Korku
The Mysterious Class
The Mysterious Class
"The Mysterious Class", Treasure'ın 12 üyesini de canlandırıyor. Hayaletleri avlamak için bir araya gelen sınıf arkadaşlarını oynayan çocuklarla doğaüstü bir gizem! Birbirlerinin hayalet olduğundan şüphelenmeye başladıklarında sorunlar ortaya çıkar.Korku ve gizem temalı bu Kore web drama The Mysterious Class Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 20
 • IMDb 8.3
Sweet Home
Sweet Home
Liseli bir genç olan Cha Hyun Su (Song Kang) gizemli bir insandır. Günlük yaşamında öğrenci ve münzevi olarak yaşamını sürdürmektedir. Kendi odasından çıkmak için çok az çaba gösterir. Sadece bu değil, Hyun Su ailesiyle konuşmak bile istemiyor. Ama ne yazık ki bir gün kendisi hariç ailesi bir trafik kazası sonucu öldü. Bu durum onun bu dünyada tek başına yaşamasını sağlar. Hayatını devam ettirmeye çalışır, yerini küçücük bir apartman dairesine taşımaya karar verir. Daha sonra hareketini, tüm dünyada üzerine yazan korkunç olaylar takip ediyor. Bu fenomen bir insanı bir canavara dönüştürür. O dairede, tüm sakinler hayatta kalmak ve o canavarlar için savaşmak için çok uğraşırlar.Kıyamet temalı Kore dizilerinden biri olan Sweet Home Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2020
 • Güney Kore
 • 52
 • IMDb 7.4
Nightmare Teacher
Nightmare Teacher
“Nightmare Teacher” Hyun Moon Sub tarafından yönetilen 2016 web drama dizisidir.Okulunuzda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu anlasanız ne yapardınız?Kang Ye Rim (Kim So Hyun) sınıfının başkanı ve en iyi öğrencisidir. Ancak görünüşte mükemmel olan öğrenci, öğretmeni Han Bong Goo (Uhm Ki Joon) ve arkadaşı Seo Sang Woo (Lee Minhyuk) de dahil olmak üzere sınıfındaki diğer çocuklarla garip bir şeyler olduğunu hissetmeye başladığında endişelenir.Ye Rim'in etrafındaki herkes transa giriyor gibi görünüyor ve sonra sınıf arkadaşlarının hayalleri, rüya görür görmez gerçek oluyor gibi görünüyor. Ye Rim çok geç olmadan bu garip olayların nedenini ortaya çıkarabilecek mi? Nightmare Teacher Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 15
 • IMDb 7.1
A Korean Odyssey
A Korean Odyssey
A Korean Odyssey, Çin romanı Journey to the West'e dayanan bir fantastik romantik komedidir. Bir insan kadın, kendisini yiyip bitiren herhangi bir iblise büyük güçler verebildiğinde, nasıl güvende kalabilir? Jin Sun Mi (Oh Yeon Seo), kötü şans mülklerinden iblisleri kovma yeteneğine sahip başarılı bir gayrimenkul CEO'sudur. Ama Dünya'da yaşayan iblisler için o, bir nilüfer çiçeğinin karşı konulmaz kokusunu taşıyan ve onu yiyen herkese büyük güçler verebilen Sam Jang olarak bilinir. Sun Mi genç bir kızken, sorun çıkaran bir tanrı olan Son Oh Gong (Lee Seung Gi), onu hapsedildiği bir kaleden serbest bırakması için kandırdı ve her aradığında ortaya çıkması ve onu koruması için onunla bir sözleşme yaptı. Ama adının hafızasını silerek onu tekrar kandırdı. Modern zamanlarda, Son Oh Gong, bir eğlence şirketinin CEO'su olarak çalışan ve şirketindeki bazı ünlülerden daha fazla ün ve hayranlığa sahip olan Woo Ma Wang olarak bilinen başka bir tanrı olan Woo Hwi'den (Cha Seung Won) bedavaya gelir. Son Oh Gong, Sam Jang'ı yiyip en güçlü tanrı olabilmek için onu bulmaya kararlıdır. Arkadaşı, en iyi idol yıldız PK (Lee Hong Ki), kendisi için sadece bir şeyler yemek istiyor. Song Oh Gong, Sam Jang'ın Sun Mi olduğunu anladığında, ilk başta onu kendisi için kurtarmak için diğer iblislerin saldırılarından korur. Ama Woo Ma Wang'ın yardımıyla Sun Mi, Son Oh Gong'u onun koruyucusu olmaya zorlamanın bir yolunu bulabilecek mi? “A Korean Odyssey”, Park Hong Kyun tarafından yönetilen 2017-2018 Güney Kore fantastik dizisidir. Dizinin tüm bölümlerini Türkçe altyazılı olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Güney Kore
 • 80
 • IMDb 8.1
Korku sevenler ekran başına! Korku Asya dizileri Dizifon farkıyla sizler için hazırladık. Online olarak hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.