Yaşam
Stray Birds
Stray Birds
Stray Birds, eve gelip kaybolmaktan, hayatta dolaşmaktan ve başkalarına bağımlı olmaktan bahseden tatlı bir aşk hikayesidir.Dünyanın en büyük 500 ve tanınmış bilişim şirketi NBI, üniversitede çok sayıda öğrencinin ilgisini çeken geniş çaplı bir iş fuarı düzenledi.Ailesi ölen ve küçük kardeşini desteklemek zorunda olan yüksek lisans öğrencisi Wu Yue var. Lin Shao Ting, drag yarışı nedeniyle Çin'e dönmek zorunda kalan zengin bir ikinci nesil öğrencidir. Su Xiao Man, entelektüel ve seçkin bir aileden gelen bir öğrenci.Bu öğrenciler ve diğerleri burada toplandılar ve sektör elitlerinin ve ünlü profesörlerin ilgisiyle bu etkinliğe katıldılar. Özel bir grup görüşmesinde Wu, Lin, Su ve diğerleri, NBI'nin yarı yıllık stajına hak kazanırlar.İşyerine yeni giren bu genç BT ekibi, rekabette ve karmaşık kişilerarası ilişkilerde gezinirken zorlu stajlar yaşar. Girişimciliğe doğru ilerlerler, sevgi, şefkat ve dostluk sınavıyla karşı karşıya kalırlar. Dönüşüyorlar, büyüyorlar ve yeni hayatlarına doğru yürüyorlar. Stray Birds Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
My Fated Boy
My Fated Boy
My Fated Boy, komşu olarak büyüyen ve aralarında yedi yaş fark bulunan çocukluk aşkları hakkında bir aşk hikayesidir. Zamanla hayat değişikliklerini deneyimledikten sonra, ikisi farklı insanlar olur, tekrar tanışır ve yavaş yavaş aşık olurlar.31 yaşındaki Lin Yang, iş yerinde rahat, huzurlu ve istikrarlı bir hayat yaşayan boş yuvalı genç bir kadındır.24 yaşındaki Lu Zheng An, çocukluğunda onunla birlikte büyüyen komşusu Lu Zheng An, aniden Çin'e döner ve Lin Yang'ın dünyasına girer.Birlikte 24 saat geçirirler ve bu Lin Yang'ın hayatını tamamen alt üst eder. Lu Zheng An'ın sıcak bakımı altında, Lin Yang, ikisi aşık olurken tekrar küçük bir kız olur.Küçük erkek kardeşten erkek arkadaşa, birlikte büyümekten birlikte yaşlanmaya kadar, Zheng An onun için büyür ve sorumlu davranmayı öğrenir. Lin Yang'a gelince, onun yüzünden küçük bir kız olur ve zayıflık göstermeyi ve yardım istemeyi öğrenir. Hayat acı ama neyse ki birbirlerine sahipler.
