Tayland Dizileri
My Ambulance
My Ambulance
My Ambulance, Tayland'daki orijinal One 31 & LINE TV kanalında 6 Eylül 2020 - 26 Ekim 2019 tarihleri arasında gösterime giren bir Tayland romantik, komedi ve fantezi televizyon drama dizisidir. My Ambulance, diğer Tay başlığı 'Ruk Chut Jai Nai Chukchern' olarak da bilinir.Dramanın konusu, bir acil servis doktoru olan Ben (Ana Rol) tarafından başlatılır ve Tandawan (Ana Rol) 15 yıldır aşıktır. Sihirli güce sahip olan Tandawan, Ben'in onu hala sevip sevmediğinden şüphe etmeye başlar. Bir gün bir trafik kazasıyla karşılaştılar ve Tandawan ağır yaralandı. Uyandığında tüm anılarını kaybeder. İyileşme doktoru Charam hayatında belirir ve bir zamanlar Ben'e karşı hissettiği duyguların aynısını yaşar. Bu süre zarfında Ben, Ben'e aşık olan ve ona yaklaşmak için bir ambulans şoförü gibi davranan yeni bir kız olan Bami ile de tanışır. My Ambulance Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2019
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.6
Payu Sai
Payu Sai
Payu Sai 2021 yapımı aksiyon, gizem ve romantik türünde bir Tayland dizisidir. Dizide Phunara Golf Kulübü'nün ikinci varisi Nares, üvey kardeşi Narin ortadan kaybolduğu için acilen Tayland'a dönmek zorunda kalır. Unutulmaz ilk aşkı olan kardeşinin özel asistanı Sai ile karşılaşır. Kardeşinin gizemli şekilde ortadan kayboluşunu çözmek için birlikte bir yolculuğa çıkarlar.14 bölümden oluşan Payu Sai Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Tayland
 • 90
 • IMDb 7.8
Sud Sai Pan
Sud Sai Pan
Sud Sai Pan dizisinde genç bir adam ve kadın, bir kumsalda kaçtıktan sonra birbirlerine aşık olurlar, ama adam onu kaybeder. Bir yıl sonra, aşık olduğu kıza tıpatıp benzeyen bir kız görür ve kız ona aradığı kişinin kendisi olmadığını söyleyip durur ama o reddeder. Buluşup aynı konu hakkında tartışmaya devam ederler ama ikisi de birbirlerine aşık olur ve evlenirler. Kısa bir süre sonra, Tithit'in (genç adam) aşık olduğu gerçek kızla tanışır. Gandamanee, itibarını mahvetmek için kanawasee'nin adını kullanır ve Tithit'in zengin bir prens olduğunu öğrendiğinde, onu tekrar kendisine aşık etmek için koşar, ancak Tithit'in zaten Gandawasee'ye aşık olduğunu bilmiyordu. Sud Sai Pan Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2013
 • Tayland
 • 70
 • IMDb 7.5
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter, Rarapee adında güçlü ve bilge bir kadının hikayesidir. Kocasını çok seviyordu ama adam hamileliği sırasında ayrılınca hayatını bekar bir anne olarak sürdürmeye karar verdi. Büyürken, oğul babasının sorumsuz olduğunu yanlış anlamasından nefret etti ve onları geride bıraktı. Ancak Rarapee kocasından asla nefret etmedi, bunun yerine kocasının bir gün geri döneceğine kesinlikle inanıyor. Yıllar sonra dileği beklenmedik bir şekilde gerçekleşti. Kocası, sadece 24 yaşında ve temelde oğlu kadar yaşlı olan Thing adında genç ve yakışıklı bir adam olarak yeniden doğdu. Karşılaştıklarında aşk farklı yaşlarda başlar. Şey daha sonra önceki hayatını keşfedebilir mi? Aşk yolculukları boyunca zorluklarla yüzleşmek zorundalar mı? Kor Kerd Mai Klai Klai Ter tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 100
 • IMDb 7.6
Bai Mai Tee Plid Plew
Bai Mai Tee Plid Plew
Biyolojik babasıyla cinsel tercihi yüzünden anlaşamayan eşcinsel ana karakter Nira ile göz kamaştıran hikayeye hazır olun. Daha sonra, acımasızca ona bakan üvey annesiyle birlikte yaşıyor. Üvey annesine o kadar borçlu olur ki, yavaş yavaş ona karşı sevgi ve şefkat geliştirir. Üvey anne, annesi olduğu için değil, kadınlardan hoşlanan bir lezbiyen olduğu için sevgisini reddeder. Kendini kararlı hisseden Nira, kadın olmak için cinsiyet değiştirmeye karar verir. Güzel bir kadına dönüştükten sonra (Kadın karakteri ünlü Taylandlı aktris Baifern canlandırıyor), Nira üvey annenin peşine düşmeye devam ediyor. Nira ve üvey anne arasındaki dramada birçok samimi sahne var. Tam bu sadist komplodan tiksindiğinizi düşünürken, Nira'nın kadın olmak için cinsiyet değiştirip babasının da ona âşık olmasıyla başka bir sapkın sahne ortaya çıkmaya başlar. Babası, Nira'yı takip etmek için ikinci karısını terk etmeye karar verir. Bai Mai Tee Plid Plew Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2019
