Japon Dizileri
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Suzuki Nami, belirli bir hayali olmayan sıradan bir kızdır ve sadece makul miktarda iş ve aşk ister. Aşkı Kenya'yı kovalamak için Tokyo'ya gitmeye karar verir. Bununla birlikte, Kenya'nın ait olduğu ekipman yönetimi departmanında çalışmak yerine, Nami dergi yazı işleri departmanına atandı ve çok akıllı ama zehirli bir dili olan en genç baş editör Hourai Reiko ile tanışır. Nami, kötü çalışma performansı nedeniyle sürekli olarak Reiko tarafından eleştirildiği için strese girer. Aynı zamanda Nami, zengin bir aileden gelen ve Nami'ye şaşırtıcı bir teklifte bulunan kameraman Junnosuke ile tanışır. Eskiden orta derecede iş ve aşk isteyen Nami, şimdi ikisine de son sürat koşuyor.Bu, tipik bir motivasyonel Japon dizilerinden biridir. Yeni bir işe alınan kişi işinde tam bir çaylaktır, ancak hikaye ilerledikçe daha iyi hale gelir ve güçlü yönlerini bulur. Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu de, asla hayal kırıklığına uğratmayacak bir dizidir. Düştüğünüzde kendinizi daha iyi hissettirecek, canınız sıkıldığında zaman geçirmenizi sağlayacak, fan hizmetinde çığlık attıracak bir yapım olacak. Bir gösteri - kendi sözleriyle - bir umut ve rüya görüntüsü vermeye çalışır. Bu, beklentilerinizi aşacağı anlamına gelmez. Sayısız klişeyle çevrili olduğu için işe yarayan bir drama! Dizifon olarak tüm bölümleri yayınlarken herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Japonya
 • 60
 • IMDb 6.8
Shanai Marriage Honey
Shanai Marriage Honey
Shanai Marriage Honey Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Haruta (Matsui Airi), kendisini uzun süredir aldatan erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra hayatını değiştirmeye kararlıdır ve bir flört uygulaması aracılığıyla tanıştığı Miura (Itagaki Mizuki) ile anında evlenmeyi kabul eder. Yine de evlendikten sonra, yakışıklı kocasını gerçekten tanımak için oldukça çaba gösterecektir. Aslında aynı şirket için çalıştıklarını ve şimdi profesyonel oldukları için, evliliklerini hem iyi hem de gizli tutmakla dengelemeleri gerektiğinin farkındadırlar. Bu yüzden pek çok zorlukla da mücadele ederler.Yavaş yavaş birbirlerini tanıyorlar ve evliliklerinin alışılmadık doğasına rağmen gerçek aşka her şeye rağmen ulaşılabileceğini keşfetmeye başlıyorlar.Gösteri oldukça hızlı ilerliyor ve hikayemiz hiç vakit kaybetmeden devam ediyor. Liderlerimiz hem iyi insanlar hem de bireysel olarak hem de birlikte çok tatlılar.. Bu dizide kötü, tatsız veya entrikacı kimse yok. Herkes kendi tarzında nazik, anlayışlı ve destekleyicidir. Bu tarz diziler seviyorsanız Japon dizilerinden biri olan Shanai Marriage Honey izle ve keyifli zaman geçirin. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz. 
 • 2020
 • Japonya
 • 25
 • IMDb 6.7
Parfait Tic
Parfait Tic
Parfait Tic! Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Fuko Kameyama, lisenin ilk yılında mutlu ve iyimser bir kızdır. Ancak yeni komşular gelip Fuko Kameyama'nın evinin üst katındaki bir daireye taşındığında tüm hayatı değişmeye başlar. Yeni sakinler, üyeleri arasında iki kuzen ve Fuko Kameyama'nın en yeni sınıf arkadaşları Daiya ve Ichi'nin bulunduğu Shinpo ailesi. Fuko Kameyama çok geçmeden büyüleyici Daiya'ya çekildiğini fark eder. Oldukça popüler olmasına rağmenkadın avcısı ve akademik başarıya pek sahip değil. Bu arada kuzen Ichi tamamen farklı biridir. İçine kapanık, utangaç ve yaklaşması zor olabilir, ancak okulda bir sihirbazdır. Fuko Kameyama çok geçmeden onun da şefkatli bir tarafı olduğunu keşfeder. Bununla birlikte, iki kuzenin ortak noktası, kendisini her ikisine de çekici bulan Fuko Kameyama için paylaşılan bir aşktır. İşin püf noktası ikiliden hangisini tercih edeceğine karar veremiyor gibi görünüyor. Bu karmaşık aşk üçgenine ne olacak? Kimin kalbi kırılacak ve aşk galibi olarak kim ortaya çıkacak?10 bölümden oluşan dizi Japonya’da Fuji kanalında yayınlanmıştır. Aynı isimli bir mangadan uyarlama olarak ekranlara gelmektedir.
