Gizem
Jiu Liu Overlord
Jiu Liu Overlord
Jiu Liu Overlord Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin dizisi, düşük rütbeli bir tarikatın lideri Long Ao Yi ile Li Qing arasındaki aşk hikayesini anlatıyor. Tang Hanedanlığı'nın sonlarında, başkentteki hareketli bir restoranda iş adamı Li Qing Liu, ipek fabrikasının altın ipek giysilerini sergiliyor. Restoranın dışında Dragon Bamboo Sect'in tarikat lideri Long Ao Yi ile insanları ezen Snake çetesi arasında bir ölüm kalım oyunu var. Li Qing Liu ve Long Ao Yi buluşur ve altın ipliğin ortadan kaybolmasının ardındaki gizemi çözmek için birlikte çalışmak zorundadır. Li Qing Liu, Long Ao Yi yüzünden halk hakkındaki yanlış anlamalarını siler ve Li Qing Liu'dan iş yapmanın yolunu öğrenir. Beklenmedik bir şekilde, vurguncuların çerçevelenmesi sivillerin yerinden edilmesine yol açar. İş dünyasının bir temsilcisi olarak Li Qing Liu ön plana çıkarılır ve prens kimliği ortaya çıkar. Long Ao Yi ve birçok sivili korumak için Li Qing Liu saraya girer. Daha sonra, Long Ao Yi halkın intikamını almaya karar verir ve komployu ortaya çıkarmak için sarayda ona katılır. Sonunda, vurguncular ve hain planlar başarısız olur. İkisinin çabaları sayesinde, başkentteki üst sınıf insanlar ve siviller barış içinde bir arada yaşıyor ve birlikte refaha kavuşuyor. İkisi de aşık olur. Jiu Liu Overlord dizisinin tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
My Amazing Boyfriend
My Amazing Boyfriend
My Amazing Boyfriend Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Kaderleri tarihte ne kadar geriye gidiyor? Xue Ling Qiao (Kim Tae Hwan), 500 yıldır Dünya'yı dolaşan ancak son 100 yıldır derin bir uykuya hapsolmuş süper güçlere sahip mutant bir adamdır. Aktris Tian Jing Zhi (Wu Qian) bir araba kazası geçirdiğinde, Ling Qiao uyku tuzağından kurtulur. Güçlerini yaralarını iyileştirmek ve onu hayata döndürmek için kullanır. Gidecek başka yeri olmayan Ling Qiao, dairesinde Jing Zhi ile aynı odada kalmaya zorlar ve mükemmel bir A listesindeki yıldızın gölgesi altında bir oyuncu olmaya çalıştığı çılgın dünyasına kendini kaptırır. Daha iyi bir ilişki için didişirken, kaderlerinin yüzyıllara yayılan bir komployla karıştığını öğrenince şok olurlar! “My Amazing Boyfriend” Deng Ke tarafından yönetilen 2016 Çin drama dizisidir. 2 sezondan oluşan bu fantastik romantik dizinin tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Legend of Fei
Legend of Fei
Legend of Fei Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon farkıyla sizlerle! Priest'in aynı adlı romanından uyarlanan Çin draması, Zhou Fei'nin büyümesini ve efsanevi kılıç ustası hikayesini konu alıyor. Yıllar önce bir kaos vardı ve kuşak kahramanı Li Zheng'e haydut olması emredildi. O zamandan beri kırk sekiz köy olmuştur. Li Zheng hastalıktan öldükten sonra, ünlü jianghu mezhepleri de birbiri ardına kaybeder. Li Zheng'in kızı Li Jin Rong, liderliği devralır ve