Medikal
Doctors
Doctors
Doctors Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Ji Hong, lise öğretmeni olmaya karar vermiş bir doktordur. En sevdiği komşusunun torunu olan ve onun öğrencisi olduğu ortaya çıkan pervasız bir öğrenci olan Hye Jung ile tanışır. Derin ilişkileri, romantik bir öğrenci-öğretmen ilişkisi içinde olmakla suçlanmalarına neden oldu. 13 yıl sonra aynı hastanede beyin cerrahisi sırasında aniden karşılaşırlar. Hye Jung, Ji Hong lise sevgilisini korumak için dışarı çıktığından, tıbbi uygulama hatası nedeniyle büyükannesinin ölümünün intikamını almaya kararlıdır. Arada, ameliyathanede, ilişkileri içinde ve hastane ve yatırımcıları içindeki siyasi anlaşmazlıklarda sayısız zorlukla karşı karşıya kalırlar. 2016 yılında yayınlanan ve pek çok ünlü oyuncunun yer aldığı Güney Kore dizisi Doctors tüm bölümleriyle sitemizde yer almaktadır. Gerçekten belalı kadınları, başarı hikayelerini ve tatlı bir romantik dramayı seviyorsanız, Doctors tam size göre! Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.7
Love at First Hate
Love at First Hate
Love at First Hate Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Bu dizide Mook Worranit Thawornwong, genç bir doktor olan Dr. Pup'ın (Son Yuke Songpaisan) karıştığı bir skandala yakalanan ünlü aktris Kluay'ı canlandırıyor. İtibarını korumak için onunla sahte bir evlilik yapar. Sonunda birbirlerine aşık olurlar ve sahte evlilikleri gerçek bir şeye dönüşür. Bu dizinin adı, ikisinin ilk tanıştığı zamana atıfta bulunuyor. Dr. Pup denizin fotoğrafını çektiğinde birlikte garip bir an yaşadılar ama Kluay istemeden kadrajdaydı. Bunun kasıtlı olduğunu düşünen Kluay, Dr. Pup ile yüzleşir ve resmi silmesini ister. İkisi yanlış bir başlangıç ​​yapar: Dr. Pup, Kluay'ın şımarık ve bencil olduğunu düşünürken Kluay, Dr. Pup'ın narsist bir playboy olduğunu düşünür. Ancak daha sonra Dr. Pup'ın onu gördüğü anda Kluay'a gerçekten aşık olduğu ortaya çıkar. Son Yuke Songpaisan ve Mook Worranit Thawornwong birlikte harika bir kimyaya sahipler, ancak kimyaları bana Ugly Duckling: Perfect Match'deki Mook ve Puttichai Kasetsin'i hatırlattı. Her iki dizide de masum ve saf bir kadın başrol ve çapkın bir erkek başrol vardı. Bu dizideki ana düşman, Kluay'ın kendisine karşı bir aşağılık kompleksi olan üvey kız kardeşi Ploy'dur. Ploy, Kluay ve Dr. Pup ile ilişkisi hakkında söylentiler yayarak Kluay'ın itibarını zedelemeye çalışır. Bu, Kluay'ın küçük beyaz yalanlarla herhangi bir söylentiyi örtbas etmeye çalışmasına yol açar. Ploy, Kluay'ın yalancı olduğunu ortaya çıkarmaya çalışır ama planları ters tepiyor. Ploy, kendisine karşı hiçbir kötü niyeti olmayan kız kardeşini kasten incitir. Love at First Hate, sevimli bir romantik komedi dizidir. Hikaye oldukça basit ve diğer karşıt çekici dizilere benziyor, ancak bu dramayı eğlenceli yapan şey iki başrol arasındaki kimya olduğunu düşünüyorum. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Tayland
 • 50
