Diziler
Come and Hug Me
Come and Hug Me
Come and Hug Me, seri katil babası gençken sevdiği kadının (Jin Ki Joo) ebeveynlerini öldüren bir dedektifin (Jang Ki Yong) karmaşık hikayesini takip ediyor.Jang Ki Yong, Yoon Na Moo/Choi Do Jin'i oynuyor. Şiddetli bir seri katilin oğlu olarak hayat onun için biraz zor olmuştur. Ve babası sevdiği kızın anne ve babasını öldürdüğünde, ömür boyu suçluluk duygusuyla baş başa kalır ve bu onun sürekli olarak olanlar için kefaret aramasına neden olur.Na Moo ise çok sakin ve sabırlı bir tavrı var, ancak duyguları gözlerinden belli oluyor. Hissettiği ıstırap, o yaş dolu gözlerde parlıyor. Sonra babası gibi olma korkularıyla baş etmesi gerekiyor. Dünya onu sürekli babasıyla karşılaştırıyor gibi görünüyor, ama gerçekten istediği gibi tam tersi olabilir mi?Bu drama, iki elin birbirine uzandığı ve çiçek açtığı, birbirini sıcak ve güvende tuttuğu tam o anı gösteriyor. Come and Hug Me izleyicilere hayatın mucizelerle dolu olmamasına rağmen, daha iyi olması için hala küçük bir umut olduğunu söylemek istiyor. Come and Hug Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 35
 • IMDb 7.9
Hapimari: Happy Marriage!
Hapimari: Happy Marriage!
Hapimari Happy Marriage, hayatı boyunca bir erkek arkadaşı olacak ne zamanı ne de fırsatı olan, çalıştığı şirketin başkanı Hokuto Mamiya ile görücü usulüyle evlenmeyi kabul eden 23 yaşındaki Chiwa Takanashi'nin etrafında dönüyor. Tanımadığı bir adama babasının borçlarını ödemek için bunu yapmak zorundadır. Chiwa, yapılan bu sözleşmenin çok da bağlayıcı olmadığına inanıyor, fakat yeni ortağı aksini düşünüyor gibi görünüyor. Bu komedi, birlikte yaşayan iki yabancının ve mutlu bir evlilik bulmalarının hikayesini anlatıyor.2016 yapımı romantik Japon dizilerinden biri olan Hapimari Happy Marriage Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Japonya
 • 35
 • IMDb 6.4
My Gear and Your Gown
My Gear and Your Gown
'My Gear and Your Gown' bir Tay BL televizyon drama dizisidir. Dizinin ilk bölümü, 2020'de WeTV & GMMTV'nin orijinal ağında 14 Eylül 2020 - 30 Kasım 2020'de gösterime girdi. Bu dizinin yönetmenliğini Siwaj Sawatmaneekul ve yapımcılığını GMMTV yapım şirketi yaptı.Dizi, WeTV tarafından GMMTV, Studio Wabi-Sabi ve TV Thunder ile birlikte 23 Haziran 2020'de başlatılan üç televizyon dizisinden biridir.Okulun akademik kulübünün eski başkanı Dr. Pai adında başarılı bir tıp öğrencisi ile aşka inanmayan ITT adında yakışıklı bir mühendislik öğrencisi arasında  yaşananları konu almaktadır.My Gear and Your Gown Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 40
 • IMDb 6.9
To Fly with You
To Fly with You
"To Fly with You", Sha Wei Qi tarafından yönetilen 2021 Çin drama dizisidir.Shen Zheng Yi (Song Zu Er) buz pateni tutkusu olan genç bir kız öğrencidir. Şampiyon bir kısa mesafe sürat patencisi olmayı hayal ediyor, ancak sporda hiç antrenman yapmadığı için, son derece zorlu sporda bir şampiyon olacaksa olması gereken yerin çoktan gerisinde olduğunu biliyor. Annesi de onun spora başlamasına şiddetle karşı çıkıyor. Böylece Shen Zheng Yi, annesine meydan okumaya ve yine de bir buz pateni kulübüne katılmaya karar verir. Kendini Zhuang Yue (Wang An Yu) adında gelecek vaat eden bir patencinin kanatları altında bulur.Zhuang Yue ile antrenman yapmak kolay değildir ve