Aksiyon
Moonshine
Moonshine
Moonshine, en katı alkol yasağı yasasının çıkarıldığı Joseon döneminde geçiyor. Nam Young ve Kang Ro Seo'nun hayatlarını konu almaktadır. Nam Young, şöhret kazanmak için Hangyang'a gelir. Böylece sivil sınavı kazandıktan sonra müfettiş olarak çalışmaya başlar. Bu arada Kang Ro Seo, para kazanmak için gece gündüz çalışan fakir bir soylu kadındır. Ancak ağabeyinin borcunu öğrendikten sonra alkol yapmaya başlar.Öte yandan, veliaht prens Lee Pyo bir damla alkol içmek için sarayın duvarlarından atlamaya hazırdır. Han Yae Jin, yakışıklı bir koca isteyen oyuncu bir soylu kadındır. Beklenmedik bir şekilde, dört yol da tarihi kaos yaratan kesişir. Ama yasak müfettişi evinde yaşarken Kang Ro Seo alkol satış işine nasıl devam edecek? Moonshine Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.7
Maturot Lohgan
Maturot Lohgan
Maturot Lohgan, görücü usulü bir evlilikten kaçmak isteyen genç bir kadın hakkındadır. Onunla evlenmeye zorlanan bir hırsız ve gangster tarafından yakalanır. Bu çok klişe ve zorlanmasının nedenleri daha da kötü! Çünkü gangsterlerin lideri ve hırsızımızın babası, asıl kızımızın nişanlısından intikam almak istiyor. Hırsız çetelerini kovalayan ve saklandıkları yeri arayan polistir.Çok farklılar, ama yine de tanışıp birbirlerine aşık olmak kaderleriydi. Ama iki farklı dünyadan insanların sevmesi mümkün mü?Maturot Lohgan 2019 Tayland yapımı dizilerden biridir. Dizifon kalitesiyle Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
 • 2019
 • Tayland
 • 95
 • IMDb 8.1
Rak Nee Hua Jai Rao Jong
Rak Nee Hua Jai Rao Jong
Rak Nee Hua Jai Rao Jong dizisinde Phuwanai, ABD'de bir dergi için uzun bir süre fotoğrafçı olarak çalıştı. Tayland'dan uzun süre uzak kalmıştır fakat daha sonra tatil için geri döner. Krabi'de keyifli tatil yapar ve geceleri avlanmak için bir tekne kiralar.Ravina veya Vina, ekonomik problemleri olduğu bilinen dikbaşlı bir süperstardır. Annesi,  sektörde tanınan zengin bir adam olan Buangsuang'ın Vina ile para karşılığı yemek yeme teklifini kabul eder. Bir yatta buluşurlar, fakat daha sonra Buangsuang, Vina'ya tecavüz etmeye çalışır ve ondan kaçmak için kendini denize atlar.O yüzer ve Phuwanai'nin ileride teknesini görür. Bu yüzden onun teknesine girerek kurtulmaya çalışır. Fakat daha sonra tekne batar, ikisini de denizin ortasında mahsur kalırlar. Issız bir adaya düşer ve birbirleriyle tartıştıktan sonra eve dönmenin yollarını ararlar. Sevilen Tayland dizilerinden biri olan Rak Nee Hua Jai Rao Jong Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2019
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.5
Bad and Crazy
Bad and Crazy
'Bad and Crazy', sonunda adalet adına güçlerini birleştiren zıt kişiliklere sahip iki kişinin yolculuğunu anlatıyor. Dedektif Ryu Soo Yeol (Lee Dong Wook) "kötü" bir dedektiftir, hırslı ve sahtekardır. Amacına ulaşmak için taahhüt ettiği tüm kötü şeylere rağmen, Soo Yeol daha önce hiç fark etmediği bir adalet duygusuna sahiptir. Soo Yeol, muazzam bir adalet duygusuna sahip "çılgın" bir adam olan K (Wi Ha Joon) ile tanışır. Herkesin kahramanı olmak ister, ancak hırçınlığı mantığının önüne geçer ve sorunları yumruklarıyla çözer. Bad and Crazy Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.7
