Yaşam
You Complete Me
You Complete Me
You Complete Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin draması, Xiao Mo Li'nin Little Storm 1.0 romanından uyarlanmıştır. Yüksek IQ'lu yatırım bankacısı elit Gao Shan ve Lin Wo'yu takip ediyor. Dizi, yatırım bankalarının hayatta kalması ve aşk için verdikleri savaşla ilgili stratejik bir plan hazırlıyor. Gao Shan, hesaplamalarda yetkin, yüksek IQ'ya sahip bir yatırım bankacısıdır. Babasının kaza sonucu ölümü her zaman onun üzerinde oyalandı ve gerçeği merak ediyor. Gerçeği aramak için, bir iş başvurusunda bulunmak için tek başına Mo Tian'a gelir. Yanlışlıkla planlama ve her şeyi kendi kontrolü altında tutma konusunda iyi olan son derece zeki biri olan Lin Wo'ya aşık olur. Gao Shan'ın görünüşü tüm planlarını alt üst eder ve dünyası tamamen değişir. İkisi çeşitli zorluklar ve engellerle birbirine eşlik eder, ancak affedilmez bir yanlış anlaşılma nedeniyle yolları ayrılır. İki yıl sonra, ikisi tekrar buluşur. Lin Wo'yu geri kazanmak için Gao Shan stratejik bir aşk planı yapar. You Complete Me tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Twenty-Twenty
Twenty-Twenty
Twenty-Twenty Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Henüz yetişkin olduklarında karşılaştıkları gerçekçi sorunları paylaşan yirmi yaşındakilerin hayallerini ve aşklarını anlatıyor. Lee Hyun Jin ve Chae Da Hee tanışır ve kendi sınırlarını oluşturarak birlikte olgunlaşmaya başlarlar. UP10TION'dan Kim Woo Seok, Lee Hyun Jin olarak karşımıza çıkıyor. Yirmi yaşında ve bağımsız oluyor. Hyun Jin, Da Hee'nin hayatına değişiklik getiren kişi olacak. Ailesi sadece işi umursadığı için yalnız hissederek büyüdü. Rahatlayabilmesinin tek yolu müzik hakkında rüya görmekti. O bir ekibin parçası ve beste yapıyor. Han Sung Min, Chae Da Hee olarak rol alıyor. Şimdiye kadar bekar annesinin karar verdiği gibi yaşadı. Artık bir yetişkin olur ve annesinin kurduğu çitlerden kurtulmanın hayalini kurmaya başlar. İnsanlardan belli bir mesafeyi korumayı seven yirmi yaşında soğuk ve şık bir kızdır. Jeong Ha Jun olarak Park Sang Nam ise Da Hee ile aynı bölümde ve aynı yılda öğrencidir. Kibar ve düşüncelidir. Da Hee değiştiği için yabancı hissediyor. Kang Dae Geun ise Hyun Jin'in ekibinin bir parçasıdır. Yapımcı olmayı hayal ediyor. Bu gençlik dizisinin tüm bölümleri Dizifon farkıyla sizlerle buluşuyor. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 26
 • IMDb 8.0
The Sword and the Brocade
The Sword and the Brocade
The Sword and the Brocade Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Ming Hanedanlığı döneminde, Luo Shi Yi Niang mütevazı ama çok iddialıydı. Kadınların evin iç işleriyle sınırlı kalmaması gerektiğine inanıyordu. Özlediği özgür yaşam için çabalamak için mükemmel nakış becerilerine güvenmeyi umuyordu. Yanlışlıkla Yongping Hou General Xu Ling Yi ile evlendikten sonra, etrafındaki herkese iyimser ve olumlu bir tavırla davranır, Xu ailesinin güvenini kazanmak ve liderliğini kazanmak için sıkı çalışmasına güvenir. Shi Yi Niang'ın çeşitli güzel niteliklerini gördükten sonra, Xu Ling Yi ondan derinden etkilenir. Evlendikten sonra pek çok virajdan geçerek birbirlerine aşık olurlar. Shi Yi Niang, kocasının desteğiyle Nakış Atölyesi'nin Xianling Köşkü'nü açar ve nakış becerilerinin mirasını aktarmak için çok çalışır. General Xu'ya gelince, anavatanının barışını korumak ve insanların geçimini iyileştirmek için birçok zorluk yaşıyor. Xu