Komedi
Doctors
Doctors
Doctors Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Ji Hong, lise öğretmeni olmaya karar vermiş bir doktordur. En sevdiği komşusunun torunu olan ve onun öğrencisi olduğu ortaya çıkan pervasız bir öğrenci olan Hye Jung ile tanışır. Derin ilişkileri, romantik bir öğrenci-öğretmen ilişkisi içinde olmakla suçlanmalarına neden oldu. 13 yıl sonra aynı hastanede beyin cerrahisi sırasında aniden karşılaşırlar. Hye Jung, Ji Hong lise sevgilisini korumak için dışarı çıktığından, tıbbi uygulama hatası nedeniyle büyükannesinin ölümünün intikamını almaya kararlıdır. Arada, ameliyathanede, ilişkileri içinde ve hastane ve yatırımcıları içindeki siyasi anlaşmazlıklarda sayısız zorlukla karşı karşıya kalırlar. 2016 yılında yayınlanan ve pek çok ünlü oyuncunun yer aldığı Güney Kore dizisi Doctors tüm bölümleriyle sitemizde yer almaktadır. Gerçekten belalı kadınları, başarı hikayelerini ve tatlı bir romantik dramayı seviyorsanız, Doctors tam size göre! Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.7
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Hikaye, bir üniversite sporcusu kampüsünde halter hayalinin peşinden koşan genç bir kadın olan Kim Bok-Joo'ya odaklanıyor. Bok-Joo orada en iyi arkadaşlarıyla, onun yaşındaki iki halterciyle takılıyor ve kampüs dışında babasına küçük restoranında yardım ediyor. Kampüsteki yüzücü Jung Joon-Hyung ile ilkokuldan beri arkadaşıdır, onu can sıkıcı bulmaktadır. Bok-Joo, yakışıklı bir doktora (Joon-Hyung'un erkek kardeşi) aşık olunca, Bok-Joo onun halter tutkusunu sorgulamaya başlar. Artık bunu yapmak istiyor mu? Normal bir kız olmayı tercih etmez miydi? Genel olarak, Halter Perisi Kim Bok Joo, gençliğin eğlenceli neşesini, güvensizlikleri ve gözyaşlarını, başından sonuna kadar nadiren mükemmel olan muhteşem bir Kore dizi olmayı başarmış. Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Kore dizisi tüm bölümlerini Dizifon farkıyla kaliteli olarak seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.4
Way Back Into Love
Way Back Into Love
Way Back Into Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin dizisi Hou Zhu'nun aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Ana karakterlerin çocukluklarında birbirlerine aşık olduktan sonra yarım kalan aşklarını konu alan bir aşk dizisidir. Yedi yıl sonra bir araya gelirler ve birçok yanlış anlama, bükülme ve dönüşler yaşarlar. İkisi sonunda karşı karşıya gelir, kariyerlerinin ve duygularının zorluklarıyla birbirlerine destek olurlar ve gençliklerinde hiçbir pişmanlık bırakmazlar. Lisede, Lu Jia, iyi bir karaktere sahip ve akıllı olan Xu Jia Xiu'ya aşıktır. Ancak mezun olduktan sonra, ikisi yavaş yavaş bir diğeriyle temasını kaybeder. Uzun yıllar çok çalıştıktan sonra Lu Jia, kariyerini geliştirmek için memleketi Dongzhou'ya geri döner. Yeni bir şirkete katılır ve kurucusunun Xu Jia Xiu olduğunu keşfeder. İkisi de tesadüfen komşu olurlar. Zamanın her şeyi değiştirdiğini düşünen Lu Jia, iş ahlakı nedeniyle kendini Xu Jia Xiu'ya yeniden aşık buldu. Lisede Lu Jia'ya aşık olan Ye Ang Yang da aynı şirkete katılır. Lu Jia'yı takip eder, ancak Lu Jia'nın gözleri yalnızca Xu Jia Xiu'yu görür. Bir dizi yanlış anlama, bükülme ve dönüşten sonra, Lu Jia ve Xu Jia Xiu sonunda duygularını kabul eder ve bir ilişkiye başlar. Ancak, Xu Jia Xiu'nun ilk aşkı Yang Shan Ni'nin ortaya çıkması onlar için yeni engeller yaratır. Lu Jia tarafından reddedilen işadamı Song Juan Xi'nin işbirliği gerekçesiyle tekrar Lu Jia'ya yaklaşması, Lu Jia ile Xu Jia Xiu arasında bir güven krizini de tetikler. Sonunda ikisi, kariyerlerindeki ve duygularındaki mücadeleleri çözmek ve birlikte başarıya ulaşmak için el ele çalışırlar. Way Back Into Love tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
