Okul
Just an Encore
Just an Encore
Just an Encore, lise öğrencileri hakkında bir gençlik dizisidir. Yan Ze (Jiang Zhuojun) adında normal bir lise kızı, onun dahi koltuk arkadaşı Ji Xiao (Chen Xun), çılgın düşmanı He Xinliang (Ding Yuxi) ve okul güzeli Gu Xiye (Zhu Danni), Yangming Lisesi'nin öğrencileridir.Yan Ze, sıra arkadaşına aşıktır. Ancak, o çok iyi bir öğrenci değildir ve onu etkileyecek bir görünüşü de yoktur. Aslında güzel, zeki, popüler ve aynı zamanda iyi huylu olan en iyi arkadaşı Xi Ye'nin tam tersidir. Ve Yan Ze, onun en iyi arkadaşına ilgi duyduğundan şüphelenmeye başladığında, kıskançlık oluşur. En dip noktasında, onu destekleyen bir kişi var, Xin Liang. Xin Liang, Yan Ze ile her zaman dalga geçer ama garip ama güçlü bir dinamikleri var gibi görünüyor. Ancak Xi Ye, Xin Linag'a gizlice aşıktır ve bu nedenle Yan Ze, ondan uzak durmaya çalışır. Bu onların büyüme hikayesidir. Just an Encore tüm bölümlere sitemizden Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle ulaşabilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.9
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Hikaye, bir üniversite sporcusu kampüsünde halter hayalinin peşinden koşan genç bir kadın olan Kim Bok-Joo'ya odaklanıyor. Bok-Joo orada en iyi arkadaşlarıyla, onun yaşındaki iki halterciyle takılıyor ve kampüs dışında babasına küçük restoranında yardım ediyor. Kampüsteki yüzücü Jung Joon-Hyung ile ilkokuldan beri arkadaşıdır, onu can sıkıcı bulmaktadır. Bok-Joo, yakışıklı bir doktora (Joon-Hyung'un erkek kardeşi) aşık olunca, Bok-Joo onun halter tutkusunu sorgulamaya başlar. Artık bunu yapmak istiyor mu? Normal bir kız olmayı tercih etmez miydi? Genel olarak, Halter Perisi Kim Bok Joo, gençliğin eğlenceli neşesini, güvensizlikleri ve gözyaşlarını, başından sonuna kadar nadiren mükemmel olan muhteşem bir Kore dizi olmayı başarmış. Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Kore dizisi tüm bölümlerini Dizifon farkıyla kaliteli olarak seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.4
Dokgo Rewind
Dokgo Rewind
Dokgo Rewind, farklı hayatlar yaşayan ancak okulda şiddete karşı savaşmak için bir araya gelen üç çocuğun hikayesini takip ediyor. Kang Hyuk ( EXO'dan Se Hun ), Kyu Soon'u okulda zorbalığa uğramaktan kurtarır, bu yüzden Kyu Soon, kız kardeşi Kim Hyun Sun'ı ( Kang Mina ) koruyabileceklerini umarak Kang Hyuk ve ekibiyle arkadaş olur. Ancak, Kyu Soon, okul zorbalarıyla ilgili şüpheli bir olaydan sonra kısa süre sonra öldürüldü. Arkadaşının ölümünden sonra, Kang Hyuk ekibinin geri kalanını kurtarabilecek ve kötü adamlara suçlarının bedelini ödetebilecek mi? “Dokgo Rewind”, Choi Eun Jong tarafından yönetilen 2018 Güney Koreli bir web drama dizisidir. Popüler bir webtoon'a dayanmaktadır. Dizinin tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 10
 • IMDb 8.8
Meeting You
Meeting You
