Çin Dizileri
My Uncanny Destiny
My Uncanny Destiny
My Uncanny Destiny, Zeng Huang Bin ve Jiang Tian Hang tarafından yönetilen 2023 Çin tarihi aşk dramasıdır.Mu Xi ve Xuan Yue şehirleri nesiller boyu düşman olmuştur. Herkesin hatırladığı kadarıyla, iki şehir yorulmadan birbirini fethetmeye çalıştı, ancak hiçbir şehir başarılı olamadı. Yani iki şehrin sakinleri sonsuza dek sürekli bir kargaşa içinde yaşamış olabilir.Mu Xi hükümdarının tek çocuğu olan Ye Zhao Nan (Zhang Yue Nan) hiçbir zaman gerçek bir huzur anı yaşamamıştır. Tek soyunun kadın olduğunu kabul etmek istemeyen babası, Zhao Nan'a bir erkek olarak yaşamasını emretti, çünkü kızının bir gün onun konumunu devralmasını sağlamanın tek yolunun bu olduğunu biliyordu. Çocukken büyüyen Zhao Nan, tüm hayatını bir yalanın içinde geçirmiştir, ancak babasının her zaman onun çıkarları doğrultusunda hareket ettiğini bildiğinden, bu gerçek onu bir kez olsun üzmemiştir. En azından Xuan Yue şehrinin hükümdarı Liu Xuan Ming'in (Yan Zi Xian) tam anlamıyla kollarına düştüğü güne kadar!En beklenmedik şekillerde bir araya gelen Zhao Nan ve Xuan Ming, harika bir kaderi paylaşıyor. Ama düşman halkları onları parçalamak isterken bu kaderi birlikte nasıl karşılayacaklar?   
 • 2023
 • Çin
 • 30
 • IMDb 8.1
Love Me Like I Do
Love Me Like I Do
Liu Xi Lai ve Tian'ın ilk tanıştığı noktada, Dünya'ya çarpan bir kayan yıldıza benziyordu. Ancak Xi Lai, kendisini test eden bu genç hanımın kızarmasını önleyebilecek en önemli şey olduğunu fark etti ve bu yüzden meslektaşı olarak küçük "çaresini" yakın tutmayı seçti. Takılıp güç alanlarını şekillendirirken, bu ikisi arasında gizliden gizliye sağlam ve keyifli bir aşkın ortaya çıktığını kim daha fazla şok edebilirdi?
 • 2023
 • Çin
 • 30
 • IMDb 8.1
When I See Your Face
When I See Your Face
Shi Wu'nun "The Unknown Love of a Face-Blind Girl" adlı web romanından uyarlanan "When I See Your Face", Li Chen Ye tarafından yönetilen 2023 Çin romantik dramasıdır.Şiddetli yüz körlüğü ile dünyaya gelen Lu Hui (Duan Ao Juan) tüm hayatını yalnız biri olarak geçirmiştir. İnsanları tanımayı ve hatırlamayı zorlaştıran bir durumla, etrafındaki herkesi uzakta tutmak her zaman daha kolay olmuştur. Öyle olsa bile, en zor anlarından birinde Lu Hui'ye yardım etmek için devreye giren Decheng Üniversitesi'nde uluslararası değişim öğrencisi Long Cheng Zhou (Chen Bo Hao) dahil olmak üzere insanların yakınlaşmaya çalıştığı zamanlar olmuştur. İntihal yaptığından şüphelenilen bir üniversite öğrencisi olarak, Cheng Zhou müdahale etmeseydi Lu Hui'nin başı ciddi bir belada olabilirdi. Lu Hui'nin adını temize çıkarmasına yardım ettikten sonra Chang Zhou, bir dahaki karşılaşmalarında incinir, Lu Hui onu daha önce hiç görmemiş gibi davranır. Lu Hui'nin ve onun alışılmadık davranışının ilgisini çeken Cheng Zhou, birçok cazibesiyle Lu Hui'yi kazanmaya ant içer. Ancak Cheng Zhou'nun planı, Lu Hui'nin pek çok cazibesinin beklenmedik bir şekilde kalbini ele geçirdiğini anlayınca ters teper. Lu Hui'ye umutsuzca aşık olan Cheng Zhou, böylesine şiddetli yüz körlüğünün doğasında var olan zorlukların üstesinden gelmesine yardım etmeye çalışırken onu gözetleyen ve koruyan erkek arkadaş rolüne mutlu bir şekilde adım atıyor. Kaderin bir araya getirdiği bu ikili, kendi “sonsuza dek mutlu” hayatları ile aralarında duran engelleri aşmanın bir yolunu bulabilecek mi?
