Spor
My Mr. Mermaid
My Mr. Mermaid
“My Mr. Mermaid” 2017 Çin drama dizisidir. Jiu Xiao Qi'nin Lang Hua Yi Duo Duo romanına dayanmaktadır.Genç bir yüzücü, bir skandaldan dört yıl sonra geri dönüş yapmaya çalışır.Tang Yi Bai (Dylan Xiong), dört yıl önce rekabetçi kariyerini rayından çıkaran dopingle haksız yere suçlanan eski bir şampiyon yüzücüdür. Dört yıllık bir aradan sonra, Güney Beden Eğitimi Koleji için en iyi arkadaşı Qi Rui Feng (Huang Sheng Chi) ile birlikte, en büyük rakipleri Kuzey Beden Eğitimi Koleji'nden Ou Yang Heng'e (Pang Han Chen) karşı yarışmak için geri döndü. Dizifon.com farkıyla Türkçe altyazılı olarak sizlerle! Yarışmada Yi Bai, yarışmayı haber yapmakla görevlendirilen ancak geçmişinde boğulmak üzere olan bir olay nedeniyle sudan korkan çaylak spor muhabiri Yun Duo (Tan Song Yun) ile tanışır.Yun Duo ayrıca Yi Bai'nin aile evinde bir oda kiralar ve ikisi iyi arkadaş olurlar.Yun Duo, Yi Bai'yi geçmiş skandalındaki masumiyetini kanıtlaması ve yüzme zaferini yeniden kazanması için cesaretlendirebilecek mi?   
 • 2017
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Aim the Heart! Archeress
Aim the Heart! Archeress
Eski bir yıldız olan Han Ruofei, bir sporcu olarak kendini yeniden icat etmek için şirketin düzenlemesi kapsamında öğrenci olarak okçuluk takımına katılır ve Cai Jinye'nin öğrencisi olur.Başlangıçta birbirlerinden hoşlanmadılar ve her küçük şey için savaşmak zorunda kaldılar, kendilerini birbirleri için sorun yaratmaya adadılar.Birlikte geçirdikleri süre boyunca, Han Ruofei'nin şirketi de Cai Jinye'yi hayalinin peşinden koşması için desteklemek için güçlü bir motivasyon haline gelir ve iki kalp daha da yakınlaşmaya devam eder.
 • 2022
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.5
Out With a Bang
Out With a Bang
Out With a Bang, E-sporda rekabet etmek için birkaç gencin hayal peşinde koşan yolculuğunu takip ediyor.Romantik, gençlik ve spor üzerine 2022 Çin dizilerinden biri olan Out With a Bang Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde!
 • 2022
 • Çin
 • 42
 • IMDb 7.8
Judo High
Judo High
Yuan Fei'nin hayatında sadece üç önemli şey vardır. O da sadece yıldızları kovalamaktır! Çocukluk arkadaşı Yu Jia'yı bir judo kulübü kurması için ikna eder çünkü gerçek amacı sahte yarışmalar düzenleyerek mezuniyet için yeterli puan kazanabilecektir. İlginç bir şekilde, kulüp kaydolan ilginç kişiliklerin dikkatini çeker. Ayrıca, oldukça saygı duyulan birinci sınıf öğrencisi Yun Qing de kulübe gelmeye başlar. Bir okul kulübünü yönetmenin beraberinde getirdiği birçok zorlukla birlikte bunu sürdürebilecekler mi?
