Tayland Dizileri
Fah Fak Ruk
Fah Fak Ruk
Fah Fak Ruk, sağlık problemleri nedeniyle kardeşi Praefah için vekil anne olmayı kabul eden Tongrak’ı konu almaktadır. Praefah, çok fazla düşmanı olan Asavakietikul ailesinin varisi olan Natee'yi sevmektedir. Bu yüzden, Praefah ve Natee öldürülür ve Tongrak'ı tek başına ve hamile bir kadın olarak bırakır. Tongrak, Asavakietikul ailesine dünyaya getireceği varisi hakkında bilgi vermek istiyor. Fakat daha sonra bir oyuncak tasarımcısı olan Kimhan, katilin diğerlerini öldürdüğü gibi varisi  de öldürmek istemesi olduğunu düşündüğü için söylemesini engelledi. Sessiz kalan Tongrak, Kimhan'ın yanında kalır. İkisi  zamanla yakınlaşır ve birbirlerine karşı bazı hisler beslerler. Fah Fak Ruk Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 110
 • IMDb 7.6
Tonhon Chonlatee
Tonhon Chonlatee
Chonlatee ve Tonhon, eskiden yan yana oturan çocukluk arkadaşlarıdır. Yıllar önce, Tonhon ailesiyle birlikte uzaklaştı ve iki çocuk arasındaki yakın dostluğu durdurdu. Yıllar boyunca, Chonlatee, Tonhon'a oldukça sevgi besledi ve sosyal medya güncellemeleri aracılığıyla gizlice onun peşine düştü. Ancak, Tonhon heteroseksüel olduğu ve bir kız arkadaşı olduğu için bunun asla karşılık bulamayacak tek taraflı bir sevgi olduğunu anlıyor.Bir gün Tonhon, Chonlatee ile yeniden bağlantı kurduğu eski mahallesini ziyaret eder. İki çocukluk arkadaşı hızla tekrar yakınlaşır, ancak Chonlatee, birbirleriyle tam olarak ne kadar yakın olduklarından rahatsız olur. İkisi aynı kaseden yemek yerler, aynı yatakta birlikte yatarlar ve Tonhon sürekli onunla vakit geçirmek ister. Bununla birlikte Tonhon, Chonlatee'yi sadece bir "kardeş" olarak gördüğünü ve iki erkeğin bir arada olmasından duyduğu hoşnutsuzluğu açıkça dile getirdi.Chonlatee, Tonhon ile aynı üniversitede okuyan birinci sınıf öğrencisidir. “Kardeşinin” yeni okul hayatına uyum sağlamasına yardım etmeye hevesli olan Tonhon, onu kendisi ve oda arkadaşlarıyla aynı kiralık evde yaşamaya davet ediyor. Chonlatee'nin onunla aynı odada ve aynı yatakta uyumasını bile sağladı. Tonhon'un bilmediği, oda arkadaşları Ni ve Ai'nin aslında bir çift oldukları ve yıllardır ilişkilerini ondan saklıyorlar. Esasen, Tonhon'un üç eşcinsel erkekle yaşadığından haberi yok ve onları sadece "kardeşleri" olarak görüyor.Tonhon ile yaşamak Chonlatee'yi birçok çelişkili duyguyla baş başa bırakır. Bir yandan, hem fiziksel hem de duygusal olarak aşık olduğu kişiye yaklaşma konusunda mutlu ve umutlu hissediyor. Öte yandan, Tonhon'un tüm karışık sinyalleri yüzünden kafası karışmış ve kalbi kırılmış hissediyor. Aralarında bir romantizmin mümkün olup olmadığını veya sevdiği kişiyle olan arkadaşlığını kaybetme riskinin olup olmadığını anlamak Chonlatee'ye kalmıştır. Tonhon Chonlatee Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 47
 • IMDb 7.0
Maturot Lohgan
Maturot Lohgan
Maturot Lohgan, görücü usulü bir evlilikten kaçmak isteyen genç bir kadın hakkındadır. Onunla evlenmeye zorlanan bir hırsız ve gangster tarafından yakalanır. Bu çok klişe ve zorlanmasının nedenleri daha da kötü! Çünkü gangsterlerin lideri ve hırsızımızın babası, asıl kızımızın nişanlısından intikam almak istiyor. Hırsız çetelerini kovalayan ve saklandıkları yeri arayan polistir.Çok farklılar, ama yine de tanışıp birbirlerine aşık olmak kaderleriydi. Ama iki farklı dünyadan insanların sevmesi mümkün mü?Maturot Lohgan 2019 Tayland yapımı dizilerden biridir. Dizifon kalitesiyle Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
