Fantastik
Eternal Love Rain
Eternal Love Rain
Eternal Love Rain Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Çin draması Yunteng projesinin romanı “Datang Strange Cases”den uyarlanmıştır.  Esas olarak, sıradan insanları kuraklıktan kurtarmak için dünyaya gelen ejderha klanının ikinci prensini anlatır. Felaket kaldırıldıktan sonra sevgilisini ve Nilin hazinesini kaybetmesini beklemiyordu ve denize geri dönmenin bir yolu yoktu. Kaybettiği her şeyi arayarak dünyadan ancak beş yüz yıl uzak durabilir. İkinci Prens Ning Xiu Rui, oynamak için Ludi'ye gizlice girer. Bin yıldır olmayan bir kuraklıkla karşılaştıktan sonra, babasının yağmuru yayma talimatlarını dikkate almaz ve ejderhanın hazinesi Nilin'i teslim eder. Köyün salgınını rahatlatmak için hazineyi balıkçı köyündeki bir kız olan Jin Er'e verir. Tekrar balıkçı köyüne döndüğünde Nilin ve Jin Er'in aynı anda ortadan kaybolduğunu öğrenir. Nilin'i kaybettikten sonra, denizde fazladan bir büyü katmanı, Ning Xiu Rui'nin denize geri dönememesine neden olur. Bunun nedeninin Ejderha Kral'ın öfkeli olması ve karada sürüklenerek Nilin'i bulabileceğini düşündü. Beş yüz yıl sonra, “üniversite alimi” haline gelen Ning Xiu Rui, sonunda Jin Er ile tanışır. O artık balıkçı köyündeki yetim değil, ünlü Su Yin Yin'dir. İkili tanıştıktan sonra durumları tehlikeli ve ayrılmaz bir hal alır. Aralarında sessizce maceralarla dolu bir aşk başlar ve Ning Xiu Rui'nin denize geri dönemeyeceği sırrı da ortaya çıkar. Yine de ikisi arasında daha büyük bir bağ var gibi görünüyor. Eternal Love Rain tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 32
 • IMDb 7.0
My Dear Destiny
My Dear Destiny
My Dear Destiny Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Yi döneminde, tehlikeli Zhangzhou ülkesinde barış içinde ve birlikte yaşayan İnsanlar, Kurtlar ve Büyücü grupları vardı. Hu Yi Xuan tarafından oynananMi Qi Qi, her zaman iyimser, eğlenceli ve iyimser olan eski bir ruhtan gelen ölümsüz bir aziz kızdır. Kabilesinden kovuldu ve şimdi Zhang Si Fan tarafından oynanan Yizhi prensi Lu Ao ile ilgileniyor. Kibirli bir adam, dövüş sanatlarında güçlü ve hayatında her zaman dikkatli. Şimdi Mi Qi Qi bir prenses olur ve üç kabile arasında kargaşa içinde olan doğal dünyada barışı korumak ve muhafaza etmek için Lu Ao ile birlikte çalışır. Yolculuklarında ikisi sonunda aşık oldular ve birbirlerinden etkilendiler. Mi Qi Qi ve Lu Ao'nun bir sonraki mücadelesinin bitiş hikayesinde ne olacak? Bu dünyanın insanlarını barışa geri getirmeyi başarabilecekler mi? 18 Mayıs 2020'den itibaren Youku kanalında yayınlanan Çin drama dizisi tarihsel ve tomantik türdedir. Bu drama, yönetmen Shen Jin Fe tarafından yönetildi. Daha önce "I'm a Pet At Dali Temple" dizisinde rol alan Hu Yi Xuan, oyuncu Zhang Si Fan ile başroldeydi. Sadece ikisi değil, 36 bölüm süren dizide Wang Zi Tong, Li Ge Yang, Hu Wen Zhe de rol alıyor. My Dear Destiny Çin dizisinin tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
My Supernatural Power
My Supernatural Power