 • 2021
 • Çin
 • 35
 • IMDb 8.2
Love Under the Moon
Love Under the Moon
Xiang Yuan (Victoria Song), Şanghay'daki öğrenim ücretlerini ödemek için yeterli parayı kazanmanın bir yolunu arayan umutsuz bir öğrencidir. Hayallerini gerçekleştirmek için her şeyi yapmaya hazırdır. Ye ailesi onun tüm eğitim masraflarını karşılamayı teklif ettiğinde, Xian Yuan teklifi tereddüt etmeden kabul etti. Ancak bunu yaparak hayatının gidişatını sonsuza dek değiştireceğini bilmiyordu.Xiang Yuan zeki, kendini adamış ve kendisi için daha iyi bir hayat kurmaya kararlıdır. Eğitimi sırasında o kadar iyi performans gösterdi ki, işe girdiğinde mali açıdan bağımsız olma yolunda ilerliyordu. Xiang Yuan, Ye ailesine borçlu olduğu parayı neredeyse ödedi ve ailenin en büyük oğlu Ye Qian Ze'ye (Ou Hao) aşık oldu. Ancak, ailenin ikinci büyük oğlu Ye Yun'un (Xia Ning Jun) ona çoktan aşık olduğunu bilmiyor.Xiang Yuan kendini beklenmedik ve kaotik bir aşk üçgeninde bulur ve onu her zaman harekete geçiren tek şeye, hayallerine tutunurken, yaşamın ve aşkın engellerini aşmanın bir yolunu bulmalıdır."Love Under the Moon", Xin Yi Wu'nun romanına dayanan 2019 yönetmen Yu Chun dramasıdır.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Moonlight (2021)
Moonlight (2021)
Moonlight, Qing Chu'nun "Chu Li is Here" adlı romanından uyarlanmıştır ve birlikte büyüyüp aşık olan editör Chu Li ve yazar Zhou Chuan'ın hikayesini konu almaktadır..Yeni terfi eden tanrı Zhou Chuan, her zaman İnternet çağı için düzenlemenin öldüğünü ilan etti, ancak beklenmedik bir şekilde yeni bir ruh yakalayıcıyla karşılaştı.Bu küçük kız sadece Zhou Chuan'ı sersemletmekle kalmaz, aynı zamanda beklenmedik bir şekilde onun aslında onu yıllardır destekleyen çevrimiçi netizen “Monkey Monarch” olduğunu keşfeder.Kitap hayranları tarafından Yeşim Usta kadar sıcak ve nazik olarak bilinen Zhou Chuan, Chu Li'nin önünde iki tarafı olan bir oyuncu öğretmeni olur.Enerjik kız ve oyuncu öğretmen çevrim içi ve çevrim dışı birbirlerine aşık olurlar, birlikte kitap yazarlar, birlikte büyürler ve tatlı bir aşk hikayesi oluştururlar. 2021 romantik Çin dizilerinden biri olan Moonlight Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.4
Dear Missy
Dear Missy
Dear Missy, birlikte büyüyen ancak çok farklı kişilikleri olan iki kız, Lu Ke ve Shen Si Yi'nin hikayesini konu almaktadır. Birlikte kariyer ve ilişkilerin prangalarıyla yüzleşirler.Lu Ke ve Shen Si Yi çok farklı kişiliklere sahip iki kızdır, ancak birbirlerinin en yakın arkadaşlarıdır.Mezun olduklarında, Shen Si Yi'nin otoriter kişiliği yüzünden ilişkileri bozuldu. Shen Si Yi Amerika Birleşik Devletleri'ne gitti.Dokuz yıl sonra, Lu Ke'nin rutin ve huzurlu hayatı, Shen Si Yi'nin ani dönüşüyle ​​bozulur.İkisi “Life Home” dergisi için meslektaş olurlar. Shen Si Yi'nin dönüşü, Lu Ke'nin uzun süredir sakladığı enerjiyi uyandırır. Si Yi, Lu Ke'nin arkadaş çevresine katılır. İkisi birbirini cesaretlendirir, zorluklarla birlikte yüzleşir, iş ve yaşamdaki aksaklıkların üstesinden gelir.Hayatı, ilişkileri ve iş mücadelelerini tekrar tekrar deneyimledikten sonra, Lu Ke nihayet sorunları kararlı bir şekilde nasıl çözeceğini ve bir atılım yaratacağını anlar.Shen Si Yi, yerli ailesinin talihsizliğinin neden olduğu gölgeyi yavaş yavaş bırakır, kendini ve başkalarının duygularını kabul eder. 2020 yılı romantik ve yaşam üzerine Çin dizilerinden Dear Missy Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Crush
