pin Kriengkraisakul tarafından yönetilen ve Piyaphon Sakkasem tarafından yazılan "Nam Phet" romanından uyarlanan bir Tayland romantik televizyon dizisidir.Anyamanee, sadece erkeklerden hoşlanan bir aileden gelen güzel bir kızdır. Ama mutlu çünkü bulunduğu yere gelmek için çok çalışması gerekiyordu. Kendisini içten ve dıştan iyi hissettiren Kueakhun ile tanışır. Ondan çok hoşlanıyor ama aşık olmak kolay değil. Ailelerinin işleri karışınca ve Anyamanee'nin erkek kardeşinin başına kötü bir şey geldiğinde Kueakhun, insanların bunu yaptığını düşündüğü ilk kişi olur. Bunun nedeni, Anyamanee'nin baldızını uzun zaman önce tanımasıdır. Birbirlerine güvenip gerçeği öğrenecekler mi?
 • 2023
 • Tayland
 • 90
 • IMDb 7.0
The Fabulous
The Fabulous
The Fabulous, en iyi dört arkadaşın zorlu işler, romantik ikilemler ve kasabadaki çılgın gecelerle hokkabazlık yaparken moda seçkinleriyle birlikte hayallerinin peşinden gitmesini konu alıyor.Hayatlarını moda endüstrisine adamış ve orada hayatta kalma mücadelesi veren insanların hikayesini anlatıyor.Ji Woo-Min, fotoğrafları iyileştirmekten sorumlu, bağımsız bir rötuşçudur. Çekici ve işinde yetkin ama işine ya da aşka tutkulu değil.Pyo Ji-Eun küçüklüğünden beri moda alanında çalışmayı hayal ediyordu. Şu anda lüks bir marka tanıtım ajansının bölüm şefi olarak çalışıyor. Moda alanında ayakta kalma mücadelesi verirken, parlak kişiliği ve pozitif enerjisiyle kendini koruyor.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 54
 • IMDb 7.8
Wild Bloom
Wild Bloom
Xu Hanxia'nın annesi doğum sırasında öldü ve babası, o doğduğundan beri onu umursamadı. Ancak bu, Xu Hanxia'nın gururlu ve cüretkar karakterini geliştirdi. Çin'in ekonomik yükselişiyle Xu Hanxia, kardeşleri Tong Xiaoqi ve Xiao Chen'i bir çelik hurdası, nakliye işi kurmaya götürdü. Erkek egemen çelik endüstrisinde, Xu Hanxia, Rusya pazarlarına girmesi için maceracı ruhu ve pragmatik tutumu sayesinde desteklendi. Tüm zorluklara ve hatta ölüme yakın deneyimlere rağmen, ilk altını kazanarak bağımsız bir uluslararası çelik ithalatı işine başladı. Şu anda, çelik piyasası çok rekabetçi. Ancak öngörüsü, cesur kişiliği ve pazar anlayışıyla Xu Hanxia tüm zorlukların üstesinden gelir ve iş alanını kademeli olarak genişletir. Yaşam, ilişki ve çalışma deneyiminden sonra Xu Hanxia, sorunları nasıl kararlı bir şekilde çözeceğini ve kendini nasıl aşacağını biliyordu ve kariyer ve aşk kazandı.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Game of Wisdom
Game of Wisdom
North Machinery Company, kötü yönetim nedeniyle iflas etmek üzereyken, Güneydoğu Asya'da yurt dışı satışlar genel müdürü olan Sun Heping, fabrika müdürlüğü görevine acilen geri çağrıldı. Uluslararası pazarda yıllarca çalışmanın sonucunda oluşan güçlü bir pazar bilinci duygusuyla Sun Heping, North Machinery'yi eski sınıf arkadaşı Yang Liu tarafından yönetilen Han Zhong Group'a katılmaya yönlendirdi ve şirkette köklü değişiklikler yaptı.Birkaç yıllık geliştirme sürecinin ardından, bir zamanlar iflasın eşiğinde olan North Machinery yeniden doğdu ve Hong Kong'da başarıyla listelendi. Eksiksiz bir ağır araç hayalini gerçekleştirmek ve North Machinery'yi gerçekten daha güçlü kılmak için Sun Heping aktif olarak eski sınıf arkadaşı Liu Biding tarafından kontrol edilen ancak Yang Liu tarafından tamamen engellenen Hong Xing Ağır Hizmet Kamyonunu satın aldı.Yang Liu, North Machinery'nin değil, Han Zhong Group'un dünyanın ağır vasıta montaj şirketi olması gerektiğini düşündü. Üç eski sınıf arkadaşı, hayallerle dolu üç girişimci, Çin'in ağır araç endüstrisinin uzun vadeli gelişimini sağlamak için heyecan verici bir oyun oynuyor ve son olarak, Çin imalat hayaline farklı açılardan katkıda bulunuyor.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Lighter and Princess
Lighter and Princess