My Love, Enlighten Me
My Love, Enlighten Me
My Love, Enlighten Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! 22 yaşındaki Liu Nuan Nuan, bir kadın idol grubundan ayrılmaya zorlandı ve topluma sıfırdan başlamak zorunda kaldı. Hafıza kaybı yaşayan dahi bir vizyoner olan genç Han Che ile karşılaşır. Han Che, büyükannesinin hayalini gerçekleştirmek için Çin'e döndü ve “Dunhuang'ın Yeniden Görünmesi” projesini üstlendi. Temiz ve disiplinli Han Che'nin özensiz ve beceriksiz Liu Nuan Nuan'ı evine kabul etmekten başka seçeneği yoktur. Nuan Nuan kariyerine giyim memuru olarak başlar. Eşsiz yaratıcılığı ve ekstra çalışkanlığıyla kısa sürede mağazadaki en iyi katip olur ve merkez ofise terfi eder. Liu Nuan Nuan çeşitli testlerle karşılaşır, ancak bunlarla doğrudan yüzleşir ve sonunda tasarım departmanına girer. Çok çalışıyor ve hızla gelişiyor, yavaş yavaş yaşamda yeni bir yön buluyor. Nuan Nuan, deneyimlerini sıradan insanları daha güzel ve kendinden emin kılmaya kararlı bir sivil giyim koleksiyonu geliştirmek için kullanıyor. Han Che yol boyunca Nuan Nuan'a eşlik eder. Çiftin ilişkisi defalarca sorgulansa da, her yerde sıcaklık ve tatlılık yayıyorlar. İkili, modaya uygun kıyafetleri Dunhuang kültürüyle birleştirmek için el ele çalışıyor ve kültürel hazineleri dünyaya muhteşem ve modern bir şekilde gösteriyor. My Love, Enlighten Me tüm bölümleri sitemizden tek parça ve hd kalitede izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.4
Midsummer is Full of Love
Midsummer is Full of Love
Midsummer is Full of Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Dizi, Güney Koreli Won Soo-ryeon'un mangası “Full House”dan uyarlanmıştır.  Yetenekli bir müzisyen kız olan Luo Tian Ran, tesadüfen idol süperstar Jin Ze Yi ile tanışır. Birlikte yaşamaya zorlanırlar ve ortaya komik bir aşk hikayesi çıkar. Luo Tian Ran, tuhaf bir kişiliğe, güçlü bir özgüvene ve besteci olma hayallerine sahip, acemi yetenekli bir müzisyendir. Şans eseri, Luo Tian Ran idol süperstar Jin Ze Yi ile tanışır ve ikisi aynı çatı altında yaşamaya başlar. İki insan çok farklı kişiliklere sahip ve birbirleriyle çatışmaya devam ediyor. Birlikte yaşamaya başladıklarında, bir dizi gülünç ve romantik aşk hikayesini takip edeceksiniz. Luo Tian Ran ve Jin Ze Yi arasındaki romantik hikaye nasıl bitiyor? Sonsuza kadar birlikte olacaklar mı? Midsummer is Full of Love tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
The Heiress
The Heiress
The Heiress Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! İkiz kardeşi gibi davranmak için erkek kılığına giren bir bakanın en büyük kızı Han Yuanniang'ı takip eden bir hikaye. Prensle tanışır ve beklenmedik bir romantizmi ateşler. Dingguo bakanının en büyük oğlu genç yaşta vefat etti. Orduyu istikrara kavuşturmak ve Kuzey sınırlarındaki Han ailesi ordusunun imparatorluk mahkemesine boyun eğmemesini sağlamak için bakanın en büyük kızı Han Yuanniang, genç efendi Han Shiyi olarak ikiz kardeşinin yerini alıyor. Kasıtlı olarak Han Shiyi için bir playboy imajı yaratır, ancak istemeden 5. prens Chen Yanyi'nin (Jiang Chao) yardımcısı olur. Prensin kampına yerleştirilen Han Shiyi, gerçek kimliğini bir sır olarak saklamaya çalışırken, 5. prensin tahta geçme planlarına kendini kaptırır. The Heiress Çin dizisi tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.1
Oh! My Sweet Liar!
