Tarihi
Good Bye, My Princess
Good Bye, My Princess
"Good Bye, My Princess", en çok satan yazar Fei Wo Si Cun'un "Doğu Sarayı" romanına dayanan 2019 Çin drama dizisidir. Yönetmenliğini Li Muge yaptı.Xiao Feng (Peng Xiao Ran), Batı Liang Krallığı'nın çok sevilen prensesidir. Ancak krallığı tehlikede ve komşu Li Hanedanlığı ile topyekün bir savaşın eşiğinde.Bu arada, Li bölgesinde, en genç Li prensi Li Cheng Yin (Chen Xing Xu), önemli Batılı Liang figürlerine suikast düzenlemek ve Xiao Feng'in kalbini çalmak için ölümcül bir göreve gönderilir. Prenses, ölümcül arayışından habersiz olan Li Cheng Yin'e aşık olur.Li Cheng Yin, Xiao Feng'in büyükbabası olan Batılı Liang hükümdarını öldürerek görevine devam ediyor - bu süreçte Xiao Feng'e aşık olmasına rağmen annesini intihara ve babasını delirmeye itiyor.Ailesine olanlardan Li Cheng Yin'in sorumlu olduğunu keşfettikten sonra, dehşete düşmüş Xiao Feng, duygularından kaçmak için büyülü Unutkanlık Nehri'ne atlar. Perişan Li Cheng Yin onu takip eder. İkisinin de hafızası birbirinden silinmiştir.Şimdi, barış için yeni bir teklifte, Xiao Feng, yeni veliaht prens Li Cheng Yin ile evlenmek için göz korkutucu Doğu Sarayı olan Li'nin kalesine seyahat etmelidir.Xiao Feng, sevgili vatanından uzakta yeni tehditler ortaya çıkarken güvende kalacak mı? Li Cheng Yin'e olan sevgisi sonsuza kadar gitti mi? Yoksa klanlar arası siyasetin acımasız dünyası prenses için çok mu fazla şey kanıtlayacak?Good Bye, My Princess Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon farkıyla izleyebilirsiniz. 
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Heart of Loyalty
Heart of Loyalty
Mo Yan, haksız yere hapsedilen 5. büyük erkek kardeşinin davasını tersine çevirmek için Kaifeng Malikanesi'ne gelir.Bununla birlikte, keskin içgörüsü nedeniyle, Üstat Bao tarafından takdir edilmektedir. Kaifeng Malikanesi'nde bir kadın tutuklayıcı olur ve şövalye Zhan Zhao ile kafa kafaya gelir.İkisi, yol boyunca birçok komplo katmanını ortaya çıkarır. Mo Yan sadece kendi yaşam deneyimlerinin gizemini ortaya çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda Zhan Zhao'nun zihnindeki "şövalyelik" ve "duygu" arasındaki ikilemi de anlamaya başlar.2021 tarihi kostüm dramalarından biri olan Heart of Loyalty Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Moonshine
Moonshine
Moonshine, en katı alkol yasağı yasasının çıkarıldığı Joseon döneminde geçiyor. Nam Young ve Kang Ro Seo'nun hayatlarını konu almaktadır. Nam Young, şöhret kazanmak için Hangyang'a gelir. Böylece sivil sınavı kazandıktan sonra müfettiş olarak çalışmaya başlar. Bu arada Kang Ro Seo, para kazanmak için gece gündüz çalışan fakir bir soylu kadındır. Ancak ağabeyinin borcunu öğrendikten sonra alkol yapmaya başlar.Öte yandan, veliaht prens Lee Pyo bir damla alkol içmek için sarayın duvarlarından atlamaya hazırdır. Han Yae Jin, yakışıklı bir koca isteyen oyuncu bir soylu kadındır. Beklenmedik bir şekilde, dört yol da tarihi kaos yaratan kesişir. Ama yasak müfettişi evinde yaşarken Kang Ro Seo alkol satış işine nasıl devam edecek? Moonshine Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.7
A Camellia Romance
A Camellia Romance
İpek ve saten köyünün tek kızı Xu Chunchun, yanlışlıkla dünyanın bir numaralı çay tüccarı olan Zhou ailesi tarafından alınır. Zhou'nun ailesinin prestijli oğlu Zhou Jun Jue'nin karısı olacak.Üvey annesinin baskısından kurtulmak ve girişimcilik hayalini gerçekleştirmek için Xu Chun Chun dişlerini sıkar ve evliliği kabul eder.Xu Chun Chun zengin aileye girer girmez boşanmayı planlıyor ama Zhou Jun Jue ona ilk görüşte aşık oluyor.Çift arasındaki romantik aşk, drama boyunca tatlı bir şekilde ortaya çıkıyor. A Camellia Romance Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Hold On, My Lady