 • 2018
 • Japonya
 • 30
 • IMDb 6.3
Seisei Suruhodo, Aishiteru
Seisei Suruhodo, Aishiteru
Seisei Suruhodo, Aishiteru Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Miyuki Kitagawa'nın bir mangasından uyarlanan bir Japon dizisidir.Kurihara Mia, bir şirketin halkla ilişkiler bölümünde çalışıyor. Bir iş gezisi sırasında kayıp nişan yüzüğünü bulmasına yardım ettikten sonra şirketinin başkan yardımcısı Miyoshi Kairi'ye aşık olur. Mia, eğitimin bir parçası olarak halkla ilişkiler bölümüne gelene kadar kim olduğunu anlamaz. Kendisini eğitmeni olarak Miyoshi ile çalışmak zorunda bulur. Bazen serttir, ancak diğerlerine karşı naziktir. Mia'nın kalbi onun tarafından yavaş yavaş ele geçirilir. Ama Miyoshi'nin zaten bir karısı var.Gerçekten iyi bir dizinin tüm tonlarına sahip, dramatik ve gerilim anları var.  Başrollerini Takei Emi ve Takizawa Hideaki paylaşıyor. 2016 yılında yayınlanan ve romantik, dram, iş türünde diziler seviyorsanız Seisei Suruhodo, Aishiteru sizin için iyi bir seçim olacaktır. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2016
 • Japonya
 • 45
 • IMDb 5.9
Sachiiro no One Room
Sachiiro no One Room
Sachiiro no One Room Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Sachiiro no One Room aynı isimli bir mangaya dayanıyor, manga hayranları arasında oldukça ünlüdür. Ailesi tarafından istismara uğrayan, sınıf arkadaşları tarafından zorbalığa uğrayan ve öğretmeni tarafından saldırıya uğrayan 14 yaşındaki bir kız, takipçisi tarafından kaçırılır. Haberler ağlayan ebeveynleri, öğretmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla dolu ama elbette bunların hepsi sahtedir.Kız, kaçırılanla birlikte yaşarken, onun adını değiştirmesini istediğine karar verir ve "Sachi" olur. Kaçırıldığı günler ile yaşadığından daha mutlu günler yaşar ve sonunda mutluluğun anlamını öğrenir. Bu manga, tuhaf "aşklarının" ve durumlarının hikayesini anlatıyor.Sinematografi, bu dramanın tonunu güzel bir şekilde destekliyor; biraz karanlık, ürkütücü ve melankoli. Müzik gerçekten akılda kalıcı bir son şarkıyla iyidir. Başroller arasındaki kimya harika ve gerçekten manga karakterlerine benziyorlar. Oyunculuğa gelince, Anna Yamada'nın Japon sinemasının geleceklerinden biri olduğunu söyleyebilirim.Güzel ve hızlı bir saat ve bu dizide hoşlanmadığım şeyler olsa da bunu izlediğim için hala pişman değilim. Her bölüm 20 dakikadan biraz fazla olduğundan, art arda izlemek gerçekten çok kolay. Psikolojik ve romantik Japon dizileri seviyorsanız Sachiiro no One Room izle ve kısa sürede bitirebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Japonya
 • 24
 • IMDb 7.0
Watashitachi wa Douka Shiteiru
Watashitachi wa Douka Shiteiru
Watashitachi wa Douka Shiteiru Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Watashitachi wa Douka Shiteiru, gizem ve romantizm türünde bir Japon dizisidir. Hikaye, Kougetsu An adında uzun süredir devam eden geleneksel şeker dükkanı (Okashi お 菓子) hakkındadır. Kızı Hanaoka Nao ile yaşayan Okada Yuriko dükkanda kalıcı olarak yaşıyor. O sırada Nao 6 yaşındaydı. Nao, yine 6 yaşındaki Takatsuki Tsubaki ile yakın arkadaştır. Tsubaki'nin babası Kougetsu An'ın sahibidir.Ne yazık ki, bir gece Tsubaki'nin babası bıçaklanarak öldürüldüğünde ve Tsubaki, Nao'nun annesini katil olmakla suçladığında hayalleri paramparça oldu. Tsubaki, o gece Nao'nun annesine babasıyla tanık olduğunu ifade etti. Yuriko, suçlu olmamasına rağmen hapsedildi çünkü olay yerindeki delil Yuriko'nun bıçağıydı. Nao, Kougetsu An'dan atıldı ve Tsubaki'den annesini suçladığı ve onu annesinden ayırdığı için nefret ediyor.15 yıl sonra Nao ve Tsubaki, tatlı yapma yarışması olduğunda tekrar buluşur. Nao'yu tanımayan Tsubaki, Nao'nun güzel şeker kreasyonlarına ilgi duyduğu için ondan evlenmesini bile ister. Nao, Tsubaki ile evlenmeyi kabul etti. Nao'nun amacı intikam almak ve annesinin masumiyetini kanıtlamaktır. 