Oh! My Sweet Liar!
Oh! My Sweet Liar! Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin dizisi Wan Xia'nın “The Princess Is Not Reliable” adlı romanından uyarlanmıştır. Dahi bir kadın ressam Xiong Xi Ruo ve zengin aile oğlu Li Hong Bin'in hikayesini anlatıyor. Bazı olaylar nedeniyle sahte bir evliliğe girerler, ancak ailevi olaylar ve değişiklikler yaşadıktan sonra gerçek uzun süreli bir ilişkiye dönüşür. Aile krizlerini çözerken birbirlerine aşık olurlar ve “gerçek bir çift” olurlar. Xiong Xi Ruo, unutulmaz bir hafızaya sahip yetenekli bir kadın ressamdır. Yunyao'nun Li ailesinin gizli çizgi romanlarını çizdikten sonra tutuklandı. Kaçarken, iyi ödenmiş bir emir alır ve bir hizmetçi olarak Li Köşkü'ne sızar ve "Dört Luo Han"ın gizemli bir resmini çizmekle görevlendirilir. Xiong Xi Xuo, en büyük oğlu Li Hong Bin'e hizmet etmek ve ona yaklaşmak için ayarlanmıştır. Kazayla, geceyi onunla geçirir. Xiong Xiruo kaçmaya çalışır ama Li ailesi tarafından yakalanır. Li Hong Bin'in çocuğuna hamile olduğu konusunda yalan söylüyor. Aynı zamanda, Li Hong Bin, Song ailesinin kızıyla engelleyici evliliğinden kaçmak istedi. Sonuç olarak, sahte bir evliliğe başlarlar. Zamanla, birlikte daha fazla zaman geçirdikçe, Xiong Xi Ruo ve Li Hong Bin yavaş yavaş aşık olurlar. Oh! My Sweet Liar! tüm bölümleri sitemizde yer almaktadır. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Mr. Honesty
Mr. Honesty
Mr. Honesty Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! 29 Haziran 2020'de WeTV'de yayınlanan bir romantik Çin dizisidir. Tencent Penguin Pictures tarafından hazırlanan bu Çin dizisi 31 bölümden oluşuyor. Çevrimiçi manhua dizisi "Bu shuo huang lian ren" temel alınarak uyarlanmıştır ve bu yapımın ilk adı "Don't Lie To Your Lover"dır. Dizi, Xu Yi Ren'in baskıcı başkan Fang Zhi You ile nasıl tanıştığını anlatıyor. Birbirlerini tanıdıkça ikisi arasında romantik, tatlı bir aşk yolculuğu başlar. Canlılık ve enerji dolu bir kız olan Xu Yi Ren, erkek arkadaşının yalanlarıyla ilgili bir olaydan sonra zorba başkan Fang Zhi You ile tanışır. Bir daha asla görüşmeyeceklerini düşündüler ama sonunda bir röportajda buluştular. Xu Yi Ren, beklenmedik bir şekilde Fang Zhi You'nun onu yeni rol için kabul ettiği konusunda bilgilendirilir. Yalan söyleyemeyen bir başkan için “yalan” söyleyebilen asistan olur. Yaşanılan pek çok sorundan karşılıklı desteğe kadar, yavaş yavaş birbirlerini tanırlar. Xu Yi Ren ve Fang Zhi sayesinde bir dizi beklenmedik komik hikaye ortaya çıkarken güven yoluyla bir aşk köprüsü kuracaksınız. Mr. Honesty tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 42
 • IMDb 7.5
My Amazing Boyfriend
My Amazing Boyfriend
My Amazing Boyfriend Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Kaderleri tarihte ne kadar geriye gidiyor? Xue Ling Qiao (Kim Tae Hwan), 500 yıldır Dünya'yı dolaşan ancak son 100 yıldır derin bir uykuya hapsolmuş süper güçlere sahip mutant bir adamdır. Aktris Tian Jing Zhi (Wu Qian) bir araba kazası geçirdiğinde, Ling Qiao uyku tuzağından kurtulur. Güçlerini yaralarını iyileştirmek ve onu hayata döndürmek için kullanır. Gidecek başka yeri olmayan Ling Qiao, dairesinde Jing Zhi ile aynı odada kalmaya zorlar ve mükemmel bir A listesindeki yıldızın gölgesi altında bir oyuncu olmaya çalıştığı çılgın dünyasına kendini kaptırır. Daha iyi bir ilişki için didişirken, kaderlerinin yüzyıllara yayılan bir komployla karıştığını öğrenince şok olurlar! “My Amazing Boyfriend” Deng Ke tarafından yönetilen 2016 Çin drama dizisidir. 2 sezondan oluşan bu fantastik romantik dizinin tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
