Romantik
Young and Beautiful
Young and Beautiful
Young and Beautiful, Chen Guo'nun aynı adlı romanından uyarlanmıştır ve kız, çok çalışmak için tek başına Şanghay'a giden Liu Wen Jing adlı bir kızı konu alır. 2008 yılında, Liu Wen Jing adlı küçük bir köyden gelen 19 yaşındaki kız, tek başına Şanghay'a gider. Aynı zamanda büyük şehirde mücadele eden bir grup gençle tanışır ve Hua Hua, Wei Wei, Xing Tian Ming, Qiao Hai Feng ve Yan Liang Kun ile arkadaş olur. Liu Wen Jing akıllı ve çalışkandır. Xing Tian Ming'in ve kendi kendine çalışmanın yardımıyla üniversiteye girer ve aynı zamanda şarap satan bir iş bularak ilk maaşını kazanır. Ancak memleketinin zayıf ebeveynleri onu para için çok çalışmaya zorlar ve birkaç kez aldatılır. Arkadaşlarının yardımıyla kaçmayı başarır. Zengin bir erkek arkadaş olan Ye Hui ile tanıştıktan sonra, Liu Wen Jing'in kibiri büyür. Ye Hui adına iş yapıyormuş gibi yapıyor ama gizlice kendisi için bir servet kazanmak istiyordu. Bu olay sadece Ye Hui'nin ondan ayrılmasına neden olmakla kalmaz, aynı zamanda ona güvenmediği için yardım eden Xing Tian Ming'i hapse gönderir. Daha da kötüsü, çaresiz kalınca annesi, tedavi masraflarını karşılayamadığı için ölür. Liu Wen Jing sonunda, gerçekten mutlu bir hayatın, arkadaşlar gibi idealler için savaşmak olduğunu anlar. Hatalarını düzeltmeye ve her şeye yeniden başlamaya karar verir. 2021 Çin dizilerinden Young and Beautiful Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.2
Just an Encore
Just an Encore
Just an Encore, lise öğrencileri hakkında bir gençlik dizisidir. Yan Ze (Jiang Zhuojun) adında normal bir lise kızı, onun dahi koltuk arkadaşı Ji Xiao (Chen Xun), çılgın düşmanı He Xinliang (Ding Yuxi) ve okul güzeli Gu Xiye (Zhu Danni), Yangming Lisesi'nin öğrencileridir.Yan Ze, sıra arkadaşına aşıktır. Ancak, o çok iyi bir öğrenci değildir ve onu etkileyecek bir görünüşü de yoktur. Aslında güzel, zeki, popüler ve aynı zamanda iyi huylu olan en iyi arkadaşı Xi Ye'nin tam tersidir. Ve Yan Ze, onun en iyi arkadaşına ilgi duyduğundan şüphelenmeye başladığında, kıskançlık oluşur. En dip noktasında, onu destekleyen bir kişi var, Xin Liang. Xin Liang, Yan Ze ile her zaman dalga geçer ama garip ama güçlü bir dinamikleri var gibi görünüyor. Ancak Xi Ye, Xin Linag'a gizlice aşıktır ve bu nedenle Yan Ze, ondan uzak durmaya çalışır. Bu onların büyüme hikayesidir. Just an Encore tüm bölümlere sitemizden Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle ulaşabilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.9
Plerng Ruk Plerng Kaen
Plerng Ruk Plerng Kaen
Plerng Ruk Plerng Kaen, 11 Eylül - 6 Kasım 2019'da Kanal 3'te (Çarşamba ve Perşembe) yayınlanan Tayland yapımı romantik ve yetişkin dizisidir. Dizi aynı zamanda Fiery Love veya Fiery Revenge adıyla da biliniyor. Tüm bölümleri Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle yer almaktadır. Dizinin kısaca konusundan bahsetmek gerekirse; Urawee ve Unthiga, birbirleriyle sürekli olarak rekabet eden üvey kız kardeşlerdir. İki kardeşin saf sevgisini bahis olarak kullanırlar. Urawee bunu gerçek aşka inanmadığı için kız kardeşinden intikam almak için kullanacak ve Unthiga sevdiği kişinin kalbini kazanmak için bütün yollara başvuracaktır. Ama bu oyunun kontrolü onların elinde olmayacaktır. Dizinin başrol oyuncuları, Jooy Warattaya Nilkuha, Rita Sririta Jensen, Boy Pakorn Chatborirak ve Punjan Kawin Imanothai karşımıza çıkmaktadır. Bu romantik ve dram dizisinin tüm bölümleri Dizifon farkıyla izleyebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2019
