Dram
Come and Hug Me
Come and Hug Me
Come and Hug Me, seri katil babası gençken sevdiği kadının (Jin Ki Joo) ebeveynlerini öldüren bir dedektifin (Jang Ki Yong) karmaşık hikayesini takip ediyor.Jang Ki Yong, Yoon Na Moo/Choi Do Jin'i oynuyor. Şiddetli bir seri katilin oğlu olarak hayat onun için biraz zor olmuştur. Ve babası sevdiği kızın anne ve babasını öldürdüğünde, ömür boyu suçluluk duygusuyla baş başa kalır ve bu onun sürekli olarak olanlar için kefaret aramasına neden olur.Na Moo ise çok sakin ve sabırlı bir tavrı var, ancak duyguları gözlerinden belli oluyor. Hissettiği ıstırap, o yaş dolu gözlerde parlıyor. Sonra babası gibi olma korkularıyla baş etmesi gerekiyor. Dünya onu sürekli babasıyla karşılaştırıyor gibi görünüyor, ama gerçekten istediği gibi tam tersi olabilir mi?Bu drama, iki elin birbirine uzandığı ve çiçek açtığı, birbirini sıcak ve güvende tuttuğu tam o anı gösteriyor. Come and Hug Me izleyicilere hayatın mucizelerle dolu olmamasına rağmen, daha iyi olması için hala küçük bir umut olduğunu söylemek istiyor. Come and Hug Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 35
 • IMDb 7.9
Shopping King Louie
Shopping King Louie
Lüks bir hayat süren uçsuz bucaksız bir iş imparatorluğunun genç ve yakışıklı varisi Louis, hafızasını kaybetmesine neden olan bir trafik kazası sonucu evsiz kalır. Gerçek kimliğini öğrenene kadar ona bakmayı kabul eden meleksi bir kızla tanışır. Evsiz Louis'e doğru miktarda harcamayı öğretmeye çalışır, ancak hafızasını kaybetmeden önce gerçek kimliğini asla bilemediği için harcama alışkanlıklarına şaşırır.Romantik ve yaşam türünde 2016 Kore dizilerinden biri olan Shopping King Louie Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.5
Who Are You: School 2015
Who Are You: School 2015
Lee Eun Bi (Kim So Hyun), Tongyeong'daki Love's House yetimhanesinde yaşıyor ve genç sakinler ona bir anne figürü olarak bakıyor. Okulda arkadaşsız olduğunu ve Kang So Young (Jo Soo Hyang) tarafından yönetilen bir grup kötü kız tarafından acımasızca zorbalığa uğradığını bilmiyorlar, bu sırada öğretmenler görmezden geliyor.Öte yandan Go Eun Byul (Kim So Hyun), Seul'ün Gangnam Bölgesi'ndeki en prestijli özel lise olan Segang Lisesi'nin en popüler kızıdır. Eun Byul'un en iyi arkadaşları Cha Song Joo (Kim Hee Jung) ve Lee Shi Jin (Lee Cho Hee) ve okulun yıldız yüzücüsü Han Yi Ahn (Nam Joo Hyuk) ile ortak bir çekiciliği paylaşıyor. Ancak Eun Byul'un, Jung Soo In adlı bir kızı içeren bir sır da dahil olmak üzere sırları vardır.Eun Bi ve Eun Byul tamamen birbirine benziyor, ancak yalnızca Eun Byul diğerinin varlığından haberdar.Bir gün, Tongyeong'a okul gezisinde Eun Byul gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Aynı zamanda, Eun Bi haksız yere okuldan atılır ve Segang'a transfer olur. Yaralı ve hafızasını kaybetmiş Eun Bi, ikizi Eun Byul ile karıştırılır ve Segang'ın sakladığı sırlardan habersiz, onun kendinden tamamen farklı hayatını yaşamaya başlar.Who Are You: School 2015 Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.7
Fah Fak Ruk
Fah Fak Ruk
Fah Fak Ruk, sağlık problemleri nedeniyle kardeşi Praefah için vekil anne olmayı kabul eden Tongrak’ı konu almaktadır. Praefah, çok fazla düşmanı olan Asavakietikul ailesinin varisi olan Natee'yi sevmektedir. Bu yüzden, Praefah ve Natee öldürülür ve Tongrak'ı tek başına ve hamile bir kadın olarak bırakır. Tongrak, Asavakietikul ailesine dünyaya getireceği varisi hakkında bilgi vermek istiyor. Fakat daha sonra bir oyuncak tasarımcısı olan Kimhan, katilin diğerlerini öldürdüğü gibi varisi  de öldürmek istemesi olduğunu düşündüğü için söylemesini engelledi. Sessiz kalan Tongrak, Kimhan'ın yanında kalır. İkisi  zamanla yakınlaşır ve birbirlerine karşı bazı hisler beslerler. Fah Fak Ruk Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 110
