Dram
Young and Beautiful
Young and Beautiful
Young and Beautiful, Chen Guo'nun aynı adlı romanından uyarlanmıştır ve kız, çok çalışmak için tek başına Şanghay'a giden Liu Wen Jing adlı bir kızı konu alır. 2008 yılında, Liu Wen Jing adlı küçük bir köyden gelen 19 yaşındaki kız, tek başına Şanghay'a gider. Aynı zamanda büyük şehirde mücadele eden bir grup gençle tanışır ve Hua Hua, Wei Wei, Xing Tian Ming, Qiao Hai Feng ve Yan Liang Kun ile arkadaş olur. Liu Wen Jing akıllı ve çalışkandır. Xing Tian Ming'in ve kendi kendine çalışmanın yardımıyla üniversiteye girer ve aynı zamanda şarap satan bir iş bularak ilk maaşını kazanır. Ancak memleketinin zayıf ebeveynleri onu para için çok çalışmaya zorlar ve birkaç kez aldatılır. Arkadaşlarının yardımıyla kaçmayı başarır. Zengin bir erkek arkadaş olan Ye Hui ile tanıştıktan sonra, Liu Wen Jing'in kibiri büyür. Ye Hui adına iş yapıyormuş gibi yapıyor ama gizlice kendisi için bir servet kazanmak istiyordu. Bu olay sadece Ye Hui'nin ondan ayrılmasına neden olmakla kalmaz, aynı zamanda ona güvenmediği için yardım eden Xing Tian Ming'i hapse gönderir. Daha da kötüsü, çaresiz kalınca annesi, tedavi masraflarını karşılayamadığı için ölür. Liu Wen Jing sonunda, gerçekten mutlu bir hayatın, arkadaşlar gibi idealler için savaşmak olduğunu anlar. Hatalarını düzeltmeye ve her şeye yeniden başlamaya karar verir. 2021 Çin dizilerinden Young and Beautiful Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.2
Plerng Ruk Plerng Kaen
Plerng Ruk Plerng Kaen
Plerng Ruk Plerng Kaen, 11 Eylül - 6 Kasım 2019'da Kanal 3'te (Çarşamba ve Perşembe) yayınlanan Tayland yapımı romantik ve yetişkin dizisidir. Dizi aynı zamanda Fiery Love veya Fiery Revenge adıyla da biliniyor. Tüm bölümleri Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle yer almaktadır. Dizinin kısaca konusundan bahsetmek gerekirse; Urawee ve Unthiga, birbirleriyle sürekli olarak rekabet eden üvey kız kardeşlerdir. İki kardeşin saf sevgisini bahis olarak kullanırlar. Urawee bunu gerçek aşka inanmadığı için kız kardeşinden intikam almak için kullanacak ve Unthiga sevdiği kişinin kalbini kazanmak için bütün yollara başvuracaktır. Ama bu oyunun kontrolü onların elinde olmayacaktır. Dizinin başrol oyuncuları, Jooy Warattaya Nilkuha, Rita Sririta Jensen, Boy Pakorn Chatborirak ve Punjan Kawin Imanothai karşımıza çıkmaktadır. Bu romantik ve dram dizisinin tüm bölümleri Dizifon farkıyla izleyebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2019
 • Tayland
 • 110
 • IMDb 7.0
Everyone is There
Everyone is There
