Arkadaşlık
Be Together
Be Together
Be Together, hayatlarında birbirlerini teşvik eden ve destekleyen dört genç kadını, Xia Yan, Han Shuang, Zhao Xiao Lei ve Xiang Nan'ı konu alıyor.Xia Yan, Han Shuang, Zhao Xiao Lei ve Xiang Nan, üniversite günlerinden beri birbirlerini tanıyan iyi arkadaşlardır. Dördü aynı şehirde çalışıyor ve yaşıyor.Xia Yan, insanların yaşam tarzlarını değiştirebilecek yüksek kaliteli bir uygulama tasarlamaya kararlı. Mezun olduktan sonra BT uzmanlarına uygun bir metropolde kalır. Kendi sıkı çalışmasıyla sonunda SG Grubunun proje lideri olur. Ayrıca aşk hayatında duygusal iniş çıkışlar yaşadıktan sonra harika bir adam bulur.Üstün bir aile koşuluna sahip olan Han Shuang, tasarımcı hayallerini gerçekleştirmek için ailesinin ayarladığı konfor alanından atlar ve bir moda mobilya mağazasında yarı zamanlı bir alışveriş rehberi olarak bağımsız olarak çalışmaya başlar. Doktor Mark ile sayısız deneme ve sıkıntıdan sonra sonunda evlenir.Geleneksel bir ailede doğan Zhao Xiao Lei, evliliğinin arifesinde erkek arkadaşı tarafından trajik bir şekilde ayrıldı. Birkaç arkadaşının teşviki ve yardımıyla sonunda kırılan kalbinin gölgesinden çıkar ve kendine olan güvenini bulur.Doktor Xiang Nan sakin ve mantıklı görünüyor, ama aslında bir kaza onun hayata olan inancını yeniden kazanmasına neden olana kadar kalbini kapatır.Tüm iniş çıkışlardan sonra, dört genç kadın birbirlerini cesaretlendiriyor ve destekliyor, birbirlerinin hayatlarındaki çeşitli sorunları ve mücadeleleri çözmek için birlikte çalışıyor ve birbirlerinin büyüme ve dönüşümlerine tanık oluyorlar. Be Together 2021 yılı Çin dizilerinden biridir.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.2
Meet by Window
Meet by Window
Paralel bir dünyaya kapı açabilecek bir romana sahip olan Zhang Bo Yu (Guo Jia Nan), diğer dünyadaki maceralarında kimsenin ona katılabileceğini asla hayal etmemiştir; ama kaderin beklenmedik ve tamamen tesadüfi bir cilvesiyle, olan tam olarak budur. Bo Yu'nun en büyük sırrını tamamen tesadüfen keşfeden Xiao Jiu (Zhu Li) ve Bo Yu'nun hayatları sonsuza dek değişir.Paralel bir dünyaya seyahat etme yeteneği ile Xiao Jiu ve Bo Yu, hem zaman hem de uzayda bir dizi maceraya atılırlar. Gizemli bir enerjinin yardımıyla, ikisi bilinmeyen yerlere seyahat eder ve yol boyunca Lin Yi Tong (Yang Shi Qian) ile arkadaş olur. Üçlü birbirlerine daha da yakınlaştıkça, merakları ve büyüyen dostlukları onları bir ömür yolculuğuna çıkarır.Üç arkadaş, eğlenceli maceralardan heyecan verici maceralara, yol boyunca yaşamanın ve sevmenin ne demek olduğunu öğrenerek, uzak dünyaların birçok harikasını birlikte keşfederler.Eğlenceli bir fantastik romantizm olan “Meet by Window”, An Dong tarafından yönetilen 2021 romantik bir gençlik macera dramasıdır.