 • IMDb 7.7
Intense Love
Intense Love
Intense Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dr. Zhou'nun annesi ve Jin Bei'nin annesi eski arkadaşlardı. Dr. Zhou ve Jin Bei henüz çocukken, anneleri aralarında görücü usulü bir evlilik yapmayı kabul etmişti. Ancak, hem Dr. Zhou hem de Jin Bei, artık yetişkin oldukları için hevesli değiller. Yıllardır birbirleriyle tanışmamakla kalmıyorlar, ailelerinin kendileri için düzenlediği nişan yemeği kutlamasına bile katılmayı reddediyorlar. Kaderin dediği gibi, Jin Bei bir araba kazası geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. Katılan doktoru Dr. Zhou'dur. Jin Bei onun kim olduğunu öğrendiğinde, kendisini ve nişanlarını daha az umursayamayacağı için küçümsendiğini hisseder. Böylece, güzelliğinden tamamen etkilenmediğine inanmadığı için onu baştan çıkarmaya ve ona aşık olmaya çalışma arayışına başlar.Dizi aynı adlı bir romandan uyarlanmıştır ve bir adamın süper tatlı aşk hikayesini anlatır. Kısaca özetlemek gerekirse Intense Love, 2 Mayıs - 25 Mayıs tarihleri ​​arasında bölüm başına yaklaşık 45 dakika süren 24 bölümle yayınlanan bir Çinli romantik komedi dizisidir. Evliliği ebeveynleri tarafından ayarlanan dahi bir doktor ve ünlü bir aktrisin hikayesidir. Her ikisi de ilk başta buna karşı koymaya çalışsalar da sonunda bazı şeyler değişmeye başlar. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
Prodigy Healer
Prodigy Healer
Prodigy Healer Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Shen Mu kraliyet kabilesinin soyundan gelen Mu Xing Chen (Li Hong Yi), tüm hayatı boyunca ailesinin geleneksel tıbbi uygulamalarını inceliyor ve uyguluyor. Kendini adamış bir öğrenci, her zaman ailesinin beklentilerini karşıladı ve şimdi tahtta bir sonraki sıraya oturuyor. Ancak insan diyarından bir doktor olan Ye Yun Shang (Zhao Lu Si) yanlışlıkla Shen Mu Kabilesi'nin kutsal topraklarına girdiğinde tüm dünyası değişir. Yun Shang'ı şimdi içinde bulduğu beladan kurtarmaya kararlı olan Xing Chen, onun krallığından kaçmasına ve kendi krallığına dönmesine yardım eder. Yolda, Xing Chen, Yun Shang'ı ölümlüler diyarına geri götürmeye karar verir ve bunu yaparken, günlük hayatını rahatsız eden politik mücadelelerden kaçabileceğini umar. Yun Shang ile ölümlü dünyada yolculuk yapan Xing Chen, kendisini gizemli ve ölümcül bir vebadan muzdarip bir ülkede bulur. Yun Shang ile el ele veren ikili, çok geç olmadan insanlığı kurtarmanın bir yolunu ararken tıbbi yeteneklerini sınava tabi tutar. Hem eski hem de yeni diyarlarda heyecan verici bir macera olan "Prodigy Healer", Hu Chu Xi tarafından yönetilen 2019 fantastik bir romantik dramadır.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 5.5
You Are My Hero
You Are My Hero
