Tarihi
One and Only
One and Only
One and Only, Zhou Sheng Chen, ülkeye sadık başarılı bir general olan Prens Nan Chen ile saygın bir ailenin kızı Cui Shi Yi ve doğumundan beri atanan Veliaht Prenses arasındaki aşk hikayesini takip ediyor.Prens Nan Chen, gençliğinde savaşta büyük başarılar elde ederek ünlü olur. Ülkesine sadık olmaya kararlı, titiz üslubu ve alçakgönüllülüğü dünya tarafından övülüyor.Cui ailesinin tek kızı olan Shi Yi, geleceğin veliaht prensesi olarak dünyaya gelir. Sarayla olan aile dostluğu nedeniyle saraya büyüklerinden sanat tahsili için gönderilir.Cui Shi Yi'nin iyi kalpli, sevimli, canlı ve zeki kişiliği saraydaki herkes tarafından derinden sevilir. Ayrıca becerileri öğrenmede çok hızlıdır ve sarayı hareketlendirir.Cui Shi Yi, birbirlerini tanımaya çalışırken, Zhou Sheng Chen'in yüce hırslarına ve rafine karakterine hayran kalır ve bilmeden ona aşık olur. 
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.6
My Queen
My Queen
My Queen, başkanı Qin Han'ın zalim yollarına dayanan küçük bir asistan olan Jiang Xiao Meng'i takip ediyor. Kazara video oyununa girer ve Zayıf Su Ülkesinin 9. Prensesi olur ve jianghu'da gerçek aşkı bulmak için çalışır. Qin Han'a çok benzeyen Mu Rong Chen ile tanışır ve birlikte jianghu ile mücadele eder, birlikte büyür ve aşık olurlar.Jiang Xiao Meng, başkanı Qin Han'ın zalim yöntemlerine katlanmak zorunda olan küçük bir asistandır. Her zaman bir TV dizisinin kahramanı gibi mükemmel bir erkek arkadaş bulmaya hevesliydi ama hala bekar.Şans eseri “Destined” oyununun ilk kapalı beta oyuncusu olarak seçilir. Jianghu'nun antik dünyasında gerçek aşkı arayan Zayıf Su Ülkesinin 9. Prensesi'ne dönüşür.Oyuna girdikten sonra, Qin Han'a çok benzeyen Mu Rong Chen ile karşılaşır. İkisi birlikte jianghu'daki işleri karıştırmaya başlar. Çeşitli krizler yaşadıktan sonra aşkları kıvılcımlar saçar ve sonunda gerçek aşkın sürekli büyümesini toplarlar. 2021 Çin dizilerinden biri olan My Queen Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
Killer and Healer
Killer and Healer
Killer and Healer, polis Jiang Yue ve doktor Chen Yu Zhi'yi, vakalar boyunca birbirlerine rehberlik ederken ve kurtarırken gördüğümüz bir hikayedir.Jingcheng Polis Karakoluna başkanlık eden Jiang Yue Lou, ne kesin ne de kötü görünüyor. Kaçakçılar onun fikri karşısında titriyor. Hong Kong'da bir afyon vakasını araştıran Jiang Yue Lou, tıp doktoru Chen Yu Zhi ile karşılaşır.Chen Yu Zhi, Jiang Yue Lou'nun manik melankolisi olduğunu keşfeder. Tedaviden geçmeyi ilk reddetmesinden sonra, Jiang Yue Lou sonunda Chen Yu Zhi kadar açılır. Değerleri gece ve gündüz kadar özel olsa da yakın arkadaş olurlar. Bu zamanda, geçmişten gelen sırlar da yukarıya doğru yüzeye çıkıyor. Killer and Healer Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor.
