Medikal
From Survivor to Healer
From Survivor to Healer
"From Survivor to Healer", Cao Dun ve Cheng Qiang tarafından yönetilen 2019 yapımı romantik bir dramadır.Tıp fakültesi sevgilileri Yan Shu Ren (Shawn Dou) ve Sun Shu (Vivi Miao) onlar için her şeye sahipti. Bir Doktora aday ve diğeri alt sınıf öğrencisi, ikisi de hem işte hem de aşkta başarıya giden bir yoldaydılar. Ta ki ailevi zorluklar ve büyük krizler onları birbirinden ayırana kadar. Okulu bırakmak zorunda kalan Yan Shu Ren, Sun Shu'dan "Hoşçakal" bile kelime etmeden ayrıldı. Kalbi kırık olan Sun Shu, her fırsatta peşini bırakmadığı hatıralardan kaçmak için yurtdışındaki eğitimini bitirmeye karar verir. Beş yıl sonra, Shu Ren ve Sun Shu bir kez daha bir araya getirilir. Aynı hastanede çalışan doktorlar, Shu Ren, Sun Shu ile bir zamanlar paylaştığı ateşi yeniden alevlendirmeyi umuyor ama o kadar hevesli değil. Geçmişte Shu Ren tarafından incinen Sun Shu, bir zamanlar kalbini kıran bir adama kalbini vermek istemez ama annesi hastalandığında işler değişmeye başlar. Yanında Shu Ren ile Sun Shu, ona karşı duygularının hiç değişmediğini fark etmeye başlar. Bir kez daha mutlu, hayat güzel ama Shu Ren, annesinin sekiz yıl önce ölümüyle ilgili bir sırrı ortaya çıkardığında, her şey kargaşaya atılır. Başka bir zalim eli ele geçiren Shu Ren ve Sun Shu, önlerinde yatanların üstesinden gelebilecekler mi yoksa aşkları daha baştan mahkum muydu?"From Survivor to Healer" Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.8
Forest
Forest
“Forest”, 2020'de yayınlanan ve Oh Jong Rok tarafından yönetilen bir Güney Kore romantik dramasıdır.Kang San Hyeok (Park Hae Jin) korkusuz ve zeki bir acil servis çalışanıdır. 119 acil çağrıya yanıt vererek ve bu süreçte çoğu zaman hayat kurtararak kurtarma ekibinin bir parçası olarak üstün başarı gösteriyor.Ancak hafıza sorunları yüzünden mahvoldu ve çocukluğuyla ilgili önemli detayları hatırlayamıyor. Geçmişinin sırlarını çözmek için can atıyor.Bu arada Jung Young Jae (Jo Bo Ah), yeni ikametgahında gizemli bir ormana gönderildiğini gören tutkulu genç bir cerrahtır.Son cüretkar kurtarma görevi de Kang San Hyeok'un ormana girdiğini görünce Jung Young Jae ile tanışır ve ikili garip bir şekilde birbirlerine çekildiklerini hissederler.Yavaş yavaş, bir zamanlar unutulmuş bir sırrı paylaştıklarının farkına varırlar. Ve görünüşte büyülü ormanda ne kadar uzun süre kalırlarsa, geçmişleriyle ilgili gerçeği keşfetmeye o kadar yaklaşırlar - ve ormanın iç içe geçmiş kaderlerinde oynadığı kilit rol…Forest Kore dizi Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2020
 • Güney Kore
 • 62
 • IMDb 7.3
Thong Ake Mor Yah Tah Chaloang
Thong Ake Mor Yah Tah Chaloang
Thong Ake Mor Yah Tah Chaloang (2019), geleneksel bir doktor olmak isteyen Thong Ake (Mario Maurer) adlı biri hakkında Tayland dizilerinden biridir. Aynı zamanda eski Tay tıbbı da öğrenir ve ebeveynleri yüzünden öldüğü için büyükbabasıyla birlikte yaşar.Thong Ake, daha sonra, Chaba (Kimberley Anne Woltemas) adında bir kızla ilişkiye girer, o ideal tipi değil, dövüşmeyi sever ve kılıçlarla savaşmakta iyidir, bu ikisi bir araya geldiğinde çok tartışırlar ama daha sonra Chaba, Thong'a nasıl geleneksel bir doktor olunacağını sorar.Thong Ake Mor Yah Tah Chaloang Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz. 
