Arkadaşlık
Young and Beautiful
Young and Beautiful
Young and Beautiful, Chen Guo'nun aynı adlı romanından uyarlanmıştır ve kız, çok çalışmak için tek başına Şanghay'a giden Liu Wen Jing adlı bir kızı konu alır. 2008 yılında, Liu Wen Jing adlı küçük bir köyden gelen 19 yaşındaki kız, tek başına Şanghay'a gider. Aynı zamanda büyük şehirde mücadele eden bir grup gençle tanışır ve Hua Hua, Wei Wei, Xing Tian Ming, Qiao Hai Feng ve Yan Liang Kun ile arkadaş olur. Liu Wen Jing akıllı ve çalışkandır. Xing Tian Ming'in ve kendi kendine çalışmanın yardımıyla üniversiteye girer ve aynı zamanda şarap satan bir iş bularak ilk maaşını kazanır. Ancak memleketinin zayıf ebeveynleri onu para için çok çalışmaya zorlar ve birkaç kez aldatılır. Arkadaşlarının yardımıyla kaçmayı başarır. Zengin bir erkek arkadaş olan Ye Hui ile tanıştıktan sonra, Liu Wen Jing'in kibiri büyür. Ye Hui adına iş yapıyormuş gibi yapıyor ama gizlice kendisi için bir servet kazanmak istiyordu. Bu olay sadece Ye Hui'nin ondan ayrılmasına neden olmakla kalmaz, aynı zamanda ona güvenmediği için yardım eden Xing Tian Ming'i hapse gönderir. Daha da kötüsü, çaresiz kalınca annesi, tedavi masraflarını karşılayamadığı için ölür. Liu Wen Jing sonunda, gerçekten mutlu bir hayatın, arkadaşlar gibi idealler için savaşmak olduğunu anlar. Hatalarını düzeltmeye ve her şeye yeniden başlamaya karar verir. 2021 Çin dizilerinden Young and Beautiful Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.2
Just an Encore
Just an Encore
Just an Encore, lise öğrencileri hakkında bir gençlik dizisidir. Yan Ze (Jiang Zhuojun) adında normal bir lise kızı, onun dahi koltuk arkadaşı Ji Xiao (Chen Xun), çılgın düşmanı He Xinliang (Ding Yuxi) ve okul güzeli Gu Xiye (Zhu Danni), Yangming Lisesi'nin öğrencileridir.Yan Ze, sıra arkadaşına aşıktır. Ancak, o çok iyi bir öğrenci değildir ve onu etkileyecek bir görünüşü de yoktur. Aslında güzel, zeki, popüler ve aynı zamanda iyi huylu olan en iyi arkadaşı Xi Ye'nin tam tersidir. Ve Yan Ze, onun en iyi arkadaşına ilgi duyduğundan şüphelenmeye başladığında, kıskançlık oluşur. En dip noktasında, onu destekleyen bir kişi var, Xin Liang. Xin Liang, Yan Ze ile her zaman dalga geçer ama garip ama güçlü bir dinamikleri var gibi görünüyor. Ancak Xi Ye, Xin Linag'a gizlice aşıktır ve bu nedenle Yan Ze, ondan uzak durmaya çalışır. Bu onların büyüme hikayesidir. Just an Encore tüm bölümlere sitemizden Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle ulaşabilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.9
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Hikaye, bir üniversite sporcusu kampüsünde halter hayalinin peşinden koşan genç bir kadın olan Kim Bok-Joo'ya odaklanıyor. Bok-Joo orada en iyi arkadaşlarıyla, onun yaşındaki iki halterciyle takılıyor ve kampüs dışında babasına küçük restoranında yardım ediyor. Kampüsteki yüzücü Jung Joon-Hyung ile ilkokuldan beri arkadaşıdır, onu can sıkıcı bulmaktadır. Bok-Joo, yakışıklı bir doktora (Joon-Hyung'un erkek kardeşi) aşık olunca, Bok-Joo onun halter tutkusunu sorgulamaya başlar. Artık bunu yapmak istiyor mu? Normal bir kız olmayı tercih etmez miydi? Genel olarak, Halter Perisi Kim Bok Joo, gençliğin eğlenceli neşesini, güvensizlikleri ve gözyaşlarını, başından sonuna kadar nadiren mükemmel olan muhteşem bir Kore dizi olmayı başarmış. Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Kore dizisi tüm bölümlerini Dizifon farkıyla kaliteli olarak seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.4
Twenty-Twenty
Twenty-Twenty
