Gizem
Lover or Stranger
Lover or Stranger
"Lover or Stranger", Huang Tien Jen tarafından yönetilen 2021 Çin drama dizisidir.Luo Qiang Yi (Victoria Song), dünyayı ayaklarınızın altına almış gibi görünen çok yetenekli genç bir kemancıdır. Klasik müzik sahnesinde dalgalar yaratmak üzeredir ve nişanlısı zengin girişimci Huo You Ze (Ou Hao) ile evlenmek üzeredir. Ancak kaderci bir günün olayları tüm bu planları paramparça eder. Ani bir sağanak ve ardından gelen heyelandan sonra hastaneye götürülür. Yaraları onda ciddi bir hafıza kaybı yaratıyor.Neler olduğunu anlamaya çalışırken, tıpatıp kendisine benzeyen gizemli bir görsel ikizin ortaya çıktığını ve kimliğini çalmaya çalıştığını fark eder - ve bu yüzden hakkı olduğuna inandığı her şeyi almak ister. Huo You Ze'nin işleri ve gerçek niyetleri tam bir muamma. Luo Qian Yi, bu garip ve potansiyel olarak ölümcül aldatma ağının neyle ilgili olduğunu öğrenebilecek mi?
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Ultimate Note
Ultimate Note
Ultimate Note, Genting Tapınağı olayından sonra bir dizi hikaye anlatıyor. Wu Xie, üçüncü amcasından Xisha Deniz Yatağının gizli sırlarını öğrenir. Savaşan Devletler Dönemi ve Eski Dokuz Okullar arasındaki sıkıntılardan sonra, Zhang Qi Ling'den iki video kaseti ve onun getirdiği gizemleri alır.Aslen sadece üçüncü amcanın deneyimiyle ilgilenen Wu Xie, maceradan döner ve gizemli bir video kaset alır. Bir komploya dahil olduğunu keşfeder.Tek başına Golmud Sanatoryumu'nu keşfediyor ve Zhang Qi Ling ve diğerleriyle karşılaşıyor ve birlikte seyahat etmek için altı kişilik bir ekip oluşturuyor.Batı'nın Kraliçe Annesinin Sarayı'nda yanlışlıkla gizemli bir göktaşı bulunur. Aynı anda üçüncü amcanın aniden ortadan kaybolacağını ve Zhang Qi Ling'in hafızasını kaybedeceğini kim bilebilirdi.Zhang Qi Ling'in hafızasını geri kazanmasına yardımcı olmak için herkes Zhang ailesinin eski binasının anahtar olduğunu keşfeder ve bulur, ancak Qiu De Kao'nun müdahalesi nedeniyle buna son veremezler.Bayan Huo aniden dokuz kapılı operasyonu tekrarlamak için Wu Xie ve diğerleriyle güçlerini birleştirmek için öne çıkıyor ve bir kez daha gerçeği aramak için Zhangjia Antik Binasına gidiyor. Eylem sırasında beklenmedik bir kaza meydana gelir ve herkesin başı derde girer.Şimdiye kadar, gizem çözülmedi ve tüm tarafların güçleri dengede değil. Wu Xie bir maske takmaya ve işleri düzeltmek için üçüncü amca gibi davranmaya zorlanır. Ultimate Note Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
My Roommate is a Detective
My Roommate is a Detective
My Roommate is a Detective, ana oyuncu kadrosunda Hu Yi Tian, Leon Zhang ve Shane Yan'ın yer aldığı 2020 Çin yapımı bir suç-gerilim dramasıdır. Cumhuriyet döneminde, farklı geçmişlere ve kişiliklere sahip üç kişi, toplumu korumak için problem çözme becerilerine güvenerek, sıkıntılı zamanlarda adalet duygularını korur.Zengin bir aileden gelen Lu Yao (Hu Yitian), İngiltere'de yurtdışında eğitim gördükten sonra Çin'e döndü. Yüksek IQ'su ve istisnai akıl yürütme becerileri nedeniyle, Baş Müfettiş Qiao Chusheng (Leon Zhang) tarafından büroya danışman olarak katılması için işe alınır. İki adamın yolları dürüst ve tutkulu kadın muhabir Bai Youning (Shane Xiao) ile kesişir ve garip ve sarsıcı cinayet gizemlerini çözme konusunda uzmanlaşmış küçük bir dedektif ekibi oluştururlar. My Roommate is a Detective Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.2
