Medikal
Mad Doctor
Mad Doctor
Karanlık geçmişten kaçmak için Dr. Liu, kırsal bir hastanede çalışıyor. Orada işin güzel ve kolay olacağını varsayar, ancak bunun yerine çeşitli tuhaf tıbbi vakalara tanık olur ve ilgilenir.
 • 2022
 • Tayvan
 • 60
 • IMDb 7.9
Beloved Life
Beloved Life
Bu dizinin ana hikayesi, birbirleriyle yarışan genç kadın jinekologlar Du Di ve Wu Congrui adlı iki kız arkadaşın kariyeri ve duygusal yaşamları hakkındadır. Aynı zamanda, ilgi odağı erkek başrol Liu Nianbai ve uzman doktor Li Junshi'de de parlıyor. Hikaye, 30 yaşın altındaki profesyonel kadınların evlilik, doğum ve kariyer zorluklarının endişeli iç içe geçmesi karşısında nasıl öz farkındalık ve büyüme elde ettiğine odaklanıyor. Dizifon.com kalitesiyle yer almaktadır. Aynı zamanda kadın hastalıkları ve doğum bölümündeki çeşitli kadın hastaların hikayelerini destekleyici bir hikaye olarak kullanır ve kadın doğum ve kadın hastalıkları hastanesini hikayenin arka planı olarak kullanır, aile ve toplumun bütün resmini ekranlara getiriyor. Du Di ve Wu Congrui, birbiri ardına hastalarını kurtarırken, sadece kariyerlerinin değerini değil, aynı zamanda dostluk ve sevginin değerini de anlıyorlar.Bu drama, genç doktorların nezaketinin asil kalitesini, çağdaş gençlerin mücadelesinin olumlu ruhunu ve yaşam ve kariyer sevgilerini vurgular.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Poong, the Joseon Psychiatrist
Poong, the Joseon Psychiatrist
“Poong, the Joseon Psychiatrist”, Park Won Gook tarafından yönetilen 2022 Güney Kore drama dizisidir.Joseon Hanedanlığı döneminde (1392-1910), Yoo Se Poong (Kim Min Jae) kraliyet sarayında çalışan yetenekli genç bir doktordur. Ancak kraliyet ailesinin üyelerinin hayatlarını tehdit eden bir komploya bulaştığında mahkemeden atılır. Sonunda kendini uzak bir köy topluluğunda bulur - bir zamanlar böyle prestijli bir rol üstlenmiş bir adam için büyük bir gözden düşme.Bir yereli iyileştirmeye yardım etmek için müdahale ettiğinde, köyde kalışının uzadığını fark eder - hem de istediğinden daha fazla. Bunu yaparken orta yaşlı yerel doktor Gye Ji Han'ın (Kim Sang Kyung) dikkatini çeker. Poong, the Joseon Psychiatrist Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Gye Ji Ha, Yoo Se Poong'un biraz daha şefkat ve insanlık geliştirebilseydi kusursuz bir doktor olabileceğini düşünür ve genç adamı kanatlarının altına almaya karar verir. Yoo Se Poong ayrıca genç bir dul olan Seo Eun Woo (Kim Hyang Gi) ile tanışır. Soylu bir aileden gelmesine rağmen, sosyal gelenek, Seo Eun Woo'nun yaşamının geri kalanında ölen kocasına sadık kalması gerektiğini söylüyor.  Bu onun canını sıkacak kadar! Birbirlerinin şirketinde daha fazla zaman geçirmeye başladıklarında bu üçlüye ne olacak? 