Crush
Crush, bir yayıncı olan Sang Wu Yan ile bir söz yazarı olan Su Nian Qin arasındaki aşk hikayesini konu almaktadır.Mezun olmak üzere olan bir son sınıf öğrencisi olan Sang Wu Yan, bir yayıncı olmanın hayalini kuruyor. Radyoda sunucu yardımcısı olarak çalışıyor ve “Yi Jin” mahlaslı gizemli bir söz yazarından hoşlanıyor.Sang Wu Yan daha sonra Su Nian Qin'e ilk görüşte aşık olur, ancak daha sonra görme engelli olduğunu keşfeder.Su Nian Qin'in kibirli ve kayıtsız kabuğunu bir soğan gibi soyar ve sonunda Su Nian Qin'in aslında "Yi Jin" şarkı yazarı olduğunu keşfeder.İkili, aşklarını korumak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır ve zor kazanılan mutlulukları ile kaybetme korkusu arasında bir halat çekme yarışına girerler. Sonunda, gerçekliğin baskıları ve yanlış anlaşılmaları nedeniyle ayrılırlar.Üç yıl sonra, Sang Wu Yan bir radyo istasyonunun ev sahibi olur, Su Nian Qin de gözlerini iyileştirir ve aile şirketini yönetmeyi öğrenmek için aile sorumluluklarını üstlenir.Hayatta farklı bir yolda yeniden karşılaşan ikili, sonunda zorlukların üstesinden geldikten sonra bir araya gelir. 2021 yılı Çin dizilerinden Crush Türkçe altyazılı izleme imkanıyla Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 8.5
Oh My Venus
Oh My Venus
Oh My Venus, gençken şaşırtıcı derecede güzel olan, ancak hayatı boyunca biraz kilo almış olan Kang Joo Eun (Shin Min Ah) adlı avukatın hikayesini anlatıyor. 15 yıllık erkek arkadaşı Im Woo Sik (Jung Gyu Woon), daha sonra onu geçmişlerinden Oh Soo Jin (Yoo In Young) adlı eski bir arkadaşı için terk eder.Joo Eun sonunda, iki arkadaşı Kim Ji Woong (Henry) ve Jang Joon Sung'un yardımıyla onu eğitmeyi ve daha sağlıklı bir şekle sokmayı kabul eden bir yıldız kişisel antrenörü olan Kim Young Ho/John Kim (So Ji Sub) ile tanışır.Oh My Venus kesinlikle hoş bir diziydi. Dünyanın ona söylediği her şeye rağmen Joo Eun'un güçlü ve kendine güvenen bir kadın olması ve Young Ho ile ilişkisini konu alıyordu. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.8
Kikazaru Koi ni wa Riyuu ga Atte
Kikazaru Koi ni wa Riyuu ga Atte
Kikazaru Koi ni wa Riyuu ga Atte dizisinde, Kurumi Mashiba (Haruna Kawaguchi), ev dekorasyonu şirketi 'el Arco Iris' için çalışıyor. Görevi, şirket için PR faaliyetleri yapmaktır. El Arco Iris için sosyal medya sayfalarını yönetiyor ve şirket için 100.000'den fazla takipçi topladı. İşle meşgulken dairesinin sözleşmesini yenilemeyi unutur. Bu nedenle evinden atılır ve kalacak bir yeri yoktur. Popüler bir yemek stilisti olan arkadaşı Koko Saotome, onunla yaşayabileceğini söyler. Koko Saotome, Omotesando'da lüks bir dairede yaşıyor. Kurumi Mashiba daireye gelmeden önce arkadaşı Koko Saotome'nin orada yalnız yaşadığını düşündü. Ama Koko Saotome aslında daireyi üç kişiyle paylaşıyor: Shun Fujime (Ryusei Yokohama), Haruto Terai (Ryuhei Maruyama) ve Ayaka Hase (Anne Nakamura). Shun Fujime basit bir hayat peşinde koşan bir minimalist ve aşçıdır. Haruto Terai çevrimiçi danışmanlık yapıyor. Ayaka Hase bir sanatçı ve teslimatçı olarak yarı zamanlı çalışıyor.Şimdi Kurumi Mashiba daireyi bu dört kişiyle paylaşıyor. 2021 Japon dizilerinden Kikazaru Koi ni wa Riyuu ga Atte Türkçe altyazılı izleyin. Herkese keyifli seyirler.
