Spor
Oh My Venus
Oh My Venus
Oh My Venus, gençken şaşırtıcı derecede güzel olan, ancak hayatı boyunca biraz kilo almış olan Kang Joo Eun (Shin Min Ah) adlı avukatın hikayesini anlatıyor. 15 yıllık erkek arkadaşı Im Woo Sik (Jung Gyu Woon), daha sonra onu geçmişlerinden Oh Soo Jin (Yoo In Young) adlı eski bir arkadaşı için terk eder.Joo Eun sonunda, iki arkadaşı Kim Ji Woong (Henry) ve Jang Joon Sung'un yardımıyla onu eğitmeyi ve daha sağlıklı bir şekle sokmayı kabul eden bir yıldız kişisel antrenörü olan Kim Young Ho/John Kim (So Ji Sub) ile tanışır.Oh My Venus kesinlikle hoş bir diziydi. Dünyanın ona söylediği her şeye rağmen Joo Eun'un güçlü ve kendine güvenen bir kadın olması ve Young Ho ile ilişkisini konu alıyordu. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.8
Swing to the Sky
Swing to the Sky
Swing to the Sky aynı adlı mangadan uyarlanmıştır ve deniz kızı kızı Yu Xiao Yu'nun Ying Lan dalış ekibine katılmasıyla başlar. Bu, Ling Kong ve Ling Chen, efsanevi koç Chen Tian, dalış tanrıçası Zhi Ya ile birlikte “Teng Kong Anlaşmasına” meydan okurken birlikte büyümenin hikayesidir.Dahi dalış kızı Yu Xiao Yu, yanlışlıkla zengin oğlu Ling Kong ile tanışır ve üvey anne olarak dev Ling ailesinin bir parçası olur.Olağanüstü uçuş yetenekleri nedeniyle Ying Lang Koleji'nin dalış ekibine katılır ve dalış yarışmalarında kendine meydan okur.Ling Kong ile birlikte çalışıyor ve dalış ekibinin gençliklerine, büyümelerine ve birçok yüzleşmeye meydan okurken birçok testi geçmesine öncülük ediyor. Swing To the Sky Türkçe altyazılı olarak tüm bölümleriyle sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.1
Sweet Tai Chi
Sweet Tai Chi
Tai Chi merkezli bir aşk hikayesini konu almaktadır. Dünyanın geri kalanı için Feng Piao Piao bir hanımefendi. Sanatsal, bilgili ve iyi okunan, müzikal ve her zaman öğrenen biridir. Ancak dedesinden aldığı manhua'yı saklar.Yanlışlıkla sınıf arkadaşı Wei Chu'yu tai chi ile kurtardıktan sonra, tai chi'de başlangıçta düşündüğünden çok daha yetenekli olduğunu fark eder. O andan itibaren hayatı Wei Chu ve tai chi ile karışmaya başlar. Tai chi ve büyükbabası arasında zor bir seçim yapmak zorundadır, çünkü büyükbabası bir zamanlar klanına ihanet etmiştir ve kimliği açığa çıkmamalıydı.Çok geçmeden, Wei Chu'nun sırrını öğrenir. O, büyükbabasının ihanet ettiği aynı klanın tek varisi. Sırrını keşfetmeden önce büyükbabasının adını nasıl temizleyebilir? Önlerine çıkan engelleri aşabilecekler mi? Sweet Tai Chi Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Art in Love
Art in Love
Art in Love, George Hu ve Kan Qing Zi'nin başrolde olduğu Çin dizilerinden biridir. Tao Yu Fei, içine kapanık, duyarlı ve soğuk olan mükemmeliyetçi bir sanatçıdır. Kişiliğine hiçbir şeyden korkmayan korkusuz Li Chen Yin meydan okuyor. Üniversitede birbirlerini tanırlar ve sonra çatışmaya başlarlar. Sanatta ileri eğitim alma şansı verildiğinde, Tao Yu Fei hayalinin peşinden gitmeyi ve yurt dışında okumayı seçer, başlayan romantizmden fedakarlık eder. Yedi yıl sonra eve döner ve Chen Yin ile tekrar karşılaşır, ancak yıllar boyunca Chen Yin yakışıklı bir basketbolcu Qiu Jiawu tarafından korunur. Çekimler Şanghay ve Taipei'de gerçekleşti. Daha önce Demon Girl'de birlikte çalışan Kan Qing Zi ve Hong Yao arasındaki ikinci işbirliğidir. Karakteri bir sanatçı olduğu için, George Hu diziye başlamadan önce bir öğretmenden eskiz ve yağlı boya öğrenmek için eğitim almıştır. Art In Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Hot Stove League
