Okul
I Don’t Want To Be Friends With You
I Don’t Want To Be Friends With You
"I Don't Want To Be Friends With You", Tian Yu tarafından yönetilen 2020 Çin drama dizisidir.Li Jin Bu (Zhuang Da Fei), şu anda Çin'de olan ve sevgi dolu, bekar annesi Li Qing Tong (Chen Hao Yu) tarafından yetiştirilen bir lise kızıdır. Hayat onlar için her zaman kolay olmadı, ama Li JIn Bu, işlerin annesi için neden böyle gittiğini hiçbir zaman gerçekten anlamadı. Sonra bir gün Li Jin Bu kendini tamamen yabancı bir ortamda bulur. Bir yayıncının ülkenin yeni milenyuma girmeye hazırlandığını söylediğini duyduğunda, sihirli bir şekilde 1999'a geri döndüğünü fark eder. Sonra annesiyle genç yaşta tanışınca işler daha da tuhaflaşıyor. Li Jin Bu, Li Qing Ton ile alışılmadık bir dostluk kurar ve arkadaşlarını ve sevgililerini tanır.Zamandaki bu büyülü yolculuk, Li Jin Bu'nun annesi hakkında daha fazla şey öğrenmesine ve Li Qing Tong hakkında yeni bir anlayış geliştirmesine yardımcı olabilir mi?
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
First Love Again
First Love Again
First Love Again, soğuk deha Ye You Ning ile mutlu şanslı Xia Wen Xi arasındaki paralel zaman ve uzayda geçen tatlı macerayı izleyen DTT'nin en çok satan romanı "Time Machine"den uyarlanmıştır.Karşılaşma ihtimalleri çok zor olan kişilerin aşkını anlatmaktadır. Paralel bir zamanda geçen, en iyi öğrencilerden biri olan Ye You Ning, Xia Wen Xi ile karşılaşır. Şimdiki zamandan Ye You Ning, beklenmedik bir şekilde 2006 yılından Xia Wen Xi ile bağlantı kurma şansı yakalar. Bu bağlantı onlara tatlı bir romantizme ve lise gençlik hayatını yeniden yaşama, eski arkadaşlarla buluşma ve ilk aşkın heyecanını görme şansına yol açar.İkisi birlikte güzel bir gençlik zamanı için savaşırken aşkları zaman ve mekanı kapsar. First Love Again Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
Somewhere Only We Know
Somewhere Only We Know
Somewhere Only We Know dizisinde bir fizikçi ile üniversite üçüncü sınıf öğrencisinin bir yanlış anlaşılma sonucu tanıştıktan sonra aşka dönüşen bir aşkla başlar.Mu Chenghe (Zhang Chao) Donghu Koleji'nde fizik alanında doktorasını yapıyor. Aniden üniversite düzeyinde bir sınava gözetmenlik yapmakla görevlendirildiğinde, yanlışlıkla üçüncü sınıf öğrencisi Xue Tong'u (Li Tingting) kopya çekmekle suçlar. İlk başta birbirlerinin sinirlerini bozsalar da, etkileşimleri bir kız öğrenci aşkına ve karşılıklı bir çekime dönüşür.Üniversite günlerinde, Xue Tong üç oda arkadaşıyla tanışır - buzlu güzellik Zhao Xiaotang (Sun Jialing), Bai Lin (Zhang Zhang) ve nazik Song Qiqi (Deng Xin). Farklı kişiliklere sahip dört kız ömür boyu arkadaş olurlar. Yıllar geçtikçe, sonsuza dek giden insanlar ve artık değiştirilemeyecek şeyler var ve bu günler özel bir hatıra haline geliyor. Somewhere Only We Know Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.3
Black Cinderella
Black Cinderella
Black Cinderella, Kawamura Taisuke tarafından yönetilen 2021 Japon drama dizisidir.Kamiya Manaha (Riko) çok küçükken ailesiyle birlikte bir güzellik yarışmasına katıldı ve bu süreçte annesinden ayrıldı. Yarışmayı kazanan çarpıcı güzellik kraliçesi, küçük çocuğa acıdı ve ailesini bulması için onu sahneye çıkardı. Bu olay onu büyüledi ve o zamandan beri gizlice kendisinin güzellik kraliçesi olma hayalleri kuruyor, bu da ailesinin hoşnutsuzluğuna yol açıyor. Şimdi 17 yaşında ve lisede olduğu için utangaç, kendine güveni olmayan ve güzellik yarışmasında şansı olmayan gri bir fare olduğuna ikna olmuş durumda. Yerel bir kültür fuarının organizatörü, lise öğrencileri için bir güzellik yarışması düzenlediğini duyurduğunda, katılmayı hayal eder, ancak cesaret edemez - okulun en nefes kesici öğrencilerinin kral