Gizem
Come and Hug Me
Come and Hug Me
Come and Hug Me, seri katil babası gençken sevdiği kadının (Jin Ki Joo) ebeveynlerini öldüren bir dedektifin (Jang Ki Yong) karmaşık hikayesini takip ediyor.Jang Ki Yong, Yoon Na Moo/Choi Do Jin'i oynuyor. Şiddetli bir seri katilin oğlu olarak hayat onun için biraz zor olmuştur. Ve babası sevdiği kızın anne ve babasını öldürdüğünde, ömür boyu suçluluk duygusuyla baş başa kalır ve bu onun sürekli olarak olanlar için kefaret aramasına neden olur.Na Moo ise çok sakin ve sabırlı bir tavrı var, ancak duyguları gözlerinden belli oluyor. Hissettiği ıstırap, o yaş dolu gözlerde parlıyor. Sonra babası gibi olma korkularıyla baş etmesi gerekiyor. Dünya onu sürekli babasıyla karşılaştırıyor gibi görünüyor, ama gerçekten istediği gibi tam tersi olabilir mi?Bu drama, iki elin birbirine uzandığı ve çiçek açtığı, birbirini sıcak ve güvende tuttuğu tam o anı gösteriyor. Come and Hug Me izleyicilere hayatın mucizelerle dolu olmamasına rağmen, daha iyi olması için hala küçük bir umut olduğunu söylemek istiyor. Come and Hug Me Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 35
 • IMDb 7.9
Who Are You: School 2015
Who Are You: School 2015
Lee Eun Bi (Kim So Hyun), Tongyeong'daki Love's House yetimhanesinde yaşıyor ve genç sakinler ona bir anne figürü olarak bakıyor. Okulda arkadaşsız olduğunu ve Kang So Young (Jo Soo Hyang) tarafından yönetilen bir grup kötü kız tarafından acımasızca zorbalığa uğradığını bilmiyorlar, bu sırada öğretmenler görmezden geliyor.Öte yandan Go Eun Byul (Kim So Hyun), Seul'ün Gangnam Bölgesi'ndeki en prestijli özel lise olan Segang Lisesi'nin en popüler kızıdır. Eun Byul'un en iyi arkadaşları Cha Song Joo (Kim Hee Jung) ve Lee Shi Jin (Lee Cho Hee) ve okulun yıldız yüzücüsü Han Yi Ahn (Nam Joo Hyuk) ile ortak bir çekiciliği paylaşıyor. Ancak Eun Byul'un, Jung Soo In adlı bir kızı içeren bir sır da dahil olmak üzere sırları vardır.Eun Bi ve Eun Byul tamamen birbirine benziyor, ancak yalnızca Eun Byul diğerinin varlığından haberdar.Bir gün, Tongyeong'a okul gezisinde Eun Byul gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Aynı zamanda, Eun Bi haksız yere okuldan atılır ve Segang'a transfer olur. Yaralı ve hafızasını kaybetmiş Eun Bi, ikizi Eun Byul ile karıştırılır ve Segang'ın sakladığı sırlardan habersiz, onun kendinden tamamen farklı hayatını yaşamaya başlar.Who Are You: School 2015 Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.7
Heart of Loyalty
Heart of Loyalty
Mo Yan, haksız yere hapsedilen 5. büyük erkek kardeşinin davasını tersine çevirmek için Kaifeng Malikanesi'ne gelir.Bununla birlikte, keskin içgörüsü nedeniyle, Üstat Bao tarafından takdir edilmektedir. Kaifeng Malikanesi'nde bir kadın tutuklayıcı olur ve şövalye Zhan Zhao ile kafa kafaya gelir.İkisi, yol boyunca birçok komplo katmanını ortaya çıkarır. Mo Yan sadece kendi yaşam deneyimlerinin gizemini ortaya çıkarmakla kalmaz, aynı zamanda Zhan Zhao'nun zihnindeki "şövalyelik" ve "duygu" arasındaki ikilemi de anlamaya başlar.2021 tarihi kostüm dramalarından biri olan Heart of Loyalty Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Law School
Law School