Twenty-Twenty Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Henüz yetişkin olduklarında karşılaştıkları gerçekçi sorunları paylaşan yirmi yaşındakilerin hayallerini ve aşklarını anlatıyor. Lee Hyun Jin ve Chae Da Hee tanışır ve kendi sınırlarını oluşturarak birlikte olgunlaşmaya başlarlar. UP10TION'dan Kim Woo Seok, Lee Hyun Jin olarak karşımıza çıkıyor. Yirmi yaşında ve bağımsız oluyor. Hyun Jin, Da Hee'nin hayatına değişiklik getiren kişi olacak. Ailesi sadece işi umursadığı için yalnız hissederek büyüdü. Rahatlayabilmesinin tek yolu müzik hakkında rüya görmekti. O bir ekibin parçası ve beste yapıyor. Han Sung Min, Chae Da Hee olarak rol alıyor. Şimdiye kadar bekar annesinin karar verdiği gibi yaşadı. Artık bir yetişkin olur ve annesinin kurduğu çitlerden kurtulmanın hayalini kurmaya başlar. İnsanlardan belli bir mesafeyi korumayı seven yirmi yaşında soğuk ve şık bir kızdır. Jeong Ha Jun olarak Park Sang Nam ise Da Hee ile aynı bölümde ve aynı yılda öğrencidir. Kibar ve düşüncelidir. Da Hee değiştiği için yabancı hissediyor. Kang Dae Geun ise Hyun Jin'in ekibinin bir parçasıdır. Yapımcı olmayı hayal ediyor. Bu gençlik dizisinin tüm bölümleri Dizifon farkıyla sizlerle buluşuyor. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 26
 • IMDb 8.0
About is Love
About is Love
About is Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Ana hikaye, diğer insanlarla herhangi bir temas kurmasını engelleyen bir rahatsızlık geliştiren bir şirket başkanı Wei Qing ile başkanın bağışıklığı olan bir sanat öğrencisi Zhou Shi arasındaki ilişkiye odaklanıyor. Kötü bir şekilde başlarlar, ancak sonunda arkadaş olurlar ve onu iyileştirmeye yardımcı olmak için birlikte romantik yolculuklarına başlarlar. Yan Xi, Wei Qing olarak karşımıza çıkıyor. Yan Xi 18 yaşındayken meydana gelen bir olay nedeniyle ağır OKB'si olan bir şirketin başkanıdır. Bağışıklığı olan ve cildinin hassaslaşmasına neden olmayan birini bulmak için sık sık kız arkadaşını değiştirir. Xu Xiao Nuo, Zhou Shi olarak karşımıza çıkıyor. Xu Xiao Nuo, sanat okuyan ve sonunda Wei Qing ile arkadaş olan bir öğrencidir. Yıllardır çocukluk arkadaşı Li Ming Cheng'e aşıktır ama her seferinde duygularını açığa vuramaz. 30 bölümden oluşan bu dizinin tüm bölümleri Dizifon adresinde sizleri bekliyor. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
Poisoned Love
Poisoned Love
Poisoned Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Bu Çin web dizisi, Ma Meng Wei ve Ao Rui Peng'in iQiyi'de yayınlanan tatlı bir şehir aşk hikayesidir. Uykuya dalmakta zorlanan ve bir aşk üçgenine giren bir kız olan Fang Yan'ı konu almaktadır. Çocukken deneyimlerinden sonra Fang Yan (Ma Mengwei) hayatı boyunca kabuslarla boğuşmuştur. Shi Meng (Ao Ruipeng) hayatına girdiğinde, sonunda huzur içinde uyuyabilir. Shi Meng, şirket meseleleri söz konusu olduğunda zorba bir CEO olabilir, ancak Fang Yan'a karşı çok nazik ve sıcaktır. Bazı yanlış anlamalar nedeniyle, popüler şarkıcı Shi Yi'yi (Luo Zheng) uyku sorununu çözebilecek kişi olarak karıştırır ve yanlış yerlerde aşkın peşinden koşmaya başlar.Başrol oyuncular arasında Ao Rui Peng, Ma Meng Wei ve Luo Zheng rol almaktadır. Arkadaşlık, iş, komedi ve romantik türünün birleştiği bu dizinin tüm bölümlerini bulabilirsiniz. Dizifon olarak Poisoned Love izleyecek herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 9.0
The Love Equations
The Love Equations