15 yıl önce gerçekte ne olduğunu öğrenmek istedi. Nao, gerçek kimliğini Tsubaki'den gizler çünkü Tsubaki'nin onu tanımadığını bilir.Japon dizisi Watachitachi wa Douka Shiteiru, ilginç bir diziydi. İntikam, drama, sahte evlilikler, ihanet, cinayet, sağlık sorunları, yangın, tuhaf bir aile, trajik bir aşk hikayesi vardı ve liste uzayıp gidiyor.Dizinin ana odak noktası romantizm ve intikam konusudur. Romantizmin kendisi iyiydi, garip bir başlangıçtan sonra, biraz öngörülebilirdi. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Japonya
 • 60
 • IMDb 7.9
Hey Sensei, Don’t You Know?
Hey Sensei, Don’t You Know?
Hey Sensei, Don't You Know Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Aoi Hana (Fumika Baba) aşk konusunda deneyimsiz olan romantik bir manga sanatçısıdır. Kido Riichi (Akaso Eiji) eski kız arkadaşlarıyla ilişkilerini sürdüremeyen karizmatik bir kuafördür. İkili, Riichi'nin iş yeri olan salonda buluştuktan sonra aşık olur. Daha sonra hayallerindeki kariyer ve ilişkilerini nasıl dengeleyeceklerini öğrenirler.Yalnızca 6 bölümle, biraz hafif ve kabarık bir romantizm istiyorsanız izlemek için mükemmel bir seçim olacaktır. Konu basit ve anlaması kolaydır. Bu diziyi izlerken hızlı tempolu bir hikaye bekleyebilirsiniz.Dizi, her iki karakterin de kariyer odaklı olduğuna dair bir öncül sunuyor. Bu bize, aşkı bulmanın yanı sıra hayallerimizin peşinden gitmenin de önemli olduğu bir gerçeklik duygusu verir.Dizi 6 bölüm için çok kısa görünebilir. Bunun bir nedeni manganın hala devam ediyor olması olabilir. Mevcut malzeme göz önüne alındığında, sonun daha iyi bir sonucu olamazdı. Adı aynı zamanda Nee Sensei, Shiranai No olarak da bilinmektedir.Hey Sensei, Don't You Know izle, ağır dramalara ara vermek istediğinizde izlemek iyidir. 3 saatte kolayca bitirebilirsiniz. Size gerçeklikten uzaklaşmadan doğru miktarda güzel zaman yaşatır. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2019
 • Japonya
 • 25
 • IMDb 6.5
Itazura na Kiss: Love in Tokyo
Itazura na Kiss: Love in Tokyo
Itazura na Kiss: Love in Tokyo Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Kotoko Aihara (Honoka Yahagi) çok parlak olmasa da neşeli ve iyimser bir kızdır. Okulundaki en zeki ve en yakışıklı adam olan Naoki Irie'ye (Yuku Furukawa), onu bir konuşma yaparken gördüğünden beri aşıktır. Nihayet duygularını ona itiraf ettiğinde, aptal kızlardan hoşlanmadığını söyleyerek onu soğuk bir şekilde reddeder. Sonra gizemli bir deprem Kotoko'nun evini mahveder ve Kotoko babasıyla birlikte eski arkadaşının evine taşınmak zorundadır. Bununla birlikte, babasının arkadaşı aslında Naoki'nin babası ve Naoki'nin evidir. Kotoko, Naoki'ye yakın olduğu için mutludur ve belki de bunun onun kalbini ısıtma şansı olduğunu fark eder. Ancak Naoki'yi kazanma arayışı o kadar kolay değil ve sürekli olarak bir dizi aksilik yaşanır. Naoki'nin diğer rakipleri ve ayrıca Kotoko'nun en büyük hayranı Kinnosuke Ikezawa ( Yuki Yamada) tarafından engelleniyor.Kore’de Playful Kiss adıyla yayınlanan Itazura na Kiss: Love in Tokyo izle ve gençlik romantizme bir şans verin.
