Medikal
The Flaming Heart
The Flaming Heart
"The Flaming Heart", Zhang Li Chuan'ın yönettiği 2021 Çin dizisidir.Huo Yan (Gong Jun), eğitiminden sonra yangın ve kurtarma hizmetinde olağanüstü cesareti, gücü ve kararlılığı onu yükselen bir yıldız yapan kararlı bir itfaiyecidir. Birkaç yıl içinde kendi biriminin kaptan yardımcılığına terfi etti. Ama işi onun için her zaman her şey olduğundan, romantizmi asla düşünmedi ve asla bir kadına aşık olmadı. Ancak tüm bunlar, ekibinin hastanenin acil servisinin yardımını almak zorunda kaldığı kader gününde değişir. Sağlık personeli arasında Yan Lan (Zhang Hui Wen) adında kendini adamış ve hayat dolu genç bir doktor vardır.İkili, bir trafik kazası sonrası araba enkazında mahsur kalan bir kadının hayatını kurtarmak için bir araya geldiklerinde, birbirlerine çekildiklerini hissetmeye başlarlar. Yakında, bir dizi başka olay, Huo Yan İtfaiye Departmanını, bir konut kompleksinde çıkan büyük bir yangın da dahil olmak üzere, Yan Lan'ın sağlık çalışanları ile daha yakın çalışmaya zorlayacak. Yakında takımlar - Huo Yan ve Yan Lan - birlikte daha fazla zaman geçiriyorlar. Huo Yan, nasıl devam edeceğinden emin olmamasına rağmen, Yan Lan'a aşık olduğunu çabucak anlar. Bu arada bazı meslektaşları da acil servis personeline aşık olur. Aşık çift hayat kurtarmaya devam edebilir mi? Ve gerçekten aşklarının yeşermesine izin verecek zamanı bulabilecekler mi?
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.4
Sweet Teeth
Sweet Teeth
Sweet Teeth, Mu Fu Sheng'in Ai Jing Chu ve Ceng Li'nin aşk hikayesini anlatan aynı adlı romanına dayanıyor.Kütüphaneci Ceng Li, dişlerini düzeltmesi gerektiğinde baş diş hekimi yardımcısı Ai Jing Chu ile tanışır. İkisi birlikte karlı bir gece yaşarlar, korsan temalı bir yılbaşı gecesi olan yetimhanede saklambaç oynarlar.Yanlış anlamadan tanımaya yavaş yavaş diğerinin kalbine girerler. Tam ikisi birbirlerine itiraf etmek üzereyken, “ilk aşkı” için on yıldır bekleyen Ceng Li ve Ai Jing Chu'nun en iyi arkadaşı Yu Yi, Çin'e döner ve şiddetle Ceng Li'nin peşine düşer.Ai Jing Chu, Ceng Li'nin "Yu ve Xiao Yuer'in Hikayesi" adlı romanını okuduktan sonra, Ceng Li'nin sevdiği kişinin her zaman Yu Yi olduğunu yanlış anlar ve itiraf etme planından vazgeçerek tıbbi yardım için Afrika'ya gitmeye karar verir.Ancak Yu Yi'nin ani itirafı nedeniyle Ceng Li, kimi sevdiği konusunda daha net hale gelir. 2021 Çin dizilerinden biri olan Sweet Teeth Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
My Ambulance
My Ambulance
My Ambulance, Tayland'daki orijinal One 31 & LINE TV kanalında 6 Eylül 2020 - 26 Ekim 2019 tarihleri arasında gösterime giren bir Tayland romantik, komedi ve fantezi televizyon drama dizisidir. My Ambulance, diğer Tay başlığı 'Ruk Chut Jai Nai Chukchern' olarak da bilinir.Dramanın konusu, bir acil servis doktoru olan Ben (Ana Rol) tarafından başlatılır ve Tandawan (Ana Rol) 15 yıldır aşıktır. Sihirli güce sahip olan Tandawan, Ben'in onu hala sevip sevmediğinden şüphe etmeye başlar. Bir gün bir trafik kazasıyla karşılaştılar ve Tandawan ağır yaralandı. Uyandığında tüm anılarını kaybeder. İyileşme doktoru Charam hayatında belirir ve bir zamanlar Ben'e karşı hissettiği duyguların aynısını yaşar. Bu süre zarfında Ben, Ben'e aşık olan ve ona yaklaşmak için bir ambulans şoförü gibi davranan yeni bir kız olan Bami ile de tanışır. My Ambulance Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2019
