Aksiyon
Grand Theft in Tang
Grand Theft in Tang
Grand Theft in Tang, ender kylin hormunu avlamak için yaptıkları yolculukta, kraliyet mahkemesinin siyasi kargaşasına bulaşan Li Tian liderliğindeki bir grup hırsızın hikayesini anlatıyor.Çekimler 7 Mayıs 2017'de başlayıp 27 Temmuz 2017'de biten üç ay sürdü. Xiangshan Movie & TV Town'da gerçekleşti. Bu, baş yapımcı Zhang Rui ve yapımcı Yang Chunxiao'nun Yu Zui ve Operation Moscow'dan sonra üçüncü kez birlikte çalışmasıdır.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Alchemy of Souls
Alchemy of Souls
Daeho'nun kurgusal ülkesinde geçen Alchemy of Souls, asil bir aileden gelen yaramaz bir baş belası olan Jang Wook'u konu alıyor. Her şeye sahipmiş gibi görünse de, Jang Wook, vatandaşlarının sürekli olarak doğumunun koşulları hakkında dedikodu yapmasına neden olan trajik geçmişinin peşini bırakmaz. Kader onu, ruhu Mu Deok-yi'nin zayıf vücuduna hapsolmuş seçkin bir savaşçı olan Naksu'ya getirdiğinde hayatı değişir. Artık Jang Wook'un hizmetçisi olarak çalışmaya mahkum olan Deok-yi, ihtiyacı olan bir şey karşılığında ona nasıl dövüşeceğini öğretir.2022 dizilerinden Alchemy of Souls Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 80
 • IMDb 8.4
Blue Flame Assault
Blue Flame Assault
“Blue Flame Assault”, Lin Ke tarafından yönetilen 2022 Çin drama dizisidir.Li Xi Cheng (Ren Jia Lun), bisikletiyle restoranlara deniz ürünleri teslimatı yapmaya çalışan rahat ve biraz tembel bir genç adamdır. Bir gün yoğun bir lokantaya mal teslim ederken, bir mutfak yangını çıkar ve bu, mal sahibinin ve tüm mutfak ekibinin hayatını tehlikeye atar. Li Xi Cheng, aşçıları ve sahibini doğaçlama bir makara sistemi kullanarak onları güvenliğe indirdiği bir çıkıntıya götürmek için olağanüstü hızlı düşünme ve atletik cesaret gösteriyor.Bir muhabir bu kaçışı kameraya çeker ve "kahramanlığının" ayrıntılarını yayınlar. Yerel itfaiye birimi, yangın endişeleri nedeniyle Li Xi Cheng'in annesinin restoranının kapatılmasını emrettiğinde, birime restoranı yeniden açması için yalvarmak için yerel karakola gider. Ancak o oradayken, itfaiye şefi haber raporundan Li Xi Cheng'i tanır ve ondan kuvvete katılmasını ister. Sonunda, esas olarak annesini memnun etmek için kabul eder. Ancak kısa süre sonra, birimin küstah tavrından hoşlanmayan kaptan yardımcısı Ye Qi Heng'in ilk çekincelerine rağmen, yangın söndürme yeteneğine sahip olduğunu fark eder. Ayrıca Wen Yi Bing'i (Chen Xiao Yun) da tanır. Ama Li Xi Cheng, gerçekten iyi bir itfaiyeci olmak için gerekenlere sahip mi?Blue Flame Assault Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle Dizifon adresinde sizlerle! 
