Spor
Hello, the Sharpshooter
Hello, the Sharpshooter
Ulusal Oyunlarda, TV Sports Channel'dan stajyer muhabir Tang Xin'e, 50 metrelik tabanca ağır çekim etkinliğinin şampiyonuyla röportaj yapması istenildi.Shen Qing Yuan'ın röportajdaki kayıtsız tavrı, Tang Xin'i şok ederek neredeyse kariyerini mahvediyor. Tang Xin, Shen Qing Yuan'a raporları izleme ve programlar üretme adına yaklaşıyor, sorunu kökünden çözmeye çalışıyor.Eyalet atış ekibinde, kaybetmek istemeyen eski bir tabanca yavaş çekim şampiyonu olan Du Ling Feng, rekabetçi bir kadın havalı tüfek oyuncusu Shi Xiao Ci, ikisi de şakacı ama ciddi olan ikiz kardeşler Chen Ning ve Chen Hai ile tanışır.Asya Şampiyonası yaklaşırken, Shi Xiao Ci kazayla yaralandı ve şut çekme hayalini Du Ling Feng'e vermeyi seçti. Tang Xin, eyalet ekibi psikoloğu Ding Fang'ın yardımıyla Shen Qing Yuan'ın sorununu çözer.Geçmişte kısasa kısas olan Shen Qing Yuan ve Du Ling Feng sonunda şüphelerini serbest bırakırlar. Hayalleri ve aşkları ile atış sahnesinde yan yana dururlar ve onur için daha yüksek bir sprint başlatırlar.Hello, the Sharpshooter Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde tüm bölümleriyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Project S: Skate Our Souls
Project S: Skate Our Souls
Notları ümit verici olmayan bir öğrenci olan Boo, babasının standartlarının gerisinde kaldığını çok iyi biliyor. Sessizce, Boo uzun süredir depresyondadır. Yemek yemiyor, iyi uyumuyor, hiç arkadaşı yok, başvuracak kimsesi yok; kendine zarar verir. Beklenmedik bir şekilde kendini kaykay yapmaya ikna ettiğinde, umutsuzluğu bir anlığına ortadan kalkar. İntihar etmeye ilk karar verdiği gün, onu uçurumun kenarından geri çeken, kamulaştırılan yönetim kurulunun görüntüsü olur. Yine de kaykaycılarla takıldığını ya da okulu astığını babasının bilmesine izin veremezdi. Boo desteksiz depresyonun üstesinden gelebilir mi?Project S: Skate Our Souls Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2017
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 8.5
GO Into Your Heart
GO Into Your Heart
"GO Into Your Heart", Kuk Kok Leung ve Liu Chang tarafından yönetilen 2021 Çin drama dizisidir.Sheng Jing Chu (Niu Jun Feng), profesyonel Go dünyasında yükselen bir yıldızdır. Tahtadaki becerilerine çok az kişi erişebilir, ancak halkın büyük ilgisine rağmen sessiz, içine kapanık ve medyadan utangaç olmasıyla ünlüdür. Onun için tüm dünya, Go tahtasındaki parçaların renkleri gibi siyah ve beyazdır. Ancak Cheng Liao (Landy Li) adında genç bir gazeteci stajyeri ile tanıştığında dünyası alt üst olur. Ona baktığında, sonunda renkli görebilir. Ancak medya onu yanlış anlar ve onun kız arkadaşı olduğuna dair haberler çıkmaya başlar. İkili yalanı desteklemeye karar verir ve aslında bir çift olduklarını iddia eder.Ancak Sheng Jing Chu, Go'da sürpriz bir kayıp yaşadığında, akıl hocası ona artık onunla ilişkilendirilmek istemediğini söyler. Sheng Jing Chu cesareti kırılmış hissediyor ve spora olan ilgisini kaybettiğini düşünüyor. Ama bu arada, Cheng Liao ile olan ilişkisi derinleşirken o da ona karşı hisler beslemeye başlar. Ancak Cheng Liao, kendisine çekilmesinin nedeninin renkleri göremediğini keşfettiğinde, Cheng Liao artık onun hakkında ne hissettiğinden emin değil. Onun oyununda sadece bir taş mı yoksa aşk için başka şeyler mi olacak?GO Into Your Heart Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Racket Boys
Racket Boys