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.6
Broker
Broker
Çin draması, Miao Juan'ın "Broker" adlı romanından uyarlanmıştır. Zhou Xiao Shan ile tanışan ve aşk ile idealler arasındaki seçimi tartması gereken “Kaynak Projesi” laboratuvarının temel araştırmacısı Qiu Jia Ning'i takip ediyor.Kadın bilim adamı Qiu Jia Ning, tanınmış bir yerli ilaç grubunun “Kaynak Projesi” laboratuvarında çekirdek araştırmacıdır.Hayatını bilimsel araştırmalara adadı, bilim camiasına kendi gücünü kanıtladı ve aynı zamanda biyolojik bilim camiasında anavatanının konumunu belirledi.Jia Ning, klinik aşamada bir deneme üzerinde çalışır ve yeni bir araştırmacı Zhou Xiao Shan laboratuvara gelir.Zhou Xiao Shan'ın bilgeliği ve kısıtlaması Qiu Jia Ning'in dikkatini çekiyor ve Qiu Jia Ning'in güzelliği ve gücü de Zhou Xiao Shan'a dokunuyor.Ancak Zhou Xiao Shan'ın gerçek kimliği bir komisyoncudur ve gerçek görevi Qiu Jia Ning'in bilimsel araştırma sonuçlarını ortadan kaldırmaktır.Jia Ning, tüm hayatını kariyerine adadı ve anavatanının bilimsel araştırma başarılarını kararlılıkla savunmak için eski nesil bilim adamlarından ilham aldı. Bu süreçte, kariyerine olan bağlılığı ve ülkeye olan dürüstlüğü de Zhou Xiao Shan'ı etkiler. Broker Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Youth Unprescribed
Youth Unprescribed
Youth Unprescribed, üniversitedeki bir grup tıp öğrencisinin kendi kimliğini bulma ve herkesin hayalinin peşinden koşmasını konu almaktadır. Wu Yue (Song Nan Xi), cerrah olmak isteyen bir kızdır. Güneydoğu Tıp Üniversitesi'nde yeni öğrenci oldu. Yeni öğretiler başladı, diğer yedi sınıf arkadaşıyla tanıştı. Tıp hayatını keşfederken birbirlerinin kişiliklerini ve alışkanlıklarını keşfederler ve çoğu zaman onlar için bir sorun kaynağı olurlar. Wu Yue ve Gao Yi Yang (Ma Hao dong) her zaman kavga eden tiplerdir. Birbirleriyle çarpışan iki gezegen gibidirler. Doktora hasta olan annesine eşlik eden genç bir kız da hayatlarına girer. Gerçek bir doktor olma sürecinde çok değerli olan hayat ve yolculuk, bu sekiz öğrenci tarafından gerçekleştirildi. Bazılarının kendi romantik romantizmi de var. Sonunda birlikte Hipokrat yemini edene kadar! Bir sonraki hayatlarının heyecan verici sonu ne olacak? Herkes hayalini kurduğu şeyle gerçekten mutlu olacak mı? Youth Unprescribed Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 41
 • IMDb 7.5
My Dear Guardian
My Dear Guardian