Hold On, My Lady
Hold On, My Lady dizisinde Bai Yun Feng bir haydut grubunun lideridir. O ve üyeleri, bir generalin arabasını basmaya çalışırken yakalandılar. General onunla bir anlaşma yaptı. Haydut üyelerinin güvenliği karşılığında küçük oğlu Huang Fu Yao ile evlenmek zorunda kalacak. Bunun nedeni, birçok bakanın kızlarına Huang Fu Yao ile evlenme teklifinde bulunması ve generalin birini diğerine tercih ederek onları gücendirmek istememesidir. Bu nedenle general, oğlunun zaten Lu Wan Er adında bir nişanlısı olduğu fikrini ortaya attı. Böylece Bai Yun Feng bu kimliği üstlenecek ve Huang Fu Yao ile bir yıllık evlilik sözleşmesi yapacak. Bir süre sonra ikisi de birbirine aşık olmaya başlar. Ama evliliklerinin sözleşmeli olduğu gerçeği her zaman akıllarındadır.Hold On, My Lady Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 50
 • IMDb 8.4
The Legend of Chusen
The Legend of Chusen
Bir erkek bir kadını sevse de babasını alt edebilir mi? Zhang Xiao Fan (Li Yi Feng) ve çocukluk arkadaşı Lin Jing Yu (Cheng Yi), her ikisinin de ailesini yok eden Grass Village katliamından kurtulan tek kişilerdi. Qing Yun Tarikatı tarafından ele geçirilen çocuklar, Ölümsüz Kılıç'ın yöntemleriyle eğitildi. Xiao Fan, Hayalet Kral'ın (Fu Cheng Peng) kızı Bi Yao'ya (Zhao Li Ying) aşık olur. Ancak Hayalet Kral, Qing Yun Tarikatını devirerek gücünü artırmaya çalıştığında, Xiao Fan, insanlarını korumakla sevdiği kadına zarar vermek arasında seçim yapmalıdır. "The Legend of Chusen" 2016 Çin drama dizisidir. Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2016
 • Çin
 • 45
 • IMDb 6.5
The Story of Ming Lan
The Story of Ming Lan
"The Story of Ming Lan", "Don't You Know" adlı romandan uyarlanmış bir 2018-2019 Çin Dramasıdır.Sheng Ming Lan (Zhao Li Ying), annesinin ölümünden sonra tüm hayatı boyunca yasal annesi ve üvey kardeşleri tarafından kötü muamele görmüştür. Bir memurun kızı olmasına rağmen altıncı çocuktur; güzelliğine ve zekasına rağmen genellikle küçük görülür.Yıllarca çektiği acılarla, annesinin ölümünün intikamını almak için bir plan yapmaya karar verir. Bunu yapabilmek için sabırlı olmalı ve gerçek niyetini hanedandaki herkesten saklamalıdır.Bir gün, Ming Lan, Ningyuan Markisinin hedonist oğlu Gu Ting Ye (Feng Shao Feng) ile tanışır. Birbirlerine aşık olurlar ve yıllar içinde ilişkileri evliliğe yol açar.Aynı hedefler için çalışan güçlü bir çift olarak Ming Lan'ın annesinin ölümünün intikamını alabilecekler mi? The Story of Ming Lan Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle izleyebilirsiniz.
 • 2018
 • Çin
 • 47
 • IMDb 8.1
Joy of Life
Joy of Life
Doğu Jin'in ilk yıllarında, Liu Yu tahtı gasp eder ve Liu-Song Hanedanlığı'nın ilk imparatoru olur. İmparatorluk Sekreterliği Fan Jian, Consort Ye'nin yeni doğan oğlunu evlat edinir ve kan dökülmesini önlemek için onu kendi oğlu gibi yetiştirir. 18 yıl sonra, Fan Xian zorlu bir adam olarak büyüdü ve İmparator ona onu siyasetin ortasına atan bir evlilik bahşeder. Fan Xian, prensler ve diğer siyasi liderler arasındaki sırlar ve savaşlar arasında gezinmelidir.Esas olarak Fan Xian'ı ve krallık ve diğer eyaletlerdeki yolculuğunu takip ediyor. Birçok dost ve düşmanla tanışır ve kendisine karşı komplo kuranlardan kurtulmanın bir yolunu bulmalıdır. Joy of Life Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
Story of Yanxi Palace
Story of Yanxi Palace
