Japon Dizileri
Hapimari: Happy Marriage!
Hapimari: Happy Marriage!
Hapimari Happy Marriage, hayatı boyunca bir erkek arkadaşı olacak ne zamanı ne de fırsatı olan, çalıştığı şirketin başkanı Hokuto Mamiya ile görücü usulüyle evlenmeyi kabul eden 23 yaşındaki Chiwa Takanashi'nin etrafında dönüyor. Tanımadığı bir adama babasının borçlarını ödemek için bunu yapmak zorundadır. Chiwa, yapılan bu sözleşmenin çok da bağlayıcı olmadığına inanıyor, fakat yeni ortağı aksini düşünüyor gibi görünüyor. Bu komedi, birlikte yaşayan iki yabancının ve mutlu bir evlilik bulmalarının hikayesini anlatıyor.2016 yapımı romantik Japon dizilerinden biri olan Hapimari Happy Marriage Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Japonya
 • 35
 • IMDb 6.4
Love is Phantom
Love is Phantom
Kako Mitsuki'nin “Love Phantom” adlı mangasından uyarlanan “Love is Phantom”, Osamu Minorikawa tarafından yönetilen 2021 romantik bir dramadır.Genç ve biraz saf olan Momoko Hirasawa (Sakurako Konishi), yaşıtlarının çoğuna çok benziyor. Üst düzey bir otel kafesinde çalışkan bir çalışan olan Momoko, günlerini başkalarına hizmet ederek ve geceleri evde tek başına geçirir. Kesinlikle hiçbir flört deneyimi ve sıfır beklenti ile Momoko, herkesin her zaman bahsettiği "özel birini" bir gün bulup bulamayacağını merak ediyor. Umudunu kaybetmenin eşiğindeyken, otelin çatı katındaki gözlemevinde yakışıklı bir yabancıyla sıcak bir karşılaşma her şeyi değiştirir.O tutku anını unutamayan Momoko, gizemli yabancısının kimliğini ortaya çıkarmaya kararlıdır. Onu iş yerinde fark eden Momoko'nun, oteldeki üst düzey çalışanlardan biri olan Kei Hase'den (Renn Kiriyama) başkası olmadığını öğrenmesi uzun sürmez. Kendi liginden çok uzak olduğuna ikna olan Momoko, onu unutmaya çalışır, ancak o kader akşamı paylaştıkları öpücükler unutulmayı reddeder. Kei'ye yaklaşan Momoko, kafasındaki sayısız soruya bir tür cevap bulmaya çalışır, ancak yaptığı her girişim soğuk bir kayıtsızlıkla karşılanır.Kafası karışan Momoko, Kei'yi bir kez daha bırakmaya çalışır ama o ne kadar çok denerse, kader onları bir o kadar bir araya getirir. Zaman Momoko'nun Kei'nin soğuk dış görünüşünü kırmasına yardım edecek mi yoksa çatıdaki öpüşmeleri onu sonsuza dek musallat edecek bir hayalete mi dönüşecek?Love is Phantom Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Japonya
 • 24
 • IMDb 6.7
My Little Lover
My Little Lover
My Little Lover dizisinde Chiyomi Horikiri (Maika Yamamoto), hem zeki hem de yakışıklı bir sınıf arkadaşı olan Shunichi Minami'ye (Taishi Nakagawa) aşık olan şevkli bir liseli kızdır. Küçükken çok yakınlardı ve birbirlerinin ilk aşkıydılar, ancak Shunichi'nin babasının ortadan kaybolmasından ve hayata bakış açısını değiştirmesinden sonra ayrıldılar. Fırtınalı bir gecede, Chiyomi ailesiyle tartışır ve evden kaçar. Chiyomi ıslanmaktan kaçınmaya çalışırken, çocukluğunun daha mutlu zamanlarına geri dönebilmeyi diler. Ama aniden, Chiyomi küçülür ve 15 cm boyunda olur! Shunichi gelip minik Chiyomi'yi gördüğünde, onu evine götürür. Shunichi, Chiyomi'nin normal boyutuna dönmesine nasıl yardım edeceğini bulabilecek mi, yoksa Chiyomi, hayatını Shunichi'nin görünmeyen arkadaşı olarak yaşamaya mahkum mu? "My Little Lover - Minami Kun No Koibito", Kazuya Konaka'nın yönettiği 2015 Japon drama dizisidir. Shungiku Uchida'nın "Minami Kun No Koibito" adlı mangasına dayanmaktadır ve "Mischievous Kiss: Love in TOKYO" ve "Mischievous Kiss 2: Love in TOKYO"nun aynı yapım ekibi tarafından yapılmıştır. Minami-kun no Koibito - My Little Lover Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2015