ve kraliçe olarak taç giyeceğine ikna olur.Ancak bir otobüs durağının önünden geçtiğinde, inanılmaz derecede yakışıklı ama kendini beğenmiş ve kendini beğenmiş bir sınıf arkadaşı olan Tachibana Keigo (Kamio Fuju) ile konuşmaya başlar. Zamanla aralarında beklenmedik bir dostluk gelişir. Aynı zamanda okula yeni gelen, kendisi kadar cesur ve sınıfta çok az kişinin bildiği Shimamura Sora (Mizuki Itagaki) ile tanışır. Her şeye rağmen, iki oğlan ona karşı hisler beslemeye başlar ve o güzellik yarışmasına katılmayı düşünmeye başlar - peki ama güzellik hayalleri gerçek olacak mı? Black Cinderella Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Japonya
 • 60
 • IMDb 7.8
Youth Unprescribed
Youth Unprescribed
Youth Unprescribed, üniversitedeki bir grup tıp öğrencisinin kendi kimliğini bulma ve herkesin hayalinin peşinden koşmasını konu almaktadır. Wu Yue (Song Nan Xi), cerrah olmak isteyen bir kızdır. Güneydoğu Tıp Üniversitesi'nde yeni öğrenci oldu. Yeni öğretiler başladı, diğer yedi sınıf arkadaşıyla tanıştı. Tıp hayatını keşfederken birbirlerinin kişiliklerini ve alışkanlıklarını keşfederler ve çoğu zaman onlar için bir sorun kaynağı olurlar. Wu Yue ve Gao Yi Yang (Ma Hao dong) her zaman kavga eden tiplerdir. Birbirleriyle çarpışan iki gezegen gibidirler. Doktora hasta olan annesine eşlik eden genç bir kız da hayatlarına girer. Gerçek bir doktor olma sürecinde çok değerli olan hayat ve yolculuk, bu sekiz öğrenci tarafından gerçekleştirildi. Bazılarının kendi romantik romantizmi de var. Sonunda birlikte Hipokrat yemini edene kadar! Bir sonraki hayatlarının heyecan verici sonu ne olacak? Herkes hayalini kurduğu şeyle gerçekten mutlu olacak mı? Youth Unprescribed Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 41
 • IMDb 7.5
Mountains and Ocean
Mountains and Ocean
Mountains and Ocean sanat tarihi ve üniversite öğrencilerinin romantizme ve dostluğa giden yolu hakkında bir hikayeyi konu almaktadır. Xia Rui Ning, Xiling Üniversitesi'ne kabul edilen kendine güvenen ve dikbaşlı bir kızdır. Kültür Enstitüsü'ne katılıyor ve sanat tarihi okuyor. Okulda Ye Lin ve Ye Miao adında iki erkek kardeşle tanışır. Ailelerinin sanat tarihiyle güçlü bağlantıları var ve birçok antik parşömen, tablo ve diğer değerli eserlere sahipler. Ayrıca okulda dadısının şımarık gibi davranan kızı Shen Zhen ile karşılaşır. Dörtlü bir aşk meydanına girer ve üniversitede geçirdikleri süre boyunca karmaşık ilişkiler yaşarlar. Mountains and Ocean tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Forever Love
Forever Love
Xia Lin Xi'nin (Xiang Han Zhi) lise son yılı, herkesin umabileceği kadar mükemmeldi. İyi arkadaşlar, iyi notlar ve önünde parlak bir gelecek varken, hayatın önüne çıkan her şeyle güvenle ve gülümsemeyle yüzleşmeye hazırdı. Öte yandan Jiang Zheng Han (Wang An Yu), lisenin son yılında aynı deneyime sahip değildi, ancak Xia Lin Xi'ye sahipti. Her günün en parlak kısmı, Lin Xi, en zor zamanlarında ona yardım eden arkadaştı ve dostluklarından derin bir aşk filizlendi.Liseden üniversiteye geçen Lin Xi ve Zheng Han, kendilerini aynı okula devam ederken buldular. Üniversite günlerini birlikte geçirirken, lise yıllarında besledikleri sevgi ve dostluk gelişmeye başladı. Birbirlerine olan hisleri derinleştikçe gelecekleri için planlar yapmaya başladılar, birbirlerinin her zaman önlerinde ne varsa onun bir parçası olacağından emindiler. Ancak hayatın sizi beklenmedik yollara sokmanın bir yolu var ve üniversite yılları sona ererken, Lin Xi ve Zheng Han kendilerini farklı yollarda yürürken buldular.Buna rağmen ilişkileri hiç bozulmadı. Şimdi çalışan profesyoneller olarak, ikisi birbirlerine karşı hissettikleri duyguların zamanla daha da güçlendiğini görmeye başlıyor. Lin Xi ve Zheng Han, birbirlerine karşı hissettikleri duyguların bin ömür sürecek kadar güçlü olduğunu fark ederek, ilişkilerini tamamen yeni bir düzeye taşımanın zamanı geldi mi diye merak etmeye başlarlar.Su Guang Tong'un aynı adlı romanından uyarlanan “Forever Love”, Wen De Guang tarafından yönetilen 2020 yapımı bir romantik dramadır.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.6
