Tarihi
The Wind Blows from Longxi
The Wind Blows from Longxi
“The Wind Blows from Longxi”, Lu Yang tarafından yönetilen bir 2022 Çin drama dizisidir.Yıl, Ortak Çağın 228'idir ve Çin, kendilerini birbirleriyle çelişen Üç Krallık'a bölünmüştür. Shu ordusu Wei ile çatışırken görünüşte belirleyici bir savaş gerçekleşti. Ancak Shu eyaletindeki askeri liderler, savaşın sonucunun bir yanlış bilgilendirme kampanyası tarafından etkilendiğine inanıyor, hatalı bilgiler kritik bir yanlış yargıya yol açıyor. Bunların hepsinin Wei topraklarında bir yerde olduğuna inanılan güçlü bir casus olan Chen Gong (Chen Kun) tarafından planlandığına inanıyorlar.Shu liderleri, kendi casuslarını göndererek karşılık verir: karşı istihbarat ise Xun Xu (Bai Yu). Ancak Xun Xu, Chen Gong'u takip ettiğinde, köstebeğin aslında Mum Ejderhası olarak bilinen bir casus olabileceğini öğrenir. Daha da kötüsü, Mum Ejderhası, ustalarının yeni ve güçlü bir tatar yayının planlarını ele geçirmesine yardımcı olabilecek planları uygulamaya koydu. Düşman bu tasarımları ele geçirirse, ordusu bu güçlü silahlarla donatılabilir ve savaşın gidişatını kendi lehine çevirebilir. Xun Xu ve Chen Gong'un güçlerini birleştirmekten başka seçeneği yok. Ve casus ikili hızlı hareket etmeli, kodları kırmalı ve her adımda tuzaklardan kaçınmalıdır. Eğer krallıklarını yıkımdan kurtarmak istiyorlarsa!The Wind Blows from Longxi Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizleri bekliyor. 
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
The Queen of Attack
The Queen of Attack
Wei Wei, izlediği tarihi dramanın içine çekildiğini fark eder. Sonunda İmparatoriçe olur ve daha sonra drama senaryosuna göre bir suikastçı tarafından defalarca öldürüldüğü bir zaman döngüsüne takılır. Bu nedenle, Wei Wei kaderinden kaçmak için senaryodan farklı davranmaya karar verir.Ölmesini isteyen kişi kocası İmparator Jing Qing'dir. Bunun nedeni, Wei Wei'nin İmparatoriçe Dowager tarafından gelini olarak seçilmesi ve ona güvenememesidir. Ayrıca, Wei Wei'nin babası güçlü bir generaldir.Çok sayıda başarısız suikast girişiminden sonra, İmparator Jing Qing yön değiştirir ve onun yerine Wei Wei'ye yaklaşmaya çalışır. Wei Wei ve cariyesi arasında kıskançlık ve çekişme yaratma niyetiyle ona sevgi yağdırır. Bu, kaçınılmaz olarak, bir hata yaptığında onu idam ettirme fırsatına yol açacaktır. Ancak, İmparator Jing Qing, bunun yerine Wei Wei'ye aşık olduğunu fark eder.The Queen of Attack tüm sezon ve bölümleriyle Dizifon kalitesiyle sizleri bekliyor. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 9
 • IMDb 7.6
Song of Youth
Song of Youth
Ming Hanedanlığı'nın Longqing İmparatoru döneminde, Lin Shaochun'un (Bai Lu) ailesi, eskiden bir memur olan babasının bir komplonun kurbanı olmasıyla yıkılır. Geçimini sağlamak için mücadele ederken, ilk görüşte ona aşık olan genç bir adam olan Sun Yulou (Wang Yizhe) ile tanıştığı bir toplulukta opera öğrenmeye başlar.Lin Shaochun, babasının adını temize çıkarmak için sivil sınavlara girmek için erkek kılığına girer, ancak kadın kimliği keşfedildikten sonra başarılı olamaz. Bu arada, Sun Yulou ona gizlice yardım etmeye devam eder.Lin Shaochun'un gerçek kimliğini öğrendikten sonra, Sun ailesi Sun Yulou'nun Shaochun ile iletişim kurmasını yasaklar. Duygularına sadık kalır ve pes etmeyi reddeder. Sun Yulou'nun sarsılmaz sevgisine minnettar olan Shaochun, çok çabalar ve bir yıl içinde tanınmış bir kadın tüccar olur. Sonunda Sun ailesiyle evlendiğinde, hane halkıyla farklı ilişkiler sürdürmeyi ve yollarına çıkan krizi çözmeyi öğrendiği yeni bir aşamadır.Song of Youth Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Cry Me A River of Stars
Cry Me A River of Stars
Yakışıklı ve çok yönlü ilçe hakimi Tao Junran (Luo Zheng) ve sadık, dürüst ve ilginç bir mavna sahibi olan A Fan (Huang Riying) hakkında bir hikaye. Her gün aşkları ve nefretleriyle eğlenirken bir dizi tuhaf ve değişken olay yaşadılar. Yargıç Tao Junran, “İmparatorluk Ailesinin Arka Bahçesi” olarak adlandırılan Biyun İlçesine geldi ve hikaye başladı. Mavnada eski bir dava olup olmadığını kontrol etmek istedi ve Bir Taraftar sulh hakimini memnun etmek istedi. Tüm "zorlukları" atlatırken farkında olmadan birbirlerine daha da yakınlaşmışlar ve birbirlerine olan gerçek aşklarını kanıtlamışlardır. Aynı adlı romandan uyarlanmıştır.Cry Me A River of Stars Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle Dizifon adresinde!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