My Dear Guardian, "Round Fingers Under the Military Uniform" adlı romandan uyarlanmıştır. Birlikte ideallerini sürdüren, askerlerin görevlerini ve görevlerini yerine getiren ve aynı zamanda aşık olan özel kuvvetler subayı Liang Mu Ze ve askeri doktor Xia Chu'yu konu almaktadır.Askeri Tıp Üniversitesinde sekiz yıllık tıp kariyerini yeni bitirmiş olan Xia Chu, ikametinin ilk yılında, Güneydoğu Tiyatrosu Genel Hastanesi Birleşik Tıp İstasyonunu egzotik Isaiah kasabasına kadar takip eder.Güneydoğu Tiyatrosu'nun özel kuvvetler subayı olan ve Avcı Okulu kursunu yeni bitirmiş olan ve Liangzi takımını oluşturan Liang Mu Ze ile tanışır.Çin'e döndükten sonra şans eseri Xia Chu ve Liang Mu Ze birlikte yaşamaya başlar. Günlük önemsizlikleri, askeri tatbikatları, yaşam ve ölümü deneyimledikten sonra ikisi birbirine aşık olur.Ama aynı zamanda, Xia Chu'nun ilk aşkı Zhuo Ran aniden bir girişimci olarak geri döner. Liang Mu Ze, etrafındaki tehlikeyi algılar ve sevgilisinin duyguları ve güvenliği tehlikeye girer. Bunu hoşgörüyle omuzluyor ve kritik anda kararlı bir şekilde saldırıyor.Liang Mu Ze sadece askeri görevi mükemmel bir şekilde tamamlamakla kalmaz, aynı zamanda sevgilisinin güvenliğini de korur. Xia Chu ayrıca geçmişinin düğümlerini çözer ve sevgiden neye ihtiyacı olduğunu anlar. My Dear Guardian Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde yer almaktadır. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
The Imperial Coroner
The Imperial Coroner
The Imperial Coroner, Qing Xian Ya Tou'nun bir romanına dayanan ve Lou Jian tarafından yönetilen 2021 drama dizisidir. Geç Tang Hanedanlığı Çin'inde Chu Chu (Su Xiao Tong), uzun bir adli tabipten gelen genç bir kadındır. İmparatorluk Sarayı'na bir randevu kazanarak ülkedeki en önde gelen adli tabip olmayı hayal ediyor. Ancak bunu yapabilmek için önce bir sınavı geçmek ve değerini kanıtlamak için Tang'ın başkenti Chang'an'a gitmesi gerektiğini biliyor. Başkentteyken, bir imparatorluk prensi ve tomurcuklanan bir dedektif olan Xiao Jin Yu (Wang Zi Qi) ile tanışır.İki genç, birbirleri için değerli olabileceklerini fark ederler: Chu Chu'nun hızlı zekası, Xiao Jin Yu'nun bir dizi zor vakayı çözmesine yardımcı olabilirken, birlikte ele aldıkları gizemleri çözerek profilini yükseltmeyi umabilir. Yirmi yıllık bir sırrın temeline inmek için güçlerini birleştirdiklerinde, davayı çözmenin her ikisinin de hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olabileceğini fark ederler. Ancak soruşturmaları onları Xiao Jin Yu'nun ailesiyle ilgili anlatılmamış sırlar olabileceğinden şüphelenirken, yüksek rütbeli memurlar dolambaçlı planlar kurarlar ve ikili, ortaklıklarının sonunda romantik bir dönüş yapıp yapamayacağını merak etmeye başlar. The Imperial Coroner Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.8
Legend Of Yun Xi
Legend Of Yun Xi
Legend Of Yun Xi Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Üç bölünmüş krallığın olduğu kaotik bir dünyada, bir doktor Han Yun Xi (Ju Jing Yi) bir kraliyet ailesiyle evlenir. Tianning'in güçlü Prens Qin'i ile yaptığı yeni evliliği sayesinde, Long Feiye (Zhang Zhe Han), ülkenin acımasız siyasetine atılır. İksirlerde uzman bir tıp ailesinden gelen iyi kalpli bir kadın olarak, kralın sözüne uymakta zorlanır ve Tianning'in İmparatoriçe Dowager'ı tarafından yıllar önce kaybolan annesi hakkında bilgi karşılığında casus olmaya ikna edilir. Yun Xi'nin saraydaki hikayesi nasıl ortaya çıkacak? Yun Xi Efsanesi, Jie Mo'nun "Poison Genius Consort" adlı romanına dayanan 2018 Çin dramasıdır. Legend Of Yun Xi tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Dr. Cutie