Reset in July
Reset in July
Reset in July, sıcak kanlı sınıf gözlemcisi Jing Zhihui ve soğuk okul dahisi Xie Jingyuan'ı konu almaktadır. Jing Zhihui, yerleştirme sınavlarında başarılı olamadıktan sonra 11. Sınıfta kaldı. Başka seçeneği kalmadığından, sınıf arkadaşlarını yalnızca gaokao'yu fethetme umuduyla birleştirebilir.Jing Zhihui (Xiao Yu), Xie Jingyuan'ı (Zhang Yao) takip etmek için yoğun okul hayatından biraz zaman ayırmaya alışmıştır. Okullarında ender bulunan bir türdür, gülümsemeyen, kendini tutan ve sanki başka bir boyutta yaşıyormuş gibi görünen akademik bir tanrıdır. Hakkında topladığı küçük kırıntılardan Jing Zhihui, onu diğerlerinden daha iyi tanıması gerektiğini düşünmeden edemiyor. Ancak, ona her yaklaşmaya çalıştığında ondan uzaklaşıyor, bu da ondan diğerlerinden daha fazla nefret edip etmediğini merak etmesine neden oluyor.Aynı sınıfta iki yıldır birlikteler ve bir konuşmayı tamamlamayı başaramadılar. Yine de, tek taraflı arayışına devam etme konusunda ikinci bir düşüncesi yok. Ta ki "Seninle aynı üniversiteye gitmek istiyorum" diyene kadar. Reset in July Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.3
Mairunovich
Mairunovich
Mairunovich, sevimli bir isimle ama 'çirkin' bir görünümle lanetlenen ve bunun için acımasızca zorbalığa uğrayan Kinoshita Mairu'nun (Sakurai Hinako) hikayesini konu almaktadır. Bir gün kandırılarak bir çukurda mahsur kalır ve sahte bir itirafta bulunur. Kumada Tenyu (Kamino Fuju) onun varlığından yakınırken ve hatta bunun için özür dilerken başına gelir ve dış görünüşünü değiştirmeyi teklif eder. Mairu kabul eder ve yeni bulunan görünüşüyle ​​ismine uygun olarak, bir erkek arkadaşın ve belki de bir veya iki arkadaşın sevgisini kazanarak hayatını değiştirmeye karar verir. 2021 Japon dizilerinden biri olan Mairunovich Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler.
 • 2021
 • Japonya
 • 50
 • IMDb 7.4
No Going Back Romance
No Going Back Romance
No Going Back Romance (veya No Turning Back) bir gençlik romantik web dramasıdır. HOTSHOT'tan Yoon San, Lee DaYeon, DONGKIZ'den JaeChan, THE MAN BLK'dan Kang TaeWoo ve WOO!AH!'dan NaNa başrolde yer alıyor. Hepsi çok az ya da hiç oyunculuk tecrübesi olmayan çaylak oyuncular olarak karşımıza çıkıyorlar. Konusuna gelecek olursak daha önce hiç biriyle çıkmamış olan ve gizemli bir çocuktan ilk aşk itirafını alan on altı yaşındaki So Dam'ın gençlik romantizmidir. Ona gizlice itiraf eden çocuğu arıyor. 2020 yapımı romantik gençlik türünde Güney Kore web dizilerinden biri olan No Going Back Romance tüm bölümleri bir arada yer almaktadır. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 12
 • IMDb 7.2
Moorim School
Moorim School
"Moorim School" 11 Ocak - 8 Mart 2016 tarihleri arasında yayınlanan bir Kore dizisidir. Dizi her Pazartesi ve Salı toplam 16 bölüm olarak KBS2 TV kanalında yayınlandı ve 16 bölüm sürdü. Moorim School, dövüş sanatları öğreten ve onur, inanç, iletişim ve fedakarlığı vurgulayan özel bir okulun hikayesini konu almaktadır. Popülerlikten keskin bir düşüşün ardından, en iyi şarkı söyleyen grubun lider üyesi, bir chaebol'ün şımarık oğluyla birlikte okula gitmeye başlar. Öğrenciler okulda meydana gelen tuhaf olayları anlamlandırmaya çalışırken, okul ve kendileri hakkında sırları ortaya çıkarırlar. Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri Türkçe altyazılı olarak seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.0