The Sleepless Princess
The Sleepless Princess
The Sleepless Princess Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Dizi, uykusuzluk çeken sevilmeyen prenses ve onun izini süren soğuk generalin kaderini konu alıyor. Kardeşinin ölümünün nedeni, tatlı ve yürek burkucu bir romantik hikayeyi gözler önüne seriyor. Dokuzuncu prensesler Chu Yue, çocukluğundan beri bir kaza nedeniyle uzun süreli uykusuzluk çekiyor ve hayatı boyunca erkek kardeşine güveniyor. Yanlış koşullar altında, iktidarda tanınmış ve güçlü muhalefet stratejilerine sahip bir general olan Xue Yao ile evlenir. Xue Yao'nun erkek kardeşinin garip bir şekilde öldüğünü bilerek, ölüm nedenini birlikte araştırmak için yeteneklerini ve bilgeliğini kullanırlar ve yavaş yavaş birbirlerine aşık olurlar. Chu Yue şimdi can sıkıntısının üstesinden gelmek için aşk romanları okumak için daha fazla zaman harcadı. Sırada Chu Yue ve Xue Yao arasındaki romantik hikaye ne olacak? Xue Yao ile Chu Yue uykusuzluğunun üstesinden gelebilecek mi? Fantezi, tarihsel romantik Çin dizilerinden biri olan The Sleepless Princess tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
Love of Thousand Years
Love of Thousand Years
Love of Thousand Years Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde sizlerle! Fu Jiu Yun (Zheng Ye Cheng), ölümlü bir kadına aşık olan ve onunla bir ilişki kurmayı arzulayan ölümsüz bir tanrıdır. Çok güçlü olmasına rağmen, kendisini defalarca onun kalbini kazanamadığını fark eder ve bunun yerine 1000 yıl ve 10 farklı ölümlü enkarnasyonu boyunca onu takip eder. Ancak bir prenses olarak yeniden doğduğunda, özellikle komşu bir diyardan gelen kötü niyetli bir prensin bir grup iblisle sinsi bir plan yapmasının ardından işler farklı olmaya başlar. Arsa, prensesin ailesini ortadan kaldırmayı ve krallığını mahvetmeyi başarır, ancak hizmetçisi Ah Man ( Zhao Lu Si tarafından oynanan) şeklini almayı başarır ve düşmanlarından kaçar. Kendisine yanlış yapanlardan intikam almaya kararlı, Fu Jiu Yun'un kendisine yardım etmesine izin verir ve ikili sonunda bir aşk bağı kurar. Ancak kaderin, aşklarının beklenmedik bir şekilde kısa bir ömür sürebileceğini belirlediğini keşfettiklerinde, ikili, hayatlarını - ve prensesin öznelerinin hayatlarını - sonsuza dek etkileyecek zor kararlar vermek zorunda kalır. Bu drama Shu Si Lang'ın bir romanına dayanıyordu. “The Killing of Three Thousand Crows” olarak da bilinen , Hui Yu tarafından yönetilen 2020 Çin drama dizisidir. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
Count Your Lucky Stars
Count Your Lucky Stars
Count Your Lucky Stars Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dizi, Mo Xi'nin aşkı anlatan “Swapping Luck” adlı romanından uyarlanmıştır. Gururlu baş editör Lu Xing Cheng ve şanssız tasarımcı Tong Xiao You arasındaki hikayeyi konu almaktadır. Tong Xiao, kırmızı halı elbisesine çarpıcı bir bakış attıktan sonra, küçüklüğünden beri ünlü bir tasarımcı olmayı hayal ediyor. Mezun olduktan sonra moda dergisi “CHIC”e katılır. Son iki yıldır iyimser ve pozitif olmaya devam ediyor ve hayalinden asla vazgeçmiyor. Çok çalıştığı ve iyi kalpli olduğu sürece iyi sonuçlar elde