Doğaüstü
Eternal Love Rain
Eternal Love Rain
Eternal Love Rain Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Çin draması Yunteng projesinin romanı “Datang Strange Cases”den uyarlanmıştır.  Esas olarak, sıradan insanları kuraklıktan kurtarmak için dünyaya gelen ejderha klanının ikinci prensini anlatır. Felaket kaldırıldıktan sonra sevgilisini ve Nilin hazinesini kaybetmesini beklemiyordu ve denize geri dönmenin bir yolu yoktu. Kaybettiği her şeyi arayarak dünyadan ancak beş yüz yıl uzak durabilir. İkinci Prens Ning Xiu Rui, oynamak için Ludi'ye gizlice girer. Bin yıldır olmayan bir kuraklıkla karşılaştıktan sonra, babasının yağmuru yayma talimatlarını dikkate almaz ve ejderhanın hazinesi Nilin'i teslim eder. Köyün salgınını rahatlatmak için hazineyi balıkçı köyündeki bir kız olan Jin Er'e verir. Tekrar balıkçı köyüne döndüğünde Nilin ve Jin Er'in aynı anda ortadan kaybolduğunu öğrenir. Nilin'i kaybettikten sonra, denizde fazladan bir büyü katmanı, Ning Xiu Rui'nin denize geri dönememesine neden olur. Bunun nedeninin Ejderha Kral'ın öfkeli olması ve karada sürüklenerek Nilin'i bulabileceğini düşündü. Beş yüz yıl sonra, “üniversite alimi” haline gelen Ning Xiu Rui, sonunda Jin Er ile tanışır. O artık balıkçı köyündeki yetim değil, ünlü Su Yin Yin'dir. İkili tanıştıktan sonra durumları tehlikeli ve ayrılmaz bir hal alır. Aralarında sessizce maceralarla dolu bir aşk başlar ve Ning Xiu Rui'nin denize geri dönemeyeceği sırrı da ortaya çıkar. Yine de ikisi arasında daha büyük bir bağ var gibi görünüyor. Eternal Love Rain tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 32
 • IMDb 7.0
My Dear Destiny
My Dear Destiny
My Dear Destiny Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Yi döneminde, tehlikeli Zhangzhou ülkesinde barış içinde ve birlikte yaşayan İnsanlar, Kurtlar ve Büyücü grupları vardı. Hu Yi Xuan tarafından oynananMi Qi Qi, her zaman iyimser, eğlenceli ve iyimser olan eski bir ruhtan gelen ölümsüz bir aziz kızdır. Kabilesinden kovuldu ve şimdi Zhang Si Fan tarafından oynanan Yizhi prensi Lu Ao ile ilgileniyor. Kibirli bir adam, dövüş sanatlarında güçlü ve hayatında her zaman dikkatli. Şimdi Mi Qi Qi bir prenses olur ve üç kabile arasında kargaşa içinde olan doğal dünyada barışı korumak ve muhafaza etmek için Lu Ao ile birlikte çalışır. Yolculuklarında ikisi sonunda aşık oldular ve birbirlerinden etkilendiler. Mi Qi Qi ve Lu Ao'nun bir sonraki mücadelesinin bitiş hikayesinde ne olacak? Bu dünyanın insanlarını barışa geri getirmeyi başarabilecekler mi? 18 Mayıs 2020'den itibaren Youku kanalında yayınlanan Çin drama dizisi tarihsel ve tomantik türdedir. Bu drama, yönetmen Shen Jin Fe tarafından yönetildi. Daha önce "I'm a Pet At Dali Temple" dizisinde rol alan Hu Yi Xuan, oyuncu Zhang Si Fan ile başroldeydi. Sadece ikisi değil, 36 bölüm süren dizide Wang Zi Tong, Li Ge Yang, Hu Wen Zhe de rol alıyor. My Dear Destiny Çin dizisinin tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
My Amazing Boyfriend
My Amazing Boyfriend
My Amazing Boyfriend Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Kaderleri tarihte ne kadar geriye gidiyor? Xue Ling Qiao (Kim Tae Hwan), 500 yıldır Dünya'yı dolaşan ancak son 100 yıldır derin bir uykuya hapsolmuş süper güçlere sahip mutant bir adamdır. Aktris Tian Jing Zhi (Wu Qian) bir araba kazası geçirdiğinde, Ling Qiao uyku tuzağından kurtulur. Güçlerini yaralarını iyileştirmek ve onu hayata döndürmek için kullanır. Gidecek başka yeri olmayan Ling Qiao, dairesinde Jing Zhi ile aynı odada kalmaya zorlar ve mükemmel bir A listesindeki yıldızın gölgesi altında bir oyuncu olmaya çalıştığı çılgın dünyasına kendini kaptırır. Daha iyi bir ilişki için didişirken, kaderlerinin yüzyıllara yayılan bir komployla karıştığını öğrenince şok olurlar! “My Amazing Boyfriend” Deng Ke tarafından yönetilen 2016 Çin drama dizisidir. 2 sezondan oluşan bu fantastik romantik dizinin tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Splash Splash LOVE
