Aksiyon
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo
Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo, Tong Hua'nın Çin romanı Bu Bu Jing Xin'den esinlenmiştir. Tam güneş tutulması sırasında, o zamanlar 25 yaşında olan 21. Yüzyılda yaşayan bir kadın olan Go Ha-jin, Goryeo Hanedanlığı dönemine zamanda yolculuk yapar. Prens Wang Wook'un Karısının kuzeni Hae Soo'nun vücudunda uyanır. O sırada Goryeo Ülkesini yöneten Wang Ailesinin tüm kraliyet prensleriyle arkadaş olur. Başlangıçta, hasta kuzeninin kocası olan sıcak kalpli 8. Prens Wang Wook'a aşık olur. Ancak daha sonra, o zamanlar uğursuz kabul edilen bir yara izinden dolayı yüzünü bir maskenin arkasına saklayan soğuk kalpli, korkunç ve tehlikeli olan 4. Prens Wang So'yu sevdiğini fark etti. Moon Lovers konu olarak, Hae Soo'nun taht uğruna birbirlerini öldürmeye zorlanan kraliyet prensleriyle arkadaş olduktan sonra nasıl mücadele ettiğini anlatıyor. Ünlü oyuncuların rol aldığı tarihi ve romantik türde sevilen dizilerden biridir. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.7
Dokgo Rewind
Dokgo Rewind
Dokgo Rewind, farklı hayatlar yaşayan ancak okulda şiddete karşı savaşmak için bir araya gelen üç çocuğun hikayesini takip ediyor. Kang Hyuk ( EXO'dan Se Hun ), Kyu Soon'u okulda zorbalığa uğramaktan kurtarır, bu yüzden Kyu Soon, kız kardeşi Kim Hyun Sun'ı ( Kang Mina ) koruyabileceklerini umarak Kang Hyuk ve ekibiyle arkadaş olur. Ancak, Kyu Soon, okul zorbalarıyla ilgili şüpheli bir olaydan sonra kısa süre sonra öldürüldü. Arkadaşının ölümünden sonra, Kang Hyuk ekibinin geri kalanını kurtarabilecek ve kötü adamlara suçlarının bedelini ödetebilecek mi? “Dokgo Rewind”, Choi Eun Jong tarafından yönetilen 2018 Güney Koreli bir web drama dizisidir. Popüler bir webtoon'a dayanmaktadır. Dizinin tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Güney Kore
 • 10
 • IMDb 8.8
My Amazing Boyfriend
My Amazing Boyfriend
My Amazing Boyfriend Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde! Kaderleri tarihte ne kadar geriye gidiyor? Xue Ling Qiao (Kim Tae Hwan), 500 yıldır Dünya'yı dolaşan ancak son 100 yıldır derin bir uykuya hapsolmuş süper güçlere sahip mutant bir adamdır. Aktris Tian Jing Zhi (Wu Qian) bir araba kazası geçirdiğinde, Ling Qiao uyku tuzağından kurtulur. Güçlerini yaralarını iyileştirmek ve onu hayata döndürmek için kullanır. Gidecek başka yeri olmayan Ling Qiao, dairesinde Jing Zhi ile aynı odada kalmaya zorlar ve mükemmel bir A listesindeki yıldızın gölgesi altında bir oyuncu olmaya çalıştığı çılgın dünyasına kendini kaptırır. Daha iyi bir ilişki için didişirken, kaderlerinin yüzyıllara yayılan bir komployla karıştığını öğrenince şok olurlar! “My Amazing Boyfriend” Deng Ke tarafından yönetilen 2016 Çin drama dizisidir. 2 sezondan oluşan bu fantastik romantik dizinin tüm bölümlerini sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
Legend of Fei
Legend of Fei
Legend of Fei Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon farkıyla sizlerle! Priest'in aynı adlı romanından uyarlanan Çin draması, Zhou Fei'nin büyümesini ve efsanevi kılıç ustası hikayesini konu alıyor. Yıllar önce bir kaos vardı ve kuşak kahramanı Li Zheng'e haydut olması emredildi. O zamandan beri kırk sekiz köy olmuştur. Li Zheng hastalıktan öldükten sonra, ünlü jianghu mezhepleri de birbiri ardına kaybeder. Li Zheng'in kızı Li Jin Rong, liderliği devralır ve Zhou Yi Tang ile evlenir. Zhou ailesi kızlar tarafından