 • IMDb 7.6
Kill Me, Heal Me
Kill Me, Heal Me
Kill Me, Heal Me dizisinde Cha Do Hyun (Ji Sung), yaşamı tehdit eden birkaç travmatik olayın ardından dissosiyatif kimlik bozukluğu (önceden çoklu kişilik bozukluğu olarak biliniyordu) geliştiren üçüncü nesil bir iş varisi. Kendisine gizlice yardım eden birinci sınıf psikiyatri asistanı Oh Ri Jin'in (Hwang Jung Eum) yardımıyla hayatının kontrolünü yeniden kazanmaya çalışır. Ancak Ri Jin'in ikiz kardeşi Oh Ri On (Park Seo Joon), zenginlerin vicdansız hayatlarını ortaya çıkarmaya kararlı bir yazardır ve Do Hyun'u takip etmeye başlar. Do Hyun, yedi kişiliğinden biri onun yerine onun kontrolünü ele geçirmeden önce durumunu kontrol edebilecek mi? Kill Me, Heal Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 62
 • IMDb 8.3
The Memory About You
The Memory About You
The Memory About You dizisinde 90'lardan sonra üniversite öğrencisi olan Yan Xiao Chen, aslen sıradan bir aileden gelen mutlu bir kızdır, ancak üniversiteye giriş sınavı yılı boyunca bir dizi olay onun kaderini değiştirir.Sıkıntı içinde büyüdüğünden, öğrenim ücretini ödemek için çalışmak üzere bir bara gitmek zorundadır. Yanlışlıkla zengin bir adam olan Cheng Zhi Yuan ile tanışır ve kolej erkek arkadaşı Shen Hou kıskanır.Üniversiteden mezun olduktan sonra, Yan Xiao Chen ve Shen Hou kariyerlerinde tekrar tekrar bir duvarla karşılaşırlar, ancak ikisi çok çalışarak kesin sonuçlara ulaşır. İlişkileri istikrar kazanır ve evlenmeye karar verirler.Ancak, düğünlerinin arifesinde Yan Xiao Chen, babasının ölümüne Shen Hou'nun annesinin sebep olduğunu öğrenir.Evlilik dağılır ve Shen Hou kalp kırıklığını yatıştırmak için Amerika Birleşik Devletleri'ne gider. Yan Xiao Chen'in başı yine belaya girer ve Cheng Zhi Yuan'dan yardım istemek zorunda kalır.Yan Xiao Chen en kırılgan ve acı içindeyken, Cheng Zhi Yuan ona sıcak bir şekilde değer verir ve Yan Xiao Chen ona olan bağımlılığını artırır.Ancak Shen Hou tekrar geri döndüğünde, Cheng Zhi Yuan hakkında daha da büyük sırlar getirir.Tüm bunları yaşadıktan sonra, Yan Xiao Chen içsel duygularını yeniden onaylar ve nefreti affetme ile değiştirmeye, iç kalbini takip etmeye ve aşkta son bir seçim yapmaya karar verir.The Memory About You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 6.7
Tonhon Chonlatee
Tonhon Chonlatee
Chonlatee ve Tonhon, eskiden yan yana oturan çocukluk arkadaşlarıdır. Yıllar önce, Tonhon ailesiyle birlikte uzaklaştı ve iki çocuk arasındaki yakın dostluğu durdurdu. Yıllar boyunca, Chonlatee, Tonhon'a oldukça sevgi besledi ve sosyal medya güncellemeleri aracılığıyla gizlice onun peşine düştü. Ancak, Tonhon heteroseksüel olduğu ve bir kız arkadaşı olduğu için bunun asla karşılık bulamayacak tek taraflı bir sevgi olduğunu anlıyor.Bir gün Tonhon, Chonlatee ile yeniden bağlantı kurduğu eski mahallesini ziyaret eder. İki çocukluk arkadaşı hızla tekrar yakınlaşır, ancak Chonlatee, birbirleriyle tam olarak ne kadar yakın olduklarından rahatsız olur. İkisi aynı kaseden yemek yerler, aynı yatakta birlikte yatarlar ve Tonhon sürekli onunla vakit geçirmek ister. Bununla birlikte Tonhon, Chonlatee'yi sadece bir "kardeş" olarak gördüğünü ve iki erkeğin bir arada olmasından duyduğu hoşnutsuzluğu açıkça dile getirdi.Chonlatee, Tonhon ile aynı üniversitede okuyan birinci sınıf öğrencisidir. “Kardeşinin” yeni okul hayatına uyum sağlamasına yardım etmeye hevesli olan Tonhon, onu kendisi ve oda arkadaşlarıyla aynı kiralık evde yaşamaya davet ediyor. Chonlatee'nin onunla aynı odada ve aynı yatakta uyumasını bile sağladı. Tonhon'un bilmediği, oda arkadaşları Ni ve Ai'nin aslında bir çift oldukları ve yıllardır ilişkilerini ondan saklıyorlar. Esasen, Tonhon'un