Kore Dizileri
Everyone is There
Everyone is There
Bu 60 dakikalık mini dizi 16 Ocak 2020'de yayınlandı. Bilindiği gibi Drama Stage, tvN tarafından 2019'un sonlarından 2020'nin başlarına kadar yayınlanan tek perdelik bir drama programıdır.  Hikaye, sessiz ve içine kapanık olduğu bilinen Soo Yeon (Roh Jeong Eui) adlı ortaokul gencinin hikayesine odaklanıyor. Varlıklı bir ailede büyüdü, ama ne yazık ki okulda daha az şansı vardı. Soo Yeon, arkadaşlarının zorbalığının kurbanı olur. Bir güne kadar buna daha fazla dayanamadı ve hayatına son vermeye niyetlendi. Neyse ki, Soo Yeon'u niyetinden vazgeçmeye ikna etmeyi başaran bir kurtarıcı figür vardı. O andan itibaren, Soo Yoon ve kurtarıcıları savaşmaya ve onu taciz eden tüm öğrencilerin intikamını almaya başladılar. Öte yandan, Soo Yoon'un Jung Yeon (aynı zamanda Roh Jeong Eui tarafından oynanan) adında bir ikiz kardeşi vardır. Yüzleri çok benzer olsa da kişilikleri çok farklıdır. Jung Yeon, para kazanmak için suç işlemekten bile çekinmeyen şiddete başvuran bir genç olarak büyür. Roh Jeong Eui'nin yanı sıra, Everyone is There'de ayrıca daha önce Class Of Lies ve The Fiery Priest dramalarında çarpıcı görünen Geum Sae Rok da rol alıyor. Everyone is There Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.0
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo, Tong Hua'nın Çin romanı Bu Bu Jing Xin'den esinlenmiştir. Tam güneş tutulması sırasında, o zamanlar 25 yaşında olan 21. Yüzyılda yaşayan bir kadın olan Go Ha-jin, Goryeo Hanedanlığı dönemine zamanda yolculuk yapar. Prens Wang Wook'un Karısının kuzeni Hae Soo'nun vücudunda uyanır. O sırada Goryeo Ülkesini yöneten Wang Ailesinin tüm kraliyet prensleriyle arkadaş olur. Başlangıçta, hasta kuzeninin kocası olan sıcak kalpli 8. Prens Wang Wook'a aşık olur. Ancak daha sonra, o zamanlar uğursuz kabul edilen bir yara izinden dolayı yüzünü bir maskenin arkasına saklayan soğuk kalpli, korkunç ve tehlikeli olan 4. Prens Wang So'yu sevdiğini fark etti. Moon Lovers konu olarak, Hae Soo'nun taht uğruna birbirlerini öldürmeye zorlanan kraliyet prensleriyle arkadaş olduktan sonra nasıl mücadele ettiğini anlatıyor. Ünlü oyuncuların rol aldığı tarihi ve romantik türde sevilen dizilerden biridir. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.7
Doctors
Doctors
Doctors Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Ji Hong, lise öğretmeni olmaya karar vermiş bir doktordur. En sevdiği komşusunun torunu olan ve onun öğrencisi olduğu ortaya çıkan pervasız bir öğrenci olan Hye Jung ile tanışır. Derin ilişkileri, romantik bir öğrenci-öğretmen ilişkisi içinde olmakla suçlanmalarına neden oldu. 13 yıl sonra aynı hastanede beyin cerrahisi sırasında aniden karşılaşırlar. Hye Jung, Ji Hong lise sevgilisini korumak için dışarı çıktığından, tıbbi uygulama hatası nedeniyle büyükannesinin ölümünün intikamını almaya kararlıdır. Arada, ameliyathanede, ilişkileri içinde ve hastane ve yatırımcıları içindeki siyasi anlaşmazlıklarda sayısız zorlukla karşı karşıya kalırlar. 2016 yılında yayınlanan ve pek çok ünlü oyuncunun yer aldığı Güney Kore dizisi Doctors tüm bölümleriyle sitemizde yer almaktadır. Gerçekten belalı kadınları, başarı hikayelerini ve tatlı bir romantik dramayı seviyorsanız, Doctors tam size göre! Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.7