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.7
Hitman in Love
Hitman in Love
Shu (Taishi Nakagawa) yakışıklı bir görünüme ve atletik bir genç adamdır. Ailesi o daha 5 yaşındayken öldü. Daha sonra babasının arkadaşı Joichiro tarafından büyütüldü. Bir gün Joichiro ölür. Shu daha sonra Joichiro'nun gerçek kimliğini öğrenir. Joichiro, "Gou no Tora" olarak bilinen efsanevi bir kiralık katildi. Ölümü polis tarafından bir kaza ölümü olarak sınıflandırılır, ancak Dedektif Shiori, Joichiro'nun Mitsuki (Yuko Araki) tarafından öldürüldüğünden şüphelenir. Mitsuki, bir sırrı olan popüler bir manga yazarıdır. Joichiro'nun intikamını almak için Shu, Mitsuki'yi öldürmeye karar verir. Sözleşmeli katil olur. Shu, Mitsuki'ye yaklaşır, ancak onu öldüremez. Hatta birkaç kez hayatını kurtarır ve ona aşık olur.Boku no Satsui ga Koi wo Shita olarak da bilinen Japon dizi Hitman in Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2021
 • Japonya
 • 55
 • IMDb 6.6
Shiro demo Kuro demonai Sekai de, Panda wa Warau
Shiro demo Kuro demonai Sekai de, Panda wa Warau
Sokaklar kötü niyetli cinsel taciz ve güç tacizi, kurumsal dolandırıcılık ve yozlaşmış yetkililerle dolu... Çok sayıda magazin haberi, internet söylentileri ve bu suçlarla ilgili spekülasyonların ortasında, gerçek genellikle gri kalır ve karanlığın içinde kaybolur. Ancak birileri bu suçları koruyan görünmeyen bariyeri aşmaya cesaret eder ve altında yatan gerçeği cesurca ortaya çıkarır. Bu, şaşırtıcı fiziksel yeteneklere sahip gizemli bir kadın olan Bayan Panda'nın ve onu kontrol eden genç mentalistin hikayesidir. Şifreli adamdan emir alan “Mr. No Compliance”, yasanın dokunamayacağı bu gri konuları Siyah Beyaz'a çevirecekler.Shiro demo Kuro demonai Sekai de, Panda wa Warau Japon dizi tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2020
 • Japonya
 • 55
 • IMDb 6.6
Never Say Goodbye
Never Say Goodbye
Üç yıl önce, kriminal polis Liu Yuan Wen'in istihbarat hatası nedeniyle nişanlısı ve yeni kriminal polis memuru Rong Yu Ming, uyuşturucu satıcılarıyla girdiği bir kavga sırasında çıkan bir yangında öldü.Narkotikle mücadele biriminin lideri olan suç polisi Rong Yao, kız kardeşinin ölümü nedeniyle, iyi kardeşi Liu Yuan Wen'in aleyhine döner.Liu Yuan Wen karakoldan hüsranla ayrılır ve ortadan kaybolur. Rong Yao ise intikam almak için üç yıllık sürekli çabalardan sonra Yungang Şehri Uyuşturucuyla Mücadele Tugayının kaptanı olur.Uyuşturucu kaçakçılığı yapan K grubunu yok etmek ve uluslararası uyuşturucu kaçakçılığı örgütü liderinin arkasındaki “hayalet”i ortaya çıkarmak için Belediye Asayiş Bürosu özel bir birim “Takım 84” kurmak için kaynak ayırır.Rong Yao intikam almak için kararlı bir şekilde takım lideri pozisyonunu devralır, ancak beklenmedik bir şekilde ekibin ilk görevi, “K” grubundaki tek gizli ajan olan Liu Yuan Wen'e destek sağlamak ve onun çekirdek ile temasa geçmesine yardımcı olmaktı. K örgütünün.Bu nedenle, ikisi kaderin yükü altındadır ve tekrar işbirliği yapmak zorundadır. Gerçeğe adım adım yaklaşırken, ikisi Rong Yu'nun hala hayatta olabileceğini keşfeder.Never Say Goodbye Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.8
Glory of Special Forces
Glory of Special Forces