üç eşcinsel erkekle yaşadığından haberi yok ve onları sadece "kardeşleri" olarak görüyor.Tonhon ile yaşamak Chonlatee'yi birçok çelişkili duyguyla baş başa bırakır. Bir yandan, hem fiziksel hem de duygusal olarak aşık olduğu kişiye yaklaşma konusunda mutlu ve umutlu hissediyor. Öte yandan, Tonhon'un tüm karışık sinyalleri yüzünden kafası karışmış ve kalbi kırılmış hissediyor. Aralarında bir romantizmin mümkün olup olmadığını veya sevdiği kişiyle olan arkadaşlığını kaybetme riskinin olup olmadığını anlamak Chonlatee'ye kalmıştır. Tonhon Chonlatee Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 47
 • IMDb 7.0
My Mister
My Mister
My Mister, orta yaşlı erkekler ve güçlü bir kadının hayatı hakkında bir hikaye anlatıyor. Bu hikayenin en önemli kısmı Park Dong Hoon (Lee Sun Kyun) ve Lee Ji An'ı (IU) konu alıyor.Dong Hoon, karısı Yoon Hee (Lee Ji Ah) olan 40 yaşında bir adamdır. Ama gerçekte, karısı onu aldattı ve Joon Young (Kim Young Min) ile evlenmek için boşanma teklif etmek istiyor.Diğer tarafta, Dong Hun'un annesi ve iki erkek kardeşi Sang Hoon (Park Ho San) ve Gi Hoon (Song Sae Byeok) içeren bir ailesi vardır.Abilerinin ikisi de birbirinden çok farklı. Sang Hoon işsizdir, bu arada Gi Hoon'un bir film yönetmeni olma hayali vardır.Lee Ji An'ın hayatı da pek farklı değil. Büyükannesine bakmak, borca girmek ve Gwang Il (Jang Ki Yong) tarafından taciz edilmek zorundadır. Dong Hun'un şirketiyle aynı şirkette çalışıyor.Şirketindeki başkan yardımcısı ile Dong Hun'un karısı arasında bir ilişki olduğunu görür ve Dong Hun'a ikisi için de faydalı olabilecek bir teklifte bulunur. My Mister Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2018
 • Güney Kore
 • 77
 • IMDb 9.1
A Poem a Day
A Poem a Day
A Poem a Day; fizik uzmanlar, iyileşme danışmanları, radyologlar, refakatçiler, klinik öğrenciler gibi acil serviste çalışan bireylerin hayatlarını konu almaktadır. Ye Jae Wook, fiziksel bir uzman olarak görev yapmaktadır ve ayrıca benzer bir alanda eğitim vermektedir. Bir acil serviste grup şefi olarak görev yapmaya başlar. Charm Bo-Young uzun süredir fiziksel danışman olarak çalışıyor. Bir sanatçıya dönüşmesi gerekiyordu, ancak aile temeli zayıf olduğu için fiziksel bir uzmana dönüşmeye odaklandı. Shin Min Ho bir öğrencidir, ancak müdahaleci olmayan tedaviye meraklı değildir. Değerlendirmeleri klinik okulu için yeterli değildi ve iki uzman olan ailesi onu müdahaleci olmayan tedaviyi incelemeye zorladı.A Poem a Day Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri izleyebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.4
Prosecutor Princess
Prosecutor Princess
Adalet ve görev duygusu mu? Sadece istediğini yapmak için yaşayan Hye Ri, şımarıktır ve dünyanın nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikri yoktur. Şüphelinin durumunu umursamayan ve her şeyi usulüne göre yapmak isteyen Hye Ri, dikkatsizce bir ünlünün dava belgelerini alıp neredeyse kaybederek neredeyse bir felakete neden oluyor ve bu da herkesin ondan bıkmasına neden oluyor. Daha sonra bu gerçeği fark eden Hye Ri, bir savcının olması gerektiği gibi olmaya kararlı hale gelir ve Savcı Yoon Se Joon'u tehlikeden kurtarıp kazanmaya çalışırken ona aşık olur.2010 yapımı romantik, hukuk Kore dizilerinden Prosecutor Princess Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2010
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.1
Sweet Stranger and Me
Sweet Stranger and Me