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 8.3
My Roommate is a Detective
My Roommate is a Detective
My Roommate is a Detective, ana oyuncu kadrosunda Hu Yi Tian, Leon Zhang ve Shane Yan'ın yer aldığı 2020 Çin yapımı bir suç-gerilim dramasıdır. Cumhuriyet döneminde, farklı geçmişlere ve kişiliklere sahip üç kişi, toplumu korumak için problem çözme becerilerine güvenerek, sıkıntılı zamanlarda adalet duygularını korur.Zengin bir aileden gelen Lu Yao (Hu Yitian), İngiltere'de yurtdışında eğitim gördükten sonra Çin'e döndü. Yüksek IQ'su ve istisnai akıl yürütme becerileri nedeniyle, Baş Müfettiş Qiao Chusheng (Leon Zhang) tarafından büroya danışman olarak katılması için işe alınır. İki adamın yolları dürüst ve tutkulu kadın muhabir Bai Youning (Shane Xiao) ile kesişir ve garip ve sarsıcı cinayet gizemlerini çözme konusunda uzmanlaşmış küçük bir dedektif ekibi oluştururlar. My Roommate is a Detective Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.2
No Boundary
No Boundary
No Boundary, yazar Wei Yu'nun “Kaifeng Zhiguai” adlı romanından uyarlanmıştır. Vakaları çözmek ve aşık olmak için işbirliği yapan tanrıça Duan Mu Cui ve soğuk yüzlü general Zhan Yan'ın hikayesini konu almaktadır.Büyük Song Hanedanlığı döneminde Bao Long Tu, Kaifeng Konağı'nda kaldı. Yeni "Bao Qing Tian" olarak, Duan Mu Cui yeryüzüne iner ve canavarların sınırı geçmesini engellemeyi amaçlayan "Xi Hua Liu" mezhebini kurar.Dördüncü Kademe koruyucusu Zhan Zhao'ya Bao Zheng tarafından Duan Mu Cui ile "gerekeni değiş tokuş etmesi" emredildi. O zamandan beri, jianghu çalkantılı oldu ve birçok hayalet ve gölge hikayesi ortaya çıktı. No Boundary Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Truth or Dare
Truth or Dare
Truth or Dare iki çifti takip ediyor. İki çift kimliklerini aşar, birbirlerine güvenmeyi öğrenir ve cesurca aşkın peşinden giderler.İyimser ve zeki küçük Xiao Wan Zi, çocukluğundan beri hayatını kazanmak için babası He Yi Zhi'yi sokak sanatçısı olarak takip ediyor. “Göğüsteki kahverengi kayalar” benzersiz becerisine güvenerek jianghu'yu dolaştı.Ruyi Köşkü'ndeki bir macera, yazmayı bile bilmeyen Xiao Wan Zi'yi birdenbire Prenses Shu Da Li yapar. Mei Shi Qing ile bir düğün töreninden geçer ve Mei Konağı ile evlenerek kaderini tamamen değiştirir.Evlenmesi emredilen 9. Lord'un kızı Lu Ying Yao'ya gelince, haydutlar tarafından Bayan Zhai ile karıştırıldı ve Qinglong'a getirildi.Evliliğe direnen Mei Shi Qing, prensesin geri çekilmesine izin vermeye çalışarak binlerce kilometre uzaktaki diğerlerini reddeder gibi bir tavır takındı.Ve prenses gibi davranan Xiao Wan Zi de bu soğuk ve kibirli Mei Üçüncü Genç Efendi'den hoşlanmamıştı. Akıl ve cesaretin savaşında, beklenmedik ikili yavaş yavaş aşık olur. Truth or Dare Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle Dizifon adresinde!
