Fantastik
Fall in Love With Him
Fall in Love With Him
Ne yaşlanırlar ne de ölürler. Zamanın cellatları olarak, anormal durumlardan geçenlerin kalan sürelerini toplamakla yükümlüdürler.Her zaman ölümün eşiğinde olan bir kız olarak, Xiang Linger (Han Zhongyu) yanlışlıkla "Bay Zaman" olarak bilinen kişilerin hayatlarına girer. O zamandan beri kaderleri birbirine sıkı sıkıya bağlı, ancak karşılaşmalarının arkasında Shariel'in getirdiği büyük bir komplo var. Gerçeği öğrendikten sonra insan ırkını korumak için ölümüne savaşmayı seçerler.
 • 2021
 • Çin
 • 25
 • IMDb 7.4
The Legend of Grave Keepers
The Legend of Grave Keepers
Efsanede anlatılanlara göre Luo Wuzi, Qin'in İlk İmparatoru'nun Mozolesini inşa etmesine yardım etti ve dünyadaki nadir hazineleri depolamak için dokuz mezar daha kurdu. Qin İmparatoru tarafından Mezarın Kralı seçildi ve daha sonra kraliyet türbelerinin inşasından ve korunmasından sorumlu bir mezar mezhebi kurdu. Gelecek nesillerin çalmasını önlemek için Luo Wuzi, kurulan bu mezhebi ikiye böldü, Luo ailesinin mezara saldıran grubu ve Murong ailesinin mezar koruyucusu. Dizifon adresinde yer almaktadır. İki grup binlerce yıldır bir dengeyi korudu ve Murong ailesi, on nesilden fazla bir süredir mezar kralını devraldı. Ancak, çalkantılı Beş Hanedan ve On Krallık sırasında Murong Xian tahta geçmeyi başardı. Mezarı soyduğuna dair söylentiler var. Ve iki grup arasındaki denge giderek kırılgan hale gelir.The Legend of Grave Keepers Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 30
 • IMDb 7.4
Go Princess Go
Go Princess Go
Go Princess Go, Zhang Pengpeng adlı belirtilmemiş bir hanedanın taç prenses eşi olarak yanlışlıkla zamanda geriye giden yirmi birinci yüzyıl playboyu Zhang Peng'i takip ediyor. Bir kadın bedenine hapsolmuş olarak günlerini kocasının haremiyle flört ederek ve yeni biyolojik cinsiyetini inkar ederek, bir yandan da evliliğinin zorlu şartlarında gezinerek geçirir. Yavaş yavaş yeni cinsiyetini benimserken kocasını tanır ve sonunda ona aşık olur.Beğenilen Çin dizilerinden biri olan Go Princess Go Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2015
 • Çin
 • 25
 • IMDb 7.7
My Girlfriend Is an Alien 2. Sezon
My Girlfriend Is an Alien 2. Sezon
"My Girlfriend Is an Alien 2" Deng Ke ve Gao Cong Kai tarafından yönetilen 2022 Çin drama dizisidir.Chai Xiao Qi (Wan Peng), gemisi Dünya'ya düşen ve yakışıklı ama zorba CEO Fang Leng'in (Bie Thassapak Hsu) trafik kazası geçirmesine neden olan uzaylı bir kadındır. Onu kurtarmak için uzaylı güçlerini kullandı, ama bu onun gezegende mahsur kaldığı anlamına geliyordu. Ayrıca kendisini karşı konulmaz bir şekilde ona çekici buldu ve sonunda ikisi aşkı buldu. Dizifon.com kalitesiyle yer almaktadır. İkilinin beraber olması için her şey mutlu son için ayarlanmıştı. Ancak, düğün gününde, "Tamam" demeye hazırlanırken, Chai Xiao Qi, daha önce Chai Xiao Qi ile aynı gezegenden olan Jiang Shi Yi (Wan Yan Luo Rong) tarafından alındı. Chai Xiao Qi kaçmayı başarır ve Dünya'ya dönmeye çalışır. Ama bunu yaptığında, yanlış solucan deliğinden geçer...Kendini tekrar Fang Leng'in yanında bulmak için uyanır. Ama bir komplikasyon var: Kim olduğu hakkında hiçbir fikri yok gibi görünüyor. Çünkü o aslında zamanda bir yıl geriye gitti! Hala ona aşık ve kalbini "geri" kazanmaya çalışıyor, ancak ilerlemelerine tamamen ilgisiz görünüyor. Dikkatini çekmek için elinden gelen her şeyi dener, ama onu uzaklaştırmaya devam eder. Chai Xiao Qi gerçek aşkını geri kazanabilecek mi yoksa onu reddetmeye devam mı edecek?My Girlfriend Is an Alien 2 Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle yer almaktadır.
