Aksiyon
The Flaming Heart
The Flaming Heart
"The Flaming Heart", Zhang Li Chuan'ın yönettiği 2021 Çin dizisidir.Huo Yan (Gong Jun), eğitiminden sonra yangın ve kurtarma hizmetinde olağanüstü cesareti, gücü ve kararlılığı onu yükselen bir yıldız yapan kararlı bir itfaiyecidir. Birkaç yıl içinde kendi biriminin kaptan yardımcılığına terfi etti. Ama işi onun için her zaman her şey olduğundan, romantizmi asla düşünmedi ve asla bir kadına aşık olmadı. Ancak tüm bunlar, ekibinin hastanenin acil servisinin yardımını almak zorunda kaldığı kader gününde değişir. Sağlık personeli arasında Yan Lan (Zhang Hui Wen) adında kendini adamış ve hayat dolu genç bir doktor vardır.İkili, bir trafik kazası sonrası araba enkazında mahsur kalan bir kadının hayatını kurtarmak için bir araya geldiklerinde, birbirlerine çekildiklerini hissetmeye başlarlar. Yakında, bir dizi başka olay, Huo Yan İtfaiye Departmanını, bir konut kompleksinde çıkan büyük bir yangın da dahil olmak üzere, Yan Lan'ın sağlık çalışanları ile daha yakın çalışmaya zorlayacak. Yakında takımlar - Huo Yan ve Yan Lan - birlikte daha fazla zaman geçiriyorlar. Huo Yan, nasıl devam edeceğinden emin olmamasına rağmen, Yan Lan'a aşık olduğunu çabucak anlar. Bu arada bazı meslektaşları da acil servis personeline aşık olur. Aşık çift hayat kurtarmaya devam edebilir mi? Ve gerçekten aşklarının yeşermesine izin verecek zamanı bulabilecekler mi?
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.4
Ultimate Note
Ultimate Note
Ultimate Note, Genting Tapınağı olayından sonra bir dizi hikaye anlatıyor. Wu Xie, üçüncü amcasından Xisha Deniz Yatağının gizli sırlarını öğrenir. Savaşan Devletler Dönemi ve Eski Dokuz Okullar arasındaki sıkıntılardan sonra, Zhang Qi Ling'den iki video kaseti ve onun getirdiği gizemleri alır.Aslen sadece üçüncü amcanın deneyimiyle ilgilenen Wu Xie, maceradan döner ve gizemli bir video kaset alır. Bir komploya dahil olduğunu keşfeder.Tek başına Golmud Sanatoryumu'nu keşfediyor ve Zhang Qi Ling ve diğerleriyle karşılaşıyor ve birlikte seyahat etmek için altı kişilik bir ekip oluşturuyor.Batı'nın Kraliçe Annesinin Sarayı'nda yanlışlıkla gizemli bir göktaşı bulunur. Aynı anda üçüncü amcanın aniden ortadan kaybolacağını ve Zhang Qi Ling'in hafızasını kaybedeceğini kim bilebilirdi.Zhang Qi Ling'in hafızasını geri kazanmasına yardımcı olmak için herkes Zhang ailesinin eski binasının anahtar olduğunu keşfeder ve bulur, ancak Qiu De Kao'nun müdahalesi nedeniyle buna son veremezler.Bayan Huo aniden dokuz kapılı operasyonu tekrarlamak için Wu Xie ve diğerleriyle güçlerini birleştirmek için öne çıkıyor ve bir kez daha gerçeği aramak için Zhangjia Antik Binasına gidiyor. Eylem sırasında beklenmedik bir kaza meydana gelir ve herkesin başı derde girer.Şimdiye kadar, gizem çözülmedi ve tüm tarafların güçleri dengede değil. Wu Xie bir maske takmaya ve işleri düzeltmek için üçüncü amca gibi davranmaya zorlanır. Ultimate Note Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
Our Glamorous Time
Our Glamorous Time
Eski asker Li Zhicheng'in krizdeyken aile işini devralması gerekiyor. Bu arada, yeni mezun olan ve kendi işini kurmak için mücadele eden bağımsız ve yetenekli bir işletme mezunu olan Lin Qian ile kader bir karşılaşması var. Li Zhicheng'in iş dünyasında tecrübesi olmadığı için sektördeki hiç kimse umudunu Aida'nın yeni CEO'suna bağlamıyor. Ancak Lin Qin'in iş deneyimi ve çalışkanlığının Li Zhi Cheng'in bilgeliği ve yöntemleriyle birleşmesi sayesinde birlikte Aida'yı yeniden yeni zirvelere taşıyabilirler. Ding Mo'nun "Bizim Büyüleyici Zamanlarımız" adlı romanından uyarlanmıştır. Our Glamorous Time Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