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.8
Gourmet in Tang Dynasty
Gourmet in Tang Dynasty
Gourmet in Tang Dynasty, zamanda geriye yolculuk eden ve Tang Hanedanlığı yemek endüstrisinde yer alan Yuan Wan Er'i takip eden bir komedi yemek dizisidir.21. yüzyılın yemek çapası Yuan Wan Er, yanlışlıkla Tang Hanedanlığına geri döner.Hanedanlığın ötesinde kendi özel yemek pişirme becerilerine güvenerek kimliğini gizleyen genç ganger lideri ve sokakta yaşayan zengin genç adamla el ele verir. Birlikte, Chang'an şehrinde popülaritesi artan bir restoran açarlar.Hayatın tadıyla birlikte birbirlerine aşık olurlar. 2021 yılı tarihi romantik ve yemek türlerinin bir arada olduğu Çin dizisi Gourmet in Tang Dynasty Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 21
 • IMDb 7.5
The Love Lasts Two Minds
The Love Lasts Two Minds
The Love Lasts Two Minds, Ji Yue Jiao Jiao'nun aynı adlı romanına dayanıyor. Nefret nedeniyle birlikte kalamayan bir çift çocukluk aşkı hakkındadır. Kimliklerini değiştirirler, büyük bir davayı çözmek için el ele çalışırlar ve toprakları barış içinde korurlar.Noble Lady Yuan kaçırıldı ve uyandıktan sonra hafızasını kaybetti. Kişiliği değişir ve yaklaşan evliliğinden kaçınmak için evden kaçar. Adını A Yuan olarak değiştirir, erkek kıyafetleri giyer ve Qinhe'de polis memuru olur.Aynı zamanda, Gui ailesinin oğlu Jing Ci, evlenmek için sevgilerini gönderme yolunda zarar gördü. Şanslıydı ve hayatta kaldı, Qinhe'ye geldi ve ilçe kaptanı oldu. A Yuan'ın meslektaşı olur ve onu gizlice korur.Bir Yuan kendini hainleri cezalandırmaya adar ve Qinhe'de barışı korumaya çalışır. İlçe sık sık suç işliyor ve Jing Ci ve A Yuan suçluları yakalayıp gerçeğin peşine düşüyor.Yakında, A Yuan kimliğinin Noble Lady Yuan olmadığını ve Jing Ci'nin sadece küçük bir ilçe yazısı olmadığını öğrenir. Gerçek kimlikleri ortaya çıktığında, ilişkileri test edilir.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
First Sword of Wudang
First Sword of Wudang
First Sword of Wudang dizisinde, Wudang Tarikatının birkaç ustası, Ming Hanedanlığı'nın sonlarında birbiri ardına öldürüldü ve cinayetleri asla çözülmedi. Yıllar sonra, yetim Geng Yujing genç bir adama dönüştü. Dongfang Liang ve Zheng Qiao'er ile birlikte genç kahramanlar, gizemleri çözmeye çalışıyor.İmparatorluk mahkemesinin yolsuzluklarla dolu olduğu ve sınırların dışından Nurhacı'nın avını izleyen bir kaplan gibi olduğu bir zamandı. Wudang meslekten olmayan öğrenci Geng Jingshi (Wei Lisi) ve sevgili karısı Liaodong'a kaçtı. Nurhachi'nin astı Jin Dinghe'nin onları hain olarak gösterme planına kurban giderler. Geng Jingshi ve tüm He ailesi, tek kurtulan olarak sadece oğulları Geng Yujing'i bırakarak katledilir.Wudang'ın meslekten olmayan bir öğrencisi olan Geng Yujing (Yu Leyi), onunla kavga ettikten sonra Dongfang Liang (Zhou Hang) ile bir dostluk kurar. Geng Yujing, Wudang'dan ayrılmak zorunda kaldıktan sonra, Zheng Tiegang (Yang Meng) ve torunu Zheng Qiao'er'in (Chai Biyun) yardımıyla geçmişten gelen şikayetleri araştırmaya çalışır. Bu dönemde, Geng Yujing, hayatında acı bir ihanetten sevgilisinin kaybolmasına kadar çalkantılı değişiklikler yaşar. Geng Yujing, sonunda "Wudang'ın İlk Kılıcı" olurken ve Taoizm'in en yüksek alemine ulaşırken büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. First Sword of Wudang Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Love Like White Jade
Love Like White Jade