 • 2023
 • Çin
 • 30
 • IMDb 7.2
Wulin Heroes
Wulin Heroes
Bir savaşçı olmayı arzulayan iyi kalpli bir kız olan Ye Xi, güçlülerle savaşmaya ve zayıflara yardım etmeye kararlı, güzel bir wulin ve aşk fantezisiyle Jianghu'ya girer.İnsan kalbinin gaddarlığını anlamıyor, defalarca kullanılıyor, aldatılıyor ve ihanete uğruyor, hatta güvendiği savaşçısı ve Jianghu'da hayatı birlikte paylaşabileceğini düşündüğü iyi adam tarafından bile ihanete uğruyor. İtibarı mahvoldu ve birkaç kez neredeyse öldürülüyordu.Ancak tüm darbelere rağmen Ye Xi, adaletin bastırılamayacağına ve adaletin erkeklerin kalbinde yattığına olan inancında değişmedi. Gerçeği araştırmak ve ününü temizlemek için elinden geleni yapıyor.Bu süre zarfında, yol boyunca onu koruyan ilahi doktor Bai Yue tarafından kurtarıldığı için şanslı.Ye Xi büyür, daha güçlü ve daha güvenli hale gelir ve sonunda gerçek aşkı ve dövüş sanatlarının ruhunu anlar.Bai Yue'nin yardımıyla Ye Xi, kendisine tuzak kuran ve Jianghu'nun başına bela olan dövüş sanatları pisliğini ortadan kaldırır ve gerçek bir dövüş sanatları kahramanına dönüşür.Bai Yue, büyülenmiş dövüş sanatları topluluğunu iyileştirmek için tıbbi becerilerini kullanır ve doğruluk ruhu dövüş sanatları dünyasına geri döner.
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
A League of Nobleman
A League of Nobleman
"A League of Nobles", Yang Fan ve Jia Xiao Xiong tarafından yönetilen 2023 Çin drama dizisidir. Bu drama, Da Feng Gua Guo'nun The Riddle of Zhang Guo adlı romanına dayanmaktadır.Zhang Ping (Song Wei Long), ülkenin bir eyaletinden gelen yoksul bir yetimdir. Kamu hizmeti giriş sınavına girmek için Pekin'e geldi, ancak sokakta sattığı erişte yaparak geçimini sağlamak zorunda. Hayalperest olabilir ama son derece anlayışlı ve aynı zamanda oldukça meraklıdır. Bu, sırları çözmek ve entrikaların dibine inmek söz konusu olduğunda doğal olarak yetenekli olduğu anlamına gelir.Bu arada, Lan Jue (Jing Bo Ran) genç, iyi huylu bir bakandır ve gençliğinden kimseye açıklamak istemediği bir sır saklamaktadır. Lan Jue, bir vakayı çözmeye çalışırken işine devam ederken, yolu Zhang Ping ile kesişir. Bazı yanlış anlamalara rağmen Zhang Ping, Lan Jue'nin davayı çözmesine yardım etmeyi başarır. Ancak bunu yaparken istemeden de olsa sırrını öğrenir. Ancak bu olay, olağanüstü bir ortaklığın başlangıcıdır. İki adam, çok farklı kökenlerine rağmen yakın bir bağ geliştirir. Ve birlikte her türlü gizemi çözmeye ve kraliyet mahkemesini yolsuzluktan kurtarmaya karar verirler! 