Bu 60 dakikalık mini dizi 16 Ocak 2020'de yayınlandı. Bilindiği gibi Drama Stage, tvN tarafından 2019'un sonlarından 2020'nin başlarına kadar yayınlanan tek perdelik bir drama programıdır.  Hikaye, sessiz ve içine kapanık olduğu bilinen Soo Yeon (Roh Jeong Eui) adlı ortaokul gencinin hikayesine odaklanıyor. Varlıklı bir ailede büyüdü, ama ne yazık ki okulda daha az şansı vardı. Soo Yeon, arkadaşlarının zorbalığının kurbanı olur. Bir güne kadar buna daha fazla dayanamadı ve hayatına son vermeye niyetlendi. Neyse ki, Soo Yeon'u niyetinden vazgeçmeye ikna etmeyi başaran bir kurtarıcı figür vardı. O andan itibaren, Soo Yoon ve kurtarıcıları savaşmaya ve onu taciz eden tüm öğrencilerin intikamını almaya başladılar. Öte yandan, Soo Yoon'un Jung Yeon (aynı zamanda Roh Jeong Eui tarafından oynanan) adında bir ikiz kardeşi vardır. Yüzleri çok benzer olsa da kişilikleri çok farklıdır. Jung Yeon, para kazanmak için suç işlemekten bile çekinmeyen şiddete başvuran bir genç olarak büyür. Roh Jeong Eui'nin yanı sıra, Everyone is There'de ayrıca daha önce Class Of Lies ve The Fiery Priest dramalarında çarpıcı görünen Geum Sae Rok da rol alıyor. Everyone is There Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.0
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo, Tong Hua'nın Çin romanı Bu Bu Jing Xin'den esinlenmiştir. Tam güneş tutulması sırasında, o zamanlar 25 yaşında olan 21. Yüzyılda yaşayan bir kadın olan Go Ha-jin, Goryeo Hanedanlığı dönemine zamanda yolculuk yapar. Prens Wang Wook'un Karısının kuzeni Hae Soo'nun vücudunda uyanır. O sırada Goryeo Ülkesini yöneten Wang Ailesinin tüm kraliyet prensleriyle arkadaş olur. Başlangıçta, hasta kuzeninin kocası olan sıcak kalpli 8. Prens Wang Wook'a aşık olur. Ancak daha sonra, o zamanlar uğursuz kabul edilen bir yara izinden dolayı yüzünü bir maskenin arkasına saklayan soğuk kalpli, korkunç ve tehlikeli olan 4. Prens Wang So'yu sevdiğini fark etti. Moon Lovers konu olarak, Hae Soo'nun taht uğruna birbirlerini öldürmeye zorlanan kraliyet prensleriyle arkadaş olduktan sonra nasıl mücadele ettiğini anlatıyor. Ünlü oyuncuların rol aldığı tarihi ve romantik türde sevilen dizilerden biridir. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.7
Massaya
Massaya
Massaya, büyükannesiyle yaşamaya giden ancak orada yaşayan akrabalarıyla sorunlara dahil olan genç bir kadın hakkında 2017 Tayland dizisidir. Bu dizi, Mik Thongraya ve Mookda Narinrak'ın başrollerini paylaştığı 1900'lerde geçiyor. Bu yapım “kuzenler” hakkında ama Massaya'nın (mookda) babası Lak'ın (Mik) büyükannesi tarafından evlat edinildi, yani bu ikisi kuzen ama kan bağı yok. Massaya'nın annesi ve babası öldükten sonra, büyükannesi seçmediği bir kızla evlendiği için onu terk ettiği için kendine içerliyordu. Bunu telafi etmek için, Lak'ın büyükannesi Massaya'yı evine gelip büyütmek için bulmaya karar verir. Lak ve Massaya, birbirlerine karşı hisler geliştirirken kendilerini bulmak ve ilişkilerini gizlemek zorunda oldukları için birçok farklı mücadeleden geçtiler.  Massaya tüm bölümlerini Dizifon kalitesiyle Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Tayland
 • 100
 • IMDb 7.2
Doctors
Doctors