Dr. Cutie
Dr. Cutie, Ke Han Chen tarafından yönetilen 2020 Çin drama dizisidir. Shen Zhao Er (Sun Qian), bir kraliyet eşini zehirlemekten suçlu bulunan güçlü bir kamu görevlisinin hayatta kalan tek akrabasıdır. Hem kendisi hem de ailesi ölüm cezasına çarptırıldı ancak Shen Zhao Er zarardan kaçmayı başardı. Şimdi, yedi yıl sonra intikam peşinde olarak geri dönüyor. Ailesinin ölümünden bu yana, yetenekli bir doktor olmak için eğitim aldı ve kraliyet mahkemesine girmek için Tian Qi adında bir doktor kılığına girdi. Rolünde olağanüstü yetenekli olduğunu kanıtlıyor ve İmparator'un nişanlısının (Huang Jun Jie tarafından oynanan) özel doktoru olmak için seçildi. Ancak İmparator, saraydaki bu yeni yüze garip bir şekilde çekildiğini fark eder. Ancak imparatorluk sarayında olup bitenler asla basit değildir. Bazıları alçakça planlar yürütür ve bir dizi cinayet, onun her zaman tetikte olması gerektiği anlamına gelir. Shen Zhao Er, babasına tuzak kuran kötü kamu görevlilerini adalete teslim edecek mi? Ve mahkemedeki entrika ve entrikadan kurtulabilecek mi? Dr. Cutie Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
Doctors
Doctors
Doctors Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Ji Hong, lise öğretmeni olmaya karar vermiş bir doktordur. En sevdiği komşusunun torunu olan ve onun öğrencisi olduğu ortaya çıkan pervasız bir öğrenci olan Hye Jung ile tanışır. Derin ilişkileri, romantik bir öğrenci-öğretmen ilişkisi içinde olmakla suçlanmalarına neden oldu. 13 yıl sonra aynı hastanede beyin cerrahisi sırasında aniden karşılaşırlar. Hye Jung, Ji Hong lise sevgilisini korumak için dışarı çıktığından, tıbbi uygulama hatası nedeniyle büyükannesinin ölümünün intikamını almaya kararlıdır. Arada, ameliyathanede, ilişkileri içinde ve hastane ve yatırımcıları içindeki siyasi anlaşmazlıklarda sayısız zorlukla karşı karşıya kalırlar. 2016 yılında yayınlanan ve pek çok ünlü oyuncunun yer aldığı Güney Kore dizisi Doctors tüm bölümleriyle sitemizde yer almaktadır. Gerçekten belalı kadınları, başarı hikayelerini ve tatlı bir romantik dramayı seviyorsanız, Doctors tam size göre! Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.7
Love at First Hate
Love at First Hate
Love at First Hate Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Bu dizide Mook Worranit Thawornwong, genç bir doktor olan Dr. Pup'ın (Son Yuke Songpaisan) karıştığı bir skandala yakalanan ünlü aktris Kluay'ı canlandırıyor. İtibarını korumak için onunla sahte bir evlilik yapar. Sonunda birbirlerine aşık olurlar ve sahte evlilikleri gerçek bir şeye dönüşür. Bu dizinin adı, ikisinin ilk tanıştığı zamana atıfta bulunuyor. Dr. Pup denizin fotoğrafını çektiğinde birlikte garip