Komedi
Shopping King Louie
Shopping King Louie
Lüks bir hayat süren uçsuz bucaksız bir iş imparatorluğunun genç ve yakışıklı varisi Louis, hafızasını kaybetmesine neden olan bir trafik kazası sonucu evsiz kalır. Gerçek kimliğini öğrenene kadar ona bakmayı kabul eden meleksi bir kızla tanışır. Evsiz Louis'e doğru miktarda harcamayı öğretmeye çalışır, ancak hafızasını kaybetmeden önce gerçek kimliğini asla bilemediği için harcama alışkanlıklarına şaşırır.Romantik ve yaşam türünde 2016 Kore dizilerinden biri olan Shopping King Louie Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.5
She Was Pretty
She Was Pretty
She Was Pretty Kore dizisinde bir zamanlar popüler bir kız olan Hye Jin, çocukluğunda sahip olduğu mükemmel özelliklerini kaybederek çillere ve kıvırcık saçlara dönüştü. Eskiden tombul ve korkak olan Sung Joon, başarılı ve mükemmel görünümlü bir adama dönüştü. Her şeye sahip gibi görünen Ha Ri, seksilikten yoksundur. Shin Hyuk, saklayacak bir şeyi olan, yetersiz mizaha sahip bir adamdır. Hye Jin ve Sung Joon çocukluklarında birbirlerine aşık olmuşlardı ama o ve ailesi farklı eyaletlere taşındı. Uzun yıllar geçtikten sonra, Sung Joon, Hye Jin hala işsizken bir moda dergisi baş editörü olarak Kore'ye geri döndü. Döndükten sonra Hye Jin ile karşılaşmak istiyor.She Was Pretty Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.7
Heartbeat Love
Heartbeat Love
Drama, son derece rasyonel bir fizikçi, soğuk kalpli bir kişilik ve Mary Sue adında bir kızın aşk hikayesini bir rüya çizgi romanında anlatıyor. Heartbeat Love, Xinghua Üniversitesi'ne gidecek olan Bai Su Ji’nin yaşadıklarına odaklanıyor. Bir uçakta zengin ve ünlü An Yu Feng ile karşılaştıktan sonra, onu bir hırsız olarak yanlış anladı ve An Yu Feng'i bir hazine gibi göründüğü bileziği kurtarması için kandırdı. Su Ji, okula girdikten sonra, Xinghua Üniversitesi'ndeki erkek öğrenci kıtlığı nedeniyle, yüzlerce kız aracılığıyla en çirkin erkeklerin bile moda olduğunu fark etti. Bu nedenle, Bai Su ji, popülerlik durumunu değiştirmek için 'Küçük Beyaz Kalp Atma Kulübü'nü kurmaya karar verdi.2021 romantik Çin dizilerinden Heartbeat Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! 
 • 2021
 • Çin
 • 11
 • IMDb 7.5
My Roommate is a Gumiho
My Roommate is a Gumiho
My Roommate is a Gumiho, 999 yaşındaki gumiho Shin Woo Yeo'nun (Jang Ki Yong) ortaya çıkmasıyla başlıyor. Şu anda, Woo Yeo havalı bir profesöre dönüşmüştür.Bir gumiho sadece 999 yaşına gelene kadar yaşayabilir. Ondan sonra bir insana dönüşmesi gerekir, yoksa gerçekten kötü bir ruh olur.Woo Yeo, tanıştığı insanın çok fazla enerjisini bir gumiho boncukta toplayarak her zaman bir insana dönüşme kuralına uyar. Zamanı gelince insana dönüşecekti.Lee Dam (Hyeri) ile olan hikayesi, bir kazada ilk karşılaştıklarında başladı. Bir üniversite öğrencisi olarak, zamanını sık sık sarhoş olarak eğlenerek geçirir.Bir gün sarhoş arkadaşı Do Jae Jin'i (Kim Do Wan) eve geri getirmek zorunda kaldı.Ne yazık ki Jae Jin, Woo Yeo'nun pahalı arabasıyla bir hata yaptı. Woo Yeo'dan özür diledikten sonra Jae Jin'in ayakta durmasına yardım etmeye çalıştı ve sonunda düştü.Dam yola düşmeden önce Woo Yeo onu yakaladı ve Woo Yeo'nun boncuklarından biri Dam'ın ağzına girdi. İstemeden yuttu ve bu ikisi için de en büyük problemdi.Vücudunda boncuk olan bir insan, boncuk kişiyi ezmeden önce ancak bir yıl hayatta kalabilirdi. Sadece bu da değil, Dam'ın boncuğu yutan durumu, Woo Yeo'nun insan olamamasına neden olabilir.İkisinin de benzer bir durumu olduğu için Woo Yeo, en azından bir çözüm bulana kadar birlikte yaşamalarını önerdi.Romantik ve fantastik dizilerden My Roommate is a Gumiho Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.9