 • 2013
 • Japonya
 • 49
 • IMDb 7.4
Hana Yori Dango
Hana Yori Dango
Makino Tsukushi, zengin ve güçlü ailelerin çocukları olan F4 veya Flower 4 olarak adlandırılan 4 genç yönetimindeki okulda tek fakir öğrencidir. Domyoji Tsukasa grubun lideri ve Domyoji World Finance Group’un varisidir. Hanazawa Rui içine kapanık biridir, Nishikado Sojiro kendilerine ait Çay Serenomi Okulunun çalışanı ve varisidir. Mimasaka Akira bir playboy’dur. Eğer öğrencilerden biri F4 grubunu kızdırırsa dolabında kırmızı bir not bulur. Notu alan okulda küçük düşürülür ve okuldan uzaklaşmaya zorlanır.Makino kırmızı notu almadan okul günlerinin çabucak geçmesini umut eder. Ama bir gün arkadaşını korumak için Domyoji’nin karşısına dikilir. Ertesi gün Makino dolabında kırmız bir not bulur. Okulda küçük düşürülüp, aşağılanmasına rağmen yinede okula gitmeye karar verir çünkü o aynı bir “Yabani Ot” gibidir :) . F4 grubuna karşı savaşacağını söyler. Makino’nun kararlılığı Hanazawa Rui garip bir şekilde ilgisini çeker. Bu arada Makino’da en büyük düşmanı Domyoji Tsukasa karşıyı romantik duygular canlanmaya başlar.Zengin çocuklarının devam ettiği masalarında gümüş tuzluk takımları olan süper elit bir okul,bu okulda zenginlerden daha zengin olan ve tarzlarıyla bütün okulun hayran olduğu cool takılan dört yakışıklı oğlan, ve canlarının istediğini yapıyorlar.Sonuç olarak güzel bir gençlik dizisidir.