 • Tayland
 • 75
 • IMDb 7.8
Dark Blue Kiss
Dark Blue Kiss
Kao, Pete, Sun ve Mork'un hikayesinin devamıdır.Kao ve Pete coşkulu bir romantizm içindedirler ve yakınlaşırlar. Ancak Kao annesinden kapatıldığı için o korkunç düşünceden ya da ortaya çıkan şeyden korkar. Daha sonra annesi, Kao'dan koçluğa ihtiyaç duyduğu için bir meslektaşının oğlu Non'u tanıştırır. Non'un sürekli olarak Kao'ya "şüpheli" havalar vermesi Pete'in kıskançlığını körüklüyor. İlişkileri gerginleşir, ancak bu sayede birbirlerinin kusurlarını sona erdirmek zorundadırlar. İkisi, birbirlerine olan sonsuz sevgileriyle kaplanmış gençliklerinde çiçek açarlar. Lacivertin harikasıyla çevrili Pete ve Kao, duygularına teslim olur.Sun karşılıksız aşkından ipuçları almaya başlar ve Kao'dan yavaş yavaş vazgeçer. Bu Mork sayesinde muhtemelen onu rahatlattı. Sun, Rain'i Mork'tan uzak durması için zorlarken, genç adamın kontrol edilemeyen davranışları onu devreye sokar. Vahşiliği merak uyandırıcı olduğu için Sun'ın ciddiyeti Mork'u biraz aşağılar. Her şeyin altında, ikisi birbirlerini düşünmeye başlar. Ancak Mork'un tehlikeli hayatıyla, kim olduğunu sallayamaz. Ama belki Sun gibi biri için yapabilir. Dark Blue Kiss tüm bölümleriyle sizlerle!
 • 2019
 • Tayland
 • 46
 • IMDb 8.0
Nakark Kaew
Nakark Kaew
Lookaew, Ratt ve Kwan birlikte büyüdüler. Lookaew, plastik cerrahi şirketi La Belle'in sahibinin kızıdır. Ratt, bir sigorta şirketi sahibinin oğludur. Kwan, La Belle'deki en iyi cerrahın kızıdır. Ancak kendisi aynı zamanda bir dermatolog ve kendi güzellik kliniğine sahiptir. Lookaew ve Ratt küçüklüklerinden beri bir ilişki içindedirler. Nişanlılar ve evlenmeyi planlıyorlar. Ancak, Ratt Lookaew'i onu aldatırken yakalar, bu yüzden ondan ayrılır ve nişanlarını iptal eder. O koşarak uzaklaşır ve Lookaew onun peşinden koşarken, o bir araba kazası geçirir ve Dada'ya çarpar. Lookaew ve Dada hastaneye kaldırılır. Lookaew komadayken ikisi de ciddi şekilde yaralandı ve Dada bilinçli olmasına rağmen hafızasını kaybetti. Khun Dee, Lookaew'in annesinin ciddi borcu var. Khun Pingpan'a 1 milyar baht borcu var. Ayda 20 milyon baht faiz ödemesi gerekiyor, yoksa şirketi La Belle'i kaybedecek. Tüm para sorunlarına verdiği cevap, Lookaew'in Ratt ile bir an önce evlenmesini sağlamaktır. Evlendikten sonra Ratt'ın ailesinden 500 milyon baht çeyiz alacaktı. Lookaew komada ve Dada amnezi var ve kim olduğunu bilmiyor, Khun Dee Dada'yı Lookaew gibi görünmesi için plastik cerrahi yapmak için La Belle'e transfer ediyor. Nakark Kaew Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.8
Lovely Writer
Lovely Writer
Lovely Writer, romantik romanı popüler bir diziye uyarlandığında ün kazanan utangaç bir yazar hakkında bir Tayland dizisidir. Özellikle yakışıklı aktörlerden birinin onunla ilgilenmesinden sonra, ünlüler dünyasından gelen tüm medyanın ilgisi onu şaşkına çevirir. Her iki karakter de birdenbire oda arkadaşı olduğunda, yeni yaşam düzenlemeleri birçok romantik senaryo yaratır.Nubsib'in hayranları aralarındaki yakın bağı fark ettiğinde, ilişkileri hakkındaki spekülasyonlar, dikkatlerden kaçınmak istediği için Gene'i rahatsız ediyor. Nubsib'in ekrandaki başrol oyuncusu Aoey'nin gizli bir gündemi olması ve aralarına girmeye çalışması yardımcı olmuyor. Tüm bu ilgiye rağmen, Nubsib'in Gene'e olan hisleri değişmez ve yine de sevimli yazara yaklaşmaya kararlıdır. 2021 Tayland dizilerinden biri olan Lovely Writer Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 65