 • 2022
 • Çin
 • 50
 • IMDb 8.3
The Taoism Grandmaster
The Taoism Grandmaster
“The Taoism Grandmaster”, Wong Chun Man tarafından yönetilen 2018 Çin drama dizisidir.Üç bin yıl önce, ölümlü ve doğaüstü güçlerin destansı bir çatışması, güçlü bir tanrının korkunç Kurt Kral'ı yenmesiyle sona erdi. Kurt Kraliçe, galipten merhamet diledi ve tanrı kabul etti. Bunu yaparken, Kurt Kral'ın Hayalet klanının, bir gün gelip klanın nihai kaderini belirleyecek olan kurtarıcı Yol Arayıcı'nın gelişini beklemek zorunda kalacağını belirtti.Şimdi, 1000 yıl sonra, bir grup kahraman, Phantom klanının güçlerinden önce Yol Arayıcı'yı bulmak için şiddetli bir yarışa girerken cesur Beş Peri İttifakına katılıyor.Maceranın kahramanı, babası tarafından terk edilen ve halası ve ailesi tarafından büyütülen genç bir adam olan Zhang Ling'dir (Tong Meng Shi). Dövüş sanatları becerileri benzersizdir ve alışılmışın dışında silah seçimine (şemsiye) rağmen zorlu bir savaşçı olduğunu kanıtlamaktadır.Zhang Ling'in en yakın müttefiki, kendi silahı olağanüstü güçlere sahip sadık ama içe dönük bir kılıç ustası olan Tie Lang'dir (Pei Zi Tian).Ayrıca Beş Peri İttifakı liderinin savaşçı kızı olan çekici ama sert Fei Fei (Wang Xiu Zhu) ile güçlü bir bağ kurar. Fei Fei ayrıca hem Tie Lang'ın hem de ittifaktaki en kıdemli savaşçı öğrencinin dikkatini çekti.Phantom klanı üstünlük için savaşırken, kahramanlar birlikte efsanevi canavarlarla, büyülü büyücülerle ve şiddetli dövüş sanatçısı rakipleriyle savaşmalıdır.Fei Fei'nin kalbini kim kazanacak? Yol Arayıcı kimdir? Ve Zhang Ling karanlığın güçlerini alt edebilecek ve onlarla savaşabilecek mi?The Taoism Grandmaster Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde yer almaktadır. Herkese keyifli seyirler dileriz. 
 • 2018
 • Çin
 • 46
 • IMDb 7.8
I Don’t Want to Fall in Love With Humans
I Don’t Want to Fall in Love With Humans
I Don’t Want to Fall in Love With Humans dizisinde bir deniz adam ve aynı zamanda prens olan  Gu Ze Yi, Lu Miao Miao adlı bir kadın tarafından yakalanır. Gu Ze Yi oldukça uzun sürecek "boncukları kovalamak" adlı yolculuğuna başladı. Peki bu fantastik romantik hikayede neler olacak?
