Japon Dizileri
Gisou Furin
Gisou Furin
Shoko Hama (Anne Watanabe) 32 yaşında bekar bir kadın ve sözleşmeli bir çalışandır. Romantizm konusunda çok  iyi değil ve erkek arkadaşı yok ama evlenmek istiyor. Son 2 yıldır evlenecek bir erkek arıyor. Hâlâ doğru adamı bulamayan Shoko Hama, tek başına bir seyahate çıkmaya karar verir. Uçakta genç ve yakışıklı bir adamla tanışır. Yolculuğu sırasında genç adamla tekrar karşılaşır. Shoko Hama ona yalan söyler ve evli bir kadın olduğunu söyler. Adam ona "bu yolculukta bir ilişki yaşayalım" der. Sevilen Japon yapımı romantik dizilerden biri olan Gisou Furin Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde!
 • 2019
 • Japonya
 • 52
 • IMDb 7.3
Black Cinderella
Black Cinderella
Black Cinderella, Kawamura Taisuke tarafından yönetilen 2021 Japon drama dizisidir.Kamiya Manaha (Riko) çok küçükken ailesiyle birlikte bir güzellik yarışmasına katıldı ve bu süreçte annesinden ayrıldı. Yarışmayı kazanan çarpıcı güzellik kraliçesi, küçük çocuğa acıdı ve ailesini bulması için onu sahneye çıkardı. Bu olay onu büyüledi ve o zamandan beri gizlice kendisinin güzellik kraliçesi olma hayalleri kuruyor, bu da ailesinin hoşnutsuzluğuna yol açıyor. Şimdi 17 yaşında ve lisede olduğu için utangaç, kendine güveni olmayan ve güzellik yarışmasında şansı olmayan gri bir fare olduğuna ikna olmuş durumda. Yerel bir kültür fuarının organizatörü, lise öğrencileri için bir güzellik yarışması düzenlediğini duyurduğunda, katılmayı hayal eder, ancak cesaret edemez - okulun en nefes kesici öğrencilerinin kral ve kraliçe olarak taç giyeceğine ikna olur.Ancak bir otobüs durağının önünden geçtiğinde, inanılmaz derecede yakışıklı ama kendini beğenmiş ve kendini beğenmiş bir sınıf arkadaşı olan Tachibana Keigo (Kamio Fuju) ile konuşmaya başlar. Zamanla aralarında beklenmedik bir dostluk gelişir. Aynı zamanda okula yeni gelen, kendisi kadar cesur ve sınıfta çok az kişinin bildiği Shimamura Sora (Mizuki Itagaki) ile tanışır. Her şeye rağmen, iki oğlan ona karşı hisler beslemeye başlar ve o güzellik yarışmasına katılmayı düşünmeye başlar - peki ama güzellik hayalleri gerçek olacak mı? Black Cinderella Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Japonya
 • 60
 • IMDb 7.8
Motokare Mania
Motokare Mania
Nanba Yurika çekici bir görünüme sahip ve başkalarıyla iletişim kurmakta fena değil, ancak romantik ilişkiler söz konusu olduğunda harika değildir. Bu, esas olarak eski erkek arkadaşı Saito Makoto ile karşılaşamamasından kaynaklanmaktadır. 5 yıl önce ayrıldılar. Ayrıldıktan sonra Saito Makoto hayatından kayboldu. Şu anda Nanba, çalışmaya başladığı emlak şirketinde Yurika Saito Makoto ile tekrar tanışır. Şu anda 30 yaşında ve hala bekar olan eski erkek arkadaşı, ortağıdır. Romantik ve komedi türünde 2019 yılı Japon dizilerinden biri olan Motokare Mania Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Japonya
 • 54
 • IMDb 5.6
Kikazaru Koi ni wa Riyuu ga Atte
Kikazaru Koi ni wa Riyuu ga Atte
Kikazaru Koi ni wa Riyuu ga Atte dizisinde, Kurumi Mashiba (Haruna Kawaguchi), ev dekorasyonu şirketi 'el Arco Iris' için çalışıyor. Görevi, şirket için PR faaliyetleri yapmaktır. El Arco Iris için sosyal medya sayfalarını yönetiyor ve şirket için 100.000'den fazla takipçi topladı. İşle meşgulken dairesinin sözleşmesini yenilemeyi unutur. Bu nedenle evinden atılır ve kalacak bir yeri yoktur. Popüler bir yemek stilisti olan arkadaşı Koko Saotome, onunla yaşayabileceğini söyler. Koko Saotome, Omotesando'da lüks bir dairede yaşıyor. Kurumi Mashiba daireye gelmeden önce arkadaşı Koko Saotome'nin orada yalnız yaşadığını düşündü. Ama Koko Saotome aslında daireyi üç kişiyle paylaşıyor: Shun Fujime (Ryusei Yokohama), Haruto Terai (Ryuhei Maruyama) ve Ayaka Hase (Anne Nakamura). Shun Fujime basit bir hayat peşinde koşan bir minimalist ve aşçıdır. Haruto Terai çevrimiçi danışmanlık yapıyor. Ayaka Hase bir sanatçı ve teslimatçı olarak yarı zamanlı çalışıyor.Şimdi Kurumi Mashiba daireyi bu dört kişiyle paylaşıyor. 2021 Japon dizilerinden Kikazaru Koi ni wa Riyuu ga Atte Türkçe altyazılı izleyin. Herkese keyifli seyirler.