 • IMDb 8.2
Mae Krua Kon Mai
Mae Krua Kon Mai
Mae Krua Kon Mai, Kanal 3 orijinal ağında resmi olarak 2 Mart 2021'den 15 Mart 2021'e kadar yayınlanan bir Tayland televizyon drama dizisidir.Lomdao Balam ile evlenecekti ama Balam onu hiç görmediği ve onun nasıl biri olduğunu bile bilmediği için reddediyor. Böylece kendini gizler ve Balam'ın ailesinin altında Fah Barajı adı altında hizmetçi olarak çalışır. Oradan Balam ondan şüphelenmeye başlar. Bir güne kadar, onun evlenmeyi ayarladığı kız olan Lomdao olduğunu keşfeder. Yavaş yavaş ikisi birbirine aşık olurlar. 2021 Tayland dizilerinden biri olan Mae Krua Kon Mai Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sitemizde yer almaktadır! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 7.9
Cheewit Puer Kah Huajai Puer Tur
Cheewit Puer Kah Huajai Puer Tur
Wayu, kendisine suikastçı olmayı öğreten bir adam tarafından büyütülmüş bir yetimdir. Pavarin ile tanışana kadar yalnız biri olduğu bile söylenebilir. Pavarin'in babası Tanatat zengin bir iş adamıdır. Kimse onun uyuşturucu satan kötü adam olduğunu bilmiyor. Wayu, Tanatat tarafından düşmanlarını öldürmesi için işe alınır. Wayu ve Pavarin aşık olurlar, ancak aşkları Pavarin'in babası tarafından yasaklanmıştır. Tanatat daha sonra Wayu'yu, Pavarin'e Wayu'nun bir suikastçı olduğunu kanıtlamak ve ortaya çıkarmak için kurar. Bu aynı zamanda Wayu'nun son göreviydi, çünkü Pavarin'e yerleşmek için işini bırakmaya çoktan karar vermişti. Pavarin ihanete uğradığını hisseder ve ilişkilerini kesmeye karar verir. Wayu, Pavarin'e onu gerçekten sevdiğini kanıtlamaya çalışır, ancak Tanatat Pavarin'i bir polis memuru olan Sarut'la ilişkilendirip ona aradıkları suikastçının Wayu olduğunu söylediğinde daha fazla sorun ortaya çıkar. Cheewit Puer Kah Huajai Puer Tur Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde tüm bölümlere ulaşabilirsiniz.
 • 2017
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.8
The Prince Who Turns to a Frog
The Prince Who Turns to a Frog
Aynı adı taşıyan orijinal Tayvan dramasından uyarlanan “The Prince Who Turns to a Frog”, Peerapol Kirdjareun tarafından yönetilen 2021 romantik bir komedi Tayland dizisidir.Chuen Chiva'da büyümüş olan Lookpat (Wannarot Sonthichai), memleketinin halkının geçimlerini tamamen yerel tatil beldesine bağımlı olduğunun çok iyi farkındadır. Bu nedenle, tesisteki işler tersine dönmeye başladığında, Lookpat hepsini kurtarmak için dahiyane bir plan yapar. Chuen Chiva'da yaşayan bir kurbağa hayaleti hakkında bir hikaye uyduran Lookpat, hikayeyi gittiği her yere yayar, sonunda yerel efsanenin bir parçası haline gelene kadar. Bu kurbağa efsanesinin ilgisini çeken insanlar, her ne kadar bazılarının diğerlerinden daha uğursuz nedenleri varmış gibi görünse de, her yerden ziyarete gelirler.Soğuk kalpli bir işadamı olan Kin (Yuke Songpaisan), kurbağa efsanesi tarafından Chuen Chiva'ya çekilen birçok kişiden biridir; ama niyeti masum olmaktan uzaktır. Küçük topluluğu üst düzey lüks bir tatil köyüne dönüştürmeyi planlayan Kin, efsanenin gerçekte ne olduğunu ortaya çıkarmak için yola koyulur: bir dolandırıcılık ve bir aldatmaca. Ne yazık ki, beklenmedik bir kaza onu Chuen Chiva'da hiçbir anısı olmadan mahsur bırakır. Onu memleketinde mahsur bırakan hafızasını kaybetmiş adam için üzülen Lookpat, onu yanına alır ve onu mutlu bir şekilde sağlığına kavuşturur. İkili yakınlaştıkça aralarındaki hisler doğal olarak gelişmeye başlar ama mutlulukları ne yazık ki kısa sürer.Anıları aniden geri gelirken, Kin'in Lookpat'ın yalanları olduğuna inandığı yalanlara öfkesi sınır tanımaz. Lookpat'ın değer verdiği her şeyi elinden almaya kararlı olan Kin, tam da bunu yapmaya koyulur. Lookpat, Kin'in gazabını yatıştırıp çok geç olmadan halkını kurtarabilecek mi? 
