Kore Dizileri
Hello Monster
Hello Monster
Hello Monster dizisinde bir seri katil, hepsi benzer görünüme sahip kadınlara saldırdığında, polis departmanının Özel Suç Araştırma Ekibi şaşkına döner.Seçkin bir dedektif olan Cha Ji An (Jang Nara) ve meslektaşları en son suç mahallini değerlendirirken, gizemli Lee Hyun (Seo In Guk) ortaya çıkar ve anında katilin ticari marka özelliklerini değerlendirir.Hyun, kendisini Amerika Birleşik Devletleri'nden olay mahalline getiren isimsiz bir e-posta alan, suç psikolojisi diplomasına sahip dahi bir suç profili uzmanıdır. Seri katil, arkasında bıraktığı ipuçlarıyla Hyun'a kişisel bir mesaj gönderiyor gibi görünüyor ve Hyun, babasını öldüren ve küçük oğlunun ortadan kaybolmasından sorumlu olan, çocukluğundan kaçan bir suçlu "canavar" ile ilgili olup olmadığını merak ediyor. abi.Ji An, Hyun'u çocukluğundan beri tanıyor ve onun çocukluk aşkını tekrar görmekten çok mutlu ama Hyun onu hatırlamıyor gibi görünüyor. Seri katili yakalamak için hiçbir ipucu bulamayan Ji An ve meslektaşları, Hyun'dan yardım ister. Hyun ve Ji An davayı çözüp geçmişlerine cevap bulabilecek mi?“I Remember You” No Sang Hoon tarafından yönetilen 2015 Güney Kore drama dizisidir.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.8
Oh My Venus
Oh My Venus
Oh My Venus, gençken şaşırtıcı derecede güzel olan, ancak hayatı boyunca biraz kilo almış olan Kang Joo Eun (Shin Min Ah) adlı avukatın hikayesini anlatıyor. 15 yıllık erkek arkadaşı Im Woo Sik (Jung Gyu Woon), daha sonra onu geçmişlerinden Oh Soo Jin (Yoo In Young) adlı eski bir arkadaşı için terk eder.Joo Eun sonunda, iki arkadaşı Kim Ji Woong (Henry) ve Jang Joon Sung'un yardımıyla onu eğitmeyi ve daha sağlıklı bir şekle sokmayı kabul eden bir yıldız kişisel antrenörü olan Kim Young Ho/John Kim (So Ji Sub) ile tanışır.Oh My Venus kesinlikle hoş bir diziydi. Dünyanın ona söylediği her şeye rağmen Joo Eun'un güçlü ve kendine güvenen bir kadın olması ve Young Ho ile ilişkisini konu alıyordu. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.8
Summer Guys
Summer Guys
"Summer Guys", Heo Chan tarafından yönetilen 2021 Güney Kore drama dizisidir.Güney Kore'nin subtropikal adası Jeju'da, son ayakları üzerinde bayraklı bir sahil barı var. Tesisin popülaritesine ve barın birinci sınıf konumuna rağmen, başarısızlığa mahkum görünüyor. Ancak tek barmen olan 25 yaşındaki Oh Jin Dal Rae (Kang Mina) bunun olmasına izin vermemekte kararlıdır. Yaz yaklaşırken ve tatilciler tatil planlarını hazırlamaya başlarken, üç genç erkek barmenlerden yardım ister.Aralarında Seon Woo Chan (Lee Jung Shin) adında zengin bir aileden bir Ivy League mezunu var. Üzücü bir çocukluk geçirdikten sonra kendini iyileştirmeye ve mükemmelliğe ulaşmaya çalışır. Ayrıca insanlara yardım etme arzusu olan dindar bir Budist olan Ma Tae Oh (Lee Jung Sic) de yardım ediyor. Ve çete, bir zamanlar çarpıcı bir fiziğe sahip bir beyzbol oyuncusu olan Park Gwang Bok (Viini) tarafından tamamlandı. Barın kaderi, Jeju Adası'nda ticari çıkarları olan güçlü bir şirket patronunun kızı Yeom Ah Ran (Lim Na Young) için de büyük bir ilgi konusudur.Oh Jin Dal Rae ve ekibi, yeni ekibiyle birlikte, unutulmaz bir yaza hazırlık olarak olağanüstü kokteyl yapma ve sallama becerileri geliştirerek barı yenilemeye karar veriyor. Ancak kalp meseleleri planlarını raydan çıkarmakla tehdit ediyor. Ve yaz ısındıkça romantizm de artıyor… hatta kalp kırıklığı! 2021 web Kore dizilerinden biri olan Summer Guys Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 30
 • IMDb 7.9
100 Days My Prince
100 Days My Prince
