Hukuk
Momikeshite Fuyu
Momikeshite Fuyu
Taizo Kitazawa (Baijaku Nakamura) ortaokul müdürü olarak çalışmaktadır. Üç çocuğu var. İlk çocuğu Hirofumi (Yukiyoshi Ozawa), 38 yaşında ve kalp cerrahı olarak çalışıyor. İkinci çocuğu Chiaki (Haru), 27 yaşında ve avukat olarak çalışıyor. En küçük çocuk Shusaku (Ryosuke Yamada), 25 yaşındadır ve polis memuru olarak çalışmaktadır. Hırslıdır ve güçlü bir adalet duygusuna sahiptir.Kitazawa ailesinde mutluluğu korumak için aile ellerinden gelen her yolu kullanır. Shusaku, ailesine olan sevgisi ile mesleki ahlakı arasında bir çatışmaya girer.Komedi ağırlıklı Japon dizilerinden Momikeshite Fuyu Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle!
 • 2018
 • Japonya
 • 46
 • IMDb 7.4
Military Prosecutor Doberman
Military Prosecutor Doberman
İyiliğe karşı kötülüğün heyecan verici bir hikayesi olan “Military Prosecutor Doberman”, Jin Chang Gyu tarafından yönetilen 2022 yapımı bir Kore aksiyon-suç-gizem dramasıdır.Do Bae Man (Ahn Bo Hyun) için askeri savcı olmak, hiçbir zaman hem kişisel hem de profesyonel başarı ve zenginlik bulmanın bir yolu olmamıştı. Yaptığı her şeyi başarabilecek bir adam olan Bae Man, başarı ve zenginlik kazandı, ancak onu harekete geçirecek başka bir şey olmadığı için gerçekten harika olma inancından yoksun.Öte yandan Cha Woo In (Jo Bo Ah), gerçekten büyük bir askeri savcı olmak için gereken tüm inanca sahiptir. Bazıları onu sadece servet ve aile bağlantıları sayesinde pozisyonunu almış bir çaylak olarak görse de, aslında yaşının iki katından fazla kişileri kolayca geride bırakabilecek çok yetenekli bir araştırmacıdır. Zengin bir şekilde büyümüş olan Woo In, iktidardakilerden korkmaz ve bu nedenle konumlarını yozlaşmış kazanç için kullananlara karşı konuşmaktan korkmaz.Gizli bir intikam arzusuyla hareket eden Woo In, ordunun saflarında pusuya yatmış olan yolsuzluğu ortadan kaldırmak için ortak bir arzuyu paylaşan Bae Man ile kısa süre sonra kendini ekip kurarken bulur. Woo In'in tutkusundan ilham alan Bae Man, kendini daha iyi bir adam olmak isterken bulur. Ama adalet arayışı ikisini de tehlikeye attığında şansı olacak mı?Military Prosecutor Doberman Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleriyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz. 
 • 2022
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 8.0
Suspicious Partner
Suspicious Partner
Suspicious Partner, savcı Noh Ji-wook (Ji Chang-wook) ve stajyer savcı Eun Bong-hee (Nam Ji-hyun) ve kurnaz bir psikopat katili içeren gizemli bir davada nasıl birlikte çalıştıklarını konu alıyor. Geçmişleriyle ne kadar derinden bağlantılı olduklarını keşfederler.Unutkan bir katil tehlikeli olabilir. Noh Ji Wook, bazı durumlar nedeniyle özel avukat olmak için işlerini değiştiren bir savcıdır. Eun Bong Hee, savcı iken Ji Wook'un yanında stajyer olarak çalışmaktadır. Avukat Ji Eun Hyuk (Choi Tae Joon) ise Wook'un eski kız arkadaşıyla aldatarak Wook'a ihanet eden Ji Wook'un uzun zamandır aile dostudur.Bir katil saldırdığında, Bong Hee aniden kendini bir şüpheli olarak bulur. Suspicious Partner Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.9
Law School
Law School
“Law School” dizisi, hukuk fakültesinde hukuk öğrenen ve aynı zamanda olağandışı bir suç vakasına karışan öğrenciler ve profesörlerin hikayesini konu alıyor. Daha önce savcı olan Yang Jong Hoon (Kim Myung Min) şimdi hukuk fakültesinde profesördür. Öğrencilerine karşı katıdır ve hukuk alanında iyi insanlardan oluşan bir ekip kurmak ister. Kang Sol (Ryu Hye Young) fakir bir aileden gelen hukuk fakültesinde birinci sınıf öğrencisidir. Sınıfındaki zengin ve zeki öğrencilerden daha aşağı hissediyor. Kang Sol daha sonra partisinde bir lider olan Han Joon Hwi (Kim Bum) ile tanışır. Zeki ve yakışıklı ama onda başkalarının bilmediği bir şey var.Law School Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 8.1