 • 2022
 • Çin
 • 6
 • IMDb 7.5
The Emperor’s Love Swap
The Emperor’s Love Swap
The Emperor’s Love Swap Wushuangguo adlı bir ülkede yaşanıyor. Yeni kral olan kişi halkın arasına karışır ve istemeden bir kadın dilenciyle beden değiştirdi. İkisi birlikte mecburen saraya dönerler, kralın bedeni bir kadın ve o da sarayda olduğu için büyük bir soruna neden olmuştur. Öte yandan, ikisi sürekli olarak bedenlerini nasıl geri alacaklarını düşünüyor. Fakat, bu zamanda birbirlerinin hayatlarını yaşıyorlar.  İkisi birlikte ülkeyi yönetmek için güzelce çalışır. Bu süreçte, güzel bir aşk da ortaya çıkar geliştirdiler. Peki bu hikaye nasıl tamamlanacak?The Emperor’s Love Swap  Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2022
 • Çin
 • 10
 • IMDb 7.5
Papa to Musume no Nanokakan
Papa to Musume no Nanokakan
Bu dizi, baba ve kızı Koume (Aragaki Yui) arasındaki yıllar içinde gerginleşen ilişki hakkında. Bu yüzden büyülü bir şey oldu ve ikisi vücut değişti! Babayı oynayan aktör başarılıydı! Genç bir kızın zihniyetine sahip, ayrıca yaşında bir erkek rolünü oynamakta gerçekten iyiydi. Ve evet Yui de öyle, o iyi bir aktris! Shigeaki Kato, Koume'nin sevgilisi olan Kenta Osugi'yi oynuyor.
 • 2022
 • Japonya
 • 30
 • IMDb 8.0
Good Job
Good Job
“Good Job”, Ryu Seung Jin tarafından yönetilen 2022 Güney Kore drama dizisidir.Eun Sun Woo (Jung Il Woo), kazançlı Eunkang iş grubu imparatorluğunun başıdır. Dünyanın geri kalanı için o, şirketini süper zengin bir aileden miras alan başka bir iş adamı. Ama gizlice, o bir kılık değiştirme ustasıdır, inanılmaz çıkarım gücüne sahiptir ve eşsiz atletik hünerleri vardır. Ayrıca, mesafeli ve soğuk bir adam olmaktan, yumuşak kalpli iyi bir adama dönüşerek kişiliğini bir düğmeye basarak değiştirebilir. Eun Sun Woo, çeşitli becerilerini suçları çözmek ve entrikaları engellemek için kullandığı bir dedektiflik bürosu işleterek tüm bunları iyi bir şekilde kullanır.İnanılmaz bir vizyona sahip genç bir kadın olan fakir ama fedakar Don Se Ra (Kwon Yuri) ile tanıştığında işler değişir. Hediyesini bir sır olarak saklamak istiyor, bu yüzden kalın gözlük takıyor. Önem verdiği insanları desteklemek için birçok küçük iş üstlendi. Ancak Eun Sun Woo ile tanıştığında ikili suçları birlikte çözmeye başlar.Good Job Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizleri bekliyor. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 40
 • IMDb 8.0
See You Again
See You Again
Bir aşk ve kaderin hikayesi olan “See You Again”, Wang Feng'in yönettiği 2022 Çin yapımı bir fantezi romantizm dramasıdır.Cumhuriyet döneminin en parlak yıldızlarından biri olan Xiang Qin Yu'nun (Hu Yi Tian) yüzü herkesin bildiği bir yüzdü. Önünde gelecek vaat eden bir kariyere sahip parlak bir aktör olan Qin Yu'nun geleceği belirlenmiş görünüyordu. Ancak kaderin dramatik bir cilvesi ile Qin Yu'nun tüm umutları ve hayalleri hızlı ve beklenmedik bir şekilde sona erdi.En son filminin çekim setinde çekilen Qin Yu, kendini açıklanamaz bir şekilde modern dünyaya taşınmış olarak bulur. Dizifon.com kalitesiyle yer almaktadırç Bir zamanlar herkesin bildiği ve sevdiği yüz, Qin Yu artık kendisini kalabalığın içinde başka bir yüz olarak buluyor. Nereye gideceğini, ne yapacağını ve yardım isteyecek kimsesi olmayan Qin Yu, Jin A Yin'in (Chen Yu Qi) yardımı olmasaydı, bu garip çağda sonsuza kadar kaybolmuş olabilirdi. Bilinmeyen bir senarist olan A Yin, Qin Yu'ya sunacak pek bir şeyi