“Story of Yanxi Palace”, Hui Kai Dong ve Wen De Guang tarafından yönetilen 2018 Çin drama dizisidir. Zhou Mo'nun Yan Xi Gong Lüe adlı romanından uyarlanan drama, Çin'in 5. Hengdian Film ve TV Festivali'nde En İyi Televizyon Dizisi ödülünü kazandı.Bir gündemle kraliyet sarayına giren genç bir kadın, nezaket ve fırsatla karşılaşır.Wei Ying Luo (Wu Jin Yan), kız kardeşinin trajik ölümünün ardındaki gerçeği ortaya çıkarmak için Qianlong İmparatoru (Nie Yuan) Hong Li'nin kraliyet mahkemesine girer. İmparatorluk muhafızı Fucha Fu Heng'den (Xu Kai) şüphelenir ve kız kardeşi İmparatoriçe Fucha Rong Yin'e (Qin Lan) yaklaşmaya çalışır. Ying Luo, hizmetçi olarak çalışmak için Changchun Sarayı'na transfer olmayı başarır. Orada, Ying Luo, Ying Luo'ya okumayı ve yazmayı öğreten Rong Yin tarafından akıl hocalığı yapar ve aynı zamanda Fu Heng'e aşık olur.Bir dizi olayla Ying Luo, İmparator'un cariyesi Consort Ling olur. Consort Xian (Charmaine Sheh) gibi diğer cariyelerin yanı sıra, Ying Luo, İmparator'a hizmet etmek için kişisel gündemini bir kenara koyabilir mi? Story of Yanxi Palace Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.2
Time Flies and You are Here
Time Flies and You are Here
Time Flies and You are Here dizisinde sıradan bir kadın olan Xie Xiao Man, Wujiang Malikanesi'nin ünlü Julu ilçesi kralı Zhao Xiao Qian'ı yanlışlıkla gücendirir. Başka bir kişinin Zhao Xiao Qian ile bir sözleşme yapması nedeniyle, valilik konağında evlenmeye zorlanır.Kağıt sözleşme, iki hayatı birlikte iç içe geçirir. Zhao Xiao Qian ve Xie Xiao Man, düşman olarak başlangıçtan birbirlerini yavaş yavaş tanımaya kadar iniş çıkışlardan geçerler ve birçok engeli aşarlar ve sonunda birbirlerine aşık olurlar. Time Flies and You are Here Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Luoyang
Luoyang
Ünlü bir mareşal yardımcısı olan Gao Bing Zhu, davada yakalandıktan sonra şüpheli oldu. Masumiyetini kanıtlamaya çalışırken, babasının ölümüyle ilgili gerçeği öğrenmeye çalışan genç bir adam olan Baili Hong Yi ile tanışır. İkisi birlikte çalışarak bir soruşturma başlatır. Si Yue görevi nedeniyle, soylu bir aileden bir kadın, yalnızca dövüş sanatlarında yetenekli değil, aynı zamanda hayatta kalmak için gereken kurnazlık olan Gao Bing Zhu'ya yaklaştı. Bu davayla ilgili bilgi bulmak için Birbirinden hoşlanmayan tamamen farklı sınıflardan iki kişi kendilerini zincire vurulmuş halde bulur. Gerçeği aramaya devam ederken, Tanrı Şehri'ni yok edebilecek ve Luoyang'ı kana bulayabilecek şok edici bir komplo keşfettiler. Luoyang Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.7
Under the Power
Under the Power
Lan Se Shi'nin aynı adlı romanından uyarlanan “Under the Power”, Yin Tao tarafından yönetilen 2019 tarihi bir gizem-romantik dramadır.Ming Hanedanlığı'nın Jiajing İmparatoru'nun saltanatı sona yaklaşırken, sarayda bela yolunu bulur. Yangzhou'daki nehrin onarımı için ayrılan fonlar ortadan kayboldu. Olayı araştırmak için imparator tarafından görevlendirilen Jing Yi Wei'den Lu Yi (Allen Ren), sorumluları bulup adalete teslim etmeye kararlıdır. Ama bu davada tek başına çalışmıyor.Gizli poliste yetenekli bir polis memuru olan Yuan Jin Xia (Tan Song Yun), davada Lu Yi'ye yardım etmeye gelince bariz bir seçimdir. Sadece bir sorun var, asabi polis memuru geçmişte Lu Yi ile karşılaştı ve ardından gelen anlaşmazlık da unutulmadı. Pek de hoş olmayan geçmişlerine rağmen, ikisi kayıp hükümet fonlarından sorumlu olanları bulmak için birlikte çalışmalıdır.Farklılıklarını bir kenara koyan Lu Yi ve Jin Xia, iyi geçinmeyi öğrenerek onları zorlu bir takım haline getirir. Davayı derinleştirdikçe birbirlerine karşı hisleri kök salmaya başlar ve sonunda güzel bir ilişkiye dönüşür. Ancak Jin Xia, geçmişiyle ilgili karanlık ve rahatsız edici bir gerçeği ortaya çıkardığında her şey alt üst olur. Under the Power Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Oh! My Emperor
