Yaşam
My Precious (Çin)
My Precious (Çin)
Veteriner Tao You Bir zamanlar bir hayaliniz vardı: İnsanları tedavi edebilecek bir doktor olmak için okumak istiyordu. Bunun yerine, babasının izinden giderek hayvanları iyileştirme kariyerine razı olmak zorunda kaldı. Ancak hâlâ bir değişiklik yapabileceğini düşünüyor ve yurt dışında okumanın kariyer değişikliği yapmasına yardımcı olabileceğini düşünüyor. Ancak kaderin onun için başka planları vardır; ailevi bir durum onu babasının işi olan Taotao Veteriner Kliniği’nin sorumluluğunu üstlenmeye zorlar. Daha da kötüsü, klinik zor günler geçirdi ve yakında iflas edebilir. Ancak kader bir kez daha müdahale eder: Luchuan Grubu veteriner ilaç firmasının başkanı Ke Mi ile yolları kesişir. Zamanla gizli bir iş ortaklığı kurarlar. Bu girişim onları aşk yoluna taşıyacak mı?
 • IMDb 7.5
Because This Is My First Life
Because This Is My First Life
Tüm varlığını bir ev satın almak için ipotek ettiren bir adam ve hayatını kazanacak kadar maddi geliri olan bir kadın. Adamın geçinmek için paraya ihtiyacı var, kadının ise içinde yaşayacağı bir çatıya ihtiyacı var. Bir şekilde yolları kesişen bu çiftin aynı çatı altında kalmak zorunluluğunu ve aralarındaki tuhaf ilişkiyi seyredeceğiz. Bakalım aşk kapıyı çalacak mı?
 • IMDb 8.6
Nevertheless
Nevertheless
Park Jae Uhn flört etmeyi zaman kaybı olarak görüyor ama flört etmeyi seviyor. Herkese karşı arkadaş canlısı ve neşeli olmasına rağmen, başkalarının peşinden gitmez. Park Jae Uhn bir “it-çek” ustasıdır: duygulara kapılmayan biri. Jae Uhn, kendisi ve diğer insanlar arasına kesin çizgiler çeker ve nasıl hissettiğini açıklamaz. Ancak Park Jae Uhn, Yoo Na Bi ile tanıştığında bu çizgileri aşmak ister. Yoo Na Bi çıkmak istiyor ama aşka güvenmiyor. İlk aşkıyla yaşadığı acı bir deneyimin ardından artık kadere inanmaz. Ama Park Jae Uhn ile tanıştığında, onun üzerinde Na Bi’nin uzak durma kararına meydan okuyan büyülü bir etkisi olur.
 • IMDb 7.4
Be Melodramatic
Be Melodramatic
Dizi, aynı evi paylaşan, birbirlerinin en yakın arkadaşı olan 30’lu yaşlardaki üç kadının kaygılarını, aşklarını, arkadaşlıklarını ve günlük yaşamlarını konu almaktadır.
 • IMDb 8.4
Exploration Method of Love
Exploration Method of Love
Dr. Su Jishi, bir kadın jeoloji Ph.D. öğrenci, çocukluğunda ebeveyn sevgisinin olmaması nedeniyle aile bağlarına çok değer veriyor. Bir yetişkin olarak, jeoloji okumayı seçti ve sevdiklerini korumak için; rüyalar, farklı disiplinleri keşfetmeye ve farklı hayatlar deneyimlemeye başladı. Bu süreçte Su Jishi tesadüfen jeoloji tutkusunu paylaşan genç bir girişimci olan Mu Xiulun ile tanıştı. Mu Xiulun bir yetim olmasına rağmen, onu evlat edinen ailesi ona kendilerininmiş gibi davranır. Bununla birlikte, Mu Xiulun tarafından yönetilen şirket, geleneksel düşünceye bağlı kalıyor ve amcasının liderliğindeki üst düzey yönetim, onun yenilikçi fikirlerine sürekli olarak karşı çıkıyor. Yeni minerallerin araştırılmasındaki ilerleme de çok sayıda zorlukla karşı karşıyadır. Yine de Su Jishi, mineral araştırmalarındaki uzmanlığıyla Mu Xiulun'a her zaman yardım etmeyi başarır. Su Jishi ve Mu Xiulun birlikte vakit geçirdikçe yavaş yavaş birbirlerinin kalbine girerler. Yeni mineraller üzerinde araştırmalarını sürdürürken birbirlerine yaslanır, yardımlaşır ve ruhlarını iyileştirirler. Birlikte hayatta yeni bir yolculuğa çıkarlar.