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.4
Justice Bao the Legend of Young
Justice Bao the Legend of Young
Dizi, Pekin sınavlarına doğru yola çıkan genç bir adam olan Bao Zheng'in "Xue Hun Lin", "Po Ling Zhen" ve "You Yuan Gu" gibi tuhaf vakaları çözme maceralarının yanı sıra Gong Sun Ce ve Zhan Zhao ile yaşadıklarına odaklanıyor.
 • 2022
 • Çin
 • 30
 • IMDb 6.8
Viva Femina
Viva Femina
Bu dizi, pek olası olmayan bir şekilde birbirlerinin hayatlarından geçen ve zorluklarına rağmen güzel bir hayat yaşamak için birbirlerine destek olan, farklı kişiliklere sahip üç kadının iç açıcı bir hikayesini anlatıyor.
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Catch Up My Prince
Catch Up My Prince
"Hold On, My Prince", Xi Dao tarafından yönetilen 2022 Çin drama dizisidir. Bu drama dizisi, Shi Shang Zui Keng Die De You Xi adlı bir video oyununa dayanmaktadır.Lu Ran Ran (Xu RuoHan), doktor olma yolunda ilerleyen genç bir asistandır. Chen Yi (Liu Yi Chang), geçmişte Çin İmparatorluğu'nda geçen yaratıcı bir sanal gerçeklik oyunu yaratan bir video oyunu geliştiricisidir. kaderin garip cilvesi, Lu Ran Ran oyunun "gerçek dünyasına" çekilir ve oyunun karakterlerinden birine dönüşür, Lu Ren Jia olur ve bir kadın olarak dört yakışıklı prensin dikkatini çeker.Wang Chen Yi, prenslerden biri, yani dört erkek kardeş arasında en genç ve muhtemelen en göz kamaştırıcı prens olan Zhao Chen Yi "oldu". Diğer NPC prenslerinin hepsi karakter olarak çok farklı: biri nazikken diğeri daha romantik. Ancak oyunun gizemli dünyasını ne kadar derinlemesine araştırırlarsa, NPC'ler ustalarının asla mümkün olduğunu düşünmediği yeni kişilik özellikleri geliştirirler! Lu Ran Ran için bu VR dünyasından çıkmanın bir yolu var mı? Yoksa bu hayali dünyada aşkı video oyunu karakterlerinden birinde bulmak onun kaderi mi? 
 • 2023
 • Çin
 • 24
 • IMDb 8.0
Lord of Mine
Lord of Mine
Başarısız olan romanını uyarlaması için arkadaşı Xu Xixi'ye nazikçe yardım eden Wu Lin, roman dünyasını dolaştı. Nefret ettiği kadın kahraman Donglin Şehri şehir lordunun karısı Wu Yulin olur. Romandaki kadın kahramanın davranışının aksine, Wu Lin iyilik için savaşmaktan bıkmıştır ve erkekler ve güç için savaşmaya karşıdır. Bir yandan işine yetişmek için gerçeğe dönmeye çalışırken, diğer yandan fiziksel olarak geleneksel komployu tersine çevirmeye çalışır, sadece şehir lordu tarafından tahtı gasp etmek için yanlışlıkla kardeşi Song Yi bir komploya yakalanır. Sonunda cesur bir karar verir.