The Love Equations Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! The Love Equations 2020'de çıkan yeni bir okul romantizm Çin dizisidir. Drama aşık olan ve hayallerinin peşinden giden iki öğrenci hakkında bir hikaye anlatır.Aşktan asla vazgeçmemek ve cesurca hayallerinin peşinden koşmak üzerine bir hikayede yollarını ayıran ve tekrar buluşan bir çifti konu alıyor. Zhou Xiao (Liu Renyu tarafından oynanır) Çin Edebiyatı bölümünde parlak ve hevesli bir birinci sınıf öğrencisidir. Günlerinin çoğunu adli tıp uzmanı hakkında bir dedektif romanı yazarak geçirir. Üniversitenin ilk gününde, soğuk adli tıp öğrencisi Zhao Fanzhou (Gong Jun tarafından oynanır) ile yolları kesişir ve birçok benzersiz cazibesi nedeniyle hızla onun için iyileşir. Romanı için ilham almak için onu ve laboratuvarı kullanmak istediği için de ilgisini çekiyor. Sonunda bir çift oldular, ancak bir gün Zhao Fanzhou aniden Zhou Xiao'dan ayrılır.Daha önce The Sweet Love Story olarak bilinen The Love Equations, Zhang Qianqian'ın The Boat and the Beginning adlı romanına dayanan bir romantik dramadır. A Love So Beautiful ve Put Your Head On My Shoulders'ın sunduğu sıcak, eğlenceli romantizmi sevdiyseniz, aynı yazarın size iki romandan oluşan dramayı getiren son hediyesiyle kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz.Çekimler Xiamen'de gerçekleşti. Çekimler 4 Temmuz 2019'dan 24 Eylül 2019'a kadar iki aydan fazla sürdü. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
I’m a Pet At Dali Temple
I’m a Pet At Dali Temple
I'm a Pet At Dali Temple Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Modern kadın lider bir kediye yardım etmeye çalıştığında, kedi formunda Dali Tapınağına (gerçek bir tapınak değil, daha çok eski Çin yüksek mahkemesine benziyor) ışınlandı. Onu evcil hayvan olarak alan Dali Tapınağındaki bir dedektif tarafından çabucak yakalanır. Sihirli bir taşa dokunduğunda insana/kediye dönüşüyor. Böylece, biri Dali Tapınağı'ndaki baş dedektifin boynunda yatan beş taşı da bulma arayışına başlayın.Dizide Xu Kai Cheng, Hu Yi Xuan, Wang Xiran ve Xu Jiawei rol alıyor. Çin'in Wuxi kentinde çekimler yapılmıştır. Çekimler 8 Şubat 2018'de başladı. Başlangıçta 20 Ağustos'ta vizyona girmesi planlanıyordu, ancak aynı gün, post prodüksiyondaki değişiklik nedeniyle galasının ertelendiği açıklandı.I'm a Pet At Dali Temple 2018 yılı Çin dizilerinden biridir. Romantik, fantastik ve tarihi türlerini barındırıyor. Dizifon olarak bu dizi izleyecek herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 25
 • IMDb 7.0
Intense Love
Intense Love
Intense Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dr. Zhou'nun annesi ve Jin Bei'nin annesi eski arkadaşlardı. Dr. Zhou ve Jin Bei henüz çocukken, anneleri aralarında görücü usulü bir evlilik yapmayı kabul etmişti. Ancak, hem Dr. Zhou hem de Jin Bei, artık yetişkin oldukları için hevesli değiller. Yıllardır birbirleriyle tanışmamakla kalmıyorlar, ailelerinin kendileri için düzenlediği nişan yemeği kutlamasına bile katılmayı reddediyorlar. Kaderin dediği gibi, Jin Bei bir araba kazası geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Katılan doktoru Dr. Zhou'dur. Jin Bei onun kim olduğunu öğrendiğinde, kendisini ve nişanlarını daha az umursayamayacağı için küçümsendiğini hisseder. Böylece, güzelliğinden tamamen etkilenmediğine inanmadığı için onu baştan çıkarmaya ve ona aşık olmaya çalışma arayışına başlar.Dizi aynı adlı bir romandan uyarlanmıştır ve bir adamın süper tatlı aşk hikayesini anlatır. Kısaca özetlemek gerekirse Intense Love, 2 Mayıs - 25 Mayıs tarihleri ​​arasında bölüm başına yaklaşık 45 dakika süren 24 bölümle yayınlanan bir Çinli romantik komedi dizisidir. Evliliği ebeveynleri tarafından ayarlanan dahi bir doktor ve ünlü bir aktrisin hikayesidir. Her ikisi de ilk başta buna karşı koymaya çalışsalar da sonunda bazı şeyler değişmeye başlar. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
