Japon Dizileri
Love is Better the Second Time Around 2024 Japon
Love is Better the Second Time Around 2024 Japon
İşletme editörü Miyata Akihiro, Üniversite profesörü Iwanaga Takashi’yi yayını için bir köşe yazmaya davet ediyor. Lisede talihsiz aşıklar olduklarından bu onların ilk karşılaşmaları değil. Henüz açıklanması gereken koşullar altında Miyata ilişkiyi tamamen kesti, romantik bölümü sonlandırdı ve yoluna devam etti. Yoğun programı ve bir kız arkadaşıyla birlikte ‘normal’ dünyası çözülmeye ve karanlık geçmişiyle çarpışmaya başlıyor. Miyata ve Iwanaga yeniden başlayabilir mi?
 • IMDb 5.0
House of Ninjas
House of Ninjas
Günümüz Japonya’sında geçen “House of Ninjas”, son ninja klanı Tawara ailesinin hikayesini anlatıyor. Geçmişte yaşanan bir olaydan sonra köklerini terk etmişti ama şimdi aile, Japon tarihinin en büyük, ulusu temelden sarsmakla tehdit eden krizi üstlenmek zorunda.
 • IMDb 8.2
If It’s With You
If It’s With You
Geçmiş bir travma sayesinde, lise öğrencisi Amane, kimseyi ciddi şekilde sevme fikrinden vazgeçti. Enoshima’daki yeni hayatının ilk gününde, yaşı olan bir çocuk olan Ryuuji ile tanıştı. Ryuuji, Amane’nin tipi oldu ve onunla daha fazla takılmak istiyor. Ama hafif duygularla başlayan şey şimdi beklenmedik bir şeye dönüşmeye başlıyor…
 • IMDb 8.2
Trillion Game
Trillion Game
Tennoji Haru mükemmel bir iletişimcidir. Yaşı ve cinsiyeti ne olursa olsun herkes tarafından sevilir. Rahat bir insan gibi görünse de aslında hırslıdır ve başarı için her şeyi yapar. Haru’ya ülkenin en büyük bilişim şirketi “Dragon Bank”tan iş teklif edilir, ancak o teklifi geri çevirir. Bunun yerine arkadaşı Taira Manabu ile kendi işini kurmaya karar verir. Hedefi 1 trilyon dolar kazanmak. Bu arada Taira, olağanüstü BT bilgisine sahip mükemmel bir mühendistir. Kişilik açısından Haru’nun tam tersidir. Pasiftir ve insanlarla iletişim kurmakta zorluk çeker. Bu nedenle “Dragon Bank” ile yaptığı iş görüşmesinde başarısız oldu ve Haru ile 1 trilyon dolar kazanmak gibi yeni bir hedef belirledi.
 • IMDb 8.2
Tsukuyomi-kun no Kindan Oyashoku
Tsukuyomi-kun no Kindan Oyashoku
Yuga Tsukuyomi, gerçekten mükemmel yemekler yapabilen gizemli bir adamdır. O bir beslenme yönetimi uzmanıdır ve yiyeceklerle ilgili çeşitli sertifikalara sahiptir. Yiyeceklere karşı güçlü bir sevgi ve inatçılığı vardır. Küçükken ebeveynleri boşandığında annesiyle yaşamıştır. Annesinin ölümünden sonra, abisi onu yanına almıştır. Yuga Tsukuyomi, o zamandan beri abisiyle yaşamaktadır ve birlikte geçirdikleri zaman nedeniyle abisini çok sevmektedir. Bir gece Yuga Tsukuyomi, Soyogi Mikami (Reina Triendl) ile tesadüfen karşılaşır. Onun yiyecek yeme konusunda ihmalkar davrandığını öğrenir. Ona gece yarısı atıştırması yapacağını teklif eder. Öte yandan, Soyogi Mikami bir karizmatik kişisel antrenördür. İşinde o kadar popülerdir ki insanlar onu tutabilmek için 3 ay beklemektedir. Kendisi ve müşterileriyle disiplinlidir. Ancak, figürünü ve müşterilerini koruma konusunda çok meşgul olmasından dolayı, sadece gerekli besinleri almak için yemek yemektedir. Bu nedenle yiyecek konusunda ilgisini kaybetmiştir. Bir gece Soyogi Mikami, Yuga Tsukuyomi ile tesadüfen karşılaşır.