Romance is a Bonus Book
Romance is a Bonus Book
Romance is a Bonus Book, Gyeroo olarak bilinen bir yayıncılık firmasında geçiyor. Boşanmış ve bekar bir anne olan ve işe geri dönmeye çalışan ana kadın başrol Kang Dani'yi konu almaktadır. Ancak, kocasına ve çocuğuna bakmak için ev hanımı olmak için her şeyden vazgeçtikten sonra, işsiz kalır. Daha önce etkileyici bir kariyere ve güçlü bir eğitim geçmişine sahip olmasına rağmen, onu işe almak isteyen birini bulmakta zorlanıyor. Çocukluk arkadaşı Cha Eun Ho ile birlikte iş dünyasındaki yerini yeniden bulmaya çalışırken onun yolculuğunu takip ediyoruz.Romantik Kore dizilerinden Romance is a Bonus Book Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2019
 • Güney Kore
 • 62
 • IMDb 8.0
Cunning Single Lady
Cunning Single Lady
MBC draması Cunning Single Lady, aşk ve intikam hakkında eğlenceli ve modern bir drama. Dizi, boşanmış aşıklar arasındaki ilişkiyi, üç yıllık aradan sonra tekrar karşılaşmalarını konu alıyor. Eski kocası Jung Woo (Joo Sang-Wook) artık en iyi iş adamı ve multimilyonerdir ve eski karısı Na Ae Ra (Lee Min-Jung), üç yıl boyunca eski kocasının başarısından habersiz yaşadı. Dizi, karakolda yeniden bir araya gelmelerinin ardından eski sevgililer arasındaki karmaşık ilişkiyi konu alıyor. Drama, ciddi bir boşanma konusuna iyi bir bakış açısı sunarken aynı zamanda bizi güldürüyor.Güney Kore romantik komedi dizilerinden biri olan Cunning Single Lady Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2014
 • Güney Kore
 • 55
 • IMDb 7.6
Fah Fak Ruk
Fah Fak Ruk
Fah Fak Ruk, sağlık problemleri nedeniyle kardeşi Praefah için vekil anne olmayı kabul eden Tongrak’ı konu almaktadır. Praefah, çok fazla düşmanı olan Asavakietikul ailesinin varisi olan Natee'yi sevmektedir. Bu yüzden, Praefah ve Natee öldürülür ve Tongrak'ı tek başına ve hamile bir kadın olarak bırakır. Tongrak, Asavakietikul ailesine dünyaya getireceği varisi hakkında bilgi vermek istiyor. Fakat daha sonra bir oyuncak tasarımcısı olan Kimhan, katilin diğerlerini öldürdüğü gibi varisi  de öldürmek istemesi olduğunu düşündüğü için söylemesini engelledi. Sessiz kalan Tongrak, Kimhan'ın yanında kalır. İkisi  zamanla yakınlaşır ve birbirlerine karşı bazı hisler beslerler. Fah Fak Ruk Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 110
 • IMDb 7.6
Kill Me, Heal Me
Kill Me, Heal Me
Kill Me, Heal Me dizisinde Cha Do Hyun (Ji Sung), yaşamı tehdit eden birkaç travmatik olayın ardından dissosiyatif kimlik bozukluğu (önceden çoklu kişilik bozukluğu olarak biliniyordu) geliştiren üçüncü nesil bir iş varisi. Kendisine gizlice yardım eden birinci sınıf psikiyatri asistanı Oh Ri Jin'in (Hwang Jung Eum) yardımıyla hayatının kontrolünü yeniden kazanmaya çalışır. Ancak Ri Jin'in ikiz kardeşi Oh Ri On (Park Seo Joon), zenginlerin vicdansız hayatlarını ortaya çıkarmaya kararlı bir yazardır ve Do Hyun'u takip etmeye başlar. Do Hyun, yedi kişiliğinden biri onun yerine onun kontrolünü ele geçirmeden önce durumunu kontrol edebilecek mi? Kill Me, Heal Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 62
 • IMDb 8.3
Party A Who Lives Beside Me
Party A Who Lives Beside Me