 • 2019
 • Tayland
 • 110
 • IMDb 7.9
Fah Fak Ruk
Fah Fak Ruk
Fah Fak Ruk, sağlık problemleri nedeniyle kardeşi Praefah için vekil anne olmayı kabul eden Tongrak’ı konu almaktadır. Praefah, çok fazla düşmanı olan Asavakietikul ailesinin varisi olan Natee'yi sevmektedir. Bu yüzden, Praefah ve Natee öldürülür ve Tongrak'ı tek başına ve hamile bir kadın olarak bırakır. Tongrak, Asavakietikul ailesine dünyaya getireceği varisi hakkında bilgi vermek istiyor. Fakat daha sonra bir oyuncak tasarımcısı olan Kimhan, katilin diğerlerini öldürdüğü gibi varisi  de öldürmek istemesi olduğunu düşündüğü için söylemesini engelledi. Sessiz kalan Tongrak, Kimhan'ın yanında kalır. İkisi  zamanla yakınlaşır ve birbirlerine karşı bazı hisler beslerler. Fah Fak Ruk Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 110
 • IMDb 7.6
A Poem a Day
A Poem a Day
A Poem a Day; fizik uzmanlar, iyileşme danışmanları, radyologlar, refakatçiler, klinik öğrenciler gibi acil serviste çalışan bireylerin hayatlarını konu almaktadır. Ye Jae Wook, fiziksel bir uzman olarak görev yapmaktadır ve ayrıca benzer bir alanda eğitim vermektedir. Bir acil serviste grup şefi olarak görev yapmaya başlar. Charm Bo-Young uzun süredir fiziksel danışman olarak çalışıyor. Bir sanatçıya dönüşmesi gerekiyordu, ancak aile temeli zayıf olduğu için fiziksel bir uzmana dönüşmeye odaklandı. Shin Min Ho bir öğrencidir, ancak müdahaleci olmayan tedaviye meraklı değildir. Değerlendirmeleri klinik okulu için yeterli değildi ve iki uzman olan ailesi onu müdahaleci olmayan tedaviyi incelemeye zorladı.A Poem a Day Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri izleyebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.4
Ghost Doctor
Ghost Doctor
Ghost Doctor, birbirinden çok farklı karakterlere sahip 2 sağlık personelinin hikayesini anlatıyor. İkisinin sadece karakterleri, becerileri ve geçmişleri de çelişkili.Cha Young Min'in (Rain) hastalarını kurtarmakta çok usta olan dahi bir cerrah olduğudur. Ancak, kibirli ve bencil bir yapıya sahiptir. Öte yandan, Kim Bum'un canlandırdığı Go Seung Tak, varlıklı bir ailede doğmuş yerleşik bir doktordur.Seung Tak'ın dedesi hastanenin kurucusuydu, annesi ise çalıştığı hastane vakfının başkanıydı. Çok zeki bir öğrenci olarak bilinir.Bununla birlikte, tıbbi teori açısından zekası, sahadaki uygulama ile eşleşmemektedir. Basitçe söylemek gerekirse, hastaları ele almakla ilgili hemen hemen her şeyi yapacak yeteneği ve cesareti yok.Bir anda, Young Min bir trafik kazası geçirdi. Ruhu bedeninden ayrılmıştır. Neyse ki ruhu Go Seung Tak'ın vücuduna katıldı. Bundan sonra ikisi birbirine karıştı. Ayrıca çelişkili kişilikleri nedeniyle birçok ilginç ve komik durumla karşı karşıya kalırlar. Ghost Doctor Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2022
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.5
The Flaming Heart
The Flaming Heart
