Hint Dizileri
Udaariyaan
Udaariyaan
Udaariyaan dizisi, Pencap'ta küçük bir köyde yaşayan ve hayatta farklı planları olan Fateh, Jasmin ve Tejo'nun hikayesidir.Udariyan dizisindeki Jasmin'in tek bir hayali var, yani Kanada'ya uçmak. İkinci lider Tejo parlak bir öğrencidir ve hayatta başarılı olmak ister.Erkek başrol Fateh, Ankit Gupta tarafından oynanır ve o bir boksör. Ayrıca Jasmin'e aşıktır ve o nereye giderse oraya gitmek ister. İki kadın başrolü Priyanka Chahar Choudhary ve Isha Malviya oynuyor.Sargun Mehta ve Ravi Dubey çifti tarafından hazırlanan Udaariyaan dizisi Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Hindistan
 • 30
 • IMDb 4.2
Barrister Babu
Barrister Babu
Daha genç Bondita'nın ilişkisine dayısı karar verir, ancak annesinden uzaklaşma düşüncesi Sumati'yi sıkıntıya sokar. Müstakbel kocasına, dul annesi Sumati'yi de evlendikten sonra yanında getireceğini yazan bir mektup gönderir. Kayınvalidesini de yanında getirmek istiyor. Mamie bir şekilde bu mektuptan haberdar olur ve şimdi Bondita'nın aile üyeleri bu ilişkinin bozulmayacağını düşünerek çok üzülür. Ancak bu mektup Bondita'nın kocası yerine hikayenin ikinci ana karakteri olan Anirudh'a ulaşır. Londra'da hukuk eğitimini tamamladıktan sonra ülkesine dönen Anirudh, ülkeyi çocuk yaşta evlilik gibi toplumsal kötülüklerden kurtarmaya kararlıdır. Sumati, kızının evliliğinin sorun nedeniyle yıkılacağı korkusuyla kıvranır. Tören günü, yaşlı bir adamın evlerine geldiğini görünce sevinir. Ancak 60 yaşındaki adamın Bondita'nın kocasından başkası olmadığını bildiği için midesi yanıyor. Tüm bunlardan habersiz 8 yaşındaki gülen bir kızın hayatı değişmek üzeredir. Bondita o yaşlı adamla evlenecek mi? Yoksa Anirudh Bondita'yı bu evlilikten kurtaracak mı? Sonuçta oyunun kaderi Anirudh ve Bondita ile mi oynanacak? Öğrenmek için Barrister Babu Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri izleyin. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Hindistan
 • 32
 • IMDb 8.3
Ghum Hai Kisikey Pyaar Meiin
Ghum Hai Kisikey Pyaar Meiin
Ghum Hai Kisikey Pyaar Meiin Hint dizisi Virat, Pakhi ve Sayı arasındaki aşk üçgenini canlandırıyor. Ghum Hai Kisikey Pyaar Meiinserisi, Virat'ın aşkı ve görevi arasında yapması gereken zor seçimi ve belirli koşullar altında Sayı ile evlenmek zorunda kaldığını anlatıyor. Sayı'nın babası ölür ve Virat'tan kızına her zaman bakacağına dair söz alır. Ancak Virat, Pakhi'ye her zaman aşık olmuştur ama verdiği sözü de bir türlü bozamaz. İzleyiciler, Virat'ın aldığı tek bir kararla hayatları büyük ölçüde değişen Virat, Pakhi ve Sayı'nın ilginç yeni hikayesinin de keyfini çıkarabilir.Sevilen Hint dizilerinden biri olan Ghum Hai Kisikey Pyaar Meiin Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde tüm bölümleri yer almaktadır.
 • 2020
 • Hindistan
 • 32
 • IMDb 5.5
Shaurya Aur Anokhi Ki Kahani
Shaurya Aur Anokhi Ki Kahani
Shaurya Aur Anokhi Ki Kahani, Star Plus kanalında yayınlanan bir Hint televizyon melodram dizisidir. Shaurya Aur Anokhi Ki Kahani, çelişkili bir dünya görüşüne sahip Shaurya ve Anokhi'nin hikayesidir. Shaurya bir anti-feministtir ve kadınların okumasının ve çalışmasının yasaklanması gerektiği sonucuna varır. Shaurya'nın böyle bir zihniyeti var çünkü annesi onu küçüklüğünde, mesleğini sürdürmek için yaşlanan ebeveynlerine hizmet etmek ve yardım etmek için terk ederken, amcası ve büyük teyzesi tarafından şekillendirildi. Anokhi, toplumda iz bırakmaya hazır, coşkulu ve güçlü fikirli bir kızdır. Shaurya'dan tamamen farklı bir ideolojiye sahip olduğundan, kadınların bağımsız olarak var olmaya çabalaması gerektiğine inanıyor. Anokhi, hayatına giriş yaparak ona uygun bir karşılık verecektir. Bu gösteri, DJ'in A Creative Unit prodüksiyonu altında yürütülüyor. Anokhi'nin, Shaurya Aur Anokhi Ki Kahani dizisinde Shaurya'nın düşüncelerini nasıl dönüştürdüğünü öğrenmek için diziye başlayın. Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle!
