Spor
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo
Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Hikaye, bir üniversite sporcusu kampüsünde halter hayalinin peşinden koşan genç bir kadın olan Kim Bok-Joo'ya odaklanıyor. Bok-Joo orada en iyi arkadaşlarıyla, onun yaşındaki iki halterciyle takılıyor ve kampüs dışında babasına küçük restoranında yardım ediyor. Kampüsteki yüzücü Jung Joon-Hyung ile ilkokuldan beri arkadaşıdır, onu can sıkıcı bulmaktadır. Bok-Joo, yakışıklı bir doktora (Joon-Hyung'un erkek kardeşi) aşık olunca, Bok-Joo onun halter tutkusunu sorgulamaya başlar. Artık bunu yapmak istiyor mu? Normal bir kız olmayı tercih etmez miydi? Genel olarak, Halter Perisi Kim Bok Joo, gençliğin eğlenceli neşesini, güvensizlikleri ve gözyaşlarını, başından sonuna kadar nadiren mükemmel olan muhteşem bir Kore dizi olmayı başarmış. Weightlifting Fairy Kim Bok Joo Kore dizisi tüm bölümlerini Dizifon farkıyla kaliteli olarak seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.4
Love of Summer Night
Love of Summer Night
Love of Summer Night Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Su Nuan Xia, Qingmeng Üniversitesi'nde bir öğrencidir. Babası kolej basketbol takımının koçuydu ve ölümünden beri tek bir amacı var: takımı yeniden düzenlemek ve onları ABD takımına karşı zafere götürmek. Shen Hua Üniversitesi, babasının ölmeden önce kaybettiği son takım. Bunun için, ne pahasına olursa olsun, bir kez oynadığını gördüğü ve yenilmez bir seviyede olan kampüsün yıldızı Jun Ye'yi işe almak istiyor. Ama Jun Ye reddediyor ve hatta bir daha asla basketbol oynamak istemediğini söylüyor. Spor ve romantik türde Çin dizileri seviyorsanız Love of Summer Night izleyebilirsiniz. Hikaye, beni de sıkmayacak kadar ilginç arka hikayeleri olan sağlam sayıda yan karaktere sahipti. Çoğu zaman, dizilerdeki hikaye, erkek ve kadın başrolün romantizmi etrafında çok fazla dönerdi ve onların romantizminden sıkılırdım. Bu dizide, ana çiftin etkileşimini izlemekten asla bıkmadım. Bu başarılı gençlik dizisinin tüm bölümlerini Dizifon kalitesiyle izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 35
 • IMDb 7.0
Chasing Ball
Chasing Ball
Chasing Ball Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde yer almaktadır. Masa tenisi, Çin'deki en yaygın sporlardan biridir, bu yüzden onu içeren bir dizi olması şaşırtıcı olmamalıdır. Chasing Ball, Kris Fan Shiqi ve  Bu Guanjin'in başrollerini paylaştığı 36 bölümlük bir Çin dizisidir. Bir masa tenisi dahisi olan Tengyuan Koleji'nde transfer öğrencisi olan Yan Xiaoxi'nin hayatını konu alıyor. Ailesine birden fazla iş alarak destek oluyor ve kazandıkları ödül parasını okul ücretini ödemek için kullanıyor. Tengyuan masa tenisi kulübü başkanı Qi Jinghao, olağanüstü yeteneklerini fark etti ve şampiyonluk için onu kulübüne katılmaya davet etti. Yan Xiaoxi, Qi Jinghao'nun teklifini kabul eder ve kulübü canlandırarak yetenekli üyeleri saflarını güçlendirmek için çekerler. Kris Fan ve Bu Guanjin tanınmış isimler olmayabilir, ancak her ikisi de romantik dizilerde bir miktar başarı yakaladılar. Bir tenis profesyoneli oynamak, drama için eğitim alan her iki yıldız için de oldukça güzel bir değişiklik. Li Yitong,  Huang Shengchi,  Zhu Yuanbing ,  Li Wenhan ,  Lu Yangyang,  Hong Xiao  ve  Li Xikan gibi  genç oyuncu kadrosuyla karşımıza çıkıyor. Çoğu spor temalı şovda olduğu gibi, çok fazla heyecan yaratan yarışmalar bekleyebilirsiniz. Kim bilir? Belki bazılarımıza bir gün masa tenisine girme konusunda ilham bile verebilir.Chasing Ball izle, romantik, gençlik ve spor türünde sevilen Çin dizilerinden biridir. Dizifon olarak izleyecek herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Mr. Swimmer