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.1
Fly the Jumper
Fly the Jumper
Büyük hayaller ve azmin gücü hakkında bir hikaye olan “Fly the Jumper”, Li Ruonong tarafından yönetilen 2020 lise spor dramasıdır.On bir yaşındayken Zhang Jian Yi'ye (Wu Nien Hsuan) genetik bir kalp hastalığı teşhisi kondu. Hevesli bir basketbol oyuncusu olan Jian Yi, bu haberle yıkıldı. Profesyonel olma hayalleri artık paramparça olmuşken, Jian Yi sevdiği spora olan tutkusunu bir kenara bıraktı ve hayatına devam etmenin bir yolunu bulmaya çalıştı. Ama bazı rüyalar unutulmayı reddeder.Şimdi on altı yaşında olan Jian Yi, basketbol tutkusunu hiç kaybetmedi. Halkın içinde hiç oynamamasına rağmen, hayatında antrenman yapmadığı bir gün olmadı, spora olan sevgisi onu sürekli ilerlemeye itiyor. Lise basketbol takımının menajeri Yan Xi (Tsai Jui Hsueh), Jian Yi'nin gizli antrenmanlarından birinde yakalanınca, Jian Yi içgüdüsel olarak, Jian Yi'nin tam olarak takımının ihtiyacı olan kişi olduğunu anlar.Jian Yi'yi takıma katılmaya ikna eden Yan Xi, birçok kişinin protestolarına rağmen yeni acemisinin yanında duruyor. Takım arkadaşlarının küçümsemesine, ebeveynlerinin muhalefetine ve kendi fiziksel sınırlamalarına karşı savaşmak zorunda kalan Jian Yi, sınırları zorlar. Tutkusu ve kararlılığı hayallerini gerçekleştirmeye yetecek mi yoksa yenilginin acısına yenik mi düşecek?Fly the Jumper Tayvan dizi tüm bölümlerini Dizifon kalitesiyle Türkçe altyazılı izleyin.
 • 2020
 • Tayvan
 • 25
 • IMDb 7.8
Hello, the Sharpshooter
Hello, the Sharpshooter
Ulusal Oyunlarda, TV Sports Channel'dan stajyer muhabir Tang Xin'e, 50 metrelik tabanca ağır çekim etkinliğinin şampiyonuyla röportaj yapması istenildi.Shen Qing Yuan'ın röportajdaki kayıtsız tavrı, Tang Xin'i şok ederek neredeyse kariyerini mahvediyor. Tang Xin, Shen Qing Yuan'a raporları izleme ve programlar üretme adına yaklaşıyor, sorunu kökünden çözmeye çalışıyor.Eyalet atış ekibinde, kaybetmek istemeyen eski bir tabanca yavaş çekim şampiyonu olan Du Ling Feng, rekabetçi bir kadın havalı tüfek oyuncusu Shi Xiao Ci, ikisi de şakacı ama ciddi olan ikiz kardeşler Chen Ning ve Chen Hai ile tanışır.Asya Şampiyonası yaklaşırken, Shi Xiao Ci kazayla yaralandı ve şut çekme hayalini Du Ling Feng'e vermeyi seçti. Tang Xin, eyalet ekibi psikoloğu Ding Fang'ın yardımıyla Shen Qing Yuan'ın sorununu çözer.Geçmişte kısasa kısas olan Shen Qing Yuan ve Du Ling Feng sonunda şüphelerini serbest bırakırlar. Hayalleri ve aşkları ile atış sahnesinde yan yana dururlar ve onur için daha yüksek bir sprint başlatırlar.Hello, the Sharpshooter Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde tüm bölümleriyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Project S: Skate Our Souls
Project S: Skate Our Souls
Notları ümit verici olmayan bir öğrenci olan Boo, babasının standartlarının gerisinde kaldığını çok iyi biliyor. Sessizce, Boo uzun süredir depresyondadır. Yemek yemiyor, iyi uyumuyor, hiç arkadaşı yok, başvuracak kimsesi yok; kendine zarar verir. Beklenmedik bir şekilde kendini kaykay yapmaya ikna ettiğinde, umutsuzluğu bir anlığına ortadan kalkar. İntihar etmeye ilk karar verdiği gün, onu uçurumun kenarından geri çeken, kamulaştırılan yönetim kurulunun görüntüsü olur. Yine de kaykaycılarla takıldığını ya da okulu astığını babasının bilmesine izin veremezdi. Boo desteksiz depresyonun üstesinden gelebilir mi?Project S: Skate Our Souls Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2017
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 8.5
GO Into Your Heart
GO Into Your Heart
