Anime
Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei
Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei
Bir gün, tanrı olduğunu iddia eden bir adam, aniden belirli bir okulun interkomlarını hackler ve tüm öğrencilerine bir araya gelmelerini ve başka bir dünyaya taşınmaya hazırlanmalarını emreder. Orada, o dünyanın kahramanları olmaları ve ülkeyi harap eden Demon King'i yenmeleri umuduyla onlara özel beceriler verilecek. İlk transfer başarılı. Ancak, biraz istenmeyen görünümü nedeniyle sınıf arkadaşlarının sürekli zorbalığına maruz kalan Seiichi Hiiragi, kimse onun takım arkadaşı olmak istemediği için geride bırakılır. Yine de, kendi kendini ilan eden tanrı, Seiichi'yi paralel dünyaya göndermeye karar verir ve onun akranlarına katılmasına izin verir. Ne yazık ki, bu vahim çile, Seiichi'nin sadece okul arkadaşlarından değil, aynı zamanda insan uygarlığından da uzakta, ormanın derinliklerinde bir yere varmasına neden olur. İçinde bulunduğu çıkmazı değiştirmenin bir yolunu umutsuzca arayan Seiichi'nin sefil günleri daha da kötüleşmeye devam ediyor gibi görünüyor. Yine de tüm umutları kaybolmuş gibi göründüğünde, Seiichi "Evrim Meyvesi" olarak bilinen garip bir meyve keşfeder - bu, önemli ölçüde daha iyi bir geleceğe doğru ilk adımı olabilir. Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Japonya
 • 23
 • IMDb 7.4
Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukan
Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukan
Hikaye, büyülü zırhlı böceklerin tehdidiyle karadan sürülen insanlığın artık havada yüzen şehirlerde yaşadığı bir dünyada geçiyor. Böylece büyücüler -böceklerle büyülü güçlerle savaşan hava muharebe büyücüleri- ortaya çıktı.Kanata Age, yüzen büyücü akademisi şehri “Misutogan”da yaşayan genç bir adamdır. Bir zamanlar S128 özel ekibinin seçkin ası olan “Kara Usta Kılıç Ustası” olarak kutlanıyordu; ancak artık “özel tim haini” olarak hor görülüyor. Bir gün, art arda on yenilgiye uğramış bir takım olan E601'in eğitmeni olarak imzalanır. E601'in bir veya iki tuhaf özelliği olan üç kızı var: Misora Whitale, Lecty Eisenach ve Rico Flamel. Kuusen Madoushi Kouhosei no Kyoukan Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2015
 • Japonya
 • 23
 • IMDb 6.6
Yosuga no Sora
Yosuga no Sora
Yosuga no Sora animesinde Haruka ve Sora Kasugano, hatıralarla dolu bir yere, eve geliyorlar. Ebeveynlerini trajik bir trafik kazasında kaybeden ikizler, kırsala dönmeye ve büyükbabalarının evinde yeniden bir hayata başlamaya karar verirler. Onları çocukluk arkadaşları Nao Yorihime ve Akira Amatsume ve yeni gelen Kazuha Migiwa selamlıyor.Sıcak bir karşılama, gelmesi gereken günlerin simgesi.Barışları sadece geçicidir, ancak hem yeni keşfedilen hem de unutulan yeminlerden doğan bastırılmış duygular, ikizlerin yeni hayatları üzerinde etkisini göstermeye başlar. Ve derinlerde, sadece kendilerinin bildiği karanlık bir sır zincirlerini çözmeye başlar.Sphere'in görsel romanından uyarlanan Yosuga no Sora, yalnızca birçok kişinin bağları iç içe geçtiğinde kayıp anıların ve gerçek aşkın gücünü keşfetmekle kalmıyor, aynı zamanda ahlak ve sosyal kabul sorularını da gündeme getiriyor. Yosuga no Sora animesi tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2010
 • Japonya
 • 25
 • IMDb 6.3
Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu
Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu
34 yaşındaki Japon NEET, ailesinin ölümü ve cenaze törenine katılmamasının ardından evinden tahliye edildi. Kendi kendini gözlemledikten sonra, hayatının nihayetinde anlamsız olduğu sonucuna vardı, ancak yine de hayatında bir kez anlamlı bir şey yapmak için bir grup gence doğru giden hızlı bir kamyonu durdurdu ve ölmeden önce onlardan birini tehlikeden çekmeyi başardı. . Bir bebeğin vücudunda uyanarak, kılıç ve büyücülük dünyasında reenkarne olduğunu fark eder ve yeni hayatında başarılı olmaya, Rudeus Greyrat olarak yeni hayatı için eski kimliğini bir kenara atmaya karar verir. Erken eğitim nedeniyle, Rudeus büyü konusunda oldukça yetenekli hale gelir. Çocukluğu boyunca, iblis büyücü Roxy Migurdia'nın öğrencisi, yarı insan Sylphiette'in arkadaşı ve asil mirasçı Eris Boreas Greyrat'ın sihir öğretmeni olur. Hikaye, önceki hayatının başarısızlıklarının üstesinden gelmeye çalışırken yeni hayatının önemli noktalarını konu alıyor.  Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz.