Hot Stove League
Hot Stove League, son dört yıldır ligin en alt sıralarında yer alan Dreams profesyonel beyzbol takımının hikayesini anlatıyor. Ana şirket, takım çok uzun süredir açıkta kaldığı için destekleyici olmadı. Oyuncular kaybetmeye o kadar alışmışlar ki, çok kötü bir şekilde kaybettikten sonra bile gülüp geçmeyi başarıyorlar. Antrenörlerin grupları var. Sorunlu bir takım. Genel müdür istifa eder ve yeni bir yönetici olarak Baek Seung Soo (Namkoong Min) atanır. Baek'in beyzbol geçmişi olmadığı için oyuncular, antrenörler ve personel ona saygı duymakta ve onu ciddiye almakta zorlanıyor. Daha önce her ikisi de şampiyonluk kazanan güreş ve hentbol takımlarını yönetti, ancak daha sonra dağıldı. Ana şirketin yöneticisi Kwon Kyeong Min (Oh Jung Se), Baek'e sezon bittikten sonra takımı dağıtma görevi verir. Ancak Baek geri adım atar ve ciddi olduğunu gösterir. Başarı siciline göre, dağılmadan önce takımı zafere yönlendirmesi gerektiğinde ısrar ediyor. Hot Stove League, bizi Baek'in Düşleri yeniden inşa etme ve onu zorlu bir takıma dönüştürme hikayesine götürüyor. Dizifon farkıyla tüm bölümleri Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Güney Kore
 • 62
 • IMDb 8.4
The Best of You in My Mind
The Best of You in My Mind
The Best of You in My Mind, boşanmış bir aileden Lin Xi Chi ile kibirli, kendine güvenen okçu Xu Fang'ın çocukluk aşkı aşk hikayesini anlatan Zhu Yi'nin "Nai You Wei An Lian" adlı romanından uyarlanmıştır. Boşanmış bir ailenin kızı olan Lin Xi Chi ve kibirli, kendine güvenen bir okçu olan Xu Fang'ın farklı yaşam tarzları vardır, ancak kaderleri derinden iç içedir. Annesi çocukluğunda olmadığı için, Lin Xi Chi her zaman bu dünyada istikrarlı hisler olup olmadığını merak etmiştir. Xu Fang, onun yaramaz bir çocuktan genç bir kıza dönüşmesini izledi ve uzun zamandır ona ömür boyu koruma olarak istikrarlı bir ilişki vermek istedi. Lin Xi Chi, eyalet atış ekibine giren Xu Fang'ın neden Rongda'ya katılmak için Pekin'e gitmekten vazgeçtiğini anlayamıyor. İkisi, kendi mükemmellikleri nedeniyle okulun odak noktası haline gelirler, ancak tekrar tekrar aşık olma olasılığını reddederler. Her türlü testten geçtikten sonra, Lin Xi Chi sonunda Xu Fang'ın şirketinin ve onu başından sonuna kadar beklemenin dünyadaki en değerli şey olduğunu anlar. Bu kez, en korkulu ayrılığı karşısında bile cesurca yoluna devam etmesi ve şampiyonluğu kazanma yolunda ona eşlik ederek onun en kararlı gücü olması gerektiğine karar verir. The Best of You in My Mind Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri keyifle izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.3
Fight For My Way
Fight For My Way
Fight For My Way, toplumun talep ettiği niteliklere sahip olmayan gençler hakkındadır. Yüksek eğitim ve sertifika gibi geçmişleri olmadan, dünya onlara hayatta destekleyici roller oynamaya odaklanmalarını söylüyor. Ancak hepsinin kendine göre avantajları var ve kendi hayatlarında baş karakter olmayı hak ediyorlar. Bu dört kişi, Dong Man, Ae Ra, Joo Man ve Sul Hee ve peşinde oldukları hayaller hakkında bir hikayeyi konu alıyor. Dong Man, tekvandoda en iyi atletlerden biriydi. Ancak milli sporcu olma hayalleri, otorite ve para karşısında çaresizce kaybedince paramparça olur. Choi Ae Ra her zaman bir spiker olmayı hayal etmiştir. Şimdilik bir mağazada çalışmasına rağmen, sürekli iş görüşmelerine gidiyor ve yolu için savaşıyor. Dünya bunlardan birine sırtını döndüğünde, diğeri onları teselli etmeye koşar. Fight For My Way tüm bölümleri Dizifon kalitesiyle Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.1