Zhou Yi Tang ile evlenir. Zhou ailesi kızlar tarafından yönetiliyor. ama Zhou Fei'nin doğduğu dönemde jianghu düşüştedir. Yaşlıların görkemi ve ruhu, Li Zheng'in ölümünden sonra yavaş yavaş kaybolur. Zhou Fei, on üç yaşındayken evden kaçar ve Mojiang'da neredeyse ölür. Ama Lord Duan'dan Xie Yun tarafından kurtarılır ve iyi bir ilişki kurar. Üç yıl sonra, iki asi genç Huojiapu'da tekrar buluşurlar ve yıllar önce dünyayı gizleyen her türden ustanın ortaya çıkmasına neden olur. Aynı zamanda Cao Zei yönetimindeki Büyük Kepçe'nin yedi ustası tarafından kovalanırlar ve iki gencin çalkantılı bir komploya düşmesine neden olur. Zhou Fei, jianghu'yu sarsmak için "kar kırma bıçağı" tekniğini kullanır ve dünyada kendine bir isim yapar. Legend of Fei tüm bölümleri sitemizde bulabilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
The Blooms at Ruyi Pavilion
The Blooms at Ruyi Pavilion
The Blooms at Ruyi Pavilion Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Çin draması Jinjiang Nu Pinxiao'nun “The Road to Beloved” adlı romanından uyarlanmıştır. Jiaren. Rüyalarında olacakları görme yeteneğine sahip olan ve kendine güvenmeye, kaderini kontrol etmeye kararlı olan Fu Rong'un hikayesini anlatıyor. Bir dizi yaşam değişikliği yaşadıktan sonra Su Wang'dan Xu Jin ile tanışır ve ona aşık olur. Dayu'dan Heng Jing Ling'in kızı Fu Rong, güçlü, zeki, akıllı ve hayat doludur. Bir kazada yaralandıktan ve rüyasında farklı bir hayat gördükten sonra gördükleri gerçekleşmeye başlar. Fu Rong, rüyasındaki tüm olayların gerçekleşmesinden sonra ailesini korumak için kaderini değiştirmeye kararlıdır. Fu Rong, Su Wang'dan Xu Jin'in kararnameleriyle başının belaya gireceğini görüyor. Xu Jin'den uzak durmaya çalışır ama kader ikisini daha da yakınlaştırır. Gizemli organizasyon Ruyi Pavilion'un ortaya çıkmasıyla birlikte, bir dizi olay Dayu Eyaletinde bir sis tabakası oluşturur. Bu durumla karşı karşıya kalan Fu Rong ve Xu Jin, Ruyi Pavilion'a karşı el ele verir ve her türlü zorluğa göğüs gerer. Aynı zamanda, Wang An gizlice daha büyük bir komplo kurar. Değiştirilmesi zor bir kader ve sonraki hileler karşısında, Fu Rong ve Xu Jin orijinal niyetlerine sadık kalarak bulmacayı çözebilecek ve sonunda kaderlerini değiştirebilecekler mi? Sevilen dizilerden biri olan The Blooms At Ruyi Pavilion izle ve yepyeni bir hikayeye hazır olun. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.5
Nabi, My Stepdarling
Nabi, My Stepdarling
Nabi, My Stepdarling Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Ablası ve eski menajeri Sirin esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolduktan sonra Nabi, Dubai Club'ın güzel menajeri olarak araştırmayı kendine görev edinir. Kulüp, Nabi'nin borçlu olduğu biri olarak saygı duyduğu Phichetchai'ye aittir. Phichetchai evli bir adamdır. O ve karısı Waree'nin bir oğlu var, Kawin. Ancak Phichetchai, Şirin'e çok güvendiği için Waree yanlış