 • 2021
 • Japonya
 • 50
 • IMDb 7.6
Mairunovich
Mairunovich
Mairunovich, sevimli bir isimle ama 'çirkin' bir görünümle lanetlenen ve bunun için acımasızca zorbalığa uğrayan Kinoshita Mairu'nun (Sakurai Hinako) hikayesini konu almaktadır. Bir gün kandırılarak bir çukurda mahsur kalır ve sahte bir itirafta bulunur. Kumada Tenyu (Kamino Fuju) onun varlığından yakınırken ve hatta bunun için özür dilerken başına gelir ve dış görünüşünü değiştirmeyi teklif eder. Mairu kabul eder ve yeni bulunan görünüşüyle ​​ismine uygun olarak, bir erkek arkadaşın ve belki de bir veya iki arkadaşın sevgisini kazanarak hayatını değiştirmeye karar verir. 2021 Japon dizilerinden biri olan Mairunovich Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler.
 • 2021
 • Japonya
 • 50
 • IMDb 7.4
This Guy is The Biggest in My Life
This Guy is The Biggest in My Life
Üzgün ​​bir ofis çalışanı, halka açık bir yerde bir adama öfkeyle çelme takar. Onun patronu olduğunu öğrenir ve en kötüsünden korkar, ancak aklında daha itaatkar bir istek vardır. Bu, Sato Yui adında bir kadın ile bir ilaç şirketinin CEO'sunun (Amagi Ryuichi) hikayesidir. Sato Yui, Amagi Pharmaceutical Company'de çalışıyor. Bir gün çok sevdiği köpeği öldüğü için üzülür. Bir barda tek başına içiyor ve birinin evcil hayvanları hayata döndürmek için bir ilaç geliştirmesini diliyor. Amagi Pharmaceutical Company'nin CEO'su Amagi Kyoichi'ye gelir. Sato'yu duydu ve ona bunun aptalca bir şey olduğunu söyledi. Sato daha sonra sinirlenir ve ona çelme takarak düşürür. Ve her şey böyle başlıyor. This Guy is The Biggest in My Life, göze ve ruha hitap eden sevimli bir Japon dramasıdır. 