 • 2023
 • Japonya
 • 30
 • IMDb 7.5
My Happy Divorced Life
My Happy Divorced Life
My Happy Divorced Life, Nomura Nao ve Yamaguchi Yuuya tarafından yönetilen 2023 Japon drama dizisidir.Kazuha Ono (Rin Takanashi) 35 yaşındadır. Önde gelen kadın moda dergisi Zeal'de on yıldan fazla editör olarak çalıştı. Kocasının daha genç bir iş arkadaşıyla ilişkisi olduğunu öğrendiğinde hayatı alt üst olur. Ondan boşanır ve işte cesurca gülümsemeye çalışır. Ama sonra aniden bir toplantıda evliliğinin başarısız olduğunu ağzından kaçırır.Kento Mitsui (Keito Tsuna) şirkette yeni bir çalışandır. 22 yaşında ve atletik. Aslında bir çizgi roman dergisi için çalışmayı ummuştu ama sonunda Zeal'da kaldı. Modayı pek umursamıyor. Akıl hocası olan Kazuha Ono'dan etkilenir. Ona olan ilgi artmaya devam ediyor. Ancak Kazuha Ono, kocasının yeni ilişkisi bozulunca kendini bir ikilem içinde bulur ve onun kalbini geri kazanmaya çalışır. Gerçek aşk onu ofiste bekliyor olabilir mi yoksa sonunda sadakatsiz kocasıyla barışabilir mi?  
 • 2023
 • Japonya
 • 25
 • IMDb 7.1
Hoshi Furu Yoru ni
Hoshi Furu Yoru ni
Suzu Yukimiya (Yuriko Yoshitaka) büyük bir hastanede jinekolog olarak çalışıyordu. Bir tıbbi dava, oradaki işini kaybetmesine neden oldu. Şimdi, Suzu Yukimiya sakin bir deniz kasabasında bir kadın doğum kliniğinde çalışmaktadır. Yalnız günler yaşıyor. Bir gün tek başına kampa gider. Alkol içer ve gökyüzünde parlayan yıldızlara bakar. O sırada önünde Issei Hiiragi (Takumi Kitamura) belirir. Yakışıklı bir görünüme sahip genç bir adamdır. Kim olduğunu söylemiyor ama sessizce onun fotoğraflarını çekiyor. Daha sonra birbirlerini öpüyorlar. Ertesi sabah Suzu Yukimiya uyandığında Issei Hiiragi işaret dilini kullanır ve sonra ayrılır. Birkaç gün sonra tekrar buluşurlar.
 • 2023
 • Japonya
 • 54
 • IMDb 8.0
Brother Trap
Brother Trap
Akari Tachibana (Rinka Kumada) lisede Yamato Naruse ile çıktı ama ayrıldılar. O şimdi bir üniversite öğrencisi ama hala ayrılıklarını atlatamadı. Bir gün aynı üniversitede okuyan Izumi Naruse (Jyutaro Yamanaka) ile tanışır. O ondan daha genç. Izumi Naruse, Akari Tachibana gibi samimi ve sıcak kalplidir, ancak Akari Tachibana'nın aksine diğer insanlara karşı da dürüsttür. Başkalarını iyi hissettirmek için yalan söylemez. Birbirlerine ilgi duymaya başlarlar ve kısa sürede romantik bir ilişki geliştirirler. Akari Tachibana daha sonra Izumi Naruse'nin eski erkek arkadaşı Yamato Naruse'nin küçük erkek kardeşi olduğunu öğrenir.