 • Tayland
 • 110
 • IMDb 7.0
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo, Tong Hua'nın Çin romanı Bu Bu Jing Xin'den esinlenmiştir. Tam güneş tutulması sırasında, o zamanlar 25 yaşında olan 21. Yüzyılda yaşayan bir kadın olan Go Ha-jin, Goryeo Hanedanlığı dönemine zamanda yolculuk yapar. Prens Wang Wook'un Karısının kuzeni Hae Soo'nun vücudunda uyanır. O sırada Goryeo Ülkesini yöneten Wang Ailesinin tüm kraliyet prensleriyle arkadaş olur. Başlangıçta, hasta kuzeninin kocası olan sıcak kalpli 8. Prens Wang Wook'a aşık olur. Ancak daha sonra, o zamanlar uğursuz kabul edilen bir yara izinden dolayı yüzünü bir maskenin arkasına saklayan soğuk kalpli, korkunç ve tehlikeli olan 4. Prens Wang So'yu sevdiğini fark etti. Moon Lovers konu olarak, Hae Soo'nun taht uğruna birbirlerini öldürmeye zorlanan kraliyet prensleriyle arkadaş olduktan sonra nasıl mücadele ettiğini anlatıyor. Ünlü oyuncuların rol aldığı tarihi ve romantik türde sevilen dizilerden biridir. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.7
Massaya
Massaya
Massaya, büyükannesiyle yaşamaya giden ancak orada yaşayan akrabalarıyla sorunlara dahil olan genç bir kadın hakkında 2017 Tayland dizisidir. Bu dizi, Mik Thongraya ve Mookda Narinrak'ın başrollerini paylaştığı 1900'lerde geçiyor. Bu yapım “kuzenler” hakkında ama Massaya'nın (mookda) babası Lak'ın (Mik) büyükannesi tarafından evlat edinildi, yani bu ikisi kuzen ama kan bağı yok. Massaya'nın annesi ve babası öldükten sonra, büyükannesi seçmediği bir kızla evlendiği için onu terk ettiği için kendine içerliyordu. Bunu telafi etmek için, Lak'ın büyükannesi Massaya'yı evine gelip büyütmek için bulmaya karar verir. Lak ve Massaya, birbirlerine karşı hisler geliştirirken kendilerini bulmak ve ilişkilerini gizlemek zorunda oldukları için birçok farklı mücadeleden geçtiler.  Massaya tüm bölümlerini Dizifon kalitesiyle Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Tayland
 • 100
 • IMDb 7.2
The Twin Flower Legend
The Twin Flower Legend
The Twin Flower Legend Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Dizi, Hai Piao Xue'nin “Mu Jin Hua Xi Yue Jin Xiu” adlı romanından uyarlanmıştır. Doğumda ayrılan ve köle olarak satılan ikizler, Mu Jin ve Jin Xiu'nun hikayesini anlatıyor. Büyüme ve dönüşüm hakkında bir hikaye! Zeki Hua Mu Jin, Beş Hanedan ve On Krallığın kaotik çağında doğdu. Çocukken, o ve küçük ikiz kardeşi Hua Jin Xiu, Yuan ailesine köle olarak satıldı. Yu Fei Yan, Song Ming Lei ve Yao Bi Ying olmak üzere diğer üç çocukla birlikte yola çıkarlar. Beşli, dostluk yemini eder ve her zaman birbirleriyle ilgileneceklerine söz verirler. Hua Mu Jin, acı gerçeklerinden kurtulmak için kardeşlerine yardım etmek için kendini zor işlere atmaya hazırdır. Babasının “İş Eğitimi” kitabını kullanır ve kardeşlerinin daha iyi bir geleceğe sahip olmalarına yardımcı olmak için zekasına güvenir. Mu Jin, bilgeliğiyle Yuan ailesinin güç kazanmasına ve zafere ulaşmasına yardımcı olur. Hayatını farklı bir şekilde etkileyen dört adamla tanışır. Ağabeyi olarak baktığı Song Ming Lei, masum Yuan Fei Jue, ayırt edilemez Duan Yue Rong ve hayatının aşkı Yuan Fei Bai var. Çalkantılı çağda, dürtüsel ilk aşk, sürpriz bir ayrılık, uzun süreli bir aşk ve pişmanlık duymama hakkında bir hikaye çıkıyor. The Twin Flower Legend tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Doctors