 • 2020
 • Hindistan
 • 32
 • IMDb 9.0
Aapki Nazron Ne Samjha
Aapki Nazron Ne Samjha
Aapki Nazron Ne Samjha Hint dizisinin hikayesi, farklı sınıflara ve geçmişlere ait olan Darsh ve Nandini adlı iki kişi hakkındadır. Darsh çok zengin bir aileye mensupken, Nandini yoksulluk içinde mücadele etmektedir. Darsh, Dwarka'da bir tatlı dükkanı zincirinin sahibi olan Rawal ailesinin varisidir. Nandini, Darsh'ın tek zayıflığından etkilenmez, bu onun tesadüfi körlüğüdür. Darsh, Nandini'yi göremez bile ama kişiliğinden etkilenir. Ona aşık olur. Neyse ki Nandini de körlüğünü görmezden gelerek ona değer veriyor. Darsh'ı görüşünden çok kalbi ve algısı için seviyor. Darsh, ilk buluşmalarında kanıtladığı gibi, onu koruyabilir. Daha önce hiç görülmemiş bir aşk hikayesi başlar. Nandini onun için yol gösterici ışık olur, dünyayı görme görüşü olur. Aapki Nazron Ne Samjha Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde tüm bölümleri izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Hindistan
 • 30
 • IMDb 4.9
Imlie
Imlie
Imlie, TV izleyicileri arasında oldukça popüler hale gelen Star Plus'ta yayınlanan bir dizidir. Imlie dizisinin çoğunlukla yeni yüzleri olan Bengal dizisi Kutum'un yeniden çevrimi olduğunu söyleyelim.Dizinin hikayesi Uttar Pradesh'in küçük bir köyündeki bir aşk üçgenini konu alıyor. Dizide, Imlie karakterini sadece 17 yaşındaki Sumbul Tauqeer Khan oynuyor. Uttar Pradesh'in kenar mahallelerinden, kabarcıklı ve esprili bir kız.Dizinin hikayesinde Uttar Pradesh'te küçük bir köyde yaşayan ve şehirli bir çocukla evlenen Imlie adında bir kız var. Artık bir köyden bir kızın şehre nasıl adapte olabileceği dizide daha fazla gösteriliyor.Gashmir Mahajani dizide gazeteci Aditya Kumar Tripathi rolünü oynuyor. Bunun dışında dizide ayrıca Aditya'nın kız arkadaşı Malini Chaturvedi rolünü oynayan Mayuri Deshmukh da yer alıyor.Jyoti Gauba dizide Malini'nin annesi Anu Chaturvedi karakterini oynuyor. Dizide bir köyden bir kızın tüm aile üyelerinin kalbini nasıl kazandığını görmek ilginç olacak.Imlie Hint Dizisi Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Hindistan
 • 32
 • IMDb 4.0
Mehndi Hai Rachne Waali
Mehndi Hai Rachne Waali
Star Plus, Sandiip Sikcand ve SOL Productions tarafından üretilen Mehndi Hai Rachne Waali (kısaltması MHRW) adlı yeni bir seriyle geri döndü. Mehndi Hai Rachne Waali dizisinin hikayesi, ailesini çok seven ve tüm ihtiyaçlarını karşılamak için her şeyi feda eden Pallavi adında çalışkan dul bir kadının etrafında dönüyor. Evlenmekten çok korkuyor. Daha sonra Pallavi yerel bir adamla tanışır ve oradan hikaye başlar. Kadın başrol Pallavi tarafından oynanır Shivangi Khedkar. Ragha v'nin erkek başrolü ise Sai Ketan Rao tarafından oynanıyor. Bu gösteri, Star Maa'nın Telugu dizisi Gorintaku'nun yeniden yapımıdır. 2021 yılı Hindistan yapımı Mehndi Hai Rachne Waali Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Hindistan
 • 30
 • IMDb 9.0
Hint dizileri izle, en güzel konularıyla Bollywood dizileri olarak da bilinen Hint dizileri Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde!
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.