Racket Boys, şu anda finansal olarak mücadele eden eski bir Koreli badminton oyuncusu olan Yoon Hyeonjong'u konu alıyor. O ve ailesi, Haenam Seo Ortaokulu'nun Badminton takımına koçluk yapmak için banliyö bölgesi Haenam'a taşınır. Ne yazık ki, takım dağılmak üzere ve Bang Yoondam, Na Woochan ve Lee Yongtae olmak üzere 3 oyuncu olarak kaldı. Daha sonra oğlu (Yoon Haekang) ve Jung Insol ekibe katılır. Bu arada, karısı (Ra Yeongja) Haenam Jeil Girls' Ortaokulu badminton takımına koçluk yapmaktadır. Ulusal ve profesyonel atlet olmak için çeşitli badminton turnuvalarında yarışmak için mücadele ediyorlar.Racket Boys Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 75
 • IMDb 1.9
Sapai TKO
Sapai TKO
Sapai TKO, annesinin kendisine başka bir kadın ayarlamasını önlemek için bir kızı tutan bir adamı konu almaktadır. Ama bu aslında kayınvalide ile gelin arasında bir savaşa dönüştü.Dan Worrawech Danuwong'un oynadığı Ravit, annesi tarafından tanımadığı bir yabancıyla evlenmeye zorlanan genç bir adam, Konakun'u Ann Siriam Pakdeedumrongrit canlandırıyor. Ravit'in zaten bir yabancının sevgilisi var, annesi bundan hoşlanmaz.Yurt dışından döndüğünden beri annesi, onunla Pimdeuan (Bee Matika Attakornsiripho) ile evlenmek istemiştir. Aslında Ravit bundan hoşlanmıyor.Bu arada, Rakfah (Pattie Ungsumalynn Sirapatsakmetha) boks gibi sporları sever. Küçük kardeşiyle birlikte yaşıyor ve içkiyi seven ve tefecilere borçlu olan amcasına yardım ediyor.Bir gün yoldayken Ravit birkaç kişi tarafından soyuldu. Sonra Rakfah ve kardeşi gördü, hemen ona yardım etti. Haydutların Ravit'in eşyalarını almaya vakitleri olmamıştı ama Rakfah'ın kardeşi gizlice onun cüzdanını almıştı.Bu, Ravit ve Rakfah arasındaki bir yanlış anlaşılmadır. Ta ki ikisi de çocukluktan beri Ravit'in bakıcısı olan büyükannesinin ölümüyle tekrar bir araya gelene kadar!Bride in Disguise adıyla da bilinen Sapai TKO Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon farkıyla sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.5
To Fly with You
To Fly with You
"To Fly with You", Sha Wei Qi tarafından yönetilen 2021 Çin drama dizisidir.Shen Zheng Yi (Song Zu Er) buz pateni tutkusu olan genç bir kız öğrencidir. Şampiyon bir kısa mesafe sürat patencisi olmayı hayal ediyor, ancak sporda hiç antrenman yapmadığı için, son derece zorlu sporda bir şampiyon olacaksa olması gereken yerin çoktan gerisinde olduğunu biliyor. Annesi de onun spora başlamasına şiddetle karşı çıkıyor. Böylece Shen Zheng Yi, annesine meydan okumaya ve yine de bir buz pateni kulübüne katılmaya karar verir. Kendini Zhuang Yue (Wang An Yu) adında gelecek vaat eden bir patencinin kanatları altında bulur.Zhuang Yue ile antrenman yapmak kolay değildir ve kısa yolda nasıl performans gösterileceğini öğrenmek hem fiziksel hem de zihinsel olarak yorucudur. Ancak yavaş yavaş kendine güvenini kazandıkça, hem Shen Zheng Yi hem de koçu, en üst düzeyde başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu cesarete, kararlılığa ve beceriye sahip olabileceğini anlamaya başlar. Tutkusu ayrıca Zhuang Yue'ye buz pateni pistinde kendi iblislerinin üstesinden gelmesi için ilham verir. Ve ikisi birbirleri için daha derin duygular geliştirmeye başlar. Ama ufukta önemli bir rekabet varken ve annesi hâlâ Shen Zheng Yi'nin spor planlarını bozmayı umuyorken, buz pateni zafer hayalleri gerçek olacak mı?To Fly with You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.8
King of High School
King of High School
Büyük bir şirkete giren ve daha sonra yönetim ekibinin bir parçası olan bir lise öğrencisi ile aynı şirkette geçici bir çalışan olan bir kadın arasındaki romantik komedi.Lee Min Suk (Seo In Guk) okulu için buz hokeyi oynayan bir lise öğrencisidir. Bir gün abisine olan benzerliği sayesinde bir anda şirket müdürü olarak çalışmaya başlar. İş yerinde, orada geçici bir çalışan olan Jung Soo Young (Lee Ha Na) ile tanışır.2014 yapımı romantik komedi Güney Kore dizilerinden biri olan King of High School Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! 