“Law School” dizisi, hukuk fakültesinde hukuk öğrenen ve aynı zamanda olağandışı bir suç vakasına karışan öğrenciler ve profesörlerin hikayesini konu alıyor. Daha önce savcı olan Yang Jong Hoon (Kim Myung Min) şimdi hukuk fakültesinde profesördür. Öğrencilerine karşı katıdır ve hukuk alanında iyi insanlardan oluşan bir ekip kurmak ister. Kang Sol (Ryu Hye Young) fakir bir aileden gelen hukuk fakültesinde birinci sınıf öğrencisidir. Sınıfındaki zengin ve zeki öğrencilerden daha aşağı hissediyor. Kang Sol daha sonra partisinde bir lider olan Han Joon Hwi (Kim Bum) ile tanışır. Zeki ve yakışıklı ama onda başkalarının bilmediği bir şey var.Law School Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 8.1
I Am the Years You Are the Stars
I Am the Years You Are the Stars
Fantastik kurgulu romantik bir drama olan I Am the Years You Are the Stars, tuhaf bir hastalığa yakalanmış bir kız olan Jin Xiao Yu'nun tuhaf bir otobüs kazası nedeniyle gizemli kostüm tasarımcısı Jiang Bai Ju ile tanışmasını anlatır.Gizemli vakanın gerçeğini arama sürecinde birbirini iyileştiren ve aşık olan iki kişinin hikayesidir.Oyun, fantezi ve gerilim unsurları eklenerek, asla karşılaşmamış iki insanı aynı zaman ve mekana koyarak samimi ve hareketli duygular sergiliyor.Sıcaklığın ve şifanın kalbi, romantik ve dokunaklı bir aşkla sarılır. Böyle harika bir ortam, izleyiciye vazgeçilmez bir manevi ilaç getiriyor ve olumlu yaşam değerlerini aktarıyor. I Am the Years You Are the Stars Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.8
My Strange Hero
My Strange Hero
My Strange Hero, ana karakter Kang Bok Su'nun yaşadığı haksızlığı konu almaktadır. Bu drama, Kang Bok Su'nun okul günlerinden kalma hayatını göstererek, iyi bir gencin nasıl kötüye gittiğini ve yanlış anlamaları çözerek nasıl iyi bir yetişkine dönüştüğünü gösterir. Kang Bok Su yakışıklı ve iyi huylu bir lise öğrencisiydi. Başı dertte olan ve haksız ve mantıksız olduğuna inandığı her şeye karşı savaşan okul arkadaşlarına seve seve yardım etti. Doğal olarak, okul arkadaşlarının çoğu onu severdi. Ancak bir gün, haksız yere sınıf arkadaşlarına zorbalık yapmakla suçlandı ve sonunda okuldan atıldı. Kız arkadaşı ve en yakın arkadaşı bile ona güvenmedi ve ona ihanet etti. Şimdi, bir yetişkin olarak, liseye geri dönmeyi ve ona tuzak kuranlardan ve gençlik yıllarından beri ona acı çektirenlerden intikam almayı planlıyor. Ancak işler ters gitmeye başlar. Bok Su bir dizi olaya karışır.My Strange Hero Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri sitemizden Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.1
Nightmare Teacher
Nightmare Teacher
“Nightmare Teacher” Hyun Moon Sub tarafından yönetilen 2016 web drama dizisidir.Okulunuzda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu anlasanız ne yapardınız?Kang Ye Rim (Kim So Hyun) sınıfının başkanı ve en iyi öğrencisidir. Ancak görünüşte mükemmel olan öğrenci, öğretmeni Han Bong Goo (Uhm Ki Joon) ve arkadaşı Seo Sang Woo (Lee Minhyuk) de dahil olmak üzere sınıfındaki diğer çocuklarla garip bir şeyler olduğunu hissetmeye başladığında endişelenir.Ye Rim'in etrafındaki herkes transa giriyor gibi görünüyor ve sonra sınıf arkadaşlarının hayalleri, rüya görür görmez gerçek oluyor gibi görünüyor. Ye Rim çok geç olmadan bu garip olayların nedenini ortaya çıkarabilecek mi? Nightmare Teacher Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 15
 • IMDb 7.1
Joy of Life
Joy of Life