 • 2023
 • Japonya
 • 30
 • IMDb 7.4
Peanut Butter Sandwich
Peanut Butter Sandwich
Peanut Butter Sandwich, Keijiro Tsubakimoto ve Kazuyuki Yamagishi tarafından yönetilen, Mitsouko'nun aynı adlı web çizgi romanından uyarlanan 2020 yapımı bir romantik komedidir.Bir bilişim şirketinde başarılı bir yönetici olan Katagiri Sayo (Akane Hotta), çok çalışmanın size hayatta ihtiyacınız olan her şeyi verebileceğine inanıyor ve hayatını bunun en iyi kanıtı olarak görüyor. Kendisi için son derece yüksek standartlar belirliyor ve bir erkeğin de onun standartlarına göre yaşaması gerektiğine inanıyor. Ancak şimdiye kadar kimse başarılı olamadı ve Sayo bunun gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini merak etmeye başladı. Aynı zamanda hemşire Morimoto Miharu (Miori Takimoto), uzun süredir erkek arkadaşının sonunda ona evlenme teklif edeceğini umutsuzca ummaktadır. Ancak birlikte geçen altı yılın ardından, şans o kadar da iyi değil. Belki de bırakmanın zamanı gelmiştir. Ama nasıl? Yerel bir bankada çalışan Yamashita Miwa (Miwako Kakei) da aşk için eşit derecede çaresizdir ve kendisine en ufak bir ilgi gösteren herkese kendini vermeye istekli olacak kadar düşük bir özgüvene sahiptir. Bu adamlardan hiçbirinin aşkla ilgilenmediğinin farkındadır ama hayır demenin bir yolunu bulamıyor gibi görünmektedir. Ve sonra, erkeklerin dikkatini çekmekte hiç sorun yaşamayan, ancak aşırı derecede sıkıcı olmayan bir şey de bulamayan bir müdür yardımcısı olan şaşırtıcı derecede güzel Matsuoka Akane (Niwa Niki) var.Birbirinden tamamen farklı dört hedefi olan Tsubaki, bu kadınlara yardım etmenin tek bir yolunu düşünebilir ve ilk vakalarını başarıyla tamamlayabilir. Tsubaki, yoga derslerine katılarak saflarına sızar ve grubun bir parçası olur. Ancak önündeki görev muazzam boyutlardadır. Bu yeni işe alınan ajan, bu aşka aç ruhların mükemmel eşlerini bulmalarına gerçekten yardımcı olabilir mi?  
 • 2020
 • Japonya
 • 30
 • IMDb 7.2
Hamaru Otoko ni Keritai Onna
Hamaru Otoko ni Keritai Onna
Koichi Shitara (Taisuke Fujigaya) büyük bir içecek üreticisi için çalışıyor. Şirketinde yaptığı mükemmel işlerle tanınmaktadır. 31 yaşında ve Natsumi ile evli. Karısı yetkin bir kariyer kadını ve aynı zamanda ev işlerini de yapıyor. Lüks bir apartman dairesinde yaşıyorlar. Koichi Shitara'nın hayatı çok düzgün gidiyor gibi görünüyor.Bir gün, Koichi Shitara'ya şirketin yeniden yapılandırılması sırasında rütbesinin düşürüldüğü bildirildi. Koichi Shitara istifasını sunmaya karar verir. Karısı Natsumi'nin onu anlayacağına inanmaktadır ama evde onu bekleyen boşanma evraklarıdır. Aniden işini ve eşini kaybetmiştir. Başka bir iş arar ama bu onun için kolay değildir. Arkadaşı Nao Sakuma (Naomi Nishida) daha sonra ona barınma, yemek ve esnek çalışma saatleri gibi avantajlar sunan bir işten bahseder. İş, Nao Sakuma, Itsuka Nishijima (Nagisa Sekimizu) ve Suzu Masuda'nın (Sayu Kubota) yaşadığı Ginboshiso Pansiyonunda bekçilik pozisyonudur.
 • 2023
 • Japonya
 • 30
 • IMDb 7.6
Ishiko to Haneo
Ishiko to Haneo
Kişilikler ve kompleksler, Tokyo Üniversitesi'nde eğitim görmüş bir avukat yardımcısı Shoko ile yalnızca lise mezunu genç bir avukat olan Yoshio arasında çarpışır. Yine de, bu hukuk dramasında "Ushio Hukuk Danışmanlığı Bürosu" aracılığıyla küçük bir kasabadaki müvekkillerine bir şekilde yardım etmeyi başarıyorlar! Shoko'nun keskin zekası ve inatla kararlı tutkusu ve Yoshio'nun soğukkanlı davranma eğilimiyle, müşterilerinin hakları için savaşırken sürekli çekişmelerine rağmen ikisi, kabul ettiklerinden daha çok benzerler.