bir an yaşadılar ama Kluay istemeden kadrajdaydı. Bunun kasıtlı olduğunu düşünen Kluay, Dr. Pup ile yüzleşir ve resmi silmesini ister. İkisi yanlış bir başlangıç ​​yapar: Dr. Pup, Kluay'ın şımarık ve bencil olduğunu düşünürken Kluay, Dr. Pup'ın narsist bir playboy olduğunu düşünür. Ancak daha sonra Dr. Pup'ın onu gördüğü anda Kluay'a gerçekten aşık olduğu ortaya çıkar. Son Yuke Songpaisan ve Mook Worranit Thawornwong birlikte harika bir kimyaya sahipler, ancak kimyaları bana Ugly Duckling: Perfect Match'deki Mook ve Puttichai Kasetsin'i hatırlattı. Her iki dizide de masum ve saf bir kadın başrol ve çapkın bir erkek başrol vardı. Bu dizideki ana düşman, Kluay'ın kendisine karşı bir aşağılık kompleksi olan üvey kız kardeşi Ploy'dur. Ploy, Kluay ve Dr. Pup ile ilişkisi hakkında söylentiler yayarak Kluay'ın itibarını zedelemeye çalışır. Bu, Kluay'ın küçük beyaz yalanlarla herhangi bir söylentiyi örtbas etmeye çalışmasına yol açar. Ploy, Kluay'ın yalancı olduğunu ortaya çıkarmaya çalışır ama planları ters tepiyor. Ploy, kendisine karşı hiçbir kötü niyeti olmayan kız kardeşini kasten incitir. Love at First Hate, sevimli bir romantik komedi dizidir. Hikaye oldukça basit ve diğer karşıt çekici dizilere benziyor, ancak bu dramayı eğlenceli yapan şey iki başrol arasındaki kimya olduğunu düşünüyorum. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Tayland
 • 50
 • IMDb 7.7
Intense Love
Intense Love
Intense Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dr. Zhou'nun annesi ve Jin Bei'nin annesi eski arkadaşlardı. Dr. Zhou ve Jin Bei henüz çocukken, anneleri aralarında görücü usulü bir evlilik yapmayı kabul etmişti. Ancak, hem Dr. Zhou hem de Jin Bei, artık yetişkin oldukları için hevesli değiller. Yıllardır birbirleriyle tanışmamakla kalmıyorlar, ailelerinin kendileri için düzenlediği nişan yemeği kutlamasına bile katılmayı reddediyorlar. Kaderin dediği gibi, Jin Bei bir araba kazası geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Katılan doktoru Dr. Zhou'dur. Jin Bei onun kim olduğunu öğrendiğinde, kendisini ve nişanlarını daha az umursayamayacağı için küçümsendiğini hisseder. Böylece, güzelliğinden tamamen etkilenmediğine inanmadığı için onu baştan çıkarmaya ve ona aşık olmaya çalışma arayışına başlar.Dizi aynı adlı bir romandan uyarlanmıştır ve bir adamın süper tatlı aşk hikayesini anlatır. Kısaca özetlemek gerekirse Intense Love, 2 Mayıs - 25 Mayıs tarihleri ​​arasında bölüm başına yaklaşık 45 dakika süren 24 bölümle yayınlanan bir Çinli romantik komedi dizisidir. Evliliği ebeveynleri tarafından ayarlanan dahi bir doktor ve ünlü bir aktrisin hikayesidir. Her ikisi de ilk başta buna karşı koymaya çalışsalar da sonunda bazı şeyler değişmeye başlar. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
Prodigy Healer
Prodigy Healer