Love Like White Jade, Langya Köşkü'nden Shui Wu Xia ve genç usta Jiang Bai Yu arasında bir kostüm dönemi romantizm dramasıdır.Langya Köşkü'nün altın madalyalı hizmetçisi Shui Wu Xia, Jiang Mansion tarafından genç usta Jiang Bai Yu'ya edebiyat ve dövüş sanatlarını öğrenmesi ve memur olması için yardım etmesi için işe alındı.Kibirli Shui Wu Xia ve donuk Jiang Bai Yu birbirleriyle uyumsuzdur, ancak ikisi sırlarını birbirlerine ifşa eder. Shui Wu Xia kayıp kardeşini ararken, Jiang Bai Yu babasının ölümünün arkasındaki gerçek nedeni araştırır. Kader iki genci bir araya getirir.Jiang Bai Yu züppe alışkanlıklarını değiştirir değiştirmez, Shui Wu Xia da onun samimi ve cesur kalbini görmeye başlar. Sonunda gerçek ortaya çıkıyor. Shui Wu Xia'nın erkek kardeşinin hapsedilmesinin ve Jiang Bai Yu'nun babasının öldürülmesinin arkasındaki suçlu, amcası Jiang Hu'dur.Tehlike altında, Shui Wu Xia ve Jiang Bai Yu, Jiang Hu'nun komplosunu halka ifşa etmek ve Jiangzhou halkını barışa döndürmek için kararlı bir şekilde öne çıkıyor.İkisi de bir dizi iniş çıkışlar yaşadıktan sonra birbirlerine değer vermeye başlar. 2021 Çin yapımı Love Like White Jade Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Ancient Love Poetry
Ancient Love Poetry
Ancient Love Poetry, Xing Ling'in xianxia romanı “Ancient”e dayanmaktadır. Yaşam ve ölümü deneyimleyen ancak birbirlerine olan aşklarında ısrar eden tanrılar Shang Gu ve Bai Jue'yi konu almaktadır.Ölümlü insanlar iniş çıkışlarla karşılaşırsa, tanrılardan yardım isteyeceklerdir. Antik dünyanın dört gerçek tanrısı arasında Bai Jue ve Shang Gu vardır. İkisi, üç yaşam ve ölümden geçer ve sadomazoşist bir romantizm yaşarlar.Shang Gu, düşük ruhsal güce sahip küçük bir “çay”dan, sıradan insanların ağırlığını taşıyan bir ana tanrıya büyür. Ama sonunda, felaket kaderinden kaçamaz.Tanrılar uzun bir yaşam sürer ve derin sevgi köklerine sahiptir. Bazı insanlar, Üç Diyar hiçliğe dönüşse bile onun için dünyayı yok etmekten çekinmezler. Bazı insanlar 60.000 yıl boyunca ona Üç Diyar'da ölümsüzlüğünü vermek için sessizce bekledi, hatta kendi hayatından bile vazgeçti. Ancient Love Poetry tüm bölümleriyle sitemizde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
100 Days My Prince
100 Days My Prince
"100 Days My Prince", Lee Jong Jae tarafından yönetilen 2018 Güney Kore drama dizisidir. Siyasi bir darbe, Lee Yul'un (D.O.) biraz isteksiz bir Kore Veliaht Prensi olduğunu görür. ( amcası babası için tahtta yol almaya hazır olduktan sonra)Babasının zulmü ve annesinin ölümü, mahkemenin çoğu onun soğuk ve mesafeli olduğunu düşünmesine rağmen, onu duygusal olarak yaraladı. Görevlerinin bir parçası olarak, tahtın tüm tebaasını 28 yaşına gelmeden evlenmeye zorlayan bir ferman çıkarır.Yeni yasanın sağ tarafında kalmaya çalışan bir kadın, kendisinin bile tam olarak farkında olmadığı gizli bir kimliğe sahip olan köylü Hong Shim (Nam Ji Hyun)'dur.Hong Shim, hasta babasını desteklemek için köyünde yorulmadan çalışır. Kaderin tuhaf bir cilvesi onu, fermanı ona çok yük olan prens ile bir araya getirir, yollarının aslında daha önce kesiştiğinden habersizdir...Resmi bir göreve giderken, Lee Yul'un partisi köyden geçerken pusuya düşürülür. Hayatı, yalnızca Veliaht Prensi köylü kıyafeti giydiren hızlı düşünen bir memur tarafından kurtarılır. Ne olursa olsun, Lee Yul bir okla vurulur ve kafasına çarparak bilincini kaybeder.Uyandığında, Lee Yul kendini Hong Shim'in evinde bulur. Kim olduğundan habersiz, o ve babası yaralarını tedavi ediyor. Saldırı onu hafıza kaybına uğrattı.Birileri Lee Yul'un gerçek kimliğini keşfedecek mi? Hafızasını geri kazanabilecek mi? Hong Shim ve Lee Yul, yıllar önce bu olaylardan önce tanıştıkları zamanı hatırlayacak mı? Ve bir kraliyet prensi, sıradan bir köylüyle gerçekten gerçek aşkı bulabilir mi?