Mr. Swimmer
Mr. Swimmer Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Sıradan bir kıza aşık olan, gelecek vadeden Olimpik bir yüzücüyü konu alan Çin dizisidir. Bai Yongze (Mike D'Angelo) yetenekli bir yüzücüdür ve sıradan bir ailede büyümüştür, Song Cha Cha ise maddi bir darbe aldıktan sonra fakir hale gelen zengin bir aileden gelmiştir. Erkek arkadaşı Lan Tian (Jerry Yan), kendi nedenleriyle ondan ayrılmaktan başka seçeneği yoktu. O da Bai Yongze'nin iyi bir arkadaşıdır, ancak sonunda iki rakip olur ve sonunda Çin milli takımının bir parçası olmak için rekabet edecek. Üç karakter, sorumluluk sahibi genç insanlar haline gelmelerine yardımcı olacak birçok bükülme ve dönüşle karşılaşır.Romantik ve spor türü dizileri seviyorsanız 2018 Çin dizilerinden biri olan Mr. Swimmer izle ve yeni bir heyecana ortak olun. 46 bölümden oluşan diziyi Dizifon.com adresinde keyifle hd kalitede ve donmadan izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
My Unicorn Girl
My Unicorn Girl
My Unicorn Girl Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Dizinin konusuna gelecek olursak; Sang Tian, 18. doğum gününde, mezun olduğu Liuye Spor Üniversitesi artistik patinaj takımına kabul edileceğine söz veriyor. Beklenmedik bir şekilde giriş sınavında başarısız olur, ancak erkek kılığına girerek buz hokeyi takımına kabul edilir. Buz hokeyi takımı kızları işe almadığı için, adını “Sang Tian” olarak değiştirmesi ve kendini erkek kılığına sokması gerekiyordu. Planın mükemmel olduğunu düşündü, ama Wen Bing'in ortaya çıkması ona çok fazla sorun çıkardı. İkisi okul dışında düşmandı, ancak şimdi aynı yurtta yaşamak zorundaydı. Birbirleriyle tekrar yüzleştikten sonra, ikisinin birbirlerine olan düşmanlığı hayranlığa dönüşür.Kısaca ana karakterlerden bahsedeyim.Guan Hong Wen Bing rolündedir. Mükemmel bir buz hokeyi oyuncusudur. Wen Bing şiddetli yüz körlüğünden muzdariptir, ancak Sang Tian'ın yüzünü net bir şekilde görebildiğini fark eder. Wen Bing yanlışlıkla Sang Tian'ın bir kız olduğunu keşfeder, bu yüzden onu gizlice korur. Birlikte yaşadıkları süre boyunca Wen Bing, Sang Tian'a yavaş yavaş aşık olur.Chen Yao, Sang Tian rolündedir. Pozitif ve enerjik bir kız. Artistik patinaj giriş sınavında başarısız olur ve yanlışlıkla buz hokeyi sınavına katılmak için kendini bir erkek kılığına sokar. Pek çok viraj ve dönüş deneyimlemesine rağmen ideallerinden asla vazgeçmiyor.Dizifon adresinde 2020 yılı romantik Çin dizilerinden biri olan My Unicorn Girl izle seçeneğiyle sizleri bekliyor.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
The Whirlwind Girl
The Whirlwind Girl