My Roommate is a Detective
My Roommate is a Detective
My Roommate is a Detective, ana oyuncu kadrosunda Hu Yi Tian, Leon Zhang ve Shane Yan'ın yer aldığı 2020 Çin yapımı bir suç-gerilim dramasıdır. Cumhuriyet döneminde, farklı geçmişlere ve kişiliklere sahip üç kişi, toplumu korumak için problem çözme becerilerine güvenerek, sıkıntılı zamanlarda adalet duygularını korur.Zengin bir aileden gelen Lu Yao (Hu Yitian), İngiltere'de yurtdışında eğitim gördükten sonra Çin'e döndü. Yüksek IQ'su ve istisnai akıl yürütme becerileri nedeniyle, Baş Müfettiş Qiao Chusheng (Leon Zhang) tarafından büroya danışman olarak katılması için işe alınır. İki adamın yolları dürüst ve tutkulu kadın muhabir Bai Youning (Shane Xiao) ile kesişir ve garip ve sarsıcı cinayet gizemlerini çözme konusunda uzmanlaşmış küçük bir dedektif ekibi oluştururlar. My Roommate is a Detective Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.2
Payu Sai
Payu Sai
Payu Sai 2021 yapımı aksiyon, gizem ve romantik türünde bir Tayland dizisidir. Dizide Phunara Golf Kulübü'nün ikinci varisi Nares, üvey kardeşi Narin ortadan kaybolduğu için acilen Tayland'a dönmek zorunda kalır. Unutulmaz ilk aşkı olan kardeşinin özel asistanı Sai ile karşılaşır. Kardeşinin gizemli şekilde ortadan kayboluşunu çözmek için birlikte bir yolculuğa çıkarlar.14 bölümden oluşan Payu Sai Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Tayland
 • 90
 • IMDb 7.8
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter, Rarapee adında güçlü ve bilge bir kadının hikayesidir. Kocasını çok seviyordu ama adam hamileliği sırasında ayrılınca hayatını bekar bir anne olarak sürdürmeye karar verdi. Büyürken, oğul babasının sorumsuz olduğunu yanlış anlamasından nefret etti ve onları geride bıraktı. Ancak Rarapee kocasından asla nefret etmedi, bunun yerine kocasının bir gün geri döneceğine kesinlikle inanıyor. Yıllar sonra dileği beklenmedik bir şekilde gerçekleşti. Kocası, sadece 24 yaşında ve temelde oğlu kadar yaşlı olan Thing adında genç ve yakışıklı bir adam olarak yeniden doğdu. Karşılaştıklarında aşk farklı yaşlarda başlar. Şey daha sonra önceki hayatını keşfedebilir mi? Aşk yolculukları boyunca zorluklarla yüzleşmek zorundalar mı? Kor Kerd Mai Klai Klai Ter tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 100
 • IMDb 7.6
Love Like White Jade
Love Like White Jade
Love Like White Jade, Langya Köşkü'nden Shui Wu Xia ve genç usta Jiang Bai Yu arasında bir kostüm dönemi romantizm dramasıdır.Langya Köşkü'nün altın madalyalı hizmetçisi Shui Wu Xia, Jiang Mansion tarafından genç usta Jiang Bai Yu'ya edebiyat ve dövüş sanatlarını öğrenmesi ve memur olması için yardım etmesi için işe alındı.Kibirli Shui Wu Xia ve donuk Jiang Bai Yu birbirleriyle uyumsuzdur, ancak ikisi sırlarını birbirlerine ifşa eder. Shui Wu Xia kayıp kardeşini ararken, Jiang Bai Yu babasının ölümünün arkasındaki gerçek nedeni araştırır. Kader iki genci bir araya getirir.Jiang Bai Yu züppe alışkanlıklarını değiştirir değiştirmez, Shui Wu Xia da onun samimi ve cesur kalbini görmeye başlar. Sonunda gerçek ortaya çıkıyor. Shui Wu Xia'nın erkek kardeşinin hapsedilmesinin ve Jiang Bai Yu'nun babasının öldürülmesinin arkasındaki suçlu, amcası Jiang Hu'dur.Tehlike altında, Shui Wu Xia ve Jiang Bai Yu, Jiang Hu'nun komplosunu halka ifşa etmek ve Jiangzhou halkını barışa döndürmek için kararlı bir şekilde öne çıkıyor.İkisi de bir dizi iniş çıkışlar yaşadıktan sonra birbirlerine değer vermeye başlar. 2021 Çin yapımı Love Like White Jade Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Cheewit Puer Kah Huajai Puer Tur