 • Japonya
 • 43
 • IMDb 6.3
Five
Five
Hina Aso yeni lisesine başladığında, tamamı erkeklerden oluşan A Sınıfı'na yerleştirilir (bunlar okuldaki en zeki çocuklardır). Tek arkadaşları okuldaki en popüler 5 erkek olan Toshi, Takui, Jun, Nao ve Kojiro'dur. Anla! Evet, dizinin adı şimdi anlam kazandı! Doğal olarak, bu onu okuldaki tüm kızların ve bilinmeyen bir nedenle A-Sınıfı öğrencilerini bir ya da iki puan aşağı indirmeye çalışan öğrenci konseyinin düşmanı yapar. onları diğer sınıflara dağıtın. Buna Hina'nın Toshi ve Takui'nin Hina hakkındaki hislerini ekleyin ve muhteşem bir aşk üçgenimiz var, birçoğundan biri. Five Japon dizisi Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri izleyebilirsiniz.
 • 2017
 • Japonya
 • 30
 • IMDb 7.7
Okane no Kireme ga Koi no Hajimari
Okane no Kireme ga Koi no Hajimari
Okane no Kireme ga Koi no Hajimari dizisinde, orta ölçekli bir oyuncak üreticisi olan Monkey Pass'in muhasebe departmanında çalışan Kuki Reiko, geçmişte yaşanan bir olay nedeniyle benzersiz bir para kavramına sahiptir. Parayı doğru kullanıma koyma konusunda titizdir ve sevdiği şeylerin parasal değerinden çok özüne değer verir. Sonunda, bir yıldır hayalini kurduğu 1.680 yen'lik küçük tabağı satın alacağı gün gelir. Bu el yapımı tabağı, çok sevdiği küçük tabaklarıyla birlikte odasına altlık olarak yerleştirecek. Ancak tam almak üzereyken gösterişli giyimli bir adam yanında bir kadın da küçük tabağı satın alır. Bu adam, Reiko'nun çalıştığı oyuncak üreticisinin CEO'sunun oğlu Saruwatari Keita. Babası Tomihiko, yaptığı abartılı harcamalardan o kadar çileden çıkar ki, parayı öğrenmek için satış departmanından Keita'yı transfer eder. Keita, muhasebe departmanına en kötü “birleşme” sırasında gelir ve Reiko hocası olarak adlandırılır. Özür dilemeyen Keita, Reiko'nun tam tersidir ve müsrif davranışları onu şaşırtmaktadır. Reiko'nun huzurlu günlük hayatı büyük ölçüde değişir. Ama hepsi bu kadar değil. Bir olay Keita'nın evinde yaşamasına neden olur ve Keita onun beklenmedik bir yanını tanır. Keita'nın kalbinin yanlış yerde olmayabileceğini anlayan Reiko, ona hem işte hem de özelde parayı nasıl kullanmanın doğru yolunu öğretmeye başlar. İlk olarak, harcamalarını takip etmesi için ona bir defter verir. Daha sonra onu, yeminli bir mali müşavir Saotome Ken'in verdiği para hakkında halka açık bir konferansa götürür. Keita, onun bakışlarını dikkatle Saotome'ye dikti. Bir gün, birisinin bir bit pazarı uygulamasında yasadışı bir şekilde Monkey Pass'in ürünlerini satışa sunduğunu keşfederler. Aynı anda Reiko, satış departmanındaki küçük bir meslektaşı olan Itagaki Jun ile ilgili merak uyandıran bir “delik” bulur ve araştırmaya başlar. Keita da yardım eder ve şok edici bir gerçeğe ulaşırlar. Okane no Kireme ga Koi no Hajimari Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Japonya
 • 57
 • IMDb 6.8
Gisou Furin
Gisou Furin
Shoko Hama (Anne Watanabe) 32 yaşında bekar bir kadın ve sözleşmeli bir çalışandır. Romantizm konusunda çok  iyi değil ve erkek arkadaşı yok ama evlenmek istiyor. Son 2 yıldır evlenecek bir erkek arıyor. Hâlâ doğru adamı bulamayan Shoko Hama, tek başına bir seyahate çıkmaya karar verir. Uçakta genç ve yakışıklı bir adamla tanışır. Yolculuğu sırasında genç adamla tekrar karşılaşır. Shoko Hama ona yalan söyler ve evli bir kadın olduğunu söyler. Adam ona "bu yolculukta bir ilişki yaşayalım" der. Sevilen Japon yapımı romantik dizilerden biri olan Gisou Furin Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde!