Prodigy Healer Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Shen Mu kraliyet kabilesinin soyundan gelen Mu Xing Chen (Li Hong Yi), tüm hayatı boyunca ailesinin geleneksel tıbbi uygulamalarını inceliyor ve uyguluyor. Kendini adamış bir öğrenci, her zaman ailesinin beklentilerini karşıladı ve şimdi tahtta bir sonraki sıraya oturuyor. Ancak insan diyarından bir doktor olan Ye Yun Shang (Zhao Lu Si) yanlışlıkla Shen Mu Kabilesi'nin kutsal topraklarına girdiğinde tüm dünyası değişir. Yun Shang'ı şimdi içinde bulduğu beladan kurtarmaya kararlı olan Xing Chen, onun krallığından kaçmasına ve kendi krallığına dönmesine yardım eder. Yolda, Xing Chen, Yun Shang'ı ölümlüler diyarına geri götürmeye karar verir ve bunu yaparken, günlük hayatını rahatsız eden politik mücadelelerden kaçabileceğini umar. Yun Shang ile ölümlü dünyada yolculuk yapan Xing Chen, kendisini gizemli ve ölümcül bir vebadan muzdarip bir ülkede bulur. Yun Shang ile el ele veren ikili, çok geç olmadan insanlığı kurtarmanın bir yolunu ararken tıbbi yeteneklerini sınava tabi tutar. Hem eski hem de yeni diyarlarda heyecan verici bir macera olan "Prodigy Healer", Hu Chu Xi tarafından yönetilen 2019 fantastik bir romantik dramadır.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 5.5
You Are My Hero
You Are My Hero
You Are My Hero Türkçe altyazılı izle, 2021'de çıkan yeni bir Çin tıbbi ve askeri aşk dizisidir. Dizi, mücevher hırsızlığı davasında özel bir polis Xing Kelei tarafından kurtarılan bir doktor olan Mi Ka hakkında bir hikayeyi konu alıyor. Ona aşık oluyor ama kim olduğunu bilmiyor. Çünkü ona soygunculardan yardım ederken maske takmıştı. You Are My Hero, Mu Qingyu'nun "You Are My City and Fortress" romanından uyarlanmıştır.Ma Sichun ve Bai Jingting başrol oyuncular olarak karşımıza çıkıyorlar.Sandra Ma, Mi Ka rolünü oynuyor. O nitelikli bir doktor değil. Ama Xing Kelei tarafından kurtarıldıktan sonra daha fazla insanı kurtarmak istiyor. Xing Kelei'yi aradı ama o kişinin onu takip eden eğitmen olduğunu bilmiyor. Aşk, birbirlerinin duygularını bildikten sonra başlar.Bai Jing Ting, Xing Ke Lei rolünü oynuyor. Onu kurtardıktan sonra Mi Ka'ya aşık olur. Polis okuluna girdikten sonra onu tanıyor ve onunla ilgileniyor. Ama ona zorbalık yapmak istediği konusunda hata yapıyor. Bu yüzden ona yakın olmaya çalışsa bile ona olan hislerini bilmiyor. Wayne Wang, Shao Yu Han rolünü oynuyor. Olağanüstü bir doktordur. Mi Ki'yi kendisi gibi doktor olması için eğitmek istiyor. Çünkü vücudundaki tutkuyu görüyor. Ancak Xing Kelei, Shao Yuhan'ın Mi Ka'yı sevdiğini ve ona düşman gibi davrandığını düşünüyor. Ma Sichun, 2019 Çin romantik dizisi Mr. Fighting’da rol aldı. Ayrıca 2018'de Age of Legends’da rol aldı. Bai Jingting, 2020'de Çin romantik dizisi Irreplaceable Love’da rol aldı. 2018'de The Rise of Phoenixes’i oynadı. İmparatoriçe'yi korumak isteyen kılıç ustası Gu Nanyi'yi canlandırdı.Güzel bir diziye ihtiyacınız varsa 40 bölümden oluşan You Are My Hero izle ve biraz kendinize zaman ayırın.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
12
Medikal Asya dizileri yer almaktadır. Birbirinden heyecanlı hastane ortamında geçen ve pek çok olayın yer aldığı medikal Asya dizilerini altyazılı izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.