 • 2023
 • Çin
 • 14
 • IMDb 6.8
Meet Yourself
Meet Yourself
Xu Hongdou, en iyi arkadaşının ölümü nedeniyle hayatında ve işinde bir çukura düştü. Dinlenmek ve hayatını yeniden düşünmek için tek başına Dali, Yunmiao Köyündeki "rüzgarlı avluya" gider. Orada, yüksek maaşlı işinden ayrılan ve bir iş kurmak için memleketine dönen bir yerel olan Xie Zhiyao ile tanışır.Hala arkadaşının ölümünün yasını tutan Xu Hongdou (Liu Yifei), şehirden kırsala gitmek için ayrılan bir grup insandan biridir. Güvenilir yerel Xie Zhiyao (Li Xian), Hongdou'yu otel endüstrisindeki uzun yıllara dayanan deneyimini bölgedeki çalışanların hizmet bilincini geliştirmek ve Yunmiao Köyü'ndeki kültür turizmini geliştirmeye yardımcı olmak için kullanmaya teşvik ediyor. Aynı zamanda Xie Zhiyao, Xu Hongdou'yu memleketini inşa etme projesine katılmaya davet ediyor, böylece yetenekli olanların tam potansiyelini keşfedebilecekler ve yaşlılara yaslanacakları bir yer sağlayabilecekler. Dali'de, Xu Hongdou ve küçük avlularındaki diğer insanlar, köylülerin azminden ilham alıyor. Bu rüzgarlı yere yerleşirken. yeniden başlamak için güç kazanırlar.
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.6
My Lethal Man
My Lethal Man
Heyecan verici bir adam kaçırma vakasında, Shen Manning yanlışlıkla tıpatıp aynısı Zhuang Xinyan ile tanışır. Xinyan'ın ani ölümü, güçlü ve gizemli Yan Xingcheng'in Shen Manning'i nişanlısı olarak ikinci hayatına başlamaya zorlamasına yol açar. Shen Manning, Yan Xingcheng tarafından Zhuang ailesindeki büyük değişikliklerin kasırgasına sürüklenir. Neredeyse çökmekte olan Zhuang ailesini istikrara kavuşturmak için rekabetten birlikte çalışmaya geçerler. Yan Xingcheng de sonunda 17 yıl önceki gizli bir dava hakkındaki şok edici gerçeği öğrenir. Sonunda, 17 yıl önceki çözülmemiş dava hakkındaki gerçek ortaya çıkar ve gerçek aşkın sıcaklığını ve ailenin gücünü anlarlar. Yan Xingcheng ve Shen Manning birlikte aşkla yeni bir hayata doğru yola çıkarlar.
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.0
Knight of the Rose
Knight of the Rose
Otoriter ve mesafeli bir CEO ve açık sözlü ve yetenekli bir kadın özel asker. Bu iki insan hiç de aynı dünyadan görünmüyorlar, ancak tesadüfen bir araya geliyorlar ve eşit derecede eşleşen bir saldırı ve savunma aşk savaşına giriyorlar.
 • 2022
 • Çin
 • 44
 • IMDb 7.8
This Guy is So Handsome
This Guy is So Handsome
Küçük Gao Ya ilçesinde bir kriz yatıyor; Yang ailesinin geçmişteki trajik ölümünden kim sorumluydu? Gerçek mi yoksa sahte bir yargıç mı? Gerçek mi sahte koca mı? Gerçek gizlenip, sahte hayatta kalacak mı? Yakışıklı bir haydut olan Liu Beibei'nin zorbayla nasıl savaştığını, krizi nasıl çözdüğünü ve adaleti nasıl sağladığını görelim; ve genç bir hanımın hayalindeki kocasını nasıl bulduğunu!
 • 2022
 • Çin
 • 9
 • IMDb 7.3
Along with Me
Along with Me
Dizi, aslan dansı kültürünün mirasçıları olan He Yangguang ve Luo Xingxing'in, bir dizi aile değişikliği ve yaşam zorluklarının ardından sonunda aslan dansı kültürünü uzak bir yere taşıma hayallerini gerçekleştiren hikayesini anlatıyor.Birlikte büyüyen He Yangguang ve Luo Xingxing, ailelerinden etkilendiler ve Aslan Dansı kültürünü ortak bir ideal olarak aktarmayı kabul ettiler, ancak daha sonra He ailesi yurt dışına taşındığında iletişimlerini kaybettiler. He Yangguang, yıllar sonra çocukluk vaadini yerine getirmek için kendi işini kurmak üzere Çin'e döndü. Bu sırada adını değiştiren Xingxing, aniden ortaya çıkan çocukluk arkadaşına düşmanca davranır. He Yangguang, ilişkiyi kolaylaştırmak için Little Lion markasını yaratma bahanesiyle Xingxing'e yaklaşır ve gençler arasında karşılıklı bir iyileşme hikayesi ortaya çıkar.