Asker bir ailede dünyaya gelen Yan Poyue, üniversiteye giriş sınavı yaklaştığında babasına kendini kanıtlamak için silahlı polisin belli bir bölümüne katılır.Acemiler için yapılan eğitim kampı sırasında, Yan Po Yue inanılmaz eğitim sonuçları elde ediyor, ancak filo lideri Li Xiang tarafından tercih edilmiyor. Silah arkadaşlarının yardımıyla, sonunda takımın önemini ve gerçek anlamını anladı. Eski filo lideri Li Xiang'ın iyi niyetini anladı ve eski asker kral kendini keskinleştirmeye devam etti. Ruh binlerce mil öteye seslenir ve savaşta ölüm eve dönmek gibidir ve özel harekat filosunun aşçılık sınıfına atanır.Yaşam ve ölüm sınavında, Yan Po Yue büyümeye devam ediyor ve partiye ve ülkeye mutlak sadakat ve kesin inanca bağlı kalarak ve sonsuza dek partinin ve halkın sadık bir koruyucusu olarak mükemmel bir silahlı özel polis kuvveti üyesi olur.Aksiyon ve askeri tarzda 2022 Çin dizisi Glory of Special Forces Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2022
 • Çin
 • 45
 • IMDb 9.0
Only Side by Side with You
Only Side by Side with You
Nan Qiao ve gizemli bir geçmişe sahip bir adam arasındaki romantizm etrafında dönen drone teknolojisi alanında geçen bir hikayeyi konu almaktadır.Nan Qiao (Bai Baihe), Nanqiao ailesinin üçüncü kızıdır. Nişanlısının kendisini aldattığını gördükten sonra, tüm yatırımlarını şirketine geri çekme pahasına ondan ayrılır. Nan Qiao, hayatının işini kurtarmak için barda potansiyel bir yatırımcıyla buluşur, ancak bar sahibi Shi Yue (William Chan) ile yolları kesişir.Shi Yue, Nan Qiao'nun puslu geçmişinin anahtarı olabileceğini keşfeder, bu yüzden daha fazla bilgi edinmek için ona yaklaşmaya çalışır ve bu süreçte farkında olmadan ona aşık olur. Chang Jian Xiong (Li Xian), şimdi aşkta rakibi haline geldiği için Shi Yue ile bir kez daha tanıştığında kıskanç ve çelişkili hale gelir. Nan Qiao'nun babası, Nan Qiao ve Shi Yue'nin ilişkisine şiddetle karşıdır. Nan Qiao ayrıca Shi Yue'nin geçmişinde onun için çok şey ifade eden An Ning (Qin Hai Lu) adında bir kadın olduğunu fark eder.Only Side by Side with You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.4
Tomorrow
Tomorrow
Tomorrow, işsiz bir kişi olan Choi Joon Woong hakkındadır. Bunun üzerine intihar etmeye ve bu amaçla bir köprüye gitmeye karar verdi. Orada da atlamaya çalışan başka bir kişi gördü. Ama onu kurtarmak için bir kavgaya karışır. İkisi de yanlışlıkla suya düştü.Azrail ekibi olay yerine gelir ama Choi Joon Woong onların hatası yüzünden komaya girdi ve yarım ruh vücudunu terk etmedi. Sonra yeraltı şirketinde Azrail yönetiminde çalışmak zorunda. Görevi, kendi canlarını almak isteyen insanlara bakmaktı. Onlara bir umut ve bir yaşam biçimi vermeliydi.2022 Kore dizilerinden olan Tomorrow Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2022
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.3
Grid
Grid
1997'de insanlığın ortadan kaybolmasına yardım eden bir hayalet var. 24 yıl sonra geri döndü ve bir seri katilin kaçmasına yardım etmeye çalıştı. Bir grup dedektif bu sorunu çözmek için bir araya gelir.Kim Sae Ha, Yönetim Bürosu'nun bir çalışanı, hayalet görünümüne kadar 24 yıl bekleyerek seri katil davasının gerçeğini ortaya çıkarmaya çalıştı.Jung Sae Byeok, cinayet davasıyla ilgili gerçeği öğrendikten sonra Sae Ha'ya yardım eden bir dedektif. İpucunu yakalamaya yardımcı olan daha yüksek sezgiye sahip.Gizem, gerilim temalı 2022 Kore dizilerinden Grid Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! 