My Supernatural Power Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! My Supernatural Power, 18 Kasım 2020'de Çin'deki orijinal Mango TV'de resmi olarak gösterimi yapılan Çin televizyon dizisidir. Toplam 26 bölümden oluşuyor. Dizi, fotografik hafızası ve süper güçlü beş duyusu olan bir kişiyi konu alıyor, Yang Mian (Luo Yu Tong), 4 yaşındayken deneysel bir laboratuvardan kurtarıldığından beri yeteneklerini bir sır olarak sakladı. Nan Xing Şehri Polis Departmanı ailesi oldu. Tüm memurlar, hayatı, çalışmaları ve sağlığı ile ilgilenen ailesi gibidir. Mian Mian, güçlü bir rakiple karşılaşana kadar isyankâr ve kontrol etmesi zor bir hale geldi, Jing Chu (Kris Fan Shi Qi), on yıl sonra Nan Xing şehrine dönen genç ve yetenekli bir dedektiftir.Genel olarak, araştırma vakalarının ve insanları bilimsel atılım için bir test nesnesi haline getirmenin sert gerçeğinin bir karışımını içeren ortalama bir dramdır.Araştırma odaklı ve başrolün özel yetenekleri olduğu Çin dizilerini seviyorsanız sizlere tavsiye edeceğim yapımlardan biridir. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Miss the Dragon
Miss the Dragon
Miss the Dragon Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Bu Çin dizisi Orange Light Game'den uyarlanmıştır ve Dragon King ile küçük hizmetçi arasındaki aşk hikayesini anlatır. Liu Ying, Xia Hou Xue'ye hizmet eden küçük hizmetçidir. Yanlışlıkla bir yılanla karşılaşır ve o kadar korkar ki neredeyse ruhunu kaybeder. Liu Ying aceleyle yılanı yakalar. Bu yılanın aslında binlerce yıldır xiulian uygulayan Yuchi Longyan adında bir ejderha olduğunu bilmiyordu. Yuchi Longyan, iyiliğini ödemek için Liu Ying'i alıp götürür, ancak Liu Ying'i önemseyen Xia Hou Xue, yanlışlıkla onun kayıp olduğunu düşünür. Arama sırasında bir kurt iblisi ile karşılaşır ve sonunda yanlışlıkla Yuchi Longyan'ın ellerinde ölür. Yuchi Longyan, Liu Ying'in dileğini yerine getirir, genç bayanı kurtarır ve onu üç ömür boyu korur. Bu şekilde, Yuchi Longyan sözünü yerine getirir ve özel olarak Liu Ying'in hayatını ömür boyu korur. Liu Ying'in Yuchi Longyan'ın varlığından dördüncü yaşamına kadar haberi yoktu. Liu Ying, Tian Tiao tarafından cezalandırılan Yuchi Longyan'ı kurtarmak için ruhunu Ge Xing Jun'a teslim eder ve ruhunun diğer yarısı Yuchi Longyan ile birleşerek kötü adamı yenmesine yardım eder. Miss the Dragon tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 35
 • IMDb 8.4
The Sleepless Princess
The Sleepless Princess
The Sleepless Princess Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Dizi, uykusuzluk çeken sevilmeyen prenses ve onun izini süren soğuk generalin kaderini konu alıyor. Kardeşinin ölümünün nedeni, tatlı ve yürek burkucu bir romantik hikayeyi gözler önüne seriyor. Dokuzuncu prensesler Chu Yue, çocukluğundan beri bir kaza nedeniyle uzun süreli uykusuzluk çekiyor ve hayatı boyunca erkek kardeşine güveniyor. Yanlış koşullar altında, iktidarda tanınmış ve güçlü muhalefet stratejilerine sahip bir general olan Xue Yao ile evlenir. Xue Yao'nun erkek kardeşinin garip bir şekilde öldüğünü bilerek, ölüm nedenini birlikte araştırmak için yeteneklerini ve bilgeliğini kullanırlar ve yavaş yavaş birbirlerine aşık olurlar. Chu Yue şimdi can sıkıntısının üstesinden gelmek için aşk romanları okumak için daha fazla zaman harcadı. Sırada Chu Yue ve Xue Yao arasındaki romantik hikaye ne olacak? Xue Yao ile Chu Yue uykusuzluğunun üstesinden gelebilecek mi? Fantezi, tarihsel romantik Çin dizilerinden biri olan The Sleepless Princess tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
Renascence
Renascence