 • 2023
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.9
Nha Harn The Series
Nha Harn The Series
“Nha Harn The Series”, 2019 yapımı “Nha Harn” seri versiyonu olarak yeniden yapımıdır. Hikaye, Isan'ın kırsal bir bölgesinde yaşayan gençlerin hayatını anlatıyor. Nha Harn dansını seven kaotik gençleri gösteriyor. Chantana Tipracart tarafından yönetilmektedir.Hikaye, ülke nüfusunun üçte birini barındıran Tayland'ın kuzeydoğu bölgesi Isan'da geçiyor. Ancak bölge ekonomik olarak az gelişmiş ve orada yaşayan insanların belirsiz gelecekleri ve nadir fırsatları var. Bu, hikayede gösterilen gençler arasındaki tüm endişeleri beraberinde getirir.
 • 2022
 • Tayland
 • 53
 • IMDb 7.6
New Vanity Fair
New Vanity Fair
New Vanity Fair, deneyimli bir aktörün rehberliğinde şöhret ve servetin cazibesini yenmeyi öğrenen ve sonunda profesyonel bir sanatçı olan popüler bir trafik yıldızının hikayesini anlatıyor.Ding Ke Mang tiyatro dünyasında çok saygın bir kişidir ve öğrenci Song Yang  çok sevilen bir trafik yıldızıdır. Sağlam bir gişe hasılatı garantilemek için Song Yang, "Baba ve Oğul" adlı oyunda rol almaya davet edilir. Song Yang aceleci ve dik başlı biri olsa da, deneyimi, performans sanatlarına hayranlık duyduktan sonra öğrenmesine ve gelişmesine olanak tanır. Başlangıçta Ding Kemang'ın kızı Ding Momo (Sun Yi), Song Yang'ı pek iyi düşünmedi, ancak yavaş yavaş onu kabul ediyor ve kabul ediyor.Ding Ke Mang'ın karısı Jiang Ye, güçlü ve otoriter bir kişiliğe sahiptir. Karı koca olarak ilişkileri, onları boşanmanın eşiğine getiren değer farklılıkları nedeniyle her zaman çatlaklar yaşadı. İki kuşak aktör, hayatlarında farklı krizlerle karşılaşır ve gelişmeye devam eder. Bu süreçte iniş çıkışlar yaşanırken herkes sahnede parlayacağı gün için çalışıyor. Eskiden sadece yakışıklı olan ancak oyunculuk becerisi olmayan bir trafik yıldızı olan Song Yang, olağanüstü bir oyuncuya dönüşmesini tamamlar.
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Hello Beautiful Life
Hello Beautiful Life
Sun Xin cesur ve cüretkar, Sun Xiang ise nazik ve iyi kalplidir. Sun Xin güzel ve zarif, özgürlüğün peşinde ve çok çalışmaya istekli. Sun Xiang ise basit ve kibar, konuşmayı ve gülmeyi seviyor. Farklı kişilikleri onları çok farklı yaşam yollarına götürür. Sun Xin'in kariyeri bir internet şirketinde yükseliyor ve büyük bir başarı elde ediyor. Sun Xiang ise basit ama lezzetli bir hayat süren bir yemek blog yazarı olarak kendi yeteneklerini keşfediyor. 2012'den 2020'ye kadar, çeşitli zorluklarla karşılaşmalarına rağmen hayatları giderek iyileşiyor. Hayatın inişleri ve çıkışları olduğunu bildikleri için geleceğe güvenle bakıyorlar. Mutluluk, huzur ve çok çalışmak hayatın özüdür. Aile en küçük ülkedir, ülke ise Sun'ınki gibi sıradan insanların çok çalıştığı ve hayallerinin peşinden koştuğu, toplumu canlı ve müreffeh kılan milyonlarca aileden oluşur. Bu nedenle Çin halkı için "orta derecede müreffeh bir toplum" kavramı bir gerçeklik haline geldi.
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Road Home
Road Home
Road Home, Yu Cuihua (Crush, Eternal Love) tarafından senarist Mobaofeibao (My Sunshine) ile birlikte yönetilen, başrollerini Jin Boran (Up in the Wind, Monster Hunt) ve Tan Songyun'un (With You) paylaştığı bir dramadır. Dizi, Mobaofei bao'nun aynı adlı romanından uyarlanmıştır. On yıl sonra bomba teknolojisi polis memuru Lu Yan Chen ile yeniden bir araya gelen yatırım direktörü Gui Xiao'nun hikayesini anlatıyor. İkisi anlaştı ve sadakat ve inanca geri dönmenin yolunu buldu. İkisi birbirlerinin ilk aşklarıdır, ancak üniversiteden mezun olduktan sonra Lu Yan Chen özel kuvvetler polisi olmak için başka bir ülkeye gitti ve aynı zamanda aileleri bir değişikliğe gitti, bu yüzden aşkları aksamadan sona erdi. On yıl sonra yeniden bir araya gelen ikili, birbirlerine olan özlemlerini bastıramadıklarını ve yeniden yakınlaştıklarını fark ederler. Ancak Lu Yan Chen'in ailesinin onun için bir evlilik ayarladığı haberi, çiftin dikkatini dağıtır ve Lu Yan Chen, başından beri kalbinde sadece Gui Xiao olduğunu anlayarak kararlı bir seçim yaptı. Düğünden sonra, Lu Yan Chen bir görev sırasında yaralandı ve komaya girdi. Hamile Xiao Gui, Lu Yan Chen'in yanına koştu ve kızını Lu Yan Chen'in on yıldır koruduğu sınır şehrinde doğurdu. Üç kişilik aile güvenli bir şekilde bir araya gelir ve mutlu bir hayat yaşar.
