Okul
Who Are You: School 2015
Who Are You: School 2015
Lee Eun Bi (Kim So Hyun), Tongyeong'daki Love's House yetimhanesinde yaşıyor ve genç sakinler ona bir anne figürü olarak bakıyor. Okulda arkadaşsız olduğunu ve Kang So Young (Jo Soo Hyang) tarafından yönetilen bir grup kötü kız tarafından acımasızca zorbalığa uğradığını bilmiyorlar, bu sırada öğretmenler görmezden geliyor.Öte yandan Go Eun Byul (Kim So Hyun), Seul'ün Gangnam Bölgesi'ndeki en prestijli özel lise olan Segang Lisesi'nin en popüler kızıdır. Eun Byul'un en iyi arkadaşları Cha Song Joo (Kim Hee Jung) ve Lee Shi Jin (Lee Cho Hee) ve okulun yıldız yüzücüsü Han Yi Ahn (Nam Joo Hyuk) ile ortak bir çekiciliği paylaşıyor. Ancak Eun Byul'un, Jung Soo In adlı bir kızı içeren bir sır da dahil olmak üzere sırları vardır.Eun Bi ve Eun Byul tamamen birbirine benziyor, ancak yalnızca Eun Byul diğerinin varlığından haberdar.Bir gün, Tongyeong'a okul gezisinde Eun Byul gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Aynı zamanda, Eun Bi haksız yere okuldan atılır ve Segang'a transfer olur. Yaralı ve hafızasını kaybetmiş Eun Bi, ikizi Eun Byul ile karıştırılır ve Segang'ın sakladığı sırlardan habersiz, onun kendinden tamamen farklı hayatını yaşamaya başlar.Who Are You: School 2015 Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.7
Hi! School – Love On
Hi! School – Love On
Bir meleğe (Sae Ron Kim) yeni ölmüş insanlara öbür dünyaya eşlik etmesi için bir iş verilir, tıpkı bir azrail gibi. Aktör Chang Joo Lee tarafından iyi canlandırılan Sunbae (kıdemli) olarak adlandırdığı amiri, herhangi bir sorunla karşılaştığında ona göz kulak olur. Örneğin insanların onu görememesi ve içinden geçip gitmesi gibi, bu da onu önemli ölçüde zayıflatır. Bir gün, bir sonraki kişinin öleceğini söyleyen "Kara Not" kitabında, bir lise öğrencisi Woo Hyun Shin'in (Woo Hyun Nam) resmini gösterir; daha önce onunla karşılaşmıştı ve şimdi ölecek mi? Bir çatıda olan ve intihar girişiminde ölüme atlamak üzere olan genç bir kız sınıf arkadaşını kurtarmaya çalışır, ancak onu kapmak için uzandığında binanın üzerinden geçer. Kız melek onun hayatını kurtarır ve sonra yarı insan yarı melek olur ve artık insanlar tarafından görülebilir.Hi! School - Love On Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2014
 • Güney Kore
 • 55
 • IMDb 7.3
Click Your Heart
Click Your Heart
Click Your Heart, her biri ortalama 12 dakikalık 7 bölümden oluşan etkileşimli bir web dramasıdır. Kendini dört çekici ama tamamen farklı adamla birlikte bulan lise öğrencisi Mina'nın (Kwon Mi Na) hikayesini anlatıyor. Peki sizce kimi seçecek?Click Your Heart, seyircinin drama ile etkileşime girmesine izin vermek için harika bir konsept. Sevimli ve eğlenceliydi ve gerçekten çok eğlendim. Gelecekte bunun gibi daha fazla etkileşimli dramalar görmeyi çok isterim. Dizinin tüm bölümlerini Dizifon kalitesiyle Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. 
 • 2016
 • Güney Kore
 • 15
 • IMDb 6.3
King of High School
King of High School
Büyük bir şirkete giren ve daha sonra yönetim ekibinin bir parçası olan bir lise öğrencisi ile aynı şirkette geçici bir çalışan olan bir kadın arasındaki romantik komedi.Lee Min Suk (Seo In Guk) okulu için buz hokeyi oynayan bir lise öğrencisidir. Bir gün abisine olan benzerliği sayesinde bir anda şirket müdürü olarak çalışmaya başlar. İş yerinde, orada geçici bir çalışan olan Jung Soo Young (Lee Ha Na) ile tanışır.2014 yapımı romantik komedi Güney Kore dizilerinden biri olan King of High School Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! 