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Hikaye, bir üniversite sporcusu kampüsünde halter hayalinin peşinden koşan genç bir kadın olan Kim Bok-Joo'ya odaklanıyor. Bok-Joo orada en iyi arkadaşlarıyla, onun yaşındaki iki halterciyle takılıyor ve kampüs dışında babasına küçük restoranında yardım ediyor. Kampüsteki yüzücü Jung Joon-Hyung ile ilkokuldan beri arkadaşıdır, onu can sıkıcı bulmaktadır. Bok-Joo, yakışıklı bir doktora (Joon-Hyung'un erkek kardeşi) aşık olunca, Bok-Joo onun halter tutkusunu sorgulamaya başlar. Artık bunu yapmak istiyor mu? Normal bir kız olmayı tercih etmez miydi? Genel olarak, Halter Perisi Kim Bok Joo, gençliğin eğlenceli neşesini, güvensizlikleri ve gözyaşlarını, başından sonuna kadar nadiren mükemmel olan muhteşem bir Kore dizi olmayı başarmış. Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Kore dizisi tüm bölümlerini Dizifon farkıyla kaliteli olarak seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.4
Dokgo Rewind
Dokgo Rewind
Dokgo Rewind, farklı hayatlar yaşayan ancak okulda şiddete karşı savaşmak için bir araya gelen üç çocuğun hikayesini takip ediyor. Kang Hyuk ( EXO'dan Se Hun ), Kyu Soon'u okulda zorbalığa uğramaktan kurtarır, bu yüzden Kyu Soon, kız kardeşi Kim Hyun Sun'ı ( Kang Mina ) koruyabileceklerini umarak Kang Hyuk ve ekibiyle arkadaş olur. Ancak, Kyu Soon, okul zorbalarıyla ilgili şüpheli bir olaydan sonra kısa süre sonra öldürüldü. Arkadaşının ölümünden sonra, Kang Hyuk ekibinin geri kalanını kurtarabilecek ve kötü adamlara suçlarının bedelini ödetebilecek mi? “Dokgo Rewind”, Choi Eun Jong tarafından yönetilen 2018 Güney Koreli bir web drama dizisidir. Popüler bir webtoon'a dayanmaktadır. Dizinin tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 10
 • IMDb 8.8
Convenience Store Fling
Convenience Store Fling
Convenience Store Fling Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Satış görevlisinin yerini almak için markete gelen Joo Ah, sokakta karşılaştığı bir adamı tanır. Ona çok minnettar, ödülü almak için mağazayı terk etmesi gerekiyor. Joo Ah mağazada çalışmaya devam ediyor ve genç adamlarla tanışıyor, onlardan dört tane var. Hepsi farklı kişiliklere sahip, sevimli, eğlenceli, karizmatik, kendini beğenmiş ve çekici. Şimdi Joo Ah'ın bir işi var ve layık bir çalışan olmak için vicdanlı bir şekilde çalışması gerekiyor, ama orada ne tür bir iş var ve dört yakışıklı adam aynı anda dikkatini gösterdiğinde nasıl direnebilir. Romantik türde mini web Kore dizilerinden biri olan Convenience Store Fling tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 12
 • IMDb 8.0
7 Days of Romance
7 Days of Romance
7 Days of Romance Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! "Ya sadece yedi gün boyunca tamamen farklı bir hayat yaşayabilseydim?" Sıradan günlerimizi en az bir kere onu hayal ederek geçiriyoruz. “Ya gerçekten havalı bir erkekle çıkarsam? Ya başka biri olursam?" Bu hikaye, bu tür hayalleri gözlerimizin önünde gösteriyor. Hala kariyer yolunu arayan bir üniversite öğrencisi olan Da Eun, gençliğinden beri şarkıcı olan Byul olur. Da Eun, Jung Woo adında bir ünlüyle vakit geçirir ve lüksün rüya gibi hayatını yaşarken aynı zamanda karanlık tarafını da görür. Byul ayrıca Ji Han ve Ari ile bir kafede sakar yarı zamanlı olarak çalışırken bir süredir hissetmediği günlük yaşamın değerini de deneyimliyor. One Fine Week mini Güney Kore web dizisinin tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Güney Kore