Doctors
Doctors Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Ji Hong, lise öğretmeni olmaya karar vermiş bir doktordur. En sevdiği komşusunun torunu olan ve onun öğrencisi olduğu ortaya çıkan pervasız bir öğrenci olan Hye Jung ile tanışır. Derin ilişkileri, romantik bir öğrenci-öğretmen ilişkisi içinde olmakla suçlanmalarına neden oldu. 13 yıl sonra aynı hastanede beyin cerrahisi sırasında aniden karşılaşırlar. Hye Jung, Ji Hong lise sevgilisini korumak için dışarı çıktığından, tıbbi uygulama hatası nedeniyle büyükannesinin ölümünün intikamını almaya kararlıdır. Arada, ameliyathanede, ilişkileri içinde ve hastane ve yatırımcıları içindeki siyasi anlaşmazlıklarda sayısız zorlukla karşı karşıya kalırlar. 2016 yılında yayınlanan ve pek çok ünlü oyuncunun yer aldığı Güney Kore dizisi Doctors tüm bölümleriyle sitemizde yer almaktadır. Gerçekten belalı kadınları, başarı hikayelerini ve tatlı bir romantik dramayı seviyorsanız, Doctors tam size göre! Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.7
You Complete Me
You Complete Me
You Complete Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin draması, Xiao Mo Li'nin Little Storm 1.0 romanından uyarlanmıştır. Yüksek IQ'lu yatırım bankacısı elit Gao Shan ve Lin Wo'yu takip ediyor. Dizi, yatırım bankalarının hayatta kalması ve aşk için verdikleri savaşla ilgili stratejik bir plan hazırlıyor. Gao Shan, hesaplamalarda yetkin, yüksek IQ'ya sahip bir yatırım bankacısıdır. Babasının kaza sonucu ölümü her zaman onun üzerinde oyalandı ve gerçeği merak ediyor. Gerçeği aramak için, bir iş başvurusunda bulunmak için tek başına Mo Tian'a gelir. Yanlışlıkla planlama ve her şeyi kendi kontrolü altında tutma konusunda iyi olan son derece zeki biri olan Lin Wo'ya aşık olur. Gao Shan'ın görünüşü tüm planlarını alt üst eder ve dünyası tamamen değişir. İkisi çeşitli zorluklar ve engellerle birbirine eşlik eder, ancak affedilmez bir yanlış anlaşılma nedeniyle yolları ayrılır. İki yıl sonra, ikisi tekrar buluşur. Lin Wo'yu geri kazanmak için Gao Shan stratejik bir aşk planı yapar. You Complete Me tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Hikaye, bir üniversite sporcusu kampüsünde halter hayalinin peşinden koşan genç bir kadın olan Kim Bok-Joo'ya odaklanıyor. Bok-Joo orada en iyi arkadaşlarıyla, onun yaşındaki iki halterciyle takılıyor ve kampüs dışında babasına küçük restoranında yardım ediyor. Kampüsteki yüzücü Jung Joon-Hyung ile ilkokuldan beri arkadaşıdır, onu can sıkıcı bulmaktadır. Bok-Joo, yakışıklı bir doktora (Joon-Hyung'un erkek kardeşi) aşık olunca, Bok-Joo onun halter tutkusunu sorgulamaya başlar. Artık bunu yapmak istiyor mu? Normal bir kız olmayı tercih etmez miydi? Genel olarak, Halter Perisi Kim Bok Joo, gençliğin eğlenceli neşesini, güvensizlikleri ve gözyaşlarını, başından sonuna kadar nadiren mükemmel olan muhteşem bir Kore dizi olmayı başarmış. Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Kore dizisi tüm bölümlerini Dizifon farkıyla kaliteli olarak seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.4
Way Back Into Love
Way Back Into Love