Doğu Jin'in ilk yıllarında, Liu Yu tahtı gasp eder ve Liu-Song Hanedanlığı'nın ilk imparatoru olur. İmparatorluk Sekreterliği Fan Jian, Consort Ye'nin yeni doğan oğlunu evlat edinir ve kan dökülmesini önlemek için onu kendi oğlu gibi yetiştirir. 18 yıl sonra, Fan Xian zorlu bir adam olarak büyüdü ve İmparator ona onu siyasetin ortasına atan bir evlilik bahşeder. Fan Xian, prensler ve diğer siyasi liderler arasındaki sırlar ve savaşlar arasında gezinmelidir.Esas olarak Fan Xian'ı ve krallık ve diğer eyaletlerdeki yolculuğunu takip ediyor. Birçok dost ve düşmanla tanışır ve kendisine karşı komplo kuranlardan kurtulmanın bir yolunu bulmalıdır. Joy of Life Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
Bad and Crazy
Bad and Crazy
'Bad and Crazy', sonunda adalet adına güçlerini birleştiren zıt kişiliklere sahip iki kişinin yolculuğunu anlatıyor. Dedektif Ryu Soo Yeol (Lee Dong Wook) "kötü" bir dedektiftir, hırslı ve sahtekardır. Amacına ulaşmak için taahhüt ettiği tüm kötü şeylere rağmen, Soo Yeol daha önce hiç fark etmediği bir adalet duygusuna sahiptir. Soo Yeol, muazzam bir adalet duygusuna sahip "çılgın" bir adam olan K (Wi Ha Joon) ile tanışır. Herkesin kahramanı olmak ister, ancak hırçınlığı mantığının önüne geçer ve sorunları yumruklarıyla çözer. Bad and Crazy Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.7
Luoyang
Luoyang
Ünlü bir mareşal yardımcısı olan Gao Bing Zhu, davada yakalandıktan sonra şüpheli oldu. Masumiyetini kanıtlamaya çalışırken, babasının ölümüyle ilgili gerçeği öğrenmeye çalışan genç bir adam olan Baili Hong Yi ile tanışır. İkisi birlikte çalışarak bir soruşturma başlatır. Si Yue görevi nedeniyle, soylu bir aileden bir kadın, yalnızca dövüş sanatlarında yetenekli değil, aynı zamanda hayatta kalmak için gereken kurnazlık olan Gao Bing Zhu'ya yaklaştı. Bu davayla ilgili bilgi bulmak için Birbirinden hoşlanmayan tamamen farklı sınıflardan iki kişi kendilerini zincire vurulmuş halde bulur. Gerçeği aramaya devam ederken, Tanrı Şehri'ni yok edebilecek ve Luoyang'ı kana bulayabilecek şok edici bir komplo keşfettiler. Luoyang Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.7
Under the Power
Under the Power
Lan Se Shi'nin aynı adlı romanından uyarlanan “Under the Power”, Yin Tao tarafından yönetilen 2019 tarihi bir gizem-romantik dramadır.Ming Hanedanlığı'nın Jiajing İmparatoru'nun saltanatı sona yaklaşırken, sarayda bela yolunu bulur. Yangzhou'daki nehrin onarımı için ayrılan fonlar ortadan kayboldu. Olayı araştırmak için imparator tarafından görevlendirilen Jing Yi Wei'den Lu Yi (Allen Ren), sorumluları bulup adalete teslim etmeye kararlıdır. Ama bu davada tek başına çalışmıyor.Gizli poliste yetenekli bir polis memuru olan Yuan Jin Xia (Tan Song Yun), davada Lu Yi'ye yardım etmeye gelince bariz bir seçimdir. Sadece bir sorun var, asabi polis memuru geçmişte Lu Yi ile karşılaştı ve ardından gelen anlaşmazlık da unutulmadı. Pek de hoş olmayan geçmişlerine rağmen, ikisi kayıp hükümet fonlarından sorumlu olanları bulmak için birlikte çalışmalıdır.Farklılıklarını bir kenara koyan Lu Yi ve Jin Xia, iyi geçinmeyi öğrenerek onları zorlu bir takım haline getirir. Davayı derinleştirdikçe birbirlerine karşı hisleri kök salmaya başlar ve sonunda güzel bir ilişkiye dönüşür. Ancak Jin Xia, geçmişiyle ilgili karanlık ve rahatsız edici bir gerçeği ortaya çıkardığında her şey alt üst olur. Under the Power Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Jun Jiu Ling
