Fantastik
Meet by Window
Meet by Window
Paralel bir dünyaya kapı açabilecek bir romana sahip olan Zhang Bo Yu (Guo Jia Nan), diğer dünyadaki maceralarında kimsenin ona katılabileceğini asla hayal etmemiştir; ama kaderin beklenmedik ve tamamen tesadüfi bir cilvesiyle, olan tam olarak budur. Bo Yu'nun en büyük sırrını tamamen tesadüfen keşfeden Xiao Jiu (Zhu Li) ve Bo Yu'nun hayatları sonsuza dek değişir.Paralel bir dünyaya seyahat etme yeteneği ile Xiao Jiu ve Bo Yu, hem zaman hem de uzayda bir dizi maceraya atılırlar. Gizemli bir enerjinin yardımıyla, ikisi bilinmeyen yerlere seyahat eder ve yol boyunca Lin Yi Tong (Yang Shi Qian) ile arkadaş olur. Üçlü birbirlerine daha da yakınlaştıkça, merakları ve büyüyen dostlukları onları bir ömür yolculuğuna çıkarır.Üç arkadaş, eğlenceli maceralardan heyecan verici maceralara, yol boyunca yaşamanın ve sevmenin ne demek olduğunu öğrenerek, uzak dünyaların birçok harikasını birlikte keşfederler.Eğlenceli bir fantastik romantizm olan “Meet by Window”, An Dong tarafından yönetilen 2021 romantik bir gençlik macera dramasıdır.
 • 2021
 • Çin
 • 11
 • IMDb 7.1
I Don’t Want To Be Friends With You
I Don’t Want To Be Friends With You
"I Don't Want To Be Friends With You", Tian Yu tarafından yönetilen 2020 Çin drama dizisidir.Li Jin Bu (Zhuang Da Fei), şu anda Çin'de olan ve sevgi dolu, bekar annesi Li Qing Tong (Chen Hao Yu) tarafından yetiştirilen bir lise kızıdır. Hayat onlar için her zaman kolay olmadı, ama Li JIn Bu, işlerin annesi için neden böyle gittiğini hiçbir zaman gerçekten anlamadı. Sonra bir gün Li Jin Bu kendini tamamen yabancı bir ortamda bulur. Bir yayıncının ülkenin yeni milenyuma girmeye hazırlandığını söylediğini duyduğunda, sihirli bir şekilde 1999'a geri döndüğünü fark eder. Sonra annesiyle genç yaşta tanışınca işler daha da tuhaflaşıyor. Li Jin Bu, Li Qing Ton ile alışılmadık bir dostluk kurar ve arkadaşlarını ve sevgililerini tanır.Zamandaki bu büyülü yolculuk, Li Jin Bu'nun annesi hakkında daha fazla şey öğrenmesine ve Li Qing Tong hakkında yeni bir anlayış geliştirmesine yardımcı olabilir mi?
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
First Love Again
First Love Again
First Love Again, soğuk deha Ye You Ning ile mutlu şanslı Xia Wen Xi arasındaki paralel zaman ve uzayda geçen tatlı macerayı izleyen DTT'nin en çok satan romanı "Time Machine"den uyarlanmıştır.Karşılaşma ihtimalleri çok zor olan kişilerin aşkını anlatmaktadır. Paralel bir zamanda geçen, en iyi öğrencilerden biri olan Ye You Ning, Xia Wen Xi ile karşılaşır. Şimdiki zamandan Ye You Ning, beklenmedik bir şekilde 2006 yılından Xia Wen Xi ile bağlantı kurma şansı yakalar. Bu bağlantı onlara tatlı bir romantizme ve lise gençlik hayatını yeniden yaşama, eski arkadaşlarla buluşma ve ilk aşkın heyecanını görme şansına yol açar.İkisi birlikte güzel bir gençlik zamanı için savaşırken aşkları zaman ve mekanı kapsar. First Love Again Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
My Ambulance
My Ambulance