kısa yolda nasıl performans gösterileceğini öğrenmek hem fiziksel hem de zihinsel olarak yorucudur. Ancak yavaş yavaş kendine güvenini kazandıkça, hem Shen Zheng Yi hem de koçu, en üst düzeyde başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu cesarete, kararlılığa ve beceriye sahip olabileceğini anlamaya başlar. Tutkusu ayrıca Zhuang Yue'ye buz pateni pistinde kendi iblislerinin üstesinden gelmesi için ilham verir. Ve ikisi birbirleri için daha derin duygular geliştirmeye başlar. Ama ufukta önemli bir rekabet varken ve annesi hâlâ Shen Zheng Yi'nin spor planlarını bozmayı umuyorken, buz pateni zafer hayalleri gerçek olacak mı?To Fly with You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.8
I Told Sunset About You
I Told Sunset About You
I Told Sunset About You dizisinde Teh, genç yaşından beri oyuncu olmak istediğini biliyordu. Çocukluğundaki en iyi arkadaşı Oh-aew ile ikisi zaman geçirmek için giyinir ve rol yapma oyunları oynarlardı. Güçlü bir dostlukları vardı ve Oh-aew onun yerine okul oyununun başrolünü oynamasına aldırış etmedi. Arkadaşı için mutluydu, hatta rol için prova yapmasına yardım etti.Okul performansından sonra Oh-aew, oyuncu olmak istediğine karar verdi. Ancak bu Teh'i üzdü, çünkü arkadaşının ömür boyu hayalini ondan çalmaya çalıştığına inanıyordu. O anın sıcağında, aralarında incitici sözler değiş tokuş edildi. Arkadaşlıkları tartışmadan sonra hızla dağıldı ve ikisi birbirleriyle konuşmayı reddetti.Yıllar sonra hem Teh hem de Oh-aew prestijli bir üniversitede okumak için aynı oyunculuk programına başvurdu. Ortak arkadaş grupları aracılığıyla tekrar bir araya geldiklerinde Teh ve Oh-aew arasındaki gerilim yüksekti.Oh-aew çocukluk arkadaşını affetmesine rağmen, çevresinde oldukça temkinli davrandı. Güvenini geri kazanmak ve bozulan dostluklarını yeniden kurmak için çok çabalaması gerektiğini biliyordu. Zamanla, ikisi tekrar yakınlaşmaya başladı, ancak karışıma romantik duygular atıldığında sadece bir arkadaşlıktan daha fazlasını yeniden alevlendirebilirler.I Told Sunset About You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 79
 • IMDb 9.0
Shopping King Louie
Shopping King Louie
Lüks bir hayat süren uçsuz bucaksız bir iş imparatorluğunun genç ve yakışıklı varisi Louis, hafızasını kaybetmesine neden olan bir trafik kazası sonucu evsiz kalır. Gerçek kimliğini öğrenene kadar ona bakmayı kabul eden meleksi bir kızla tanışır. Evsiz Louis'e doğru miktarda harcamayı öğretmeye çalışır, ancak hafızasını kaybetmeden önce gerçek kimliğini asla bilemediği için harcama alışkanlıklarına şaşırır.Romantik ve yaşam türünde 2016 Kore dizilerinden biri olan Shopping King Louie Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.5
She Was Pretty
She Was Pretty
She Was Pretty Kore dizisinde bir zamanlar popüler bir kız olan Hye Jin, çocukluğunda sahip olduğu mükemmel özelliklerini kaybederek çillere ve kıvırcık saçlara dönüştü. Eskiden tombul ve korkak olan Sung Joon, başarılı ve mükemmel görünümlü bir adama dönüştü. Her şeye sahip gibi görünen Ha Ri, seksilikten yoksundur. Shin Hyuk, saklayacak bir şeyi olan, yetersiz mizaha sahip bir adamdır. Hye Jin ve Sung Joon çocukluklarında birbirlerine aşık olmuşlardı ama o ve ailesi farklı eyaletlere taşındı. Uzun yıllar geçtikten sonra, Sung Joon, Hye Jin hala işsizken bir moda dergisi baş editörü olarak Kore'ye geri döndü. Döndükten sonra Hye Jin ile karşılaşmak istiyor.She Was Pretty Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.7