Meeting You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dahi olarak doğan Nan Xi (Kurgu Guo), okulun akademik yönü ile bir kez bile mücadele etmemiştir. Ancak bu, okuldaki zamanının tamamen kolay olduğu anlamına gelmez. Sosyal kaygı ile yaşayan Nan Xi, her zaman çok büyük hissettiren bir dünyada yerini bulmak için tüm hayatı boyunca mücadele etti. Etrafında dolaşan hayatın telaşından sık sık bunalmış olan Nan Xi, arkadaş istemediği için değil, başkalarıyla iletişim kurması çok zor olduğu için sık sık kendi içine çekilir. Xia Rui (Wan Peng) ise bundan daha farklı olamazdı. Coşkulu, konuşkan bir kız olan Xia Rui, sosyal bir kelebeğin yaşayan tanımıdır. Etrafı arkadaşlarıyla çevrili ve çoğu zaman ilgi odağı olan onun okul deneyimi Nan Xi'ninkinden daha farklı olamazdı. Aynı okulda olmalarına rağmen sanki ikisi tamamen farklı dünyalarda yaşıyor gibiydi. Yan yana, ancak tamamen yabancı olan ikisinin yolları asla kesişmeyecekti, kader müdahale etmeye karar vermeseydi. Bir zamanlar yabancı olarak yaşayan ikili artık en iyi arkadaşlardır. Alışılmadık bir çift olmasına rağmen, Nan Xi ve Xia Rui yıllar içinde daha da yakınlaştılar, dostlukları yavaş yavaş aşka dönüştü. Fakat bu tür zıt kutuplar gerçekten birlikte bir ömür boyu mutluluğun tadını çıkarabilecekler mi? Beklenmedik bir aşkın hafif yürekli hikayesi “Meeting You”, Zhan Cheng Lin tarafından yönetilen 2020 romantik komedi Çin dramasıdır.
 • 2020
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.9
Love of Summer Night
Love of Summer Night
Love of Summer Night Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Su Nuan Xia, Qingmeng Üniversitesi'nde bir öğrencidir. Babası kolej basketbol takımının koçuydu ve ölümünden beri tek bir amacı var: takımı yeniden düzenlemek ve onları ABD takımına karşı zafere götürmek. Shen Hua Üniversitesi, babasının ölmeden önce kaybettiği son takım. Bunun için, ne pahasına olursa olsun, bir kez oynadığını gördüğü ve yenilmez bir seviyede olan kampüsün yıldızı Jun Ye'yi işe almak istiyor. Ama Jun Ye reddediyor ve hatta bir daha asla basketbol oynamak istemediğini söylüyor. Spor ve romantik türde Çin dizileri seviyorsanız Love of Summer Night izleyebilirsiniz. Hikaye, beni de sıkmayacak kadar ilginç arka hikayeleri olan sağlam sayıda yan karaktere sahipti. Çoğu zaman, dizilerdeki hikaye, erkek ve kadın başrolün romantizmi etrafında çok fazla dönerdi ve onların romantizminden sıkılırdım. Bu dizide, ana çiftin etkileşimini izlemekten asla bıkmadım. Bu başarılı gençlik dizisinin tüm bölümlerini Dizifon kalitesiyle izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.0
Celestial Authority Academy
Celestial Authority Academy
Celestial Authority Academy Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor. Kadın kahramanı Song Lian Yu, kadere inanmıyor. Tongtian Akademisi'nde bir grup arkadaşıyla tanıştıktan sonra bir dizi hikaye başlar. Tongtian Akademisi'nin üçüncü lideri ortadan kaybolur. On sekiz yıl sonra, çok satan bir roman olan “Tongtian Strange Things” liderin kaybolmasının gizemini takip ediyor. Yayınlanır yayınlanmaz tükeniyor. Romanın yazarı Song Lian Yu bu nedenle imparator tarafından takdir edildi. Onun Tongtian Akademisine girmesine ve dünyanın ilk romancısı olmasına izin verdi. Ancak Lian Yu'nun babası, imparatoru erkek kılığına girerek aldattığı için Lian Yu'nun akademiye gitmesine katılmadı. En iyi arkadaşları Fang Yi Qing ve Lan Zi'nin yardımıyla evden akademiye kaçar. Lian Yu akademiye geldiğinde onu önceden tanıyan Cui Chu Yi, Qian Jia Yu ve Duan Sha Xuan ile tanışır. Kimliğini gizlemek için onlardan kaçınmaya karar verir. Ardından Song Lian Yu ve akademideki yeni arkadaşları arasında bir dizi komik ve tatlı hikaye var. Celestial Authority Academy 2021 yılı tarihi ve okul türünde aynı zamanda romantik sahnelerin yer aldığı Çin dizilerinden biridir. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 30