Prosecutor Princess
Prosecutor Princess
Adalet ve görev duygusu mu? Sadece istediğini yapmak için yaşayan Hye Ri, şımarıktır ve dünyanın nasıl çalıştığı hakkında hiçbir fikri yoktur. Şüphelinin durumunu umursamayan ve her şeyi usulüne göre yapmak isteyen Hye Ri, dikkatsizce bir ünlünün dava belgelerini alıp neredeyse kaybederek neredeyse bir felakete neden oluyor ve bu da herkesin ondan bıkmasına neden oluyor. Daha sonra bu gerçeği fark eden Hye Ri, bir savcının olması gerektiği gibi olmaya kararlı hale gelir ve Savcı Yoon Se Joon'u tehlikeden kurtarıp kazanmaya çalışırken ona aşık olur.2010 yapımı romantik, hukuk Kore dizilerinden Prosecutor Princess Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2010
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.1
Dare to Love
Dare to Love
Dare to Love: Hai Ruk Pipaksa, Tayland'da Kanal 3 orijinal ağında 8 Temmuz 2021'den 26 Ağustos 2021'e kadar ilk kez yayınlanan bir Tayland romantik televizyon drama dizisidir, ayrıca İngilizce altyazılı Netflix ağında da mevcuttur.Bu Tayland dizisi, okuldaki en güzel son sınıf öğrencisine gizlice sevgi besleyen yakışıklı bir genci konu almaktadır. Zaman geçer ve sevdiği kız, oldukça yetenekli bir avukat olur. Kendisi ise hala çalışmalarına devam etmektedir. Ders çalışırken, bir yandan da sevdiği kişiyi takip ederek onun kalbini kazanmaya çalışır. Ona aşık olmasına rağmen, avukatın kendisini kabul edip etmeyeceğinden emin değil çünkü onun yanında başka nitelikli genç erkekler var. Dare to Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor.
 • 2021
 • Tayland
 • 90
 • IMDb 7.7
One Ordinary Day
One Ordinary Day
"One Ordinary Day", bir kadın cinayetinin baş şüphelisi olduğunda normal hayatı alt üst olan üniversite öğrencisi Kim Hyun Soo'nun (Kim Soo Hyun) hikayesini anlatıyor. Bu, Kim Hyun Soo'nun geceyi genç bir kadınla geçirmesinden sonra olur. Ertesi gün uyandığında, onu yatağında bıçaklanarak öldürüldüğünü görür.Üçüncü sınıf bir avukat olan Shin Joong Won, Kim Hyun Soo'ya yardım etmeye karar verir. Ama hukuk sınavını zar zor geçti. İşte, Ceza Adalet Sisteminin saçmalığıyla karşı karşıya kaldıklarında zorlu yolculukları başlar.One Ordinary Day Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 9.1
Oh My Venus
Oh My Venus
Oh My Venus, gençken şaşırtıcı derecede güzel olan, ancak hayatı boyunca biraz kilo almış olan Kang Joo Eun (Shin Min Ah) adlı avukatın hikayesini anlatıyor. 15 yıllık erkek arkadaşı Im Woo Sik (Jung Gyu Woon), daha sonra onu geçmişlerinden Oh Soo Jin (Yoo In Young) adlı eski bir arkadaşı için terk eder.Joo Eun sonunda, iki arkadaşı Kim Ji Woong (Henry) ve Jang Joon Sung'un yardımıyla onu eğitmeyi ve daha sağlıklı bir şekle sokmayı kabul eden bir yıldız kişisel antrenörü olan Kim Young Ho/John Kim (So Ji Sub) ile tanışır.Oh My Venus kesinlikle hoş bir diziydi. Dünyanın ona söylediği her şeye rağmen Joo Eun'un güçlü ve kendine güvenen bir kadın olması ve Young Ho ile ilişkisini konu alıyordu. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.8
If Paris Downcast
If Paris Downcast