Doctors Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Ji Hong, lise öğretmeni olmaya karar vermiş bir doktordur. En sevdiği komşusunun torunu olan ve onun öğrencisi olduğu ortaya çıkan pervasız bir öğrenci olan Hye Jung ile tanışır. Derin ilişkileri, romantik bir öğrenci-öğretmen ilişkisi içinde olmakla suçlanmalarına neden oldu. 13 yıl sonra aynı hastanede beyin cerrahisi sırasında aniden karşılaşırlar. Hye Jung, Ji Hong lise sevgilisini korumak için dışarı çıktığından, tıbbi uygulama hatası nedeniyle büyükannesinin ölümünün intikamını almaya kararlıdır. Arada, ameliyathanede, ilişkileri içinde ve hastane ve yatırımcıları içindeki siyasi anlaşmazlıklarda sayısız zorlukla karşı karşıya kalırlar. 2016 yılında yayınlanan ve pek çok ünlü oyuncunun yer aldığı Güney Kore dizisi Doctors tüm bölümleriyle sitemizde yer almaktadır. Gerçekten belalı kadınları, başarı hikayelerini ve tatlı bir romantik dramayı seviyorsanız, Doctors tam size göre! Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.7
You Complete Me
You Complete Me
You Complete Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin draması, Xiao Mo Li'nin Little Storm 1.0 romanından uyarlanmıştır. Yüksek IQ'lu yatırım bankacısı elit Gao Shan ve Lin Wo'yu takip ediyor. Dizi, yatırım bankalarının hayatta kalması ve aşk için verdikleri savaşla ilgili stratejik bir plan hazırlıyor. Gao Shan, hesaplamalarda yetkin, yüksek IQ'ya sahip bir yatırım bankacısıdır. Babasının kaza sonucu ölümü her zaman onun üzerinde oyalandı ve gerçeği merak ediyor. Gerçeği aramak için, bir iş başvurusunda bulunmak için tek başına Mo Tian'a gelir. Yanlışlıkla planlama ve her şeyi kendi kontrolü altında tutma konusunda iyi olan son derece zeki biri olan Lin Wo'ya aşık olur. Gao Shan'ın görünüşü tüm planlarını alt üst eder ve dünyası tamamen değişir. İkisi çeşitli zorluklar ve engellerle birbirine eşlik eder, ancak affedilmez bir yanlış anlaşılma nedeniyle yolları ayrılır. İki yıl sonra, ikisi tekrar buluşur. Lin Wo'yu geri kazanmak için Gao Shan stratejik bir aşk planı yapar. You Complete Me tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Mysterious Love
Mysterious Love
Mysterious Love izle, Çin dizisi Ruoshui Qianliu'nun Half Yin romanından uyarlanmıştır. Soğuk huylu askeri adam Li Teng ile bir vedanın ardından beş yıl içinde yeniden bir araya gelen tiyatro oyuncusu Ruan Nian Chu arasındaki aşk hikayesini konu almaktadır.Tuhaf tiyatro oyuncusu Ruan Nian Chu, mükemmel bir IQ'ya, iş zekasına ve yakışıklı görünüme sahip, soğuk kalpli bir adam olan Li Teng ile yanlışlıkla tanışır. Li Teng, Ruan Nian Chu'yu bir krizden kurtarır. İkisi birbirleri üzerinde iyi bir izlenim bırakıyor, ancak yaşam yönleri birbirinden çok farklı. Ayrı yollara giderler. Beş yıl sonra, bir yeniden birleşme Ruan Nian Chu'nun rutin hayatını bozar. İkisi arasındaki ilişki hızla ısınır, ancak çok sayıda engelle karşılaşırlar. Yanlış anlaşılmaları ve krizleri çözdükten sonra ikisi birbirine tutunur ve birbirleri için savaşır.Mysterious Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle keyifle izleyebilirsiniz. 2021 Çin dizisi tüm bölümleriyle bu adreste!