 • IMDb 7.0
First Romance
First Romance
First Romance Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Çin dizisi Wei Mian Jun'un aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Birçok yanlış anlaşılmadan sonra ilk aşkı yaşayan garip kız Xiong Yi Fan ve piyanist Yan Ke arasındaki hikayeyi takip ediyor. Piyano prensi Yan Ke, kolejde daha önce aşık olduğu bir kız olan Xiong Yi Fan ile karşılaşır. İkisi geçici olarak birbirlerine yaklaşır ve yakınlaşırlar. Hayatları çarpışırken bir dizi komik, şaşırtıcı ve dokunaklı hikaye ortaya çıkar ve ardından ilk aşk hakkında tatlı bir macera başlar. İki yönlü gizli aşk, sonunda başarılı ve tutkulu bir aşk hikayesine dönüşür.Wang Yi Lun, Yan Ke rolündedir. Piyano okuyan bir birinci sınıf öğrencisi olarak karşımıza çıkıyor. Müziğe titizlikle ve sevgiyle yaklaşıyor, hayata sakin ve beceriksiz davranıyor, insanlara karşı kibar ve net sınırları var. Wan Peng, Xiong Yi Fan rolündedir. Hayata karşı iyimser ve pozitif, arkadaşlarına karşı samimi ve samimi, cesur ve aşka karşı ısrarcıdır. Gençlik ve romantik hatta müzik türünü seviyorsanız First Romance sizin için iyi bir seçim olacaktır. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
The Love Equations
The Love Equations
The Love Equations Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! The Love Equations 2020'de çıkan yeni bir okul romantizm Çin dizisidir. Drama aşık olan ve hayallerinin peşinden giden iki öğrenci hakkında bir hikaye anlatır.Aşktan asla vazgeçmemek ve cesurca hayallerinin peşinden koşmak üzerine bir hikayede yollarını ayıran ve tekrar buluşan bir çifti konu alıyor. Zhou Xiao (Liu Renyu tarafından oynanır) Çin Edebiyatı bölümünde parlak ve hevesli bir birinci sınıf öğrencisidir. Günlerinin çoğunu adli tıp uzmanı hakkında bir dedektif romanı yazarak geçirir. Üniversitenin ilk gününde, soğuk adli tıp öğrencisi Zhao Fanzhou (Gong Jun tarafından oynanır) ile yolları kesişir ve birçok benzersiz cazibesi nedeniyle hızla onun için iyileşir. Romanı için ilham almak için onu ve laboratuvarı kullanmak istediği için de ilgisini çekiyor. Sonunda bir çift oldular, ancak bir gün Zhao Fanzhou aniden Zhou Xiao'dan ayrılır.Daha önce The Sweet Love Story olarak bilinen The Love Equations, Zhang Qianqian'ın The Boat and the Beginning adlı romanına dayanan bir romantik dramadır. A Love So Beautiful ve Put Your Head On My Shoulders'ın sunduğu sıcak, eğlenceli romantizmi sevdiyseniz, aynı yazarın size iki romandan oluşan dramayı getiren son hediyesiyle kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz.Çekimler Xiamen'de gerçekleşti. Çekimler 4 Temmuz 2019'dan 24 Eylül 2019'a kadar iki aydan fazla sürdü. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Sparkle Love
Sparkle Love
Sparkle Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri yer almaktadır. Mango TV prodüksiyon şirketi tarafından 16 Eylül 2020'de yayınlanan bir Çin web dizisidir. Sparkle Love, Zhang Ling He, Ling Mei Shi, Dai Yun Fan, Suo Lang Mei Qi ve diğerleri gibi bir dizi yeni oyuncuya ev sahipliği yapıyor.Elektrikle doğal olarak doğan bir kız olan Mei Wei Wei, ona dokunan her erkeği ilk görüşte kendine aşık edebilen biridir. Elektrik gücü, Mei Wei Wei’nin hayatında pek çok sorun getiriyor. Üniversiteye gittikten sonra, kalabalığın içinde