 • 2014
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.2
School 2013
School 2013
School 2013, Seul'deki en düşük dereceli okullardan birine devam eden Go Nam Soon (Lee Jong Suk) adlı bir öğrenci hakkında bir lise dramasıdır. Nam Soon kendini tutmaya çalışır, ancak sık sık Oh Jung Ho tarafından zorbalık edilir. İki yeni öğretmen, Jung In Jae (Jang Na Ra) ve Kang Sae Chan (Choi Daniel), kısa süre sonra Nam Soon'un sınıfının ortak sınıf öğretmenleri olurlar. Öğrencilere yardım etmek ve okul politikalarıyla uğraşmak için mücadele ederler. Yeni bir öğrenci transferi olan Park Heung Soo (Kim Woo Bin), öğrenciler arasındaki güç dengesini bozar ve onun Nam Soon ile önceden karmaşık bir ilişkisi olduğunu öğreniriz.School 2013 Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon farkıyla sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2012
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.8
Playful Kiss
Playful Kiss
"Playful Kiss", IQ'su yüksek kibirli genç bir adam olan Baek Seung-Jo (Kim Hyun-Joong) ile çok başarılı olmayan genç bir kız olan Oh Ha-Ni (Jung So-Min) arasındaki romantizmi konu almaktadır. Oh Ha-Ni kötü notlar alsa da, kalbi Seung-Jo'nun zihni kadar güçlüdür.Dizi, Tayvanlı bir drama ve bir Japon manga kitabından uyarlanmıştır. Oh Ha-Ni, lisenin ilk yılından beri ondan hoşlanıyordu. Bir keresinde ondan hoşlandığını söylemeye karar verdi ama reddedildi. Böylece sevdiği çocuğun peşinden koşan kızın hikayesi devam eder. Playful Kiss Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2010
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.1
The Big Boss
The Big Boss
The Big Boss, lisede geçen 'ölümcül düşmanlar' Ye Mu Qi ve Liao Dan Yi arasındaki hikayeyi konu almaktadır.Ye Mu Qi, çılgın bir hayal gücüne sahip genç bir kız öğrencidir. Yaptığı her şeyde iyi olan genç bir adam olan Liao Dan Yi ile büyüdü. Görünüşte iki zıt kutup, Ye Mu Qi'nin sınıf başkanı olarak liderliği üstlendiği tuhaf varlıklarla dolu bir sınıfta bir araya getirilir. Arkadaşlık ve okul temalı Çin dizilerinden The Big Boss Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2017
 • Çin
 • 36
 • IMDb 8.5
Shining Like You
Shining Like You
Shining Like You dizisinde, üniversiteye giriş sınavında iyi puan alan Lu Qi Yi, ailesinin arkasından bir oyunculuk bölümü seçer.Sadece ailesi tarafından keşfedilme tehlikesiyle karşı karşıya değil, aynı zamanda seçiminin doğru olduğunu kanıtlamak için sanat okulunda mükemmel notlar alması gerekiyor.Eğitim geçmişi göz önüne alındığında bu onun için büyük bir zorluk olsa da, yine de pes etmek istemiyor. Sınıf arkadaşlarına öğretmeni eski haline getirme sürecinde liderlik etme sürecinde, grupla nasıl bütünleşeceğini öğrenir.Harika “Hayatı Deneyimleme” kursunda yavaş yavaş kişiliğini açıyor. O anda babası aniden ziyarete gelir ve Qi Yi okulu bırakma kriziyle karşı karşıya kalır ve "karşı çıkmak" zorunda kalır. Ancak işler beklendiği gibi sorunsuz gitmez. Özenle hazırlanmış müzik repertuarı jüri tarafından eleştirilir ve final performansı için yeterlik beklenmedik bir şekilde iptal edilir.Qi Yi pes etmek üzereyken, arkadaşları okulun tüm bölümlerinden öğrencileri toplamasına yardım eder ve harika bir şarkı ve dans sergisi sunar. Qi Yi'nin harika performansı sonunda ailesini harekete geçirir. Shining Like You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.3