 • 13
 • IMDb 7.7
Twenty-Twenty
Twenty-Twenty
Twenty-Twenty Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Henüz yetişkin olduklarında karşılaştıkları gerçekçi sorunları paylaşan yirmi yaşındakilerin hayallerini ve aşklarını anlatıyor. Lee Hyun Jin ve Chae Da Hee tanışır ve kendi sınırlarını oluşturarak birlikte olgunlaşmaya başlarlar. UP10TION'dan Kim Woo Seok, Lee Hyun Jin olarak karşımıza çıkıyor. Yirmi yaşında ve bağımsız oluyor. Hyun Jin, Da Hee'nin hayatına değişiklik getiren kişi olacak. Ailesi sadece işi umursadığı için yalnız hissederek büyüdü. Rahatlayabilmesinin tek yolu müzik hakkında rüya görmekti. O bir ekibin parçası ve beste yapıyor. Han Sung Min, Chae Da Hee olarak rol alıyor. Şimdiye kadar bekar annesinin karar verdiği gibi yaşadı. Artık bir yetişkin olur ve annesinin kurduğu çitlerden kurtulmanın hayalini kurmaya başlar. İnsanlardan belli bir mesafeyi korumayı seven yirmi yaşında soğuk ve şık bir kızdır. Jeong Ha Jun olarak Park Sang Nam ise Da Hee ile aynı bölümde ve aynı yılda öğrencidir. Kibar ve düşüncelidir. Da Hee değiştiği için yabancı hissediyor. Kang Dae Geun ise Hyun Jin'in ekibinin bir parçasıdır. Yapımcı olmayı hayal ediyor. Bu gençlik dizisinin tüm bölümleri Dizifon farkıyla sizlerle buluşuyor. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 26
 • IMDb 8.0
Splash Splash LOVE
Splash Splash LOVE
Dan-Bi lise son sınıf öğrencisidir. Yağmurlu günlerde herhangi bir yere taşınmasını sağlayan özel bir yeteneğe sahiptir. Üniversiteye giriş sınavı için Dan-Bi baskıyla baş edemez ve oyun alanına koşar. Nedenini bilmeden bir su birikintisine girer ve kendini Joseon dönemine taşınmış olarak bulur. Orada Lee Do ile tanışır. Joseon döneminin genç bir kralıdır. Lee Do, kuraklık ve bir salgının yayılması nedeniyle zor durumdadır. Splash Splash Love ( Pongdang Pongdang LOVE)  ilk olarak Naver TV Cast'ta yayınlandı ve daha sonra MBC tarafından 13 Aralık ve 20 Aralık 2015'te Korece sadece iki bölüm ve 60 dakika olarak yayınlandı. Splash Splash Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle! Mini dizi sevenlerin hatta zamanda yolculuk izlemek isteyenlerin bu Kore dizisine bakmasını tavsiye ederiz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.8
The Sweet Blood
The Sweet Blood
The Sweet Blood Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! The Sweet Blood, S tarafından yazılan ve Nal Chi tarafından resmedilen 'The Sweet Girl' adlı webtoon'a dayanan bir Güney Kore dizisidir. Fakat webtoon'un hikayesi drama için biraz değiştirilmiştir. Dizi, 118 yıllık yarı insan ve yarı vampir Yeon Seo'yu konu alıyor. Yeon Seo'nun annesinin kanını işleri için kullandığı için babasının pençesinden kurtulmak istiyor. Yeon Seo bundan hoşlanmadı ve bir gün tam olarak bir insan olmayı umuyor. Bir gün vampir şarabına uygun büyük adamların karşı konulamaz tatlı kanına sahip olan dizinin erkek başrol oyuncusu Meo Ru, Yeon Seo'nun önünde belirir ve Kore dizisinde romantizm ve heyecanın başlamasına neden olur.Korece'de 'Daldalhan Geunom' olarak da bilinen The Sweet Blood, Ha Han Me tarafından yönetilen bir vampir fantastik dizisidir. B-PLAY ve Naver TV Cast, dizinin yapım ağlarıdır. Oyuncu kadrosu tüm çaylak oyuncularla dolu olsa da tavsiye ediyoruz.Fantastik hikayeleri seviyor, özellikle vampir konulu Kore dizilerine meraklıysanız The Sweet Blood izle ve yepyeni bir romantik maceraya adım atın. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2021