Payu Sai
Payu Sai
Payu Sai 2021 yapımı aksiyon, gizem ve romantik türünde bir Tayland dizisidir. Dizide Phunara Golf Kulübü'nün ikinci varisi Nares, üvey kardeşi Narin ortadan kaybolduğu için acilen Tayland'a dönmek zorunda kalır. Unutulmaz ilk aşkı olan kardeşinin özel asistanı Sai ile karşılaşır. Kardeşinin gizemli şekilde ortadan kayboluşunu çözmek için birlikte bir yolculuğa çıkarlar.14 bölümden oluşan Payu Sai Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Tayland
 • 90
 • IMDb 7.8
No Boundary
No Boundary
No Boundary, yazar Wei Yu'nun “Kaifeng Zhiguai” adlı romanından uyarlanmıştır. Vakaları çözmek ve aşık olmak için işbirliği yapan tanrıça Duan Mu Cui ve soğuk yüzlü general Zhan Yan'ın hikayesini konu almaktadır.Büyük Song Hanedanlığı döneminde Bao Long Tu, Kaifeng Konağı'nda kaldı. Yeni "Bao Qing Tian" olarak, Duan Mu Cui yeryüzüne iner ve canavarların sınırı geçmesini engellemeyi amaçlayan "Xi Hua Liu" mezhebini kurar.Dördüncü Kademe koruyucusu Zhan Zhao'ya Bao Zheng tarafından Duan Mu Cui ile "gerekeni değiş tokuş etmesi" emredildi. O zamandan beri, jianghu çalkantılı oldu ve birçok hayalet ve gölge hikayesi ortaya çıktı. No Boundary Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Flipped
Flipped
Yakışıklı CEO Qi Kun (Gao Han Yu) büyülü bir aileden geliyor ve ışınlanmanın gizli gücüne sahip. Kız kardeşi Qi Tian (Lin Yu Rou) ise geleceği görebilir. Hastanedeyken, Qi Tian, erkek kardeşinin bir ressama aşık olacağına dair bir önseziye sahiptir. Aynı gün, Qi Kun kendini bir binaya ışınlar. Tesadüfen, orada yeni bir duvar resmi boyanıyor ve yanlışlıkla ressam Shuang Shuang'ın (Charlene Chen) dudaklarının önüne ışınlanıyor. Bu soğuk CEO, her zaman aradığı romantizmi bulmuş olabilir mi? "Flipped" 2018 Çin dizilerinden biridir. Türkçe altyazılı olarak tüm bölümleri yüksek kalitede izleyebilirsiniz.
 • 2018
 • Çin
 • 30
 • IMDb 6.8
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter, Rarapee adında güçlü ve bilge bir kadının hikayesidir. Kocasını çok seviyordu ama adam hamileliği sırasında ayrılınca hayatını bekar bir anne olarak sürdürmeye karar verdi. Büyürken, oğul babasının sorumsuz olduğunu yanlış anlamasından nefret etti ve onları geride bıraktı. Ancak Rarapee kocasından asla nefret etmedi, bunun yerine kocasının bir gün geri döneceğine kesinlikle inanıyor. Yıllar sonra dileği beklenmedik bir şekilde gerçekleşti. Kocası, sadece 24 yaşında ve temelde oğlu kadar yaşlı olan Thing adında genç ve yakışıklı bir adam olarak yeniden doğdu. Karşılaştıklarında aşk farklı yaşlarda başlar. Şey daha sonra önceki hayatını keşfedebilir mi? Aşk yolculukları boyunca zorluklarla yüzleşmek zorundalar mı? Kor Kerd Mai Klai Klai Ter tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 100
 • IMDb 7.6
Hello Monster
Hello Monster