My Sassy Deskmate
My Sassy Deskmate
Yan Yu Hao'nun canlandırdığı Dan Qiu Xu genç bir adamdır ve şehirdeki ortaokulda birkaç kez reddedilmiştir.Ancak babasının yardımıyla şehrin bir numaralı ortaokuluna geçmeyi başardı. Orada, Dan Qiu Xu, Kan Xin tarafından oynanan Wang Yuanhe ile arkadaş oldu. Bir çete prensesi olduğunu iddia etti.İkisi de aynı sınıfta yan yana oturdular. Her ikisinin de başına tekrar tekrar gelen birçok komik olay olacaktır. Başlangıçta birbirleriyle savaşıp rekabet etmelerine rağmen, bu tam olarak Dan Qiuxu'nun Wang Yuanhe'nin birbirlerine aşık olma süreciydi.Birbirlerine kalplerini açarlar ve gerçek dostluğun anlamını öğrenirler. İkisi de en iyi olmak için birlikte çok çalıştılar.Onların aşk hikayesi nasıl bitiyor? İkisi birlikte kalacak mı? My Sassy Deskmate Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
A River Runs Through It
A River Runs Through It
Tatlı bir büyüme hikayesi olan “A River Runs Through It”, Sha Wei Qi tarafından yönetilen 2021 romantik bir gençlik dramasıdır.Ulusal kolej giriş sınavlarından hemen önce yeni bir okula transfer olmak Xia Xiao Ju'nun (Hu Yi Xuan) planının bir parçası değildi. Ama hayat ondan tam olarak bunu yapmasını istediğinde, yapabileceği tek şey elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktı. Yeni çevresinde tamamen telaşlı hissederek, yerleşmek en iyi ihtimalle zordu; ama bir yanlış anlama beklenmedik bir grup sınıf arkadaşını hayatına soktuğunda, Xiao Ju için işler nihayet düzelmeye başlar.Şimdi, Cheng Lang (Chen Bo Hao), Lu Shi Yi (Wang Rui Chang), Qiu Yue Tao (Jiang Zhuo Jun) ve yeni en iyi arkadaşı Lin You ( Qi Yan Di), Xiao Ju, hayatın bir sonraki karşısına ne çıkarsa onu üstlenmeye hazır hissediyor. Yanında arkadaşlarıyla birlikte üniversiteye giriş sınavlarıyla uğraşan Xiao Ju, her şeyin üstesinden gelebileceğinden emin. Ancak üniversiteye başladıktan sonra, Xiao Jun'un kendine güveni, sevdiği çocuğun sadece Lin You'yu gördüğünü anladığında nihai teste tabi tutulur.Aşk ve dostluktan oluşan karmaşık dünyayı anlamlandırmaya çalışan Xiao Ju, Shi Yi'nin gücüne ve desteğine büyük ölçüde güvenir. Shi Yi'nin onun için oldukça güçlü duygular geliştirdiğini çok az fark eder. Bir başkasına olan özlemi, önündeki aşka karşı onu kör mü edecek yoksa sonunda Shi Yi'nin sabrı meyvesini mi verecek? A River Runs Through It Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 38
 • IMDb 8.3
To the Beautiful You
To the Beautiful You
To the Beautiful You, Hakusensha tarafından 1996'dan 2004'e kadar yayınlanan Hisaya Nakajo'nun "Hana Kimi" adlı manga serisine dayanmaktadır.Dizi, Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan Koreli bir kız olan Goo Joo Hee'ye (Choi Seol Ri) odaklanıyor. Bir gün, televizyonda bir atletizm yarışması görür ve yüksek atlama yarışmacılarından biri olan Kang Tae Joon'un (Min Ho) ilgisini çeker. Genç sporcuyu idolleştirmeye başlar ve sonunda, kariyerini sonlandırabilecek bir kaza geçirdikten sonra Tae Joon'un devam ettiği okula gitmek için Kore'ye transfer olur. Ancak, Tae Joon bir erkek lisesine gider ve Jae Hee, girmek için bir erkek kılığına girmek zorundadır. To the Beautiful You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2012
 • Güney Kore
 • 64
 • IMDb 7.2
A Beauty of Revenge