Harika bir kariyere sahip başarılı bir avukat olan Ruan Man Jun (Kan Qing Zi) iyi bir hayat yaşıyordu. Önünde parlak bir gelecek ve yanında iyi bir adam varken her şeye sahipti. Erkek arkadaşının şirketi büyük bir mali krize girene kadar hayatındaki her şey mükemmeldi. Yardım etmek için çaresiz olan Man Jun, erkek arkadaşının şirketini mahvetmemek için elinden gelen her şeyi yapmaya istekliydi, ancak bu süreçte doğru ile yanlış arasındaki çizgi bulanıklaştı. Kendini birdenbire yasanın yanlış tarafında bulan Man Jun'un eylemlerinin sonuçlarını kabul etmekten başka seçeneği yoktu. Barodan atılan ve hapse mahkûm edilen Man Jun, aşk uğruna her şeyini kaybetti. Şimdi, zamanına hizmet eden Man Jun, bir zamanlar yaşadığı hayata dönmekte özgürdür, ancak her şeyin değiştiğini anlaması uzun sürmez. Eski erkek arkadaşı evlendiğinde, kariyeri bittiğinde ve eski hayatının parçalarını toplama şansı olmadığında, Man Jun tek başına devam etmek zorunda kalır. En azından Tong Zhuo Yao (Zhang Han) ile tanışana kadar. Güçlü ve bağımsız Man Jun, dünyayı ele geçirmeye hazır, ancak bu, zaman zaman biraz duygusal destek kullanamayacağı anlamına gelmiyor. Bai Jin Hu tarafından yazılan romandan uyarlanan “If Paris Downcast”, Yu Zhong Zhong tarafından yönetilen 2018 romantik bir melodramdır.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Abyss
Abyss
Abyss, trajik bir şekilde ölen ve ruhu tekrar canlandıran küreler aracılığıyla bir yaşam şansı daha verilen bir erkek ve bir kadın hakkında Güney Kore dizisidir. Go Se Yeon, Seul Bölgesi kamu dairesinde çalışan, ancak ölümcül bir kaza geçirip ölen sert, başarılı ve rakipsiz güzel bir kadın savcıydı. Ancak, gizemli büyülü küre sayesinde Go Se Yeon yeniden canlandı, ama şimdi görünüşü eskisinden tamamen farklıdır. Go Se Yeon, ruhunun önceki hayatında ne kadar “iyi” olduğuna bağlı olarak şimdi ona göre bir görünüme sahiptir. Cha Min, Kore'nin en iyi kozmetik şirketinin son derece zeki varisiydi ama aynı zamanda akıllı, alçakgönüllü ve iyi kalpli bir adamdı. Hem zeki olması hem de şaşırtıcı miktarda servete sahip olmasına rağmen, kendini çekici bulmuyor ve görünüşü konusunda güvensiz biriydi. Go Se Yeon gibi Cha Min de bir kaza geçirir ve ölür. Gizemli büyülü küre Abyss sayesinde, önceki hayatında sahip olduğu ruhu kadar parlak, son derece yakışıklı bir adam olarak farklı bir görünümle hayata geri döner. Go Se Yeon ve Cha Min, hukuk firmasında birlikte çalışmaya başlar ve bu gizemli olayı araştırmaya karar verirler. Güney Kore dizisinin tüm bölümleri Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.1
Lawless Lawyer
Lawless Lawyer
Lawless Lawyer, Kim Jin Min tarafından yönetilen 2018 Güney Kore drama dizisidir. Bong Sang Pil (Lee Joon Gi), zorlu fiziksel kavgalarla dolu ve kanunlardan kaçan gangster hayatı yaşayarak büyüdü. Annesi trajik bir ölümle öldüğünde, ölümünün intikamını almaya kararlıdır. Sang Pil bir avukat olur ve kanunların ötesinde olduklarını düşünen mutlak güce sahip insanların peşine düşmeye başlar. Önceki hayatından gelen kurnazlık ve becerilerle Sang Pil, etkileyici bir kazanan rekoru elde etmek için yumruklarını ve yasal boşlukları kullanıyor. Ha Jae Yi (Seo Ye Ji), yasanın kutsal olduğuna inanan ve adalet için savaşan genç bir avukattır. Ancak duruşma sırasında haksız bir karar nedeniyle hakime çarptığında lisansı askıya alınır. Jae Yi, babasının borçlarını ödemeye devam edebilmek için Sang Pil için çalışmaya başlar. Sang Pil ve Jae Yi, büyük bir güce sahip kıdemli bir yargıç olan Cha Moon Sook'u (Lee Hye Young) ve eski bir gangster olan Ahn Oh Joo'yu (Choi Min Soo) içeren bir davaya karışırlar. Bir şirketin CEO'su, şehirdeki en güçlü insanları çok tehlikeli bir oyunda yenmenin bir yolunu bulabilirler mi? Lawless Lawyer Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.6