"100 Days My Prince", Lee Jong Jae tarafından yönetilen 2018 Güney Kore drama dizisidir. Siyasi bir darbe, Lee Yul'un (D.O.) biraz isteksiz bir Kore Veliaht Prensi olduğunu görür. ( amcası babası için tahtta yol almaya hazır olduktan sonra)Babasının zulmü ve annesinin ölümü, mahkemenin çoğu onun soğuk ve mesafeli olduğunu düşünmesine rağmen, onu duygusal olarak yaraladı. Görevlerinin bir parçası olarak, tahtın tüm tebaasını 28 yaşına gelmeden evlenmeye zorlayan bir ferman çıkarır.Yeni yasanın sağ tarafında kalmaya çalışan bir kadın, kendisinin bile tam olarak farkında olmadığı gizli bir kimliğe sahip olan köylü Hong Shim (Nam Ji Hyun)'dur.Hong Shim, hasta babasını desteklemek için köyünde yorulmadan çalışır. Kaderin tuhaf bir cilvesi onu, fermanı ona çok yük olan prens ile bir araya getirir, yollarının aslında daha önce kesiştiğinden habersizdir...Resmi bir göreve giderken, Lee Yul'un partisi köyden geçerken pusuya düşürülür. Hayatı, yalnızca Veliaht Prensi köylü kıyafeti giydiren hızlı düşünen bir memur tarafından kurtarılır. Ne olursa olsun, Lee Yul bir okla vurulur ve kafasına çarparak bilincini kaybeder.Uyandığında, Lee Yul kendini Hong Shim'in evinde bulur. Kim olduğundan habersiz, o ve babası yaralarını tedavi ediyor. Saldırı onu hafıza kaybına uğrattı.Birileri Lee Yul'un gerçek kimliğini keşfedecek mi? Hafızasını geri kazanabilecek mi? Hong Shim ve Lee Yul, yıllar önce bu olaylardan önce tanıştıkları zamanı hatırlayacak mı? Ve bir kraliyet prensi, sıradan bir köylüyle gerçekten gerçek aşkı bulabilir mi?
 • 2018
 • Güney Kore
 • 75
 • IMDb 7.7
Mr. Sunshine
Mr. Sunshine
Mr. Sunshine, 1900'lerin başında geçiyor ve çocukken köle olan ancak bir ABD gemisine kaçıp Amerika'da büyüyen bir adamın (Lee Byung Hun) hikayesini konu almaktadır. Bir yetişkin olarak, Joseon döneminin son yıllarında ve Japon işgalinin başlangıcında bir asker olarak Joseon'a döner. Ayrıca Dürüst Ordu'nun bir parçası olan soylu bir kadınla (Kim Tae Ri) bir ilişki geliştirir. Bu drama, tarihte hiç yazılmamış ama hatırlanacak kadar önemli olan arkadaki hikayeyi anlatıyor. Mr. Sunshine 2018 yılında çıkan tarihi, romantik, politik türde bir Güney Kore dizisidir. 24 bölümden oluşmaktadır. Dizifon.com adresinde tüm bölümleri Türkçe altyazılı olarak seyredebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 80
 • IMDb 8.8
No Going Back Romance
No Going Back Romance
No Going Back Romance (veya No Turning Back) bir gençlik romantik web dramasıdır. HOTSHOT'tan Yoon San, Lee DaYeon, DONGKIZ'den JaeChan, THE MAN BLK'dan Kang TaeWoo ve WOO!AH!'dan NaNa başrolde yer alıyor. Hepsi çok az ya da hiç oyunculuk tecrübesi olmayan çaylak oyuncular olarak karşımıza çıkıyorlar. Konusuna gelecek olursak daha önce hiç biriyle çıkmamış olan ve gizemli bir çocuktan ilk aşk itirafını alan on altı yaşındaki So Dam'ın gençlik romantizmidir. Ona gizlice itiraf eden çocuğu arıyor. 2020 yapımı romantik gençlik türünde Güney Kore web dizilerinden biri olan No Going Back Romance tüm bölümleri bir arada yer almaktadır. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 12
 • IMDb 7.2
7 First Kisses
7 First Kisses
7 First Kisses (First Kiss for the Seventh Time olarak da bilinir), hiç erkek arkadaşı olmamış bir kadın (Lee Cho Hee) hakkında sekiz bölümlük bir fantezi web dramasıdır. Bir tanrıça (Choi Ji Woo) ortaya çıkar ve ona ilk öpücüğü için seçmesi için yedi yakışıklı erkekle tanışma fırsatı verir.Ve aralarından seçim yapması gereken erkek kadrosu en çılgın kdrama fantezilerinizin ötesinde: Lee Joon Gi, Park Hae Jin, Ji Chang Wook, EXO'dan Kai, Taecyeon, Lee Jong Suk ve Lee Min Ho!Öncelikle, bu web draması aslında şirketi temsil eden tüm aktörlerle Lotte Duty Free tarafından yapılan bir promosyondur. Bu yüzden elbette bol miktarda reklam var. Ama beni şaşırtacak şekilde, aslında oldukça sevimli küçük bir hikaye var. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 10