Renascence, tarihi, romantizm ve fantezi türlerinde en son Çin dramasıdır. Xiao yun'un aynı adlı romanından uyarlanan 36 bölümden oluşmaktadır. Dizi, Yao Mo Wan'ın kız kardeşinin intikamını almasını konu alır. Ayrıca Yao Mo Wan ve Ye Jun Qing arasındaki aşk hikayesini de takip ediyor. Büyük Chu İmparatoriçesi Yao Mo Xin, mahkemede bir adam tarafından ihanete uğradı ve öldürüldü. Şiddetli bir fırtına meydana gelir ve ruhu kız kardeşi Yao Mo Wan'a girer. Aynı zamanda, Yao Mo Wan düşman tarafından kovalanır, bir uçurumdan düşer ve hafızasını kaybeder. Chu'nun Su Qing Prensi Yao Mo Wan ve Ye Jun Qing, bir dizi kaza sonucu yavaş yavaş birbirlerine aşık olurlar. İkisi itiraf etmek üzereyken, Yao Mo Wan onun aslında Yao Mo Xin olduğunu ve bir zamanlar düşman tarafından da kovalandığını keşfeder. İntikam almak için Yao Mo Xin, küçük kız kardeşi Yao Mo Wan'ın cesedini kullanarak saraya yeniden girer. Yao Mo Wan, saraya ilk girdiğinde birkaç cariye arasında kız kardeşi Mo Xin'i öldüren düşmanı bulur ve İmparator Ye Hong Yi'nin özünü anlar. Kalbini Ye Jun Qing için ülkeyi yeniden kazanmaya adar.  Renascence Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Love of Thousand Years
Love of Thousand Years
Love of Thousand Years Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde sizlerle! Fu Jiu Yun (Zheng Ye Cheng), ölümlü bir kadına aşık olan ve onunla bir ilişki kurmayı arzulayan ölümsüz bir tanrıdır. Çok güçlü olmasına rağmen, kendisini defalarca onun kalbini kazanamadığını fark eder ve bunun yerine 1000 yıl ve 10 farklı ölümlü enkarnasyonu boyunca onu takip eder. Ancak bir prenses olarak yeniden doğduğunda, özellikle komşu bir diyardan gelen kötü niyetli bir prensin bir grup iblisle sinsi bir plan yapmasının ardından işler farklı olmaya başlar. Arsa, prensesin ailesini ortadan kaldırmayı ve krallığını mahvetmeyi başarır, ancak hizmetçisi Ah Man ( Zhao Lu Si tarafından oynanan) şeklini almayı başarır ve düşmanlarından kaçar. Kendisine yanlış yapanlardan intikam almaya kararlı, Fu Jiu Yun'un kendisine yardım etmesine izin verir ve ikili sonunda bir aşk bağı kurar. Ancak kaderin, aşklarının beklenmedik bir şekilde kısa bir ömür sürebileceğini belirlediğini keşfettiklerinde, ikili, hayatlarını - ve prensesin öznelerinin hayatlarını - sonsuza dek etkileyecek zor kararlar vermek zorunda kalır. Bu drama Shu Si Lang'ın bir romanına dayanıyordu. “The Killing of Three Thousand Crows” olarak da bilinen , Hui Yu tarafından yönetilen 2020 Çin drama dizisidir. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
The Wolf Princess
The Wolf Princess
The Wolf Princess Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Babasını ararken bir kurt tarafından ısırılan Ling Long (Connie Kang), hayatını ikiye bölünmüş bir kadın olarak yaşıyor. Nazik insan tarafı ile içinde duran vahşi kurt arasında sürekli geçiş yapan Ling Long, her iki tarafını da kontrol edemiyor gibi görünüyor. Yan Qing ( Gu Jia Cheng ) adındaki genç bir aristokrat onu garip bir durumda yakalayıp hırsızla karıştırır. Yan Qin'in suçlamalarından bir kez kaçabilen Ling Long, ikinci kez bunu çok daha zor buluyor. Bu nedenle, kader onları bir kez daha bir araya getirdiğinde, Ling Long masumiyetini kanıtlamayı kendine görev edinir. Şu anda kaldığı Yan malikanesindeki hırsızlıktan sorumlu olanları bulmaya kararlı olan Ling Long, kendi