edebileceğine inanıyor. Tong Xiao normalde soğuk görünen ama kalbi hassas olan Lu Xing Cheng ile tanışır. Aşk hayatında çeşitli değişiklikler meydana gelir. Lu Xing Cheng bir genç olarak ünlendi ve şu anda moda dergisi “CHIC”in genel yayın yönetmenidir. Ancak çok az insan Lu Xing Cheng'in mükemmel tasarım yeteneklerine sahip olduğunu biliyor. Ablasını yıllar önce geçirdiği bir trafik kazası yüzünden kaybetmişti ve bu durumdan dolayı kendini suçlaması onu artık tasarım yapamaz hale getirdi. İkisi tanışır ve duygusal olarak karışık hale gelir. Tong Xiao Sen Lu Xing Cheng'in sıkı çalışmasını görür ve Lu Xing Cheng, Tong Xiao You'nun nezaketini fark eder. Sonunda iyi şansın sıkı çalışmanın sonucu olması gerektiğini ve kötü şansın da nazik bir seçimin sonucu olabileceğini anlarlar. Bir şans ve aşk hikayesi olan “Count Your Lucky Stars”, Lin Zi Ping tarafından yönetilen 2020 romantik bir dramadır.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.6
What If You’re My Boss?
What If You’re My Boss?
What If You're My Boss? Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dizi, geçici özel asistanı Nie Xing Chen 'e aşık olan seçici başkan Yan Jing Zhi'nin romantik aşk hikayesini anlatıyor. Nie Xing Chen ilk kez görüştükten sonra, zor patron Yan Jing Zhi'nin belirli günlük alışkanlıklarını anladı ve tek seferde başkanın ofisini ele geçirdi. İkisinin ilk karşılaşmasını yıllardır birbirlerini tanıyormuş gibi gösteren tam olarak nedir? Yan Jing Zhi gizlice ona aşık olur ama birçok hata yapar. Nie Xing Chen meseleleri çözmek için ayağa kalkar, durumu ve kalbini kazanır. Çekimler Changsha'da gerçekleşti. 28 Kasım 2019'da başladı ve 15 Ocak 2020'de tamamlandı. Chun Feng'in Du Ai Tian Jia Nuan Qi romanından uyarlanmıştır. Patron ve sekreter temalı romantik komedi dizileri seviyorsanız 2020 yılı Çin dizilerinden olan What If You're My Boss dizisine bir şans verebilirsiniz. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.5
Love is All
Love is All
Love is All Çin dizisi Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Dizi, Jiu Xiao Qi'nin hikayeyi anlatan “Tiao Xiao Ling” adlı romanından uyarlanmıştır. Davaları çözmek, adaleti takip etmek ve aşık olmak için birlikte çalışan mutlu arkadaşlar Tan Ling Yin ve Tang Tian Yuan’ı konu alıyor. Zhang Ruo Nan, Tan Ling Yin rolündedir. Falcı kadın yazar, cesur ve sevimli biridir. Zhang Hao We, Tang Tian Yuan rolündedir. Yakışıklı, olağanüstü biri gibi görünüyor, o her kızın rüya aşığıdır. O, dürüst, esprilidir. Dışı soğuk ama kalbi sıcak, IQ'su yüksektir. Asher Ma, Zheng Shao Feng olarak rol alıyor. Kahraman general, sıcak bir kişiliğe sahip, son derece güçlü ve dövüş sanatlarında çok yeteneklidir. IQ yeterli değil, dövüş sanatları bunu telafi ediyor. Tang Tian Yuan'ın iyi arkadaşıdır. Zhang Bai Jia, Zhou Zheng Dao rolündedir. Erkek gibi giyinir ama aslında bir kadındır. Erkek olduğunda kahramandır, bir hanımefendi olarak olağanüstü güzellik sergiler. Gerçek adı Zhou Ru Yi, uzun boylu ve havalı bir mizacı var. Çekimler 11 Ağustos 2019'dan 8 Ekim 2019'a kadar üç ay sürdü. Hengdian World Studios'ta gerçekleşti. Love is All dizisinin tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Komedi Asya dizileri yer almaktadır. En komik sahneleriyle, birbirinden eğlenceli diyaloglar ile komedi Asya dizilerini Türkçe altyazılı seyredebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.