 • IMDb 6.2
Secret Garden
Secret Garden
Secret Garden, Kim Joo-won ve Gil Ra-Im arasındaki mantıklı Külkedisi hikayesini anlatıyor. Kim Joo Won üst düzey bir departmanın CEO'suyken, Gil Ra Im eğlence sektöründe dublör olarak çalışıyor. İkili, kuzeni Oska'nın yaşadığı bir skandalın üstesinden gelmeye çalışırken bir yanlış anlaşılma yüzünden bir araya geldi. Başlangıçta, Kim Joo Won, Gil Ra Im'den ve onun "havalılığından" etkilenir. Daha sonra onu takip etmeye karar verdi. İlk başta, Ra-Im onu görmezden gelir ama daha sonra ona karşı hisler beslemeye başlar. Birlikte takıldıktan sonra birbirlerinin hayatlarını öğrenirler. İkisi birbirine daha çok aşık olmaya başlayınca Kim Joo Won'un annesi, oğlunun Ra-Im'e aşık olmasını istemediği için ilişkide sorunlar yaratır. Ayrıca, Oska'nın ilk aşkı olan annesi Yoon Seul, Joo-Won'a karşı hisler beslemeye başlar. Ve işler orada burada düşmeye başlar. En çok izlenen Güney Kore dizilerinden biri olan Secret Garden Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2010
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 8.1
Ruby Ruby Love
Ruby Ruby Love
Ruby Ruby Love, Naver TV'de yayınlanan 5 bölümlük bir web dizisidir. Ruby (Seohyun) agorafobisi olan bir mücevher tasarımcısıdır. Onunla, Ruby'nin kendi markasını ve imajını kurmasını sağlayacak bir yarışmayı kazanmanın ortasında buluşuyoruz. Agorafobisi nedeniyle, özellikle de her gün penceresinden gördüğü bir adam olan aşık olduğu Na Ji Suk ( Lee Yi Kyung ) koleksiyonunu yönetmesine yardım eden kişi olduğu için bu göz korkutucu bir girişimdir. Ancak, büyülü bir yüzüğün yardımıyla Ruby, yüzüğü her taktığında 3x3 saat güven kazanır. Neyse ki, Ruby'nin yanında onu rahatsız edici durumlardan kurtarmak ve neşelendirmek için çocukluk arkadaşı Won Suk ( Lee Chul Woo ) ve patronu (ve aile dostu)  Dan Ho Bak ( Hwang Seok Jung ) var. Türkçe altyazılı olarak bu mini Güney Kore dizisinin tüm bölümlerini izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Güney Kore
 • 12
 • IMDb 5.8
Scripting Your Destiny
Scripting Your Destiny
Scripting Your Destiny, drama yazarı Go Chae Kyung'un (Jeon So Nee) kader kitabından sorumlu olan kader tanrısı Shin Ho Yoon'u (Ki Do Hoon) konu almaktadır. Sorumlu oldukları insanların genellikle bulundukları bölgelerdeki kaderlerini yazmak bu tanrıların sorumluluğundadır. Ho Yoon'un Chae Kyung için amacı onu Jung Ba Reum (Kim Woo Seok) ile bir araya getirmektir. Onun kaderindeki aşk olduğuna inanıyor. Ancak kaderin sahip olacağı gibi, ironik bir şekilde, işler planlandığı gibi gitmez. Seri, kader ve kader fikrine ilginç bir bakış açısı getiriyor. Kader tanrılarının kelimenin tam anlamıyla insanların kaderini büyülü kitaplara yazdığı fikrini yerleştirmek için yeterince dünya inşa ediyor.Scripting Your Destiny, büyüleyici bir hikaye ve mükemmel bir oyuncu kadrosuna sahip web dizilerden biridir. Tüm bölümleri Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 25
 • IMDb 7.3
Not Yet Thirty
Not Yet Thirty
“Not Yet Thirty”, 30'lu yaşlarına yeni girmiş kadınların iş ve aşk hayatlarından yola çıkılarak ilişkilendirilebilecek ilgi çekici bir romantizm olarak karşımıza çıkıyor. Dizi, 30 yaşındaki webtoon yaratıcısı Seo Ji Won'un aynı şekilde merkez okuldaki ilk aşkı olan dağıtımcısı Lee Seung Yoo ile tanıştığında ortaya çıkan hikayeyi konu almaktadır. Seo Ji Won, ünlü bir webtoon yazarıdır. Lee Seung Yoo, bir webtoon şirketinde planlamacıdır ve Seo Ji Won'un ilk aşkıdır. How to Be Thirty olarak da bilinen dizi Jung In-sun, Kang Min-hyuk, Ahn Hee-yeon, Song Jae-'nin rol aldığı Güney Koreli bir web dizilerinden biridir. Türkçe altyazılı olarak tüm bölümleri Dizifon farkıyla seyredebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 20