İnatçı ve cesur programlama dehası Li Xun ve en iyi öğrenci Zhu Yun'un kampüsten işyerine el ele büyürken aşk hikayesini anlatıyor.Zhu Yun (Zhang Jingyi) üniversiteye başladığında, dünyası "kötü çocuk" Li Xun'un (Arthur Chen) araya girmesiyle tamamen alt üst olmuştur. Zhu Yun onu cahil ve beceriksiz zengin bir çocukla karıştırdı ve daha sonra onun özellikle okullarına kabul edilen nadir bir programlama dehası olduğunu öğrendi. Birkaç yüzleşmeden sonra, ikisi birbirlerini takdir etmeye başlar.Kıdemli öğrenci Fang Zhijing, defalarca Zhu Yun için hayatı zorlaştırıyor. Li Xun sadece onun için ayağa kalkmakla kalmıyor, aynı zamanda okul adına büyük bir programlama yarışmasında yarışmak için oluşturduğu takıma katılmaya davet ediyor. Dizifon.com kalitesiyle yer almaktadır. Zhu Yun ve Li Xun, aile geçmişlerindeki farklılıklara rağmen bir çift olurlar. Fang Zhijing, işte başarılı olmaya yakın oldukları gibi, dolaylı olarak Li Xun'un kız kardeşinin bir araba kazası geçirmesine neden olur. Zhu Yun amansızca onun yanında kalırken, Li Xun hayatının en düşük noktasına ulaşır.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.4
Roppongi Class
Roppongi Class
Tokyo'nun Roppongi bölgesinde yer alan Arata Miyabe (Ryoma Takeuchi), babasıyla sıradan bir hayat yaşıyor. Ülkenin en büyük franchise restoranı Nagaya Holdings'in sahibi bir ailenin oğlunun neden olduğu bir dava nedeniyle Arata Miyabe'nin hayatı tamamen değişir. Nagaya Holdings'in sahibi, oğlunun suçunu örtbas etmek için gücünü kullanır. Arata Miyabe tamamen umutsuzluğa düşer. Daha sonra Nagaya Holdings'ten intikam almaya karar verir. Artık hayattaki amacı, Nagaya Holdings'in oğluna ve babasına yaptıklarının bedelini ödetmektir.
 • 2022
 • Japonya
 • 45
 • IMDb 7.7
Marvelous Women
Marvelous Women
İki kadın var. Biri çocukluk aşkı, diğeri gerçek bir eş. İkisi de doğal düşman ama birlikte dokuma sanatını yaymak için çalışıyorlar.Qing Hanedanlığı döneminde geçen Gusu'nun dokuma endüstrisi, genellikle saraya haraç olarak gönderilen cilveli nakışlarıyla endüstriye hakimdir. Suzhou'nun Ren ailesi, atalarından nesiller boyu aktarılan dokuma stilini mükemmelleştirdi.Evin efendisi Ren Xuetang, nazik bir kişiliğe sahiptir. Aksine, karısı Shen Cuixi (Jiang Qinqin) inatçıdır. Gök gürültüsü ve rüzgar gibi bir kişiliğe sahip, hızlı ve kararlı. Onun yönetimi altında Ren ailesi ışıl ışıl parladı ve işçiliği o kadar tanındı ki, o evin annesi olarak tanındı.Ren Xuetang, kaçakçıların izini sürmeye çalışırken beklenmedik bir şekilde bir kaza geçirir. Nerede olduğu bilinmeyen Ren ailesi eşi görülmemiş bir krizle karşı karşıyadır. Shen Cuixi, her şeyi bir arada tutmak için elinden gelen her şeyi yaptığı için kederine katlanır. Düşmanlarına karşı birleşik bir cephe kurarken rakibi Zeng Baoqin ile güçlerini birleştiriyor.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Because of Meeting You
Because of Meeting You
"Because of Meeting You", Zhou Xiao Peng'in yönettiği 2017 Çin drama dizisidir.Zhang Guo Guo (Sun Yi), Wang Ai Yu (Guo Hong) tarafından büyütülen ve küçük bir kasabada ailenin wonton mağazasına teslimat yaparak büyüyen kabarcıklı genç bir kadındır. Ancak Guo Guo'nun bilmediği, aslında ünlü bir nakış atölyesi sahibinin kızıdır, ancak Ai Yu bir kazadan sonra onu yanına aldı ve kendi kızı Zhang Yu Xin'in (Wu You) yanında büyüttü.Yu Xin, Guo Guo'nun biyolojik annesi Xu Hui Jie'nin (Pan Yi Jun) çırağı olur ve ardından tasarım okumak için yurtdışına gider. Bu arada, Guo Guo'nun nakış konusundaki benzersiz yetenekleri ortaya çıkmaya başlar ve o, babasının nakış atölyesinde eğitim görme şansı elde etmek için çok çalışır.Guo Guo ve Yu Xin profesyonel rakipler haline geldikçe, iki kardeş Li Yun Kai (Deng Lun) ve Li Yun Zhe (Dai Chao) için de rekabet ederler. Guo Guo yol boyunca hayallerinin peşinden gidip aşkı bulabilecek mi?