Love in Flames of War
Love in Flames of War
Love in Flames of War, Chung Shu Kai tarafından yönetilen bir 2022 Çin drama dizisidir.20. yüzyılın başlarında, Çin Cumhuriyeti, Japon İmparatorluğu'nun Çin egemenliğine karşı artan bir tehdit oluşturmasıyla kendini kurmak için mücadele ediyor. Bu arka planda, öfkeli bir genç olan Xiao Bei Chen (Shawn Dou) neredeyse büyüyor. Ailesine sığınan Lin Hang Jing (Chen Du Ling) adlı bir kıza zorbalık yapmayı sever, ancak kız, onu korkutsa bile direnç ve kararlılık gösterir.Buda, sonunda ona aşık olmasına neden olur.Cazibe artar, ancak Xiao Bei Chen, babasının onu birkaç yıllığına bir askeri akademiye göndermek istediğini keşfeder. Ayrılmadan önce, döndüğünde Lin Hang Jing ile evlenebileceğine dair aileden bir söz almayı başarır. Ancak beş yıl sonra geri döndüğünde, onun şimdi başka bir adama Mu Zi Zheng'e (Yuan Hao) söz verildiğini keşfeder. Artık aceleci bir kabadayı olmayan Xiao Bei Chen, çelik gibi odaklanmış genç bir adam oldu. Ama Lin Hang Jing'in kalbini kazanma planından vazgeçmeyecek. Bununla birlikte, 1937'de İkinci Çin-Japon Savaşı patlak verdiğinde bu plan kargaşaya atılabilir. Aniden üçü de bir taraf seçmek zorunda kalır ve kararları sadece kendi geleceklerinin değil, binlerce kişinin de kaderini şekillendirebilir.Love in Flames of War Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizleri bekliyor. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
Grand Theft in Tang
Grand Theft in Tang
Grand Theft in Tang, ender kylin hormunu avlamak için yaptıkları yolculukta, kraliyet mahkemesinin siyasi kargaşasına bulaşan Li Tian liderliğindeki bir grup hırsızın hikayesini anlatıyor.Çekimler 7 Mayıs 2017'de başlayıp 27 Temmuz 2017'de biten üç ay sürdü. Xiangshan Movie & TV Town'da gerçekleşti. Bu, baş yapımcı Zhang Rui ve yapımcı Yang Chunxiao'nun Yu Zui ve Operation Moscow'dan sonra üçüncü kez birlikte çalışmasıdır.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Alchemy of Souls
Alchemy of Souls
Daeho'nun kurgusal ülkesinde geçen Alchemy of Souls, asil bir aileden gelen yaramaz bir baş belası olan Jang Wook'u konu alıyor. Her şeye sahipmiş gibi görünse de, Jang Wook, vatandaşlarının sürekli olarak doğumunun koşulları hakkında dedikodu yapmasına neden olan trajik geçmişinin peşini bırakmaz. Kader onu, ruhu Mu Deok-yi'nin zayıf vücuduna hapsolmuş seçkin bir savaşçı olan Naksu'ya getirdiğinde hayatı değişir. Artık Jang Wook'un hizmetçisi olarak çalışmaya mahkum olan Deok-yi, ihtiyacı olan bir şey karşılığında ona nasıl dövüşeceğini öğretir.2022 dizilerinden Alchemy of Souls Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 80
 • IMDb 8.4
Ashi Girl
Ashi Girl
Hayakawa Yui (Kuroshima Yuina), Sengoku Dönemi'nde, küçük kardeşi Takeru tarafından yapılan bir zaman makinesi aracılığıyla zamanda geri gönderildi. Hagi klanına yardım etmek için kendi hayatını riske attı ve feodal lord Hagi Tadataka'nın (Ishiguro Ken) varisi Hagi Kuhachiro Tadakiyo'ya (Ito Kentaro) aşık oldu. Tadataka, savaşları kazanmaya inanan, dönemin tipik bir savaş lordudur. Ancak Yui ve Tadakiyo yüzünden zihniyeti yavaş yavaş değişir ve hatta evlenmelerine izin verir. Yui, Tadakiyo ile nişanlıdır. Ancak, klanın barış yapmaları gereken baş düşmanı Koyama Munetsuru (Murata Takehiro), Oda Nobunaga'nın vasal Ouga Kazunari'nin (Nishimura Masahiko) kışkırtmasıyla bir başka savaş daha başlatır. Ouga'nın gerçek amacı, Koyama ve Hagi'yi savaştırıp ülkeyi ele geçirmektir. Tadakiyo, bu anlamsız savaşı durdurmak için Yui'yi geride bırakır ve ön muhafızların bulunduğu kaleye doğru yola çıkar. Yui babasına Tadakiyo'nun yaşamanın gerçek bir zafer olduğuna inandığını söyler. Hagi klanının kalesinden kaçar ve onun peşinden gider.Sürükleyici Japon dizilerinden Ashi Girl Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sitemizde yer almaktadır.