araştırmasına başlar. Araştırdıkça, duyularının inanılmaz derecede keskinleştiğini fark etmeye başlar. Ancak bu değişiklikleri fark eden tek kişi o değildir. Damarlarında akan kurt klanının kanıyla Yan Qing, Ling Long'un giderek daha fazla kurt gibi olan eğilimlerine çekilir ve merakı giderilir. Bu garip kızı tanıma dürtüsüne karşı koyamayan Yang Qing, soruşturmada ona yardım etmeyi teklif eder. Sert başlangıçlarına rağmen, Ling Long onun teklifini kabul eder ve birlikte ciddi bir şekilde aramaya başlarlar. Ancak ne kadar derine inerlerse o kadar çok şey bulurlar ve sonunda dünyalarının temellerini sarsabilecek bir komployu ortaya çıkarırlar. Yan yana, Ling Long ve Yan Qing, çok sayıda yanlışı düzeltmek için yola çıktılar, ancak ortaya çıkarılan komplolar tek sorunları değil. Ling Long'un tehlikeli kurt tarafının daha sık ele geçirilmesiyle Yan Qing, insanlığını sonsuza kadar kaybetmeden önce yardım etmenin bir yolunu bulmalıdır. Bu beklenmedik ikili hem dünyada kol gezen kötülüğü hem de içindeki karanlığı durdurmanın bir yolunu bulabilecek mi?Cheng Du Yuan Meng'in aynı adlı web çizgi romanına dayanan “The Wolf Princess”, Danny Ko tarafından yönetilen 2021 fantezi romantik Çin dizilerinden biridir. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Parallel Love
Parallel Love
Parallel Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Dizi, 33 yaşında genç bir kadın olan Lin Miao'nun (Kira Shi) hikayesini konu alıyor. Bir keresinde 25 yaşından küçük Jiao Yang (Li Hong Yi) ile tanıştı. Şirket müdürü ve varisinin oğludur, ancak şirket yöneticileri tarafından kabul edilmez. Buluşmaları birbirlerinden nefret ederek, hiç anlaşamayana kadar birbirlerini küçümseyerek başladı. Zaman geçtikçe patron ve çalışan olarak kariyerlerine odaklandılar. Lin Miao, Jiao Yang'a planlarını gerçekleştirmede çok yardımcı oldu. Oysa Jiao Yang, Lin Miao'nun zayıflığını da biliyordu. On yıl önce bir ayrılığın sonucu olarak, Lin Miao geçmiş anılarını silmek için adını değiştirdi. Karakter olarak soğuk görünmesine rağmen, Lin Miao ilgi ve sevgi isteyen diğer kızlar gibiydi. Bir gün Jiao Yang ve Lin Miao, Su Cheng Jun (Yang Ze) adlı birinin şirket içinde şeytani bir plan uygulamaya çalıştığını fark etti. Ayrıca Su Cheng Jun, eski sevgilisi Lin Miao ve babasının ağabeyi Jiao Yang'dır. Lin Miao'nun yardımıyla Jiao Yang, şirketteki şeytani kimliğini ortaya çıkarmaya çalıştı. Lin Miao ve Jiao Yang, şirketinin kaderini değiştirmek için birlikte savaşabilecek mi? Aşk hikayeleri nasıl devam ediyor? Parallel Love tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle izleyebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Love and Redemption
Love and Redemption
Love and Redemption Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Bu yapım, Wuxia, fantastik ve romantik türleriyle beğenilen bir Çin dizisidir. Bu dizi 6 Ağustos 2020'de Youku televizyon kanalında yayınlandı. Love and Redemption yıldızları: Crystal Yuan, Cheng Yi, Liu Xue Yi, Zhang Yu Xi ve daha fazlasından oluşuyor. Love and Redemption, altı duyu eksik olarak doğmuş bir kız olan Chu Xuanji'nin ve Lize Sarayı'nın bir öğrencisi olan Yu Sifeng'in, aşkını konu almaktadır. Eski bir efsanenin arka plan hikayesidir. 