Oh! My Emperor
İki mevsimi kapsayan eğlenceli bir tarihi fantastik romantizm dizisi, “Oh! My Emperor”, Gao Bo'nun yönettiği 2018 yapımı bir dramadır.Huang Dao'nun şanlı ulusunda hayat güzeldir. Harikalar ve güzelliklerle dolu eski ve gizemli bir ülkede insanlar, zodyakın on iki takımyıldızından birinin fiziksel düzenlemesi olan yıldızlardan doğan yardımsever bir kral tarafından yönetilen iyi bir hayatın tadını çıkarırlar. Diğer yıldızlar arasında anlaşmazlık çıkmaması için her bin yılda bir yeni bir kral seçilir.Huang Dao ulusunun şu anki imparatoru olarak, Oğlak takımyıldızından Bei Tang Yi (Gu Jia Cheng), barışı korumakla görevlidir. Ancak Luo Fei Fei'nin (Zhao Lu Si) ortaya çıktığı gün her şey değişir, adeta bir sihir gibi.21. yüzyıldan bir tıp stajyeri olan Fei Fei'nin nerede olduğu veya oraya nasıl geldiği hakkında hiçbir fikri yok ama kesin olan bir şey var ki, ani gelişi zodyak üyelerini bir arada tutan hassas güç dengesini bozmayı başarır. Her şeyi mahvetmekle tehdit eden bir olaylar zincirini başlatan Fei Fei, zar zor anladığı bir hikayede kendini kötü adam olarak bulur.Huang Dao'ya nasıl geldiği ve kendi zamanına nasıl geri döneceği hakkında hiçbir fikri olmayan Fei Fei, bu garip yeni dünyada hayatta kalmanın bir yolunu bulmalıdır. Neyse ki yanında imparatorun amcası Bei Tang Mo Ran (Xiao Zhan) var. Ama bu onu, gitmesine izin vermenin bir yolunu bulamayan bir imparatorun dikkatli gözlerinden kurtarmaya yetecek mi?Oh! My Emperor Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri sitemizden hd kalitede izleyebilirsiniz.
 • 2018
 • Çin
 • 25
 • IMDb 7.5
Jun Jiu Ling
Jun Jiu Ling
Xi Xing'in aynı adlı web romanından uyarlanan “Jun Jiu Ling”, Xie Ze tarafından yönetilen 2021 tarihi bir romantik dramadır.Eski veliaht prensin kızı Chu Jiu Ling'in (Peng Xiao Ran) düğün günü güzel bir rüyanın gerçekleşmesi olmalıydı. Ancak babasının ölümünden şimdiki imparator olan amcasının sorumlu olduğunu öğrendikten sonra rüya kısa sürede kabusa dönüştü. İntikamını almaya kararlı olan Jiu Ling, planlarını harekete geçirmeye başlar ama kocası, sadık imparatorluk muhafızı Lu Yun Qi (Du Ya Fei) tarafından engellenir. Kocasının elinden ölüme yakın olan Jiu Ling, bir daha geri dönmemek üzere eski hayatından kaçar.Ölümün eşiğinde olan Jiu Ling, yetenekli doktor Zhang Qing Shan tarafından kurtarılır. Onun yardımı ve vesayeti ile Jiu Ling, Jun Jiu Ling adı altında doktor olarak yeni bir hayata başlar. İmparatorluk kentinden kaçtıktan sonra onu yanına alan Fang ailesiyle birlikte çalışan Jiu Ling, imparatorun ailelerini mahvedecek planlarını çözmeye yardımcı olur. Hâlâ babasının ölümünün intikamını almaya kararlı olan Jiu Ling, bir zamanlar evi olarak adlandırdığı şehre geri döner. Tıbbi uzmanlığını arayan kraliyet aileleriyle bütünleşen Jiu Ling, siyasi mahkemeyi rahatsız eden yolsuzluğu ortaya çıkarmak için çok çalışıyor ve aynı zamanda insanların kalbini kazanıyor. Bunu yaparken, yolunun genellikle üç güçlü adamla kesiştiğini fark eder: bir dükün oğlu Chen Zhu Zan (Jin Han); asilzade Ning Yun Zhao (Wang You Shuo); ve eski kocası Lu Yun Qi.Adalet arayışı onu beklenmedik bir yola sürüklerken, Jiu Ling kalbinin onu çok farklı ve beklenmedik üç yöne çektiğini fark eder. Önüne onca engel çıkarken kaderinde olan yolu bulabilecek mi? Jun Jiu Ling Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 8.2
Tarihi zamanlarda geçen Asya dizi yer almaktadır. Joseon ve farklı dönemlerde geçen dizileri online olarak Türkçe altyazılı bir şekilde izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.