ailesi korkunç bir yağmalama felaketiyle karşı karşıya kaldığında, ikisi krizi çözmek için birlikte çalışır ve Xu ailesini başarılı bir şekilde korur. Ek olarak, nihayet deniz yasağının açılmasını teşvik ediyorlar. O zamandan beri deniz ticareti gelişiyor ve kıyı halkı barış ve memnuniyet içinde yaşıyor ve çalışıyor. Karı koca birbirlerine aşık olmuşlar, birbirlerine inanmışlar, sevdiklerinde ısrar etmişler, hayatın fırtınalarına birlikte göğüs germişler ve efsanevi bir hayat yaratmışlardır. Çin draması olan The Sword and The Brocade, Zhi Zhi'nin “Guide to the Concubine” adlı romanından uyarlanmıştır. Tarihi ve romantik dizileri seviyorsanız sizin için bu 2021 Çin dizisi güzel bir seçim olacaktır. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Invisible Life
Invisible Life
Invisible Life Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Çin draması yeni gelen Ye Xiao Bai ve patronu Guan Yi He'nin birlikte çalışırken tanışıp aşık olmasını konu alıyor. Bundan sonra evlilik ve iş hayatında karşılaştıkları zorlukları birlikte çözerler ve sonunda mutlu bir son bulurlar. Ye Xiao Bai, tam zamanlı bir iş bulduğunda kazara aşktan düşer ve derin üzüntüsüne neden olur. Annesi Ye Hui Fen, onun izni olmadan onun için çeşitli kör randevular ayarlar. Annesinin kör randevularından kaçmak için Ye Xiao Bai, katı patronu Guan Yi He'nin listeleme projesine gönüllü olarak katılır. İki kişi, garip bir ilk karşılaşmadan sonra yavaş yavaş tanışırlar. Proje sürecinde gece gündüz birbirleriyle iyi geçinmek zorundadırlar. Yavaş yavaş aşık olurlar ve ilişkilerini şirketin geri kalanından gizlemek için gizli bir romantizme başlarlar. Ye Xiao Bai başlangıçta her şeyin kontrol altında olduğunu düşündü. Beklenmedik bir şekilde, çalışanların birbirlerine aşık olmasına izin vermemenin işyeri baskısı ikilinin ritmini bozar ve hamileliği gizlemek için son çare olarak evlenirler. Bir haber çıktığında ikisinden biri şirketten ayrılmak zorundadır. Yüksek gelirli Guan Yi He, aşk için istifa eder ve şirketin devasa tazminatlarını öder. İkili, çocuklarının doğumuyla, kayınvalidesiyle olan sorunlarla, ailevi ıvır zıvırlarla ve iş baskılarıyla uğraşmak zorundadır ve tüm bunlar evliliği strese sokar. Ye Xiao Bai, ailesine bakan çalışan bir kadın olmanın zorluklarını da yaşıyor. Yavaş yavaş, tecrübesiz bir kızdan güçlü ve olgun bir çalışan anneye dönüşür ve ailesini başarılı bir şekilde korur.  Invisible Life, Tao Ling Ling tarafından yönetilen 2020 Çin drama dizisidir. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Count Your Lucky Stars
Count Your Lucky Stars
Count Your Lucky Stars Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dizi, Mo Xi'nin aşkı anlatan “Swapping Luck” adlı romanından uyarlanmıştır. Gururlu baş editör Lu Xing Cheng ve şanssız tasarımcı Tong Xiao You arasındaki hikayeyi konu almaktadır. Tong Xiao, kırmızı halı elbisesine çarpıcı bir bakış attıktan sonra, küçüklüğünden beri ünlü bir tasarımcı olmayı hayal ediyor. Mezun olduktan sonra moda dergisi “CHIC”e katılır. Son iki yıldır iyimser ve pozitif olmaya devam ediyor ve hayalinden asla vazgeçmiyor. Çok çalıştığı ve iyi kalpli olduğu sürece iyi sonuçlar elde edebileceğine inanıyor. Tong Xiao normalde soğuk görünen ama kalbi hassas olan Lu Xing Cheng ile tanışır. Aşk hayatında çeşitli değişiklikler meydana gelir. Lu Xing Cheng bir genç olarak ünlendi ve şu anda moda dergisi “CHIC”in genel yayın yönetmenidir. Ancak