A Beauty of Revenge
Minsun, hayallerinin erkeğiyle tanışmayı hayal eden bir kız, bir çizgi romandan fırlamış bir karakterdir. Ancak, bir grup zorba onu küçük düşürdüğünde hayalleri paramparça olur. İşte o zaman görünüşünü değiştirmeye ve onlardan intikam almaya karar verir. Kore Dizisi A Beauty of Revenge, hikayenin yoğunluğunu kışkırtmak ve abartmak için şok edici sahneler kullanan kısa bir dramadır.5 bölümden oluşan A Beauty of Revenge Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri keyifle izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 10
 • IMDb 6.9
Adult Trainee
Adult Trainee
"Adult Trainee", Garam Lisesi öğrencilerinin hayat, romantizm ve cinsellikleriyle uğraşan üç hikayesini anlatıyor.Seo Jae-Min (Ryoo Ui-Hyun) evindeki bilgisayarında zorunlu olarak yetişkinlere yönelik videolar izliyor. Bir anaokulu lise sınıfında, öğrencilere rastgele yeni koltuklar atanır. Yeni koltuk arkadaşı ortağı Bang Ye-Kyung'dur (Mi Yeo|Mi Yeon). Seo Jae-Min, güzel görünümüne ve ilginç kişiliğine aşık oluyor. Bang Ye-Kyung'u daha iyi cezbetmek için takıntısından 100 gün vazgeçmeye karar verir. Bang Ye-Kyung'un erkek arkadaşı olarak onunla ilgilenmesini sağlayabilecek mi?Lise öğrencileri Ban Yu-Ra (Jo Yoo-Jung) ve Kim Nam-Ho (Ryeo Un) caddenin karşısında yaşarlar ve çocukluklarından beri arkadaştırlar. Bir gün, Ban Yu-Ra, erkek arkadaşı Song Yi-Joon (Lee Chan-Hyeong) tarafından fazla muhafazakar olduğu için terk edilir. Yaralanmalarına bir de hakaret ekleyerek, eski erkek arkadaşının şimdi en iyi arkadaşı Kang Da-Hyun (Park Se-Hyun) ile çıktığını öğrenir. Bir hevesle, Ban Yu-Ra eski erkek arkadaşına ve en yakın arkadaşına Kim Nam-Ho ile çıktığını söyler. Ban Yu-Ra daha sonra Kim Nam-Ho'yu 100 gün boyunca erkek arkadaşı gibi davranmaya ikna eder.Son Na-Eun (Kwon Young-Eun) sınıf arkadaşlarından daha iridir. Uyum sağlamak için diyet yapmaya çalışıyor ama aynı zamanda yemek yemeyi de çok seviyor. Bir gün, Son Na-Eun dolabında bir not bulur. Not ona mükemmel kalçalara sahip olduğunu ve olduğun gibi kaldığını söylüyor. Not "J" tarafından imzalanmıştır. Son Na-Eun çok geçmeden popüler öğrenci Choi Kang-Joon'un (Kim Min-Ki) gizemli "J" olabileceğinden şüphelenir. Adult Trainee Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 40
 • IMDb 7.1
Melancholia
Melancholia
Bu hikaye, Ji Yoon Soo'nun (Lim Soo Jung) Ahseong Lisesi adlı yüksek sınıf bir okulda yeni matematik öğretmeni olmasıyla başladı. Tutkusu, öğrencilerinin Matematiğe ilgi duymasını sağlamak için motive eder.Tutkululuğu aynı zamanda sınıfın son sıralarında yer alan Baek Seung Yoo'yu matematik öğrenmesi ve rütbesini en üst sıraya yükseltmesi için cezbeder.Gizemli bakışlarının arkasında, Matematik'in en zeki öğrencisi olarak şaşırtıcı bir geçmişe sahiptir ve 12 yaşında MIT'ye kabul edilir, ancak bir anda ortadan kaybolur.Genç ve yeni öğretmen ile gizemli öğrenci arasındaki yakınlık onlara kötü söylentiler getirir ve Yoon Soo'nun işini kaybetmesine neden olur.Yıllar sonra ikisi de okullarındaki yolsuzlukları çözmek ve isimlerini temizlemek için yeniden bir araya gelirler. 2021 Güney Kore dizilerinden Melancholia Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.7
Okul türünde dizileri keyifle izleyebilirsiniz. Birçok Asya okul dizisi yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.