 • 2021
 • Çin
 • 35
 • IMDb 8.0
Midsummer is Full of Love
Midsummer is Full of Love
Midsummer is Full of Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Dizi, Güney Koreli Won Soo-ryeon'un mangası “Full House”dan uyarlanmıştır.  Yetenekli bir müzisyen kız olan Luo Tian Ran, tesadüfen idol süperstar Jin Ze Yi ile tanışır. Birlikte yaşamaya zorlanırlar ve ortaya komik bir aşk hikayesi çıkar. Luo Tian Ran, tuhaf bir kişiliğe, güçlü bir özgüvene ve besteci olma hayallerine sahip, acemi yetenekli bir müzisyendir. Şans eseri, Luo Tian Ran idol süperstar Jin Ze Yi ile tanışır ve ikisi aynı çatı altında yaşamaya başlar. İki insan çok farklı kişiliklere sahip ve birbirleriyle çatışmaya devam ediyor. Birlikte yaşamaya başladıklarında, bir dizi gülünç ve romantik aşk hikayesini takip edeceksiniz. Luo Tian Ran ve Jin Ze Yi arasındaki romantik hikaye nasıl bitiyor? Sonsuza kadar birlikte olacaklar mı? Midsummer is Full of Love tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Raeng Tawan
Raeng Tawan
Raeng Tawan Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Kate (Chippy) yurtdışında eğitim gördükten sonra Tayland'a döner. Aynı zamanda küçük erkek kardeşi Pu'nun (Aum) kız kardeşini öldürmekle suçlanır. Bunun bir yanlış anlaşılma olduğuna inanıyor ve Pu'yu gerçek katili araması gerektiğine ikna etmeye çalışıyor. Pu, erkek kardeşinden ve tüm ailesinden intikam almaya heveslidir. Romantik, dram ve intikam konulu Raeng Tawan tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Başrollerde Athichart Chumnanon ve Chippy Sirin Preediyanon gibi başarılı oyuncular yer almaktadır. Şaşırtıcı karakter ve intikam temalı diziler seviyorsanız Tayland yapımı bu diziye başlayabilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Tayland
 • 110
 • IMDb 7.0
My Dear Destiny
My Dear Destiny
My Dear Destiny Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Yi döneminde, tehlikeli Zhangzhou ülkesinde barış içinde ve birlikte yaşayan İnsanlar, Kurtlar ve Büyücü grupları vardı. Hu Yi Xuan tarafından oynananMi Qi Qi, her zaman iyimser, eğlenceli ve iyimser olan eski bir ruhtan gelen ölümsüz bir aziz kızdır. Kabilesinden kovuldu ve şimdi Zhang Si Fan tarafından oynanan Yizhi prensi Lu Ao ile ilgileniyor. Kibirli bir adam, dövüş sanatlarında güçlü ve hayatında her zaman dikkatli. Şimdi Mi Qi Qi bir prenses olur ve üç kabile arasında kargaşa içinde olan doğal dünyada barışı korumak ve muhafaza etmek için Lu Ao ile birlikte çalışır. Yolculuklarında ikisi sonunda aşık oldular ve birbirlerinden etkilendiler. Mi Qi Qi ve Lu Ao'nun bir sonraki mücadelesinin bitiş hikayesinde ne olacak? Bu dünyanın insanlarını barışa geri getirmeyi başarabilecekler mi? 18 Mayıs 2020'den itibaren Youku kanalında yayınlanan Çin drama dizisi tarihsel ve tomantik türdedir. Bu drama, yönetmen Shen Jin Fe tarafından yönetildi. Daha önce "I'm a Pet At Dali Temple" dizisinde rol alan Hu Yi Xuan, oyuncu Zhang Si Fan ile başroldeydi. Sadece ikisi değil, 36 bölüm süren dizide Wang Zi Tong, Li Ge Yang, Hu Wen Zhe de rol alıyor. My Dear Destiny Çin dizisinin tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Twenty-Twenty
Twenty-Twenty