 • 2021
 • Japonya
 • 23
 • IMDb 8.4
Kimi no Suizou wo Tabetai
Kimi no Suizou wo Tabetai
Haruki, lisede hiç arkadaşı olmayan genç bir çocuktur. Bir gün, küçük bir not defterine rastlar. Günlük, sınıf arkadaşı olan Sakura adında bir kıza aittir. Sakura, Haruki'ye ölümcül bir hastalığı olduğunu söyler ama Haruki ona çok az empati gösterir. Çocuğun tepkisi Sakura'nın ilgisini çeker ve Sakura onu takip eder. Sakura'nın Haruki ile arkadaş olma çabalarına rağmen, ona neredeyse hiç ilgi göstermiyor. Ancak Sakura ısrarcıdır ve Haruki'yi onunla takılmaya "zorlar". Birlikte daha fazla zaman geçirdikten sonra, ikisi sonunda daha da yakınlaşır.Kimi no Suizou wo Tabetai anime movie Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Japonya
 • 108
 • IMDb 8.1
Wu Shen Zhu Zai
Wu Shen Zhu Zai
Aslen askeri alandaki en büyük dahi olan kahramanı Qin Chen, insanlar tarafından anakaradaki yasak topraklardaki ölüm kanyonuna düşmek için komplo kurdu. Kaçınılmaz olarak ölü olan Qin Chen, beklenmedik bir şekilde gizemli antik kılıcın gücünü tetikledi.Üç yüz yıl sonra, Tianwu anakarasının uzak bir bölgesinde, aynı adı taşıyan bir çocuk yanlışlıkla Qin Chen'in vasiyetini devraldı.Daqi Ulusal Ordusu Kralı Dingwu'nun sevgili torunu olarak, doğum babasının doğumu nedeniyle anne ve oğul, Dingwu'nun sarayında soğukkanlılıkla tedavi edildi ve birlikte yaşadılar. Güneşi umut eden güçlü adam efsanesini yeniden yazmak ve sevdiği her şeyi korumak için Qin Chen, kararlı bir şekilde dünyanın beş krallığını koruma sorumluluğunu üstlendi ve yeniden dövüş sanatları yoluna adım attı. Martial Master olarak da bilinen Çin serilerinden biri olan Wu Shen Zhu Zai Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 8
 • IMDb 7.2
Wu Shang Shen Di
Wu Shang Shen Di
On bin yıl önce, Muyun'un peri Kralı, bir Zhuxian figürü tutarak gizlice hesaba çekildi ve uzun bir uykudan sonra, Cennet Ülkesindeki güney Yun İmparatorluğu'nun ünlü “Muyun evinde” uyandı. Muyun ilk uyandığında, öğrenci Miaoxianyu tarafından kasıtlı olarak rahatsız edildi. Muyun, Miaoxianyu tuzağını kolayca tamamladı ve benzetme yoluyla giderek daha fazla simya becerisi verdi, bu yüzden kapının dışındaki Simya ustaları takdir isteyemedi. Sonsuz eve dönen Mu Yun, Nona Qin Qin Mengyao ile evlenmek üzere olduğunu öğrenir. Qin Mengyao soğuk ve zehirliydi, ancak 20 yaşına gelene kadar yaşayamadı. Evlilik sadece pastoralistler ve Qin ailesinin iyiliği içindi. Ancak Mu Linchen'in ayartması altında Mu Yun, ailenin sorununu simya şartıyla onaylar.