 • 2023
 • Çin
 • 30
 • IMDb 8.0
Embroidery Hostess
Embroidery Hostess
Dong Zhiyu ve Xia Yuang'ın küçüklüklerinden beri bir evlilik sözleşmesi vardı, ancak Dong'un ailesinin kızı Hou Yifei, Xia Yuang'ı baştan çıkarmak için mümkün olan her şeyi yaptı. Xia Yuang, Dong Zhiyu'yu Dong'un işi için Xia'nın malikanesinden kovdu; ve Hou Yifei de Dong Zhiyu'nun parmaklarını ve görünüşünü mahvetti. Yabancıların provokasyonu ve yastığının yanındaki kişinin ihanetiyle karşı karşıya kalan kadın, yara bere içinde ve intikam almaya kararlıydı. Döndüğünde artık eskisi gibi olmayacak ve büyük bir intikam planı başlamak üzere, nasıl karşı saldırı yapacak?
 • 2022
 • Çin
 • 5
 • IMDb 6.4
Romance with Blind Master
Romance with Blind Master
Ruan Qingtian'ın üvey annesi, bir CEO olan Ren Haoming'in asistanı olması için gizlice bir sözleşme imzaladı. Daha da kötüsü, bu başkan aynı zamanda korkunç bir mizacı olan kör bir adam; daha da kötüsü, Ruan Qingtian'ın bu adamla köklü bir geçmişi var! Ruan Qingtian, onun tarafından işkence görmesi için Ren Haoming'in yanında kalmaya zorlandı! Ancak, kader tanrıları iyi kalpli Ruan Qingtian'ı tercih etti ve zamanla Ren Haoming ve ona aşık oldu. Ren Haoming nihayet ameliyatla görme yeteneğini geri kazandığında ve evlenmek için Ruan Qingtian'ı aradığında, Ruan Qingtian'ın yerini kız kardeşi Ruan Xinxin aldı ve bunun sonucunda Ren Hao Ming ve Ruan Xinxin nişanlandı. Ruan Qingtian, Ren Haoming'e ancak gizlice ilgi duyabilir.
 • 2023
 • Çin
 • 12
 • IMDb 7.4
Insect Totem
Insect Totem
Bir doktor ailesinden gelen Pan Jun ve Chong kabilesinin Beş Büyük Ailesinden gelen Ouyang Yanyun, 20 yıl önce gömülmüş bir sırrı kurtarmak için bir yolculuğa çıktıklarında bir hazine avı macerası başlar.
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.1
Choice Husband
Choice Husband
"Choice Husband", Wu Qiang tarafından yönetilen bir 2023 Çin drama dizisidir.Müreffeh Lingzhou şehrinde toplum, varlıklı tüccar aileleri tarafından yönetiliyor. Bu ailelerden çok azı, şehrin en popüler mağazalarının sahipleri olan Shen ailesiyle boy ölçüşebilir. Ailenin varisi, kılıç dövüşünü seven bağımsız ve güzel bir genç kadın olan Shen Miao'dur (Zhang Xue Ying). Aile içi evlilik büyük ödül olduğu için düzinelerce erkek onunla evlenmek istiyor.Ancak Shen Miao ile evlenmek kolay değildir: İki başarısız evliliği olmuştur, her seferinde talipleri büyük günden kaçar. Bununla birlikte, iki değerli bekar ortaya çıktı. İlki, ciddi ve oldukça hasta bilim adamı Pei Yan Zhen'dir (XingZhaoLin). Diğeri ise genç, daha oyuncu ve çapkın Song Xi Yuan (Riley Wang) farklı ama daha az varlıklı bir tüccar aileden gelen bir adam. Shen Miao'nun kalbini kazanmak için her iki adam da birbirini alt etmelidir. Ama kimi seçecek?  