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Hikaye, bir üniversite sporcusu kampüsünde halter hayalinin peşinden koşan genç bir kadın olan Kim Bok-Joo'ya odaklanıyor. Bok-Joo orada en iyi arkadaşlarıyla, onun yaşındaki iki halterciyle takılıyor ve kampüs dışında babasına küçük restoranında yardım ediyor. Kampüsteki yüzücü Jung Joon-Hyung ile ilkokuldan beri arkadaşıdır, onu can sıkıcı bulmaktadır. Bok-Joo, yakışıklı bir doktora (Joon-Hyung'un erkek kardeşi) aşık olunca, Bok-Joo onun halter tutkusunu sorgulamaya başlar. Artık bunu yapmak istiyor mu? Normal bir kız olmayı tercih etmez miydi? Genel olarak, Halter Perisi Kim Bok Joo, gençliğin eğlenceli neşesini, güvensizlikleri ve gözyaşlarını, başından sonuna kadar nadiren mükemmel olan muhteşem bir Kore dizi olmayı başarmış. Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Kore dizisi tüm bölümlerini Dizifon farkıyla kaliteli olarak seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.4
Love of Summer Night
Love of Summer Night
Love of Summer Night Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Su Nuan Xia, Qingmeng Üniversitesi'nde bir öğrencidir. Babası kolej basketbol takımının koçuydu ve ölümünden beri tek bir amacı var: takımı yeniden düzenlemek ve onları ABD takımına karşı zafere götürmek. Shen Hua Üniversitesi, babasının ölmeden önce kaybettiği son takım. Bunun için, ne pahasına olursa olsun, bir kez oynadığını gördüğü ve yenilmez bir seviyede olan kampüsün yıldızı Jun Ye'yi işe almak istiyor. Ama Jun Ye reddediyor ve hatta bir daha asla basketbol oynamak istemediğini söylüyor. Spor ve romantik türde Çin dizileri seviyorsanız Love of Summer Night izleyebilirsiniz. Hikaye, beni de sıkmayacak kadar ilginç arka hikayeleri olan sağlam sayıda yan karaktere sahipti. Çoğu zaman, dizilerdeki hikaye, erkek ve kadın başrolün romantizmi etrafında çok fazla dönerdi ve onların romantizminden sıkılırdım. Bu dizide, ana çiftin etkileşimini izlemekten asla bıkmadım. Bu başarılı gençlik dizisinin tüm bölümlerini Dizifon kalitesiyle izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.0
Chasing Ball
Chasing Ball
Chasing Ball Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde yer almaktadır. Masa tenisi, Çin'deki en yaygın sporlardan biridir, bu yüzden onu içeren bir dizi olması şaşırtıcı olmamalıdır. Chasing Ball, Kris Fan Shiqi ve  Bu Guanjin'in başrollerini paylaştığı 36 bölümlük bir Çin dizisidir. Bir masa tenisi dahisi olan Tengyuan Koleji'nde transfer öğrencisi olan Yan Xiaoxi'nin hayatını konu alıyor. Ailesine birden fazla iş alarak destek oluyor ve kazandıkları ödül parasını okul ücretini ödemek için kullanıyor. Tengyuan masa tenisi kulübü başkanı Qi Jinghao, olağanüstü yeteneklerini fark etti ve şampiyonluk için onu kulübüne katılmaya davet etti. Yan Xiaoxi, Qi Jinghao'nun teklifini kabul eder ve kulübü canlandırarak yetenekli üyeleri saflarını güçlendirmek için çekerler. Kris Fan ve Bu Guanjin tanınmış isimler olmayabilir, ancak her ikisi de romantik dizilerde bir miktar başarı yakaladılar. Bir tenis profesyoneli oynamak, drama için eğitim alan her iki yıldız için de oldukça güzel bir değişiklik. Li Yitong,  Huang Shengchi,  Zhu Yuanbing ,  Li Wenhan ,  Lu Yangyang,  Hong Xiao  ve  Li Xikan gibi  genç oyuncu kadrosuyla karşımıza çıkıyor. Çoğu spor temalı şovda olduğu gibi, çok fazla heyecan yaratan yarışmalar bekleyebilirsiniz. Kim bilir? Belki bazılarımıza bir gün masa tenisine girme konusunda ilham bile verebilir.Chasing Ball izle, romantik, gençlik ve spor türünde sevilen Çin dizilerinden biridir. Dizifon olarak izleyecek herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Mr. Swimmer