 • 2017
 • Japonya
 • 38
 • IMDb 7.4
Legend of Nine Tails Fox
Legend of Nine Tails Fox
"Legend of Nine Tails Fox", Liu Yufen, Gao Linbao ve Xu Huikang tarafından yönetilen 2016 yapımı bir aksiyon, macera, fantastik dramadır.Onu yiyene harikulade güçler bahşetme yeteneğiyle uzun zamandır gıpta edilen Qing Qiu'nun Mei meyvesi, nesillerdir tilki klanının koruması altındadır. Ancak değerli meyve çalındığında, tek tanık Fei Yue (Jiang Kai Tong) ve aile üyeleri, meyveyi hak ettiği eve geri getirmek için umutsuz bir girişimde bir dizi maceraya atılır.Tilki klanının üyeleri kayıp meyveyi bulmak için yola çıkarken, önlerinde büyük engeller vardır. Genellikle insanların işlerine bulaşan kurnaz tilkiler hayatta kalmak için ellerinden geleni yapmalıdır; ama insanlar endişelerinin en küçüğüdür. Güçlü ailelere, kurt iblislerine ve bir tanrıçaya karşı akıllarını kullanan tilki klanı, değerli Mei meyvesini sonsuza dek eve getirmek için ne gerekiyorsa yapacaktır.Ama hem Gök hem de Yer onlara karşıymış gibi göründüğünde tek bir klanın çabaları yeterli olacak mı?Legend of Nine Tails Fox Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.   
 • 2016
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
Royal Nirvana
Royal Nirvana
Royal Nirvana, her taraftan düşmanlarla karşılaşan ve onu öldürmek isteyen bir hizmetçiye aşık olan bir veliaht prensin hikayesini konu alıyor. O, sadece babasının sevgisini arzulayan bir oğuldur, ancak konumundan dolayı korkulan ve bastırılan bir oğuldur. Çatışmalara rağmen, veliaht prens, ülkesi için hayatını ve itibarını feda etmeye istekli bir adamdır.Xiao Dingquan (Luo Jin), Kral yönetiminin dördüncü yılında Veliaht Prens olarak atanır. Anne tarafından amcası ünlü general Gu Silin'in (Liu Dekai) desteğiyle ordudaki kontrolünü sağlamlaştırır. Siyasi arenada, mahkemede yüksek bir konuma sahip olan dürüst Lu Shiyu'nun (Wang Jinsong) rehberliğini ve tavsiyesini alır.Kral, Xiao Dingquan'ın erdemlerini ve ittifaklarını bir tehdit olarak görüyor ve Xiao Dingquan, saygılı bir oğul olmaktan ve kendi babasına tabi olmaktan başka bir şey istemese de, onun için işleri zorlaştırıyor. Aynı zamanda Kral, gayri meşru oğlu Xiao Dingtang'ın (Jin Han) tahtı kendi başına alma hırsına göz yumar. Xiao Dingtang, Xiao Dingquan'ı Lu Ying adlı bir sivil yetkilinin ölümüyle suçlamak için komplo kurar. Lu Ying'in kızı Lu Wenxi (Li Yitong), A Bao olarak yeni bir takma ad alır ve intikam almak için saraya hizmetçi olarak girer.Royal Nirvana Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.3
God of Lost Fantasy
God of Lost Fantasy
Yi Krallığını yeniden inşa etme ve onu şeytani kabileden koruma arayışında birçok dönüşüm geçiren bir adam olan Qin Wentian'ın etrafında dönen eski zamanlardaki bir hikaye.Qin Wentian (Peter Sheng), çocukluğundan beri zayıf ve hasta olan Qin Ailesinin evlatlık oğludur. Qin Ailesi, Bai Ailesi ile evlilik ittifakının sonunu yerine getirmek için genç yaşta onu göndermek zorunda kaldı. Ancak Bai Ailesi, onun yerine İmparatorluk Şehri'nin Ye Ailesi ile ittifak kurma sözlerinden döner. Qin Wentian'ın hayatını almayı planlıyorlar, ancak bir isyan ona kaçma şansı veriyor. 3. Prens Yi Tianjiao (Liu Runnan) tahtı gasp etti ve Qin Ailesini ölüme mahkum etti.Ailesinin hayatta kalan üyesi olarak Qin Wentian, failleri adalete teslim etmeye ve Yi Krallığını yeniden inşa etmeye yemin eder. Yol boyunca birçok arkadaş edinir ve dövüş eğitimi yolculuğuna başlar. Düşmüş bir Veliaht Prens olan Yi Wuwei (Xiang Zuo) ve Mo Qingcheng (Olivia Wang) ile tanıştığı Jiu Hua Men'in vesayeti altına girer.Tarihi Çin dizilerinden God of Lost Fantasy Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Rewriting Destiny