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.2
Aespa’s Synk Road
Aespa’s Synk Road
"aespa's Synk Road", üyelerin yolculuk boyunca yolun çeşitli yerlerine gizlenmiş "ae-key" kartlarını alarak "Synk road"u tamamlamalarını gerektiren üç günlük bir gezi programıdır ve bu onların birlikte ilk realite şovudur. çıkışlarından beri.Ana noktası, bu dört üyenin daha önce hiç gösterilmemiş tüm benzersiz cazibelerini yakalamaktır. Bu yaratıcı görevler, oyunlar ve bunların rekabetçi ekip çalışması, aespa üyelerinin renkli ve yeni yönlerini uyandıracak. Bu yeni dizi aynı zamanda üyelerin bir sonraki hedeflerine ulaşmak için ilk "Synk Yolu"nu güvenli bir şekilde tamamlayıp tamamlayamayacakları hakkında soruları da gündeme getiriyor.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 30
 • IMDb 8.3
Ishiko to Haneo
Ishiko to Haneo
Kişilikler ve kompleksler, Tokyo Üniversitesi'nde eğitim görmüş bir avukat yardımcısı Shoko ile yalnızca lise mezunu genç bir avukat olan Yoshio arasında çarpışır. Yine de, bu hukuk dramasında "Ushio Hukuk Danışmanlığı Bürosu" aracılığıyla küçük bir kasabadaki müvekkillerine bir şekilde yardım etmeyi başarıyorlar! Shoko'nun keskin zekası ve inatla kararlı tutkusu ve Yoshio'nun soğukkanlı davranma eğilimiyle, müşterilerinin hakları için savaşırken sürekli çekişmelerine rağmen ikisi, kabul ettiklerinden daha çok benzerler.
 • 2022
 • Japonya
 • 54
 • IMDb 8.0
My Eternal Star
My Eternal Star
Genç bir kostüm tasarımcısı olan Lin Xiaodi ve bir E-spor ustası olan Lu Yuheng, beklenmedik bir şekilde tanışır ve birbirlerine aşık olurlar, hayallerine giden yolda birbirlerini cesaretlendirir ve iyileştirirler.
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Meet Yourself
Meet Yourself
Xu Hongdou, en iyi arkadaşının ölümü nedeniyle hayatında ve işinde bir çukura düştü. Dinlenmek ve hayatını yeniden düşünmek için tek başına Dali, Yunmiao Köyündeki "rüzgarlı avluya" gider. Orada, yüksek maaşlı işinden ayrılan ve bir iş kurmak için memleketine dönen bir yerel olan Xie Zhiyao ile tanışır.Hala arkadaşının ölümünün yasını tutan Xu Hongdou (Liu Yifei), şehirden kırsala gitmek için ayrılan bir grup insandan biridir. Güvenilir yerel Xie Zhiyao (Li Xian), Hongdou'yu otel endüstrisindeki uzun yıllara dayanan deneyimini bölgedeki çalışanların hizmet bilincini geliştirmek ve Yunmiao Köyü'ndeki kültür turizmini geliştirmeye yardımcı olmak için kullanmaya teşvik ediyor. Aynı zamanda Xie Zhiyao, Xu Hongdou'yu memleketini inşa etme projesine katılmaya davet ediyor, böylece yetenekli olanların tam potansiyelini keşfedebilecekler ve yaşlılara yaslanacakları bir yer sağlayabilecekler. Dali'de, Xu Hongdou ve küçük avlularındaki diğer insanlar, köylülerin azminden ilham alıyor. Bu rüzgarlı yere yerleşirken. yeniden başlamak için güç kazanırlar.
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.6
Yonder
Yonder
2030'larda Güney Kore'nin devasa kasaba bölgesinde geçiyor. Acı içinde yaşayan, kanserden ölen karısını görmezden gelemeyen bir adamın hikayesini anlatıyor. Sonra bir gün, bilinmeyen bir elektronik posta alır ve karısıyla kalmak için vücudunu terk etmeyi seçer. Can kaybı yaşamadan sonsuza kadar yaşayabileceğiniz bir dünyayı resmedecek ve sonsuz yaşamın, ölümün, hatıra ve unutuşun, mutluluk ve kederin anlamını sorgulayacaktır.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 30
 • IMDb 7.5
Aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz, komedi ve dram barındıran yaşam türünde Asya dizileri yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak, Kore Dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya Dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
deneme bonusu veren siteler
casino siteleri
casinositeleri.me
parmabet
hoşgeldin bonusu veren siteler
canlı casino siteleri