Mr. Swimmer
Mr. Swimmer Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Sıradan bir kıza aşık olan, gelecek vadeden Olimpik bir yüzücüyü konu alan Çin dizisidir. Bai Yongze (Mike D'Angelo) yetenekli bir yüzücüdür ve sıradan bir ailede büyümüştür, Song Cha Cha ise maddi bir darbe aldıktan sonra fakir hale gelen zengin bir aileden gelmiştir. Erkek arkadaşı Lan Tian (Jerry Yan), kendi nedenleriyle ondan ayrılmaktan başka seçeneği yoktu. O da Bai Yongze'nin iyi bir arkadaşıdır, ancak sonunda iki rakip olur ve sonunda Çin milli takımının bir parçası olmak için rekabet edecek. Üç karakter, sorumluluk sahibi genç insanlar haline gelmelerine yardımcı olacak birçok bükülme ve dönüşle karşılaşır.Romantik ve spor türü dizileri seviyorsanız 2018 Çin dizilerinden biri olan Mr. Swimmer izle ve yeni bir heyecana ortak olun. 46 bölümden oluşan diziyi Dizifon.com adresinde keyifle hd kalitede ve donmadan izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
My Unicorn Girl
My Unicorn Girl
My Unicorn Girl Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Dizinin konusuna gelecek olursak; Sang Tian, 18. doğum gününde, mezun olduğu Liuye Spor Üniversitesi artistik patinaj takımına kabul edileceğine söz veriyor. Beklenmedik bir şekilde giriş sınavında başarısız olur, ancak erkek kılığına girerek buz hokeyi takımına kabul edilir. Buz hokeyi takımı kızları işe almadığı için, adını “Sang Tian” olarak değiştirmesi ve kendini erkek kılığına sokması gerekiyordu. Planın mükemmel olduğunu düşündü, ama Wen Bing'in ortaya çıkması ona çok fazla sorun çıkardı. İkisi okul dışında düşmandı, ancak şimdi aynı yurtta yaşamak zorundaydı. Birbirleriyle tekrar yüzleştikten sonra, ikisinin birbirlerine olan düşmanlığı hayranlığa dönüşür.Kısaca ana karakterlerden bahsedeyim.Guan Hong Wen Bing rolündedir. Mükemmel bir buz hokeyi oyuncusudur. Wen Bing şiddetli yüz körlüğünden muzdariptir, ancak Sang Tian'ın yüzünü net bir şekilde görebildiğini fark eder. Wen Bing yanlışlıkla Sang Tian'ın bir kız olduğunu keşfeder, bu yüzden onu gizlice korur. Birlikte yaşadıkları süre boyunca Wen Bing, Sang Tian'a yavaş yavaş aşık olur.Chen Yao, Sang Tian rolündedir. Pozitif ve enerjik bir kız. Artistik patinaj giriş sınavında başarısız olur ve yanlışlıkla buz hokeyi sınavına katılmak için kendini bir erkek kılığına sokar. Pek çok viraj ve dönüş deneyimlemesine rağmen ideallerinden asla vazgeçmiyor.Dizifon adresinde 2020 yılı romantik Çin dizilerinden biri olan My Unicorn Girl izle seçeneğiyle sizleri bekliyor.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
The Whirlwind Girl
The Whirlwind Girl