Splash Splash LOVE
Dan-Bi lise son sınıf öğrencisidir. Yağmurlu günlerde herhangi bir yere taşınmasını sağlayan özel bir yeteneğe sahiptir. Üniversiteye giriş sınavı için Dan-Bi baskıyla baş edemez ve oyun alanına koşar. Nedenini bilmeden bir su birikintisine girer ve kendini Joseon dönemine taşınmış olarak bulur. Orada Lee Do ile tanışır. Joseon döneminin genç bir kralıdır. Lee Do, kuraklık ve bir salgının yayılması nedeniyle zor durumdadır. Splash Splash Love ( Pongdang Pongdang LOVE)  ilk olarak Naver TV Cast'ta yayınlandı ve daha sonra MBC tarafından 13 Aralık ve 20 Aralık 2015'te Korece sadece iki bölüm ve 60 dakika olarak yayınlandı. Splash Splash Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle! Mini dizi sevenlerin hatta zamanda yolculuk izlemek isteyenlerin bu Kore dizisine bakmasını tavsiye ederiz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.8
Love and Destiny
Love and Destiny
Love and Destiny Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! On bin yıl önce Savaş Tanrısı Jiu Chen (Chang Chen), aşağılık iblis lorduyla o kadar şiddetli bir savaşta savaştı ki, onu sınırlarının en uç noktasına kadar zorladı. Dünyayı iblis lordunun her şeyi tüketen kötülüğünden kurtarmak için umutsuz olan Jiu Chen, tüm gücüyle savaştı ve sonunda kötü iblisi sonsuza dek mühürlemeyi başardı.Zaferinden sonra yorgun düşen Savaş Tanrısı derin bir uykuya daldı, uykusu insanlara güvende olduklarının garantisidir. Ve böylece, genç peri kızı Ling Xi (Ni Ni) onu yanlışlıkla uykusundan uyandırana kadar öyleydi.Jiu Chen rahatsız edilmekten duyduğu tahrişe rağmen yardım edemedi ama güzelliğini fark etti. En başından beri aşık olan ikisi kısa sürede aşık olur ama birlikte mutlulukları kısa ömürlüdür. İblis lordu Jiu Chen'in mühründen kurtarabilecek şeytani bir miasma ile doğan Ling Xi, dünyadaki kötülüklerin yaşayan somut örneğidir; onun varlığı, dünya için tehlikeli bir tehdit.Tanrılar tarafından dünyanın acısını başlamadan sona erdirmek için cesaretlendirilen Jiu Chen'in önünde iki seçenek var: sevdiği kadını kurtarmak ya da dünyanın karanlığa düşmesine izin vermek. İmkansız bir karar vermek zorunda kalan Jiu Chen, ne seçerse seçsin dünyanın kaderinin yalnızca onun elinde olduğunu bilerek kaderine karşı mücadele eder.“Love and Destiny”, Lin Yu Fen tarafından yönetilen 2019 tarihi bir fantastik romantik dramadır.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
The Love Knot: His Excellency’s First Love
The Love Knot: His Excellency’s First Love
The Love Knot: His Excellency's First Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Guan Pi Pi (Victoria Song) hevesli, genç bir gazete stajyeridir ve yakalanması zor bir antika satıcısı olan He Lan Jing Ting'i (Johnny Huang) bulup röportaj yapmak için bir görev alır. Hayatını değiştirecek bir görev olacaktır.  Pi Pi yakında Jing Ting'in sıradan bir adam olmadığını öğrenir. Jing Ting hakkında elinden gelen her şeyi araştırmaya çalışırken, sadece çiçek yediğini, ay ışığında yıkandığını, gündüzleri kör olduğunu ancak geceleri üstün görüşe sahip olduğunu öğrenir. Yeşim Ustası olarak bilinen Jing Ting, aslında Fox Clan'ın sol rahibi Zhao Song'dan (Jiang Qi Lin) insanları korumaya çalışan Fox Clan'ın sağ rahibidir. Pi Pi hayatının hikayesini takip ederken, en iyi arkadaşı Tian Xin (Xu Fang Yi) ve çocukluk sevgilisi Tao Jia Lin'in (Xu Kai Cheng) ona ihanet ettiğini öğrenince harap olur. Jing Ting, Pi Pi’nin hayatını yeniden bütünleştirebilecek tek kişi mi? The Love Knot: His Excellency's First Love bir 2018 Çin dram dizisidir. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Kiss Goblin
