Tarihi
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo, Tong Hua'nın Çin romanı Bu Bu Jing Xin'den esinlenmiştir. Tam güneş tutulması sırasında, o zamanlar 25 yaşında olan 21. Yüzyılda yaşayan bir kadın olan Go Ha-jin, Goryeo Hanedanlığı dönemine zamanda yolculuk yapar. Prens Wang Wook'un Karısının kuzeni Hae Soo'nun vücudunda uyanır. O sırada Goryeo Ülkesini yöneten Wang Ailesinin tüm kraliyet prensleriyle arkadaş olur. Başlangıçta, hasta kuzeninin kocası olan sıcak kalpli 8. Prens Wang Wook'a aşık olur. Ancak daha sonra, o zamanlar uğursuz kabul edilen bir yara izinden dolayı yüzünü bir maskenin arkasına saklayan soğuk kalpli, korkunç ve tehlikeli olan 4. Prens Wang So'yu sevdiğini fark etti. Moon Lovers konu olarak, Hae Soo'nun taht uğruna birbirlerini öldürmeye zorlanan kraliyet prensleriyle arkadaş olduktan sonra nasıl mücadele ettiğini anlatıyor. Ünlü oyuncuların rol aldığı tarihi ve romantik türde sevilen dizilerden biridir. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.7
Massaya
Massaya
Massaya, büyükannesiyle yaşamaya giden ancak orada yaşayan akrabalarıyla sorunlara dahil olan genç bir kadın hakkında 2017 Tayland dizisidir. Bu dizi, Mik Thongraya ve Mookda Narinrak'ın başrollerini paylaştığı 1900'lerde geçiyor. Bu yapım “kuzenler” hakkında ama Massaya'nın (mookda) babası Lak'ın (Mik) büyükannesi tarafından evlat edinildi, yani bu ikisi kuzen ama kan bağı yok. Massaya'nın annesi ve babası öldükten sonra, büyükannesi seçmediği bir kızla evlendiği için onu terk ettiği için kendine içerliyordu. Bunu telafi etmek için, Lak'ın büyükannesi Massaya'yı evine gelip büyütmek için bulmaya karar verir. Lak ve Massaya, birbirlerine karşı hisler geliştirirken kendilerini bulmak ve ilişkilerini gizlemek zorunda oldukları için birçok farklı mücadeleden geçtiler.  Massaya tüm bölümlerini Dizifon kalitesiyle Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Tayland
 • 100
 • IMDb 7.2
The Twin Flower Legend
The Twin Flower Legend
The Twin Flower Legend Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Dizi, Hai Piao Xue'nin “Mu Jin Hua Xi Yue Jin Xiu” adlı romanından uyarlanmıştır. Doğumda ayrılan ve köle olarak satılan ikizler, Mu Jin ve Jin Xiu'nun hikayesini anlatıyor. Büyüme ve dönüşüm hakkında bir hikaye! Zeki Hua Mu Jin, Beş Hanedan ve On Krallığın kaotik çağında doğdu. Çocukken, o ve küçük ikiz kardeşi Hua Jin Xiu, Yuan ailesine köle olarak satıldı. Yu Fei Yan, Song Ming Lei ve Yao Bi Ying olmak üzere diğer üç çocukla birlikte yola çıkarlar. Beşli, dostluk yemini eder ve her zaman birbirleriyle ilgileneceklerine söz verirler. Hua Mu Jin, acı gerçeklerinden kurtulmak için kardeşlerine yardım etmek için kendini zor işlere atmaya hazırdır. Babasının “İş Eğitimi” kitabını kullanır ve kardeşlerinin daha iyi bir geleceğe sahip olmalarına yardımcı olmak için zekasına güvenir. Mu Jin, bilgeliğiyle Yuan ailesinin güç kazanmasına ve zafere ulaşmasına yardımcı olur. Hayatını farklı bir şekilde etkileyen dört adamla tanışır. Ağabeyi olarak baktığı Song Ming Lei, masum Yuan Fei Jue, ayırt edilemez Duan Yue Rong ve hayatının aşkı Yuan Fei Bai var. Çalkantılı çağda, dürtüsel ilk aşk, sürpriz bir ayrılık, uzun süreli bir aşk ve pişmanlık duymama hakkında bir hikaye çıkıyor. The Twin Flower Legend tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Eternal Love Rain