 • 2022
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 7.0
Memory Lost
Memory Lost
Bir polis memuru ve eski kız arkadaşı, yıllar sonra tekrar yollarının kesiştiğini fark eder ve yeniden alevlenen aşkları tehlikeli bir komplonun ve kırık anıların ortasında kalır. Beş yıl önce bir seri katil örgütüyle ilgili bir davada hafızalarını kaybeden Jinxi ve Han, bir tecavüz davasını araştırırken tekrar karşılaşırlar. Han hemen ona aşık oldu ama o hafızasını kaybetmeden önce Jinxi'nin aslında nişanlısı olduğunu bilmiyor. Tekrar aşık olacaklar mı? Ve anılarını geri bulacaklar mı?Gizem ve romantik temalı Çin dizilerinden Memory Lost Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2016
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
KO One Remember
KO One Remember
KO ONE'ın dördüncü kısmı: Hikayeye KO One Re-act'in kaldığı yerden devam ediyor:Lei Ting, o ve Xiu, sahte bir mesajla Demir Boyuttan geri çekildikten ve vardıklarında bilinmeyen güçler tarafından saldırıya uğradıktan sonra aniden kayboldu. Peki Lei Ting (Kral) nasıl ortadan kayboldu? KO one sınıfının artık bir lideri yok, bu yüzden Gu Zhan ve Zhi Ge, kardeşliklerine rağmen savaşıyorlar. KO one sınıfının lideri kim? KO bir sınıf başlangıçta Küçük Elma Lisesi'nden üç Öğrencinin kaçırıldığından şüphelendi ve onlara karşı savaştı. Daha sonra King'i başka bir ipucu aracılığıyla buldular. Ama artık tanıdıkları Kral değildi ve hafızasını kaybetmişe benziyor. Bu arada, Duan Chang Ren de kayboldu. Ve Zhi Ge'nin babasının sınıfı izleyen bir casusu vardı. Bir süre sonra Xiao Ping Guo (Küçük Elma) Lisesinden üç öğrenci - Zhi, Liu Chen ve Tai Yang, KO One sınıfı olan Ba Le Lisesi'ne transfer olur. Onlar arkadaş mı yoksa düşman mı?KO One Remember Tayvan drama tüm bölümleriyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2016
 • Tayvan
 • 30
 • IMDb 5.8
My Name
My Name
My Name (Nemesis olarak da bilinir), babasının ölümüyle ilgili gerçeği öğrenmeye kararlı bir gangsterin kızı Yoon Ji Woo'yu takip ediyor. Bunu yapmak için organize bir suç çetesine katıldı ve polis departmanına sızdı.Gerçek hayatı onun sahte karakteriyle iç içe geçmeye başlayınca Ji-woo'nun babasının ölümünü gizli bir polis olarak gizlice araştırma planı bir aksamaya başlar.Sürükleyici Kore dizilerinden biri olan My Name Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 50
 • IMDb 7.9
Lady Bancham
Lady Bancham
Aom (Marie Broenner) güzel, çalışkan ve kibar bir kızdır. Hatta kazandığı tüm parayı kendi kardeşi Gina/Jina'ya (Guy Ratchanont Suprakob) vermeye bile razıdır.Yakında Ball (Willie McIntosh) adında bir adamla evlenecek. İkisi 100 gündür çıkıyorlardı.Düğünde Aom, Top (Porapat Srikajorndecha) ile tanışır. işe alınan bir fotoğrafçı ve Tootsie'den nefret ederek partide kaosa neden oldu.Bu nedenle, Aom derhal profesyonel olmayan tutumunu kınadı. Bu aslında Top'u daha da heyecanlandırıyor ve Aom'a olan yeteneğini kanıtlıyor.Ball düğünü terk ettiğinde işler daha da kötüleşir. Tüm para ve batikle gerçek kız arkadaşına kaçar. Damat, Top'un çeyizi ve kamerasıyla kaçtı.Sonunda adamın avı başladı. Bir aşk hikayesi olan kötü bir damadı avlama görevi başlar. Lady Bancham (Pretty Lady) çetesinin dostluğu hikayeye heyecan katıyor.Romantik komedi Tayland dizilerinden Lady Bancham Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 90
 • IMDb 7.5
Aksiyon Asya dizileri yer almaktadır. Birbirinden heyecanlı aksiyon Asya dizilerini Dizifon adresinde keyifle Türkçe altyazılı seyredebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.