bir fikre kapılır ve bir ilişkileri olduğunu düşünür. Kıskançlığı, Phichetchai'ye aşık olan ve onu kendisi için isteyen Waree'nin kendi kız kardeşi Weeranat'tan başkası kışkırtmaz. Waree paranoyak bir eş olur ve bir gün gizemli bir nedenle ölür. Aynı zamanda Sirin de iz bırakmadan ortadan kaybolur. Waree'nin ölümü, tek oğlunu yurtdışında okumaktan eve getirir. Kawin şimdi annesinin ölümüyle ilgili ister kazayla ister ayrıntılı olarak gerçeği araştırıyor. Bütün yanlış anlaşılmalar çözülecek mi? Karmaşık ilişkileri nasıl sona erecek: aşkta mı yoksa acıda mı? 22 bölümden oluşan Tayland yapımı Nabi, My Stepdarling tüm bölümleri sitemizde yer almaktadır. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Tayland
 • 49
 • IMDb 8.6
You Are Me
You Are Me
You Are Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Sina engelli büyük ikiz kardeşi Siriya kılığına girer ve 2 yaşındaki yeğeni Kaosuay ile Sutharak'ın evine geri döner. Yeğeninin, ölümü üzerine kayınbiraderinin servetinden pay sahibi olduğunu öğrendi. Kayınbiraderinin vasiyeti, Kaosuay'ın servetini miras alması için karısının küçük kardeşi Athirat ile evlenmesi gerektiğini belirtir. Sina, ablasının kılığında, yeğeninin geleceği için Athirat ile evlenmeye karar verir. Önünde hangi engelin olduğu hakkında hiçbir fikri yok… Neyle karşılaşması gerektiğini ve Athirat'ın kimliğini nasıl keşfedeceğini öğrenmek için izlemeye devam edin.Khun Mae Suam Roy adıyla da bilinen ve 31 bölümden oluşan başarılı Tayland dizisinin tüm bölümlerini Dizifon farkıyla keyifle izleyebilirsiniz.
 • 2018
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 7.0
Watashitachi wa Douka Shiteiru
Watashitachi wa Douka Shiteiru
Watashitachi wa Douka Shiteiru Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Watashitachi wa Douka Shiteiru, gizem ve romantizm türünde bir Japon dizisidir. Hikaye, Kougetsu An adında uzun süredir devam eden geleneksel şeker dükkanı (Okashi お 菓子) hakkındadır. Kızı Hanaoka Nao ile yaşayan Okada Yuriko dükkanda kalıcı olarak yaşıyor. O sırada Nao 6 yaşındaydı. Nao, yine 6 yaşındaki Takatsuki Tsubaki ile yakın arkadaştır. Tsubaki'nin babası Kougetsu An'ın sahibidir.Ne yazık ki, bir gece Tsubaki'nin babası bıçaklanarak öldürüldüğünde ve Tsubaki, Nao'nun annesini katil olmakla suçladığında hayalleri paramparça oldu. Tsubaki, o gece Nao'nun annesine babasıyla tanık olduğunu ifade etti. Yuriko, suçlu olmamasına rağmen hapsedildi çünkü olay yerindeki delil Yuriko'nun bıçağıydı. Nao, Kougetsu An'dan atıldı ve Tsubaki'den annesini suçladığı ve onu annesinden ayırdığı için nefret ediyor.15 yıl sonra Nao ve Tsubaki, tatlı yapma yarışması olduğunda tekrar buluşur. Nao'yu tanımayan Tsubaki, Nao'nun güzel şeker kreasyonlarına ilgi duyduğu için ondan evlenmesini bile ister. Nao, Tsubaki ile evlenmeyi kabul etti. Nao'nun amacı intikam almak ve annesinin masumiyetini kanıtlamaktır. 