 • 2022
 • Güney Kore
 • 75
 • IMDb 7.9
Dr. Tang
Dr. Tang
Dr. Tang, Anhe Hastanesi kalp cerrahisi şefi Tang Jiayu'nun hikayesini anlatıyor. 28 zor ve nadir kalp hastalığı vakasını çözen ve yurt içinde üretilen "manyetik levitasyonlu yapay bir kalp"i başarıyla geliştiren meslektaşlarından biri, uzun yıllardır yurt dışında çalışan bir kadın cerrah olan Tang Jiayu aniden geri dönüyor. Anhe Jisheng Hastanesi'ne katıldı. Orada, bir aydan daha kısa bir süredir direktör vekili olan Song Baode'nin yerini alarak kalp merkezinin direktörü oldu. Ayrıca, Başkan Yardımcısı Liu Feng yurt içinde üretilen bir artif geliştirme hedefini belirler. Jiayu'nun iki görevi vardır: her türlü kritik kalp hastasını tedavi etmek ve yerli olarak üretilmiş bir yapay kalp geliştirmek; ve beş asi erkek ast ve tıbbi direktör Ouyang Zhenyu ile başa çıkmak için. Aynı zamanda, Jiayu ve anestezi uzmanı Ye Yiming yavaş yavaş birbirlerine sırdaş olurlar, ancak eski kocası Zhao Jinan'ın ortaya çıkması önündeki tüm huzuru bozar.2022 medikal Çin dizilerinden Dr. Tang Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
They Kiss Again
They Kiss Again
"They Kiss Again" tuhaf bir çift Zhi Shu (Joe Cheng) ve Xiang Qin'in (Ariel Lin) karakteristik olarak komik bir şekilde evlenmesiyle sona erdi ve devam kısmında hikayeyi hemen balayına ve evlilik hayatına alıyor. Xiang Qin her zamanki gibi beceriksizdir, bir eş olmanın iplerini öğrenirken birçok komik durum yaratır ve iyi bir hemşire olmak ve dahi kocasının yanında çalışmak için çok çalışır. Hevesli bir doktor olan Zhi Shu, kendisine hükmetmeye kararlı hem akademik hem de romantik rakiplerle karşılaştığında okulda bazı engellerle karşılaşır. Evliliği, işi ve okulu dengeleme baskısı genellikle hatalara ve yanlış anlamalara yol açar. Zhi Shu ve Xiang Qin çok geçmeden genç yaşta evlenmenin hiç de fena olmadığını öğrenir.They Kiss Again Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle yer almaktadır.
 • 2007
 • Tayvan
 • 90
 • IMDb 6.9
Different Dreams
Different Dreams
1 Mart hareketinin ve Kore Cumhuriyeti Geçici Hükümeti'nin kurulmasının üzerinden 10 yıldan fazla zaman geçmişti, ancak Kore'nin bağımsızlığı için savaşan çeşitli kuruluşların birçok çabasına rağmen Kore, hala Japonya'nın bir sömürge devletiydi.Bağımsızlık aktivistleri için bu tür bir organizasyon, üst düzey Japon yetkililerin öldürülmesinin ve devlet dairelerinin bombalanmasının Korelilerin Japonya'dan bağımsız olmasına yardımcı olacağına inanan Kim Won-bong (Yoo Ji-tae) liderliğindeki Kahramanlık Birlikleri idi. Kim Won-bong, Kim Nam-ok (Jo Bo-rae), Majar (Baek Seung-hwan), Cha Jeong-im (Park Ha-na) ve Yoon Se-ju'dan (Lee Kyu-ho) oluşan küçük bir ekibi yönetti. Nam-ok usta bir nişancıydı, Se-ju ise grup için bilgi toplamak için kasap kılığına girdi. Jeong-im sonunda zengin ve üst düzey yetkilileri takip etmek için bir terzi dükkanı işletir. Bununla birlikte, Kahramanlık Birlikleri hakkında bilgi satan çok sayıda hain de vardı, ayrıca herhangi bir bağımsızlık eylemcisini kovuşturmaya kararlı Matsuura (Heo Sung-tae) gibi Japon hükümeti için çalışmak üzere yeni kimlikler edinen Koreliler de vardı.
 • 2019
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.0
Medical Examiner Dr. Qin: The Mind Reader
Medical Examiner Dr. Qin: The Mind Reader
Adli tıp yüksek lisans öğrencisi Qin Ming, annesinin ölümünü çevreleyen gizemi araştırmak için yalnız başına annesinin memleketi Longpan City'ye seyahat eder ve burada büyür ve becerilerini deneyimleyerek geliştirir.Qin Ming (Gala Zhang), Longpan'a yeni gelen bir kişidir. Şehirde dolaşırken istemeden bir cinayet davasına karışır. Vakanın soruşturulması sürecinde, insanlarla iletişim kurmakta iyi olmayan Qin Ming, An Ran, Lin Tao ve Huan Huan gibi birçok adli tıp doktoru ve polis memuruyla tanışır. İddialı yöntemleri ve keskin kavrayışları yavaş yavaş herkesin saygısını kazanır. Yeni arkadaşlarıyla birlikte çalışırken gerçeğe biraz daha yaklaşırlar.2022 gizem türünde Çin dizilerinden Medical Examiner Dr. Qin The Mind Reader Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2022
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.8
Nijiiro Karute
Nijiiro Karute
Masora Kureno bir doktordur. Tokyo'da büyük bir hastanede çalışıyor. Masora yoğun günlerinde bir hastalığı olduğunu öğrenir. Parası yok ve mesleğine doktor olarak devam etmek istiyor. Hastalığını gizleyerek küçük bir dağ köyündeki Nijinomura Kliniğinde bir pozisyona başvurur. Klinik tarafından işe alınır. Orada cerrah Saku Asagi ve hemşire Taiyo Aoyama ile tanışır. Onlarla da aynı evi paylaşıyor. Bir doktor ve bir hasta olarak yeni hayatıyla karşı karşıya kalan Masora, klinikte ve köyde halk tarafından sevilen, vazgeçilmez bir kişi haline gelir.2021 Japon dizilerinden Nijiiro Karute Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle yer almaktadır.