You Are My Hero Türkçe altyazılı izle, 2021'de çıkan yeni bir Çin tıbbi ve askeri aşk dizisidir. Dizi, mücevher hırsızlığı davasında özel bir polis Xing Kelei tarafından kurtarılan bir doktor olan Mi Ka hakkında bir hikayeyi konu alıyor. Ona aşık oluyor ama kim olduğunu bilmiyor. Çünkü ona soygunculardan yardım ederken maske takmıştı. You Are My Hero, Mu Qingyu'nun "You Are My City and Fortress" romanından uyarlanmıştır.Ma Sichun ve Bai Jingting başrol oyuncular olarak karşımıza çıkıyorlar.Sandra Ma, Mi Ka rolünü oynuyor. O nitelikli bir doktor değil. Ama Xing Kelei tarafından kurtarıldıktan sonra daha fazla insanı kurtarmak istiyor. Xing Kelei'yi aradı ama o kişinin onu takip eden eğitmen olduğunu bilmiyor. Aşk, birbirlerinin duygularını bildikten sonra başlar.Bai Jing Ting, Xing Ke Lei rolünü oynuyor. Onu kurtardıktan sonra Mi Ka'ya aşık olur. Polis okuluna girdikten sonra onu tanıyor ve onunla ilgileniyor. Ama ona zorbalık yapmak istediği konusunda hata yapıyor. Bu yüzden ona yakın olmaya çalışsa bile ona olan hislerini bilmiyor. Wayne Wang, Shao Yu Han rolünü oynuyor. Olağanüstü bir doktordur. Mi Ki'yi kendisi gibi doktor olması için eğitmek istiyor. Çünkü vücudundaki tutkuyu görüyor. Ancak Xing Kelei, Shao Yuhan'ın Mi Ka'yı sevdiğini ve ona düşman gibi davrandığını düşünüyor. Ma Sichun, 2019 Çin romantik dizisi Mr. Fighting’da rol aldı. Ayrıca 2018'de Age of Legends’da rol aldı. Bai Jingting, 2020'de Çin romantik dizisi Irreplaceable Love’da rol aldı. 2018'de The Rise of Phoenixes’i oynadı. İmparatoriçe'yi korumak isteyen kılıç ustası Gu Nanyi'yi canlandırdı.Güzel bir diziye ihtiyacınız varsa 40 bölümden oluşan You Are My Hero izle ve biraz kendinize zaman ayırın.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Hospital Playlist
Hospital Playlist
Dizi, bir hastanedeki sağlık personelinin ve hastaların etrafında dönecek. Onların umutsuzca verdikleri mücadeleyi konu almaktadır. 1999 yılında, aynı tıp fakültesinde okumaya başlayan 5 doktor, şimdi aynı hastanede beraber çalışmaktadır.Dizinin adından da anlaşılacağı üzere, bölümlerin neredeyse tamamı hastanede geçiyordu. Hastaneden çıktıklarında ise ya yemek yiyor ya da grup bir araya gelerek, Seok-Hyeong’un evinde şarkı söylüyorlardı. Her bölümde mutlaka bir şarkı söyledikleri sahne oluyordu ve gerçekten de dizinin akışını renklendirdiğini söyleyebilirim.Genel anlamda, izlediğim doktor dizileri arasında açık ara farkla en iyisiydi diyebilirim. Ayrıca sadece ana beşliye değil, hastanedeki diğer çalışanların da hayatına değindikleri için aslında sosyal bir mesaj görmek mümkündü. İnsanlar hastane çalışanlarına sürekli saldırırken, her şeye rağmen bu çalışanların insanlara yardım etmeye devam ettiğini gösteriyordu. Ayrıca, bir bölümde Joon-Wan şey demişti, “Eğer doktor hastasından umudunu keserse, hasta işte o zaman ölür.” Tuhaf bir şekilde içime işledi bu sözü.Doktorlara ve hastane çalışanlarına karşı sempatimin arttığını söyleyebilirim. Klasik hastane dizilerinden çok daha iyi bir dizidir. Dizi ekibinin harika bir iş çıkardığını söyleyebiliriz. Hospital Playlist Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor. Keyifli seyirler dileriz. 