Eternal Love Rain
Eternal Love Rain Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Çin draması Yunteng projesinin romanı “Datang Strange Cases”den uyarlanmıştır.  Esas olarak, sıradan insanları kuraklıktan kurtarmak için dünyaya gelen ejderha klanının ikinci prensini anlatır. Felaket kaldırıldıktan sonra sevgilisini ve Nilin hazinesini kaybetmesini beklemiyordu ve denize geri dönmenin bir yolu yoktu. Kaybettiği her şeyi arayarak dünyadan ancak beş yüz yıl uzak durabilir. İkinci Prens Ning Xiu Rui, oynamak için Ludi'ye gizlice girer. Bin yıldır olmayan bir kuraklıkla karşılaştıktan sonra, babasının yağmuru yayma talimatlarını dikkate almaz ve ejderhanın hazinesi Nilin'i teslim eder. Köyün salgınını rahatlatmak için hazineyi balıkçı köyündeki bir kız olan Jin Er'e verir. Tekrar balıkçı köyüne döndüğünde Nilin ve Jin Er'in aynı anda ortadan kaybolduğunu öğrenir. Nilin'i kaybettikten sonra, denizde fazladan bir büyü katmanı, Ning Xiu Rui'nin denize geri dönememesine neden olur. Bunun nedeninin Ejderha Kral'ın öfkeli olması ve karada sürüklenerek Nilin'i bulabileceğini düşündü. Beş yüz yıl sonra, “üniversite alimi” haline gelen Ning Xiu Rui, sonunda Jin Er ile tanışır. O artık balıkçı köyündeki yetim değil, ünlü Su Yin Yin'dir. İkili tanıştıktan sonra durumları tehlikeli ve ayrılmaz bir hal alır. Aralarında sessizce maceralarla dolu bir aşk başlar ve Ning Xiu Rui'nin denize geri dönemeyeceği sırrı da ortaya çıkar. Yine de ikisi arasında daha büyük bir bağ var gibi görünüyor. Eternal Love Rain tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 32
 • IMDb 7.0
The Heiress
The Heiress
The Heiress Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! İkiz kardeşi gibi davranmak için erkek kılığına giren bir bakanın en büyük kızı Han Yuanniang'ı takip eden bir hikaye. Prensle tanışır ve beklenmedik bir romantizmi ateşler. Dingguo bakanının en büyük oğlu genç yaşta vefat etti. Orduyu istikrara kavuşturmak ve Kuzey sınırlarındaki Han ailesi ordusunun imparatorluk mahkemesine boyun eğmemesini sağlamak için bakanın en büyük kızı Han Yuanniang, genç efendi Han Shiyi olarak ikiz kardeşinin yerini alıyor. Kasıtlı olarak Han Shiyi için bir playboy imajı yaratır, ancak istemeden 5. prens Chen Yanyi'nin (Jiang Chao) yardımcısı olur. Prensin kampına yerleştirilen Han Shiyi, gerçek kimliğini bir sır olarak saklamaya çalışırken, 5. prensin tahta geçme planlarına kendini kaptırır. The Heiress Çin dizisi tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.1
My Dear Destiny
My Dear Destiny
My Dear Destiny Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Yi döneminde, tehlikeli Zhangzhou ülkesinde barış içinde ve birlikte yaşayan İnsanlar, Kurtlar ve Büyücü grupları vardı. Hu Yi Xuan tarafından oynananMi Qi Qi, her zaman iyimser, eğlenceli ve iyimser olan eski bir ruhtan gelen ölümsüz bir aziz kızdır. Kabilesinden kovuldu ve şimdi Zhang Si Fan tarafından oynanan Yizhi prensi Lu Ao ile ilgileniyor. Kibirli bir adam, dövüş sanatlarında güçlü ve hayatında her zaman dikkatli. Şimdi Mi Qi Qi bir prenses olur ve üç kabile arasında kargaşa içinde olan doğal dünyada barışı korumak ve muhafaza etmek için Lu Ao ile birlikte çalışır. Yolculuklarında ikisi sonunda aşık