The Whirlwind Girl, hayranlık uyandıran, ilham verici, zaman zaman azim, umut ve hayalleriniz için savaşmakla ilgili Gençlik dizisidir. 10 yıl önce Yuan Wu Dao dövüş sanatlarının kökeni olan An Yang kasabasında dünya şampiyonu Qu Xiang Nan doping yapmakla suçlandı ve prestijli unvanı elinden alındı. Kasabayı utandırdı ve Yuan Wu Dao'nun sanatında isimlerini lekeledi. Kasırga Kızının hikâyesi günümüzde geçiyor ve gerçek bir Yuan Wu Dao dövüş sanatçısı olma yolculuğunda evlat edinilen kızı ve öğrencisi Qi Bai Cao'nun etrafında dönüyor, zirveye çıkma yolunda savaşıyor ve Öğretmeninin masumiyetini geri kazanıyor. Yol boyunca, stoacı ve özverili Yuan Wu Dao kıdemli Ruo Bai, sıcakkanlı ve şefkatli ama gizemli bir şekilde gözlerden uzak Doktor Yu Chu Yuan ve gizli bir gündemi olan flörtöz, oyuncu Fang Ting Hao gibi arkadaşlarıyla karşılaşır. Birlikte öğrenirler, büyürler, rekabet ederler, aşkı bulurlar ve hayalleri için savaşırlar.Dizi Qi Bai Cao'nun hayatını, tekvandoya olan aşkını, ustasının yanında onun suçsuzluğuna inanarak nasıl yaşadığını sonra aksiyonlu şeylerin ardından Ruo Bai (benim tatlı, minnoş bulduğum çocuk) ve diğerleriyle nasıl tanıştığını anlatıyor.Eğlenceli komik bir dizidir. Genel olarak tarihi bir dizi olmasına rağmen günümüz öğelerine de yer verilmiştir.Sonuç  olarak Çin dizi severler bir göz atsın. The Whirlwind Girl Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri izleyebilirsiniz.
 • 2015
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
Sweet Combat
Sweet Combat
Ming Tian, yoksulluk içinde doğmuş, aynı anda birkaç yarı zamanlı işte çalışmak zorunda kalan bir gençtir. Sporda hiçbir temeli olmamasına rağmen cömert miktarda burs fonu verdiği bilinen bir spor okulu olan Zheng Ze Üniversitesi'ne kaydolmaya karar verir. Orada, bir sonraki halefi olmaya hazırlanan dev bir holdingin varisi Fang Yu ile tanışır. Bununla birlikte, Fang Yu'nun ailesinin işleriyle hiç ilgisi yoktur ve bunun yerine spor konusunda tutkulu. Ailesinin protestolarına karşı çıkarak Zheng Ze Üniversitesine kaydolur ve okulun karma dövüş sanatları şampiyonu olur. Fang Yu, Ming Tian'ı eğitmekle görevlendirilir ve öğrenme sürecinde ikisi birbirine aşık olur. Fang Yu ve arkadaşlarının yardımı altında, Ming Tian sonunda yetenekli bir sporcu haline gelir.Fang Konglomerate’nin en büyük kızı olan Fang Yu, şirketin tek halefi olarak yetiştirildi, ancak ailesinin boks yapma itirazlarına karşı çıkıyor ve 18 yaşında gençken şampiyonluk unvanını kazandı. Tian fakir bir aileden geliyor. Bir defasında çalışmak için okulu üç yıl bıraktı ve herhangi bir geçmişi olmamasına rağmen spor bursuna başvurmaya karar verdi. Fang Yu, yeteneklerini ilk görenlerden biriydi ve ilişkileri zamanla büyüdü. Ming Tian, ​​annesi ayrıldığı ve babası öldüğü için küçük erkek ve kız kardeşi ile yaşayan bir gençtir. Birkaç yarı zamanlı işte çalışmak zorunda olduğu için, sporda hiçbir temeli olmamasına rağmen cömert miktarda burs fonu verdiği bilinen bir spor okulu olan Zheng Ze Üniversitesi’ne kaydolmaya karar verir. Orada, bir sonraki halefi olmaya hazırlanan dev bir holdingin varisi Fang Yu ile tanışır. Bununla birlikte, Fang Yu’nun ailesinin işleriyle hiç ilgisi yoktur ve bunun yerine spor konusunda tutkulu. Ailesinin protestolarına karşı çıkarak Zheng Ze Üniversitesi’ne kaydolur ve okulun karma dövüş sanatları şampiyonu olur. Fang Yu, Ming Tian’ı eğitmekle görevlendirilir ve öğrenme sürecinde ikisi birbirine aşık olur.Sonuç: Spor, romantizm, dövüş sanatları ne ararsan burada! Güzel bir Çin yapımı dizidir. Sweet Combat Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor. Keyifle hd kalitede ve full olarak izleyebilirsiniz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.2