15 yıl önce gerçekte ne olduğunu öğrenmek istedi. Nao, gerçek kimliğini Tsubaki'den gizler çünkü Tsubaki'nin onu tanımadığını bilir.Japon dizisi Watachitachi wa Douka Shiteiru, ilginç bir diziydi. İntikam, drama, sahte evlilikler, ihanet, cinayet, sağlık sorunları, yangın, tuhaf bir aile, trajik bir aşk hikayesi vardı ve liste uzayıp gidiyor.Dizinin ana odak noktası romantizm ve intikam konusudur. Romantizmin kendisi iyiydi, garip bir başlangıçtan sonra, biraz öngörülebilirdi. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Japonya
 • 60
 • IMDb 7.9
Vincenzo
Vincenzo
Vincenzo izle dizi, bir İtalyan mafya danışmanı olan Vincenzo Cassano’nun (Song Joong Ki) etrafında dönmektedir. Korece adı Park Joo-Hyung olan Vincenzo Cassano, İtalya’da mafyalara danışmalık yapan bir avukattır. Ancak, mafya grupları arasında bir savaş başlayınca Kore’ye geri döner. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır. Bu süreçte, aldığı davaları kazanmak için her şeyi yapan Avukat Hong Cha-Young (Jeon Yeo-Bin) ile iş birliği yapar.İtalyan mafyasında korkulan bir adam olan Vincenzo Cassano (Soong Joong Ki) ailede dengeler değişince Kore’ye dönmeye karar verir ya da vermek zorunda kalır. Burada, sosyal adaleti kendi yoluyla sağlamaya çalışır.Güney Kore’de başka bir avukat olan Hong Cha-Young ( Jeon Yeo-Bin ) ile tanışır. Hong Cha Young, bir davayı kazanabilmek için her şeyi yapabilecek türde bir avukattır. Vincenzo Casano, Cha Young’un bu hırslı hallerinden etkilenmiş olacak ki iş birliği yapar.Dizinin fragmanı her ne kadar gerilim ve cinayet üzerine görünse de aslında Vincenzo k-draması bir kara mizahidir.Suç, mafya, gizem her şey var. Kore dizisi izlememiş izleyiciler için bile harika bir konuya sahip bu dizi başlangıç için mükemmel olacaktır.Sonuç olarak başarılı bir dizi sizleri bekliyor. Oyunculuk, senaryo her şeyiyle muazzam kesinlikle kaçırmayın. Vincenzo Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümlerini Dizifon farkıyla tek parça ve hd kalitede izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 85
 • IMDb 8.5
Mad Dog
Mad Dog
Choi Kang Woo(Yoo Ji Tae) eski bir detektiftir ve şuan tecrübeli bir sigorta araştırmacısı olarak çalışmaktadır. Kim Min Joon(Woo Do Hwan) ise abisinin ölümünün perde arkasını bilmek isteyen birisidir. Bu iki insanın yolları kesişir.Sigorta yolsuzluklarını önleyen Mad Dog adlı bir ekibin iş sürecini izledik. Ana konu bir uçak kazası ve bununla ilgili havayolu şirketi, sigorta şirketi, o kazada eşi ve oğlunu kaybeden ekip lideri ve olayı aydınlatmaya çalışan pilotun erkek kardeşinin de içinde bulunduğu kişilerin yaşadıklarıydı. Dizide cinayet vardı, aşk vardı, yolsuzluk vardı, bromans vardı, aile ilişkileri vardı, var oğlu vardı ve bence hepsi de dozunda işlenmişti.İnsan ilişkileri, aile ilişkilerini izleyip, arkadaşların aileye nasıl dönüştüğünü görmek insanın içine dokunuyor.İzleyenler öpüşmeden romantizm nasıl olurmuş görecekler. Kaçırmayın.