çok az insan Lu Xing Cheng'in mükemmel tasarım yeteneklerine sahip olduğunu biliyor. Ablasını yıllar önce geçirdiği bir trafik kazası yüzünden kaybetmişti ve bu durumdan dolayı kendini suçlaması onu artık tasarım yapamaz hale getirdi. İkisi tanışır ve duygusal olarak karışık hale gelir. Tong Xiao Sen Lu Xing Cheng'in sıkı çalışmasını görür ve Lu Xing Cheng, Tong Xiao You'nun nezaketini fark eder. Sonunda iyi şansın sıkı çalışmanın sonucu olması gerektiğini ve kötü şansın da nazik bir seçimin sonucu olabileceğini anlarlar. Bir şans ve aşk hikayesi olan “Count Your Lucky Stars”, Lin Zi Ping tarafından yönetilen 2020 romantik bir dramadır.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.6
The Blooms at Ruyi Pavilion
The Blooms at Ruyi Pavilion
The Blooms at Ruyi Pavilion Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Çin draması Jinjiang Nu Pinxiao'nun “The Road to Beloved” adlı romanından uyarlanmıştır. Jiaren. Rüyalarında olacakları görme yeteneğine sahip olan ve kendine güvenmeye, kaderini kontrol etmeye kararlı olan Fu Rong'un hikayesini anlatıyor. Bir dizi yaşam değişikliği yaşadıktan sonra Su Wang'dan Xu Jin ile tanışır ve ona aşık olur. Dayu'dan Heng Jing Ling'in kızı Fu Rong, güçlü, zeki, akıllı ve hayat doludur. Bir kazada yaralandıktan ve rüyasında farklı bir hayat gördükten sonra gördükleri gerçekleşmeye başlar. Fu Rong, rüyasındaki tüm olayların gerçekleşmesinden sonra ailesini korumak için kaderini değiştirmeye kararlıdır. Fu Rong, Su Wang'dan Xu Jin'in kararnameleriyle başının belaya gireceğini görüyor. Xu Jin'den uzak durmaya çalışır ama kader ikisini daha da yakınlaştırır. Gizemli organizasyon Ruyi Pavilion'un ortaya çıkmasıyla birlikte, bir dizi olay Dayu Eyaletinde bir sis tabakası oluşturur. Bu durumla karşı karşıya kalan Fu Rong ve Xu Jin, Ruyi Pavilion'a karşı el ele verir ve her türlü zorluğa göğüs gerer. Aynı zamanda, Wang An gizlice daha büyük bir komplo kurar. Değiştirilmesi zor bir kader ve sonraki hileler karşısında, Fu Rong ve Xu Jin orijinal niyetlerine sadık kalarak bulmacayı çözebilecek ve sonunda kaderlerini değiştirebilecekler mi? Sevilen dizilerden biri olan The Blooms At Ruyi Pavilion izle ve yepyeni bir hikayeye hazır olun. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.5
About is Love
About is Love
About is Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Ana hikaye, diğer insanlarla herhangi bir temas kurmasını engelleyen bir rahatsızlık geliştiren bir şirket başkanı Wei Qing ile başkanın bağışıklığı olan bir sanat öğrencisi Zhou Shi arasındaki ilişkiye odaklanıyor. Kötü bir şekilde başlarlar, ancak sonunda arkadaş olurlar ve onu iyileştirmeye yardımcı olmak için birlikte romantik yolculuklarına başlarlar. Yan Xi, Wei Qing olarak karşımıza çıkıyor. Yan Xi 18 yaşındayken meydana gelen bir olay nedeniyle ağır OKB'si olan bir şirketin başkanıdır. Bağışıklığı olan ve cildinin hassaslaşmasına neden olmayan birini bulmak için sık sık kız arkadaşını değiştirir. Xu Xiao Nuo, Zhou Shi olarak karşımıza çıkıyor. Xu Xiao Nuo, sanat okuyan ve sonunda Wei Qing ile arkadaş olan bir öğrencidir. Yıllardır çocukluk arkadaşı Li Ming Cheng'e aşıktır ama her seferinde duygularını açığa vuramaz. 30 bölümden oluşan bu dizinin tüm bölümleri Dizifon adresinde sizleri bekliyor. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
Meeting You
Meeting You