Kiss Goblin
Kiss Goblin Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Kiss Ghost olarak da bilinen "Kiss Goblin", WHYNOT Media'nın (KOKTV) romantik web dramasıdır. Bu fantastik, romantik türünde bir dizidir. Başroller Bae In Hyuk ve Jeon Hye Won'dur. Bae In Hyuk, 2020'nin başlarında web dizisi XX’de oynadığı rolle popülerlik kazandı. Jeon Hye Won aynı zamanda çaylak bir aktris, A Poem a Day ve Because This Is My First Love dizilerinde küçük bir rol oynadı."İnsan olmak için on kişiyi öpmelisiniz". İnsan olmak isteyen bir goblin ile insanlardan nefret eden bir kadının tatlı ve tehlikeli romantizmini konu almaktadır.Bae In Hyuk, Ban Sook olarak 160 yaşında ve bir orman cinidir. İnsan olmak istiyor. Duyguları yok ve kaba bir tip. İnsanları öpme görevini yerine getirirken duygularını öğrenmeye başladı.Jeon Hye Won, Oh Yeon Ah olarak rol alıyor. 21 yaşında ve bir insandır. İnsanlardan nefret eden bir üniversite öğrencisidir. Hayali sıradan bir hayat yaşamak ama başına her zaman rahatsız edici şeyler oluyor. Ama cesur bir hayat yaşıyor.Lee Jung Min, Goblinlerin Kraliçesi olarak biliniyor. 1202 yaşındadır. O bir ateş cini ve aynı zamanda goblinlerin kraliçesidir. Zarif ve gizemli ama bazen sakardır.Jang Eui Soo, Exorcist olarak rol alıyor. Her şeyde çok çabalayan soğuk ve acımasız bir insan. Bir cin kovucu olmak ve insan ırkını kurtarmak onun kaderidir. Ban Sook'u arıyor.Moon Ji Yong, Ji Seung Heon olarak karşımıza çıkıyor. Yeon Ah'yi iki yıldır tek taraflı seven 21 yaşında bir insan. Basit ve şeffaf, aptal bir erkek arkadaştır.Mini dizi olarak Kiss Goblin izle romantik ve fantastik bir dünyaya adım atın. Dizifon olarak tüm bölümleri izlerken herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 12
 • IMDb 7.8
Strong Woman Do Bong Soon
Strong Woman Do Bong Soon
Ailesinin yıllar boyu süren süper gücünü taşıyan bir kadın ile bir şirket yöneticisi arasında geçenleri konu almaktadır. Bazı sebeplerden dolayı kendine koruma isteyen bu adam, böyle bir güce ilk defa şahit olacaktır. Bu diziyi sırıtarak izledim desem yalan olmaz. Baya keyif aldım. İçinizi ısıtacak tatlı bir dizi izlemek isterseniz önerimdir kaçırmayın bu diziyi. Park Bo Young karakterine öyle yakışmış ki, ondan başkasını asla o rolde hayal edemem. Onun gibi minnak, sevimli bir kadının böylesine güçlü olması çok güzeldi bence. Fantastik dizilerde mantık arayan biriyim. Bu dizi fantastik bir dizi olmasına rağmen sanırım ilk kez mantık aramadım çünkü fantastik olaylar komik bir şekilde işlenmiş. Yalnızca bir sahne(benim hatırladığım) haricinde mantıklıydı da zaten. Do Bong Soon ve An Min Hyuk karakterlerinin enerjisi çok güzeldi. O kadar komik sahneleri vardı ki. Do Bong Soon süper gücünden dolayı aşırı güldüğüm sahneler de oldu aşırı ağladığını sahneler de. Sonuç olarak hala izlemeyenler varsa Strong Woman Do Bong-Soon Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon farkıyla keyifle izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Güney Kore
 • 67
 • IMDb 8.2
Oh My Ghostess
Oh My Ghostess