1000 yıl önce iblislere karşı yapılan ölümcül savaşta cenneti kurtaran savaş tanrısını anlatır. İkisi de cennetten indiler ve bu dünyadan kayboldular. Binlerce yıl geçtikten sonra aniden Chu Xuanji (Kristal Yuan) doğdu ve o tamamen yetersizdi. Chu Xuan Ji, altı duyusu olmayan bir bebek olarak doğdu. Ama aslında o, Savaş Tanrısının reenkarnasyonudur. Chu Xuanji, Yu Si Feng (Cheng Yi) ile arkadaştır. Liza Sarayı'nın olağanüstü baş öğrencisidir ve ona aşık olur. Böylece bir romantizm başladı.Love and Redemption, Shisi Lang'ın "Aşk ve Kefaret" romanından uyarlanmıştır. Yuan Bingyan ve Cheng Yi başrol oyuncuları olarak karşımıza çıkıyorlar. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.7
The Blessed Girl
The Blessed Girl
The Blessed Girl Ling Long Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Suchuan olarak bilinen kıtanın başına büyük bir felaket geldi. İyi ve kötü arasındaki bir savaşta, Ling Long'a yeni bir barış çağını başlatmak için babası ve genç bir hükümdar eşlik eder. Suchuan, mitoloji efsanelerinin anlatıldığı gizemli bir yerdir, ancak bir bölünme ve kaos çağına girmiştir. Yıllar sonra, genç hükümdar Yuan Yi (Lin Yi) tahta çıkar ve sıkıntılı zamanları sona erdirmeye yemin eder. Yuan Yi, tanrıların düşüşünün tüm felaketlerin kaynağı olduğuna inanıyor. Saraydan kaçmak için kılık değiştirir ve tanrıların ruhani gücüne sahip Ling Long adlı genç kızı aramaya başlar. Ling Long (Zhao Jinmai) ve babası Huo Tuxin (Yuan Hong) sadece birbirlerine güvenebilecekleri uzak bir köyde yaşıyor. Ling Long, annesini çocukken kaybetmiş olsa da, bağımsız ve istisnai bir kişi olarak büyüdü. Yuan Yi'nin isteği üzerine Ling Long ve Hu Tuoxin, Suchuan'ı kurtarmak için bir maceraya atılmak üzere evlerinden ayrılır.Özet geçmek gerekirse bu Çin draması, Suchuan’ın fantezi kıtasında geçmektedir. Göklerden bir felaket gelir ve Suchuan kaotik bir bölünme dönemine girer. Herkes sıkıntılara karşı durur ve Suchuan'ı güzel bir çağa sürükler. Zhao Jinmai ve Lin Li başrol oyuncular olarak karşımıza çıkıyorlar. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Dance of the Phoenix
Dance of the Phoenix
Dance of the Phoenix Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Junwu Kıtasındaki eski bir dahi kız olan Feng Wu’ya, eski düşmanı Zuo Qing Luan tarafından komplo kuruyor. Bu yüzden anka kanını kaybeder ve engelli olur. Ustası Mu Jiu Zhou, canlılığını tüketir ve Feng Wu'yu kurtarmak için derin bir uykuya dalar. Aynı zamanda, modern bir evde oturan kız ve Çin tıbbı bölümünde okuyan bir üniversite öğrencisi olan Meng Yuan, yanlışlıkla bir oyun aracılığıyla ölümsüzleri yetiştirme dünyasına girer ve Feng Wu kimliğine bürünür. Aynı zamanda, Feng Wu'nun Junwu klanının bilgesi Jun Lin Yuan ile bir evlilik sözleşmesi vardır. Feng Wu olarak yaşadığı günlerde Meng Yuan, ailesini başka bir dünyada korumak için modern düşüncesini ve Çin tıbbı bilgisini kullanır. Onunla yan yana savaşan ve Jun Lin Yuan'a aşık olan iyi arkadaşlarla olur. Birlikte, karşılıklı destekle dolu tatlı bir aşk için ikinci bir şansları var.Dance of the Phoenix, Tencent Penguin Pictures tarafından üretilen ve aynı anda WeTV'de yayınlanan olan bir Çin dizisidir. Bu drama 10 Ağustos 2020'de yayınlanmaya başladı. Tarihsel, romantik ve fantastik türünü barındırıyor. Bu Çin dizisi, birçok ünlü sanatçının başrol oynadığı 30 bölümden oluşuyor. Bunlar arasında Yang Chao Yue, Xu Kai Cheng, Jinna, Estelle Chen, Wang Hao Xuan ve Caesar Guo var. Dizi, Su Xiaonuan'ın yazdığı "The Queen of the Phoenix Doctor" adlı romandan uyarlanmıştır. Junwu anakarasında bir atık olarak sayılan yetenekli bir kız olan Feng Wu'nun ve modern bir tıp öğrencisi olan Meng Yuan'ın yanlışlıkla ölümsüzlük dünyasına girip Feng Wu'ya dönüşerek başka bir dünyayı korumak için Çin tıbbı bilgisini kullanarak hikayesini konu alıyor. Ayrıca Jun Linyuan'a aşık olur ve ikinci hayat hikayesini başlattı. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
I’m a Pet At Dali Temple
I’m a Pet At Dali Temple
I'm a Pet At Dali Temple Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Modern kadın lider bir kediye yardım etmeye çalıştığında, kedi formunda Dali Tapınağına (gerçek bir tapınak değil, daha çok eski Çin yüksek mahkemesine benziyor) ışınlandı. Onu evcil hayvan olarak alan Dali Tapınağındaki bir dedektif tarafından çabucak yakalanır. Sihirli bir taşa dokunduğunda insana/kediye dönüşüyor. Böylece, biri Dali Tapınağı'ndaki baş dedektifin boynunda yatan beş taşı da bulma arayışına başlayın.Dizide Xu Kai Cheng, Hu Yi Xuan, Wang Xiran ve Xu Jiawei rol alıyor. Çin'in Wuxi kentinde çekimler yapılmıştır. Çekimler 8 Şubat 2018'de başladı. Başlangıçta 20 Ağustos'ta vizyona girmesi planlanıyordu, ancak aynı gün, post prodüksiyondaki değişiklik nedeniyle galasının ertelendiği açıklandı.I'm a Pet At Dali Temple 2018 yılı Çin dizilerinden biridir. Romantik, fantastik ve tarihi türlerini barındırıyor. Dizifon olarak bu dizi izleyecek herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 25
 • IMDb 7.0
Love and Destiny
Love and Destiny
Love and Destiny Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! On bin yıl önce Savaş Tanrısı Jiu Chen (Chang Chen), aşağılık iblis lorduyla o kadar şiddetli bir savaşta savaştı ki, onu sınırlarının en uç noktasına kadar zorladı. Dünyayı iblis lordunun her şeyi tüketen kötülüğünden kurtarmak için umutsuz olan Jiu Chen, tüm gücüyle savaştı ve sonunda kötü iblisi sonsuza dek mühürlemeyi başardı.Zaferinden sonra yorgun düşen Savaş Tanrısı derin bir uykuya daldı, uykusu insanlara güvende olduklarının garantisidir. Ve böylece, genç peri kızı Ling Xi (Ni Ni) onu yanlışlıkla uykusundan uyandırana kadar öyleydi.Jiu Chen rahatsız edilmekten duyduğu tahrişe rağmen yardım edemedi ama güzelliğini fark etti. En başından beri aşık olan ikisi kısa sürede aşık olur ama birlikte mutlulukları kısa ömürlüdür. İblis lordu Jiu Chen'in mühründen kurtarabilecek şeytani bir miasma ile doğan Ling Xi, dünyadaki kötülüklerin yaşayan somut örneğidir; onun varlığı, dünya için tehlikeli bir tehdit.Tanrılar tarafından dünyanın acısını başlamadan sona erdirmek için cesaretlendirilen Jiu Chen'in önünde iki seçenek var: sevdiği kadını kurtarmak ya da dünyanın karanlığa düşmesine izin vermek. İmkansız bir karar vermek zorunda kalan Jiu Chen, ne seçerse seçsin dünyanın kaderinin yalnızca onun elinde olduğunu bilerek kaderine karşı mücadele eder.“Love and Destiny”, Lin Yu Fen tarafından yönetilen 2019 tarihi bir fantastik romantik dramadır.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Fantastik Asya dizileri yer almaktadır. Doğaüstü olayların bolca olduğu, zamanda yolculuk ve pek çok konuda fantastik Asya dizisi izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.