"GO Into Your Heart", Kuk Kok Leung ve Liu Chang tarafından yönetilen 2021 Çin drama dizisidir.Sheng Jing Chu (Niu Jun Feng), profesyonel Go dünyasında yükselen bir yıldızdır. Tahtadaki becerilerine çok az kişi erişebilir, ancak halkın büyük ilgisine rağmen sessiz, içine kapanık ve medyadan utangaç olmasıyla ünlüdür. Onun için tüm dünya, Go tahtasındaki parçaların renkleri gibi siyah ve beyazdır. Ancak Cheng Liao (Landy Li) adında genç bir gazeteci stajyeri ile tanıştığında dünyası alt üst olur. Ona baktığında, sonunda renkli görebilir. Ancak medya onu yanlış anlar ve onun kız arkadaşı olduğuna dair haberler çıkmaya başlar. İkili yalanı desteklemeye karar verir ve aslında bir çift olduklarını iddia eder.Ancak Sheng Jing Chu, Go'da sürpriz bir kayıp yaşadığında, akıl hocası ona artık onunla ilişkilendirilmek istemediğini söyler. Sheng Jing Chu cesareti kırılmış hissediyor ve spora olan ilgisini kaybettiğini düşünüyor. Ama bu arada, Cheng Liao ile olan ilişkisi derinleşirken o da ona karşı hisler beslemeye başlar. Ancak Cheng Liao, kendisine çekilmesinin nedeninin renkleri göremediğini keşfettiğinde, Cheng Liao artık onun hakkında ne hissettiğinden emin değil. Onun oyununda sadece bir taş mı yoksa aşk için başka şeyler mi olacak?GO Into Your Heart Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Racket Boys
Racket Boys
Racket Boys, şu anda finansal olarak mücadele eden eski bir Koreli badminton oyuncusu olan Yoon Hyeonjong'u konu alıyor. O ve ailesi, Haenam Seo Ortaokulu'nun Badminton takımına koçluk yapmak için banliyö bölgesi Haenam'a taşınır. Ne yazık ki, takım dağılmak üzere ve Bang Yoondam, Na Woochan ve Lee Yongtae olmak üzere 3 oyuncu olarak kaldı. Daha sonra oğlu (Yoon Haekang) ve Jung Insol ekibe katılır. Bu arada, karısı (Ra Yeongja) Haenam Jeil Girls' Ortaokulu badminton takımına koçluk yapmaktadır. Ulusal ve profesyonel atlet olmak için çeşitli badminton turnuvalarında yarışmak için mücadele ediyorlar.Racket Boys Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 75
 • IMDb 1.9
Sapai TKO
Sapai TKO
Sapai TKO, annesinin kendisine başka bir kadın ayarlamasını önlemek için bir kızı tutan bir adamı konu almaktadır. Ama bu aslında kayınvalide ile gelin arasında bir savaşa dönüştü.Dan Worrawech Danuwong'un oynadığı Ravit, annesi tarafından tanımadığı bir yabancıyla evlenmeye zorlanan genç bir adam, Konakun'u Ann Siriam Pakdeedumrongrit canlandırıyor. Ravit'in zaten bir yabancının sevgilisi var, annesi bundan hoşlanmaz.Yurt dışından döndüğünden beri annesi, onunla Pimdeuan (Bee Matika Attakornsiripho) ile evlenmek istemiştir. Aslında Ravit bundan hoşlanmıyor.Bu arada, Rakfah (Pattie Ungsumalynn Sirapatsakmetha) boks gibi sporları sever. Küçük kardeşiyle birlikte yaşıyor ve içkiyi seven ve tefecilere borçlu olan amcasına yardım ediyor.Bir gün yoldayken Ravit birkaç kişi tarafından soyuldu. Sonra Rakfah ve kardeşi gördü, hemen ona yardım etti. Haydutların Ravit'in eşyalarını almaya vakitleri olmamıştı ama Rakfah'ın kardeşi gizlice onun cüzdanını almıştı.Bu, Ravit ve Rakfah arasındaki bir yanlış anlaşılmadır. Ta ki ikisi de çocukluktan beri Ravit'in bakıcısı olan büyükannesinin ölümüyle tekrar bir araya gelene kadar!Bride in Disguise adıyla da bilinen Sapai TKO Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon farkıyla sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.5
To Fly with You
To Fly with You