"The Flaming Heart", Zhang Li Chuan'ın yönettiği 2021 Çin dizisidir.Huo Yan (Gong Jun), eğitiminden sonra yangın ve kurtarma hizmetinde olağanüstü cesareti, gücü ve kararlılığı onu yükselen bir yıldız yapan kararlı bir itfaiyecidir. Birkaç yıl içinde kendi biriminin kaptan yardımcılığına terfi etti. Ama işi onun için her zaman her şey olduğundan, romantizmi asla düşünmedi ve asla bir kadına aşık olmadı. Ancak tüm bunlar, ekibinin hastanenin acil servisinin yardımını almak zorunda kaldığı kader gününde değişir. Sağlık personeli arasında Yan Lan (Zhang Hui Wen) adında kendini adamış ve hayat dolu genç bir doktor vardır.İkili, bir trafik kazası sonrası araba enkazında mahsur kalan bir kadının hayatını kurtarmak için bir araya geldiklerinde, birbirlerine çekildiklerini hissetmeye başlarlar. Yakında, bir dizi başka olay, Huo Yan İtfaiye Departmanını, bir konut kompleksinde çıkan büyük bir yangın da dahil olmak üzere, Yan Lan'ın sağlık çalışanları ile daha yakın çalışmaya zorlayacak. Yakında takımlar - Huo Yan ve Yan Lan - birlikte daha fazla zaman geçiriyorlar. Huo Yan, nasıl devam edeceğinden emin olmamasına rağmen, Yan Lan'a aşık olduğunu çabucak anlar. Bu arada bazı meslektaşları da acil servis personeline aşık olur. Aşık çift hayat kurtarmaya devam edebilir mi? Ve gerçekten aşklarının yeşermesine izin verecek zamanı bulabilecekler mi?
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.4
Sweet Teeth
Sweet Teeth
Sweet Teeth, Mu Fu Sheng'in Ai Jing Chu ve Ceng Li'nin aşk hikayesini anlatan aynı adlı romanına dayanıyor.Kütüphaneci Ceng Li, dişlerini düzeltmesi gerektiğinde baş diş hekimi yardımcısı Ai Jing Chu ile tanışır. İkisi birlikte karlı bir gece yaşarlar, korsan temalı bir yılbaşı gecesi olan yetimhanede saklambaç oynarlar.Yanlış anlamadan tanımaya yavaş yavaş diğerinin kalbine girerler. Tam ikisi birbirlerine itiraf etmek üzereyken, “ilk aşkı” için on yıldır bekleyen Ceng Li ve Ai Jing Chu'nun en iyi arkadaşı Yu Yi, Çin'e döner ve şiddetle Ceng Li'nin peşine düşer.Ai Jing Chu, Ceng Li'nin "Yu ve Xiao Yuer'in Hikayesi" adlı romanını okuduktan sonra, Ceng Li'nin sevdiği kişinin her zaman Yu Yi olduğunu yanlış anlar ve itiraf etme planından vazgeçerek tıbbi yardım için Afrika'ya gitmeye karar verir.Ancak Yu Yi'nin ani itirafı nedeniyle Ceng Li, kimi sevdiği konusunda daha net hale gelir. 2021 Çin dizilerinden biri olan Sweet Teeth Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
My Ambulance
My Ambulance
My Ambulance, Tayland'daki orijinal One 31 & LINE TV kanalında 6 Eylül 2020 - 26 Ekim 2019 tarihleri arasında gösterime giren bir Tayland romantik, komedi ve fantezi televizyon drama dizisidir. My Ambulance, diğer Tay başlığı 'Ruk Chut Jai Nai Chukchern' olarak da bilinir.Dramanın konusu, bir acil servis doktoru olan Ben (Ana Rol) tarafından başlatılır ve Tandawan (Ana Rol) 15 yıldır aşıktır. Sihirli güce sahip olan Tandawan, Ben'in onu hala sevip sevmediğinden şüphe etmeye başlar. Bir gün bir trafik kazasıyla karşılaştılar ve Tandawan ağır yaralandı. Uyandığında tüm anılarını kaybeder. İyileşme doktoru Charam hayatında belirir ve bir zamanlar Ben'e karşı hissettiği duyguların aynısını yaşar. Bu süre zarfında Ben, Ben'e aşık olan ve ona yaklaşmak için bir ambulans şoförü gibi davranan yeni bir kız olan Bami ile de tanışır. My Ambulance Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2019