 • 2019
 • Tayland
 • 95
 • IMDb 8.1
Rak Nee Hua Jai Rao Jong
Rak Nee Hua Jai Rao Jong
Rak Nee Hua Jai Rao Jong dizisinde Phuwanai, ABD'de bir dergi için uzun bir süre fotoğrafçı olarak çalıştı. Tayland'dan uzun süre uzak kalmıştır fakat daha sonra tatil için geri döner. Krabi'de keyifli tatil yapar ve geceleri avlanmak için bir tekne kiralar.Ravina veya Vina, ekonomik problemleri olduğu bilinen dikbaşlı bir süperstardır. Annesi,  sektörde tanınan zengin bir adam olan Buangsuang'ın Vina ile para karşılığı yemek yeme teklifini kabul eder. Bir yatta buluşurlar, fakat daha sonra Buangsuang, Vina'ya tecavüz etmeye çalışır ve ondan kaçmak için kendini denize atlar.O yüzer ve Phuwanai'nin ileride teknesini görür. Bu yüzden onun teknesine girerek kurtulmaya çalışır. Fakat daha sonra tekne batar, ikisini de denizin ortasında mahsur kalırlar. Issız bir adaya düşer ve birbirleriyle tartıştıktan sonra eve dönmenin yollarını ararlar. Sevilen Tayland dizilerinden biri olan Rak Nee Hua Jai Rao Jong Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2019
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.5
Sawan Biang
Sawan Biang
Leela, Kawee'den ilk görüşte hoşlanan genç bir kadındır ama Kawee onu reddeder. Böylece babasını baştan çıkarır ve onunla evlenir. Kawee, babası genç kadınlarla çıkmaya devam ettiği ve annesinin ölümüne babasının sebep olduğunu düşündüğü için nefretle doludur. Herkesin bilmediği anne, Kawee'nin neden olduğu bir araba kazasında öldü. Leela'dan intikam almak için masum küçük kız kardeşini baştan çıkarır. Düşmanının kız kardeşine aşık olduğu için intikamı geri teper.Ken, yeni üvey annesi Leela'dan (NamPueng) intikam almak için yeni kayınvalidesini baştan çıkaran zengin bir playboy olan Kawee'yi oynuyor.Kawee (Ken) yeni üvey annesi Leela ve ailesine tepeden bakar çünkü onların iyi olmayan altın arayıcılar olmadığını düşünür. Üvey annesinin babasıyla sadece onu reddettiği için evlendiğini biliyor. Gururu incinmişti ve intikam almak istiyordu. Ayrıca Kawee'nin babası çok zengindir.Narin (Ann), Leela'nın masum küçük kız kardeşidir. Narin masum bir şekilde Kawee ve Leela arasındaki savaşa atılır. Sawan Biang Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2008
 • Tayland
 • 95
 • IMDb 7.5
Ugly Duckling Perfect Match
Ugly Duckling Perfect Match
Ugly Duckling Perfect Match dizisinde, Junita, insanlar yüzünün şişman olduğunu söylediği için estetik ameliyat oldu. Kimyasallara alerjisi olduğunu bilmeden her yerinde sivilcelere neden olarak yüzünü mahvetti. Tamamen iyileşmesi bir yıl alacaktı. Olaydan sonra kimse ona yaklaşmak istemedi ve onu gören kişi ona hayalet suratlı diyecekti. Dayanamadı ve annesine Bangkok'un sosyal hayatından kaçınmak için kırsaldaki bir kolejde okumasına izin vermesi ve Çirkin Ördek Yavrusu forumunun önerdiği bir doktor tarafından yüz tedavisi görmesi için yalvardı. Ve burada yakışıklı, flörtöz, beş parasız kıdemli ve görünüşüne rağmen içtenlikle onunla arkadaş olan Suea ile tanışır. Ugly Duckling Perfect Match Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon farkıyla tüm bölümleri sizlerle!