 • 2017
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Gaus Electronics
Gaus Electronics
Bu drama, Kwak Baek Soo'nun aynı adlı web tabanlı bir karikatürüne dayanıyordu. Karikatür 2011'den 2019'a kadar serileştirildi.Gaus Electronics HQ'daki ev aletleri departmanının Pazarlama Ekibi 3 üyelerine stres yabancı değil. Firma meşgul, çok uluslu bir şirkettir, ancak bu, çoğu çalışanın içinden çıkmayı hayal ettiği ve kaosun hiç de yabancı olmadığı bir takımdır! Dizifon.com kalitesiyle yer almaktadır. Ekibi yaklaşık 10 çalışan oluşturuyor. Bunlar arasında, iş arkadaşlarının ruh hallerini sıklıkla yanlış değerlendiren ve bunun sonucunda sorun çıkaran, pozitif kişiliğe sahip bir adam olan Lee Sang Sik (Kwak Dong Yeon) da var! Bir de asil müdür yardımcısı Cha Na Rae (Go Sung Hee) var!Ayrıca aralarında Gaus Electronics'in en azılı rakibi olan Power Group'un sahiplerinin varisi Baek Ma Tan (Bae Hyeon Seong) da var. Ağzında gümüş kaşıkla doğdu ve hiç zorluk yaşamadı. Ama Gaus'a küçük bir çalışan olarak katılmaya karar verdiğinde tüm ailesini şok etti! Zıt kutupları, daha mütevazı kökenlerden gelen ve her zaman kendini yukarı çekmeye çalışan - her adımda başarılı olmak için kendini zorlayan (içtiğinde değişme eğilimi olsa da) Geon Gang Mi (Kang Min Ah). alkol!). İlk başta çok az ortak noktaları var gibi görünse de, havada olası romantizm kıvılcımlarıyla yavaş yavaş bir bağ kurmaya başlarlar! Pazarlama ekibinden herhangi biri kaçmayı başarabilecek mi? Yoksa sonunda işyerindeki kaosu bastırmanın bir yolunu mu bulacaklar?  
 • 2022
 • Güney Kore
 • 50
 • IMDb 8.2
Love in Contract
Love in Contract
Choi Sang Eun, takdire şayan niteliklere ve erdemlere sahip bir kadındır. İdeal partner olarak kendisi evlenmemeye karar verir ve evlenmeye hazır olmayan bekar erkeklere danışmanlık yapar.Son beş yıldır Jung Ji Ho'nun Choi Sang Eun ile Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri için uzun vadeli bir sözleşmesi var. Sözleşmesinin gizliliğinin nedeni ile birlikte, Jung Ji Ho, çalışma alanı, ilgi alanları ve kişiliği gizemle gizlenmiş garip bir kişidir.Bir chaebol ailesinin en genç varisi ve aynı zamanda bir Hallyu yıldızı olan Kang Hae Jin, Choi Sang Eun'un Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri için büyük bir kargaşa yaratacak en yeni müşterisi olur.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.1
About is Love 2. Sezon
About is Love 2. Sezon
Wei Qing ve Zhou Shi uzun mesafeli bir ilişki içindeydiler. Doğum gününü kutlamak için yurt dışındaki eğitiminden yeni dönmüştü. Ancak Wei Qing, Zhou Shi'nin uzun mesafeli ilişkilerini uzatacak denizaşırı staj teklifini durdurmak için araya girdikten sonra kavga ettiler. Soğuk savaşları sırasında, Zhou Shi, öngörülemeyen bazı koşullar nedeniyle Wei Qing'den ayrılmak zorunda kaldı. Ayrıca onunla ve arkadaşlarıyla tüm temasını kesti.2 yıl sonra, Zhou Shi ülkede Wei Qing'in rakibinin asistanı olarak yeniden ortaya çıkar. Tekrar buluşurlar ve Zhou Shi'nin bir iş projesi nedeniyle Wei Qing'e yaklaşması gerekir. Dizifon.com kalitesiyle yer almaktadır. Birbirlerine karşı hala hisleri olsa da, Zhou Shi patronunun eski sevgilisiyle rekabeti nedeniyle tereddütlüdür. Öte yandan, Wei Qing, neden olduğuna dair hiçbir ipucu olmadan ondan ayrılma kararından dolayı hala üzgün. Çift birlikte daha fazla zaman geçirdikçe, geçmişteki yanlış anlaşılmaları nasıl çözecekler?About is Love 2. Sezon Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
İş hayatının da ekranlara getirildiği diziler bu kısımda yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.