Sweet Stranger and Me, "Yoo Hyun Sook" tarafından 2015-24 Mart - 2016-24 Mayıs tarihleri yayınlanan " The Man Living in Our House" adlı webtoon'a dayanmaktadır.Bu hikaye, ölen annesinin evine dönen bir uçuş görevlisi ile ölen annesinin kocası arasındaki birlikte yaşama romantizmini anlatıyor. Hong Na Ri (Soo Ae) uçuş görevlisi olarak çalışmaktadır. Annesi 3 yıl önce vefat etti ve yakın akrabalarından başka kimsesi yok. Daha sonra ölüm yıldönümünde annesinin mezarını ziyaret etmek için memleketine döner. Orada, annesinin mezarında genç bir adam olan Go Nan Gil'i (Kim Young Kwang) görür. Kendisini babası olarak tanıtıyor. Hong Na Ri'nin annesi ölmeden önce Go Nan Gil ile evlendi. Şimdi annesinin evinde yaşıyor ve annesinin işlettiği küçük mantı restoranını işletiyor. Ona inanmaz ve yalan söylediğini kanıtlamak için bir göreve başlar. Sweet Stranger and Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 6.7
Sawan Biang
Sawan Biang
Leela, Kawee'den ilk görüşte hoşlanan genç bir kadındır ama Kawee onu reddeder. Böylece babasını baştan çıkarır ve onunla evlenir. Kawee, babası genç kadınlarla çıkmaya devam ettiği ve annesinin ölümüne babasının sebep olduğunu düşündüğü için nefretle doludur. Herkesin bilmediği anne, Kawee'nin neden olduğu bir araba kazasında öldü. Leela'dan intikam almak için masum küçük kız kardeşini baştan çıkarır. Düşmanının kız kardeşine aşık olduğu için intikamı geri teper.Ken, yeni üvey annesi Leela'dan (NamPueng) intikam almak için yeni kayınvalidesini baştan çıkaran zengin bir playboy olan Kawee'yi oynuyor.Kawee (Ken) yeni üvey annesi Leela ve ailesine tepeden bakar çünkü onların iyi olmayan altın arayıcılar olmadığını düşünür. Üvey annesinin babasıyla sadece onu reddettiği için evlendiğini biliyor. Gururu incinmişti ve intikam almak istiyordu. Ayrıca Kawee'nin babası çok zengindir.Narin (Ann), Leela'nın masum küçük kız kardeşidir. Narin masum bir şekilde Kawee ve Leela arasındaki savaşa atılır. Sawan Biang Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2008
 • Tayland
 • 95
 • IMDb 7.5
The Story of Ming Lan
The Story of Ming Lan
"The Story of Ming Lan", "Don't You Know" adlı romandan uyarlanmış bir 2018-2019 Çin Dramasıdır.Sheng Ming Lan (Zhao Li Ying), annesinin ölümünden sonra tüm hayatı boyunca yasal annesi ve üvey kardeşleri tarafından kötü muamele görmüştür. Bir memurun kızı olmasına rağmen altıncı çocuktur; güzelliğine ve zekasına rağmen genellikle küçük görülür.Yıllarca çektiği acılarla, annesinin ölümünün intikamını almak için bir plan yapmaya karar verir. Bunu yapabilmek için sabırlı olmalı ve gerçek niyetini hanedandaki herkesten saklamalıdır.Bir gün, Ming Lan, Ningyuan Markisinin hedonist oğlu Gu Ting Ye (Feng Shao Feng) ile tanışır. Birbirlerine aşık olurlar ve yıllar içinde ilişkileri evliliğe yol açar.Aynı hedefler için çalışan güçlü bir çift olarak Ming Lan'ın annesinin ölümünün intikamını alabilecekler mi? The Story of Ming Lan Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle izleyebilirsiniz.
 • 2018
 • Çin
 • 47
 • IMDb 8.1
The One and Only
The One and Only
The One and Only, bir bakımevi koğuşunda karşılaşan ve ölmeden önce kötü bir insanı öldürmeye karar veren üç ölümcül hasta kadının hikayesini anlatıyor. 'Tek kişi'leriyle yüzleşmek için mucizevi bir yolculuğa başlarlar.Min Woo Cheon, hayatının en dip noktasında olan bir adamdır. Hayata karşı duyarsız, ölümcül hasta bir kadın olan Pyo In Sook ile bir cinayet davasına karışır. Ölüme mahkum edildikten sonra hangi duyguları seçeceğini bilmiyor.Seong Mi Do, ölümcül bir hastalığa yakalanmış ve göz alıcı hayatına son vermekle karşı karşıya olan bir sosyal medya fenomenidir. Kang Se Yeon oldukça normal bir hayat sürmüş bir ev hanımıdır. Ölümcül bir hastalık teşhisi konulduktan sonra istikrarın önemini fark eder. The One and Only Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.1
Dram Asya dizileri yer almaktadır. Duygusal olarak pek çok insanı ağlatmayı başaran dram Asya dizileri DiziFon adresinde!
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.