Way Back Into Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin dizisi Hou Zhu'nun aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Ana karakterlerin çocukluklarında birbirlerine aşık olduktan sonra yarım kalan aşklarını konu alan bir aşk dizisidir. Yedi yıl sonra bir araya gelirler ve birçok yanlış anlama, bükülme ve dönüşler yaşarlar. İkisi sonunda karşı karşıya gelir, kariyerlerinin ve duygularının zorluklarıyla birbirlerine destek olurlar ve gençliklerinde hiçbir pişmanlık bırakmazlar. Lisede, Lu Jia, iyi bir karaktere sahip ve akıllı olan Xu Jia Xiu'ya aşıktır. Ancak mezun olduktan sonra, ikisi yavaş yavaş bir diğeriyle temasını kaybeder. Uzun yıllar çok çalıştıktan sonra Lu Jia, kariyerini geliştirmek için memleketi Dongzhou'ya geri döner. Yeni bir şirkete katılır ve kurucusunun Xu Jia Xiu olduğunu keşfeder. İkisi de tesadüfen komşu olurlar. Zamanın her şeyi değiştirdiğini düşünen Lu Jia, iş ahlakı nedeniyle kendini Xu Jia Xiu'ya yeniden aşık buldu. Lisede Lu Jia'ya aşık olan Ye Ang Yang da aynı şirkete katılır. Lu Jia'yı takip eder, ancak Lu Jia'nın gözleri yalnızca Xu Jia Xiu'yu görür. Bir dizi yanlış anlama, bükülme ve dönüşten sonra, Lu Jia ve Xu Jia Xiu sonunda duygularını kabul eder ve bir ilişkiye başlar. Ancak, Xu Jia Xiu'nun ilk aşkı Yang Shan Ni'nin ortaya çıkması onlar için yeni engeller yaratır. Lu Jia tarafından reddedilen işadamı Song Juan Xi'nin işbirliği gerekçesiyle tekrar Lu Jia'ya yaklaşması, Lu Jia ile Xu Jia Xiu arasında bir güven krizini de tetikler. Sonunda ikisi, kariyerlerindeki ve duygularındaki mücadeleleri çözmek ve birlikte başarıya ulaşmak için el ele çalışırlar. Way Back Into Love tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
My Love, Enlighten Me
My Love, Enlighten Me
My Love, Enlighten Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! 22 yaşındaki Liu Nuan Nuan, bir kadın idol grubundan ayrılmaya zorlandı ve topluma sıfırdan başlamak zorunda kaldı. Hafıza kaybı yaşayan dahi bir vizyoner olan genç Han Che ile karşılaşır. Han Che, büyükannesinin hayalini gerçekleştirmek için Çin'e döndü ve “Dunhuang'ın Yeniden Görünmesi” projesini üstlendi. Temiz ve disiplinli Han Che'nin özensiz ve beceriksiz Liu Nuan Nuan'ı evine kabul etmekten başka seçeneği yoktur. Nuan Nuan kariyerine giyim memuru olarak başlar. Eşsiz yaratıcılığı ve ekstra çalışkanlığıyla kısa sürede mağazadaki en iyi katip olur ve merkez ofise terfi eder. Liu Nuan Nuan çeşitli testlerle karşılaşır, ancak bunlarla doğrudan yüzleşir ve sonunda tasarım departmanına girer. Çok çalışıyor ve hızla gelişiyor, yavaş yavaş yaşamda yeni bir yön buluyor. Nuan Nuan, deneyimlerini sıradan insanları daha güzel ve kendinden emin kılmaya kararlı bir sivil giyim koleksiyonu geliştirmek için kullanıyor. Han Che yol boyunca Nuan Nuan'a eşlik eder. Çiftin ilişkisi defalarca sorgulansa da, her yerde sıcaklık ve tatlılık yayıyorlar. İkili, modaya uygun kıyafetleri Dunhuang kültürüyle birleştirmek için el ele çalışıyor ve kültürel hazineleri dünyaya muhteşem ve modern bir şekilde gösteriyor. My Love, Enlighten Me tüm bölümleri sitemizden tek parça ve hd kalitede izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.4
Eternal Love Rain
Eternal Love Rain