Baş şefin yardımcısı olan Na Bong-Sun (Park Bo-Young) kendine karşı güvensizdir ve hiç arkadaşı yoktur. Çocukluğundan itibaren şaman olan büyükannesi sayesinde hayaletleri görebilmektedir. Bir gün küstah ve çekici bir hayalet olan Shin Soon-Ae (Kim Seul-Gi) onun bedenini ele geçirir. Bu arada, baş şef Kang Sun-Woo (Jo Jung-Suk), Bong-Sun'un ani değişiminden sonra onun farkına varmaya başlar.Park Bo Young (klasik Kore dizisi başrol kadınları gibi) ezik, kendine güveni olmayan bir kadındır. Kişilik özellikleri nedeniyle hiç bir yakın arkadaşı olmayan Park Bo Young asistan aşçı olarak çalışmaktadır. Şaman olan büyükannesi sayesinde çok küçük yaşlardan beri hayaletleri görebilmektedir. Bir gün çekici, bakire bir hayalet tarafından ele geçirilir. Artık kendine güvenen, havalı bir kadın olmuştur.Jo Jung Suk ise aynı restoranın sahibi ve baş aşçıdır. Kendini beğenmiş, kadınlar arasında oldukça rağbet gören bir erkektir. Tüm bunlara rağmen eski sevgilisini unutamamıştır. Ve Park Bo Young'da olan değişikliği fark edecektir.Sonuç olarak kesinlikle izlenmesi gereken çok şeker bir romantik komedi dizilerden biridir. Dizifon farkıyla Oh My Ghostess Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.1
Todome no Kiss
Todome no Kiss
Dojima Otaro ünlü bir hosttur(kiralık sevgili tarzında). Geçmişte yaşadıkları yüzünden insanların aşkla değil para ve güçle mutlu olacaklarına inanır. Bir gün noel baba kıyafeti giymiş bir kız onu zorla öper, Otaro ölür ve 7 gün öncesine döner.Nasıl öleceğinizi seçme şansınız olsaydı, bıçaklanarak mı? Yoksa öpülerek mi ölmek isterdiniz? Kafanızdan geçenleri duyar gibiyimPeki ya o ölüm öpücüğü sizi geçmişe götürüyorsa?Dizimiz ilk üç bölümle hızlı bir giriş yaptı ve beni şaşırtmayı başardı. Sonraki bölümlerde her ne kadar yavaşlasa da farklı konusuyla izlemeye değer. Ve ayrıca rolünün hakkını verse de karakterine ters düşen ve aşırı tatlılık içeren bir (Kento Yamazaki) barındırıyor daha ne olsun! Todome no Kiss dizisini tüm bölümleriyle hd kalitede Dizifon adresinde Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.ilk başlarda güzel başlasa da gizemi koruyamadığı düşüncesindeyim apar topar bir finale toparlamaya çalışmışlar ama olmamış ama uzak doğu dizilerinde ki romantik fedakar erkek tiplemesinin dışına çıkıp antipatik bir karakteri dizinin başrolüne koyması cesur ve hoş bir hareket olmuş.
 • 2018
 • Japonya
 • 50
 • IMDb 7.6
The King: Eternal Monarch
The King: Eternal Monarch
İki farklı paralel evren arasında geçiş yapabilen bir adamın hikâyesini konu almaktadır. Lee Min Ho(Lee Gon) Kore İmparatorluğunun kralıdır. Bir gün efsane bir eşya ile farklı bir evrene geçiş yapabildiğini görür. Burada dedektif Jung Tae‑eul ile tanışır ve ona âşık olur.2020 yılının en iyi Kore dizilerinden biri olan The King: Eternal Monarch muhteşem oyuncu kadrosuyla bizleri karşılıyor. Ünlü senarist Kim Eun-Sook’da senaryosunu yazınca beklentiler oldukça yükseliyor. Lee Min ho ve Kim Go eun kimyaları harikaydı. İki yetenekli ve sevilen oyuncu olunca hikâye de güzel ilerliyor.Bilim kurgu ve romantik diziler sevenler başlayabilirler. Şarkıları, konusu, yardımcı karakterler de eklenince ortaya iyi bir yapım çıkmış. Şahsen beğendiğimi söyleyebilirim. Tek dezavantajı konuya bir geç girmişler. Olması gerekenler dizinin ortasından itibaren gösterilmeye başlanıyor. Bu da dizinin reytinglerine yansımış. Bu kadro için ortalama bir reyting kötüdür diye düşünüyorum. Çok daha iyisi yapılabilirdi. Yine de sonuç olarak beğenilen yapımlar arasında yer almayı başarıyor. Dizifon adresinde Türkçe altyazılı olarak keyifle izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.3
The Bride of Habaek
The Bride of Habaek