 • 2023
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.6
Follow My Dear General
Follow My Dear General
Milyonlarca kadının kalbini fethetmiş soğuk suratlı rakipsiz bir general ile erkek kılığına girmiş bir hırsız arasında ne tür sihirli kıvılcımlar çarpışacak?Sonsuza dek emekli olmak isteyen Requiem Köşkü'nün bir numaralı hırsızı, Dongrui Krallığı'ndan General Dingnan tarafından tutulan savunma haritasını çalma görevi alır. Kişisel yardımcısı olarak generalin odasına gizlice girerken, onun vatansever, sevecen tarafını görür ve aşık olur.
 • 2022
 • Çin
 • 10
 • IMDb 7.7
The Immortal Promise
The Immortal Promise
Bin yüzlü bir casus olan Zhou Qingzhu, güvendiği Veliaht prens Li Ye tarafından günah keçisi olarak alınır. Çaresiz bir durumda Zhang Xiaomei tarafından kurtarıldı. Yaklaştıklarında Li Ye, onu Qianxia incisini Zhang Xiaomei'den çalmaya zorlar. Hayatı boyunca mutsuz olan Zhou Qingzhu, yavaş yavaş Zhang Xiaomei'nin gizli şefkatinden etkilenir. Ağır bir sorumluluğun yükü altında olan Zhang Xiaomei, sabırlı ve ölçülüdür, ancak Zhou Qingzhu'nun Ailesinden ayrılamaz, nefret, kader ve emperyal güç, aralarında duran prangalardır. Sadece bir an için birlikte olmak için ilerlemeye devam ediyorlar.
 • 2022
 • Çin
 • 15
 • IMDb 7.7
Blood of Youth
Blood of Youth
Zhou Mu Nan'ın "Juvenile Songs" adlı romanından uyarlanan "Blood of Youth", Yin Tao tarafından yönetilen 2022 Çin dövüş sanatları dramasıdır.Lei klanının bir öğrencisi olan Lei Wu Jie (Ao Rui Peng), bir kahraman olarak değerini kanıtlamak için sabırsızlanıyor. Ancak dövüş sanatları dünyasına yeni giren bir acemi için gerçek bir kahraman olma yolu en iyi ihtimalle zordur. Önündeki zorluklardan yılmayan Wu Jei, orada geçireceği zamanın onu olmayı arzuladığı kahramana dönüştüreceğinden emin olarak büyük Xue Yue şehrine doğru yola çıkar. Ne yazık ki Xue Yue'ye olan yolculuğu, Mansion of Fallen Snow'da talihsiz bir aksilikle yarıda kalır.Malikanenin sahibi olan Xiao Se (Li Hong Yi) zengin bir hancı gibi görünse de hanı açık tutmayı göze alamamaktadır. İşiyle boğuşan Xiao Se, genç bir kahraman özentisinin maskaralıklarıyla evi zarar görünce pek de memnun olmaz. Wu Jei'den neden olduğu hasarı onarmasını talep ediyor ve seçici Xiao Se'yi yatıştırmanın tek yolu onu yanına almaktır. Başka seçenekleri olmayan ikili, kaderin onları ne beklediğinden habersiz birlikte yola çıkarlar.Yol boyunca Wu Xin (Liu Xue Yi), Sikong Qian Luo (Lin Bo Yang), Tang Lian (Lin Xin Ze) ve Ye Ruo Yi (Flora Dai) dahil olmak üzere çeşitli insanlarla arkadaş olurlar. Xiao Se ve Wu Jei çok geçmeden kendilerini hayal bile edemeyecekleri kadar büyük bir maceranın içinde bulurlar. Cesur grup, sayısız tehlikeyle karşı karşıya kalırken, içlerinden birini on yıldan uzun bir süre önce meydana gelen taht mücadelesine bağlayan bir ipucu izine rastlar. Tek soru, hangisinin böylesine karanlık bir sırrı sakladığıdır?
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.5
Çin ülkesine ait diziler yer almaktadır. Çin'de çekilen tüm yapımlar listelenmiştir.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.