 • 2005
 • Japonya
 • 45
 • IMDb 8.1
Mr. Hiiragi’s Homeroom
Mr. Hiiragi’s Homeroom
Sanat Öğretmeni Hiiragi Ibuki, şu anki okulunda 2 yıldır çalışmaktadır. Sınıf 3A’nın sınıf öğretmenidir. Mezuniyetine sadece 10 gün kala, Hiiragi, 29 öğrencisinin önünde duruyor ve onlara “Artık hepiniz benim rehinemsiniz” diyor. öğretmenleri tarafından rehin tutulan öğrencilerin hikayesini konu ediyor. Mütevazi bir sanat öğretmeni olan Ibuki Hiiragi yaklaşmakta olan mezuniyete hazırlanmaktadır. Kısa bir süre sonra mezun olacak öğrenciler, okuldan olaysız bir şekilde ayrılmanın derdine düşer. Ancak bu sırada beklenmedik bir olay gerçekleşir. Mezuniyete tam on gün kalan Ibuki Hiiragi, 29 öğrencisini sınıfta toplar ve onlara artık öğrenci değil kendisinin rehinesi olduklarını söyler. Ibuki Hiiragi, birkaç ay önce intihar notu bırakmadan hayata veda eden öğrencisinin ölümü ile ilgili gerçekleri ortaya çıkarmadan öğrencilerini rehin tutmaya kararlıdır.Dizinin gizemlerle ilerleyip son 2 bölüm izleyenleri dumura uğratması müthişti. Artık dünyanın her yerinde bir numaralı suç siber zorbalıktır. Sanal ortamda takma adının altına gizlenerek insanlara hakaret ederken karşıdaki insanın hislerinin ne olduğunu insanlar hiç düşünmüyor. Herkes ortada somut bir suçlu ararken suçlunun aslında bir sosyal medya uygulaması ve onun arkasına sığınan yığınlar olduğunun ortaya çıkması ile herkesin şok oluşu çok çarpıcıydı. Bence bu bakımdan dizi müthiş bir mesaj verdi. Genel hatlarıyla oyuncular çok iyiydi ama Hiiragi karakterini oynayan (bkz: masaki suda) inanılmaz oynamış. Sonuç olarak ortalama bir dizi kalitesinde olsa da açıkçası büyük farkındalık yaratan bir dizi olmuş.Ülkemizde de Öğretmen adı ile çevrilen Japon mini dizisi büyük bir farkındalık yaratmış olup kısa zamanda çok şey anlatmış ve seyirciyi ekran başına kilitlemiştir.Bu mini diziyi tüm dizi severlere tavsiye ederiz. 
 • 2019
 • Japonya
 • 54
 • IMDb 7.6
Kakafukaka
Kakafukaka
Treada san ortaokuldaki gösterişli günlerini geride bırakmıştır. Erkek arkadaşı da terk edince başka bir eve taşınır. Taşındığı evde ilk erkek arkadaşını görür. Artık ev arkadaşlarıdır ama esas sorun eski erkek arkadaşının ondan istediği şeydir.Onu bir daha göreceğini hiç düşünmemişti! Aki Terada uzun zaman önce ilk aşkına veda etti. Şu anki erkek arkadaşı onu aldatırken yakalanınca Aki, evinden çıkar ve ilk aşkıyla yeniden etkileşime girer. Aralarında işler kızıştığında, büyük bir oyun oynar. Bu yeni ve yeni yetişkin aşk hikayesinde kalp ve vücut ve aradaki her şey kesişir.Karmakarışık aşklar karmakarışık ilişkiler ve farklı bir yapım. Farklı bir konu farklı olaylar ve çok farklı bir aşk hikayesi...Tam bir uçurum. İzleyicilerin çok beğendiği ya da çok yerdiği bir yapım. Çok sürpriz bir sona sahip. Her şeye rağmen göz atmanızda yarar var.
 • 2019
 • Japonya
 • 25
 • IMDb 5.6
Todome no Kiss
Todome no Kiss
Dojima Otaro ünlü bir hosttur(kiralık sevgili tarzında). Geçmişte yaşadıkları yüzünden insanların aşkla değil para ve güçle mutlu olacaklarına inanır. Bir gün noel baba kıyafeti giymiş bir kız onu zorla öper, Otaro ölür ve 7 gün öncesine döner.Nasıl öleceğinizi seçme şansınız olsaydı, bıçaklanarak mı? Yoksa öpülerek mi ölmek isterdiniz? Kafanızdan geçenleri duyar gibiyimPeki ya o ölüm öpücüğü sizi geçmişe götürüyorsa?Dizimiz ilk üç bölümle hızlı bir giriş yaptı ve beni şaşırtmayı başardı. Sonraki bölümlerde her ne kadar yavaşlasa da farklı konusuyla izlemeye değer. Ve ayrıca rolünün hakkını verse de karakterine ters düşen ve aşırı tatlılık içeren bir (Kento Yamazaki) barındırıyor daha ne olsun! Todome no Kiss dizisini tüm bölümleriyle hd kalitede Dizifon adresinde Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.ilk başlarda güzel başlasa da gizemi koruyamadığı düşüncesindeyim apar topar bir finale toparlamaya çalışmışlar ama olmamış ama uzak doğu dizilerinde ki romantik fedakar erkek tiplemesinin dışına çıkıp antipatik bir karakteri dizinin başrolüne koyması cesur ve hoş bir hareket olmuş.