Meeting You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dahi olarak doğan Nan Xi (Kurgu Guo), okulun akademik yönü ile bir kez bile mücadele etmemiştir. Ancak bu, okuldaki zamanının tamamen kolay olduğu anlamına gelmez. Sosyal kaygı ile yaşayan Nan Xi, her zaman çok büyük hissettiren bir dünyada yerini bulmak için tüm hayatı boyunca mücadele etti. Etrafında dolaşan hayatın telaşından sık sık bunalmış olan Nan Xi, arkadaş istemediği için değil, başkalarıyla iletişim kurması çok zor olduğu için sık sık kendi içine çekilir. Xia Rui (Wan Peng) ise bundan daha farklı olamazdı. Coşkulu, konuşkan bir kız olan Xia Rui, sosyal bir kelebeğin yaşayan tanımıdır. Etrafı arkadaşlarıyla çevrili ve çoğu zaman ilgi odağı olan onun okul deneyimi Nan Xi'ninkinden daha farklı olamazdı. Aynı okulda olmalarına rağmen sanki ikisi tamamen farklı dünyalarda yaşıyor gibiydi. Yan yana, ancak tamamen yabancı olan ikisinin yolları asla kesişmeyecekti, kader müdahale etmeye karar vermeseydi. Bir zamanlar yabancı olarak yaşayan ikili artık en iyi arkadaşlardır. Alışılmadık bir çift olmasına rağmen, Nan Xi ve Xia Rui yıllar içinde daha da yakınlaştılar, dostlukları yavaş yavaş aşka dönüştü. Fakat bu tür zıt kutuplar gerçekten birlikte bir ömür boyu mutluluğun tadını çıkarabilecekler mi? Beklenmedik bir aşkın hafif yürekli hikayesi “Meeting You”, Zhan Cheng Lin tarafından yönetilen 2020 romantik komedi Çin dramasıdır.
 • 2020
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.9
Sunshine of My Life
Sunshine of My Life
Sunshine of My Life Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Mingyuan Moda Grubu'nun genel müdürü Tang Ming Xuan, sektörde genç bir öncü ve tipik bir işkolik biridir. Sağduyuyu takip etmeyen bir tasarımcı olan Mo Fei ile tanışana kadar dünyası her zaman yalnızdı. Tang Ming Xuan ve Mo Fei bir tasarım yarışmasında tanışırlar. Su nakışının geleneksel ve somut olmayan miras teknikleri nedeniyle Mo Fei, Tang Ming Xuan'ın bu tekniklerin değerini anlamasına yardımcı oluyor. İkisi her karşılaştığında hava kıvılcımlarla doludur, ancak zamanlama her zaman kötüdür. Ming Xuan, Mingyuan'ın yeni stratejisiyle meşgulken Mo Fei yurt dışına okumaya gider. Tang Ming Xuan'ın çocukluk aşkı da devreye girer ve birbirlerini itiraf etmek için asla iyi bir zaman yoktur. Mo Fei okumak için Paris'e gider. Ming Xuan Çin'de kalırken, o binlerce mil uzaktadır. Birkaç dönüşten sonra, ikisi nihayet birbirlerinin isteklerini anlar, birbirlerine olan aşkları nedeniyle hayalleri daha parlak ve güçlüdür. Ortak çabalarıyla Mingyuan'ın denizaşırı genişleme planı başarıyla başlatıldı. Sürekli mücadeleler olmasına rağmen, ikisi her zaman orijinal niyetlerine bağlı kalır ve duyguları zamanla yoğunlaşır. Şanghay'dan Suzhou'ya ve Paris'e, ilham ve sevgi buluyorlar.Sunshine of My Life 2021'de çıkan yeni bir Çin romantik dizisidir. Zhang Han ve Xu Lu başrol oyuncuları olarak karşımıza çıkıyorlar. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Intense Love
Intense Love