Hello Monster dizisinde bir seri katil, hepsi benzer görünüme sahip kadınlara saldırdığında, polis departmanının Özel Suç Araştırma Ekibi şaşkına döner.Seçkin bir dedektif olan Cha Ji An (Jang Nara) ve meslektaşları en son suç mahallini değerlendirirken, gizemli Lee Hyun (Seo In Guk) ortaya çıkar ve anında katilin ticari marka özelliklerini değerlendirir.Hyun, kendisini Amerika Birleşik Devletleri'nden olay mahalline getiren isimsiz bir e-posta alan, suç psikolojisi diplomasına sahip dahi bir suç profili uzmanıdır. Seri katil, arkasında bıraktığı ipuçlarıyla Hyun'a kişisel bir mesaj gönderiyor gibi görünüyor ve Hyun, babasını öldüren ve küçük oğlunun ortadan kaybolmasından sorumlu olan, çocukluğundan kaçan bir suçlu "canavar" ile ilgili olup olmadığını merak ediyor. abi.Ji An, Hyun'u çocukluğundan beri tanıyor ve onun çocukluk aşkını tekrar görmekten çok mutlu ama Hyun onu hatırlamıyor gibi görünüyor. Seri katili yakalamak için hiçbir ipucu bulamayan Ji An ve meslektaşları, Hyun'dan yardım ister. Hyun ve Ji An davayı çözüp geçmişlerine cevap bulabilecek mi?“I Remember You” No Sang Hoon tarafından yönetilen 2015 Güney Kore drama dizisidir.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.8
Love Like White Jade
Love Like White Jade
Love Like White Jade, Langya Köşkü'nden Shui Wu Xia ve genç usta Jiang Bai Yu arasında bir kostüm dönemi romantizm dramasıdır.Langya Köşkü'nün altın madalyalı hizmetçisi Shui Wu Xia, Jiang Mansion tarafından genç usta Jiang Bai Yu'ya edebiyat ve dövüş sanatlarını öğrenmesi ve memur olması için yardım etmesi için işe alındı.Kibirli Shui Wu Xia ve donuk Jiang Bai Yu birbirleriyle uyumsuzdur, ancak ikisi sırlarını birbirlerine ifşa eder. Shui Wu Xia kayıp kardeşini ararken, Jiang Bai Yu babasının ölümünün arkasındaki gerçek nedeni araştırır. Kader iki genci bir araya getirir.Jiang Bai Yu züppe alışkanlıklarını değiştirir değiştirmez, Shui Wu Xia da onun samimi ve cesur kalbini görmeye başlar. Sonunda gerçek ortaya çıkıyor. Shui Wu Xia'nın erkek kardeşinin hapsedilmesinin ve Jiang Bai Yu'nun babasının öldürülmesinin arkasındaki suçlu, amcası Jiang Hu'dur.Tehlike altında, Shui Wu Xia ve Jiang Bai Yu, Jiang Hu'nun komplosunu halka ifşa etmek ve Jiangzhou halkını barışa döndürmek için kararlı bir şekilde öne çıkıyor.İkisi de bir dizi iniş çıkışlar yaşadıktan sonra birbirlerine değer vermeye başlar. 2021 Çin yapımı Love Like White Jade Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Leh Game Rak
Leh Game Rak
Leh Game Rak dizisi Nisha (Esther Supreeleela tarafından oynanan) adında yetim bir kızdan bahsediyor. Bir zamanlar kader, kendisini bir kazada ölen oğlu olarak zengin bir Trilogy ailesinin (Trakarn Punthumlerdrujee tarafından oynanan) varisi olarak gizlemeye karar vermesini gerektiriyor, yani Nicha, yetimhaneye yardım etmeye devam etmeleri şartıyla teklifi kabul etti. Nicha büyümüştü. Daha sonra şirketi yönetmek için yurt dışına gönderildi ve nihayet 20 yıl sonra aile şirketi yöneticisi olarak geri döndü. O da Ice gibi kişiliğini değiştirdi. Öte yandan Akkee (Son Yuke Songpaisan), aynı yetimhaneden Nicha'nın bir arkadaşıdır. Ayrıca annesini öldüren kişi şimdi onu öldürmenin peşinde olduğu için kimlik adını Thunder olarak değiştirdi. Akkee de aynı bursu Trilogy ailesinden aldı. 2020 yılı Tayland dizilerinden biri olan Leh Game Rak Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler.