 • 2018
 • Japonya
 • 50
 • IMDb 7.6
Kuzu no Honkai
Kuzu no Honkai
Mugi, evinde özel ders veren genç öğretmen Akane Minagawa'ya; Hanabi ise küçük yaştan beri tanıdığı aile dostları olan bir diğer genç öğretmene aşıktır. Sahip olamadıkları kişilerin acısını paylaşmak için tensel yakınlık kuruyorlar.İnsanı yer yer rahatsız eden ama bir şekilde içine çeken tuhaf bir anime. ilgi ve sevilme açlığı çeken insanoğlunun bu hisler içerisinde bocalayışını çok iyi yansıttığı için alttan alta dram veriyor. ne olacağını, karakterlerin ne hissettiğini kestiremiyorsun. (gerçekte de öyle değil midir?) sevgi, tutku, nefret, acıma, yalnızlık... Hepsi birbirine girmiş durumda.Hanabi küçüklüğünden beri yakın komşusu olan Kanai’ye aşıktır. Aynı şekilde Mugi’de uzun zamandır kendisinin özel öğretmeni olan Akane’yi sevmektedir. Hanabi ve Mugi’nin karşılıksız olduğunu düşündükleri aşklarının tesellisini ise birbirlerinde ararlar. Herkese sevgili olduklarını söyleyen Mugi ve Hanabi karşısındakinin gerçek duygularını bilmekte hatta birbirlerini desteklemektedir.Aşk dörtgeni olarak başlayan bu hikayeye yan karakterler de girince baya içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Serinin ana karakterlerini başarılı bulmakla birlikte aslında asıl hikaye yan karakterlerin etkileriyle gelişiyor. Ve yan karakterler gerçekten başarılı kurgulanmış. Hepsinin altı doldurulmuş ve “olsun” diye olmamış, hepsinin bir amacı ve pozisyonu var dizide. Yan karakter dediğime de bakmayın, aslında bir noktadan sonra ana karakter kadar önem kazanıyorlar. Muhafazakar bir yapınız varsa bu seri pek size göre değil ama onun dışında kesinlikle izlemeye değer. Hiç sıkılmadan tek solukta izlenebilir.
 • 2017
 • Japonya
 • 25
 • IMDb 6.6
Takane to Hana
Takane to Hana
Hana , 16 yaşında bir genç kızdır. Hana' nın ablasının Takane isminde 26 yaşında zengin bir adamla yemek randevusu vardır. Hana yaşını büyük göstererek ablasının yerine bu görüşmeye katılır. Ancak işler yolunda gitmez ve kafasındaki peruğu atıp oradan uzaklaşır.Onun bu samimi davranışı Takane'yi çok etkiler ve aradığı kızı bulduğunu düşünür. Bundan sonrası Takane ve Hana'nın ilginç hikayesi olarak karşımıza çıkıyor.Bu seride hayatın en sancılı dönemlerinden biri olan ve kişilik bunalımları yaşadığımız ergenliğin ta kendisi var.Yozlaşmış saf bir aşkın hikayesini anlatan Akono Hana’da yaratılan karakterler de enfes. Oyuncuların performansları, daha önce alışık olmadığımız karakterleri izlememize sebebiyet veriyor. Her karakter keskin ve net şekilde bir duygu üzerinden bir kişiliği sembolize ederken ana karakterimiz karmaşa üzerinden kendisini anlatıyor.Her karakterin okulunuzda, evinizde, işyerinizde ve hatta aynaya baktığınızda karşılabileceğiniz tiplerden biri olduğunu anlıyorsunuz ve bu gerçeklik,  karakter algınızı alt üst ediyor.Hayatın kendisi kadar gerçekçi hikayesi olan bir anime arıyorsanız, kolay kolay bulamayacağınız bir teknikle yapılmış bu diziyi kaçırmamanızı tavsiye ederim.
 • 2019
 • Japonya
 • 25
 • IMDb 6.1
12
Pek çok türde Japon dizilerini izleyebilirsiniz. Manga uyarlaması pek çok Japon dizisi Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.