Intense Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dr. Zhou'nun annesi ve Jin Bei'nin annesi eski arkadaşlardı. Dr. Zhou ve Jin Bei henüz çocukken, anneleri aralarında görücü usulü bir evlilik yapmayı kabul etmişti. Ancak, hem Dr. Zhou hem de Jin Bei, artık yetişkin oldukları için hevesli değiller. Yıllardır birbirleriyle tanışmamakla kalmıyorlar, ailelerinin kendileri için düzenlediği nişan yemeği kutlamasına bile katılmayı reddediyorlar. Kaderin dediği gibi, Jin Bei bir araba kazası geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Katılan doktoru Dr. Zhou'dur. Jin Bei onun kim olduğunu öğrendiğinde, kendisini ve nişanlarını daha az umursayamayacağı için küçümsendiğini hisseder. Böylece, güzelliğinden tamamen etkilenmediğine inanmadığı için onu baştan çıkarmaya ve ona aşık olmaya çalışma arayışına başlar.Dizi aynı adlı bir romandan uyarlanmıştır ve bir adamın süper tatlı aşk hikayesini anlatır. Kısaca özetlemek gerekirse Intense Love, 2 Mayıs - 25 Mayıs tarihleri ​​arasında bölüm başına yaklaşık 45 dakika süren 24 bölümle yayınlanan bir Çinli romantik komedi dizisidir. Evliliği ebeveynleri tarafından ayarlanan dahi bir doktor ve ünlü bir aktrisin hikayesidir. Her ikisi de ilk başta buna karşı koymaya çalışsalar da sonunda bazı şeyler değişmeye başlar. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
She is the One
She is the One
She is the One Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Yuan Yue Yue (Li Nuo), birkaç yıl önce kardeşinin hatasını örtmek için kız kardeşi kılığına girerek, isteği üzerine hiç tanışmadığı bir adam olan Wen Jin Chen (Tim Pei) adında ultra zengin bir işletme varisi ile evlenmeyi kabul etti.Ancak düğün günü üzücü bir başlangıç yapar. Düğün mekanına vardığında, sergilenen tek fotoğrafın kendi fotoğrafları olduğunu öğrenince dehşete kapılır.Aniden, onu durdurmaya çalışan herkesten kaçarak kaçmaya karar verir. Bir araba yanaşır ve o sürücüyü dışarı çeker ve kaçar, aracın aslında yolcu koltuğunda Wen Jin Chen'i taşıdığından habersizdir.Fark ettiğinde, arabayı durdurur ve dışarı çıkarlar. Onu polise teslim etmekle tehdit ediyor ve merhamet için yalvarırken, hala kim olduğunu bilmiyor.Ama gerçek bir araba hırsızı arabayı çaldığında, Yuan Yue Yue bir çift spor ayakkabı giyer ve onu kovalar.İkili yeniden buluşmaya karar verir ve evlenme baskısı tekrar artmaya başlar. Ancak bu uğursuz başlangıçlar, birbirlerinin gerçek kimliklerini keşfettikten sonra bile gerçek bir romantizme yol açabilir mi?"She is the One", Chen Shi Yi'nin yönettiği 2021 Çin romantik dizisidir. Li Nuo ve Tim Pei başrol oyuncular olarak karşımıza çıkıyorlar.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Court Lady
Court Lady
Court Lady Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Court Lady, tüccarlar, korsanlar, kamu görevlileri, saray ve savaşı içeren bir hikayeyle Tang Hanedanlığı'ndaki farklı sosyal sınıflardan insanların günlük yaşamlarını sevimli bir çiftin gözünden anlatıyor. Ulus, İmparator Li Shimin (Ma Yue) yönetimi altında yavaş yavaş eski ihtişamına geri dönüyor. Chang An'da ünlü bir playboy ve dükün oğlu Sheng Chu Mu (Xu Kai), ilk görüşte Fu Rou'ya (Li Yi Tong) aşık olur. Sheng Chu Mu, Fu Rou'nun sorumlu ve yetenekli adamları sevdiğini öğrendiğinde, anlamsız yollarını değiştirmeye ve kendini geliştirmek için sıkı çalışmaya karar verir. Başlangıçta sadece Fu Rou'nun kalbini kazanmak için adımlar atarken, sulardaki korsanların ve kendi vatandaşlarından hırsızların tehditlerine tanık olur. Sorumluluklarını anladıktan sonra, hayatını Tang Hanedanlığı'na adamaya karar verir ve orduya katılır. Sheng Chu Mu'nun ne kadar fedakarlık yaptığını gören Fu Rou, samimiyeti ve çabalarıyla yavaş yavaş hareket ediyor. Bununla birlikte, Fu Rou bir mahkeme hanımı olarak atandığında ve artık Sheng Chu Mu ile kalamayacak durumda olduğunda şans onların tarafında görünmüyor. Fu Rou, sarayda sayısız yolsuzluk ve adaletsiz uygulamayı ortaya çıkararak ailesinin güçlü yetkililer tarafından hedef alınmasına neden olur. Cheng Chumo ve ailesi de gazabından kurtulamadı. Yaşamı tehdit eden birçok durum karşısında, Cheng Chumo ve Fu Rou, birlikte çalışırken ve mutlu bir şekilde yaşamaya çalışırken fikirlerine ve iradelerine güveniyorlar.Court Lady, 2021'de çıkan yeni bir Çin tarihi dizidir.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Nice to Meet You