daha sessiz olmayı umarak sırrını saklamak için elinden geleni yapıyor. Okula kaydolduktan kısa bir süre sonra beklenmedik bir şekilde elektriği yanlışlıkla kampüsteki üniversite tanrısı olarak bilinen Mai Si Chong'a elektrik verir.Hem görünüşte gösterişli hem de kalbi saf olan Mai Si Chong, ilk görüşte Mei Wei Wei'ye aşık olur. Onu yoğun bir şekilde takip ediyor.Atlet Mai Si Chong, onu kovalar ve aşka giden yolun hem ekşi hem de tatlı olabileceğini kanıtlar.Farklı konusu ve genç oyuncularıyla Sparkle Love izle ve eğlencenin tadını çıkarın. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.2
Chasing Ball
Chasing Ball
Chasing Ball Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde yer almaktadır. Masa tenisi, Çin'deki en yaygın sporlardan biridir, bu yüzden onu içeren bir dizi olması şaşırtıcı olmamalıdır. Chasing Ball, Kris Fan Shiqi ve  Bu Guanjin'in başrollerini paylaştığı 36 bölümlük bir Çin dizisidir. Bir masa tenisi dahisi olan Tengyuan Koleji'nde transfer öğrencisi olan Yan Xiaoxi'nin hayatını konu alıyor. Ailesine birden fazla iş alarak destek oluyor ve kazandıkları ödül parasını okul ücretini ödemek için kullanıyor. Tengyuan masa tenisi kulübü başkanı Qi Jinghao, olağanüstü yeteneklerini fark etti ve şampiyonluk için onu kulübüne katılmaya davet etti. Yan Xiaoxi, Qi Jinghao'nun teklifini kabul eder ve kulübü canlandırarak yetenekli üyeleri saflarını güçlendirmek için çekerler. Kris Fan ve Bu Guanjin tanınmış isimler olmayabilir, ancak her ikisi de romantik dizilerde bir miktar başarı yakaladılar. Bir tenis profesyoneli oynamak, drama için eğitim alan her iki yıldız için de oldukça güzel bir değişiklik. Li Yitong,  Huang Shengchi,  Zhu Yuanbing ,  Li Wenhan ,  Lu Yangyang,  Hong Xiao  ve  Li Xikan gibi  genç oyuncu kadrosuyla karşımıza çıkıyor. Çoğu spor temalı şovda olduğu gibi, çok fazla heyecan yaratan yarışmalar bekleyebilirsiniz. Kim bilir? Belki bazılarımıza bir gün masa tenisine girme konusunda ilham bile verebilir.Chasing Ball izle, romantik, gençlik ve spor türünde sevilen Çin dizilerinden biridir. Dizifon olarak izleyecek herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Parfait Tic
Parfait Tic
Parfait Tic! Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Fuko Kameyama, lisenin ilk yılında mutlu ve iyimser bir kızdır. Ancak yeni komşular gelip Fuko Kameyama'nın evinin üst katındaki bir daireye taşındığında tüm hayatı değişmeye başlar. Yeni sakinler, üyeleri arasında iki kuzen ve Fuko Kameyama'nın en yeni sınıf arkadaşları Daiya ve Ichi'nin bulunduğu Shinpo ailesi. Fuko Kameyama çok geçmeden büyüleyici Daiya'ya çekildiğini fark eder. Oldukça popüler olmasına rağmenkadın avcısı ve akademik başarıya pek sahip değil. Bu arada kuzen Ichi tamamen farklı biridir. İçine kapanık, utangaç ve yaklaşması zor olabilir, ancak okulda bir sihirbazdır. Fuko Kameyama çok geçmeden onun da şefkatli bir tarafı olduğunu keşfeder. Bununla birlikte, iki kuzenin ortak noktası, kendisini her ikisine de çekici bulan Fuko Kameyama için paylaşılan bir aşktır. İşin püf noktası ikiliden hangisini tercih edeceğine karar veremiyor gibi görünüyor. Bu karmaşık aşk üçgenine ne olacak? Kimin kalbi kırılacak ve aşk galibi olarak kim ortaya çıkacak?10 bölümden oluşan dizi Japonya’da Fuji kanalında yayınlanmıştır. Aynı isimli bir mangadan uyarlama olarak ekranlara gelmektedir.