Who Are You: School 2015
Who Are You: School 2015
Lee Eun Bi (Kim So Hyun), Tongyeong'daki Love's House yetimhanesinde yaşıyor ve genç sakinler ona bir anne figürü olarak bakıyor. Okulda arkadaşsız olduğunu ve Kang So Young (Jo Soo Hyang) tarafından yönetilen bir grup kötü kız tarafından acımasızca zorbalığa uğradığını bilmiyorlar, bu sırada öğretmenler görmezden geliyor.Öte yandan Go Eun Byul (Kim So Hyun), Seul'ün Gangnam Bölgesi'ndeki en prestijli özel lise olan Segang Lisesi'nin en popüler kızıdır. Eun Byul'un en iyi arkadaşları Cha Song Joo (Kim Hee Jung) ve Lee Shi Jin (Lee Cho Hee) ve okulun yıldız yüzücüsü Han Yi Ahn (Nam Joo Hyuk) ile ortak bir çekiciliği paylaşıyor. Ancak Eun Byul'un, Jung Soo In adlı bir kızı içeren bir sır da dahil olmak üzere sırları vardır.Eun Bi ve Eun Byul tamamen birbirine benziyor, ancak yalnızca Eun Byul diğerinin varlığından haberdar.Bir gün, Tongyeong'a okul gezisinde Eun Byul gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Aynı zamanda, Eun Bi haksız yere okuldan atılır ve Segang'a transfer olur. Yaralı ve hafızasını kaybetmiş Eun Bi, ikizi Eun Byul ile karıştırılır ve Segang'ın sakladığı sırlardan habersiz, onun kendinden tamamen farklı hayatını yaşamaya başlar.Who Are You: School 2015 Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.7
Heartbeat Love
Heartbeat Love
Drama, son derece rasyonel bir fizikçi, soğuk kalpli bir kişilik ve Mary Sue adında bir kızın aşk hikayesini bir rüya çizgi romanında anlatıyor. Heartbeat Love, Xinghua Üniversitesi'ne gidecek olan Bai Su Ji’nin yaşadıklarına odaklanıyor. Bir uçakta zengin ve ünlü An Yu Feng ile karşılaştıktan sonra, onu bir hırsız olarak yanlış anladı ve An Yu Feng'i bir hazine gibi göründüğü bileziği kurtarması için kandırdı. Su Ji, okula girdikten sonra, Xinghua Üniversitesi'ndeki erkek öğrenci kıtlığı nedeniyle, yüzlerce kız aracılığıyla en çirkin erkeklerin bile moda olduğunu fark etti. Bu nedenle, Bai Su ji, popülerlik durumunu değiştirmek için 'Küçük Beyaz Kalp Atma Kulübü'nü kurmaya karar verdi.2021 romantik Çin dizilerinden Heartbeat Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! 
 • 2021
 • Çin
 • 11
 • IMDb 7.5
Some Day or One Day
Some Day or One Day
"Some Day or One Day", Huang Tian Ren tarafından yönetilen 2019 Tayvanlı bir drama dizisidir.Yıl 2019. Huang Yu Xuan (Alice Ke) adlı 27 yaşındaki bir kadın, hayatının aşkı için can atıyor, uzun süredir erkek arkadaşı Wang Quan Sheng (Greg Han), sürekli sosyal medya sayfalarını kontrol ediyor ve umutsuzca onu arıyor.Ama bir gece, Huang Yu Xuan'a araba çarpar. Bilinci yerine gelir ve Wang Quan Sheng olduğuna inandığı bir adamın hastane yatağının yanında oturduğunu görür. Sonunda sevgili Wang Quan Sheng ile yeniden bir araya geldiğine inanıyor! Ama çok büyük bir bükülme var.Artık 27 yaşında bir kadın olmadığını, Chen Yan Ru adında bir lise öğrencisi olduğunu öğrenir. Yıl şimdi 1998. Ve yatağının yanındaki adam sonuçta onun erkek arkadaşı değil, Li Zi Wei adında bir okul arkadaşı.Geçmiş gibi görünen şeylere hapsolmuş, başka birinin hayatını yaşıyor, sonunda Huang Yu Xuan'ı