yönetiliyor. ama Zhou Fei'nin doğduğu dönemde jianghu düşüştedir. Yaşlıların görkemi ve ruhu, Li Zheng'in ölümünden sonra yavaş yavaş kaybolur. Zhou Fei, on üç yaşındayken evden kaçar ve Mojiang'da neredeyse ölür. Ama Lord Duan'dan Xie Yun tarafından kurtarılır ve iyi bir ilişki kurar. Üç yıl sonra, iki asi genç Huojiapu'da tekrar buluşurlar ve yıllar önce dünyayı gizleyen her türden ustanın ortaya çıkmasına neden olur. Aynı zamanda Cao Zei yönetimindeki Büyük Kepçe'nin yedi ustası tarafından kovalanırlar ve iki gencin çalkantılı bir komploya düşmesine neden olur. Zhou Fei, jianghu'yu sarsmak için "kar kırma bıçağı" tekniğini kullanır ve dünyada kendine bir isim yapar. Legend of Fei tüm bölümleri sitemizde bulabilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.1
Fah Mee Tawan
Fah Mee Tawan
Fah Mee Tawan Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! İntikam almak için şirkete girmeyi ve kendisini terk eden babasından ve yeni karısıyla birlikte yaşamak için annesinden her şeyini almayı planlayan genç bir iş adamının hikayesini konu almaktadır. Sevgisini babasından alan evlatlık kızı da dahil. Ailedeki tüm kötü şeylerin üvey anne ve onun sevgilisinden kaynaklandığını anlayana kadar üvey annesinin güvenini kazandı. Kızı da tıpkı onun gibi bir kurbandı. Bu yüzden yakınlık aşka dönüşene kadar empati kurar ve gizlice ona yardım eder. Üvey annenin maskesini çıkarma planı, tehlikede olan aşkla devam ediyor. 18 bölümden oluşan sevilen Tayland dizilerinden biri olan Fah Mee Tawan tüm bölümlerini sitemizden bulabilirsiniz. İntikam, güç mücadelesi ve romantizm dolu bir hikaye sizleri bekliyor. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Tayland
 • 80
 • IMDb 7.0
The Song of Glory
The Song of Glory
The Song of Glory Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Nan Song'da geçen genç bir imparator Liu Yilong, bir ulusu geri getirmek için gerçek aşkı Changge adında bir kadınla el ele çalışır. Ulus kaosa sürüklendi ve imparator Liu Yilong (Qin Hao), halkının hayatını iyileştirmek için reformları yürürlüğe koyma sözü verdi. Kalbinde ülkesine yardım etmek için sonsuz kararlılık barındıran nazik bir kadın olan Shen Changge (Li Qin) ile tanışır. İkisi birlikte, en yozlaşmış ama güçlü klanlardan biri olan Lu ailesine karşı savaşırken akıllarını kullanırlar. Gücü yeniden kazanmak için, imparator Yilong, ordu üzerinde otorite sahibi olan Shen ailesinin kızıyla bir evlilik ayarlar. Yilong, ailesinin yardımıyla, yolsuzlukla dolu siyasi klanları yok etme planlarını yavaş yavaş ortaya koyuyor. Ancak iki aşık ülkelerine ilerleme ve refah getirirken Shen ailesi öldürülür. Çaresiz durumlara rağmen, imparator ve gerçek aşkı "Yuanjia Hükümdarlığı"nı kurarken devam eder. “The Song of Glory”, Li Hui Zhu ve Deng Wei En tarafından yönetilen 2020 tarihi bir romantik dramadır.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.5
Karn La Krang Neung…Nai Hua Jai
Karn La Krang Neung…Nai Hua Jai
Karn La Krang Neung…Nai Hua Jai Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Genç, güzel ve neşeli Fahsai, on yıllık erkek arkadaşı P'itt tarafından aldatılır, en yakın arkadaşı onu neşelendirmek için Japonya'ya bir geziye ayarlar. Orada Fahsai, bir saldırıdan sonra yaralanan yakışıklı tehlikeli mafya lideri Daniel ile tanışır ve Fahsai'yi kendisine yardım etmeye zorlar. Fahsai, Daniel'in kendisine ihanet eden eski aşkı Botan'ı andırıyor. Sonunda aşık olurlar ama sorunlar ortaya çıkar. Başrollerde Mik Thongraya, Pimprapa Tangprabhaporn, Kitkong Khamkrith, Mek Juti Jumroenketpratipe ve Kannaporn Puangtong gibi başarılı oyuncular rol almaktadır. Dizi, 28 Temmuz 2016 tarihinde başladı ve 7 Eylül 2016 tarihinde final yapmıştır. Toplam 12 bölümden oluşmaktadır. Aksiyon, romantik ve dram türünü seviyorsanız diğer adıyla Once Upon a Time... In My Heart dizisini izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2016