 • 2014
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.2
To the Beautiful You
To the Beautiful You
To the Beautiful You, Hakusensha tarafından 1996'dan 2004'e kadar yayınlanan Hisaya Nakajo'nun "Hana Kimi" adlı manga serisine dayanmaktadır.Dizi, Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan Koreli bir kız olan Goo Joo Hee'ye (Choi Seol Ri) odaklanıyor. Bir gün, televizyonda bir atletizm yarışması görür ve yüksek atlama yarışmacılarından biri olan Kang Tae Joon'un (Min Ho) ilgisini çeker. Genç sporcuyu idolleştirmeye başlar ve sonunda, kariyerini sonlandırabilecek bir kaza geçirdikten sonra Tae Joon'un devam ettiği okula gitmek için Kore'ye transfer olur. Ancak, Tae Joon bir erkek lisesine gider ve Jae Hee, girmek için bir erkek kılığına girmek zorundadır. To the Beautiful You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2012
 • Güney Kore
 • 64
 • IMDb 7.2
Oh My Venus
Oh My Venus
Oh My Venus, gençken şaşırtıcı derecede güzel olan, ancak hayatı boyunca biraz kilo almış olan Kang Joo Eun (Shin Min Ah) adlı avukatın hikayesini anlatıyor. 15 yıllık erkek arkadaşı Im Woo Sik (Jung Gyu Woon), daha sonra onu geçmişlerinden Oh Soo Jin (Yoo In Young) adlı eski bir arkadaşı için terk eder.Joo Eun sonunda, iki arkadaşı Kim Ji Woong (Henry) ve Jang Joon Sung'un yardımıyla onu eğitmeyi ve daha sağlıklı bir şekle sokmayı kabul eden bir yıldız kişisel antrenörü olan Kim Young Ho/John Kim (So Ji Sub) ile tanışır.Oh My Venus kesinlikle hoş bir diziydi. Dünyanın ona söylediği her şeye rağmen Joo Eun'un güçlü ve kendine güvenen bir kadın olması ve Young Ho ile ilişkisini konu alıyordu. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.8
Swing to the Sky
Swing to the Sky
Swing to the Sky aynı adlı mangadan uyarlanmıştır ve deniz kızı kızı Yu Xiao Yu'nun Ying Lan dalış ekibine katılmasıyla başlar. Bu, Ling Kong ve Ling Chen, efsanevi koç Chen Tian, dalış tanrıçası Zhi Ya ile birlikte “Teng Kong Anlaşmasına” meydan okurken birlikte büyümenin hikayesidir.Dahi dalış kızı Yu Xiao Yu, yanlışlıkla zengin oğlu Ling Kong ile tanışır ve üvey anne olarak dev Ling ailesinin bir parçası olur.Olağanüstü uçuş yetenekleri nedeniyle Ying Lang Koleji'nin dalış ekibine katılır ve dalış yarışmalarında kendine meydan okur.Ling Kong ile birlikte çalışıyor ve dalış ekibinin gençliklerine, büyümelerine ve birçok yüzleşmeye meydan okurken birçok testi geçmesine öncülük ediyor. Swing To the Sky Türkçe altyazılı olarak tüm bölümleriyle sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.1
Sweet Tai Chi
Sweet Tai Chi
Tai Chi merkezli bir aşk hikayesini konu almaktadır. Dünyanın geri kalanı için Feng Piao Piao bir hanımefendi. Sanatsal, bilgili ve iyi okunan, müzikal ve her zaman öğrenen biridir. Ancak dedesinden aldığı manhua'yı saklar.Yanlışlıkla sınıf arkadaşı Wei Chu'yu tai chi ile kurtardıktan sonra, tai chi'de başlangıçta düşündüğünden çok daha yetenekli olduğunu fark eder. O andan itibaren hayatı Wei Chu ve tai chi ile karışmaya başlar. Tai chi ve büyükbabası arasında zor bir seçim yapmak zorundadır, çünkü büyükbabası bir zamanlar klanına ihanet etmiştir ve kimliği açığa çıkmamalıydı.Çok geçmeden, Wei Chu'nun sırrını öğrenir. O, büyükbabasının ihanet ettiği aynı klanın tek varisi. Sırrını keşfetmeden önce büyükbabasının adını nasıl temizleyebilir? Önlerine çıkan engelleri aşabilecekler mi? Sweet Tai Chi Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Art in Love
Art in Love