Twenty-Twenty Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Henüz yetişkin olduklarında karşılaştıkları gerçekçi sorunları paylaşan yirmi yaşındakilerin hayallerini ve aşklarını anlatıyor. Lee Hyun Jin ve Chae Da Hee tanışır ve kendi sınırlarını oluşturarak birlikte olgunlaşmaya başlarlar. UP10TION'dan Kim Woo Seok, Lee Hyun Jin olarak karşımıza çıkıyor. Yirmi yaşında ve bağımsız oluyor. Hyun Jin, Da Hee'nin hayatına değişiklik getiren kişi olacak. Ailesi sadece işi umursadığı için yalnız hissederek büyüdü. Rahatlayabilmesinin tek yolu müzik hakkında rüya görmekti. O bir ekibin parçası ve beste yapıyor. Han Sung Min, Chae Da Hee olarak rol alıyor. Şimdiye kadar bekar annesinin karar verdiği gibi yaşadı. Artık bir yetişkin olur ve annesinin kurduğu çitlerden kurtulmanın hayalini kurmaya başlar. İnsanlardan belli bir mesafeyi korumayı seven yirmi yaşında soğuk ve şık bir kızdır. Jeong Ha Jun olarak Park Sang Nam ise Da Hee ile aynı bölümde ve aynı yılda öğrencidir. Kibar ve düşüncelidir. Da Hee değiştiği için yabancı hissediyor. Kang Dae Geun ise Hyun Jin'in ekibinin bir parçasıdır. Yapımcı olmayı hayal ediyor. Bu gençlik dizisinin tüm bölümleri Dizifon farkıyla sizlerle buluşuyor. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 26
 • IMDb 8.0
The Legend of Jinyan
The Legend of Jinyan
The Legend of Jinyan Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dizi, Wenqing Jiepei tarafından yazılan “The Concubine Can't Be Admired” adlı romandan uyarlanmıştır. Kendisi için evlenen kız kardeşini kurtarmak için yeni halefine yaklaşan generalin kızının hikayesini konu almaktadır. Jin Yan (Kabby Hui) adında cesur ve kibar bir genç kızı anlatıyor. Bir generalin kızıdır. Saraya girerken tesadüfen, her zaman birçok düşmanla çevrili genç imparator Xiao Yu (Chen Jing Ke) ile tanıştı. Casus olduğundan şüphelenene kadar Jin Yan'ın saray hizmetçisi olduğunu düşündü. Xiao Yu, kibirli bir adam ve Xiao Qi'nin (Ryan Zhang) kardeşidir. Öte yandan Wen Suyu (Zhao Yaoke) küçük kız kardeşiyle evlendi. Başlangıçta Xiao Yu ve Jin Yan her zaman birbirleriyle kavga etseler de, sonunda yavaş yavaş aşık oldular. Ülke ve halkı için birlikte çalışırken, birlikte birçok zorluğun üstesinden geldiler, tatlı bir aşk hikayesi yaşadılar. Bir sonraki Prenses Jinyan ilişkisinin hikayesinin sonu nedir? İkisi birleşip her engelle karşılaşacak mı? 2020 yılı yapımı Çin dizilerinden biri olan The Legend of Jin Yan tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.6
Twisted Fate of Love
Twisted Fate of Love
Twisted Fate of Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Yardımsever bir kral tarafından yönetilen yeni bir çağın başlatılmasıyla ilgili bir hikayede, eskiden kardeş gibi olan iki sevgili ve iki arkadaşı takip eder. Pang Yu (Tan Jianci) ve Feng Xi (Jin Han) birbirlerine derinden değer veren eski arkadaşlardı - biri zarif ve centilmen, diğeri ise olağanüstü yetenekli ama bunu belli etmiyor. Dong Yue'nin (Sun Yi) görünümü nedeniyle, Pang Yu ve Feng Xi sonunda bir anlaşmazlığa düşer ve düşmana dönüşür. Dong Yue, Pang Yu'nun tahta geçmesine yardım etme çabalarında daha büyük düşmanlarla karşı karşıya kaldıkça iki adamı barış yapmaya teşvik eder. Çekimler 30 Haziran 2019'dan 5 Ekim 2019'a kadar üç ay sürdü. Sun Yi ve Jin Han'ın doğum günleri 3 gün arayladır. İkisi de Haziran 1993 doğumludur. Twisted Fate of Love Çin dizisi tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Tarihi ve romantik diziler seviyorsanız başlayabilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
Dram Asya dizileri yer almaktadır. Duygusal olarak pek çok insanı ağlatmayı başaran dram Asya dizileri DiziFon adresinde!
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.