 • 2021
 • Japonya
 • 50
 • IMDb 7.6
The Centimeter of Love
The Centimeter of Love
The Centimeter of Love, Yanxi Hastanesi doktoru Xu Qing Feng'in yurtdışından geri dönüş yolculuğunda ve hastalara yardım etmek için işbirliği yaptıktan sonra bir araya gelen kaptan Guan Yu Qing'in hikayesini konu almaktadır. Başlangıçta kariyerleri boyunca aile sorunlarından kaçmak isteyen Xu Qing Feng ve Guan Yu Qing, bir araya gelmek istediklerinde, ebeveynlerinin sadece geçemedikleri bir engel olmadığını, aynı zamanda kendi kişisel değişikliklerini yapmak zorunda kaldıklarını keşfettiler.Yanxi Hastanesinden doktor Xu Qing Feng ve kaptan Guan Yu Qing, yurt dışında eğitimden dönerken bir hastaya yardım etmek için işbirliği yaptıklarında iyi bir ilişki kurarlar.Birbirlerinin ailelerinin aşmaları gereken mücadeleler olduğunu keşfederler. Xu Qing Feng'i tek başına yetiştiren bir anne olan Xu Xiu Lan, oğlunu tüm hayatı olarak görüyor ve oğlunun kariyerini ve evliliğini kendi ellerine almak istiyor. Guan Yu Qing'in babası Guan Yong Nian, kızını her zaman asi oğlu Guan Zhen Lei için bir ATM olarak görüyor. Xu Qing Feng ve Guan Yu Qing aslen kendi kariyerleri aracılığıyla aile sorunlarından kaçmak istiyorlar.Birlikte kalmanın umdukları kadar kolay olmadığını keşfederler. The Centimeter of Love Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
You Are My Glory
You Are My Glory
You Are My Glory, Wang Zhi'nin yönettiği, başrollerini Yang Yang, Dilraba Dilmurat, Pan Yueming, Hu Ke, Wang Yan lin ve Zheng Hehuizi'nin paylaştığı bir romantik dizidir.You Are My Glory, Gu Man tarafından yazılan aynı adlı bir romana dayanıyor ve bir oyunda eski lise sınıf arkadaşı Yu Tu ile yanlışlıkla tekrar bir araya gelen popüler aktris Qiao Jingjing'in hikayesini konu alıyor. On yıl sonra, Qiao Jingjing, lisede onu reddeden eski lise sınıf arkadaşı Yu Tu ile bir oyunda beklenmedik bir şekilde tekrar bir araya gelir.Liseye giriş sınavının ilk ayrılığından bu yana on yıldır birbirlerini görmemişlerdir. Ancak aslında onu her yerde, çeşitli haber ortamlarında, ekranlarda, hatta metro reklamlarında, otobüs duraklarında görebilir. Her yerde onun figürü var.Qiao Jingjing, öğrencilik yıllarında sıradan bir kızdı. Ancak on yıl sonra popüler bir oyuncuya dönüştü ve "Arena Of Valor" oyununun sözcüsü oldu.Sözcünün imajını düzeltmek için oyun becerilerini geliştirmeye başlar. Böyle bir tesadüfte, çevrimiçi oyunda oyun ustası Yu Tu ile yeniden karşılaşır ve onu oyun koçu olmaya davet eder.Onun oyun koçu olduğu dönemde aralarındaki ilişki daha da yakınlaşır ve birbirlerini daha iyi tanırlar. Bir uzay mühendisi ve ünlünün hayatı nasıl bir araya gelecek? You Are My Glory Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 35
 • IMDb 9.1
Beauty From Heart
Beauty From Heart
Beauty From Heart, hayattaki kendi hedefleri için mücadele eden bir grup gencin etrafında dönüyor ve genç ve korkusuz, cesur bir büyüme hikayesini konu almaktadır.Tao Xiao Ting ve Tao Xiao Di kardeştir. Aralarında sadece bir yıl olmasına rağmen, çok benzer görünüyorlar.İkisi birlikte çok çalışmak için büyük şehre gelirler. Küçük kız kardeş Tao Xiao Ting, sıkı çalışmayla ilerliyor. Ama ablası Tao Xiao Di kestirme yollara gitmeyi umuyor, bu yüzden estetik ameliyat olmaktan ve yüz özelliklerini geliştirmekten çekinmiyor.