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.6
Broker
Broker
Çin draması, Miao Juan'ın "Broker" adlı romanından uyarlanmıştır. Zhou Xiao Shan ile tanışan ve aşk ile idealler arasındaki seçimi tartması gereken “Kaynak Projesi” laboratuvarının temel araştırmacısı Qiu Jia Ning'i takip ediyor.Kadın bilim adamı Qiu Jia Ning, tanınmış bir yerli ilaç grubunun “Kaynak Projesi” laboratuvarında çekirdek araştırmacıdır.Hayatını bilimsel araştırmalara adadı, bilim camiasına kendi gücünü kanıtladı ve aynı zamanda biyolojik bilim camiasında anavatanının konumunu belirledi.Jia Ning, klinik aşamada bir deneme üzerinde çalışır ve yeni bir araştırmacı Zhou Xiao Shan laboratuvara gelir.Zhou Xiao Shan'ın bilgeliği ve kısıtlaması Qiu Jia Ning'in dikkatini çekiyor ve Qiu Jia Ning'in güzelliği ve gücü de Zhou Xiao Shan'a dokunuyor.Ancak Zhou Xiao Shan'ın gerçek kimliği bir komisyoncudur ve gerçek görevi Qiu Jia Ning'in bilimsel araştırma sonuçlarını ortadan kaldırmaktır.Jia Ning, tüm hayatını kariyerine adadı ve anavatanının bilimsel araştırma başarılarını kararlılıkla savunmak için eski nesil bilim adamlarından ilham aldı. Bu süreçte, kariyerine olan bağlılığı ve ülkeye olan dürüstlüğü de Zhou Xiao Shan'ı etkiler. Broker Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Youth Unprescribed
Youth Unprescribed
Youth Unprescribed, üniversitedeki bir grup tıp öğrencisinin kendi kimliğini bulma ve herkesin hayalinin peşinden koşmasını konu almaktadır. Wu Yue (Song Nan Xi), cerrah olmak isteyen bir kızdır. Güneydoğu Tıp Üniversitesi'nde yeni öğrenci oldu. Yeni öğretiler başladı, diğer yedi sınıf arkadaşıyla tanıştı. Tıp hayatını keşfederken birbirlerinin kişiliklerini ve alışkanlıklarını keşfederler ve çoğu zaman onlar için bir sorun kaynağı olurlar. Wu Yue ve Gao Yi Yang (Ma Hao dong) her zaman kavga eden tiplerdir. Birbirleriyle çarpışan iki gezegen gibidirler. Doktora hasta olan annesine eşlik eden genç bir kız da hayatlarına girer. Gerçek bir doktor olma sürecinde çok değerli olan hayat ve yolculuk, bu sekiz öğrenci tarafından gerçekleştirildi. Bazılarının kendi romantik romantizmi de var. Sonunda birlikte Hipokrat yemini edene kadar! Bir sonraki hayatlarının heyecan verici sonu ne olacak? Herkes hayalini kurduğu şeyle gerçekten mutlu olacak mı? Youth Unprescribed Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 41
 • IMDb 7.5
My Dear Guardian
My Dear Guardian
My Dear Guardian, "Round Fingers Under the Military Uniform" adlı romandan uyarlanmıştır. Birlikte ideallerini sürdüren, askerlerin görevlerini ve görevlerini yerine getiren ve aynı zamanda aşık olan özel kuvvetler subayı Liang Mu Ze ve askeri doktor Xia Chu'yu konu almaktadır.Askeri Tıp Üniversitesinde sekiz yıllık tıp kariyerini yeni bitirmiş olan Xia Chu, ikametinin ilk yılında, Güneydoğu Tiyatrosu Genel Hastanesi Birleşik Tıp İstasyonunu egzotik Isaiah kasabasına kadar takip eder.Güneydoğu Tiyatrosu'nun özel kuvvetler subayı olan ve Avcı Okulu kursunu yeni bitirmiş olan ve Liangzi takımını oluşturan Liang Mu Ze ile tanışır.