hastaneye düşüren trafik "kazasının" bir kaza olmayabileceğini fark ediyor.Ve Chen Yan Ru'nun hastaneye kaldırılma nedenleri de gizemle örtülüdür.Bu arada, Li Zi Wei, en yakın arkadaşı Mo Jun Jie'nin (Patrick Shih) Chen Yan Ru'ya yıllardır aşık olduğunu bilmesine rağmen, eskiden Chen Yan Ru olan kadına garip bir şekilde çekildiğini fark eder.Gerçek aşk, görünüşte aşılmaz bir zaman boşluğunu kapatmanın bir yolunu bulabilir mi? Ve Huang Yu Xuan'a araba çarptığı o vahim gecede gerçekten ne oldu?Some Day or One Day Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Tayvan
 • 72
 • IMDb 8.6
Love is Phantom
Love is Phantom
Kako Mitsuki'nin “Love Phantom” adlı mangasından uyarlanan “Love is Phantom”, Osamu Minorikawa tarafından yönetilen 2021 romantik bir dramadır.Genç ve biraz saf olan Momoko Hirasawa (Sakurako Konishi), yaşıtlarının çoğuna çok benziyor. Üst düzey bir otel kafesinde çalışkan bir çalışan olan Momoko, günlerini başkalarına hizmet ederek ve geceleri evde tek başına geçirir. Kesinlikle hiçbir flört deneyimi ve sıfır beklenti ile Momoko, herkesin her zaman bahsettiği "özel birini" bir gün bulup bulamayacağını merak ediyor. Umudunu kaybetmenin eşiğindeyken, otelin çatı katındaki gözlemevinde yakışıklı bir yabancıyla sıcak bir karşılaşma her şeyi değiştirir.O tutku anını unutamayan Momoko, gizemli yabancısının kimliğini ortaya çıkarmaya kararlıdır. Onu iş yerinde fark eden Momoko'nun, oteldeki üst düzey çalışanlardan biri olan Kei Hase'den (Renn Kiriyama) başkası olmadığını öğrenmesi uzun sürmez. Kendi liginden çok uzak olduğuna ikna olan Momoko, onu unutmaya çalışır, ancak o kader akşamı paylaştıkları öpücükler unutulmayı reddeder. Kei'ye yaklaşan Momoko, kafasındaki sayısız soruya bir tür cevap bulmaya çalışır, ancak yaptığı her girişim soğuk bir kayıtsızlıkla karşılanır.Kafası karışan Momoko, Kei'yi bir kez daha bırakmaya çalışır ama o ne kadar çok denerse, kader onları bir o kadar bir araya getirir. Zaman Momoko'nun Kei'nin soğuk dış görünüşünü kırmasına yardım edecek mi yoksa çatıdaki öpüşmeleri onu sonsuza dek musallat edecek bir hayalete mi dönüşecek?Love is Phantom Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Japonya
 • 24
 • IMDb 6.7
My Roommate is a Gumiho
My Roommate is a Gumiho
My Roommate is a Gumiho, 999 yaşındaki gumiho Shin Woo Yeo'nun (Jang Ki Yong) ortaya çıkmasıyla başlıyor. Şu anda, Woo Yeo havalı bir profesöre dönüşmüştür.Bir gumiho sadece 999 yaşına gelene kadar yaşayabilir. Ondan sonra bir insana dönüşmesi gerekir, yoksa gerçekten kötü bir ruh olur.Woo Yeo, tanıştığı insanın çok fazla enerjisini bir gumiho boncukta toplayarak her zaman bir insana dönüşme kuralına uyar. Zamanı gelince insana dönüşecekti.Lee Dam (Hyeri) ile olan hikayesi, bir kazada ilk karşılaştıklarında başladı. Bir üniversite öğrencisi olarak, zamanını sık sık sarhoş olarak eğlenerek geçirir.Bir gün sarhoş arkadaşı Do Jae Jin'i (Kim Do Wan) eve geri getirmek zorunda kaldı.Ne yazık ki Jae Jin, Woo Yeo'nun pahalı arabasıyla bir hata yaptı. Woo Yeo'dan özür diledikten sonra Jae Jin'in ayakta durmasına yardım etmeye çalıştı ve sonunda düştü.Dam yola düşmeden önce Woo Yeo onu yakaladı ve Woo Yeo'nun boncuklarından biri Dam'ın ağzına girdi. İstemeden yuttu ve bu ikisi için de en büyük problemdi.Vücudunda boncuk olan bir insan, boncuk kişiyi ezmeden önce ancak bir yıl hayatta kalabilirdi. Sadece bu da değil, Dam'ın boncuğu yutan durumu, Woo Yeo'nun insan olamamasına neden olabilir.İkisinin de benzer bir durumu olduğu için Woo Yeo, en azından bir çözüm bulana kadar birlikte yaşamalarını önerdi.Romantik ve fantastik dizilerden My Roommate is a Gumiho Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.9