 • 2021
 • Japonya
 • 54
 • IMDb 7.6
From Survivor to Healer
From Survivor to Healer
"From Survivor to Healer", Cao Dun ve Cheng Qiang tarafından yönetilen 2019 yapımı romantik bir dramadır.Tıp fakültesi sevgilileri Yan Shu Ren (Shawn Dou) ve Sun Shu (Vivi Miao) onlar için her şeye sahipti. Bir Doktora aday ve diğeri alt sınıf öğrencisi, ikisi de hem işte hem de aşkta başarıya giden bir yoldaydılar. Ta ki ailevi zorluklar ve büyük krizler onları birbirinden ayırana kadar. Okulu bırakmak zorunda kalan Yan Shu Ren, Sun Shu'dan "Hoşçakal" bile kelime etmeden ayrıldı. Kalbi kırık olan Sun Shu, her fırsatta peşini bırakmadığı hatıralardan kaçmak için yurtdışındaki eğitimini bitirmeye karar verir. Beş yıl sonra, Shu Ren ve Sun Shu bir kez daha bir araya getirilir. Aynı hastanede çalışan doktorlar, Shu Ren, Sun Shu ile bir zamanlar paylaştığı ateşi yeniden alevlendirmeyi umuyor ama o kadar hevesli değil. Geçmişte Shu Ren tarafından incinen Sun Shu, bir zamanlar kalbini kıran bir adama kalbini vermek istemez ama annesi hastalandığında işler değişmeye başlar. Yanında Shu Ren ile Sun Shu, ona karşı duygularının hiç değişmediğini fark etmeye başlar. Bir kez daha mutlu, hayat güzel ama Shu Ren, annesinin sekiz yıl önce ölümüyle ilgili bir sırrı ortaya çıkardığında, her şey kargaşaya atılır. Başka bir zalim eli ele geçiren Shu Ren ve Sun Shu, önlerinde yatanların üstesinden gelebilecekler mi yoksa aşkları daha baştan mahkum muydu?"From Survivor to Healer" Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.8
Forest
Forest
“Forest”, 2020'de yayınlanan ve Oh Jong Rok tarafından yönetilen bir Güney Kore romantik dramasıdır.Kang San Hyeok (Park Hae Jin) korkusuz ve zeki bir acil servis çalışanıdır. 119 acil çağrıya yanıt vererek ve bu süreçte çoğu zaman hayat kurtararak kurtarma ekibinin bir parçası olarak üstün başarı gösteriyor.Ancak hafıza sorunları yüzünden mahvoldu ve çocukluğuyla ilgili önemli detayları hatırlayamıyor. Geçmişinin sırlarını çözmek için can atıyor.Bu arada Jung Young Jae (Jo Bo Ah), yeni ikametgahında gizemli bir ormana gönderildiğini gören tutkulu genç bir cerrahtır.Son cüretkar kurtarma görevi de Kang San Hyeok'un ormana girdiğini görünce Jung Young Jae ile tanışır ve ikili garip bir şekilde birbirlerine çekildiklerini hissederler.Yavaş yavaş, bir zamanlar unutulmuş bir sırrı paylaştıklarının farkına varırlar. Ve görünüşte büyülü ormanda ne kadar uzun süre kalırlarsa, geçmişleriyle ilgili gerçeği keşfetmeye o kadar yaklaşırlar - ve ormanın iç içe geçmiş kaderlerinde oynadığı kilit rol…Forest Kore dizi Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2020
 • Güney Kore
 • 62
 • IMDb 7.3
Thong Ake Mor Yah Tah Chaloang
Thong Ake Mor Yah Tah Chaloang
Thong Ake Mor Yah Tah Chaloang (2019), geleneksel bir doktor olmak isteyen Thong Ake (Mario Maurer) adlı biri hakkında Tayland dizilerinden biridir. Aynı zamanda eski Tay tıbbı da öğrenir ve ebeveynleri yüzünden öldüğü için büyükbabasıyla birlikte yaşar.Thong Ake, daha sonra, Chaba (Kimberley Anne Woltemas) adında bir kızla ilişkiye girer, o ideal tipi değil, dövüşmeyi sever ve kılıçlarla savaşmakta iyidir, bu ikisi bir araya geldiğinde çok tartışırlar ama daha sonra Chaba, Thong'a nasıl geleneksel bir doktor olunacağını sorar.Thong Ake Mor Yah Tah Chaloang Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz. 