oldular ve birbirlerinden etkilendiler. Mi Qi Qi ve Lu Ao'nun bir sonraki mücadelesinin bitiş hikayesinde ne olacak? Bu dünyanın insanlarını barışa geri getirmeyi başarabilecekler mi? 18 Mayıs 2020'den itibaren Youku kanalında yayınlanan Çin drama dizisi tarihsel ve tomantik türdedir. Bu drama, yönetmen Shen Jin Fe tarafından yönetildi. Daha önce "I'm a Pet At Dali Temple" dizisinde rol alan Hu Yi Xuan, oyuncu Zhang Si Fan ile başroldeydi. Sadece ikisi değil, 36 bölüm süren dizide Wang Zi Tong, Li Ge Yang, Hu Wen Zhe de rol alıyor. My Dear Destiny Çin dizisinin tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
The Legend of Jinyan
The Legend of Jinyan
The Legend of Jinyan Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dizi, Wenqing Jiepei tarafından yazılan “The Concubine Can't Be Admired” adlı romandan uyarlanmıştır. Kendisi için evlenen kız kardeşini kurtarmak için yeni halefine yaklaşan generalin kızının hikayesini konu almaktadır. Jin Yan (Kabby Hui) adında cesur ve kibar bir genç kızı anlatıyor. Bir generalin kızıdır. Saraya girerken tesadüfen, her zaman birçok düşmanla çevrili genç imparator Xiao Yu (Chen Jing Ke) ile tanıştı. Casus olduğundan şüphelenene kadar Jin Yan'ın saray hizmetçisi olduğunu düşündü. Xiao Yu, kibirli bir adam ve Xiao Qi'nin (Ryan Zhang) kardeşidir. Öte yandan Wen Suyu (Zhao Yaoke) küçük kız kardeşiyle evlendi. Başlangıçta Xiao Yu ve Jin Yan her zaman birbirleriyle kavga etseler de, sonunda yavaş yavaş aşık oldular. Ülke ve halkı için birlikte çalışırken, birlikte birçok zorluğun üstesinden geldiler, tatlı bir aşk hikayesi yaşadılar. Bir sonraki Prenses Jinyan ilişkisinin hikayesinin sonu nedir? İkisi birleşip her engelle karşılaşacak mı? 2020 yılı yapımı Çin dizilerinden biri olan The Legend of Jin Yan tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.6
Jiu Liu Overlord
Jiu Liu Overlord
Jiu Liu Overlord Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin dizisi, düşük rütbeli bir tarikatın lideri Long Ao Yi ile Li Qing arasındaki aşk hikayesini anlatıyor. Tang Hanedanlığı'nın sonlarında, başkentteki hareketli bir restoranda iş adamı Li Qing Liu, ipek fabrikasının altın ipek giysilerini sergiliyor. Restoranın dışında Dragon Bamboo Sect'in tarikat lideri Long Ao Yi ile insanları ezen Snake çetesi arasında bir ölüm kalım oyunu var. Li Qing Liu ve Long Ao Yi buluşur ve altın ipliğin ortadan kaybolmasının ardındaki gizemi çözmek için birlikte çalışmak zorundadır. Li Qing Liu, Long Ao Yi yüzünden halk hakkındaki yanlış anlamalarını siler ve Li Qing Liu'dan iş yapmanın yolunu öğrenir. Beklenmedik bir şekilde, vurguncuların çerçevelenmesi sivillerin yerinden edilmesine yol açar. İş dünyasının bir temsilcisi olarak Li Qing Liu ön plana çıkarılır ve prens kimliği ortaya çıkar. Long Ao Yi ve birçok sivili korumak için Li Qing Liu saraya girer. Daha sonra, Long Ao Yi halkın intikamını almaya karar verir ve komployu ortaya çıkarmak için sarayda ona katılır. Sonunda, vurguncular ve hain planlar başarısız olur. İkisinin çabaları sayesinde, başkentteki üst sınıf insanlar ve siviller barış içinde bir arada yaşıyor ve birlikte refaha kavuşuyor. İkisi de aşık olur. Jiu Liu Overlord dizisinin tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Oh! My Sweet Liar!
Oh! My Sweet Liar!