My Ambulance, Tayland'daki orijinal One 31 & LINE TV kanalında 6 Eylül 2020 - 26 Ekim 2019 tarihleri arasında gösterime giren bir Tayland romantik, komedi ve fantezi televizyon drama dizisidir. My Ambulance, diğer Tay başlığı 'Ruk Chut Jai Nai Chukchern' olarak da bilinir.Dramanın konusu, bir acil servis doktoru olan Ben (Ana Rol) tarafından başlatılır ve Tandawan (Ana Rol) 15 yıldır aşıktır. Sihirli güce sahip olan Tandawan, Ben'in onu hala sevip sevmediğinden şüphe etmeye başlar. Bir gün bir trafik kazasıyla karşılaştılar ve Tandawan ağır yaralandı. Uyandığında tüm anılarını kaybeder. İyileşme doktoru Charam hayatında belirir ve bir zamanlar Ben'e karşı hissettiği duyguların aynısını yaşar. Bu süre zarfında Ben, Ben'e aşık olan ve ona yaklaşmak için bir ambulans şoförü gibi davranan yeni bir kız olan Bami ile de tanışır. My Ambulance Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2019
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.6
No Boundary
No Boundary
No Boundary, yazar Wei Yu'nun “Kaifeng Zhiguai” adlı romanından uyarlanmıştır. Vakaları çözmek ve aşık olmak için işbirliği yapan tanrıça Duan Mu Cui ve soğuk yüzlü general Zhan Yan'ın hikayesini konu almaktadır.Büyük Song Hanedanlığı döneminde Bao Long Tu, Kaifeng Konağı'nda kaldı. Yeni "Bao Qing Tian" olarak, Duan Mu Cui yeryüzüne iner ve canavarların sınırı geçmesini engellemeyi amaçlayan "Xi Hua Liu" mezhebini kurar.Dördüncü Kademe koruyucusu Zhan Zhao'ya Bao Zheng tarafından Duan Mu Cui ile "gerekeni değiş tokuş etmesi" emredildi. O zamandan beri, jianghu çalkantılı oldu ve birçok hayalet ve gölge hikayesi ortaya çıktı. No Boundary Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Love O’Clock
Love O’Clock
“Love O'Clock”, Peng Chuyue ve Wang Chengxuan'ın başrol oynadığı tatlı bir romantik fantastik Çin dizisidir. Dizi, son derece disiplinli, her şey için katı bir zaman planı olan bir yayınevinin yıldız editörü Lu Yunzhi'nin hikayesini konu alıyor.Genç yazar He Zhen, Yu Shu yayınevi ile sözleşmeli bir yazar olmak için, düzenli bir çalışma programı olan genel yayın yönetmeni Lu Yunzhi'yi memnun etmek için antika bir saat kullanır. Antika saatin gizemli gücü uyanır ve biyolojik saatlerini değiştirmek zorunda kalırlar. Biyolojik saatlerin aniden değişmesinin beraberinde getirdiği çeşitli koşulları çözmek için artık birbirini görmemekte ısrar eden iki düşmanın “ticarete” başlaması gerekmektedir. Zaman geçtikçe, mesafeli ve kendini ifade etmeyen Lu Yunzhi, He Zhen'den etkilenir ve onun peşinden gitmek için inisiyatif alır, onunla romantik bir tatlı aşk ilişkisi başlatır. Love O'Clock Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
Swing to the Sky
Swing to the Sky
Swing to the Sky aynı adlı mangadan uyarlanmıştır ve deniz kızı kızı Yu Xiao Yu'nun Ying Lan dalış ekibine katılmasıyla başlar. Bu, Ling Kong ve Ling Chen, efsanevi koç Chen Tian, dalış tanrıçası Zhi Ya ile birlikte “Teng Kong Anlaşmasına” meydan okurken birlikte büyümenin hikayesidir.Dahi dalış kızı Yu Xiao Yu, yanlışlıkla zengin oğlu Ling Kong ile tanışır ve üvey anne olarak dev Ling ailesinin bir parçası olur.Olağanüstü uçuş yetenekleri nedeniyle Ying Lang Koleji'nin dalış ekibine katılır ve dalış yarışmalarında kendine meydan okur.Ling Kong ile birlikte çalışıyor ve dalış ekibinin gençliklerine, büyümelerine ve birçok yüzleşmeye meydan okurken birçok testi geçmesine öncülük ediyor. Swing To the Sky Türkçe altyazılı olarak tüm bölümleriyle sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.1
Ancient Love Poetry
Ancient Love Poetry