 • 2019
 • Tayland
 • 110
 • IMDb 7.9
Fah Fak Ruk
Fah Fak Ruk
Fah Fak Ruk, sağlık problemleri nedeniyle kardeşi Praefah için vekil anne olmayı kabul eden Tongrak’ı konu almaktadır. Praefah, çok fazla düşmanı olan Asavakietikul ailesinin varisi olan Natee'yi sevmektedir. Bu yüzden, Praefah ve Natee öldürülür ve Tongrak'ı tek başına ve hamile bir kadın olarak bırakır. Tongrak, Asavakietikul ailesine dünyaya getireceği varisi hakkında bilgi vermek istiyor. Fakat daha sonra bir oyuncak tasarımcısı olan Kimhan, katilin diğerlerini öldürdüğü gibi varisi  de öldürmek istemesi olduğunu düşündüğü için söylemesini engelledi. Sessiz kalan Tongrak, Kimhan'ın yanında kalır. İkisi  zamanla yakınlaşır ve birbirlerine karşı bazı hisler beslerler. Fah Fak Ruk Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 110
 • IMDb 7.6
A Poem a Day
A Poem a Day
A Poem a Day; fizik uzmanlar, iyileşme danışmanları, radyologlar, refakatçiler, klinik öğrenciler gibi acil serviste çalışan bireylerin hayatlarını konu almaktadır. Ye Jae Wook, fiziksel bir uzman olarak görev yapmaktadır ve ayrıca benzer bir alanda eğitim vermektedir. Bir acil serviste grup şefi olarak görev yapmaya başlar. Charm Bo-Young uzun süredir fiziksel danışman olarak çalışıyor. Bir sanatçıya dönüşmesi gerekiyordu, ancak aile temeli zayıf olduğu için fiziksel bir uzmana dönüşmeye odaklandı. Shin Min Ho bir öğrencidir, ancak müdahaleci olmayan tedaviye meraklı değildir. Değerlendirmeleri klinik okulu için yeterli değildi ve iki uzman olan ailesi onu müdahaleci olmayan tedaviyi incelemeye zorladı.A Poem a Day Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri izleyebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.4
Ghost Doctor
Ghost Doctor
Ghost Doctor, birbirinden çok farklı karakterlere sahip 2 sağlık personelinin hikayesini anlatıyor. İkisinin sadece karakterleri, becerileri ve geçmişleri de çelişkili.Cha Young Min'in (Rain) hastalarını kurtarmakta çok usta olan dahi bir cerrah olduğudur. Ancak, kibirli ve bencil bir yapıya sahiptir. Öte yandan, Kim Bum'un canlandırdığı Go Seung Tak, varlıklı bir ailede doğmuş yerleşik bir doktordur.Seung Tak'ın dedesi hastanenin kurucusuydu, annesi ise çalıştığı hastane vakfının başkanıydı. Çok zeki bir öğrenci olarak bilinir.Bununla birlikte, tıbbi teori açısından zekası, sahadaki uygulama ile eşleşmemektedir. Basitçe söylemek gerekirse, hastaları ele almakla ilgili hemen hemen her şeyi yapacak yeteneği ve cesareti yok.Bir anda, Young Min bir trafik kazası geçirdi. Ruhu bedeninden ayrılmıştır. Neyse ki ruhu Go Seung Tak'ın vücuduna katıldı. Bundan sonra ikisi birbirine karıştı. Ayrıca çelişkili kişilikleri nedeniyle birçok ilginç ve komik durumla karşı karşıya kalırlar. Ghost Doctor Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2022
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.5
Medikal Asya dizileri yer almaktadır. Birbirinden heyecanlı hastane ortamında geçen ve pek çok olayın yer aldığı medikal Asya dizilerini altyazılı izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.