U-Prince: The Handsome Cowboy
U-Prince: The Handsome Cowboy
U-Prince: The Handsome Cowboy, ziraat fakültesinde okuyan ve Playboy olduğunu bilen yakışıklı bir son sınıf öğrencisinin hikayesidir. Sibtis'in kızlarla hiçbir zaman ciddi bir ilişkisi yoktur ve Playboy olarak ününden gurur duyar.Son 10 yıldır onu her zaman bekleyen bir kız olduğunun farkında değildir, o onun çocukluk arkadaşı olan Prikkang'dır. Kendisiyle aynı üniversitede okuyan Prikkang, hayalindeki erkeğin büyüyüp Playboy'a dönüşmesiyle hayal kırıklığına uğramıştır. Sadece Sibtis'in köklü değişimi için değil, aynı zamanda onu tekrar tanıştıkları ilk andan itibaren tanıyabiliyor ve onunla kabaca flört ediyor ve onu bir bahis olarak görüyor.Kızlar arasında çok popüler olan ve Ziraat Fakültesi Prensi olan Sibtis, faaliyeti ve şehzadenin görevi hakkında bir video raporu hazırlamak zorundadır. Video raporunun bu seferki teması, ülke tarzı bir tarihle ilgili ve rapor etkinliği için bir ortak seçmesi gerekiyor. Üniversitede DJ olarak da oldukça ünlü olan Prikkang, Sibtis tarafından elbette başka bir niyetle seçiliyor. Sibtis'in kabalığından rahatsız olan Prikkang, bu fikre uymak zorunda kalır çünkü babasına gece hayatını ve kıyafetlerini açıklayacağını söylemekle tehdit eder. Bu tarih sayesinde Sibtis sonunda Prikkang'ın gerçekte kim olduğunu anlayacak mı? Bu hikaye nasıl sona erecek? Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.2
Qing Qing Zi Jin
Qing Qing Zi Jin
Qing Qing Zi Jin, Wu Yu'nun "Gong Xue Has Bandits" adlı romanından uyarlanmıştır. Çocukken dağlara kaçan ve birçok iniş çıkışlardan geçen dahi Luo Qiu Chi'yi konu almaktadır. Daha sonra yanlışlıkla kız öğrenci Wen Ren Juan ile tanışır, kimliğini gizler ve Zhuxiu Akademisi'nde eğitim görür. Düşmanının izini sürerken herkes için bir kurtuluş hikayesi tamamlar.Tang şiiri ülkenin hazinesidir. Tang Hanedanlığı'nın Qianfu döneminde, büyük bir şair olmaya kararlı fakir bir öğrenci olan Luo Qiu Chi, bir şiir yarışmasıyla Zhuxiu Akademisine girer.Zhuxiu Akademisi, başkentte genç şairlerin yetiştirilmesine yardımcı olan bir öğrenim kurumudur.Luo Qiu Chi okula girdikten sonra, akademide şiir tarzında birinci sırada olan Fu Yuan Zhi ile bir anlaşmazlık yaşar. Sonunda Luo Qiu Chi, Fu Yuan Zhi'yi "Uçan Çiçek Tarikatı" ile yener ve sınıf arkadaşlarını basit bir şiir tarzında yönlendirir.Luo Qiu Chi, orman sıkıntısı, gerçek ve yanlış hat sanatı, doğum günü şöleninin resmi ve Shangyuan'daki Fener Festivali'nin fener bilmeceleri gibi birçok olayı deneyimledikçe diğer akademi öğrencileriyle birlikte büyür. Qing Qing Zi Jin Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sitemizde yer almaktadır. Herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Flourish in Time
Flourish in Time
Flourish in Time, Deng Enxi ve Zhang Ling He'nin başrol oynadığı bir Çin gençlik kampüsü dizisidir. Fan Da Wang'ın "Who can keep the moon private with love" adlı romanından uyarlanmıştır. Birbirine eşlik eden, birbirini koruyan, çift yönlü gizli bir aşka sahip olan ve birlikte büyüyen erkek ve kadın kahramanın çocukluklarındaki “sözde kardeş” ilişkisini “sevgililer”e dönüştürmesini konu alıyor.Nazik ve cesur genç kız Lu Miao ile soğuk ve mesafeli öğrenci Jiang Hao Yue arasındaki bir aşk hikayesidir. İkisi birbirine eşlik eder ve büyüme sürecinde birbirini iyileştirir.Flourish in Time Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde seyredebilirsiniz! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Okul türünde dizileri keyifle izleyebilirsiniz. Birçok Asya okul dizisi yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.