 • 2021
 • Çin
 • 11
 • IMDb 7.1
Somewhere Only We Know
Somewhere Only We Know
Somewhere Only We Know dizisinde bir fizikçi ile üniversite üçüncü sınıf öğrencisinin bir yanlış anlaşılma sonucu tanıştıktan sonra aşka dönüşen bir aşkla başlar.Mu Chenghe (Zhang Chao) Donghu Koleji'nde fizik alanında doktorasını yapıyor. Aniden üniversite düzeyinde bir sınava gözetmenlik yapmakla görevlendirildiğinde, yanlışlıkla üçüncü sınıf öğrencisi Xue Tong'u (Li Tingting) kopya çekmekle suçlar. İlk başta birbirlerinin sinirlerini bozsalar da, etkileşimleri bir kız öğrenci aşkına ve karşılıklı bir çekime dönüşür.Üniversite günlerinde, Xue Tong üç oda arkadaşıyla tanışır - buzlu güzellik Zhao Xiaotang (Sun Jialing), Bai Lin (Zhang Zhang) ve nazik Song Qiqi (Deng Xin). Farklı kişiliklere sahip dört kız ömür boyu arkadaş olurlar. Yıllar geçtikçe, sonsuza dek giden insanlar ve artık değiştirilemeyecek şeyler var ve bu günler özel bir hatıra haline geliyor. Somewhere Only We Know Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.3
My Fated Boy
My Fated Boy
My Fated Boy, komşu olarak büyüyen ve aralarında yedi yaş fark bulunan çocukluk aşkları hakkında bir aşk hikayesidir. Zamanla hayat değişikliklerini deneyimledikten sonra, ikisi farklı insanlar olur, tekrar tanışır ve yavaş yavaş aşık olurlar.31 yaşındaki Lin Yang, iş yerinde rahat, huzurlu ve istikrarlı bir hayat yaşayan boş yuvalı genç bir kadındır.24 yaşındaki Lu Zheng An, çocukluğunda onunla birlikte büyüyen komşusu Lu Zheng An, aniden Çin'e döner ve Lin Yang'ın dünyasına girer.Birlikte 24 saat geçirirler ve bu Lin Yang'ın hayatını tamamen alt üst eder. Lu Zheng An'ın sıcak bakımı altında, Lin Yang, ikisi aşık olurken tekrar küçük bir kız olur.Küçük erkek kardeşten erkek arkadaşa, birlikte büyümekten birlikte yaşlanmaya kadar, Zheng An onun için büyür ve sorumlu davranmayı öğrenir. Lin Yang'a gelince, onun yüzünden küçük bir kız olur ve zayıflık göstermeyi ve yardım istemeyi öğrenir. Hayat acı ama neyse ki birbirlerine sahipler.
 • 2021
 • Çin
 • 35
 • IMDb 8.2
Love Under the Moon
Love Under the Moon
Xiang Yuan (Victoria Song), Şanghay'daki öğrenim ücretlerini ödemek için yeterli parayı kazanmanın bir yolunu arayan umutsuz bir öğrencidir. Hayallerini gerçekleştirmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Ye ailesi onun tüm eğitim masraflarını karşılamayı teklif ettiğinde, Xian Yuan teklifi tereddüt etmeden kabul etti. Ancak bunu yaparak hayatının gidişatını sonsuza dek değiştireceğini bilmiyordu.Xiang Yuan zeki, kendini adamış ve kendisi için daha iyi bir hayat kurmaya kararlıdır. Eğitimi sırasında o kadar iyi performans gösterdi ki, işe girdiğinde mali açıdan bağımsız olma yolunda ilerliyordu. Xiang Yuan, Ye ailesine borçlu olduğu parayı neredeyse ödedi ve ailenin en büyük oğlu Ye Qian Ze'ye (Ou Hao) aşık oldu. Ancak, ailenin ikinci büyük oğlu Ye Yun'un (Xia Ning Jun) ona çoktan aşık olduğunu bilmiyor.Xiang Yuan kendini beklenmedik ve kaotik bir aşk üçgeninde bulur ve onu her zaman harekete geçiren tek şeye, hayallerine tutunurken, yaşamın ve aşkın engellerini aşmanın bir yolunu bulmalıdır."Love Under the Moon", Xin Yi Wu'nun romanına dayanan 2019 yönetmen Yu Chun dramasıdır.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Dear Missy