 • 2020
 • Japonya
 • 23
 • IMDb 6.2
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Suzuki Nami, belirli bir hayali olmayan sıradan bir kızdır ve sadece makul miktarda iş ve aşk ister. Aşkı Kenya'yı kovalamak için Tokyo'ya gitmeye karar verir. Bununla birlikte, Kenya'nın ait olduğu ekipman yönetimi departmanında çalışmak yerine, Nami dergi yazı işleri departmanına atandı ve çok akıllı ama zehirli bir dili olan en genç baş editör Hourai Reiko ile tanışır. Nami, kötü çalışma performansı nedeniyle sürekli olarak Reiko tarafından eleştirildiği için strese girer. Aynı zamanda Nami, zengin bir aileden gelen ve Nami'ye şaşırtıcı bir teklifte bulunan kameraman Junnosuke ile tanışır. Eskiden orta derecede iş ve aşk isteyen Nami, şimdi ikisine de son sürat koşuyor.Bu, tipik bir motivasyonel Japon dizilerinden biridir. Yeni bir işe alınan kişi işinde tam bir çaylaktır, ancak hikaye ilerledikçe daha iyi hale gelir ve güçlü yönlerini bulur. Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de, asla hayal kırıklığına uğratmayacak bir dizidir. Düştüğünüzde kendinizi daha iyi hissettirecek, canınız sıkıldığında zaman geçirmenizi sağlayacak, fan hizmetinde çığlık attıracak bir yapım olacak. Bir gösteri - kendi sözleriyle - bir umut ve rüya görüntüsü vermeye çalışır. Bu, beklentilerinizi aşacağı anlamına gelmez. Sayısız klişeyle çevrili olduğu için işe yarayan bir drama! Dizifon olarak tüm bölümleri yayınlarken herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Japonya
 • 60
 • IMDb 6.8
Shanai Marriage Honey
Shanai Marriage Honey
Shanai Marriage Honey Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Haruta (Matsui Airi), kendisini uzun süredir aldatan erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra hayatını değiştirmeye kararlıdır ve bir flört uygulaması aracılığıyla tanıştığı Miura (Itagaki Mizuki) ile anında evlenmeyi kabul eder. Yine de evlendikten sonra, yakışıklı kocasını gerçekten tanımak için oldukça çaba gösterecektir. Aslında aynı şirket için çalıştıklarını ve şimdi profesyonel oldukları için, evliliklerini hem iyi hem de gizli tutmakla dengelemeleri gerektiğinin farkındadırlar. Bu yüzden pek çok zorlukla da mücadele ederler.Yavaş yavaş birbirlerini tanıyorlar ve evliliklerinin alışılmadık doğasına rağmen gerçek aşka her şeye rağmen ulaşılabileceğini keşfetmeye başlıyorlar.Gösteri oldukça hızlı ilerliyor ve hikayemiz hiç vakit kaybetmeden devam ediyor. Liderlerimiz hem iyi insanlar hem de bireysel olarak hem de birlikte çok tatlılar.. Bu dizide kötü, tatsız veya entrikacı kimse yok. Herkes kendi tarzında nazik, anlayışlı ve destekleyicidir. Bu tarz diziler seviyorsanız Japon dizilerinden biri olan Shanai Marriage Honey izle ve keyifli zaman geçirin. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz. 
 • 2020
 • Japonya
 • 25
 • IMDb 6.7
Parfait Tic
Parfait Tic
Parfait Tic! Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Fuko Kameyama, lisenin ilk yılında mutlu ve iyimser bir kızdır. Ancak yeni komşular gelip Fuko Kameyama'nın evinin üst katındaki bir daireye taşındığında tüm hayatı değişmeye başlar. Yeni sakinler, üyeleri arasında iki kuzen ve Fuko Kameyama'nın en yeni sınıf arkadaşları Daiya ve Ichi'nin bulunduğu Shinpo ailesi. Fuko Kameyama çok geçmeden büyüleyici Daiya'ya çekildiğini fark eder. Oldukça popüler olmasına rağmenkadın avcısı ve akademik başarıya pek sahip değil. Bu arada kuzen Ichi tamamen farklı biridir. İçine kapanık, utangaç ve yaklaşması zor olabilir, ancak okulda bir sihirbazdır. Fuko Kameyama çok geçmeden onun da şefkatli bir tarafı olduğunu keşfeder. Bununla birlikte, iki kuzenin ortak noktası, kendisini her ikisine de çekici bulan Fuko Kameyama için paylaşılan bir aşktır. İşin püf noktası ikiliden hangisini tercih edeceğine karar veremiyor gibi görünüyor. Bu karmaşık aşk üçgenine ne olacak? Kimin kalbi kırılacak ve aşk galibi olarak kim ortaya çıkacak?10 bölümden oluşan dizi Japonya’da Fuji kanalında yayınlanmıştır. Aynı isimli bir mangadan uyarlama olarak ekranlara gelmektedir.