Run On
Run On
Dizi, Ki Sun-Gyeom ( Im Si-Wan ) ve Oh Mi-Joo ( Shin Se-Kyung ) arasındaki aşk hikayesini konu almaktadır.Ki Sun-Gyeom ( Im Si-Wan ) zamanında milli takımın popüler sprinterı yani kısa mesafe koşucusuydu. Bir iftiraya uğrar, hakkında dava açılır ve bu sebeple sporu bırakmak zorunda kalır. Sonrasında ise spor menajeri olarak çalışmaya başlar.Oh Mi-Joo ( Shin Se-Kyung ) ise dizi ve filmler için altyazı çevirmenliği yapmaktadır. Adını çevirilerin sonunda gördüğünde büyük heyecan duymaktadır. Yolları bir şekilde Ki Sun-Gyeom ( Im Si-Wan ) ile kesişir. Karşılaşmalarının kader olduğunu düşünmektedir.Seo Dan-A ( Sooyoung ) bir spor ajansının Ceo'sudur. Büyük bir holdingin tek varisidir ama bazı sebeplerle yönetimden uzaklaştırılmıştır. O ise kendisine ait olan bu mevkiyi almak için hırsla savaşmaktadır.Lee Young-Hwa ( Kang Tae-Oh ) üniversite öğrencisidir, film izlemeye ve çizim yapmaya bayılır.Daha önce tamamen farklı dünyalarda yaşayan, birbirlerini tanıdıkça ve birlikte olgunlaşmaya başladıkça, kendilerini hapsettikleri kalıpları kıran iki kişinin arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır. Bir spor menajeri olan Ki Sun-Gyeom, Bir zamanlar, milli takımda yer alan popüler bir kısa mesafe koşucusuydu. Yaşadığı bir olaydan sonra, atletlizmi bırakarak spor menajeri olur. Oh Mi-Joo (Shin Se-Kyung) ile tanıştıktan sonra hiç tanımadığı bir hayatın içine adım atar. Film çevirmeni olan Oh Mi-Joo, Filmler için altyazı çevirileri yapmaktadır. Kalbini insanlara açmakta zorlanmasına rağmen, duygularına sadık birisidir. Ki Sun-Gyeom (Im Si-Wan) ile karşılaşmasının, ikisinin de kaderleri olduğunu düşünmektedir. Bir spor ajansının CEO’su olan Seo Dan-A karakterini canlandırmaktadır. ‘Seomyung Group’un başkanının tek çocuğudur. Ancak kadın olduğu için ‘Seomyung Group’un potansiyel halefleri listesine en son sıralara konulmuştur. Ona ait olan makamı geri alabilmek için büyük bir mücadele vermektedir. Güzel sanatlar fakültesinde okuyan Lee Young-Hwa, Okulunda popüler bir öğrencidir. Film izlemek ve eskiz çizimleri yapmaktan hoşlanmaktadır. Bir gün, ondan kendisi için çizim yapmasını isteyen, garip bir kadınla, Seo Dan-A (Choi Soo-Young) ile karşılaşır. Seo Dan-A adındaki bu kadın onun oldukça ilgisini çeker.Geniş bir oyuncu kadrosuna sahip yapımda harika bir olay örgüsü ile izleyiciyi diziye çeken yorumlamalar yapılmış. Tavsiye etmekteyiz. Run On Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde keyifle izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 75
 • IMDb 7.9
The King’s Avatar
The King’s Avatar