Nice to Meet You
Nice to Meet You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Gao Jie (Janice Man), Çin'deki azalan kuyumculuk işinde başarı bulmayı hayal eden hevesli bir mücevher tasarımcısıdır. En iyi tasarımları yaratma kararlılığından ilham almak için Güneydoğu Asya'ya gider. Gao Jie, Güney Amerika'ya gittiğinde ilk olarak Yu Zhi ile tanışır ve ikisi hızla birbirlerine karşı romantik duygular geliştirir. Çin'de, Gao Jie’nin kariyeri bir çıkmaza girer ve Gao Jie, başarılı bir mücevher tasarımcısı olma hayalini sürdürmek için sonunda Yu Zhi’nin şirketi Shengfeng’e girer. Shengfeng eskiden tanınmış bir Çin markasıydı, ancak pazardaki önemi Batılı markaların yükselişte olması nedeniyle yavaş yavaş azalıyor. Yu Zhi böylelikle eski geleneklerden kopmaya karar verir ve şirketi kurtarmak için Batılı tasarımlar yaratmaya odaklanır. Ancak Gao Jie, geleneksel Çin takılarının güzelliğini keşfeder ve Batı ile geleneksel Çin tasarımını harmanlayan yeni bir tarz yaratmaya kararlı hale gelir. Yine de Gao Jie ve Yu Zhi'nin planlarının önündeki en büyük engelin bir aile üyesi olduğu ortaya çıkar. Gao Jie ve Yu Zhi, tüm zorluklara dayanabilecek ve Shengfeng'i başarıyla yeniden canlandırabilecek mi?2017'nin çok sevilen dizisi Because of You’nun ikinci sezonu olarak bilinen Nice to Meet You izle, 53 bölümden oluşan romantik komedi türünde bir Çin dizisidir.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Hey Sensei, Don’t You Know?
Hey Sensei, Don’t You Know?
Hey Sensei, Don't You Know Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Aoi Hana (Fumika Baba) aşk konusunda deneyimsiz olan romantik bir manga sanatçısıdır. Kido Riichi (Akaso Eiji) eski kız arkadaşlarıyla ilişkilerini sürdüremeyen karizmatik bir kuafördür. İkili, Riichi'nin iş yeri olan salonda buluştuktan sonra aşık olur. Daha sonra hayallerindeki kariyer ve ilişkilerini nasıl dengeleyeceklerini öğrenirler.Yalnızca 6 bölümle, biraz hafif ve kabarık bir romantizm istiyorsanız izlemek için mükemmel bir seçim olacaktır. Konu basit ve anlaması kolaydır. Bu diziyi izlerken hızlı tempolu bir hikaye bekleyebilirsiniz.Dizi, her iki karakterin de kariyer odaklı olduğuna dair bir öncül sunuyor. Bu bize, aşkı bulmanın yanı sıra hayallerimizin peşinden gitmenin de önemli olduğu bir gerçeklik duygusu verir.Dizi 6 bölüm için çok kısa görünebilir. Bunun bir nedeni manganın hala devam ediyor olması olabilir. Mevcut malzeme göz önüne alındığında, sonun daha iyi bir sonucu olamazdı. Adı aynı zamanda Nee Sensei, Shiranai No olarak da bilinmektedir.Hey Sensei, Don't You Know izle, ağır dramalara ara vermek istediğinizde izlemek iyidir. 3 saatte kolayca bitirebilirsiniz. Size gerçeklikten uzaklaşmadan doğru miktarda güzel zaman yaşatır. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2019
 • Japonya
 • 25
 • IMDb 6.5
Aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz, komedi ve dram barındıran yaşam türünde Asya dizileri yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.