Japon Dizileri
Fence 2023 Japon
Fence 2023 Japon
Tokyolu bir dergi yazarı olan Komatsu Kie, bir cinsel saldırı vakasındaki gerçeğin peşine düşmek için Okinawa yerlisi Omine Sakura ile iş birliği yapar.
 • IMDb 5.0
Marriage with Me? Seriously? 2023 Japon
Marriage with Me? Seriously? 2023 Japon
Shinohara Kanon 33 yaşında. Ev tasarımcısı olarak işinde çok çalışıyor ama hayatında bir yol ayrımına geldi. Artık otuzlu yaşlarının ortalarına girdiğini fark ediyor ve boş zamanlarını içki içerek ve genellikle evde pasaklı davranarak geçiriyor. Bir gün bir arkadaşının düzenlediği bir etkinlikte genç, yakışıklı ve iyi giyimli bir adamla karşılaşır. Adının Shirosaki Makoto olduğunu, 28 yaşında olduğunu ve bir şirket başkanının CEO’su olduğunu öğrenir. Daha sonra ona bir sürpriz yapar ve belli koşullar altında kendisiyle evlenmesini ister. Bunun hayatını değiştirmek için hayatında bir kez karşılaşacağı bir fırsat mı, yoksa kendi başına bırakması gereken bir durum mu olduğundan emin olamayarak tereddüt eder. Ancak Shirosaki Makoto ısrarcıdır ve 34. yaş günü yaklaşırken evlilik onun için gerçekten de olası mıdır?
 • IMDb 5.0
Dog and Scum 2023 Japon
Dog and Scum 2023 Japon
Sakuraba Haruma’nın çocukluk arkadaşı Inukai Shuji, akla gelebilecek her bakımdan ondan bir farkla üstündü ve ona bahşedilen göz kamaştırıcı hayatı sürdürüyordu. Alçakgönüllü bir maaşlı adam olan Haruma, her gününü yalnızca Shuji’nin gölgesinde var olan aşağılık kompleksine tutunarak geçirdi. Bir gün Haruma tesadüfen Shuji’nin Haruma’nın lise günlerinden beri gizlice hayranlık duyduğu karısı Inukai Reika ile tanışır. Kıskançlık, kıskançlık ve daha birçok duygunun bir arada olduğu Haruma’nın tekrar eden günlerinden bir sır doğar.
 • IMDb 5.0
The Incident 2023 Japon
The Incident 2023 Japon
The Incident 2023 Japon
 • IMDb 5.0
Keibuho Daimajin 2023 Japon
Keibuho Daimajin 2023 Japon
Daibajin, Metropolitan Polis Soruşturma Departmanının en iyi çalışanıdır. Daimajin (büyük iblis tanrısı), bu ismin farklı bir versiyonudur ve gücü nedeniyle bu isimle anılır. Ateşli Daimajin güçlü bir adalet duygusu taşıyor ve suç mahalline herkesten önce hızla varıyor, ancak bunun nedeni onun karanlık bir sırra sahip olmasıdır… Kanun tarafından asla cezalandırılmayan suçluları öldürerek kendi cezasını verir.
 • IMDb 5.0
Do It Yourself!! 2023 Japon
Do It Yourself!! 2023 Japon
Bir kendin yap kulübünün ve üyelerinin, bir şeyler inşa etmek ve onarmak için çalışırken hayatları.
 • 2023
 • Japonya
 • 30
 • IMDb 7.7
Kekkon Yoteibi / The Date of Marriage 2023 Japon
Kekkon Yoteibi / The Date of Marriage 2023 Japon
-26 yaşında evli- -İlk çocuğu 27 yaşında- -İkinci çocuğu 29 yaşında-… Hep böyle olacağını zannediyordu… 28 yaşındaki Kawai Yoshiko hala bekar. 29. doğum gününe birkaç gün kala kalbi kırık. Eve giderken meslektaşı Yuuki-san ile karşılaşır. Yoshiko, az önce olanları ona anlatmaktan kendini alamaz. Sonra Yuuki-san aniden Yoshiko’ya bir yıl sonra onunla evlenmesini teklif eder, ancak…
 • 2023
 • Japonya
 • 30
 • IMDb 7.7
Cinderellas of Midsummer 2023 Japon
Cinderellas of Midsummer 2023 Japon
Yazın getirdiği tesadüfi bir karşılaşma beklenmedik bir şekilde gelir. Sahil Külkedisi olarak bilinen üç bayan arkadaş, sahil kenarında birlikte büyümüşlerdir. Bu sırada bir erkek arkadaş, ailesinin beklentilerini karşılamak için Tokyo’daki en iyi üniversitelerden birine girdi ve onur öğrencisi olarak yaşarken kendi yolunu izledi. Normalde yolları kesişmeyecek farklı dünyalardan kadın ve erkekler, bir yaz ortası kumsalında kaderlerinde buluşurlar. Karmaşık duyguları ve gerçek hisleri ile karşı karşıya geldikçe büyürler. Bu erkekler ve kadınlar, aralarındaki görünmez -boşluğu- aşabilecekler mi? Kısa ama tatlı ve hüzünlü bir yaz gününde içinizi tutkuyla yakacak bir hikaye bu. İnsani bağların sıcaklığı ve aşkın heyecanıyla. Yaz ortası güneşinin altında, dalgalar kadar karşılaşmalar ve kum taneleri kadar aşklar vardır. Ve sonra yaz hikayesinin mucizesi harekete geçer.