"To Fly with You", Sha Wei Qi tarafından yönetilen 2021 Çin drama dizisidir.Shen Zheng Yi (Song Zu Er) buz pateni tutkusu olan genç bir kız öğrencidir. Şampiyon bir kısa mesafe sürat patencisi olmayı hayal ediyor, ancak sporda hiç antrenman yapmadığı için, son derece zorlu sporda bir şampiyon olacaksa olması gereken yerin çoktan gerisinde olduğunu biliyor. Annesi de onun spora başlamasına şiddetle karşı çıkıyor. Böylece Shen Zheng Yi, annesine meydan okumaya ve yine de bir buz pateni kulübüne katılmaya karar verir. Kendini Zhuang Yue (Wang An Yu) adında gelecek vaat eden bir patencinin kanatları altında bulur.Zhuang Yue ile antrenman yapmak kolay değildir ve kısa yolda nasıl performans gösterileceğini öğrenmek hem fiziksel hem de zihinsel olarak yorucudur. Ancak yavaş yavaş kendine güvenini kazandıkça, hem Shen Zheng Yi hem de koçu, en üst düzeyde başarılı olmak için ihtiyaç duyduğu cesarete, kararlılığa ve beceriye sahip olabileceğini anlamaya başlar. Tutkusu ayrıca Zhuang Yue'ye buz pateni pistinde kendi iblislerinin üstesinden gelmesi için ilham verir. Ve ikisi birbirleri için daha derin duygular geliştirmeye başlar. Ama ufukta önemli bir rekabet varken ve annesi hâlâ Shen Zheng Yi'nin spor planlarını bozmayı umuyorken, buz pateni zafer hayalleri gerçek olacak mı?To Fly with You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.8
King of High School
King of High School
Büyük bir şirkete giren ve daha sonra yönetim ekibinin bir parçası olan bir lise öğrencisi ile aynı şirkette geçici bir çalışan olan bir kadın arasındaki romantik komedi.Lee Min Suk (Seo In Guk) okulu için buz hokeyi oynayan bir lise öğrencisidir. Bir gün abisine olan benzerliği sayesinde bir anda şirket müdürü olarak çalışmaya başlar. İş yerinde, orada geçici bir çalışan olan Jung Soo Young (Lee Ha Na) ile tanışır.2014 yapımı romantik komedi Güney Kore dizilerinden biri olan King of High School Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! 
 • 2014
 • Güney Kore
 • 65
 • IMDb 7.2
To the Beautiful You
To the Beautiful You
To the Beautiful You, Hakusensha tarafından 1996'dan 2004'e kadar yayınlanan Hisaya Nakajo'nun "Hana Kimi" adlı manga serisine dayanmaktadır.Dizi, Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan Koreli bir kız olan Goo Joo Hee'ye (Choi Seol Ri) odaklanıyor. Bir gün, televizyonda bir atletizm yarışması görür ve yüksek atlama yarışmacılarından biri olan Kang Tae Joon'un (Min Ho) ilgisini çeker. Genç sporcuyu idolleştirmeye başlar ve sonunda, kariyerini sonlandırabilecek bir kaza geçirdikten sonra Tae Joon'un devam ettiği okula gitmek için Kore'ye transfer olur. Ancak, Tae Joon bir erkek lisesine gider ve Jae Hee, girmek için bir erkek kılığına girmek zorundadır. To the Beautiful You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2012
 • Güney Kore
 • 64
 • IMDb 7.2
Oh My Venus
Oh My Venus
Oh My Venus, gençken şaşırtıcı derecede güzel olan, ancak hayatı boyunca biraz kilo almış olan Kang Joo Eun (Shin Min Ah) adlı avukatın hikayesini anlatıyor. 15 yıllık erkek arkadaşı Im Woo Sik (Jung Gyu Woon), daha sonra onu geçmişlerinden Oh Soo Jin (Yoo In Young) adlı eski bir arkadaşı için terk eder.Joo Eun sonunda, iki arkadaşı Kim Ji Woong (Henry) ve Jang Joon Sung'un yardımıyla onu eğitmeyi ve daha sağlıklı bir şekle sokmayı kabul eden bir yıldız kişisel antrenörü olan Kim Young Ho/John Kim (So Ji Sub) ile tanışır.Oh My Venus kesinlikle hoş bir diziydi. Dünyanın ona söylediği her şeye rağmen Joo Eun'un güçlü ve kendine güvenen bir kadın olması ve Young Ho ile ilişkisini konu alıyordu. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2015
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.8
Spor türünde Asya dizilerinin tümünü takipçilerimiz hazırlıyoruz.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.