 • Güney Kore
 • 10
 • IMDb 6.9
Kiss Goblin
Kiss Goblin
Kiss Goblin Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Kiss Ghost olarak da bilinen "Kiss Goblin", WHYNOT Media'nın (KOKTV) romantik web dramasıdır. Bu fantastik, romantik türünde bir dizidir. Başroller Bae In Hyuk ve Jeon Hye Won'dur. Bae In Hyuk, 2020'nin başlarında web dizisi XX’de oynadığı rolle popülerlik kazandı. Jeon Hye Won aynı zamanda çaylak bir aktris, A Poem a Day ve Because This Is My First Love dizilerinde küçük bir rol oynadı."İnsan olmak için on kişiyi öpmelisiniz". İnsan olmak isteyen bir goblin ile insanlardan nefret eden bir kadının tatlı ve tehlikeli romantizmini konu almaktadır.Bae In Hyuk, Ban Sook olarak 160 yaşında ve bir orman cinidir. İnsan olmak istiyor. Duyguları yok ve kaba bir tip. İnsanları öpme görevini yerine getirirken duygularını öğrenmeye başladı.Jeon Hye Won, Oh Yeon Ah olarak rol alıyor. 21 yaşında ve bir insandır. İnsanlardan nefret eden bir üniversite öğrencisidir. Hayali sıradan bir hayat yaşamak ama başına her zaman rahatsız edici şeyler oluyor. Ama cesur bir hayat yaşıyor.Lee Jung Min, Goblinlerin Kraliçesi olarak biliniyor. 1202 yaşındadır. O bir ateş cini ve aynı zamanda goblinlerin kraliçesidir. Zarif ve gizemli ama bazen sakardır.Jang Eui Soo, Exorcist olarak rol alıyor. Her şeyde çok çabalayan soğuk ve acımasız bir insan. Bir cin kovucu olmak ve insan ırkını kurtarmak onun kaderidir. Ban Sook'u arıyor.Moon Ji Yong, Ji Seung Heon olarak karşımıza çıkıyor. Yeon Ah'yi iki yıldır tek taraflı seven 21 yaşında bir insan. Basit ve şeffaf, aptal bir erkek arkadaştır.Mini dizi olarak Kiss Goblin izle romantik ve fantastik bir dünyaya adım atın. Dizifon olarak tüm bölümleri izlerken herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 12
 • IMDb 7.8
Legally, Dad
Legally, Dad
Legally, Dad Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Kim Ah Young, yarı zamanlı işlerde geçimini sağlamaya çalışan, 8 yaşındaki küçük kız kardeşi Dan Bi ile ilgilenen, mali açıdan zor durumdaki 23 yaşında bir gençtir. Bir gün 28 yaşındaki Sul Yoo Sang, aralarında yaptıkları bir anlaşma ile Ah Young'ın babası olmayı teklif eder ve hikaye başlar.Mini web dizisi 6 bölümden oluşmaktadır. Bölüm süresi ise 12 dakikadır. Mini dizi sevenlerin beğeneceği tarzda bir yapım sizleri bekliyor. Romantik ve komedi yönüyle izleyicilerin karşısına çıkan bu diziyi keyifle izleyebilirsiniz.Başrol oyuncuları; Choi Kyung Hoon, Lee Hyun Joo ve Min Se Woong’dur. Dizifon.com olarak tüm bölümleri sizler için hazırladık, herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 12
 • IMDb 6.1
Love Revolution
Love Revolution