 • 2020
 • Tayland
 • 50
 • IMDb 7.4
Rahut Rissaya
Rahut Rissaya
Milyarder bir ailenin varisi, ebeveynleri dahil her şeyini kaybettiğinde tüm mal varlığını teyzesine ve kızına kaptırdı. Teyzesinin nişanlısı olan bir girişimcinin kızının oyununda piyon haline gelmesiyle intikamı başlar. Babasının kötülüklerini gösteren gizli bir belgeyi onu zorlamak/baskı yapmak için kullanır. Ancak yakınlıkları aşka dönüşür. Aşkındaki değeri görmeden ve affetmeyi öğrenmeden önce neredeyse çok geçti. 2020 yapımı intikam temalı romantik Tayland dizilerinden biri olan Rahut Rissaya Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Tayland
 • 85
 • IMDb 7.2
The Imperial Coroner
The Imperial Coroner
The Imperial Coroner, Qing Xian Ya Tou'nun bir romanına dayanan ve Lou Jian tarafından yönetilen 2021 drama dizisidir. Geç Tang Hanedanlığı Çin'inde Chu Chu (Su Xiao Tong), uzun bir adli tabipten gelen genç bir kadındır. İmparatorluk Sarayı'na bir randevu kazanarak ülkedeki en önde gelen adli tabip olmayı hayal ediyor. Ancak bunu yapabilmek için önce bir sınavı geçmek ve değerini kanıtlamak için Tang'ın başkenti Chang'an'a gitmesi gerektiğini biliyor. Başkentteyken, bir imparatorluk prensi ve tomurcuklanan bir dedektif olan Xiao Jin Yu (Wang Zi Qi) ile tanışır.İki genç, birbirleri için değerli olabileceklerini fark ederler: Chu Chu'nun hızlı zekası, Xiao Jin Yu'nun bir dizi zor vakayı çözmesine yardımcı olabilirken, birlikte ele aldıkları gizemleri çözerek profilini yükseltmeyi umabilir. Yirmi yıllık bir sırrın temeline inmek için güçlerini birleştirdiklerinde, davayı çözmenin her ikisinin de hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olabileceğini fark ederler. Ancak soruşturmaları onları Xiao Jin Yu'nun ailesiyle ilgili anlatılmamış sırlar olabileceğinden şüphelenirken, yüksek rütbeli memurlar dolambaçlı planlar kurarlar ve ikili, ortaklıklarının sonunda romantik bir dönüş yapıp yapamayacağını merak etmeye başlar. The Imperial Coroner Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.8
Word of Honor
Word of Honor
Word of Honor dizisinde İmparatorluk ailesini korumakla görevli seçkin bir birimin lideri olarak, Zhou Zi Shu (Zhang Zhe Han) hafife alınacak bir adam değildi. Çok saygı duyulan büyük onurlu bir adam, kraliyet ailesine en büyük sadakatle hizmet etti ve buna göre ödüllendirildi. Hayatı dışarıdan ne kadar çekici görünse de gerçekte Zi Shu'nun istediği hayat bu değildi. Kendi içinde huzursuz olan Zi Shu, sonunda kendi hayallerinin peşinden gitmek için görevinden ayrılmaya karar verir.Geçmişi geride bırakan Zi Shu, yeniden başlamaya kararlıdır, ancak en iyi planlar bile kader tarafından engellenebilir. Dünyayı görmek için yola çıktıktan kısa bir süre sonra, Zi Shu kendini dövüş sanatları dünyasını sarsan bir komplonun içinde bulur. Aynı zamanda, ailesinin intikamını almak için bir arayış içinde olan Ghost Valley'den gizemli bir dövüş sanatçısı olan Wen Ke Xing (Gong Jun) ile tanışır. Kaderin bir araya getirdiği ikisi, sahibine dövüş sanatları dünyası üzerinde nihai güç verdiği söylenen efsanevi bir hazineye onları daha da yaklaştıran bir dizi macerayı paylaşırken hızlı arkadaş olurlar.Komplolara ve hazine avına karışan Zi Shu ve Ke Xing, kendilerini tarihin akışını sonsuza kadar değiştirebilecek kadar epik bir maceranın içinde bulurlar.Priest'in "Faraway Wanders" adlı romanından uyarlanan "Word of Honor", Gary Sing ve Jones Ma tarafından yönetilen 2021 macera fantezi dramasıdır.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 9.1
The Night of the Comet
The Night of the Comet
The Night of the Comet, 13 Şubat 2019 - 7 Mart 2019 tarihleri arasında Mango TV'de yayınlanan romantizm ve fantezi türünde Çin dizisidir.Bir tünelde trafik kazası geçirdikten sonra paralel bir evrene gelen popüler bir sanatçının aşk hikayesini anlatıyor. Sonunda kendi dünyasında yazar olarak çalışan bu kadın muhabirle tanışana kadar her şey normaldir. Jason Fu'nun canlandırdığı Cheng Hao adlı süperstar figürü, adını gizleyen bir internet romancısı figürü olan Lu Hong Jian'ın (Jason Fu) başka bir paralel evreninden bir alter ego ile kimlik ve kimlik alışverişinde bulundu. Cheng Hao için deli olan bir hayran figüründen başkası olmayan Lin Xiao Xiao (Mengjia Tang) adlı bir gazeteciyle tanışır. Eşsiz aşk hikayeleri nasıl bitiyor? İkisi birleşecek mi? 2 sezondan oluşan The Night of the Comet Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 25
 • IMDb 7.0
Sürükleyici anlatımı ile sonunda ne olacağını kestiremediğimiz gizem konulu Asya dizilerini Dizifon adresinde online izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.