Jun Jiu Ling
Xi Xing'in aynı adlı web romanından uyarlanan “Jun Jiu Ling”, Xie Ze tarafından yönetilen 2021 tarihi bir romantik dramadır.Eski veliaht prensin kızı Chu Jiu Ling'in (Peng Xiao Ran) düğün günü güzel bir rüyanın gerçekleşmesi olmalıydı. Ancak babasının ölümünden şimdiki imparator olan amcasının sorumlu olduğunu öğrendikten sonra rüya kısa sürede kabusa dönüştü. İntikamını almaya kararlı olan Jiu Ling, planlarını harekete geçirmeye başlar ama kocası, sadık imparatorluk muhafızı Lu Yun Qi (Du Ya Fei) tarafından engellenir. Kocasının elinden ölüme yakın olan Jiu Ling, bir daha geri dönmemek üzere eski hayatından kaçar.Ölümün eşiğinde olan Jiu Ling, yetenekli doktor Zhang Qing Shan tarafından kurtarılır. Onun yardımı ve vesayeti ile Jiu Ling, Jun Jiu Ling adı altında doktor olarak yeni bir hayata başlar. İmparatorluk kentinden kaçtıktan sonra onu yanına alan Fang ailesiyle birlikte çalışan Jiu Ling, imparatorun ailelerini mahvedecek planlarını çözmeye yardımcı olur. Hâlâ babasının ölümünün intikamını almaya kararlı olan Jiu Ling, bir zamanlar evi olarak adlandırdığı şehre geri döner. Tıbbi uzmanlığını arayan kraliyet aileleriyle bütünleşen Jiu Ling, siyasi mahkemeyi rahatsız eden yolsuzluğu ortaya çıkarmak için çok çalışıyor ve aynı zamanda insanların kalbini kazanıyor. Bunu yaparken, yolunun genellikle üç güçlü adamla kesiştiğini fark eder: bir dükün oğlu Chen Zhu Zan (Jin Han); asilzade Ning Yun Zhao (Wang You Shuo); ve eski kocası Lu Yun Qi.Adalet arayışı onu beklenmedik bir yola sürüklerken, Jiu Ling kalbinin onu çok farklı ve beklenmedik üç yöne çektiğini fark eder. Önüne onca engel çıkarken kaderinde olan yolu bulabilecek mi? Jun Jiu Ling Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 8.2
Keun Ruk Salub Chata
Keun Ruk Salub Chata
Keun Ruk Salub Chata dizisinde Wat, Ginney (Namtarn Pichukka) adında ünlü bir modelle çıkan biridir. Tet, ise Kulanji (Bua Nalinthip Saku) adında bir doktorla ilişkisi olan toplum tarafından tanınan bir pilottur. Fakat bir gün, hiç olmayacak bir şey olur ve Wat ile Tet'in vücudu yer değiştirir. Tet ve Wat birbirinden çok farklı mesleklere sahip olduklarından, bu durumu nasıl idare edecekler? Ginney ve Kulanji bu gerçeği fark edecek mi? 2021 yılının sevilen Tayland dizilerinden biri olan Keun Ruk Salub Chata Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Tayland
 • 90
 • IMDb 7.9
One Ordinary Day
One Ordinary Day
"One Ordinary Day", bir kadın cinayetinin baş şüphelisi olduğunda normal hayatı alt üst olan üniversite öğrencisi Kim Hyun Soo'nun (Kim Soo Hyun) hikayesini anlatıyor. Bu, Kim Hyun Soo'nun geceyi genç bir kadınla geçirmesinden sonra olur. Ertesi gün uyandığında, onu yatağında bıçaklanarak öldürüldüğünü görür.Üçüncü sınıf bir avukat olan Shin Joong Won, Kim Hyun Soo'ya yardım etmeye karar verir. Ama hukuk sınavını zar zor geçti. İşte, Ceza Adalet Sisteminin saçmalığıyla karşı karşıya kaldıklarında zorlu yolculukları başlar.One Ordinary Day Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 9.1
Sürükleyici anlatımı ile sonunda ne olacağını kestiremediğimiz gizem konulu Asya dizilerini Dizifon adresinde online izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.