 • 2020
 • Çin
 • 7
 • IMDb 7.3
Wan Jie Du Zun
Wan Jie Du Zun
Wan Jie Du Zun animesinde Lin Feng, Lin Malikanesi'nde dövüş sanatları çalışıyordu. Kılıç dövüş sanatlarını henüz ilkel bir forma dönüştürmüştü. Nişanlısı Ji Manyao, dövüş sanatlarını elinden alma fırsatını yakaladı ve çalmayı başardı. Aynı zamanda, Lin Feng'in ruhu tanrıların gömüldüğü topraklara girdi. Mezarlar ülkesindeki gizemli kadın, Lin Feng'e burada gömülü antik tanrıları yok ederek devasa dövüş sanatları gücü ve bilgisi elde edebileceğini söyledi. Gerçek dünyada, aslen Lin ailesinin genç efendisi olan Lin Feng, kılıcını ve dövüş ruhunu kaybettiği için hizmetçiler tarafından artık saygı görmemektedir. Her yerde Lin Feng'i hedef alıyorlar. Lin Feng'in kız kardeşi Lin Xiang'er hasta olsa bile yardım etmek istemiyorlar. Lin Feng, Huangjie dövüş sanatlarının güç merkezini yenmek için mezar tanrılarının yerinden elde ettiği gücü kullanana kadar zayıf olarak kabul edildi. Lin Yuhong, Lin ailesinin insanları Lin Feng'e karşı tutumlarını değiştirdi. Diğer tarafta, Lin Feng yeni elde edilen gücü iyi kontrol edemediği için onunla savaşan Qin Xiao'yu öldürdü. Qin Xiao, Qin ailesinin büyüğünün torunu ve her zaman büyükler tarafından tercih edildi. Ten Thousand Worlds Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 10
 • IMDb 6.8
Fate/Zero
Fate/Zero
Fate/Zero animesi kutsal kase savaşını konu almaktadır. 7 büyücü ve çağırdıkları 7 efsane ruh arasındaki ölümüne bir savaş. Bir önceki 3 savaşta kazanan çıkmamıştır ve artık 4. savaş yapılmaktadır. Bütün büyücüler ve hizmetkarları ( efsane ruh ) kutsal kase için her şeyi yapacaktır. Bireysel hedef ve hırsların peşindeki büyücülerin soluksuz savaşı başlıyor.Kurgu, grafikler, dövüş sahneleri hayran olunası bir animedir.Fate serisinin birkaç yapımı olsa da Fate/zero en başarılısı ve sitemizde yer vermek istedik.7 büyücünün çağırdığı 7 kahraman ruh tarihten bildiğiniz aşina olduğunuz isimler ve bunların savaşına ortak olacağız.Bu anime için ne yazsak az gelir. Savaş animesi sevenler için bir solukta izlenecek ve ilk bölümden son bölüme kadar heyecanın hız kesmeyeceği bir anime.Bu animeyi tek kelime ile özetleyecek olursan EFSANE! Hemen başlayın. Fate/Zero Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2011
 • Japonya
 • 24
 • IMDb 8.3
Noragami
Noragami
Noragami izle, birçok Tanrı'nın yaşadığı alternatif bir dünyada Yato, günümüzde pek tanınmayan bir tanrıdır. 5 Yen karşılığında çeşitli işlerde uğraşan Yato’nun hayali para biriktirip kendi tapınağına kavuşmaktır. Günün birinde regalisa’sı (bir nevi silaha dönüşebilen ölmüş bir insan) Mayu ile bir fantomu daha alt ettikten sonra Mayu artık Yato’nun regalisa’sı olmak istemediğini açıklar. Sebebi ise Yato’nun disiplinsiz, başına buyruk, tapınağı bile olmayan ve elleri sürekli terli bir tanrı olmasıdır. Yato da ona yol verir. Yine günün birinde Iki Hiyori adındaki ortaokul öğrencisi kızımız yolda yürürken caddenin ortasında bir kediyi kurtarmaya çalışan Yato’yu görür ki tanrılar kendilerini belli etmedikleri sürece görünmezdirler. Yato’nun gelen bir otobüsün altında kalacağını düşünen Hiyori yola atlar. Yato’yu kenara itmeye başarır ama otobüs bu sefer kendisine çarpar. Hiyori gözlerini açtığında ise yolda yatan kendisini görür ve tekrar kendine geldiğinde bir hastane odasındadır. Hiyori’nin hayati tehlikesi yoktur ama yaşamı da artık eskisi gibi değildir çünkü Hiyori’nin ruhu vücudunu terk edebilmekte, bir nevi fantoma dönüşebilmektedir. Ve böylece Hiyori, Yato’dan kendisini eski haline getirmesine diler ve kısa ama aksiyon dolu bir macera başlamış olur.Animenin çizimleri gayet güzel ve klasik anime havasını başarılı bir şekilde yansıtıyor. Hareketli sahneler kendisini izlettiriyor ve komedi unsurları kullanılırken de cıvıtılmamış. Yani her şey yerli yerinde ve olması gerektiği kadardır. Animenin en iyi yanı ise bence müzikleri. Kapanış parçasını buna dahil edemesem de açılış parçası ile beraber özellikle bölümler esnasında çalan müzikler bir hayli iyi.Konu ilk başlarda ilgi çekici gibi durmasa da 12 bölümde bize harika duygular yaşatmıştır.Sonuç , kesinlikle kaçırılmaması gereken animelerden biridir. Noragami Türkçe izle seçeneğiyle Dizifon adresinde!