 • 2020
 • Güney Kore
 • 90
 • IMDb 8.7
Koi wa Tsuzuku yo Doko Made mo
Koi wa Tsuzuku yo Doko Made mo
Konusu: Nanase yeni hemşire olmuş 23 yaşında bir kızdır. 5 yıl önce karşılaştığı doktor Kairi ' ye ilk görüşte aşık olur.Kairi ' ye tekrar ulaşmak ve onunla karşılaşmak için hemşire olmuştur. Nanase 5 yıl boyunca sadece bunun için çalışıp çok emek vermiştir. Ancak Kairi hiç de Nanase'nin hayal ettiği gibi bir insan değildir ve Nanase neye uğradığını şaşırır.Ana karakter Doktor Kairi 31 yaşında alanında uzman bir doktordur. İşinde çok ciddi soğuk kanlı ve hemşirelere baskıcı bir tutumu vardır. Bu yüzden şeytan lakabını almıştır.Nanase ise sevdiği Kairi için verdiği mücadeleden dolayı hastanede Azimli Kahraman olarak adlandırılır.Nanase aşık olduğu kişinin hiç beklemediği karakterine rağmen onu sevmeye devam edecek midir? Yoksa aşkından vazgeçecek midir?Oyunculuk: Başrol yakışıklı Doktor Kairi karakterini canlandıran Japon oyuncu Takeru Satoh birçok film ve dizide başarılı oyunculuk sergilemiş tecrübeli bir oyuncudur. Bu dizide de üstüne düşeni fazlası ile yapmıştır.Japonya da genç kızların sevgilisi olarak bilinen Takeru Satoh yine çok başarılı performans sergileşmiştir.Sonuç: Dizi 2019 yapımı bir mangadan uyarlanmıştır. Manga ismi Ann İncurable case of love. Dizi, gerçekten şahane bir dizidir. Japon film ve dizi izleyen arkadaşlar kesinlikle fark edecektir. Japonların ayrı tarzları yansıtılmıştır.
 • 2020
 • Japonya
 • 51
 • IMDb 7.7
Dr. Romantic 2
Dr. Romantic 2
Dr. Romantic 2 dizisi ilk sezonu yani Romantic Doctor Teacher Kim dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Kim Hoca yeni öğrencileriyle Doldam Hastanesinde yaşanan olayları konu almaktadır. Seo Woo‑jin (Ahn Hyo seop) kendi sıkıntıları olan fakat oldukça yetenekli bir doktordur. Cha Eun‑jae  (Lee Sung kyung) ameliyat sırasında sorun yaşayan yeni doktorlardan biridir. Kim Hoca’nın önderliğinde pek çok sorunla yüzleşmeye çalışırlar.Dr. Romantic 2 Kore dizisi medikal diziler arasında oldukça popüler konumda yer alıyor. Yeni kadrosuyla oldukça iyi olduğunu söylemeliyim. Lee Sung kyung daha önce Doctors dizisinde de yer almıştı. Yine medikal bir diziye dahil olmuş. Bu rolün ona yakıştığını kabul ediyorum.Dizi heyecanlı ameliyat sahnelerinin yanında yeni doktorların yaşamına da odaklanmış. Pek çok açıdan bu senenin iyi dizilerinden biri olmayı başarmış. Dizide yer alan şarkılar harikaydı. Özellikle Go Away Go Away şarkısına tekrar bakabilirsiniz.Sonuç olarak ilk sezonu izlemeseniz dahi medikal dizilerden hoşlanıyorsanız bir şans verebilirsiniz. İlk sezonu izleyenler ise kaçırmasınlar. Kesinlikle güzel bir dizi sizleri bekliyor. Dr. Romantic 2 Türkçe altyazılı olarak hd bir şekilde Dizifon adresinde izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.3
Live Up to Your Name
Live Up to Your Name