 • Tayland
 • 80
 • IMDb 7.5
Love and Redemption
Love and Redemption
Love and Redemption Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Bu yapım, Wuxia, fantastik ve romantik türleriyle beğenilen bir Çin dizisidir. Bu dizi 6 Ağustos 2020'de Youku televizyon kanalında yayınlandı. Love and Redemption yıldızları: Crystal Yuan, Cheng Yi, Liu Xue Yi, Zhang Yu Xi ve daha fazlasından oluşuyor. Love and Redemption, altı duyu eksik olarak doğmuş bir kız olan Chu Xuanji'nin ve Lize Sarayı'nın bir öğrencisi olan Yu Sifeng'in, aşkını konu almaktadır. Eski bir efsanenin arka plan hikayesidir. 1000 yıl önce iblislere karşı yapılan ölümcül savaşta cenneti kurtaran savaş tanrısını anlatır. İkisi de cennetten indiler ve bu dünyadan kayboldular. Binlerce yıl geçtikten sonra aniden Chu Xuanji (Kristal Yuan) doğdu ve o tamamen yetersizdi. Chu Xuan Ji, altı duyusu olmayan bir bebek olarak doğdu. Ama aslında o, Savaş Tanrısının reenkarnasyonudur. Chu Xuanji, Yu Si Feng (Cheng Yi) ile arkadaştır. Liza Sarayı'nın olağanüstü baş öğrencisidir ve ona aşık olur. Böylece bir romantizm başladı.Love and Redemption, Shisi Lang'ın "Aşk ve Kefaret" romanından uyarlanmıştır. Yuan Bingyan ve Cheng Yi başrol oyuncuları olarak karşımıza çıkıyorlar. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2020
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.7
Padiwaradda
Padiwaradda
Padiwaradda Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Bir kız (Rin), çılgın bir memurla (Saran) evlenmeye gönderilir. Zavallı kız, koruyucu ailesini geri ödemenin bir yolu olarak bunu kabul etti. Sonra düğün gününde memurun eski Duang'ı gelir ve bam çılgınlığı ve kaos başlar. Duang'a sahip olmak yetmezmiş gibi, Rin'in bir hayranı da yeni evlenene bir ziyarette bulunmaya karar verdi. Bir tarafta, Saran'ın elinden gelen her şeyi yapmaya kararlı çılgın bir haydut lideri var. Rin, yeni ailesini memnun etmek ve hatta Saran'a işinde yardım etmek için elinden geleni yapıyor, ancak Duang etrafta gizlenip gereksiz yanlış anlaşılmalara neden olurken, Rin için kolay değildi. Böylece Rin ve Saran, evliliklerini bir görev olarak yaşama anlayışına vardılar, “her birimiz kendi görevimizi yapalım. Ben bir koca olarak görevimi yapacağım ve sen de bir eş olarak seninkini yapacağım ”gibi bir şey. Evlilik hayatlarını görev olarak yaşamaktan, birbirlerini gerçekten anlama ve güvenmeye dönüştü, ama asla aşkın yavaşça içeri süzüldüğünü düşünmediler.Beğenilen Tayland dizilerinden biri olan Padiwaradda tüm bölümleri izleyebilirsiniz. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2016
 • Tayland
 • 105
 • IMDb 7.7
Prodigy Healer
Prodigy Healer