Dear Missy
Dear Missy, birlikte büyüyen ancak çok farklı kişilikleri olan iki kız, Lu Ke ve Shen Si Yi'nin hikayesini konu almaktadır. Birlikte kariyer ve ilişkilerin prangalarıyla yüzleşirler.Lu Ke ve Shen Si Yi çok farklı kişiliklere sahip iki kızdır, ancak birbirlerinin en yakın arkadaşlarıdır.Mezun olduklarında, Shen Si Yi'nin otoriter kişiliği yüzünden ilişkileri bozuldu. Shen Si Yi Amerika Birleşik Devletleri'ne gitti.Dokuz yıl sonra, Lu Ke'nin rutin ve huzurlu hayatı, Shen Si Yi'nin ani dönüşüyle ​​bozulur.İkisi “Life Home” dergisi için meslektaş olurlar. Shen Si Yi'nin dönüşü, Lu Ke'nin uzun süredir sakladığı enerjiyi uyandırır. Si Yi, Lu Ke'nin arkadaş çevresine katılır. İkisi birbirini cesaretlendirir, zorluklarla birlikte yüzleşir, iş ve yaşamdaki aksaklıkların üstesinden gelir.Hayatı, ilişkileri ve iş mücadelelerini tekrar tekrar deneyimledikten sonra, Lu Ke nihayet sorunları kararlı bir şekilde nasıl çözeceğini ve bir atılım yaratacağını anlar.Shen Si Yi, yerli ailesinin talihsizliğinin neden olduğu gölgeyi yavaş yavaş bırakır, kendini ve başkalarının duygularını kabul eder. 2020 yılı romantik ve yaşam üzerine Çin dizilerinden Dear Missy Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Mountains and Ocean
Mountains and Ocean
Mountains and Ocean sanat tarihi ve üniversite öğrencilerinin romantizme ve dostluğa giden yolu hakkında bir hikayeyi konu almaktadır. Xia Rui Ning, Xiling Üniversitesi'ne kabul edilen kendine güvenen ve dikbaşlı bir kızdır. Kültür Enstitüsü'ne katılıyor ve sanat tarihi okuyor. Okulda Ye Lin ve Ye Miao adında iki erkek kardeşle tanışır. Ailelerinin sanat tarihiyle güçlü bağlantıları var ve birçok antik parşömen, tablo ve diğer değerli eserlere sahipler. Ayrıca okulda dadısının şımarık gibi davranan kızı Shen Zhen ile karşılaşır. Dörtlü bir aşk meydanına girer ve üniversitede geçirdikleri süre boyunca karmaşık ilişkiler yaşarlar. Mountains and Ocean tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Oh My Venus
Oh My Venus
Oh My Venus, gençken şaşırtıcı derecede güzel olan, ancak hayatı boyunca biraz kilo almış olan Kang Joo Eun (Shin Min Ah) adlı avukatın hikayesini anlatıyor. 15 yıllık erkek arkadaşı Im Woo Sik (Jung Gyu Woon), daha sonra onu geçmişlerinden Oh Soo Jin (Yoo In Young) adlı eski bir arkadaşı için terk eder.Joo Eun sonunda, iki arkadaşı Kim Ji Woong (Henry) ve Jang Joon Sung'un yardımıyla onu eğitmeyi ve daha sağlıklı bir şekle sokmayı kabul eden bir yıldız kişisel antrenörü olan Kim Young Ho/John Kim (So Ji Sub) ile tanışır.Oh My Venus kesinlikle hoş bir diziydi. Dünyanın ona söylediği her şeye rağmen Joo Eun'un güçlü ve kendine güvenen bir kadın olması ve Young Ho ile ilişkisini konu alıyordu. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.8
Forever Love
Forever Love