 • 2015
 • Tayland
 • 50
 • IMDb 7.4
Ugly Duckling Don’t
Ugly Duckling Don’t
Ugly Duckling Don't dizisinde ilkokulda aşık olduğu kadına aşkını itiraf eden Maewnam, çocuk onu tüm arkadaşlarının önünde reddettiğinde kelimenin tam anlamıyla yıkılır. Ona çirkin diyor ve o anda kafasına bir kutu takmaya karar veriyor. Maewnam bu olaylardan gerçekten zarar görür ve gerçekten çirkin olduğuna inanarak kutunun arkasına saklanır. Okula dönmek zorunda kalan Maewnam, Minton ve Zero ile tanışır. Minton tatlı, arkadaş canlısı ve okulda yeniyken Zero, sorunlarını çözmek için yumruklarını kullanan kötü şöhretli bir baş belasıdır. Soru şu: Bunca yıl önce ona çirkin diyen çocuk kim? Minton mu? Zero mu? Başka bir kişi mi?Ugly Duckling Don't Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Tüm bölümleri hd kalitede kesintisiz izleyebilirsiniz.
 • 2015
 • Tayland
 • 50
 • IMDb 7.8
I Need Romance Tayland
I Need Romance Tayland
I Need Romance Tayland yapımında, birkaç başarısız ilişkiden sonra aşk fikrinden vazgeçen, orijinal adı Kore dizisinde "Jubjang" olan 33 yaşında bir işkolik Najai ile karşılaşıyoruz.17 yıl önce ailesiyle Amerika'ya gitmeden önce annesiyle birlikte büyüttüğü bir çocuk olan "Arlan", diğer adıyla "Arlan X" ile yeniden bir araya gelir.Arlan şimdi 26 yaşında yetenekli bir söz yazarı olarak geri döndü ve bir gün ona geri döneceğine dair Najai'ye verdiği sözü tutuyor. Ancak Alan, çocukluklarından beri aynı zeki, masum ve kibar Najai'ye gelmek yerine sert, dikenli bir dış kabuğu olan biriyle tanışır. Ama yine de Arlan onu hala biricik olarak görüyor.Najai onu yalnızca bir çocuk ve baş belası olarak görürken, Arlan, itiraf ve şefkat eylemlerinin ortasında aşka olan inancını geri kazanmayı kendine amaç edinmiştir. I Need Romance Tayland Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 7.7
So Wayree
So Wayree
So Wayree, çalışmalarına devam etmek için yurt dışına gitmeden önce Kadınlar Gecesi yapan Paramitha'nın hikayesini konu almaktadır. Mitha, arkadaşı Pam'in içkisine uyuşturucu koyduğunu bilmiyor. Mitha, ertesi gün uyandıktan sonra bir otel odasında bir adamla birlikteyken şok oldu.Mitha konuyu kimseye söylemedi ve yurtdışına uçmaya devam etti. Mitha bunalımdadır ve hamile olduğunu öğrendiğinde neredeyse intihar eder. Neyse ki, Nick ve Nina adında bir çift ikiz doğurana kadar Mitha'yı cesaretlendiren Maew Teyze vardır.Maew Teyze, Mitha'nın ebeveynlerine Nina ve Nick'i evlat edindiğini söyler. Mitha'nın ikizlere çok yakın olduğunu gördüklerinde kimse Nick ve Nina'nın durumundan şüphe etmez. Mesele Mitha ve Maew Teyze arasında bir sır haline geldi.Beş yıl sonra Mitha, Nick ve Nina ile Tayland'a döndü ve babasının şirketinde çalıştı. Mitha, rakiplerinin şirketinde çalışan Parin'in beş yıl önce kendisinden sorumlu kişiyi beslediğini öğrenince şok olur.Parin ayrıca önce Mitha'ya yaptıklarından dolayı suçluluk duyar ve beş yıl sonrasına kadar özür dilemek için Mitha'yı bulmaya çalışır. Parin, Mitha'ya kendisini kabul edebileceğini hatırlatır, ancak Mitha'nın hâlâ kinci olduğunu düşünmez ve şirketinin ihale bilgilerini çalmak için kirli taktikler kullanır. So Wayree Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde yer almaktadır. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Tayland
 • 95
 • IMDb 7.6
F4 Thailand: Boys Over Flowers
F4 Thailand: Boys Over Flowers
F4 Thailand: Boys Over Flowers, en zenginlerinin çocukları tarafından doldurulan seçkin bir okula gitme şansı yakalayan fakir bir geçmişe sahip, sade görünümlü alıngan bir kızı takip ediyor. “F4” adlı okulun en etkili dört öğrencisiyle tanışır. Bunlar, insanları kırmızı kartla etiketleyen bir grup erkektir; bu, temelde diğer tüm öğrencilerin “işaretlilere” zorbalık yapmaları ve böylece ayrılmaları için bir işarettir. Kız, işaretli arkadaşını savunur ve kendi kırmızı kartını alır. F4'ün lideri ve başka bir üye, sözde zarafet eksikliğine rağmen yavaş yavaş ona aşık olduğunda olaylar gelişir.F4 Thailand: Boys Over Flowers Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Tayland
 • 65
 • IMDb 8.9
Dare to Love
Dare to Love
Dare to Love: Hai Ruk Pipaksa, Tayland'da Kanal 3 orijinal ağında 8 Temmuz 2021'den 26 Ağustos 2021'e kadar ilk kez yayınlanan bir Tayland romantik televizyon drama dizisidir, ayrıca İngilizce altyazılı Netflix ağında da mevcuttur.Bu Tayland dizisi, okuldaki en güzel son sınıf öğrencisine gizlice sevgi besleyen yakışıklı bir genci konu almaktadır. Zaman geçer ve sevdiği kız, oldukça yetenekli bir avukat olur. Kendisi ise hala çalışmalarına devam etmektedir. Ders çalışırken, bir yandan da sevdiği kişiyi takip ederek onun kalbini kazanmaya çalışır. Ona aşık olmasına rağmen, avukatın kendisini kabul edip etmeyeceğinden emin değil çünkü onun yanında başka nitelikli genç erkekler var. Dare to Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor.