Ha Baek, Tanrılar diyarında kral olmak için doğmuştur ve Su ülkesine aittir. Kral olabilmesi için Dünya’da 3 adet bulunan Tanrı taşlarına ihtiyacı olacaktır. Yardımcısı ile birlikte Dünya’ya gelen Tanrı Ha Baek, burada insan yardımcısı olan doktor olan Yoon So-A ile tanışır ve pek çok olay onları beklemektedir. Çünkü Dünya’da Ha Baek’in güçleri kaybolmuştur.Başrollerinde Nam Joo-Hyuk ve Shin Se-Kyung yer alıyor. İkisi de sevdiğim oyuncular arasında yer alsa da hikâyeyi derinlik açısından çok başarılı bulmadım. Oyuncular başarılı olsa da senaryo zayıf kalınca beklentiler de zayıflıyor. Su tanrısı hikâyesi farklı açılardan daha iyi işlenebilirdi diye düşünüyorum. Fantastik kategorisinde yer alsa da ona dair de zayıf kaldığını söyleyebilirim. Yine de eğlenceli yönleri, aşk hikâyesi ve diyaloglar için izlenebilir.Tüm söylediğim nedenlerden dolayı da reyting oranları baya bir zayıf kalmış. Vaktiniz varsa göz atabilirsiniz. Beğenirseniz devam edersiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2017
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 6.9
Goblin
Goblin
Yıllar öncesine Kim Shin ünlü bir generaldir ve yenilgi yüzü görmemiştir. Onun bu durumu bazı saray üyeleri tarafından kabul edilmez ve ihanete uğratılarak öldürülür. Fakat Kim Shin savaşta aldığı canların bedeli olarak lanetlenir ve ölümsüz bir goblin olarak yıllar boyu yaşamaya mahkûm edilir. Onu bu durumundan kurtaracak tek şey ise goblinin gelini denilen kişiyi bulmaktadır.2016 yılında yayınlanan Goblin, pek çok kişi tarafından en iyi Kore dizisi kabul etmektedir. Özel bir kanalda olmasına rağmen çok iyi reytingler, aldığı ödüller, hakkında yazılan yüzlerce yazı da bunu kanıtlıyor. DiziFon olarak biz de Goblini en iyi kore dizilerinden biri olarak görüyoruz.Kim Go-Eun (Ji Eun-Tak) ve Gong Yoo (Kim Shin) uyumu şahaneydi. Onun dışında ikinci çiftimiz Lee Dong-Wook ve Yoo In-Na’da pek çok kişi tarafından ana çift kadar beğenildi. Hatta bu çifti başrol olarak görmek istediler ve bunu da başardılar. Touch Your Heart dizisinde başrol olarak yer aldılar.Dizi çekimleri açısından sinematik bir görüntü sunuyor. Normalde dizilerde bunu pek görmeyiz fakat diğerlerinden ayrılmayı başarıyor. Dizide kullanılan şarkılar arasında Stay with me ve I Will Go To You Like The First Snow şarkılarını çok beğendim. Tekrar dinleyebilirsiniz.Sonuç olarak senaryo, oyuncu kimyaları, şarkıları, oyunculuk, diyaloglar vs pek çok açısından çok başarılı bir dizi olduğunu söyleyebilirim. Hala izlemeyen varsa kesinlikle tavsiye ediyoruz. Herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2016
 • Güney Kore
 • 82
 • IMDb 8.6
I Hear Your Voice
I Hear Your Voice
İnsanların düşüncelerini okuyabilen bir lise öğrencisi (Soo‑Ha Park) ile mesleğine karşı umutlarını yitirmiş bir avukatın (Young Jang Hye‑sung) arasında geçenleri konu almaktadır. Ortak geçmişe sahip bu insanları pek çok tehlike beklerken insanların masumiyetini kanıtlamaya çalışırken iş birliği yaparlar.2013 yılının mesleki drama diyebileceğimiz Kore dizilerinden biridir. Avukat, savcılar, olayların çözülmesini izlerken aynı zamanda sürükleyiciliğini korumayı başarıyor. Oyuncular arasında yaş farkı olsa da iyi bir dizi olduğunu düşünüyorum.Zorlu davalar sürecinde bazen eğlenirken bazen de insanların yaşadıkları duruma üzülebiliyorsunuz. Bu yüzden duruşma sahnelerini seveceğinizi düşünüyorum.Dizideki her oyuncu iyi performans sergiliyor. Fantastik ve romantik türde bir dizi olan I Hear Your Voice Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde tüm bölümleri izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2013
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.1
12
Doğaüstü türünde hayal gücünün sınırlarını zorlayan Asya dizileri yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.