 • 2018
 • Güney Kore
 • 75
 • IMDb 7.7
Mr. Sunshine
Mr. Sunshine
Mr. Sunshine, 1900'lerin başında geçiyor ve çocukken köle olan ancak bir ABD gemisine kaçıp Amerika'da büyüyen bir adamın (Lee Byung Hun) hikayesini konu almaktadır. Bir yetişkin olarak, Joseon döneminin son yıllarında ve Japon işgalinin başlangıcında bir asker olarak Joseon'a döner. Ayrıca Dürüst Ordu'nun bir parçası olan soylu bir kadınla (Kim Tae Ri) bir ilişki geliştirir. Bu drama, tarihte hiç yazılmamış ama hatırlanacak kadar önemli olan arkadaki hikayeyi anlatıyor. Mr. Sunshine 2018 yılında çıkan tarihi, romantik, politik türde bir Güney Kore dizisidir. 24 bölümden oluşmaktadır. Dizifon.com adresinde tüm bölümleri Türkçe altyazılı olarak seyredebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 80
 • IMDb 8.8
My Heroic Husband
My Heroic Husband
My Heroic Husband, Su ailesi kumaş tüccarının damadı olan Ning Yi'nin hikayesini konu almaktadır. Ning Yi, Wu Hanedanlığı iş dünyasında bir rol oynayan karısı Su Tan Er'e aile işinde yardımcı olur ve Jiangning'deki en zengin adam olur.Kahramanı Ning Yi soğukta doğdu, ama her zaman saldırgandı. Şiir yazmaktan ticarete, dövüş sanatlarından satranç öğrenmeye kadar giderek daha fazla sorumluluk üstlenir ve Su Tan Er'in birlikte bir iş kurmasına yardımcı olur. Ning Yi ayrıca akrabalarının ve arkadaşlarının ideallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olur, diğerlerine sıkıntıda yardım eder ve onlara kendi başlarının çaresine bakmayı öğretir. Daha sonra hem ailevi hem de ülke olaylarıyla karşı karşıya kalan Ning Yi ve yakınları defalarca tehlikededir, ancak sonunda Lin An şehrini cesaret ve bilgelikle korurlar. "Büyük bir dünyada yaşayan küçük damat" olarak adlandırılan Ning Yi, sadece yalnız kalmak isteyen bir damattan dünyayı gerçekten düşünen bir kişiye dönüşüyor. Diğer karakterlerin de kendi gelişimleri vardır ve sonunda büyük resme katkıda bulunurlar. 2021 Çin dizilerinden biri olan My Heroic Husband Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Tarihi zamanlarda geçen Asya dizi yer almaktadır. Joseon ve farklı dönemlerde geçen dizileri online olarak Türkçe altyazılı bir şekilde izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.