Rewriting Destiny
Yeni gelin Xia Yubing düğün gecesi öldü ve gördüğü son şey elinde zehirle kocası Xu Ziyan oldu.Kocam neden bana zarar vermek istiyor? Neden bu kadar trajik bir şekilde öldüm? Bu düşünceler Xia Yubing (Dong Siyi) ile birlikte ölmedi, aslında yeniden doğdu! Hayatta kalabilmek için hain kadını ve yolunu kapatan NPC'leri alt eder.Xia Yubing, işini yürüterek varlığının anlamını kanıtlamak için "Yirmi Dört Lezzet" kuruluşunu kurar. Beklenmedik bir şekilde, "kötü adam" Xu Ziyan'ın (Li Geyang) dikkatini çekti. Üstelik ondan başka kimseyle evlenmek istemiyor! Bitmek bilmeyen fikir savaşlarında birbirlerine karşı hisler geliştirmeye başlarlar.Rewriting Destiny Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2022
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.5
Twelve Legends
Twelve Legends
“Twelve Legends”, Chen Shu Liang ve Jia Fang tarafından yönetilen 2021 Çin drama dizisidir.Jin Xing Jian (Jasper Liu) taş bir ruhtur. Doğası gereği soğuk olmasına ve duygularını kolayca ifade edememesine rağmen, uzun zamandır Ye Ming adlı bir gece inci iblisine aşıktır.Ona olan sevgisine rağmen, sevgisine karşılık vermez. Sevgisi kıskançlığa ve sahipleniciliğe dönüşüyor, aslında her şeyden önce onu korumak istiyor.Ve şeytani güçler ona ve Ye Ming'e yaklaşmak için komplo kurduğunda, mücadeleleri ölümlü diyara yayılmakla tehdit eder.Yaşamları Çin tarihinin yüzyıllar boyunca uzanıyor, ancak bir gün iblisler arasındaki mücadele Ye Ming'i yaralayarak onu bir uykuya gönderiyor. Jin Xing Jian, yeterince ruh materyali toplarsa onu diriltebileceğini öğrenir. Ancak bu arada, iblis avcıları ve kalbini kazanmaya kararlı bir kadın da dahil olmak üzere ölümlülerin işleri ve kötü niyetli iblisler, arayışını raydan çıkarmaya hazır görünüyor.Twelve Legends Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon farkıyla sizlerle!  
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
Delicacies Destiny
Delicacies Destiny
Kraliyetin bir numaralı şefi olmak isteyen genç bir aşçı, saraya gelir ve üstün aşçılık becerisiyle prensin hayranlığını kazanır.Veliaht Prens Zhu Shoukui (Wang Xingyue) sayesinde, genç aşçı Ling Xiaoxiao'ya (He Ruixian) kraliyet için lezzetler yapması için giriş izni verildi. "Dünyanın bir numaralı kraliyet şefi" olmaya kararlıdır. Jin Wang, Cariye Li ve Kraliçe tarafından önüne konan engelleri aşan Ling Xiaoxiao, her krizi tekrar tekrar çözmeyi başarır. Nezaketi ve mükemmel yemek pişirme becerileri sadece saray halkının beğenisini kazanmakla kalmaz, aynı zamanda şehzadenin sevgisini de kazanır. Ancak müstakbel veliaht prenses olarak yeni statüsü, mutfakta çalışmasını yasaklar ve onu çok zor bir duruma sokar.Delicacies Destiny Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2022
 • Çin
 • 44
 • IMDb 7.7
Tarihi zamanlarda geçen Asya dizi yer almaktadır. Joseon ve farklı dönemlerde geçen dizileri online olarak Türkçe altyazılı bir şekilde izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.