Chasing Ball
Chasing Ball
Chasing Ball Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde yer almaktadır. Masa tenisi, Çin'deki en yaygın sporlardan biridir, bu yüzden onu içeren bir dizi olması şaşırtıcı olmamalıdır. Chasing Ball, Kris Fan Shiqi ve  Bu Guanjin'in başrollerini paylaştığı 36 bölümlük bir Çin dizisidir. Bir masa tenisi dahisi olan Tengyuan Koleji'nde transfer öğrencisi olan Yan Xiaoxi'nin hayatını konu alıyor. Ailesine birden fazla iş alarak destek oluyor ve kazandıkları ödül parasını okul ücretini ödemek için kullanıyor. Tengyuan masa tenisi kulübü başkanı Qi Jinghao, olağanüstü yeteneklerini fark etti ve şampiyonluk için onu kulübüne katılmaya davet etti. Yan Xiaoxi, Qi Jinghao'nun teklifini kabul eder ve kulübü canlandırarak yetenekli üyeleri saflarını güçlendirmek için çekerler. Kris Fan ve Bu Guanjin tanınmış isimler olmayabilir, ancak her ikisi de romantik dizilerde bir miktar başarı yakaladılar. Bir tenis profesyoneli oynamak, drama için eğitim alan her iki yıldız için de oldukça güzel bir değişiklik. Li Yitong,  Huang Shengchi,  Zhu Yuanbing ,  Li Wenhan ,  Lu Yangyang,  Hong Xiao  ve  Li Xikan gibi  genç oyuncu kadrosuyla karşımıza çıkıyor. Çoğu spor temalı şovda olduğu gibi, çok fazla heyecan yaratan yarışmalar bekleyebilirsiniz. Kim bilir? Belki bazılarımıza bir gün masa tenisine girme konusunda ilham bile verebilir.Chasing Ball izle, romantik, gençlik ve spor türünde sevilen Çin dizilerinden biridir. Dizifon olarak izleyecek herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
I Hear You
I Hear You
I Hear You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizleri bekliyor! Ocak-Şubat 2019'da yayınlanan ve sitemizde altyazılı olarak izlenebilen 24 bölümlük bir Çin dizisidir.Bir realite şovu nedeniyle yolları kesişen bir kız ile müzik dehası arasındaki sevimli bir aşk hikayesini konu almaktadır.Bei Erduo (Zhao Lusi) sıradan bir aileden geliyor. Müziği çok seviyor ve her zaman bir seslendirme sanatçısı olmayı hayal etti. Bu alanda kariyer yapmak için yurtdışında Japonya'da eğitim almayı umuyor, ancak annesi hedeflemesi gereken tek şeyin zengin bir adamla evlenmek olduğuna inanıyor. Bei Erduo aynı hikayeyi defalarca duymaktan bıktı. Okul için yeterince para biriktirmek ve ihtiyacı olan bir arkadaşına yardım etmek için, koşulları gereği bir flört realite şovuna katılmaya zorlanır.Gösteri boyunca, seçkin bir aileden dünya çapında bir luthier olan Ye Shuwei (Riley Wang) ile tanışır. Sanatçı bir aileden gelen Ye Shuwei, müziğe eğilimlidir ve müzik dünyasında gizemli ve tanrısal bir statüye sahiptir. Ye Shuwei, yeğeni Yu Sheng'e (Yuan Hao) karşı bir iddiayı kaybettikten sonra, realite şovuna giderek Yu Sheng'e yardım etmekten başka çaresi kalmaz. Gerçek şu ki, Ye Shuwei'nin gösteriye gitmeye karar vermesinin bir başka nedeni de mükemmel kulağı olan kişiyi arıyor olmasıdır. Bir şekilde Bei Erduo ve Ye Shuwei birlikte yaşamaya başlar.Romantik ve müzik türünü seviyorsanız I Hear You izle ve tüm bölümleri hızlıca bitirin. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler diliyoruz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.3
Mr. Swimmer
Mr. Swimmer