Çin'e döndükten sonra şans eseri Xia Chu ve Liang Mu Ze birlikte yaşamaya başlar. Günlük önemsizlikleri, askeri tatbikatları, yaşam ve ölümü deneyimledikten sonra ikisi birbirine aşık olur.Ama aynı zamanda, Xia Chu'nun ilk aşkı Zhuo Ran aniden bir girişimci olarak geri döner. Liang Mu Ze, etrafındaki tehlikeyi algılar ve sevgilisinin duyguları ve güvenliği tehlikeye girer. Bunu hoşgörüyle omuzluyor ve kritik anda kararlı bir şekilde saldırıyor.Liang Mu Ze sadece askeri görevi mükemmel bir şekilde tamamlamakla kalmaz, aynı zamanda sevgilisinin güvenliğini de korur. Xia Chu ayrıca geçmişinin düğümlerini çözer ve sevgiden neye ihtiyacı olduğunu anlar. My Dear Guardian Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde yer almaktadır. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
The Imperial Coroner
The Imperial Coroner
The Imperial Coroner, Qing Xian Ya Tou'nun bir romanına dayanan ve Lou Jian tarafından yönetilen 2021 drama dizisidir. Geç Tang Hanedanlığı Çin'inde Chu Chu (Su Xiao Tong), uzun bir adli tabipten gelen genç bir kadındır. İmparatorluk Sarayı'na bir randevu kazanarak ülkedeki en önde gelen adli tabip olmayı hayal ediyor. Ancak bunu yapabilmek için önce bir sınavı geçmek ve değerini kanıtlamak için Tang'ın başkenti Chang'an'a gitmesi gerektiğini biliyor. Başkentteyken, bir imparatorluk prensi ve tomurcuklanan bir dedektif olan Xiao Jin Yu (Wang Zi Qi) ile tanışır.İki genç, birbirleri için değerli olabileceklerini fark ederler: Chu Chu'nun hızlı zekası, Xiao Jin Yu'nun bir dizi zor vakayı çözmesine yardımcı olabilirken, birlikte ele aldıkları gizemleri çözerek profilini yükseltmeyi umabilir. Yirmi yıllık bir sırrın temeline inmek için güçlerini birleştirdiklerinde, davayı çözmenin her ikisinin de hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olabileceğini fark ederler. Ancak soruşturmaları onları Xiao Jin Yu'nun ailesiyle ilgili anlatılmamış sırlar olabileceğinden şüphelenirken, yüksek rütbeli memurlar dolambaçlı planlar kurarlar ve ikili, ortaklıklarının sonunda romantik bir dönüş yapıp yapamayacağını merak etmeye başlar. The Imperial Coroner Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.8
Legend Of Yun Xi
Legend Of Yun Xi
Legend Of Yun Xi Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Üç bölünmüş krallığın olduğu kaotik bir dünyada, bir doktor Han Yun Xi (Ju Jing Yi) bir kraliyet ailesiyle evlenir. Tianning'in güçlü Prens Qin'i ile yaptığı yeni evliliği sayesinde, Long Feiye (Zhang Zhe Han), ülkenin acımasız siyasetine atılır. İksirlerde uzman bir tıp ailesinden gelen iyi kalpli bir kadın olarak, kralın sözüne uymakta zorlanır ve Tianning'in İmparatoriçe Dowager'ı tarafından yıllar önce kaybolan annesi hakkında bilgi karşılığında casus olmaya ikna edilir. Yun Xi'nin saraydaki hikayesi nasıl ortaya çıkacak? Yun Xi Efsanesi, Jie Mo'nun "Poison Genius Consort" adlı romanına dayanan 2018 Çin dramasıdır. Legend Of Yun Xi tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
12
Medikal Asya dizileri yer almaktadır. Birbirinden heyecanlı hastane ortamında geçen ve pek çok olayın yer aldığı medikal Asya dizilerini altyazılı izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.