 • IMDb 5.0
Tsukuyomi-kun no Kindan Oyashoku
Tsukuyomi-kun no Kindan Oyashoku
Yuga Tsukuyomi, gerçekten mükemmel yemekler yapabilen gizemli bir adamdır. O bir beslenme yönetimi uzmanıdır ve yiyeceklerle ilgili çeşitli sertifikalara sahiptir. Yiyeceklere karşı güçlü bir sevgi ve inatçılığı vardır. Küçükken ebeveynleri boşandığında annesiyle yaşamıştır. Annesinin ölümünden sonra, abisi onu yanına almıştır. Yuga Tsukuyomi, o zamandan beri abisiyle yaşamaktadır ve birlikte geçirdikleri zaman nedeniyle abisini çok sevmektedir. Bir gece Yuga Tsukuyomi, Soyogi Mikami (Reina Triendl) ile tesadüfen karşılaşır. Onun yiyecek yeme konusunda ihmalkar davrandığını öğrenir. Ona gece yarısı atıştırması yapacağını teklif eder. Öte yandan, Soyogi Mikami bir karizmatik kişisel antrenördür. İşinde o kadar popülerdir ki insanlar onu tutabilmek için 3 ay beklemektedir. Kendisi ve müşterileriyle disiplinlidir. Ancak, figürünü ve müşterilerini koruma konusunda çok meşgul olmasından dolayı, sadece gerekli besinleri almak için yemek yemektedir. Bu nedenle yiyecek konusunda ilgisini kaybetmiştir. Bir gece Soyogi Mikami, Yuga Tsukuyomi ile tesadüfen karşılaşır.
 • 2023
 • Japonya
 • 30
 • IMDb 7.5
My Happy Divorced Life
My Happy Divorced Life
My Happy Divorced Life, Nomura Nao ve Yamaguchi Yuuya tarafından yönetilen 2023 Japon drama dizisidir.Kazuha Ono (Rin Takanashi) 35 yaşındadır. Önde gelen kadın moda dergisi Zeal'de on yıldan fazla editör olarak çalıştı. Kocasının daha genç bir iş arkadaşıyla ilişkisi olduğunu öğrendiğinde hayatı alt üst olur. Ondan boşanır ve işte cesurca gülümsemeye çalışır. Ama sonra aniden bir toplantıda evliliğinin başarısız olduğunu ağzından kaçırır.Kento Mitsui (Keito Tsuna) şirkette yeni bir çalışandır. 22 yaşında ve atletik. Aslında bir çizgi roman dergisi için çalışmayı ummuştu ama sonunda Zeal'da kaldı. Modayı pek umursamıyor. Akıl hocası olan Kazuha Ono'dan etkilenir. Ona olan ilgi artmaya devam ediyor. Ancak Kazuha Ono, kocasının yeni ilişkisi bozulunca kendini bir ikilem içinde bulur ve onun kalbini geri kazanmaya çalışır. Gerçek aşk onu ofiste bekliyor olabilir mi yoksa sonunda sadakatsiz kocasıyla barışabilir mi?  
 • 2023
 • Japonya
 • 25
 • IMDb 7.1
Hoshi Furu Yoru ni
Hoshi Furu Yoru ni
Suzu Yukimiya (Yuriko Yoshitaka) büyük bir hastanede jinekolog olarak çalışıyordu. Bir tıbbi dava, oradaki işini kaybetmesine neden oldu. Şimdi, Suzu Yukimiya sakin bir deniz kasabasında bir kadın doğum kliniğinde çalışmaktadır. Yalnız günler yaşıyor. Bir gün tek başına kampa gider. Alkol içer ve gökyüzünde parlayan yıldızlara bakar. O sırada önünde Issei Hiiragi (Takumi Kitamura) belirir. Yakışıklı bir görünüme sahip genç bir adamdır. Kim olduğunu söylemiyor ama sessizce onun fotoğraflarını çekiyor. Daha sonra birbirlerini öpüyorlar. Ertesi sabah Suzu Yukimiya uyandığında Issei Hiiragi işaret dilini kullanır ve sonra ayrılır. Birkaç gün sonra tekrar buluşurlar.