Kendi döneminin en iyi doktorlarından biri olarak kabul edilen Heo Im, halk tarafından çok sevilse de yüksek sınıflar tarafından yadırganmaktadır. Fakat bir gün kralı tedavi etmek için eline bir şans geçer, başarısız olur. Bunun sonucunda kaçarken kendini bir anda günümüz Güney Kore, Seul şehrinde bulur. Zamanın en iyi doktorlarından biri olan ve akapunktur tedavisinde uzman olan Heo Im’i burada yepyeni maceralar bekliyordur.Live Up to Your Name hem fantastik, zaman yolculuğu hem de medikal tarzıyla diğer yapımlardan farklı olmayı başarıyor. Çok yetenekli bir doktorun günümüzde zamanında neler yapabildiğini hem eğlenceli hem de dramatik bir yönden ele almışlar. Diziyi izlerken pek çok duyguyu bir arada yaşıyorsunuz.Dizideki oyuncuların diyalogları harikaydı. Oldukça eğlenceli sahneler yer alıyor. Zaman yolculuğu temalı olsa da doktorlar üzerinden ilerleyen bir dizi olduğunu söylemeliyim.Sonuç olarak bu tarz dizilerden hoşlanıyorsanız bir şans vermenizi öneriyorum. Live Up to Your Name Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.7
Descendants of the Sun
Descendants of the Sun
Güney Kore özel kuvvetlerde yüzbaşı olan Yoo Shi‑jin ile bir doktor olan Kang Mo‑yeon arasında geçenleri konu almaktadır.Hastanede ilk defa tanışan bu ikili uzun bir süre sonra Uruk adı verilen bir yerde beraber çalışmaya başlarlar. Urukta hem hastane ekibini hem de orada bulunan askerleri pek çok tehlike beklemektedir2016 yılı Kore dizileri açısından oldukça kaliteli geçmişti. Özellikle Goblin ve Descendants of the sun çok fazla beğenilerek en iyi diziler arasında yer almayı başardı. Son bölümüyle de %35 bir oranla reyting rekoru kırmayı başarmıştır.Hikâye açısından; oldukça başarılıydı. Kendini tekrar eden durumlar yoktu. Akıcı bir şekilde kendini izletmeyi başaran bir diziydi.Oyuncular; Başrol oyuncuların uyumları muhteşemdi. Başrol ikilimiz dizi sonrasında evlenmişlerdi. Diğer 2 oyuncu ise bizlere farklı duygular yaşatmayı başardılar. Dizilerde kendi hikâyesi olan ayrı bir çift olması diziyi daha kaliteli yapıyor. Goblin de aynı şekilde beğenildi.Müzik; müthiş dizi müzikleri ile kendine hayran bırakmayı başardı. Benim favorim ‘’ Once Again’’ şarkısı oldu. Ama her biri diğerinden güzeldi.Sonuç; hala izlemeyen varsa en iyi Kore dizileri arasında yer alan bu diziyi kesinlikle izlemelisiniz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.3
Doctor Stranger
Doctor Stranger
Park Hoon (Lee Jong-Suk) küçük yaşta babası ile birlikte Kuzey Kore’ye gönderilir. Babası doktor olduğu için bazı sebeplerden dolayı yıllar boyunca orada yaşamak zorunda kalır. Fakat kendisi de doktor olduktan sonra Güney Kore’ye kaçar. Burada en iyi hastanelerden biri olan Myungwoo Hastanesinde işe başlar. Hayattaki tek amacı sevdiği kadını da oradan kurtarmak için para toplamaktadır. Fakat bu hastanede pek çok yeni gelişme ortaya çıkacaktır.Medikal temalı bir Kore dizisi ile karşınızdayız. 2014 yılında yayınlanan Doctor Stranger bir hastanenin göğüs cerrahi bölümünde yaşananları konu alırken hastane dışında pek çok olayı da içerisinde barındırmaktadır.Dizinin senaryo güzeldi. Sadece medikal dizi olarak kalmamış, işin içine siyaset, kirli oyunlar ve pek çok şey eklenmiş.Ameliyat sahneleri oldukça başarılı ve heyecanlıydı. Bu tarz dizilerden hoşlanıyorsanız izleyecek herkese keyifli seyirler dileriz. 
 • 2014
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.4
Medikal Asya dizileri yer almaktadır. Birbirinden heyecanlı hastane ortamında geçen ve pek çok olayın yer aldığı medikal Asya dizilerini altyazılı izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.