Eternal Love Rain Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Çin draması Yunteng projesinin romanı “Datang Strange Cases”den uyarlanmıştır.  Esas olarak, sıradan insanları kuraklıktan kurtarmak için dünyaya gelen ejderha klanının ikinci prensini anlatır. Felaket kaldırıldıktan sonra sevgilisini ve Nilin hazinesini kaybetmesini beklemiyordu ve denize geri dönmenin bir yolu yoktu. Kaybettiği her şeyi arayarak dünyadan ancak beş yüz yıl uzak durabilir. İkinci Prens Ning Xiu Rui, oynamak için Ludi'ye gizlice girer. Bin yıldır olmayan bir kuraklıkla karşılaştıktan sonra, babasının yağmuru yayma talimatlarını dikkate almaz ve ejderhanın hazinesi Nilin'i teslim eder. Köyün salgınını rahatlatmak için hazineyi balıkçı köyündeki bir kız olan Jin Er'e verir. Tekrar balıkçı köyüne döndüğünde Nilin ve Jin Er'in aynı anda ortadan kaybolduğunu öğrenir. Nilin'i kaybettikten sonra, denizde fazladan bir büyü katmanı, Ning Xiu Rui'nin denize geri dönememesine neden olur. Bunun nedeninin Ejderha Kral'ın öfkeli olması ve karada sürüklenerek Nilin'i bulabileceğini düşündü. Beş yüz yıl sonra, “üniversite alimi” haline gelen Ning Xiu Rui, sonunda Jin Er ile tanışır. O artık balıkçı köyündeki yetim değil, ünlü Su Yin Yin'dir. İkili tanıştıktan sonra durumları tehlikeli ve ayrılmaz bir hal alır. Aralarında sessizce maceralarla dolu bir aşk başlar ve Ning Xiu Rui'nin denize geri dönemeyeceği sırrı da ortaya çıkar. Yine de ikisi arasında daha büyük bir bağ var gibi görünüyor. Eternal Love Rain tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 32
 • IMDb 7.0
Mysterious Love
Mysterious Love
Mysterious Love izle, Çin dizisi Ruoshui Qianliu'nun Half Yin romanından uyarlanmıştır. Soğuk huylu askeri adam Li Teng ile bir vedanın ardından beş yıl içinde yeniden bir araya gelen tiyatro oyuncusu Ruan Nian Chu arasındaki aşk hikayesini konu almaktadır.Tuhaf tiyatro oyuncusu Ruan Nian Chu, mükemmel bir IQ'ya, iş zekasına ve yakışıklı görünüme sahip, soğuk kalpli bir adam olan Li Teng ile yanlışlıkla tanışır. Li Teng, Ruan Nian Chu'yu bir krizden kurtarır. İkisi birbirleri üzerinde iyi bir izlenim bırakıyor, ancak yaşam yönleri birbirinden çok farklı. Ayrı yollara giderler. Beş yıl sonra, bir yeniden birleşme Ruan Nian Chu'nun rutin hayatını bozar. İkisi arasındaki ilişki hızla ısınır, ancak çok sayıda engelle karşılaşırlar. Yanlış anlaşılmaları ve krizleri çözdükten sonra ikisi birbirine tutunur ve birbirleri için savaşır.Mysterious Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle keyifle izleyebilirsiniz. 2021 Çin dizisi tüm bölümleriyle bu adreste!
 • 2021
 • Çin
 • 35
 • IMDb 8.0
Midsummer is Full of Love
Midsummer is Full of Love
Midsummer is Full of Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Dizi, Güney Koreli Won Soo-ryeon'un mangası “Full House”dan uyarlanmıştır.  Yetenekli bir müzisyen kız olan Luo Tian Ran, tesadüfen idol süperstar Jin Ze Yi ile tanışır. Birlikte yaşamaya zorlanırlar ve ortaya komik bir aşk hikayesi çıkar. Luo Tian Ran, tuhaf bir kişiliğe, güçlü bir özgüvene ve besteci olma hayallerine sahip, acemi yetenekli bir müzisyendir. Şans eseri, Luo Tian Ran idol süperstar Jin Ze Yi ile tanışır ve ikisi aynı çatı altında yaşamaya başlar. İki insan çok farklı kişiliklere sahip ve birbirleriyle çatışmaya devam ediyor. Birlikte yaşamaya başladıklarında, bir dizi gülünç ve romantik aşk hikayesini takip edeceksiniz. Luo Tian Ran ve Jin Ze Yi arasındaki romantik hikaye nasıl bitiyor? Sonsuza kadar birlikte olacaklar mı? Midsummer is Full of Love tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Romantik Asya dizileri yer almaktadır. En tatlı, ilk aşk, romantizm sahnelerinin bol olduğu dizileri sizler için hazırladık.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.