Kaew Lerm Korn
Kaew Lerm Korn
Kaew Lerm Korn dizisinde Kaew ve Chidchanok, babalarının tüm servetini miras almak isteyen amcaları yüzünden ayrı hayatlar yaşayan ikizlerdir. Kaew, kötü bir anne ve kız kardeşi ile zor şartlar altında yaşamına devam ederken, Chidchanok Fransa'ya gittikten sonra babasıyla birlikte yaşıyor. Chidchanok, daha sonra annesini bulmak için Tayland'a dönüş yapmaya karar verir. Sonunda ikizler birbirleriyle tanışır. Kendilerini öldürmek isteyen amcalarından kurtulmak için birbirlerine yardım etmekten başka çareleri yoktur. Aksiyon, romantik türde 2021 dizilerinden Kaew Lerm Korn Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2021
 • Tayland
 • IMDb 7.7
Happiness
Happiness
Kasabada yeni bir ölümcül virüs yayıldı ve insanların özel sosyal talimatlarının bulunduğu kat mülkiyeti kapatıldı. Virüs korkusu ve farklı eğitimlerin çatışmaları ile vatandaşlar yeni yerleşim yerinin içinde geçirmeli ve yaşamalıdır.Yoon Sae Bom, seçim ve yargılama konusunda çok yetersiz olabilir. Karmaşık küresel dünyada rahatça yaşamak istiyor, ancak doğru ve adaletsizliğe dayanamayabilir.Jung Yi Hyun, esas olarak şiddet suçları için bir polis dedektifidir. O bir beyzbol oyuncusuydu ama dizinden sakatlandığı için bırakmak zorunda kaldı. Birçok probleme karşı insanları korumak için mücadele eder.Han Tae Seok, askerlik zamanlarında bir bilgi ajanıydı. Ayrıldıktan sonra bir ilaç şirketinde yönetici olarak çalıştı. Bulaşıcı hastalıklarla uğraşan bir işlev için ideal bir karakterdir. Happiness Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.6
The Flaming Heart
The Flaming Heart
"The Flaming Heart", Zhang Li Chuan'ın yönettiği 2021 Çin dizisidir.Huo Yan (Gong Jun), eğitiminden sonra yangın ve kurtarma hizmetinde olağanüstü cesareti, gücü ve kararlılığı onu yükselen bir yıldız yapan kararlı bir itfaiyecidir. Birkaç yıl içinde kendi biriminin kaptan yardımcılığına terfi etti. Ama işi onun için her zaman her şey olduğundan, romantizmi asla düşünmedi ve asla bir kadına aşık olmadı. Ancak tüm bunlar, ekibinin hastanenin acil servisinin yardımını almak zorunda kaldığı kader gününde değişir. Sağlık personeli arasında Yan Lan (Zhang Hui Wen) adında kendini adamış ve hayat dolu genç bir doktor vardır.İkili, bir trafik kazası sonrası araba enkazında mahsur kalan bir kadının hayatını kurtarmak için bir araya geldiklerinde, birbirlerine çekildiklerini hissetmeye başlarlar. Yakında, bir dizi başka olay, Huo Yan İtfaiye Departmanını, bir konut kompleksinde çıkan büyük bir yangın da dahil olmak üzere, Yan Lan'ın sağlık çalışanları ile daha yakın çalışmaya zorlayacak. Yakında takımlar - Huo Yan ve Yan Lan - birlikte daha fazla zaman geçiriyorlar. Huo Yan, nasıl devam edeceğinden emin olmamasına rağmen, Yan Lan'a aşık olduğunu çabucak anlar. Bu arada bazı meslektaşları da acil servis personeline aşık olur. Aşık çift hayat kurtarmaya devam edebilir mi? Ve gerçekten aşklarının yeşermesine izin verecek zamanı bulabilecekler mi?