İş dahisi Lian Sheng, Ounuo grubunun krizini çözmek için Çin'e döner ve Tao Xiao Ting ile tanışır. Tao Xiao Di, Oulun aile üyesi Chou Ying Shu'nun dikkatini çekmeye odaklanır.Ama Lian Sheng ve Ying Shu, basit ve nazik Tao Xiao Ting'e aşık olurlar. Sağlık sorunları nedeniyle Lian Sheng, destek verememekten korkarak gerçek duygularını her zaman bastırır.Sonunda, Lian Sheng ve Tao Xiao Ting'in ortak çabaları sayesinde, Ounuo grubunu savundular ve birbirleriyle gerçek aşkı kazandılar. 2021 Çin dizilerinden Beauty From Heart tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
The Trick of Life and Love
The Trick of Life and Love
The Trick of Life and Love, 2021'de çıkan bir Çin romantik dizisidir. Drama, trafik kazası geçirdikten sonra anılarını kaybeden vekurnaz bir başkan Ning Chengming'in nişanlısı gibi davranmak zorunda kalan Li Qian hakkında bir hikaye anlatır.Müzakerelerde, Li Qian, Ning Chengming ile karşılaştı. Birbirlerinden hoşlanmadılar. Li Qian'ın şiddetli bir kavga etmesi bekleniyordu, ancak beklenmedik bir şekilde bir araba kazası Ning Chengming'in hafızasını kaybetti. Yanlışlıkla bir çift olurlar. Yavaş yavaş birbirleriyle anlaştılar ve birbirlerinin değerlerini buldular. Li Qian şakalar yapmayı düşünüyordu ama sonunda yavaş yavaş birbirlerine aşık oldular. The Trick of Life and Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 30
 • IMDb 6.7
Falling Into Your Smile
Falling Into Your Smile
Falling Into Your Smile, oyun oynadığı için erkek arkadaşından "soyulan" ve olağanüstü rekoru nedeniyle e-spor oyun ekibi ZGDX tarafından davet edilen ve profesyonel bir oyuncu olmak için imza atan Tong Yao'yu takip ediyor. Tong Yao, gerçek gücü ve yeteneği olan bir kız olarak profesyonel e-spor dünyasına adım atar ve profesyonel ligin Çin bölümündeki ilk resmi kadın e-spor oyuncusu olur. Takım arkadaşlarının desteği ve azmi ile şüpheler, çeşitli sıkıntılar ve birçok zorluğun üstesinden gelir. Sonunda dünya sahnesine çıkabiliyor ve Çin anakarasında altı yıl boyunca şampiyonaya sahip olamamanın pişmanlığını telafi ederek e-spor rüyasının çiçek açmasına izin veriyor. E-spor ve romantizm üzerine 2021 yılı Çin dizilerinden biri olan Falling Into Your Smile Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümlerini Dizifon adresinde bulabilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
The Night of the Comet
The Night of the Comet
The Night of the Comet, 13 Şubat 2019 - 7 Mart 2019 tarihleri arasında Mango TV'de yayınlanan romantizm ve fantezi türünde Çin dizisidir.Bir tünelde trafik kazası geçirdikten sonra paralel bir evrene gelen popüler bir sanatçının aşk hikayesini anlatıyor. Sonunda kendi dünyasında yazar olarak çalışan bu kadın muhabirle tanışana kadar her şey normaldir. Jason Fu'nun canlandırdığı Cheng Hao adlı süperstar figürü, adını gizleyen bir internet romancısı figürü olan Lu Hong Jian'ın (Jason Fu) başka bir paralel evreninden bir alter ego ile kimlik ve kimlik alışverişinde bulundu. Cheng Hao için deli olan bir hayran figüründen başkası olmayan Lin Xiao Xiao (Mengjia Tang) adlı bir gazeteciyle tanışır. Eşsiz aşk hikayeleri nasıl bitiyor? İkisi birleşecek mi? 2 sezondan oluşan The Night of the Comet Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 25
 • IMDb 7.0
Aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz, komedi ve dram barındıran yaşam türünde Asya dizileri yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.