Mr. Swimmer Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Sıradan bir kıza aşık olan, gelecek vadeden Olimpik bir yüzücüyü konu alan Çin dizisidir. Bai Yongze (Mike D'Angelo) yetenekli bir yüzücüdür ve sıradan bir ailede büyümüştür, Song Cha Cha ise maddi bir darbe aldıktan sonra fakir hale gelen zengin bir aileden gelmiştir. Erkek arkadaşı Lan Tian (Jerry Yan), kendi nedenleriyle ondan ayrılmaktan başka seçeneği yoktu. O da Bai Yongze'nin iyi bir arkadaşıdır, ancak sonunda iki rakip olur ve sonunda Çin milli takımının bir parçası olmak için rekabet edecek. Üç karakter, sorumluluk sahibi genç insanlar haline gelmelerine yardımcı olacak birçok bükülme ve dönüşle karşılaşır.Romantik ve spor türü dizileri seviyorsanız 2018 Çin dizilerinden biri olan Mr. Swimmer izle ve yeni bir heyecana ortak olun. 46 bölümden oluşan diziyi Dizifon.com adresinde keyifle hd kalitede ve donmadan izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Please Love Me
Please Love Me
Please Love Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Pei You You, geçinmek için mücadele eden bir manikürcüdür. Ve annesinin eskiden yaşadığı evi kaybetmenin eşiğindeyken, ünlü aktör Yi Han'ın ona önerdiği imkansız anlaşmayı kabul etmek zorunda kalır. Yi Han, menajerine yıllardır âşıktı, ancak menajeri asla duygularına karşılık vermemişti. Kıskançlıkla, yanlış zamanda yanlış yerde bulunan masum Pei You You’nun kız arkadaşı olduğunu paparazzilere duyurur. Ve popülaritesi tehlikede olduğundan, kendisiyle bir evlilik sözleşmesi imzalamasını ister. Pei You, elbette, bu plana karşıdır, ama Yi Han onun için evi satın alıp borçlarını ödemeye söz verdikten sonra, isteksizce evet diyor. Böylece ikisi birlikte yaşamaya başlar, Yi Han ona aşık olurken sahte karısına gittikçe daha fazla bilgi vermeye başlar.“Please Love Me” neredeyse tüm bölümlerinde şakacı bir havaya sahipti. Çiftin kimyası olduğu ve birlikte sevimli olduğu için aşk hikayesi oldukça tatlıydı. Özellikle birlikte yaşadıklarından beri birlikte birçok romantik anlar yaşadılar, bu da birçok çift geliştirme fırsatına sahip olmalarına izin verdi.Klişe konulardan biri olan mecburi evlilik üzerine olsa da hem romantizm hem de komedi yönüyle Please Love Me izle sizler için iyi bir seçim olabilir. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.1
Find Yourself
Find Yourself
Find Yourself Türkçe altyazılı izle, 32 yaşındaki bir kariyer kadınının hikayesini anlatan bir dizidir. Fan Xing, hem kariyerinde hem de aşk hayatında ikilemlerle karşı karşıya kalırken bir dönüm noktasına ulaşır. Şirketi satın alınma tehlikesiyle karşı karşıya ve Yuan Song ile olan ilişkisi, büyük yaş farkları nedeniyle eleştiriliyor.Bu sırada, olgun ve istikrarlı Ye Lu Ming de He Fan Xing'in hayatına girer ve onun yaşam danışmanı olur. Ye Lu Ming'in ortaya çıkması Yuan Song'un aşklarının tehlikede olduğunu ve başlarının belada olduğunu hissettirir. Ye Lu Ming'in görünüşü aralarında birçok yanlış anlaşılmaya neden olur. He Fan Xing'e göre, Yuan Song ve Ye Luming sadece basit bir aşk seçimi değil, aynı zamanda iş yerinde kadınların karşılaştığı daha derin bir sorunu ve geleneksel evlilik konusundaki duruşlarını temsil ediyor. Yanlış anlaşılmalar artmaya devam ederken, He Fan Xing, Yuan Song'dan ayrılır ama ona hayran olan Ye Lu Ming'i de kabul edemez. Sonunda, tasarım şirketi satın alınır ve He Fan Xing'in kariyeri yoluna girer. Aynı zamanda aşka giden yol onun için netleşir.İş hayatı, yaşam ve romantik diziler seviyorsanız Find Yourself izle sizin için iyi bir seçim olacaktır. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
Arkadaşlık türünde beğenilen dizileri sizler için hazırlıyoruz.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.