Prodigy Healer Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Shen Mu kraliyet kabilesinin soyundan gelen Mu Xing Chen (Li Hong Yi), tüm hayatı boyunca ailesinin geleneksel tıbbi uygulamalarını inceliyor ve uyguluyor. Kendini adamış bir öğrenci, her zaman ailesinin beklentilerini karşıladı ve şimdi tahtta bir sonraki sıraya oturuyor. Ancak insan diyarından bir doktor olan Ye Yun Shang (Zhao Lu Si) yanlışlıkla Shen Mu Kabilesi'nin kutsal topraklarına girdiğinde tüm dünyası değişir. Yun Shang'ı şimdi içinde bulduğu beladan kurtarmaya kararlı olan Xing Chen, onun krallığından kaçmasına ve kendi krallığına dönmesine yardım eder. Yolda, Xing Chen, Yun Shang'ı ölümlüler diyarına geri götürmeye karar verir ve bunu yaparken, günlük hayatını rahatsız eden politik mücadelelerden kaçabileceğini umar. Yun Shang ile ölümlü dünyada yolculuk yapan Xing Chen, kendisini gizemli ve ölümcül bir vebadan muzdarip bir ülkede bulur. Yun Shang ile el ele veren ikili, çok geç olmadan insanlığı kurtarmanın bir yolunu ararken tıbbi yeteneklerini sınava tabi tutar. Hem eski hem de yeni diyarlarda heyecan verici bir macera olan "Prodigy Healer", Hu Chu Xi tarafından yönetilen 2019 fantastik bir romantik dramadır.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 5.5
The Love Knot: His Excellency’s First Love
The Love Knot: His Excellency’s First Love
The Love Knot: His Excellency's First Love Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Guan Pi Pi (Victoria Song) hevesli, genç bir gazete stajyeridir ve yakalanması zor bir antika satıcısı olan He Lan Jing Ting'i (Johnny Huang) bulup röportaj yapmak için bir görev alır. Hayatını değiştirecek bir görev olacaktır.  Pi Pi yakında Jing Ting'in sıradan bir adam olmadığını öğrenir. Jing Ting hakkında elinden gelen her şeyi araştırmaya çalışırken, sadece çiçek yediğini, ay ışığında yıkandığını, gündüzleri kör olduğunu ancak geceleri üstün görüşe sahip olduğunu öğrenir. Yeşim Ustası olarak bilinen Jing Ting, aslında Fox Clan'ın sol rahibi Zhao Song'dan (Jiang Qi Lin) insanları korumaya çalışan Fox Clan'ın sağ rahibidir. Pi Pi hayatının hikayesini takip ederken, en iyi arkadaşı Tian Xin (Xu Fang Yi) ve çocukluk sevgilisi Tao Jia Lin'in (Xu Kai Cheng) ona ihanet ettiğini öğrenince harap olur. Jing Ting, Pi Pi’nin hayatını yeniden bütünleştirebilecek tek kişi mi? The Love Knot: His Excellency's First Love bir 2018 Çin dram dizisidir. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 45
 • IMDb 7.4
My Classmate from Far Far Away
My Classmate from Far Far Away
My Classmate from Far Far Away Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Dizi, Feng Diu Zi'nin My 200 Million Years Old Classmate adlı romanına dayanan bir web dizisidir. Bir okullu kızın vücudunda yaşayan bir uzaylının etrafında dönen bir hikayeyi konu alıyor. İki yüz milyon yıl önce, Ah Bu Duo Rui, Akrep Gezegeninin 32. nesil kadın generalidir. Bir orduyu savaşa götürürken, yanlışlıkla yeryüzüne çarptı. Uzun yıllar sonra, on altı yaşındaki bir insan kız olan Xuan Mo'nun (Li Gengxi) bedenine girer ve sıradan bir öğrencinin sevinçlerini ve acılarını tam olarak deneyimlemeyi öğrenir. Yi Hailan'a (Zhu Zhiling) aşık olur ve Lin Guosheng ile kafa kafaya verir, eve dönüş yolunu bulmak için aklına gelen her şeyi yapar. Yine de gün geldiğinde, dünyadaki zamanının kaybedemeyecek kadar değerli hale geldiğini fark etmeye başlar.Oyuncu kadrosu, 1995 ve sonrası doğumlu genç oyunculardan oluşuyor. Xu Jinglei, rol için çalışmak üzere Li Gengxi ve Zhu Zhiling ile 10 ay geçirdi.Yapımcı Xu Jinglei. Özgün öyküsü nedeniyle romanı bir dramaya uyarlamayı seçti. Film kalitesinde bir web dizisi yapmayı umuyor.Romantik, fantastik ve gençlik üzerine diziler seviyorsanız 2018 yapımı My Classmate from Far Far Away izle sizin için iyi bir seçim olacaktır. Dizifon olarak herkese keyifli seyirler dileriz.