Party A Who Lives Beside Me dizisinde stajyer tasarımcı Ye Xuan, küçük bir reklam şirketi olan 88 Ed'e katılmayı hayal ediyor. Yarım yıl içinde sadece düzenli bir iş bulamamakla kalmadı, günlük işi de olumsuz siparişlerin küçük bir listesi oldu.İş onun için tatmin edici değildi. Taşındıktan hemen sonra, garip bir komşu olan Li Ze Nan ile tanışır. Şu anda, Ye Xuan'ın patronu, Aoke Grubu altında sütlü çay için yeni afiş tasarımını devralıyor.Ye Xuan, sonunda gücünü gösterme fırsatının geldiğini düşündü. İşyerinde birbirlerinin zımni anlayışı nedeniyle, Ye Xuan ve komşusu Li Ze Nan, işyerindeki baskıyı serbest bırakırken gizlice aşık olurlar.Ama Ye Xuan, Li Ze Nan'ın Aoke Grubu'nun yanaşan kişisi olacağını ve ona karşı çıkacağını asla beklemiyordu.İşyeri testinden ve komşular arasındaki geçişten sonra, ikisi arasında tatlı bir çift hayatı ortaya çıkıyor, ancak yeni işyeri zorlukları da geliyor.İkisinin hayatları, işyerindeki sıradan insanların iniş çıkışlarını gerçekten yansıtan ve şehirli gençlerin hızlı tempolu yaşamını ve sevgisini gösteren zorluklar ve sürprizlerle doludur.2021 romantik komedi Çin dizilerinden olan Party A Who Lives Beside Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.8
Emergency Couple
Emergency Couple
"Emergency Man and Woman" olarak da bilinen "Emergency Couple", Kim Cheol Kyu tarafından yönetilen 2014 Güney Kore drama dizisidir. Bazı çiftler aşk için evlenirler ama ailelerinin itirazlarını bir türlü aşamazlar. Bir tıp öğrencisi olan Chang Min (Choi Jin Hyuk), Chang Min'in başarılı doktorlarla dolu ailesinin tüm itirazlarına rağmen diyetisyen Jin Hee'ye (Song Ji Hyo) aşık olur ve onunla evlenir. Chang Min'in ailesi onu zorlar ve o tıp fakültesini bırakıp ilaç satış temsilcisi olarak çalışmaya zorlanır. Ancak ailesinden gelen baskılar ve baskılar sonunda çifti yıpratır ve Chang Min ve Jin Hee boşanır. Ayrıldıktan sonra, Chang Min tıp eğitimine geri döner ve Jin Hee de tıp fakültesine girer. Yıllar sonra ikisi de bir hastanenin acil servisinde staja başladıklarında beklenmedik bir şekilde tekrar karşılaşırlar. Çift, birbirine yakın üç aylık rotasyonunu sürdürebilir mi? Emergency Couple Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2014
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.4
Tonhon Chonlatee
Tonhon Chonlatee
Chonlatee ve Tonhon, eskiden yan yana oturan çocukluk arkadaşlarıdır. Yıllar önce, Tonhon ailesiyle birlikte uzaklaştı ve iki çocuk arasındaki yakın dostluğu durdurdu. Yıllar boyunca, Chonlatee, Tonhon'a oldukça sevgi besledi ve sosyal medya güncellemeleri aracılığıyla gizlice onun peşine düştü. Ancak, Tonhon heteroseksüel olduğu ve bir kız arkadaşı olduğu için bunun asla karşılık bulamayacak tek taraflı bir sevgi olduğunu anlıyor.Bir gün Tonhon, Chonlatee ile yeniden bağlantı kurduğu eski mahallesini ziyaret eder. İki çocukluk arkadaşı hızla tekrar yakınlaşır, ancak Chonlatee, birbirleriyle tam olarak ne kadar yakın olduklarından rahatsız olur. İkisi aynı kaseden yemek yerler, aynı yatakta birlikte yatarlar ve Tonhon sürekli onunla vakit geçirmek ister. Bununla birlikte Tonhon, Chonlatee'yi sadece bir "kardeş" olarak gördüğünü ve iki erkeğin bir arada olmasından duyduğu hoşnutsuzluğu açıkça dile getirdi.Chonlatee, Tonhon ile aynı üniversitede okuyan birinci sınıf öğrencisidir. “Kardeşinin” yeni okul hayatına uyum sağlamasına yardım etmeye hevesli olan Tonhon, onu kendisi ve oda arkadaşlarıyla aynı kiralık evde yaşamaya davet ediyor. Chonlatee'nin onunla aynı odada ve aynı yatakta uyumasını bile sağladı. Tonhon'un