Ancient Love Poetry, Xing Ling'in xianxia romanı “Ancient”e dayanmaktadır. Yaşam ve ölümü deneyimleyen ancak birbirlerine olan aşklarında ısrar eden tanrılar Shang Gu ve Bai Jue'yi konu almaktadır.Ölümlü insanlar iniş çıkışlarla karşılaşırsa, tanrılardan yardım isteyeceklerdir. Antik dünyanın dört gerçek tanrısı arasında Bai Jue ve Shang Gu vardır. İkisi, üç yaşam ve ölümden geçer ve sadomazoşist bir romantizm yaşarlar.Shang Gu, düşük ruhsal güce sahip küçük bir “çay”dan, sıradan insanların ağırlığını taşıyan bir ana tanrıya büyür. Ama sonunda, felaket kaderinden kaçamaz.Tanrılar uzun bir yaşam sürer ve derin sevgi köklerine sahiptir. Bazı insanlar, Üç Diyar hiçliğe dönüşse bile onun için dünyayı yok etmekten çekinmezler. Bazı insanlar 60.000 yıl boyunca ona Üç Diyar'da ölümsüzlüğünü vermek için sessizce bekledi, hatta kendi hayatından bile vazgeçti. Ancient Love Poetry tüm bölümleriyle sitemizde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
The Day of Becoming You
The Day of Becoming You
The Day of Becoming You, ünlü Jiang Yi ve muhabir Yu Sheng Sheng'in yanlışlıkla beden değiştirmesini içeren bir kentsel aşk komedisidir.Sevilen ünlü Jiang Yi ve eğlence muhabiri Yu Sheng Sheng, bir kaza nedeniyle hayatını değiştirir.Durumun gerçekliğiyle karşı karşıya kalan ikili hazırlıksız yakalandı ve bir dizi tatlı ve komik olay meydana gelirken sadece birbirlerine rehberlik edip birbirlerinin hatalarını örtbas etmelerine yardımcı olabilirlerdi. İkisi de rutin hayatlarının dışına çıkmak zorunda kalırlar. Değişen hayatların yeni ortamlarında, hayat ve aşk hakkında düşünürler. İnsanlar çok yönlüdür, empati kurar ve yavaş yavaş klişelerden kurtulurlar. Sonunda çift, birlikte güzel bir hayat üzerine dikkatlice inşa eder. 2021 yılı sevilen Çin dizilerinden biri olan The Day of Becoming You Türkçe altyazılı izleme imkânıyla Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Emperors and Me
Emperors and Me
Luo Xi (Dai Wen Wen) 4. ve son yılında sıradan bir üniversite öğrencisidir. Luo Xi ve en iyi arkadaşı Le Xue (Cao Fei Ran), kalbi kırık oda arkadaşı Fei Yan'a (Sun Zi Yu) yardım etmek ve kışkırtmak için çatıdan atlarlar, ancak beklenmedik bir şekilde bin yıllık tarihi bir romana girerler. Kurgusal bir ülkenin düşüşünü ve ardından yeni bir hanedanın yükselişini anlatıyor. Orada, iki kız, Qi hanedanlığının genç imparatoru Qin Shang (Gao Tai Yu) ile tanışır ve askerleri tarafından kovalanır. Hayatını kurtarmak için acele eden Luo Xi, Qin Shang'ı gerçek dünyaya geri götürür. Ancak Le Xue, roman dünyasında kalır. Emperors and Me tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 30
 • IMDb 7.3
Moorim School
Moorim School
"Moorim School" 11 Ocak - 8 Mart 2016 tarihleri arasında yayınlanan bir Kore dizisidir. Dizi her Pazartesi ve Salı toplam 16 bölüm olarak KBS2 TV kanalında yayınlandı ve 16 bölüm sürdü. Moorim School, dövüş sanatları öğreten ve onur, inanç, iletişim ve fedakarlığı vurgulayan özel bir okulun hikayesini konu almaktadır. Popülerlikten keskin bir düşüşün ardından, en iyi şarkı söyleyen grubun lider üyesi, bir chaebol'ün şımarık oğluyla birlikte okula gitmeye başlar. Öğrenciler okulda meydana gelen tuhaf olayları anlamlandırmaya çalışırken, okul ve kendileri hakkında sırları ortaya çıkarırlar. Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri Türkçe altyazılı olarak seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.0