Oh! My Sweet Liar! Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin dizisi Wan Xia'nın “The Princess Is Not Reliable” adlı romanından uyarlanmıştır. Dahi bir kadın ressam Xiong Xi Ruo ve zengin aile oğlu Li Hong Bin'in hikayesini anlatıyor. Bazı olaylar nedeniyle sahte bir evliliğe girerler, ancak ailevi olaylar ve değişiklikler yaşadıktan sonra gerçek uzun süreli bir ilişkiye dönüşür. Aile krizlerini çözerken birbirlerine aşık olurlar ve “gerçek bir çift” olurlar. Xiong Xi Ruo, unutulmaz bir hafızaya sahip yetenekli bir kadın ressamdır. Yunyao'nun Li ailesinin gizli çizgi romanlarını çizdikten sonra tutuklandı. Kaçarken, iyi ödenmiş bir emir alır ve bir hizmetçi olarak Li Köşkü'ne sızar ve "Dört Luo Han"ın gizemli bir resmini çizmekle görevlendirilir. Xiong Xi Xuo, en büyük oğlu Li Hong Bin'e hizmet etmek ve ona yaklaşmak için ayarlanmıştır. Kazayla, geceyi onunla geçirir. Xiong Xiruo kaçmaya çalışır ama Li ailesi tarafından yakalanır. Li Hong Bin'in çocuğuna hamile olduğu konusunda yalan söylüyor. Aynı zamanda, Li Hong Bin, Song ailesinin kızıyla engelleyici evliliğinden kaçmak istedi. Sonuç olarak, sahte bir evliliğe başlarlar. Zamanla, birlikte daha fazla zaman geçirdikçe, Xiong Xi Ruo ve Li Hong Bin yavaş yavaş aşık olurlar. Oh! My Sweet Liar! tüm bölümleri sitemizde yer almaktadır. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Twisted Fate of Love
Twisted Fate of Love
Twisted Fate of Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Yardımsever bir kral tarafından yönetilen yeni bir çağın başlatılmasıyla ilgili bir hikayede, eskiden kardeş gibi olan iki sevgili ve iki arkadaşı takip eder. Pang Yu (Tan Jianci) ve Feng Xi (Jin Han) birbirlerine derinden değer veren eski arkadaşlardı - biri zarif ve centilmen, diğeri ise olağanüstü yetenekli ama bunu belli etmiyor. Dong Yue'nin (Sun Yi) görünümü nedeniyle, Pang Yu ve Feng Xi sonunda bir anlaşmazlığa düşer ve düşmana dönüşür. Dong Yue, Pang Yu'nun tahta geçmesine yardım etme çabalarında daha büyük düşmanlarla karşı karşıya kaldıkça iki adamı barış yapmaya teşvik eder. Çekimler 30 Haziran 2019'dan 5 Ekim 2019'a kadar üç ay sürdü. Sun Yi ve Jin Han'ın doğum günleri 3 gün arayladır. İkisi de Haziran 1993 doğumludur. Twisted Fate of Love Çin dizisi tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Tarihi ve romantik diziler seviyorsanız başlayabilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
Miss the Dragon
Miss the Dragon
Miss the Dragon Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Bu Çin dizisi Orange Light Game'den uyarlanmıştır ve Dragon King ile küçük hizmetçi arasındaki aşk hikayesini anlatır. Liu Ying, Xia Hou Xue'ye hizmet eden küçük hizmetçidir. Yanlışlıkla bir yılanla karşılaşır ve o kadar korkar ki neredeyse ruhunu kaybeder. Liu Ying aceleyle yılanı yakalar. Bu yılanın aslında binlerce yıldır xiulian uygulayan Yuchi Longyan adında bir ejderha olduğunu bilmiyordu. Yuchi Longyan, iyiliğini ödemek için Liu Ying'i alıp götürür, ancak Liu Ying'i önemseyen Xia Hou Xue, yanlışlıkla onun kayıp olduğunu düşünür. Arama sırasında bir kurt iblisi ile karşılaşır ve sonunda yanlışlıkla Yuchi Longyan'ın ellerinde ölür. Yuchi Longyan, Liu Ying'in dileğini yerine getirir, genç bayanı kurtarır ve onu üç ömür boyu korur. Bu şekilde, Yuchi Longyan sözünü yerine getirir ve özel olarak Liu Ying'in hayatını ömür boyu korur. Liu Ying'in Yuchi Longyan'ın varlığından dördüncü yaşamına kadar haberi yoktu. Liu Ying, Tian Tiao tarafından cezalandırılan Yuchi Longyan'ı kurtarmak için ruhunu Ge Xing Jun'a teslim eder ve ruhunun diğer yarısı Yuchi Longyan ile birleşerek kötü adamı yenmesine yardım eder. Miss the Dragon tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 35
 • IMDb 8.4
The Sleepless Princess
The Sleepless Princess