 • 2021
 • Tayland
 • 90
 • IMDb 7.7
Sapai Jao Sua
Sapai Jao Sua
Sapai Jao Sua Tayland dizisinde ünlü bir iş adamı olan Tien ve karısı Liu'nun dört çocuğu vardır. Bunlar; Traipob, Traitep, Traipoom ve Traiwit. Tien, tüm çocuklarının yaşamını önceden planlamıştır. Kiminle evlenmeleri gerektiğini, onların düşüncelerini dikkate almadan, hatta ne okumaları gerektiğine bile kendi karar vermektedir.Tien’in üç oğlu da tekstil sektöründe babalarına yardım etti, ancak en küçük oğlu Traiwit, abileri gibi çalışmak istemedi. Polis olmayı çok istiyordu ve bu yüzden Tayland'ın Kuzey-Doğu kısmına gitmek için evini terk etti.Orada, zaman içerisinde Fahsai ile tanıştı. Traiwit ilk başta kim olduğunu söylemez, bu yüzden Fahsai, Traiwit'in kendini kandırmaya çalıştığını düşündü ve ondan hoşlanmadı.  Peki zaman içerisinde hikayeleri ne olacak? Sapai Jao Sua Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz. 
 • 2021
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 7.7
Kaew Lerm Korn
Kaew Lerm Korn
Kaew Lerm Korn dizisinde Kaew ve Chidchanok, babalarının tüm servetini miras almak isteyen amcaları yüzünden ayrı hayatlar yaşayan ikizlerdir. Kaew, kötü bir anne ve kız kardeşi ile zor şartlar altında yaşamına devam ederken, Chidchanok Fransa'ya gittikten sonra babasıyla birlikte yaşıyor. Chidchanok, daha sonra annesini bulmak için Tayland'a dönüş yapmaya karar verir. Sonunda ikizler birbirleriyle tanışır. Kendilerini öldürmek isteyen amcalarından kurtulmak için birbirlerine yardım etmekten başka çareleri yoktur. Aksiyon, romantik türde 2021 dizilerinden Kaew Lerm Korn Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2021
 • Tayland
 • IMDb 7.7
Ruk Nirun Juntra
Ruk Nirun Juntra
Ruk Nirun Juntra, ölümsüz bir adam ve sıradan bir kızın aşk hikayesini konu almaktadır. Basit ve sakin bir hayat süren bir muhasebeci olan Tongjan, yanlışlıkla kötü giden bir uyuşturucu anlaşmasına girdiğinde ölümcül bir macera yaşamak üzeredir. Bir multi-milyoner olan Tacha, "Black Pearl" çetesine karşı tanık olduğu için onu birden fazla tehlikeli karşılaşmadan kurtarır. Tacha, eski sevgilisine benzediği için doğal olarak ona çekilir. Onu bir daha kaybetmemeye kararlıdır. Tacha'nın ölümsüz hayatı, 200 yıl önce kalbine hançer saplayan bir vampirle savaşması ve dudaklarına kan damlacıklarının sıçramasıyla başladı. Tongjan yavaş yavaş bu vampire âşık olduğunu öğrenir ama onun ay ışığı altında varlığını kabul edebilecek midir? Ruk Nirun Juntra Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Tayland
 • 130
 • IMDb 7.3
Tayland dizileri izle, en sevilen Tayland yapımı dizileri Dizifon farkıyla Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.