 • 2014
 • Japonya
 • 24
 • IMDb 7.9
Violet Evergarden
Violet Evergarden
Dram türünde olan bu anime, alternatif bir dünyada yaşanan savaş sonrası zamanları konu alıyor. Başrolüne ise savaşta büyük beceri göstermiş fakat çarpışmalar sırasında her iki kolunu da kaybetmiş çocuk asker Violet’i oturtuyor. Hayatı boyunca savaştan başka bir şey görmemiş, çocukluğun ve sevginin ne olduğuna dair bile herhangi bir fikri bulunmayan Violet’in savaş sonrası yaralarını saran bir dünyada kendini ve yerini aramasını konu alıyor.Başarda şüphe ile baktığımız anime yayınlandığı yılın en iyi animelerinden olmuştur. Baş Kahraman Violet in katıldığı savaş sonrası başından geçenler anlatılmakta. Ne yazarsak yazalım spoiler olacaktır. İzlenmeyi hak eden harika bir yapımdır.Kadın başrol animelere şüphe ile yakalaşan izleyicilerimizde uzaklaşmasınlar kesinlikle bir bakın. Kendisi kısa etkisi uzun bir anime. Harika bir olay harika çizimler. Kesinlikle izleyin!
 • 2018
 • Japonya
 • 24
 • IMDb 8.4
Classroom of the Elite
Classroom of the Elite
Kōdo Ikusei Lisesi, ayrıcalıklarla dolu bir okuldur. Bu okulda sınıflar A’dan D’ye olmak üzere ayrılmıştır. Giyim, saç tarzı, takılar vb. gibi konuların bir önemi yoktur. Her şey sizin yaratıcılığınıza bırakılmıştır. Ülkedeki en gelişmiş tesislere sahip olan Ikusei Lisesi'nin kampüsünün bir şehir merkezinden farkı yoktur. Kafeler, giyim mağazaları, teknoloji marketleri… Öğrencilerin ihtiyacı olabilecek her şey bulunmaktadır. Öğrencilerin liseyi bitirdikten sonra üniversiteye girme ya da iş bulma oranı %100’dür. Kısacası bu lise tam da hayallerinizdeki gibidir. Tek bir farkla! Bu ayrıcalıklardan yalnızca en üstün öğrenciler faydalanmaktadır. Kahramanımız Ayanokouji Kiyotaka da bu liseye kayıt olmak için başvuranlar arasındadır. Fakat dikkatsizliği yüzünden giriş sınavında başarısız olarak "çöplerin sınıfı" olarak adlandırılan D sınıfına atılır. Burada Horikita Suzune ve Kushida Kikyou ile tanışır. Suzune, D sınıfından, A sınıfına çıkmayı amaçlamaktadır. Kikyou’nun ise tek amacı herkes ile arkadaş olmaktır. Böylelikle Ayanokouji beklediğinden çok daha farklı bir lise hayatına başlar.Animenin çizimleri ve animasyonları çok kaliteliler. Animasyonlarda en ufak yapmacıklık hissetmiyorsunuz. Animenin on iki bölümünü de art arda izledim ve çizimler beni hiç baymadı. Animenin çizimler bakımından tek sıkıntısı vardı o da karakterleri oldukları yaştan üç-dört yaş büyük gösterecek şekilde çizmesiydi. Karakterler lise birinci sınıf olmasına rağmen sanki 18-19 yaşında hissiyatı veriyordu.Atmosferden bahsedecek olursak. Animede olaylar tek bir mekanda geçmediğinden sürekli bir atmosfer değişimi var. Örnek verecek olursak, olaylar başlarda okulun içlerinde geçerken ardından havuzda, oradan sonra gemide, oradan da sonra adada geçiyor ve bu mekan değişimleri tam zamanında yapılıyor. İzleyici olayların geçtiği mekanların atmosferinden tam sıkılmışken başka bir mekana, dolayısıyla da başka bir atmosfere geçiş yapılıyor ve izleyici animenin atmosferinden sıkılmıyor.
 • 2017
 • Japonya
 • 24
 • IMDb 7.5
Anime izle, en güzel animeleri Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle buluşturuyoruz. Herkese iyi seyirler dileriz.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.