Cheewit Puer Kah Huajai Puer Tur
Wayu, kendisine suikastçı olmayı öğreten bir adam tarafından büyütülmüş bir yetimdir. Pavarin ile tanışana kadar yalnız biri olduğu bile söylenebilir. Pavarin'in babası Tanatat zengin bir iş adamıdır. Kimse onun uyuşturucu satan kötü adam olduğunu bilmiyor. Wayu, Tanatat tarafından düşmanlarını öldürmesi için işe alınır. Wayu ve Pavarin aşık olurlar, ancak aşkları Pavarin'in babası tarafından yasaklanmıştır. Tanatat daha sonra Wayu'yu, Pavarin'e Wayu'nun bir suikastçı olduğunu kanıtlamak ve ortaya çıkarmak için kurar. Bu aynı zamanda Wayu'nun son göreviydi, çünkü Pavarin'e yerleşmek için işini bırakmaya çoktan karar vermişti. Pavarin ihanete uğradığını hisseder ve ilişkilerini kesmeye karar verir. Wayu, Pavarin'e onu gerçekten sevdiğini kanıtlamaya çalışır, ancak Tanatat Pavarin'i bir polis memuru olan Sarut'la ilişkilendirip ona aradıkları suikastçının Wayu olduğunu söylediğinde daha fazla sorun ortaya çıkar. Cheewit Puer Kah Huajai Puer Tur Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde tüm bölümlere ulaşabilirsiniz.
 • 2017
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.8
Ancient Love Poetry
Ancient Love Poetry
Ancient Love Poetry, Xing Ling'in xianxia romanı “Ancient”e dayanmaktadır. Yaşam ve ölümü deneyimleyen ancak birbirlerine olan aşklarında ısrar eden tanrılar Shang Gu ve Bai Jue'yi konu almaktadır.Ölümlü insanlar iniş çıkışlarla karşılaşırsa, tanrılardan yardım isteyeceklerdir. Antik dünyanın dört gerçek tanrısı arasında Bai Jue ve Shang Gu vardır. İkisi, üç yaşam ve ölümden geçer ve sadomazoşist bir romantizm yaşarlar.Shang Gu, düşük ruhsal güce sahip küçük bir “çay”dan, sıradan insanların ağırlığını taşıyan bir ana tanrıya büyür. Ama sonunda, felaket kaderinden kaçamaz.Tanrılar uzun bir yaşam sürer ve derin sevgi köklerine sahiptir. Bazı insanlar, Üç Diyar hiçliğe dönüşse bile onun için dünyayı yok etmekten çekinmezler. Bazı insanlar 60.000 yıl boyunca ona Üç Diyar'da ölümsüzlüğünü vermek için sessizce bekledi, hatta kendi hayatından bile vazgeçti. Ancient Love Poetry tüm bölümleriyle sitemizde yer almaktadır. İyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Game Maya
Game Maya
Pim, her gün gazete ve dergilerde çıkan resimleri ve romanlarıyla ve ajanstaki diğer aktrislerle tartıştığı Tayland'da 1 numaralı yıldızdır. Kıza "Şımarık Melek" lakabı verildi ve bundan hoşlanmamasına ve çok sinirlenmesine rağmen, buna fazla önem vermiyor. Bir falcı ona tehlikede olduğunu söyledi ve kısa süre sonra gizemli bir adam tarafından saldırıya uğradı. Bu yüzden bu mesele onu bir koruma tutmaya zorladı. Kahramanımız yıldızlardan nefret ediyor çünkü eski kız arkadaşı onu ünlü olmak için terk etti. Maddi zorluklar onu koruması olmaya ve aynı zamanda güvenliği için erkek arkadaşı gibi davranmaya zorladı. Ama bir de eski sevgilisi var ki, ilişkiyi devam ettirmek için can atıyor ve ayrıca farkında olmadan kadın kahramana aşık olmaya başlıyor. Ancak birçok insan, meslektaşlarından gelen kıskançlık ve açgözlülükle bu ilişkiyi engelleyecektir. Basit bir korumaya aşık olmak mümkün mü? Ve ona kim saldırdı? 2017 Tayland dizilerinden Game Maya Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.0
Mr. Sunshine
Mr. Sunshine