 • 2018
 • Japonya
 • 30
 • IMDb 6.3
Seisei Suruhodo, Aishiteru
Seisei Suruhodo, Aishiteru
Seisei Suruhodo, Aishiteru Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Miyuki Kitagawa'nın bir mangasından uyarlanan bir Japon dizisidir.Kurihara Mia, bir şirketin halkla ilişkiler bölümünde çalışıyor. Bir iş gezisi sırasında kayıp nişan yüzüğünü bulmasına yardım ettikten sonra şirketinin başkan yardımcısı Miyoshi Kairi'ye aşık olur. Mia, eğitimin bir parçası olarak halkla ilişkiler bölümüne gelene kadar kim olduğunu anlamaz. Kendisini eğitmeni olarak Miyoshi ile çalışmak zorunda bulur. Bazen serttir, ancak diğerlerine karşı naziktir. Mia'nın kalbi onun tarafından yavaş yavaş ele geçirilir. Ama Miyoshi'nin zaten bir karısı var.Gerçekten iyi bir dizinin tüm tonlarına sahip, dramatik ve gerilim anları var.  Başrollerini Takei Emi ve Takizawa Hideaki paylaşıyor. 2016 yılında yayınlanan ve romantik, dram, iş türünde diziler seviyorsanız Seisei Suruhodo, Aishiteru sizin için iyi bir seçim olacaktır. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2016
 • Japonya
 • 45
 • IMDb 5.9
Sachiiro no One Room
Sachiiro no One Room
Sachiiro no One Room Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Sachiiro no One Room aynı isimli bir mangaya dayanıyor, manga hayranları arasında oldukça ünlüdür. Ailesi tarafından istismara uğrayan, sınıf arkadaşları tarafından zorbalığa uğrayan ve öğretmeni tarafından saldırıya uğrayan 14 yaşındaki bir kız, takipçisi tarafından kaçırılır. Haberler ağlayan ebeveynleri, öğretmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla dolu ama elbette bunların hepsi sahtedir.Kız, kaçırılanla birlikte yaşarken, onun adını değiştirmesini istediğine karar verir ve "Sachi" olur. Kaçırıldığı günler ile yaşadığından daha mutlu günler yaşar ve sonunda mutluluğun anlamını öğrenir. Bu manga, tuhaf "aşklarının" ve durumlarının hikayesini anlatıyor.Sinematografi, bu dramanın tonunu güzel bir şekilde destekliyor; biraz karanlık, ürkütücü ve melankoli. Müzik gerçekten akılda kalıcı bir son şarkıyla iyidir. Başroller arasındaki kimya harika ve gerçekten manga karakterlerine benziyorlar. Oyunculuğa gelince, Anna Yamada'nın Japon sinemasının geleceklerinden biri olduğunu söyleyebilirim.Güzel ve hızlı bir saat ve bu dizide hoşlanmadığım şeyler olsa da bunu izlediğim için hala pişman değilim. Her bölüm 20 dakikadan biraz fazla olduğundan, art arda izlemek gerçekten çok kolay. Psikolojik ve romantik Japon dizileri seviyorsanız Sachiiro no One Room izle ve kısa sürede bitirebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Japonya
 • 24
 • IMDb 7.0
Watashitachi wa Douka Shiteiru
Watashitachi wa Douka Shiteiru
Watashitachi wa Douka Shiteiru Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Watashitachi wa Douka Shiteiru, gizem ve romantizm türünde bir Japon dizisidir. Hikaye, Kougetsu An adında uzun süredir devam eden geleneksel şeker dükkanı (Okashi お 菓子) hakkındadır. Kızı Hanaoka Nao ile yaşayan Okada Yuriko dükkanda kalıcı olarak yaşıyor. O sırada Nao 6 yaşındaydı. Nao, yine 6 yaşındaki Takatsuki Tsubaki ile yakın arkadaştır. Tsubaki'nin babası Kougetsu An'ın sahibidir.Ne yazık ki, bir gece Tsubaki'nin babası bıçaklanarak öldürüldüğünde ve Tsubaki, Nao'nun annesini katil olmakla suçladığında hayalleri paramparça oldu. Tsubaki, o gece Nao'nun annesine babasıyla tanık olduğunu ifade etti. Yuriko, suçlu olmamasına rağmen hapsedildi çünkü olay yerindeki delil Yuriko'nun bıçağıydı. Nao, Kougetsu An'dan atıldı ve Tsubaki'den annesini suçladığı ve onu annesinden ayırdığı için nefret ediyor.15 yıl sonra Nao ve Tsubaki, tatlı yapma yarışması olduğunda tekrar buluşur. Nao'yu tanımayan Tsubaki, Nao'nun güzel şeker kreasyonlarına ilgi duyduğu için ondan evlenmesini bile ister. Nao, Tsubaki ile evlenmeyi kabul etti. Nao'nun amacı intikam almak ve annesinin masumiyetini kanıtlamaktır. 15 yıl önce gerçekte ne olduğunu öğrenmek istedi. Nao, gerçek kimliğini Tsubaki'den gizler çünkü Tsubaki'nin onu tanımadığını bilir.Japon dizisi Watachitachi wa Douka Shiteiru, ilginç bir diziydi. İntikam, drama, sahte evlilikler, ihanet, cinayet, sağlık sorunları, yangın, tuhaf bir aile, trajik bir aşk hikayesi vardı ve liste uzayıp gidiyor.Dizinin ana odak noktası romantizm ve intikam konusudur. Romantizmin kendisi iyiydi, garip bir başlangıçtan sonra, biraz öngörülebilirdi. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Japonya
 • 60
 • IMDb 7.9
Hey Sensei, Don’t You Know?