olmayabilir ama sahip olduklarını memnuniyetle paylaşıyor. Gezgin aktörü içine alan A Yin'in nezaketi, kısa sürede Qin Yu'nun kayıp ve yalnız kalbini ısıtır.O kader gününde sette gerçekte neler olduğunu öğrenmeye kararlı olan Qin Yu, A Yin her zaman yanında olan gerçeği aramaya başlar. İkisi yakınlaştıkça, duygular doğal olarak gelişmeye başlar, ancak Qin Yu geçmişiyle ilgili gerçeği ortaya çıkardığında ihale yeni aşklarının çiçek açma şansı olacak mı?See You Again Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Fox in the Screen
Fox in the Screen
“Fox in the Screen”, Zhou Hai Jun tarafından yönetilen 2016 Çin fantastik drama dizisidir.Erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra, şanssız ressam Zheng Xue Jing (Liu Xin Qi) içmeye gider ve yanlışlıkla değerli bir serigrafi içeren bir yarışmaya katılır.Bir sihirbaz araya girerek, sarhoş sersemliğinin ortasında ressama bir boya fırçası alıp ekrana üç erkek tilki çizmesi için bir an netlik verir. Dizifon.com kalitesiyle yer almaktadır. Ama tilkiler canlanıyor, ekrandan fırlıyor ve insan şeklini alıyor.Ertesi gün, Zheng Xue Jing, her şeyin bir rüya olduğuna inanarak uykudan çıkar. Ama bunun yerine, bunun bir rüya olmadığını anlar. Her üç tilki de hala insan formunda ve Zheng Xue Jing'in onların efendisi olduğuna inanıyor, onları ekrandan kurtardığı için ona borçlu hissediyor.Büyü dolu dünyalarına çekilir ve kısa süre sonra hepsinin çok farklı kişilikleri olduğunu keşfeder. Kızıl tilki (Luo Yun Xi) atılgan ve zekidir, aynı zamanda kibirli ve biraz mesafelidir. İyi kalpli beyaz tilki (Huang Jun Jie) mutfakta ustadır ve evi temizlemeyi sever. Bir de eğlenceyi seven düzenbaz var: kara tilki (Wang Chao Yang).Tilkiler, imparatorluk sarayına atanan ilk kadın ressam olma arayışında Zheng Xue Jing'e yardım etmeye yemin ederler.
 • 2016
 • Çin
 • 27
 • IMDb 7.3
Again My Life
Again My Life
Kim Hee Woo’nun akademik notları fakültesinin en alt sıralarında yer aldı. Fakat çok çalıştı ve bir üniversiteye girdi. Sonunda da baro sınavını geçmeyi başardı. Şimdi hevesli bir savcı olarak çalışıyor. Jo Tae Seob ile ilgili yolsuzlukları araştırırken, kimliği belirsiz bir adam tarafından öldürülür. Ancak Kim Hee Woo uyanır ve kendini bir kez daha hayatta bulur. Artık tek bir hedefi vardır!
 • 2022
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.8
Romance Full of Life
Romance Full of Life
In Sung (Yoon Si Yoon), polis memuru olmak için devlet memurluğu sınavında başarısız olmaya devam eder.Bir gün, hayatının özellikle düşük bir noktasında, kız arkadaşı So Ra (Jo Soo Hyang) tarafından terk edildikten sonra, yüksek ücretli bir tıbbi deneye katılır ve aniden kendini süper duyularla bulur. Yeni süper duyularını hayatını değiştirmek için kullanabilecek mi?
 • 2017
 • Güney Kore
 • 10
 • IMDb 7.4
The Unknown: Legend of Exorcist Zhong Kui
The Unknown: Legend of Exorcist Zhong Kui
Kendini iblisleri yakalamaya adamış üç kişilik bir ekip oluşturmak için arkadaşlarıyla bir araya gelen genç Zhong Kui'nin etrafında dönen bir fantezi macerası. Aynı zamanda birkaç yaşam boyunca trajik bir romantizmi ele alıyor. Drama, her biri Çin folklorundan ilham alan altı hikayeye bölünecek.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.1
Fantastik Asya dizileri yer almaktadır. Doğaüstü olayların bolca olduğu, zamanda yolculuk ve pek çok konuda fantastik Asya dizisi izleyebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.