Mr. Sunshine, 1900'lerin başında geçiyor ve çocukken köle olan ancak bir ABD gemisine kaçıp Amerika'da büyüyen bir adamın (Lee Byung Hun) hikayesini konu almaktadır. Bir yetişkin olarak, Joseon döneminin son yıllarında ve Japon işgalinin başlangıcında bir asker olarak Joseon'a döner. Ayrıca Dürüst Ordu'nun bir parçası olan soylu bir kadınla (Kim Tae Ri) bir ilişki geliştirir. Bu drama, tarihte hiç yazılmamış ama hatırlanacak kadar önemli olan arkadaki hikayeyi anlatıyor. Mr. Sunshine 2018 yılında çıkan tarihi, romantik, politik türde bir Güney Kore dizisidir. 24 bölümden oluşmaktadır. Dizifon.com adresinde tüm bölümleri Türkçe altyazılı olarak seyredebilirsiniz. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 80
 • IMDb 8.8
The Crown Princess
The Crown Princess
Prenses Alice'in “Hrysos” adlı küçük bir ülkede taç giyme töreninden sonra ilk varis olması nedeniyle hayatı kaos ve tehlikelerle doludur. Hrysos Kralı Henry (büyükbabası) hayatını korumak için onu Tayland'a gönderir ve burada onu tehlikeden koruması gereken bir koruma olan Binbaşı Davin ile tanışır. Prenses Alice duygusuz görünürken ve asla kimseye güvenmez, çünkü her yerde düşmanlar vardır, ama içten içe, kucaklayacak ve onu gerçekten sevecek birine ihtiyacı olan nazik bir kadındır. Binbaşı Davin, kadınları asla umursamayan ve umursamayan bir adama benziyor ve aşka ihtiyacım yok gibi davranıyor. Ama böyle davranmasının nedeni daha önce incitici bir ilişki yaşamış olmasıdır. Farklı sosyal statülere ve geçmişlere sahip iki kişinin hayatları nasıl şekillenecek? Bir prenses ve sıradan bir adam! Aşkları mümkün olacak mı? The Crown Princess Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2018
 • Tayland
 • 110
 • IMDb 8.2
Moorim School
Moorim School
"Moorim School" 11 Ocak - 8 Mart 2016 tarihleri arasında yayınlanan bir Kore dizisidir. Dizi her Pazartesi ve Salı toplam 16 bölüm olarak KBS2 TV kanalında yayınlandı ve 16 bölüm sürdü. Moorim School, dövüş sanatları öğreten ve onur, inanç, iletişim ve fedakarlığı vurgulayan özel bir okulun hikayesini konu almaktadır. Popülerlikten keskin bir düşüşün ardından, en iyi şarkı söyleyen grubun lider üyesi, bir chaebol'ün şımarık oğluyla birlikte okula gitmeye başlar. Öğrenciler okulda meydana gelen tuhaf olayları anlamlandırmaya çalışırken, okul ve kendileri hakkında sırları ortaya çıkarırlar. Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri Türkçe altyazılı olarak seyredebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.0
Fak Fah Kiri Dao
Fak Fah Kiri Dao
Fak Fah Kiri Dao dizisinde Santharakat (Pon Nawasch Phupantachsee), yakışıklı ve soğukkanlı, inatçı bir Hintli milyarder olan Rachisa'nın oğludur. Himalayalar'daki mafya suç gruplarının peşinden kaçar ve kaçar ve Chiang Mai'de saklanır.Orada Santharakat, Darika adında bir restoran sahibiyle tanışır (Namwhan Phulita Supinchompoo). Danika kibirli zengin erkeklerden hoşlanmaz. Bu, Santharakat'ı kendisine daha da çekici kılar ve Darika'nın kalbini kazanmaya çalışır.Ta ki bir güne kadar Darika'nın yıldızlara bakmayı sevdiğini bilir. Gökyüzündeki yıldız ışığı onu sakinleştirdi.Darika, Kiri'den (In Sarin Ronnakiat) hoşlanıyor. Annesi içmeyi sevdiği için zor bir hayatı olan bir garson. Bu arada Darika nihayet Santarakat ile rekabet etmek için her şeyi yapmaya çalışır.Ama aslında Darika'nın üvey babası Sikarin (Johnny Anfone) ile çalışarak yanlış yola girer. Zengin bir adam olmayı başardı ve ne pahasına olursa olsun Santarakat ile savaşmaya çalıştı.Ancak aslında Santarakat ve Kiri arasında ikisinin de bilmediği başka bir bağ vardır. Hangisi Darika'yı almayı başardı? 2020 Tayland dizilerinden biri olan ve My Himalayan Embrace olarak da bilinen dizinin tüm bölümlerini Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Tayland
 • 120
 • IMDb 7.0
Aksiyon Asya dizileri yer almaktadır. Birbirinden heyecanlı aksiyon Asya dizilerini Dizifon adresinde keyifle Türkçe altyazılı seyredebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.