Hey Sensei, Don’t You Know?
Hey Sensei, Don't You Know Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Aoi Hana (Fumika Baba) aşk konusunda deneyimsiz olan romantik bir manga sanatçısıdır. Kido Riichi (Akaso Eiji) eski kız arkadaşlarıyla ilişkilerini sürdüremeyen karizmatik bir kuafördür. İkili, Riichi'nin iş yeri olan salonda buluştuktan sonra aşık olur. Daha sonra hayallerindeki kariyer ve ilişkilerini nasıl dengeleyeceklerini öğrenirler.Yalnızca 6 bölümle, biraz hafif ve kabarık bir romantizm istiyorsanız izlemek için mükemmel bir seçim olacaktır. Konu basit ve anlaması kolaydır. Bu diziyi izlerken hızlı tempolu bir hikaye bekleyebilirsiniz.Dizi, her iki karakterin de kariyer odaklı olduğuna dair bir öncül sunuyor. Bu bize, aşkı bulmanın yanı sıra hayallerimizin peşinden gitmenin de önemli olduğu bir gerçeklik duygusu verir.Dizi 6 bölüm için çok kısa görünebilir. Bunun bir nedeni manganın hala devam ediyor olması olabilir. Mevcut malzeme göz önüne alındığında, sonun daha iyi bir sonucu olamazdı. Adı aynı zamanda Nee Sensei, Shiranai No olarak da bilinmektedir.Hey Sensei, Don't You Know izle, ağır dramalara ara vermek istediğinizde izlemek iyidir. 3 saatte kolayca bitirebilirsiniz. Size gerçeklikten uzaklaşmadan doğru miktarda güzel zaman yaşatır. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2019
 • Japonya
 • 25
 • IMDb 6.5
Itazura na Kiss: Love in Tokyo
Itazura na Kiss: Love in Tokyo
Itazura na Kiss: Love in Tokyo Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Kotoko Aihara (Honoka Yahagi) çok parlak olmasa da neşeli ve iyimser bir kızdır. Okulundaki en zeki ve en yakışıklı adam olan Naoki Irie'ye (Yuku Furukawa), onu bir konuşma yaparken gördüğünden beri aşıktır. Nihayet duygularını ona itiraf ettiğinde, aptal kızlardan hoşlanmadığını söyleyerek onu soğuk bir şekilde reddeder. Sonra gizemli bir deprem Kotoko'nun evini mahveder ve Kotoko babasıyla birlikte eski arkadaşının evine taşınmak zorundadır. Bununla birlikte, babasının arkadaşı aslında Naoki'nin babası ve Naoki'nin evidir. Kotoko, Naoki'ye yakın olduğu için mutludur ve belki de bunun onun kalbini ısıtma şansı olduğunu fark eder. Ancak Naoki'yi kazanma arayışı o kadar kolay değil ve sürekli olarak bir dizi aksilik yaşanır. Naoki'nin diğer rakipleri ve ayrıca Kotoko'nun en büyük hayranı Kinnosuke Ikezawa ( Yuki Yamada) tarafından engelleniyor.Kore’de Playful Kiss adıyla yayınlanan Itazura na Kiss: Love in Tokyo izle ve gençlik romantizme bir şans verin.
 • 2013
 • Japonya
 • 49
 • IMDb 7.4
12
Pek çok türde Japon dizilerini izleyebilirsiniz. Manga uyarlaması pek çok Japon dizisi Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.