Where Your Eyes Linger
Where Your Eyes Linger
“Where Your Eyes Linger”, Hwang Da Seul tarafından yönetilen 2020 Güney Kore drama dizisidir.Han Tae Joo (Han Gi Chan) 18 yaşında bir lise öğrencisidir ve bir aile şirketi olan TB Grubunun tek varisidir. Sıkı ebeveynleri onu günde 24 saat gözetim altında tutuyor ve biraz özgürlüğün tadını çıkarmasına izin verme konusundaki isteksizliklerinden hem sıkılmış hem de baskı altında hissediyor.En yakın arkadaşı aynı zamanda resmi olmayan korumasıdır – Gang Gook (Jang Eui Soo) adlı 18 yaşındaki başka bir erkek öğrenci. Gang Gook, güçlü bir fiziği ve saçma sapan bir tavrı olan sert bir adamdır.Ancak iki genç adam yaşlandıkça, arkadaşlıklarının belki başka bir boyutu olup olmadığını merak etmeye başlarlar.Hye Mi (Choi Gyu Ri) adlı dışa dönük bir kız öğrenci liselerine transfer edildiğinde, istemeden iki çocukluk arkadaşı arasındaki romantik gerilimi, Gang Gook ile bir randevuya giderek artırır. Han Tae Joo'yu sinirlendirir ve uzun süre ortalığı karıştırır.Arzularına göre mi hareket edecekler yoksa Han Tae Joo ve Gang Gook'un arkadaşlığı platonik mi kalacak?Where Your Eyes Linger Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon farkıyla tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2020
 • Güney Kore
 • 10
 • IMDb 7.9
Good Bye, My Princess
Good Bye, My Princess
"Good Bye, My Princess", en çok satan yazar Fei Wo Si Cun'un "Doğu Sarayı" romanına dayanan 2019 Çin drama dizisidir. Yönetmenliğini Li Muge yaptı.Xiao Feng (Peng Xiao Ran), Batı Liang Krallığı'nın çok sevilen prensesidir. Ancak krallığı tehlikede ve komşu Li Hanedanlığı ile topyekün bir savaşın eşiğinde.Bu arada, Li bölgesinde, en genç Li prensi Li Cheng Yin (Chen Xing Xu), önemli Batılı Liang figürlerine suikast düzenlemek ve Xiao Feng'in kalbini çalmak için ölümcül bir göreve gönderilir. Prenses, ölümcül arayışından habersiz olan Li Cheng Yin'e aşık olur.Li Cheng Yin, Xiao Feng'in büyükbabası olan Batılı Liang hükümdarını öldürerek görevine devam ediyor - bu süreçte Xiao Feng'e aşık olmasına rağmen annesini intihara ve babasını delirmeye itiyor.Ailesine olanlardan Li Cheng Yin'in sorumlu olduğunu keşfettikten sonra, dehşete düşmüş Xiao Feng, duygularından kaçmak için büyülü Unutkanlık Nehri'ne atlar. Perişan Li Cheng Yin onu takip eder. İkisinin de hafızası birbirinden silinmiştir.Şimdi, barış için yeni bir teklifte, Xiao Feng, yeni veliaht prens Li Cheng Yin ile evlenmek için göz korkutucu Doğu Sarayı olan Li'nin kalesine seyahat etmelidir.Xiao Feng, sevgili vatanından uzakta yeni tehditler ortaya çıkarken güvende kalacak mı? Li Cheng Yin'e olan sevgisi sonsuza kadar gitti mi? Yoksa klanlar arası siyasetin acımasız dünyası prenses için çok mu fazla şey kanıtlayacak?Good Bye, My Princess Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon farkıyla izleyebilirsiniz. 
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.