 • 2019
 • Japonya
 • 52
 • IMDb 7.3
Black Cinderella
Black Cinderella
Black Cinderella, Kawamura Taisuke tarafından yönetilen 2021 Japon drama dizisidir.Kamiya Manaha (Riko) çok küçükken ailesiyle birlikte bir güzellik yarışmasına katıldı ve bu süreçte annesinden ayrıldı. Yarışmayı kazanan çarpıcı güzellik kraliçesi, küçük çocuğa acıdı ve ailesini bulması için onu sahneye çıkardı. Bu olay onu büyüledi ve o zamandan beri gizlice kendisinin güzellik kraliçesi olma hayalleri kuruyor, bu da ailesinin hoşnutsuzluğuna yol açıyor. Şimdi 17 yaşında ve lisede olduğu için utangaç, kendine güveni olmayan ve güzellik yarışmasında şansı olmayan gri bir fare olduğuna ikna olmuş durumda. Yerel bir kültür fuarının organizatörü, lise öğrencileri için bir güzellik yarışması düzenlediğini duyurduğunda, katılmayı hayal eder, ancak cesaret edemez - okulun en nefes kesici öğrencilerinin kral ve kraliçe olarak taç giyeceğine ikna olur.Ancak bir otobüs durağının önünden geçtiğinde, inanılmaz derecede yakışıklı ama kendini beğenmiş ve kendini beğenmiş bir sınıf arkadaşı olan Tachibana Keigo (Kamio Fuju) ile konuşmaya başlar. Zamanla aralarında beklenmedik bir dostluk gelişir. Aynı zamanda okula yeni gelen, kendisi kadar cesur ve sınıfta çok az kişinin bildiği Shimamura Sora (Mizuki Itagaki) ile tanışır. Her şeye rağmen, iki oğlan ona karşı hisler beslemeye başlar ve o güzellik yarışmasına katılmayı düşünmeye başlar - peki ama güzellik hayalleri gerçek olacak mı? Black Cinderella Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Japonya
 • 60
 • IMDb 7.8
Motokare Mania
Motokare Mania
Nanba Yurika çekici bir görünüme sahip ve başkalarıyla iletişim kurmakta fena değil, ancak romantik ilişkiler söz konusu olduğunda harika değildir. Bu, esas olarak eski erkek arkadaşı Saito Makoto ile karşılaşamamasından kaynaklanmaktadır. 5 yıl önce ayrıldılar. Ayrıldıktan sonra Saito Makoto hayatından kayboldu. Şu anda Nanba, çalışmaya başladığı emlak şirketinde Yurika Saito Makoto ile tekrar tanışır. Şu anda 30 yaşında ve hala bekar olan eski erkek arkadaşı, ortağıdır. Romantik ve komedi türünde 2019 yılı Japon dizilerinden biri olan Motokare Mania Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Japonya
 • 54
 • IMDb 5.6
Kikazaru Koi ni wa Riyuu ga Atte
Kikazaru Koi ni wa Riyuu ga Atte
Kikazaru Koi ni wa Riyuu ga Atte dizisinde, Kurumi Mashiba (Haruna Kawaguchi), ev dekorasyonu şirketi 'el Arco Iris' için çalışıyor. Görevi, şirket için PR faaliyetleri yapmaktır. El Arco Iris için sosyal medya sayfalarını yönetiyor ve şirket için 100.000'den fazla takipçi topladı. İşle meşgulken dairesinin sözleşmesini yenilemeyi unutur. Bu nedenle evinden atılır ve kalacak bir yeri yoktur. Popüler bir yemek stilisti olan arkadaşı Koko Saotome, onunla yaşayabileceğini söyler. Koko Saotome, Omotesando'da lüks bir dairede yaşıyor. Kurumi Mashiba daireye gelmeden önce arkadaşı Koko Saotome'nin orada yalnız yaşadığını düşündü. Ama Koko Saotome aslında daireyi üç kişiyle paylaşıyor: Shun Fujime (Ryusei Yokohama), Haruto Terai (Ryuhei Maruyama) ve Ayaka Hase (Anne Nakamura). Shun Fujime basit bir hayat peşinde koşan bir minimalist ve aşçıdır. Haruto Terai çevrimiçi danışmanlık yapıyor. Ayaka Hase bir sanatçı ve teslimatçı olarak yarı zamanlı çalışıyor.Şimdi Kurumi Mashiba daireyi bu dört kişiyle paylaşıyor. 2021 Japon dizilerinden Kikazaru Koi ni wa Riyuu ga Atte Türkçe altyazılı izleyin. Herkese keyifli seyirler.