Lost Romance
Lost Romance
Zheng Xiao En (Vivian Sung) bir aşk romanı editörüdür ve bir yayıncılık firmasında çalışmaktadır. Aşk romanlarına olan sevgisi, onu klişe aşk mecazları konusunda çok bilgili kılıyor. Boş zamanlarında Tian Xing'i (Marcus Chang) ofis binasının üzerinde uçan drone'u aracılığıyla takip etmeyi seviyor.Bir gün, Tian Xing'i takip ederken görmemesi gereken bir şeye tanık olur. Kısa bir süre sonra fena halde hastalanır ve bayılır. Yatağında uyandığında iyi olmaktan mutludur ve etrafındaki her türlü değişiklikten habersizdir. İşyerinde Tian Xian ile karşılaşır ve her zaman uzaktan hayran olduğu adama bu kadar yakın olduğu için şansına inanamaz. Ancak Tian Xian'ın aslında üzerinde çalıştığı yeni kitap için yarattığı CEO karakteri Situ Aoran olduğunu ve gerçek insanlarla ama kurgusal karakterlerle etkileşime giren kurgusal dünyaya sihirli bir şekilde transfer edildiğini fark ettiğinde mutluluğu şoka dönüşür. 2020 Tayvan dizilerinden biri olan Lost Romance Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Tayvan
 • 70
 • IMDb 8.6
Love a Lifetime
Love a Lifetime
Love a Lifetime, Ren Hai Yao tarafından yönetilen 2020 Çin drama dizisidir. Rong Hua (Zhang Hui Wen) güçlü bir klan şefinin erdemli kızıdır. Babasının emriyle, iyileştirme ve diyara barış getirme gücüne sahip olduğu söylenen güçlü bir inciyi aramaya karar verir.Ancak yol tehlikeli ve tehlikelerle doludur ve rakip bir klandan genç bir savaşçı çırak olan Nalan Yue (Allen Ren) tarafından görünüşte kesin bir kıyametten kurtarılır.İkili, yakın bir dostluk ve romantik bir bağ kurar ve ailelerinin kan davasının alevlenmeye devam etmesine rağmen birlikte çalışmaya karar verir.Ne yazık ki, barışa giden yol pürüzsüz olmaktan başka bir şey değildir. Rong Hua'nın intikamcı babası, Nalan Yue'nin ailesinden intikam almak için her şeyi yapacaktır.Yozlaşmış Ming tarikatı Nalan Yue'ye şeytani kara büyü becerileri kazandırdığında işler genç aşıklar için daha da karmaşık hale gelir.Rong Hua ve Nalan Yue, kötülüğün güçlerini yenebilecek ve dünyaya barışı geri getirebilecek mi? Love a Lifetime Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Be My Cat
Be My Cat
Be My Cat, bir kostüm fantezi dönemi web dramasıdır ve sevimli ve canlı mülk sahibi Su Xiao He'nin etrafında döner.Su Xiao He, Qingqiu Ülkesi Jiangzhou'daki Qingshan Gölü'nün yanında bir evcil hayvan dükkanı işleten sevimli ve canlı bir ev sahibidir. Yanlışlıkla bir "Blue Soul Orb" alır ve Miyav Yıldız Prensi'ni DW galaksisinden uyandırır. Meow Star Prince, uzun boylu, yakışıklı ve gizemli bir Mo Xiu Ran olarak reenkarne oldu. Şans eseri Su Xiao He ile bir "efendi ve hizmetçi sözleşmesi" imzalar. Be My Cat, farklı galaksilerden iki insan arasındaki süper tatlı bir ilişkiyi sahneliyor. Çift, yeni bir macerada tüm bunların ardındaki sırları ortaya çıkarmak için el ele çalışır. Tüm bölümleri Türkçe altyazılı olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.0
Fantastik Asya dizileri yer almaktadır. Doğaüstü olayların bolca olduğu, zamanda yolculuk ve pek çok konuda fantastik Asya dizisi izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.