 • 2017
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.8
Mr. Hiiragi’s Homeroom
Mr. Hiiragi’s Homeroom
Sanat Öğretmeni Hiiragi Ibuki, şu anki okulunda 2 yıldır çalışmaktadır. Sınıf 3A’nın sınıf öğretmenidir. Mezuniyetine sadece 10 gün kala, Hiiragi, 29 öğrencisinin önünde duruyor ve onlara “Artık hepiniz benim rehinemsiniz” diyor. öğretmenleri tarafından rehin tutulan öğrencilerin hikayesini konu ediyor. Mütevazi bir sanat öğretmeni olan Ibuki Hiiragi yaklaşmakta olan mezuniyete hazırlanmaktadır. Kısa bir süre sonra mezun olacak öğrenciler, okuldan olaysız bir şekilde ayrılmanın derdine düşer. Ancak bu sırada beklenmedik bir olay gerçekleşir. Mezuniyete tam on gün kalan Ibuki Hiiragi, 29 öğrencisini sınıfta toplar ve onlara artık öğrenci değil kendisinin rehinesi olduklarını söyler. Ibuki Hiiragi, birkaç ay önce intihar notu bırakmadan hayata veda eden öğrencisinin ölümü ile ilgili gerçekleri ortaya çıkarmadan öğrencilerini rehin tutmaya kararlıdır.Dizinin gizemlerle ilerleyip son 2 bölüm izleyenleri dumura uğratması müthişti. Artık dünyanın her yerinde bir numaralı suç siber zorbalıktır. Sanal ortamda takma adının altına gizlenerek insanlara hakaret ederken karşıdaki insanın hislerinin ne olduğunu insanlar hiç düşünmüyor. Herkes ortada somut bir suçlu ararken suçlunun aslında bir sosyal medya uygulaması ve onun arkasına sığınan yığınlar olduğunun ortaya çıkması ile herkesin şok oluşu çok çarpıcıydı. Bence bu bakımdan dizi müthiş bir mesaj verdi. Genel hatlarıyla oyuncular çok iyiydi ama Hiiragi karakterini oynayan (bkz: masaki suda) inanılmaz oynamış. Sonuç olarak ortalama bir dizi kalitesinde olsa da açıkçası büyük farkındalık yaratan bir dizi olmuş.Ülkemizde de Öğretmen adı ile çevrilen Japon mini dizisi büyük bir farkındalık yaratmış olup kısa zamanda çok şey anlatmış ve seyirciyi ekran başına kilitlemiştir.Bu mini diziyi tüm dizi severlere tavsiye ederiz. 
 • 2019
 • Japonya
 • 54
 • IMDb 7.6
Liar Game
Liar Game
Çeşitli yarışmacılar 10 milyar won ödülü olan bir oyun programına katılır. Diğerlerini dolandıran yarışmacılar ödülü kazanacaktır. Yarışmacılar arasında dahi dolandırıcı Cha Woo-Jin (Lee Sang-Yoon) ve saf üniversite öğrencisi Nam Da-Jung'da ( Kim So-Eun) bulunmaktadır.Ülkede bir yarışma programı düzenleniyor ve adı Liar Game yani yalancı oyun. Kural basit. Asla kimseye güvenme ve karşıdakine yalan söyleyerek, hile yaparak onları alt et! Akıllara zarar bir televizyon programından bahsediyorum. Ülkede izlenme rekorları kıracak bir program ve rastgele seçilen insanlar. Peki bir soru daha ya insanlar da rastgele seçilmediyse?Ve kızımız Nam da jung, saf, yalan söylemeyi başaramayan, babasının borçları içine batmış bir kafe çalışanı.O da bu oyuna istemeden dahil olursa...Bu diziye 10 üzerinden 7-8 arası bir puan veriyoruz. Akıl oyunları pskoloji , beyin yakan olaylar serüveni sevenler için ideal bir yapım. Liar Game Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde keyifle izleyebilirsiniz. 
 • 2014
 • Güney Kore
 • 63
 • IMDb 7.8
Todome no Kiss
Todome no Kiss
Dojima Otaro ünlü bir hosttur(kiralık sevgili tarzında). Geçmişte yaşadıkları yüzünden insanların aşkla değil para ve güçle mutlu olacaklarına inanır. Bir gün noel baba kıyafeti giymiş bir kız onu zorla öper, Otaro ölür ve 7 gün öncesine döner.Nasıl öleceğinizi seçme şansınız olsaydı, bıçaklanarak mı? Yoksa öpülerek mi ölmek isterdiniz? Kafanızdan geçenleri duyar gibiyimPeki ya o ölüm öpücüğü sizi geçmişe götürüyorsa?Dizimiz ilk üç bölümle hızlı bir giriş yaptı ve beni şaşırtmayı başardı. Sonraki bölümlerde her ne kadar yavaşlasa da farklı konusuyla izlemeye değer. Ve ayrıca rolünün hakkını verse de karakterine ters düşen ve aşırı tatlılık içeren bir (Kento Yamazaki) barındırıyor daha ne olsun! Todome no Kiss dizisini tüm bölümleriyle hd kalitede Dizifon adresinde Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.ilk başlarda güzel başlasa da gizemi koruyamadığı düşüncesindeyim apar topar bir finale toparlamaya çalışmışlar ama olmamış ama uzak doğu dizilerinde ki romantik fedakar erkek tiplemesinin dışına çıkıp antipatik bir karakteri dizinin başrolüne koyması cesur ve hoş bir hareket olmuş.