 • 2023
 • Japonya
 • 54
 • IMDb 8.0
Brother Trap
Brother Trap
Akari Tachibana (Rinka Kumada) lisede Yamato Naruse ile çıktı ama ayrıldılar. O şimdi bir üniversite öğrencisi ama hala ayrılıklarını atlatamadı. Bir gün aynı üniversitede okuyan Izumi Naruse (Jyutaro Yamanaka) ile tanışır. O ondan daha genç. Izumi Naruse, Akari Tachibana gibi samimi ve sıcak kalplidir, ancak Akari Tachibana'nın aksine diğer insanlara karşı da dürüsttür. Başkalarını iyi hissettirmek için yalan söylemez. Birbirlerine ilgi duymaya başlarlar ve kısa sürede romantik bir ilişki geliştirirler. Akari Tachibana daha sonra Izumi Naruse'nin eski erkek arkadaşı Yamato Naruse'nin küçük erkek kardeşi olduğunu öğrenir.
 • 2023
 • Japonya
 • 30
 • IMDb 7.4
Peanut Butter Sandwich
Peanut Butter Sandwich
Peanut Butter Sandwich, Keijiro Tsubakimoto ve Kazuyuki Yamagishi tarafından yönetilen, Mitsouko'nun aynı adlı web çizgi romanından uyarlanan 2020 yapımı bir romantik komedidir.Bir bilişim şirketinde başarılı bir yönetici olan Katagiri Sayo (Akane Hotta), çok çalışmanın size hayatta ihtiyacınız olan her şeyi verebileceğine inanıyor ve hayatını bunun en iyi kanıtı olarak görüyor. Kendisi için son derece yüksek standartlar belirliyor ve bir erkeğin de onun standartlarına göre yaşaması gerektiğine inanıyor. Ancak şimdiye kadar kimse başarılı olamadı ve Sayo bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini merak etmeye başladı. Aynı zamanda hemşire Morimoto Miharu (Miori Takimoto), uzun süredir erkek arkadaşının sonunda ona evlenme teklif edeceğini umutsuzca ummaktadır. Ancak birlikte geçen altı yılın ardından, şans o kadar da iyi değil. Belki de bırakmanın zamanı gelmiştir. Ama nasıl? Yerel bir bankada çalışan Yamashita Miwa (Miwako Kakei) da aşk için eşit derecede çaresizdir ve kendisine en ufak bir ilgi gösteren herkese kendini vermeye istekli olacak kadar düşük bir özgüvene sahiptir. Bu adamlardan hiçbirinin aşkla ilgilenmediğinin farkındadır ama hayır demenin bir yolunu bulamıyor gibi görünmektedir. Ve sonra, erkeklerin dikkatini çekmekte hiç sorun yaşamayan, ancak aşırı derecede sıkıcı olmayan bir şey de bulamayan bir müdür yardımcısı olan şaşırtıcı derecede güzel Matsuoka Akane (Niwa Niki) var.Birbirinden tamamen farklı dört hedefi olan Tsubaki, bu kadınlara yardım etmenin tek bir yolunu düşünebilir ve ilk vakalarını başarıyla tamamlayabilir. Tsubaki, yoga derslerine katılarak saflarına sızar ve grubun bir parçası olur. Ancak önündeki görev muazzam boyutlardadır. Bu yeni işe alınan ajan, bu aşka aç ruhların mükemmel eşlerini bulmalarına gerçekten yardımcı olabilir mi?  
 • 2020
 • Japonya
 • 30
 • IMDb 7.2
Pek çok türde Japon dizilerini izleyebilirsiniz. Manga uyarlaması pek çok Japon dizisi Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz. erotik film izle casinositeleri.best deneme bonusu veren siteler film izle deneme bonusu veren siteler ankara escort grandpashabet giriş meritking grandpashabet deneme bonusu veren siteler ankara escort istanbul escort antalya escort beşiktaş escort kızılay escort ankara escort deneme bonusu veren siteler denemebonusuverensiteler.best deneme bonusu veren siteler casino siteleri casinositeleri.me deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler canlı bahis siteleri canlı casino siteleri deneme bonusu veren siteler casino siteleri casino siteleri