Xia Lin Xi'nin (Xiang Han Zhi) lise son yılı, herkesin umabileceği kadar mükemmeldi. İyi arkadaşlar, iyi notlar ve önünde parlak bir gelecek varken, hayatın önüne çıkan her şeyle güvenle ve gülümsemeyle yüzleşmeye hazırdı. Öte yandan Jiang Zheng Han (Wang An Yu), lisenin son yılında aynı deneyime sahip değildi, ancak Xia Lin Xi'ye sahipti. Her günün en parlak kısmı, Lin Xi, en zor zamanlarında ona yardım eden arkadaştı ve dostluklarından derin bir aşk filizlendi.Liseden üniversiteye geçen Lin Xi ve Zheng Han, kendilerini aynı okula devam ederken buldular. Üniversite günlerini birlikte geçirirken, lise yıllarında besledikleri sevgi ve dostluk gelişmeye başladı. Birbirlerine olan hisleri derinleştikçe gelecekleri için planlar yapmaya başladılar, birbirlerinin her zaman önlerinde ne varsa onun bir parçası olacağından emindiler. Ancak hayatın sizi beklenmedik yollara sokmanın bir yolu var ve üniversite yılları sona ererken, Lin Xi ve Zheng Han kendilerini farklı yollarda yürürken buldular.Buna rağmen ilişkileri hiç bozulmadı. Şimdi çalışan profesyoneller olarak, ikisi birbirlerine karşı hissettikleri duyguların zamanla daha da güçlendiğini görmeye başlıyor. Lin Xi ve Zheng Han, birbirlerine karşı hissettikleri duyguların bin ömür sürecek kadar güçlü olduğunu fark ederek, ilişkilerini tamamen yeni bir düzeye taşımanın zamanı geldi mi diye merak etmeye başlarlar.Su Guang Tong'un aynı adlı romanından uyarlanan “Forever Love”, Wen De Guang tarafından yönetilen 2020 yapımı bir romantik dramadır.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.6
Reset in July
Reset in July
Reset in July, sıcak kanlı sınıf gözlemcisi Jing Zhihui ve soğuk okul dahisi Xie Jingyuan'ı konu almaktadır. Jing Zhihui, yerleştirme sınavlarında başarılı olamadıktan sonra 11. Sınıfta kaldı. Başka seçeneği kalmadığından, sınıf arkadaşlarını yalnızca gaokao'yu fethetme umuduyla birleştirebilir.Jing Zhihui (Xiao Yu), Xie Jingyuan'ı (Zhang Yao) takip etmek için yoğun okul hayatından biraz zaman ayırmaya alışmıştır. Okullarında ender bulunan bir türdür, gülümsemeyen, kendini tutan ve sanki başka bir boyutta yaşıyormuş gibi görünen akademik bir tanrıdır. Hakkında topladığı küçük kırıntılardan Jing Zhihui, onu diğerlerinden daha iyi tanıması gerektiğini düşünmeden edemiyor. Ancak, ona her yaklaşmaya çalıştığında ondan uzaklaşıyor, bu da ondan diğerlerinden daha fazla nefret edip etmediğini merak etmesine neden oluyor.Aynı sınıfta iki yıldır birlikteler ve bir konuşmayı tamamlamayı başaramadılar. Yine de, tek taraflı arayışına devam etme konusunda ikinci bir düşüncesi yok. Ta ki "Seninle aynı üniversiteye gitmek istiyorum" diyene kadar. Reset in July Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.3
Nine Kilometers of Love
Nine Kilometers of Love
Nine Kilometers of Love, yirmili yaşlarının başındaki altı kişinin ve havacılık endüstrisindeki yolculuklarının hikayesini konu almaktadır. Havacılık endüstrisindeki bir aileden gelen Lin Shu (Riley King), profesyonel bir pilot olarak kariyer yapmak için babasından etkilenmiştir. Uçuş okulundan mezun olan Lin Shu, bir havayolu şirketinde iş bularak hayaline bir adım daha yaklaşır. Jiang Yiming (Zhang Yicong) ve Zhou Yuhang (Xia Zhiguang) ile birlikte, yeni nesil uçan öğrenciler olurlar. Lin Shu'nun yolu, onunla yanlış yola giren 'kibirli genç kadın Cheng Cheng (Li Tingting) ile de kesişir.Çekimler Chongqing'de gerçekleşti. 2019 yapımı romantizm ve arkadaşlık üzerine beğenilen dizilerden biri olan Nine Kilometers of Love Türkçe altyazılı olarak sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 37