 • 2021
 • Japonya
 • 50
 • IMDb 7.6
Mairunovich
Mairunovich
Mairunovich, sevimli bir isimle ama 'çirkin' bir görünümle lanetlenen ve bunun için acımasızca zorbalığa uğrayan Kinoshita Mairu'nun (Sakurai Hinako) hikayesini konu almaktadır. Bir gün kandırılarak bir çukurda mahsur kalır ve sahte bir itirafta bulunur. Kumada Tenyu (Kamino Fuju) onun varlığından yakınırken ve hatta bunun için özür dilerken başına gelir ve dış görünüşünü değiştirmeyi teklif eder. Mairu kabul eder ve yeni bulunan görünüşüyle ​​ismine uygun olarak, bir erkek arkadaşın ve belki de bir veya iki arkadaşın sevgisini kazanarak hayatını değiştirmeye karar verir. 2021 Japon dizilerinden biri olan Mairunovich Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler.
 • 2021
 • Japonya
 • 50
 • IMDb 7.4
This Guy is The Biggest in My Life
This Guy is The Biggest in My Life
Üzgün ​​bir ofis çalışanı, halka açık bir yerde bir adama öfkeyle çelme takar. Onun patronu olduğunu öğrenir ve en kötüsünden korkar, ancak aklında daha itaatkar bir istek vardır. Bu, Sato Yui adında bir kadın ile bir ilaç şirketinin CEO'sunun (Amagi Ryuichi) hikayesidir. Sato Yui, Amagi Pharmaceutical Company'de çalışıyor. Bir gün çok sevdiği köpeği öldüğü için üzülür. Bir barda tek başına içiyor ve birinin evcil hayvanları hayata döndürmek için bir ilaç geliştirmesini diliyor. Amagi Pharmaceutical Company'nin CEO'su Amagi Kyoichi'ye gelir. Sato'yu duydu ve ona bunun aptalca bir şey olduğunu söyledi. Sato daha sonra sinirlenir ve ona çelme takarak düşürür. Ve her şey böyle başlıyor. This Guy is The Biggest in My Life, göze ve ruha hitap eden sevimli bir Japon dramasıdır. 