 • 2022
 • Japonya
 • 54
 • IMDb 8.0
Saiai
Saiai
Rio Sanada, bir kayıp vakasının gerçekleştiği bir köyde yaşıyordu. Daha sonra Tokyo'da bir üniversitede eczacılık bölümünde eğitim aldı. Şimdi, 30 yaşında olan Rio Sanada, Sanada Holdings'in bir yan kuruluşu olan Sanada Wellness'ta CEO olarak görev yapıyor. Annesi ise Sanada Holdings'i yönetiyor. Rio Sanada, CEO olarak genç yaşı nedeniyle medyanın ve kamuoyunun ilgisini çekiyor.Rio Sanada daha sonra bir dizi cinayet vakasında önemli bir tanık olur. Cinayet vakaları yakın zamanda meydana geldi ve bir şekilde 2006'daki kayıp şahıs davasıyla alakalıdır. Rio Sanada'nın yanında yer alan üç avukat, onu korumaya çalışıyor. Bu arada, ilk aşkı Rio Sanada olan bir dedektif, davaların ardındaki gerçeğin peşine düşer.
 • 2021
 • Japonya
 • 45
 • IMDb 8.3
Sensei wo Kesu Houteishiki
Sensei wo Kesu Houteishiki
Ünlü bir özel lisede matematik öğretmeni olan Yoshizawa Tsuneo (Tanaka Kei) her zaman gülümser. Hayattaki sloganı “Mutluluk bir gülümsemeyle gelir” dir. Olağanüstü akademik sonuçlara sahip bir öğrenci sınıfı (Takahashi Fumiya, Kubota Sayu, Morita Kokoro, Takahashi Nao) olan Class 3D'nin form öğretmeni olmak için başvurdu. Ancak form hocası olan her hoca kısa sürede istifa etti. Hatta bu sınıftaki öğrenciler bir oyun gibi büyükleri köşeye sıkıştırıp kırarak eğlenirler. Yoshizawa, öğrencilerin kötü niyetli yorumları veya soruları olduğunda bile gülümseyerek yanıt verir. Ayrıca onlar tarafından fiziksel saldırıya uğradıktan ve yaralandıktan sonra bile sırıtıyor. Yoshizawa bir şekilde onların özel bilgilerini iyi biliyor ve onlara gülümseyerek öğretiyor. Eylemleri artmaya devam ediyor ve sonunda onu öldürmeyi planlıyorlar. Yoshizawa neden bu okulda göründü?
 • 2020
 • Japonya
 • 24
 • IMDb 7.0
Debu to Love to Ayamachi to!
Debu to Love to Ayamachi to!
"Bu, benim gibi şişman, çirkin bir kızın senin kadar güzel birine aşık olmasının cezası..." Yumeko'nun kendisiyle ilgili bir kompleksi vardı. Sonra başına korkunç bir kaza gelir. Bir şekilde ölümün eşiğinden kurtulmuş olsa da Yumeko, uyandığında bambaşka biri olur. "Bu...ben...?! ÇOK tatlıyım!!" Çevresindekiler bu değişim karşısında şaşkınlıklarını ve hayretlerini gizleyemiyorlar. Ancak Yumeko'nun yeni aşırı pozitif tavrı çevresini de değiştirmeye başlıyor. Endişeler ve kompleksler herkesi etkileyebilir ve Yumeko, çeşitli destekçilerinin endişelerini ve karmaşıklıklarını hızla ortadan kaldıracaktır.
 • 2022
 • Japonya
 • 30
 • IMDb 7.4
Pek çok türde Japon dizilerini izleyebilirsiniz. Manga uyarlaması pek çok Japon dizisi Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak, Kore Dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya Dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
deneme bonusu veren siteler
casino siteleri
casinositeleri.me
parmabet
hoşgeldin bonusu veren siteler
canlı casino siteleri