 • 2021
 • Çin
 • 40
 • IMDb 7.4
Ultimate Note
Ultimate Note
Ultimate Note, Genting Tapınağı olayından sonra bir dizi hikaye anlatıyor. Wu Xie, üçüncü amcasından Xisha Deniz Yatağının gizli sırlarını öğrenir. Savaşan Devletler Dönemi ve Eski Dokuz Okullar arasındaki sıkıntılardan sonra, Zhang Qi Ling'den iki video kaseti ve onun getirdiği gizemleri alır.Aslen sadece üçüncü amcanın deneyimiyle ilgilenen Wu Xie, maceradan döner ve gizemli bir video kaset alır. Bir komploya dahil olduğunu keşfeder.Tek başına Golmud Sanatoryumu'nu keşfediyor ve Zhang Qi Ling ve diğerleriyle karşılaşıyor ve birlikte seyahat etmek için altı kişilik bir ekip oluşturuyor.Batı'nın Kraliçe Annesinin Sarayı'nda yanlışlıkla gizemli bir göktaşı bulunur. Aynı anda üçüncü amcanın aniden ortadan kaybolacağını ve Zhang Qi Ling'in hafızasını kaybedeceğini kim bilebilirdi.Zhang Qi Ling'in hafızasını geri kazanmasına yardımcı olmak için herkes Zhang ailesinin eski binasının anahtar olduğunu keşfeder ve bulur, ancak Qiu De Kao'nun müdahalesi nedeniyle buna son veremezler.Bayan Huo aniden dokuz kapılı operasyonu tekrarlamak için Wu Xie ve diğerleriyle güçlerini birleştirmek için öne çıkıyor ve bir kez daha gerçeği aramak için Zhangjia Antik Binasına gidiyor. Eylem sırasında beklenmedik bir kaza meydana gelir ve herkesin başı derde girer.Şimdiye kadar, gizem çözülmedi ve tüm tarafların güçleri dengede değil. Wu Xie bir maske takmaya ve işleri düzeltmek için üçüncü amca gibi davranmaya zorlanır. Ultimate Note Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
Our Glamorous Time
Our Glamorous Time
Eski asker Li Zhicheng'in krizdeyken aile işini devralması gerekiyor. Bu arada, yeni mezun olan ve kendi işini kurmak için mücadele eden bağımsız ve yetenekli bir işletme mezunu olan Lin Qian ile kader bir karşılaşması var. Li Zhicheng'in iş dünyasında tecrübesi olmadığı için sektördeki hiç kimse umudunu Aida'nın yeni CEO'suna bağlamıyor. Ancak Lin Qin'in iş deneyimi ve çalışkanlığının Li Zhi Cheng'in bilgeliği ve yöntemleriyle birleşmesi sayesinde birlikte Aida'yı yeniden yeni zirvelere taşıyabilirler. Ding Mo'nun "Bizim Büyüleyici Zamanlarımız" adlı romanından uyarlanmıştır. Our Glamorous Time Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor. Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.9
My Roommate is a Detective
My Roommate is a Detective
My Roommate is a Detective, ana oyuncu kadrosunda Hu Yi Tian, Leon Zhang ve Shane Yan'ın yer aldığı 2020 Çin yapımı bir suç-gerilim dramasıdır. Cumhuriyet döneminde, farklı geçmişlere ve kişiliklere sahip üç kişi, toplumu korumak için problem çözme becerilerine güvenerek, sıkıntılı zamanlarda adalet duygularını korur.Zengin bir aileden gelen Lu Yao (Hu Yitian), İngiltere'de yurtdışında eğitim gördükten sonra Çin'e döndü. Yüksek IQ'su ve istisnai akıl yürütme becerileri nedeniyle, Baş Müfettiş Qiao Chusheng (Leon Zhang) tarafından büroya danışman olarak katılması için işe alınır. İki adamın yolları dürüst ve tutkulu kadın muhabir Bai Youning (Shane Xiao) ile kesişir ve garip ve sarsıcı cinayet gizemlerini çözme konusunda uzmanlaşmış küçük bir dedektif ekibi oluştururlar. My Roommate is a Detective Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.2
Payu Sai
Payu Sai
Payu Sai 2021 yapımı aksiyon, gizem ve romantik türünde bir Tayland dizisidir. Dizide Phunara Golf Kulübü'nün ikinci varisi Nares, üvey kardeşi Narin ortadan kaybolduğu için acilen Tayland'a dönmek zorunda kalır. Unutulmaz ilk aşkı olan kardeşinin özel asistanı Sai ile karşılaşır. Kardeşinin gizemli şekilde ortadan kayboluşunu çözmek için birlikte bir yolculuğa çıkarlar.14 bölümden oluşan Payu Sai Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2021