 • 2018
 • Japonya
 • 30
 • IMDb 6.3
Closer To You
Closer To You
Closer To You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Hikaye, yakışıklı cerrah Wu Jing Hao tarafından anlatılıyor. Genç pişmanlıklarını telafi etmek için, yanlışlıkla son yılına geri döner ve korkak karakterini değiştirme ve çevresindeki dostluğu ve sevgiyi yeniden hissetme fırsatı yakalar.Wu Jing Hao, kendisinin görmezden geldiği gençlerin ilgisini ve sıcaklığını keşfetmek için sınıf arkadaşı Han Fei'ye yardım eder. Duygusal duvarlarını yıkmaya yardım ediyor ve birlikte güzel ve saf bir gençlik hikayesi var.Li Yi Nan Wu Jing Hao rolündedir. Küçük yüzlü bir çocuk, sıcak ve sert bir kalbe sahiptir ve sütten başka bir şey içmez. Han Fei bir zamanlar onu kurtardığı için, özellikle Han Fei’nin çalışmaları ve yaşamıyla ilgilenir ve birçok sorunu çözmesine yardımcı olur.Zhuang Da Fei, Han Fei rolündedir. Başkalarına inanmak onun için zor ama arkadaşlarına karşı iyi ve güvendiği kişilerin önünde basit ve nazik bir yön gösterecek. Bazı olaylar nedeniyle okulları 7. sınıfa aktarır ve Wu Jing Hao ve diğerleriyle tanışır ve hayatı buna göre değişir.He Ze Yuan, Bai Zhen Yu olarak karşımıza çıkıyor. Bir grubun solisti, Han Fei’nin en yakın arkadaşı.Wang Rui, Zhang Fan olarak rol alıyor. 7. sınıf öğrencisi Wu Jing Hao’nun iyi arkadaşıdır.Zheng Miao, Mo Xiao Bei olarak rol alıyor. 7. sınıf için sınıf destekçisidir.Romantik, okul ve gençlik türlerini seviyorsanız Closer To You izle ve keyifli bir diziye hazır olun. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 37
 • IMDb 7.3
My Classmate from Far Far Away
My Classmate from Far Far Away
My Classmate from Far Far Away Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Dizi, Feng Diu Zi'nin My 200 Million Years Old Classmate adlı romanına dayanan bir web dizisidir. Bir okullu kızın vücudunda yaşayan bir uzaylının etrafında dönen bir hikayeyi konu alıyor. İki yüz milyon yıl önce, Ah Bu Duo Rui, Akrep Gezegeninin 32. nesil kadın generalidir. Bir orduyu savaşa götürürken, yanlışlıkla yeryüzüne çarptı. Uzun yıllar sonra, on altı yaşındaki bir insan kız olan Xuan Mo'nun (Li Gengxi) bedenine girer ve sıradan bir öğrencinin sevinçlerini ve acılarını tam olarak deneyimlemeyi öğrenir. Yi Hailan'a (Zhu Zhiling) aşık olur ve Lin Guosheng ile kafa kafaya verir, eve dönüş yolunu bulmak için aklına gelen her şeyi yapar. Yine de gün geldiğinde, dünyadaki zamanının kaybedemeyecek kadar değerli hale geldiğini fark etmeye başlar.Oyuncu kadrosu, 1995 ve sonrası doğumlu genç oyunculardan oluşuyor. Xu Jinglei, rol için çalışmak üzere Li Gengxi ve Zhu Zhiling ile 10 ay geçirdi.Yapımcı Xu Jinglei. Özgün öyküsü nedeniyle romanı bir dramaya uyarlamayı seçti. Film kalitesinde bir web dizisi yapmayı umuyor.Romantik, fantastik ve gençlik üzerine diziler seviyorsanız 2018 yapımı My Classmate from Far Far Away izle sizin için iyi bir seçim olacaktır. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 40