bilmediği, oda arkadaşları Ni ve Ai'nin aslında bir çift oldukları ve yıllardır ilişkilerini ondan saklıyorlar. Esasen, Tonhon'un üç eşcinsel erkekle yaşadığından haberi yok ve onları sadece "kardeşleri" olarak görüyor.Tonhon ile yaşamak Chonlatee'yi birçok çelişkili duyguyla baş başa bırakır. Bir yandan, hem fiziksel hem de duygusal olarak aşık olduğu kişiye yaklaşma konusunda mutlu ve umutlu hissediyor. Öte yandan, Tonhon'un tüm karışık sinyalleri yüzünden kafası karışmış ve kalbi kırılmış hissediyor. Aralarında bir romantizmin mümkün olup olmadığını veya sevdiği kişiyle olan arkadaşlığını kaybetme riskinin olup olmadığını anlamak Chonlatee'ye kalmıştır. Tonhon Chonlatee Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 47
 • IMDb 7.0
Moonshine
Moonshine
Moonshine, en katı alkol yasağı yasasının çıkarıldığı Joseon döneminde geçiyor. Nam Young ve Kang Ro Seo'nun hayatlarını konu almaktadır. Nam Young, şöhret kazanmak için Hangyang'a gelir. Böylece sivil sınavı kazandıktan sonra müfettiş olarak çalışmaya başlar. Bu arada Kang Ro Seo, para kazanmak için gece gündüz çalışan fakir bir soylu kadındır. Ancak ağabeyinin borcunu öğrendikten sonra alkol yapmaya başlar.Öte yandan, veliaht prens Lee Pyo bir damla alkol içmek için sarayın duvarlarından atlamaya hazırdır. Han Yae Jin, yakışıklı bir koca isteyen oyuncu bir soylu kadındır. Beklenmedik bir şekilde, dört yol da tarihi kaos yaratan kesişir. Ama yasak müfettişi evinde yaşarken Kang Ro Seo alkol satış işine nasıl devam edecek? Moonshine Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.7
My Strange Hero
My Strange Hero
My Strange Hero, ana karakter Kang Bok Su'nun yaşadığı haksızlığı konu almaktadır. Bu drama, Kang Bok Su'nun okul günlerinden kalma hayatını göstererek, iyi bir gencin nasıl kötüye gittiğini ve yanlış anlamaları çözerek nasıl iyi bir yetişkine dönüştüğünü gösterir. Kang Bok Su yakışıklı ve iyi huylu bir lise öğrencisiydi. Başı dertte olan ve haksız ve mantıksız olduğuna inandığı her şeye karşı savaşan okul arkadaşlarına seve seve yardım etti. Doğal olarak, okul arkadaşlarının çoğu onu severdi. Ancak bir gün, haksız yere sınıf arkadaşlarına zorbalık yapmakla suçlandı ve sonunda okuldan atıldı. Kız arkadaşı ve en yakın arkadaşı bile ona güvenmedi ve ona ihanet etti. Şimdi, bir yetişkin olarak, liseye geri dönmeyi ve ona tuzak kuranlardan ve gençlik yıllarından beri ona acı çektirenlerden intikam almayı planlıyor. Ancak işler ters gitmeye başlar. Bok Su bir dizi olaya karışır.My Strange Hero Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri sitemizden Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.1
A Camellia Romance
A Camellia Romance
İpek ve saten köyünün tek kızı Xu Chunchun, yanlışlıkla dünyanın bir numaralı çay tüccarı olan Zhou ailesi tarafından alınır. Zhou'nun ailesinin prestijli oğlu Zhou Jun Jue'nin karısı olacak.Üvey annesinin baskısından kurtulmak ve girişimcilik hayalini gerçekleştirmek için Xu Chun Chun dişlerini sıkar ve evliliği kabul eder.Xu Chun Chun zengin aileye girer girmez boşanmayı planlıyor ama Zhou Jun Jue ona ilk görüşte aşık oluyor.Çift arasındaki romantik aşk, drama boyunca tatlı bir şekilde ortaya çıkıyor. A Camellia Romance Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Komedi Asya dizileri yer almaktadır. En komik sahneleriyle, birbirinden eğlenceli diyaloglar ile komedi Asya dizilerini Türkçe altyazılı seyredebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.