Online bir oyunda oldukça başarılı ve arka arkaya şampiyonlukları bulunan bir profesyonel oyuncu(Ye Xiu)  belirli sebeplerden dolayı takımdan çıkarılır, yerine oldukça yetenekli genç bir oyuncu getirilir. Bu süreç sonrasında bir internet kafede işe başlayan Ye Xiu burada insanların oyun tutkularını da gördükçe yeni bir ekiple profesyonel sahneye adım atmak için çalışmalara başlar.Animesi de bulunan The King’s Avatar, bir profesyonel oyuncunun hayatına odaklanmaktadır. Genelde anime versiyonu dizi ya da filmler çok başarılı olmazlar. Fakat hem grafik hem de oyunculuklar açısından çok başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Fakat çıkarılmış kısımlar da mevcuttur. Bu yüzden animesi bana göre daha iyiydi.Heyecanlı sahneleri, turnuvaları ile bir Çin dizisi olan The King’s Avatar sadece oyun oynayanları değil hayalleri olan ve başarmak için elinden gelen her şeyi yapan insanları anlatıyor. Bu diziyi Türkçe altyazılı olarak DiziFon adresinde keyifle izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
Gank Your Heart
Gank Your Heart
Dizimi e-spor oyuncusu Ji Xiang ve internette yayın yapan e-spor yorumcusu Qui Ying'in yanlış anlaşılmalar ve tesadüfler üzerine bir araya gelmesini ve ikisinin de hayallerine ulaşmak için gösterdikleri çabayı anlatmaktadır.Ji Xiang birçok fanı, aynı zamanda bir çok anti fanı olan bir e-spor oyuncusudur. Takımıyla beraber şampiyonluk kazanma hayali kurmaktadır. Ama herkes tarafından yanlış anlaşılması sonucu adı beceriksize çıkmıştır.Qui Ying ise bir sunucudur ve bunlar uluslararası bir şampiyonluk yarışması sırasında karşılaşırlar.Yanlış anlaşılmalar ve küçük kandırmacalar ile başlayan hikayelerini güzel başarılara ve arkadaşlıkları ile devam ettirirler.E-spor ile ilgilenmeyenler için bile harika bir konuya sahip sürükleyici bir dizi.Birçok kadın dizi sever diziye başrol Ji Xiang için başladığını kabul etmektedir. Biz başrol kadın oyuncuyu da çok beğendik. Başarılı performanslarıyla sürükleyici bir dizi olmuş.Çin yapımı dizi sürükleyici romantik ve spor içerikli bir dizi olarak izleyici ile buluştu. Çin dizilerine ön yargılı iseniz bu dizi ile başlamanızı tavsiye ederiz. Türkçe altyazılı olarak tüm bölümlerini Dizifon farkıyla tek parça halinde izleyebilirsiniz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.3
Skate Into Love
Skate Into Love
İlkokul sıralarında çekingen ve korkak Li Yu Bing, sınıf arkadaşı Ang Xue'nun zorbalıklarına sürekli katlanmak zorunda kalır. Birbirlerinden çok farklı karaktere sahip olan bu iki kişinin ortak bir hayalleri vardır. Aradan yıllar geçer ve bu iki kişi üniversitede yeniden karşılaşırlar fakat şartlar değişmiştir. Li Yu Bing okulun buz hokeyi efsanesi olurken, Ang Xue'nun geleceği pek parlak değildir.Li Yu Bing bunu fırsata dönüştürmek için Ang Xue'yu kendine asistan yapar. Yarım kalan hikaye burada başlamış olur.Adından da anlaşılacağı gibi romantik bir konuya sahip olan dizimizde Spor romantik-komedisi Skate into Love dizisinde çocukluk hayallerinin peşinden koşan sınıf arkadaşlarının birbirlerine cesaret vermeleri konu alınıyor.Romantik ve gençlik dizilerinin popüler olduğu bu dönemde bizde çin yapımı diziyi beğendik.Oyuncular; Başrolleri Wu Qian ve Zhang Xin Cheng ikilisi paylaşıyor. Çin dizi sektörünün bilinen simaları güzel bir iş ortaya koymuşlar.Sonuç; Çin dizilerinin yavaşça ülkemizde popüler olmaya başladığı bugünlerde tavsiye edilebilecek eğlenceli bir gençlik dizisidir.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
Spor türünde Asya dizilerinin tümünü takipçilerimiz hazırlıyoruz.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.