Love Revolution Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Lisede aşk, dostluk ve kaos içinde büyüyen eden gençler hakkında "eşsiz bir aşk" hikayesini konu alıyor. Hikaye esas olarak, ilk bakışta soğuk ve popüler Wang Ja Rim'e aşık olan sevimli bir öğrenci olan Gong Joo Young'a odaklanacak. Kendine güvenen ve neşeli Gong Joo Young, Wang Ja Rim'i sarsılmaz bir şekilde seviyor. Duyguları konusunda utangaç değildir ve ne olursa olsun kalbini kazanmaya kararlıdır. Bununla birlikte, aşık olduğu zamanki nazik ve tatlı kişiliğine rağmen, Gong Joo Young hala sağlam ve sadık bir arkadaştır. Arkadaşlarının yardımına ihtiyacı olduğunda, daha güçlü ve daha olgun bir taraf gösterecektir.Park Ji Hoon, Gong Ju Young olarak rol alıyor. Aegyosu, sadakati, iyi kişiliği, dans ve şarkı söyleme becerileri ve yakışıklı görünüşü olan 17 yaşında bir lise öğrencisi. O dünyanın en şirin çocuğu olabilir. İlk görüşte Wang Ja Rim'e aşık oldu. O, sonsuz sevgisini ifade eden yalın bir aşıktır. Günleri Wang JaRim ile başlıyor ve onunla bitiyor. Arkadaşları için işler zorlaştığında da güvenilir ve olgundur.BOYZ 's  Kim Young Hoon, Lee Kyung Woo olarak rol alıyor O, 10 yıldır Ju Young'un en iyi arkadaşıdır. Şık görünüme sahip popüler bir öğrenci ve arkadaş canlısıdır. Soğuk ve keskin görünümünün farkında, sıcak mizacı olan 17 yaşında bir lise öğrencisidir. Nasıl savaşılacağını biliyor ve oyunları seviyor.Lee RuBy , Wang Ja Rim olarak rol alıyor. JuYoung tarafından sevilen lise öğrencisidir.Jung Da Eun Yang Min ji olarak rol alıyor. Ja Rim'in uzun süreli arkadaşıdır. Ne kötü ne de iyi olan sıradan bir kızdır.WJSN'den Im Da Young, Oh Ah Ram olarak rol alıyor. Ja Rim'in atletik ve uyumlu olan en iyi arkadaşıdır. O popüler biridir.Ko Chan Bin, Kim Byung Hoon olarak rol alıyor. Ju Young ve Kyung Woo'nun ortaokul arkadaşıdır. Parlak ve neşeli bir kişiliğe sahip bir ruh hali yaratıcısıdır.Gençlik ve romantizm Kore dizilerini seviyorsanız Love Revolution izle ve gençlerin heyecanlarına ortak olun. Dizifon olarak tüm bölümleri izlerken herkese iyi seyirler diliyoruz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 21
 • IMDb 8.2
When a Man Loves
When a Man Loves
Dizide ölmüş patronunun kadınına aşık bir adamın o süreçte başka bir kadınla tanışması konu edilmektedir. Dizi orta yaşlarda bir adamın dramatik aşk hikâyesi hakkındadır.Tae sang bir mafya babasının sağ koludur. Ama devamlı bu pis işten kurtulmanın yolunu arar ve patronuna temiz işler yapması için yalvarır ama nafile. Yine bir gün kitapevi sahibine tahsilâta gider yerle bir ederler orayı ama adamda hiç para yoktur. Adam kaçar intihara kalkışır derken bu kitapevi sahibinin kızı parayı getireceğini söyler. Neyse zaman geçer ne para ne kız ortada yoktur..Derken kız çıka gelir ve parayı farklı bir yoldan ödemeyi teklif eder. Ailenin birbirine bağlılığı patronu etkiler borçlarını siler ve kıza burs bile bağlar.Buradan başlayan hikaye ilerleyen yerlerde çok daha ilginçleşmeye başlayacaktır.Sonuç olarak kaçırmayın diyoruz. When a Man Loves Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri hd kalite ve tek parça olarak izleyebilirsiniz. 
 • 2013
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 6.9
Kore dizileri izle, en güncel ve beğenilen Kore dizilerini sizler için hazırladık. Hd ve Türkçe altyazılı olarak yepyeni Güney Kore dizilerini izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.