 • 2021
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.2
Leh Game Rak
Leh Game Rak
Leh Game Rak dizisi Nisha (Esther Supreeleela tarafından oynanan) adında yetim bir kızdan bahsediyor. Bir zamanlar kader, kendisini bir kazada ölen oğlu olarak zengin bir Trilogy ailesinin (Trakarn Punthumlerdrujee tarafından oynanan) varisi olarak gizlemeye karar vermesini gerektiriyor, yani Nicha, yetimhaneye yardım etmeye devam etmeleri şartıyla teklifi kabul etti. Nicha büyümüştü. Daha sonra şirketi yönetmek için yurt dışına gönderildi ve nihayet 20 yıl sonra aile şirketi yöneticisi olarak geri döndü. O da Ice gibi kişiliğini değiştirdi. Öte yandan Akkee (Son Yuke Songpaisan), aynı yetimhaneden Nicha'nın bir arkadaşıdır. Ayrıca annesini öldüren kişi şimdi onu öldürmenin peşinde olduğu için kimlik adını Thunder olarak değiştirdi. Akkee de aynı bursu Trilogy ailesinden aldı. 2020 yılı Tayland dizilerinden biri olan Leh Game Rak Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler.
 • 2020
 • Tayland
 • 50
 • IMDb 7.4
Rak Rai
Rak Rai
Lek, üç yıl yurtdışında okuduktan sonra Tayland'a döner. Orada arkadaşı Win'i bulmayı planlıyor. İkisi de oldukça yakınlar ve Win, Lek'in kız kardeşiyle çıkıyordu. Ama Lek Win'i aradığında, ona üç yıl önce bir araba kazasında öldüğünü söylerler. Lek, Win'in öldüğünü düşünmez ve nerede olduğunu bulmaya çalışır.Ama onu bulduğunda, ondan kaçar. Şaşkın Lek, kızıyla birlikte Win'in yaşadığı Doi Duen Çiftliği'ne gider. Onunla tekrar karşılaştığında Win, Lek'i tanımıyormuş gibi yapar. Onun değişmesine ne oldu? Neden üç yıl boyunca ortadan kayboldu? 2017 yılı yapımı Tayland dizilerinden biri olan Rak Rai Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 7.4
Game Sanaeha
Game Sanaeha
Muenchanok, diğer adıyla Nok, ebeveynleri boşanmakta olan şımarık zengin mirasçıdır. Babası kendisinden yaşça küçük bir kıza aşıktır. Nok, ailesinin evliliğini kurtarmak ve babasını, onu pençelerine düşürmeye cüret eden entrikacı kızdan kurtarmak için çaresizdir. Luckanai, diğer adıyla Nai, Nok'un ebeveynleri Khun Wat ve Khun Vi'nin ev verdiği yetim bir çocuktur. Nai kararlı, sadık ve zekidir. Bu onun ailesi. Ve sevgisi ötesine geçer. Nai, Nok'u yıllardır seviyor. Sonunda, tüm bu karmaşa içinde kızını elde etmek için bir aşk oyunu oynama şansı bulur. Game Sanaeha 2018 yapımı romantik ve dram türünde Tayland dizilerinden biridir. Türkçe altyazılı olarak tüm bölümleri Dizifon farkıyla izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Tayland
 • 110
 • IMDb 7.0
Tayland dizileri izle, en sevilen Tayland yapımı dizileri Dizifon farkıyla Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.