 • 2018
 • Japonya
 • 50
 • IMDb 7.6
Vagabond
Vagabond
Cha Dal‑gun, bir uçak kazasında yeğenini kaybeder. Fakat yaşanan bu kaza olayının bir kazadan çok komplo olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden işin arkasında yaşanan gerçekleri öğrenmek için birçok araştırma yaparken hayatını da büyük bir riske atacaktır. Bu süreçte en büyük destekçisi ajan olarak çalışan Go Hae-Ri olacaktır. Cha Dal Geon karakteri ve yeğeni arasındaki bağ beni çok duygulandırmıştı. Cha Dal Geon' un verdiği mücadele de izlemeye değerdi. Dizide biraz da olsa aşka yer verilmişti. Cha Dal Geon ve Go Hae Ri ikilisi çok tatlıydı. Romantik sahnelerin az olmasına rağmen çift olarak kendilerini sevdirdiler ve bu ikilinin sahnesi geldiğinde yüzümde bir tebessüm oluşuyordu. Aksiyon sahneleri çok güzeldi, büyük emek harcanmıştı. Fakat dizinin sonu maalesef yarım kaldı ve 2. sezon için beklentiler devam etmektedir. Dizi öyle bir bitti ki kesinlikle ve kesinlikle ikinci sezonun gelmesi gerek. Eğer o tarz bir fınalde ikinci sezon yapmazlarsa kaliteli bir diziyi mahvetmiş olurlar diye düşünüyorum. Böyle kaliteli bir diziyi izlemeyeniniz varsa hiç düşünmeden izlemeye başlasın. Dizifon adresinde Vagabond Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle ulaşabilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.3
Hotel del Luna
Hotel del Luna
Yıllar önce lanetlenerek ‘’Hayalet Oteli’’ denilen bir yerde kalmaya zorlanan bir kadın ile burada yönetici olarak çalışmaya başlayan bir adam arasında geçenleri konu almaktadır. Açıkçası bu diziye çok başlarken çok beklentim yoktu. Konusunda hayaletlerin olması beni çok etkilememişti. Fantastik olayları sevsem de hayalet oteli olması saçma gelmişti ve diziye karşı önyargılıydım. IU sebebiyle bir şans verip izledim. Beklentimin üzerinde çıktığına sevindim. İyi ki de izlemişim dediğim diziler arasında yer aldı. Hiç rahatsız etmedi. Aksine zaman zaman güldürdü, bazen de ağlattı. Jang Man-Wol karakterini çok sevdim. Bazen sinirlendim, bazen onun gibi hissettim. Ta! Koo Chan Sung' sesi hala kulaklarımda.Dizideki her bir karakter benim için çok özeldi. Her birinin farklı bir hikayesi vardı. Dizinin müzik kalitesinden bahsetmesem olmaz. Her biri ayrı ayrı çok güzeldi. Tekrar dinlediğimde, diziyi izlerkenki hissettiğim duyguları aynı şekilde hissedebiliyorum. Maalesef ki aralarından favorimi seçemiyorum. Sonuç olarak beğenilen konusuyla güzel fantastik, romantik dizilerden biri olan Hotel del Luna dizisini Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde izleyebilirsiniz.
 • 2019
 • Güney Kore
 • 80
 • IMDb 8.3
12
Sürükleyici anlatımı ile sonunda ne olacağını kestiremediğimiz gizem konulu Asya dizilerini Dizifon adresinde online izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.