My Little Happiness
My Little Happiness
My Little Happiness, 2021'de çıkan yeni bir Çin romantik dizisidir. Drama, Renai Hastanesine avukat olarak gönderilen Cong Rong adlı bir kız hakkında bir hikayeyi konu alıyor. Doktor Wen Shaoqing'in onu yıllardır sevmesini beklemiyor. Cong Rong'un annesi onun yurtdışında ekonomi okumasını istedi. Yurtdışına yerleşmek Cong Rong'un annesinin son şartıydı. Ancak avukat olmak isteyen Cong Rong, kendi başına bir sertifika almak için sessizce Çin'e geri döner. Annesine haber vermeden çalışmak için Çin'de kalıyor. Beklenmedik bir şekilde, staj sırasında ilk zor karşılaşması Wen Shao Qing ile oldu. Cong Rong, stajı sorunsuz bir şekilde geçmek için zekasını Wen Shao Qing ile karşılaştırır. Kaderin kırmızı ipi ikisini daha sıkı bağlar. Wen Shao Qing, Cong Rong'un sadece ev sahibi değil, aynı zamanda komşusu da. Tüm gerçekler ortaya çıktığında Cong Rong, Wen Shao Qing'e aşık olduğunu fark eder. My Little Happiness Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor. Tüm bölümlere ulaşabilir ve keyifle izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
Vincenzo
Vincenzo
Vincenzo izle dizi, bir İtalyan mafya danışmanı olan Vincenzo Cassano’nun (Song Joong Ki) etrafında dönmektedir. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young (Jeon Yeo-Bin) ile iş birliği yapar.İtalyan mafyasında korkulan bir adam olan Vincenzo Cassano (Soong Joong Ki) ailede dengeler değişince Kore’ye dönmeye karar verir ya da vermek zorunda kalır. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır.Güney Kore’de başka bir avukat olan Hong Cha-Young ( Jeon Yeo-Bin ) ile tanışır. Hong Cha Young, bir davayı kazanabilmek için her şeyi yapabilecek türde bir avukattır. Vincenzo Casano, Cha Young’un bu hırslı hallerinden etkilenmiş olacak ki iş birliği yapar.Dizinin fragmanı her ne kadar gerilim ve cinayet üzerine görünse de aslında Vincenzo k-draması bir kara mizahidir.Suç, mafya, gizem her şey var. Kore dizisi izlememiş izleyiciler için bile harika bir konuya sahip bu dizi başlangıç için mükemmel olacaktır.Sonuç olarak başarılı bir dizi sizleri bekliyor. Oyunculuk, senaryo her şeyiyle muazzam kesinlikle kaçırmayın. Vincenzo Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümlerini Dizifon farkıyla tek parça ve hd kalitede izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 85
 • IMDb 8.5
Ms. Hammurabi
Ms. Hammurabi
Dizi, bir grup savcı etrafında dönmektedir.  Im Ba‑reun kurallara sonuna kadar bağlı, kimsenin işine karışmayan bir savcıdır. Bir gün yanına liseden arkadaşı Park Cha Oh‑reum atanır.  Cha Oh‑reum olaylar karşısında sessizliğini koruyamaz ve tam zıt karakterde biridir. Hatta Ms. Hammurabi olarak bilinmektedir. Dizi bu ikilinin yaşadıklarını konu almaktadır.Hukuk temalı Kore dizileri seviyorsanız savcıların konu alındığı bu diziye başlayabilirsiniz. Başrollerinde Go Ara ve L olunca bir fırsat verdim ve diziyi beğendiğimi söyleyebilirim. Muhteşem bir senaryodan ziyade her bölüm farklı olayların ele alındığı bir dizi olmuş.Ortalama bir diziydi, çerezlik kore dizisi arıyorsanız bir şans verebilirsiniz. DiziFon adresinde Türkçe altyazılı olarak hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 80
 • IMDb 7.6
12
Konusuyla avukat ve savcıların birbirinden heyecanlı dakikalar yaşattığı Asya dizilerini Dizifon adresinde Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.