 • IMDb 6.9
Emperors and Me
Emperors and Me
Luo Xi (Dai Wen Wen) 4. ve son yılında sıradan bir üniversite öğrencisidir. Luo Xi ve en iyi arkadaşı Le Xue (Cao Fei Ran), kalbi kırık oda arkadaşı Fei Yan'a (Sun Zi Yu) yardım etmek ve kışkırtmak için çatıdan atlarlar, ancak beklenmedik bir şekilde bin yıllık tarihi bir romana girerler. Kurgusal bir ülkenin düşüşünü ve ardından yeni bir hanedanın yükselişini anlatıyor. Orada, iki kız, Qi hanedanlığının genç imparatoru Qin Shang (Gao Tai Yu) ile tanışır ve askerleri tarafından kovalanır. Hayatını kurtarmak için acele eden Luo Xi, Qin Shang'ı gerçek dünyaya geri götürür. Ancak Le Xue, roman dünyasında kalır. Emperors and Me tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 30
 • IMDb 7.3
Tra Barb See Chompoo
Tra Barb See Chompoo
Kangsadan, sevdiği tek adam olan Patsakorn'un kadını olunca pembe renkli dünyası değişene kadar dünyayı olumlu bir ışık altında gören bir hayalperesttir. Annesinden kalan tek hatırası olan ev karşılığında ona metresi olmasını teklif etti. Patsakorn, acımasız soğukluğunu yakışıklılığının altına saklayan bir milyoner/milyarderin tek varisi. Kendisine aşık olan küçük kız Kangsadan'ı asla göremediğini söylüyor. Ama bir gün kalbi titremeye başladı.Kangsadan, babasının sevdiği kadının kendi kızını sevmesi durumuna yükseldi. Patsakorn, yüreğinde küskünlükle ailesine sırtını dönmeye karar verdi. Dört yıl sonra, babasının şirketi ile ticari rakip olmak için çekici ve yakışıklı bir işadamı olarak geri döndü. Her şeyi geri almak için geri dönmüştür ve intikamını alacağı ilk kişi Kangsadan olacaktır. 2018 yılı sevilen Tayland dizilerinden biri olan Tra Barb See Chompoo Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 7.0
Fak Fah Kiri Dao
Fak Fah Kiri Dao
Fak Fah Kiri Dao dizisinde Santharakat (Pon Nawasch Phupantachsee), yakışıklı ve soğukkanlı, inatçı bir Hintli milyarder olan Rachisa'nın oğludur. Himalayalar'daki mafya suç gruplarının peşinden kaçar ve kaçar ve Chiang Mai'de saklanır.Orada Santharakat, Darika adında bir restoran sahibiyle tanışır (Namwhan Phulita Supinchompoo). Danika kibirli zengin erkeklerden hoşlanmaz. Bu, Santharakat'ı kendisine daha da çekici kılar ve Darika'nın kalbini kazanmaya çalışır.Ta ki bir güne kadar Darika'nın yıldızlara bakmayı sevdiğini bilir. Gökyüzündeki yıldız ışığı onu sakinleştirdi.Darika, Kiri'den (In Sarin Ronnakiat) hoşlanıyor. Annesi içmeyi sevdiği için zor bir hayatı olan bir garson. Bu arada Darika nihayet Santarakat ile rekabet etmek için her şeyi yapmaya çalışır.Ama aslında Darika'nın üvey babası Sikarin (Johnny Anfone) ile çalışarak yanlış yola girer. Zengin bir adam olmayı başardı ve ne pahasına olursa olsun Santarakat ile savaşmaya çalıştı.Ancak aslında Santarakat ve Kiri arasında ikisinin de bilmediği başka bir bağ vardır. Hangisi Darika'yı almayı başardı? 2020 Tayland dizilerinden biri olan ve My Himalayan Embrace olarak da bilinen dizinin tüm bölümlerini Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Tayland
 • 120
 • IMDb 7.0
Arkadaşlık türünde beğenilen dizileri sizler için hazırlıyoruz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.