The Whirlwind Girl, hayranlık uyandıran, ilham verici, zaman zaman azim, umut ve hayalleriniz için savaşmakla ilgili Gençlik dizisidir. 10 yıl önce Yuan Wu Dao dövüş sanatlarının kökeni olan An Yang kasabasında dünya şampiyonu Qu Xiang Nan doping yapmakla suçlandı ve prestijli unvanı elinden alındı. Kasabayı utandırdı ve Yuan Wu Dao'nun sanatında isimlerini lekeledi. Kasırga Kızının hikâyesi günümüzde geçiyor ve gerçek bir Yuan Wu Dao dövüş sanatçısı olma yolculuğunda evlat edinilen kızı ve öğrencisi Qi Bai Cao'nun etrafında dönüyor, zirveye çıkma yolunda savaşıyor ve Öğretmeninin masumiyetini geri kazanıyor. Yol boyunca, stoacı ve özverili Yuan Wu Dao kıdemli Ruo Bai, sıcakkanlı ve şefkatli ama gizemli bir şekilde gözlerden uzak Doktor Yu Chu Yuan ve gizli bir gündemi olan flörtöz, oyuncu Fang Ting Hao gibi arkadaşlarıyla karşılaşır. Birlikte öğrenirler, büyürler, rekabet ederler, aşkı bulurlar ve hayalleri için savaşırlar.Dizi Qi Bai Cao'nun hayatını, tekvandoya olan aşkını, ustasının yanında onun suçsuzluğuna inanarak nasıl yaşadığını sonra aksiyonlu şeylerin ardından Ruo Bai (benim tatlı, minnoş bulduğum çocuk) ve diğerleriyle nasıl tanıştığını anlatıyor.Eğlenceli komik bir dizidir. Genel olarak tarihi bir dizi olmasına rağmen günümüz öğelerine de yer verilmiştir.Sonuç  olarak Çin dizi severler bir göz atsın. The Whirlwind Girl Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri izleyebilirsiniz.
 • 2015
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
Sweet Combat
Sweet Combat
Ming Tian, yoksulluk içinde doğmuş, aynı anda birkaç yarı zamanlı işte çalışmak zorunda kalan bir gençtir. Sporda hiçbir temeli olmamasına rağmen cömert miktarda burs fonu verdiği bilinen bir spor okulu olan Zheng Ze Üniversitesi'ne kaydolmaya karar verir. Orada, bir sonraki halefi olmaya hazırlanan dev bir holdingin varisi Fang Yu ile tanışır. Bununla birlikte, Fang Yu'nun ailesinin işleriyle hiç ilgisi yoktur ve bunun yerine spor konusunda tutkulu. Ailesinin protestolarına karşı çıkarak Zheng Ze Üniversitesine kaydolur ve okulun karma dövüş sanatları şampiyonu olur. Fang Yu, Ming Tian'ı eğitmekle görevlendirilir ve öğrenme sürecinde ikisi birbirine aşık olur. Fang Yu ve arkadaşlarının yardımı altında, Ming Tian sonunda yetenekli bir sporcu haline gelir.Fang Konglomerate’nin en büyük kızı olan Fang Yu, şirketin tek halefi olarak yetiştirildi, ancak ailesinin boks yapma itirazlarına karşı çıkıyor ve 18 yaşında gençken şampiyonluk unvanını kazandı. Tian fakir bir aileden geliyor. Bir defasında çalışmak için okulu üç yıl bıraktı ve herhangi bir geçmişi olmamasına rağmen spor bursuna başvurmaya karar verdi. Fang Yu, yeteneklerini ilk görenlerden biriydi ve ilişkileri zamanla büyüdü. Ming Tian, ​​annesi ayrıldığı ve babası öldüğü için küçük erkek ve kız kardeşi ile yaşayan bir gençtir. Birkaç yarı zamanlı işte çalışmak zorunda olduğu için, sporda hiçbir temeli olmamasına rağmen cömert miktarda burs fonu verdiği bilinen bir spor okulu olan Zheng Ze Üniversitesi’ne kaydolmaya karar verir. Orada, bir sonraki halefi olmaya hazırlanan dev bir holdingin varisi Fang Yu ile tanışır. Bununla birlikte, Fang Yu’nun ailesinin işleriyle hiç ilgisi yoktur ve bunun yerine spor konusunda tutkulu. Ailesinin protestolarına karşı çıkarak Zheng Ze Üniversitesi’ne kaydolur ve okulun karma dövüş sanatları şampiyonu olur. Fang Yu, Ming Tian’ı eğitmekle görevlendirilir ve öğrenme sürecinde ikisi birbirine aşık olur.Sonuç: Spor, romantizm, dövüş sanatları ne ararsan burada! Güzel bir Çin yapımı dizidir. Sweet Combat Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor. Keyifle hd kalitede ve full olarak izleyebilirsiniz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.2
12
Spor türünde Asya dizilerinin tümünü takipçilerimiz hazırlıyoruz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.