 • 2020
 • Japonya
 • 23
 • IMDb 6.2
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Suzuki Nami, belirli bir hayali olmayan sıradan bir kızdır ve sadece makul miktarda iş ve aşk ister. Aşkı Kenya'yı kovalamak için Tokyo'ya gitmeye karar verir. Bununla birlikte, Kenya'nın ait olduğu ekipman yönetimi departmanında çalışmak yerine, Nami dergi yazı işleri departmanına atandı ve çok akıllı ama zehirli bir dili olan en genç baş editör Hourai Reiko ile tanışır. Nami, kötü çalışma performansı nedeniyle sürekli olarak Reiko tarafından eleştirildiği için strese girer. Aynı zamanda Nami, zengin bir aileden gelen ve Nami'ye şaşırtıcı bir teklifte bulunan kameraman Junnosuke ile tanışır. Eskiden orta derecede iş ve aşk isteyen Nami, şimdi ikisine de son sürat koşuyor.Bu, tipik bir motivasyonel Japon dizilerinden biridir. Yeni bir işe alınan kişi işinde tam bir çaylaktır, ancak hikaye ilerledikçe daha iyi hale gelir ve güçlü yönlerini bulur. Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de, asla hayal kırıklığına uğratmayacak bir dizidir. Düştüğünüzde kendinizi daha iyi hissettirecek, canınız sıkıldığında zaman geçirmenizi sağlayacak, fan hizmetinde çığlık attıracak bir yapım olacak. Bir gösteri - kendi sözleriyle - bir umut ve rüya görüntüsü vermeye çalışır. Bu, beklentilerinizi aşacağı anlamına gelmez. Sayısız klişeyle çevrili olduğu için işe yarayan bir drama! Dizifon olarak tüm bölümleri yayınlarken herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Japonya
 • 60
 • IMDb 6.8
Shanai Marriage Honey
Shanai Marriage Honey
Shanai Marriage Honey Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Haruta (Matsui Airi), kendisini uzun süredir aldatan erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra hayatını değiştirmeye kararlıdır ve bir flört uygulaması aracılığıyla tanıştığı Miura (Itagaki Mizuki) ile anında evlenmeyi kabul eder. Yine de evlendikten sonra, yakışıklı kocasını gerçekten tanımak için oldukça çaba gösterecektir. Aslında aynı şirket için çalıştıklarını ve şimdi profesyonel oldukları için, evliliklerini hem iyi hem de gizli tutmakla dengelemeleri gerektiğinin farkındadırlar. Bu yüzden pek çok zorlukla da mücadele ederler.Yavaş yavaş birbirlerini tanıyorlar ve evliliklerinin alışılmadık doğasına rağmen gerçek aşka her şeye rağmen ulaşılabileceğini keşfetmeye başlıyorlar.Gösteri oldukça hızlı ilerliyor ve hikayemiz hiç vakit kaybetmeden devam ediyor. Liderlerimiz hem iyi insanlar hem de bireysel olarak hem de birlikte çok tatlılar.. Bu dizide kötü, tatsız veya entrikacı kimse yok. Herkes kendi tarzında nazik, anlayışlı ve destekleyicidir. Bu tarz diziler seviyorsanız Japon dizilerinden biri olan Shanai Marriage Honey izle ve keyifli zaman geçirin. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz. 
 • 2020
 • Japonya
 • 25
 • IMDb 6.7
Parfait Tic
Parfait Tic
Parfait Tic! Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Fuko Kameyama, lisenin ilk yılında mutlu ve iyimser bir kızdır. Ancak yeni komşular gelip Fuko Kameyama'nın evinin üst katındaki bir daireye taşındığında tüm hayatı değişmeye başlar. Yeni sakinler, üyeleri arasında iki kuzen ve Fuko Kameyama'nın en yeni sınıf arkadaşları Daiya ve Ichi'nin bulunduğu Shinpo ailesi. Fuko Kameyama çok geçmeden büyüleyici Daiya'ya çekildiğini fark eder. Oldukça popüler olmasına rağmenkadın avcısı ve akademik başarıya pek sahip değil. Bu arada kuzen Ichi tamamen farklı biridir. İçine kapanık, utangaç ve yaklaşması zor olabilir, ancak okulda bir sihirbazdır. Fuko Kameyama çok geçmeden onun da şefkatli bir tarafı olduğunu keşfeder. Bununla birlikte, iki kuzenin ortak noktası, kendisini her ikisine de çekici bulan Fuko Kameyama için paylaşılan bir aşktır. İşin püf noktası ikiliden hangisini tercih edeceğine karar veremiyor gibi görünüyor. Bu karmaşık aşk üçgenine ne olacak? Kimin kalbi kırılacak ve aşk galibi olarak kim ortaya çıkacak?10 bölümden oluşan dizi Japonya’da Fuji kanalında yayınlanmıştır. Aynı isimli bir mangadan uyarlama olarak ekranlara gelmektedir.
 • 2018
 • Japonya
 • 30
 • IMDb 6.3
12
Pek çok türde Japon dizilerini izleyebilirsiniz. Manga uyarlaması pek çok Japon dizisi Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.