 • Tayland
 • 90
 • IMDb 7.8
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter
Kor Kerd Mai Klai Klai Ter, Rarapee adında güçlü ve bilge bir kadının hikayesidir. Kocasını çok seviyordu ama adam hamileliği sırasında ayrılınca hayatını bekar bir anne olarak sürdürmeye karar verdi. Büyürken, oğul babasının sorumsuz olduğunu yanlış anlamasından nefret etti ve onları geride bıraktı. Ancak Rarapee kocasından asla nefret etmedi, bunun yerine kocasının bir gün geri döneceğine kesinlikle inanıyor. Yıllar sonra dileği beklenmedik bir şekilde gerçekleşti. Kocası, sadece 24 yaşında ve temelde oğlu kadar yaşlı olan Thing adında genç ve yakışıklı bir adam olarak yeniden doğdu. Karşılaştıklarında aşk farklı yaşlarda başlar. Şey daha sonra önceki hayatını keşfedebilir mi? Aşk yolculukları boyunca zorluklarla yüzleşmek zorundalar mı? Kor Kerd Mai Klai Klai Ter tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 100
 • IMDb 7.6
Love Like White Jade
Love Like White Jade
Love Like White Jade, Langya Köşkü'nden Shui Wu Xia ve genç usta Jiang Bai Yu arasında bir kostüm dönemi romantizm dramasıdır.Langya Köşkü'nün altın madalyalı hizmetçisi Shui Wu Xia, Jiang Mansion tarafından genç usta Jiang Bai Yu'ya edebiyat ve dövüş sanatlarını öğrenmesi ve memur olması için yardım etmesi için işe alındı.Kibirli Shui Wu Xia ve donuk Jiang Bai Yu birbirleriyle uyumsuzdur, ancak ikisi sırlarını birbirlerine ifşa eder. Shui Wu Xia kayıp kardeşini ararken, Jiang Bai Yu babasının ölümünün arkasındaki gerçek nedeni araştırır. Kader iki genci bir araya getirir.Jiang Bai Yu züppe alışkanlıklarını değiştirir değiştirmez, Shui Wu Xia da onun samimi ve cesur kalbini görmeye başlar. Sonunda gerçek ortaya çıkıyor. Shui Wu Xia'nın erkek kardeşinin hapsedilmesinin ve Jiang Bai Yu'nun babasının öldürülmesinin arkasındaki suçlu, amcası Jiang Hu'dur.Tehlike altında, Shui Wu Xia ve Jiang Bai Yu, Jiang Hu'nun komplosunu halka ifşa etmek ve Jiangzhou halkını barışa döndürmek için kararlı bir şekilde öne çıkıyor.İkisi de bir dizi iniş çıkışlar yaşadıktan sonra birbirlerine değer vermeye başlar. 2021 Çin yapımı Love Like White Jade Türkçe altyazılı olarak sizlerle!
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.0
Cheewit Puer Kah Huajai Puer Tur
Cheewit Puer Kah Huajai Puer Tur
Wayu, kendisine suikastçı olmayı öğreten bir adam tarafından büyütülmüş bir yetimdir. Pavarin ile tanışana kadar yalnız biri olduğu bile söylenebilir. Pavarin'in babası Tanatat zengin bir iş adamıdır. Kimse onun uyuşturucu satan kötü adam olduğunu bilmiyor. Wayu, Tanatat tarafından düşmanlarını öldürmesi için işe alınır. Wayu ve Pavarin aşık olurlar, ancak aşkları Pavarin'in babası tarafından yasaklanmıştır. Tanatat daha sonra Wayu'yu, Pavarin'e Wayu'nun bir suikastçı olduğunu kanıtlamak ve ortaya çıkarmak için kurar. Bu aynı zamanda Wayu'nun son göreviydi, çünkü Pavarin'e yerleşmek için işini bırakmaya çoktan karar vermişti. Pavarin ihanete uğradığını hisseder ve ilişkilerini kesmeye karar verir. Wayu, Pavarin'e onu gerçekten sevdiğini kanıtlamaya çalışır, ancak Tanatat Pavarin'i bir polis memuru olan Sarut'la ilişkilendirip ona aradıkları suikastçının Wayu olduğunu söylediğinde daha fazla sorun ortaya çıkar. Cheewit Puer Kah Huajai Puer Tur Türkçe altyazılı olarak Dizifon adresinde tüm bölümlere ulaşabilirsiniz.
 • 2017
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.8
Aksiyon Asya dizileri yer almaktadır. Birbirinden heyecanlı aksiyon Asya dizilerini Dizifon adresinde keyifle Türkçe altyazılı seyredebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.