 • 2018
 • Çin
 • 40
 • IMDb 8.2
The Long Ballad
The Long Ballad
The Long Ballad Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! 2021'de çıkan yeni Çin tarihi dizilerden biridir. Dizi, ailesi amcası Li Shiming tarafından öldürüldükten sonra Changan'dan kaçan bir prenses Li Changge hakkında bir hikayeyi konu alıyor.Xia Da'nın manhua "Chang Ge Xing" filminden uyarlandı. Hikayenin genel konusu, ailesi için intikam almak isteyen bir prenses hakkındadır. Hikaye dört ila beş ana karakter Li Chang Ge veya Prenses Yong Ning, Ashile Sun, Hao Du, Wei Shu Yu ve Li Le Yan veya Prenses Yong An etrafında dönüyor. Li Chang Ge intikam almak için kendi ölümünü taklit eder ve kimliğini gizler. Yolunda kabile prensi Ashile Sun ile tanışır. Li Chang Ge, Tang hanedanına aittir ve rakipleri olan Qaghan kabilesinden Ashile Sun ile karıştırılır. Birbirlerine yardım etme sürecinde, ikisi de iki grubun aslında kendilerine karşı komplo kuran başka birinin olabileceğini anlar. Ashi Na Sun ve Li Chang Ge, zamanla yavaş yavaş birbirlerine karşı hisler geliştirir.The Long Ballad,  Xia Da’nın mangası Princess Changge’den uyarlanmıştır. Dilraba Dilmurat ve Wu Lei başrol oyuncular olarak dizide rol alıyorlar.Dilraba Dilmurat Li Changge olarak rol alıyor. O, Veliaht Prens'in kızıdır. Amcası Li Shiming'e güveniyor çünkü ona birçok beceriyi öğretti. Ama Li Shiming'in ailesini öldürdüğünü görür. İntikam almaya yemin eder, ancak tüm sermayenin insanları Li Shiming'in takipçileridir.Wu Lei Ashina Sun olarak dizide yer alıyor. Ashina Klanına ait olduğu için Tang İmparatorluğunu mahvetmek istiyor. Li Changge'nin ailesinin yaşadığı trajediye tanık olur. Şehirden kaçmasına yardım ediyor.Tarihsek kurgu anlamında başarılı dizilerden biri olan The Long Ballad izle ve yeni bir maceraya adım atın. Dizifon olarak herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.8
Arsenal Military Academy
Arsenal Military Academy
Arsenal Military Academy izle, Xie Xiang, vefat eden ağabeyinin yerine orduya katılır. Burada Gua Yuan Zhen ile tanışır. Sıkı eğitimlerin geçtiği orduda birbirlerini yeseler daha sonra yakınlaşırlar.Xie Xiang, Doktor muayenesine gireceği sırada birkaç olay olur ve kadın olduğu ortaya çıkmadan akademiye kabul edilir. Erkek karakterimiz Gu Yan Zhen ise devlet büyüklerinden birinin baş belası tek erkek çocuğudur. Çıkarttığı olay sonucunda babası onu akıllanması için akademiye öğrenci olarak gönderir. Hikayenin devamında Xie Xiang ve Yanzhen'in oda arkadaşı olmasını ve bunun ardından gelenleri izliyoruz.Sonuç olarak boş zamanlarda değerlendirilir. Arsenal Military Academy Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor. Tüm Çin yapımlarına göz atabilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • Çin
 • 45
 • IMDb 8.3
Aksiyon Asya dizileri yer almaktadır. Birbirinden heyecanlı aksiyon Asya dizilerini Dizifon adresinde keyifle Türkçe altyazılı seyredebilirsiniz.
DİZİ KATEGORİ
SON YORUMLAR
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.