The Sleepless Princess Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Dizi, uykusuzluk çeken sevilmeyen prenses ve onun izini süren soğuk generalin kaderini konu alıyor. Kardeşinin ölümünün nedeni, tatlı ve yürek burkucu bir romantik hikayeyi gözler önüne seriyor. Dokuzuncu prensesler Chu Yue, çocukluğundan beri bir kaza nedeniyle uzun süreli uykusuzluk çekiyor ve hayatı boyunca erkek kardeşine güveniyor. Yanlış koşullar altında, iktidarda tanınmış ve güçlü muhalefet stratejilerine sahip bir general olan Xue Yao ile evlenir. Xue Yao'nun erkek kardeşinin garip bir şekilde öldüğünü bilerek, ölüm nedenini birlikte araştırmak için yeteneklerini ve bilgeliğini kullanırlar ve yavaş yavaş birbirlerine aşık olurlar. Chu Yue şimdi can sıkıntısının üstesinden gelmek için aşk romanları okumak için daha fazla zaman harcadı. Sırada Chu Yue ve Xue Yao arasındaki romantik hikaye ne olacak? Xue Yao ile Chu Yue uykusuzluğunun üstesinden gelebilecek mi? Fantezi, tarihsel romantik Çin dizilerinden biri olan The Sleepless Princess tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
Renascence
Renascence
Renascence, tarihi, romantizm ve fantezi türlerinde en son Çin dramasıdır. Xiao yun'un aynı adlı romanından uyarlanan 36 bölümden oluşmaktadır. Dizi, Yao Mo Wan'ın kız kardeşinin intikamını almasını konu alır. Ayrıca Yao Mo Wan ve Ye Jun Qing arasındaki aşk hikayesini de takip ediyor. Büyük Chu İmparatoriçesi Yao Mo Xin, mahkemede bir adam tarafından ihanete uğradı ve öldürüldü. Şiddetli bir fırtına meydana gelir ve ruhu kız kardeşi Yao Mo Wan'a girer. Aynı zamanda, Yao Mo Wan düşman tarafından kovalanır, bir uçurumdan düşer ve hafızasını kaybeder. Chu'nun Su Qing Prensi Yao Mo Wan ve Ye Jun Qing, bir dizi kaza sonucu yavaş yavaş birbirlerine aşık olurlar. İkisi itiraf etmek üzereyken, Yao Mo Wan onun aslında Yao Mo Xin olduğunu ve bir zamanlar düşman tarafından da kovalandığını keşfeder. İntikam almak için Yao Mo Xin, küçük kız kardeşi Yao Mo Wan'ın cesedini kullanarak saraya yeniden girer. Yao Mo Wan, saraya ilk girdiğinde birkaç cariye arasında kız kardeşi Mo Xin'i öldüren düşmanı bulur ve İmparator Ye Hong Yi'nin özünü anlar. Kalbini Ye Jun Qing için ülkeyi yeniden kazanmaya adar.  Renascence Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Legend of Fei
Legend of Fei
Legend of Fei Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon farkıyla sizlerle! Priest'in aynı adlı romanından uyarlanan Çin draması, Zhou Fei'nin büyümesini ve efsanevi kılıç ustası hikayesini konu alıyor. Yıllar önce bir kaos vardı ve kuşak kahramanı Li Zheng'e haydut olması emredildi. O zamandan beri kırk sekiz köy olmuştur. Li Zheng hastalıktan öldükten sonra, ünlü jianghu mezhepleri de birbiri ardına kaybeder. Li Zheng'in kızı Li Jin Rong, liderliği devralır ve Zhou Yi Tang ile evlenir. Zhou ailesi kızlar tarafından yönetiliyor. ama Zhou Fei'nin doğduğu dönemde jianghu düşüştedir. Yaşlıların görkemi ve ruhu, Li Zheng'in ölümünden sonra yavaş yavaş kaybolur. Zhou Fei, on üç yaşındayken evden kaçar ve Mojiang'da neredeyse ölür. Ama Lord Duan'dan Xie Yun tarafından kurtarılır ve iyi bir ilişki kurar. Üç yıl sonra, iki asi genç Huojiapu'da tekrar buluşurlar ve yıllar önce dünyayı gizleyen her türden ustanın ortaya çıkmasına neden olur. Aynı zamanda Cao Zei yönetimindeki Büyük Kepçe'nin yedi ustası tarafından kovalanırlar ve iki gencin çalkantılı bir komploya düşmesine neden olur. Zhou Fei, jianghu'yu sarsmak için "kar kırma bıçağı" tekniğini kullanır ve dünyada kendine bir isim yapar. Legend of Fei tüm bölümleri sitemizde bulabilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Tarihi zamanlarda geçen Asya dizi yer almaktadır. Joseon ve farklı dönemlerde geçen dizileri online olarak Türkçe altyazılı bir şekilde izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.