Art in Love, George Hu ve Kan Qing Zi'nin başrolde olduğu Çin dizilerinden biridir. Tao Yu Fei, içine kapanık, duyarlı ve soğuk olan mükemmeliyetçi bir sanatçıdır. Kişiliğine hiçbir şeyden korkmayan korkusuz Li Chen Yin meydan okuyor. Üniversitede birbirlerini tanırlar ve sonra çatışmaya başlarlar. Sanatta ileri eğitim alma şansı verildiğinde, Tao Yu Fei hayalinin peşinden gitmeyi ve yurt dışında okumayı seçer, başlayan romantizmden fedakarlık eder. Yedi yıl sonra eve döner ve Chen Yin ile tekrar karşılaşır, ancak yıllar boyunca Chen Yin yakışıklı bir basketbolcu Qiu Jiawu tarafından korunur. Çekimler Şanghay ve Taipei'de gerçekleşti. Daha önce Demon Girl'de birlikte çalışan Kan Qing Zi ve Hong Yao arasındaki ikinci işbirliğidir. Karakteri bir sanatçı olduğu için, George Hu diziye başlamadan önce bir öğretmenden eskiz ve yağlı boya öğrenmek için eğitim almıştır. Art In Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Hot Stove League
Hot Stove League
Hot Stove League, son dört yıldır ligin en alt sıralarında yer alan Dreams profesyonel beyzbol takımının hikayesini anlatıyor. Ana şirket, takım çok uzun süredir açıkta kaldığı için destekleyici olmadı. Oyuncular kaybetmeye o kadar alışmışlar ki, çok kötü bir şekilde kaybettikten sonra bile gülüp geçmeyi başarıyorlar. Antrenörlerin grupları var. Sorunlu bir takım. Genel müdür istifa eder ve yeni bir yönetici olarak Baek Seung Soo (Namkoong Min) atanır. Baek'in beyzbol geçmişi olmadığı için oyuncular, antrenörler ve personel ona saygı duymakta ve onu ciddiye almakta zorlanıyor. Daha önce her ikisi de şampiyonluk kazanan güreş ve hentbol takımlarını yönetti, ancak daha sonra dağıldı. Ana şirketin yöneticisi Kwon Kyeong Min (Oh Jung Se), Baek'e sezon bittikten sonra takımı dağıtma görevi verir. Ancak Baek geri adım atar ve ciddi olduğunu gösterir. Başarı siciline göre, dağılmadan önce takımı zafere yönlendirmesi gerektiğinde ısrar ediyor. Hot Stove League, bizi Baek'in Düşleri yeniden inşa etme ve onu zorlu bir takıma dönüştürme hikayesine götürüyor. Dizifon farkıyla tüm bölümleri Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Güney Kore
 • 62
 • IMDb 8.4
The Best of You in My Mind
The Best of You in My Mind
The Best of You in My Mind, boşanmış bir aileden Lin Xi Chi ile kibirli, kendine güvenen okçu Xu Fang'ın çocukluk aşkı aşk hikayesini anlatan Zhu Yi'nin "Nai You Wei An Lian" adlı romanından uyarlanmıştır. Boşanmış bir ailenin kızı olan Lin Xi Chi ve kibirli, kendine güvenen bir okçu olan Xu Fang'ın farklı yaşam tarzları vardır, ancak kaderleri derinden iç içedir. Annesi çocukluğunda olmadığı için, Lin Xi Chi her zaman bu dünyada istikrarlı hisler olup olmadığını merak etmiştir. Xu Fang, onun yaramaz bir çocuktan genç bir kıza dönüşmesini izledi ve uzun zamandır ona ömür boyu koruma olarak istikrarlı bir ilişki vermek istedi. Lin Xi Chi, eyalet atış ekibine giren Xu Fang'ın neden Rongda'ya katılmak için Pekin'e gitmekten vazgeçtiğini anlayamıyor. İkisi, kendi mükemmellikleri nedeniyle okulun odak noktası haline gelirler, ancak tekrar tekrar aşık olma olasılığını reddederler. Her türlü testten geçtikten sonra, Lin Xi Chi sonunda Xu Fang'ın şirketinin ve onu başından sonuna kadar beklemenin dünyadaki en değerli şey olduğunu anlar. Bu kez, en korkulu ayrılığı karşısında bile cesurca yoluna devam etmesi ve şampiyonluğu kazanma yolunda ona eşlik ederek onun en kararlı gücü olması gerektiğine karar verir. The Best of You in My Mind Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri keyifle izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.3
12
Spor türünde Asya dizilerinin tümünü takipçilerimiz hazırlıyoruz.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.