 • IMDb 8.2
Love Revolution
Love Revolution
Love Revolution Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Lisede aşk, dostluk ve kaos içinde büyüyen eden gençler hakkında "eşsiz bir aşk" hikayesini konu alıyor. Hikaye esas olarak, ilk bakışta soğuk ve popüler Wang Ja Rim'e aşık olan sevimli bir öğrenci olan Gong Joo Young'a odaklanacak. Kendine güvenen ve neşeli Gong Joo Young, Wang Ja Rim'i sarsılmaz bir şekilde seviyor. Duyguları konusunda utangaç değildir ve ne olursa olsun kalbini kazanmaya kararlıdır. Bununla birlikte, aşık olduğu zamanki nazik ve tatlı kişiliğine rağmen, Gong Joo Young hala sağlam ve sadık bir arkadaştır. Arkadaşlarının yardımına ihtiyacı olduğunda, daha güçlü ve daha olgun bir taraf gösterecektir.Park Ji Hoon, Gong Ju Young olarak rol alıyor. Aegyosu, sadakati, iyi kişiliği, dans ve şarkı söyleme becerileri ve yakışıklı görünüşü olan 17 yaşında bir lise öğrencisi. O dünyanın en şirin çocuğu olabilir. İlk görüşte Wang Ja Rim'e aşık oldu. O, sonsuz sevgisini ifade eden yalın bir aşıktır. Günleri Wang JaRim ile başlıyor ve onunla bitiyor. Arkadaşları için işler zorlaştığında da güvenilir ve olgundur.BOYZ 's  Kim Young Hoon, Lee Kyung Woo olarak rol alıyor O, 10 yıldır Ju Young'un en iyi arkadaşıdır. Şık görünüme sahip popüler bir öğrenci ve arkadaş canlısıdır. Soğuk ve keskin görünümünün farkında, sıcak mizacı olan 17 yaşında bir lise öğrencisidir. Nasıl savaşılacağını biliyor ve oyunları seviyor.Lee RuBy , Wang Ja Rim olarak rol alıyor. JuYoung tarafından sevilen lise öğrencisidir.Jung Da Eun Yang Min ji olarak rol alıyor. Ja Rim'in uzun süreli arkadaşıdır. Ne kötü ne de iyi olan sıradan bir kızdır.WJSN'den Im Da Young, Oh Ah Ram olarak rol alıyor. Ja Rim'in atletik ve uyumlu olan en iyi arkadaşıdır. O popüler biridir.Ko Chan Bin, Kim Byung Hoon olarak rol alıyor. Ju Young ve Kyung Woo'nun ortaokul arkadaşıdır. Parlak ve neşeli bir kişiliğe sahip bir ruh hali yaratıcısıdır.Gençlik ve romantizm Kore dizilerini seviyorsanız Love Revolution izle ve gençlerin heyecanlarına ortak olun. Dizifon olarak tüm bölümleri izlerken herkese iyi seyirler diliyoruz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 21
 • IMDb 8.2
Okul türünde dizileri keyifle izleyebilirsiniz. Birçok Asya okul dizisi yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.