 • IMDb 5.7
Who Kissed Me
Who Kissed Me
Who Kissed Me, Güney Kore yapımı bir web dizisidir. Hong Seung Hee, Kim Kwan Soo ve Bae In Hyuk başrol oyuncular olarak rol almaktadır. Dizi, "O gece onu kim öptü?" sorusunu çözmeye çalışıyor. Hayatı boyunca bekar olan ve ilk öpücüğünü arayan genç bir kadın olan Yoon Sol'u konu almaktadır. Arkadaşlarıyla bir gece geçirdikten ve sarhoş olduktan sonra ilk öpücüğünü verir, ancak ertesi gün öpücüğü hatırlasa da onu öpen kişiyi hatırlamaz. Seri, kendine özgü "aşkın gizemi" konsepti, benzersiz gelişim biçimleri ve gerçeğe yakın malzemeleriyle izleyenleri büyüledi. Dizinin tüm bölümlerini Dizifon kalitesiyle tek parça halinde izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Güney Kore
 • 178
 • IMDb 7.0
My Romantic Some Recipe
My Romantic Some Recipe
Mi Nyeo, hiç kimseyle çıkmamış ve romantizm hakkında hiçbir şey bilmeyen bir üniversite öğrencisidir. Hayatındaki tek neşesi, her gün çalıştığı kafeye öğle yemeği yemek için gelen Kang Jun'u görmektir. Ye Ri adında başka bir yarı zamanlı çalışan her zaman yoluna çıkınca Jun'u kendisine aşık etmek için tüm çabaları boşa çıkar. Bir gece, Mi Nyeo sarhoş olur ve yerine bir idol grup üyesi Cha Eun Woo'nun ayakta duran bir resmini getirir. Ertesi sabah akşamdan kalma bir acıyla uyanır ve Eun Woo'yu odasında yulaf lapası yerken görür! My Romantic Some Recipe dizisi 2016 yılı Güney Kore mini dizilerinden biridir. Tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 10
 • IMDb 7.6
Do You Like Brahms?
Do You Like Brahms?
Park Joon Young (Kim Min Jae), bir başka yükselen yıldız piyanist yüzünden ünü azalmakta olan köklü ve yetenekli bir piyanisttir. Üstelik piyano çalma aşkından değil, ailesinin borcunu ödemek zorunda kaldığından, durmaksızın dinlenmeden icra ettiği için müzik çalma zevkini de kaybetmiştir. Bu arada Chae Song Ah (Park Eun Bin) özellikle yetenekli değil ama kemanı çok seviyor. Kemanı geç aldığı için de kendini kaybolmuş hissediyor; kemancı olarak belirsiz bir gelecekle karşı karşıya. Denizaşırı müzik okullarından gelen her ret mektubuyla güveni sarsılır. Ancak Song Ah keman tutkusunu ve sevgisini kaybetmedi, bu yüzden Kyung Hoo Kültür Vakfı'nda bir etkinlik planlayıcısı olarak gönüllü stajyer olarak çalışırken orada kalmaya çalışıyor.Eğitimini Seo Ryung Üniversitesi'nde tamamlaması gereken Joon Young, işten izinli bir yıl almaya ve son yılını tamamlamaya odaklanmaya karar verdi. Joon Young her zaman borçlu olduğu için piyano sahibi değildir ve bu nedenle Kyung Hoo'daki prova odasında elinden geldiğince piyano çalışır. Bu nedenle Joon Young ve Song Ah tekrar bir araya gelirler ve hemen birbirleri üzerinde daha güçlü izlenimler bırakırlar. Joon Young'ın performansı Song Ah'ı küçük ve önemsiz hissettirirken Joon Young, Song Ah'ın mücadeleleriyle rezonansa girdi. Garip bir şekilde tanışırken, arkadaşlıkları çiçek açar. Garip bir nedenle, sessiz ve içine kapanık Joon Young, Song Ah'ı tanımak için inisiyatif alır ve değişmeye başlar. Do You Like Brahms Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.7
Kore dizileri izle, en güncel ve beğenilen Kore dizilerini sizler için hazırladık. Hd ve Türkçe altyazılı olarak yepyeni Güney Kore dizilerini izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.