Yang Yang

Yang Yang

Yang Yang, 9 Eylül 1991 tarihinde Şangay'da doğdu. 9 Eylül'de doğan insanlar Başak burcunun altına düşüyor. People's Liberation Army Academy of Art’dan mezun olduktan sonra, oyunculuğa The Dream of Red Mansions'ın sahne prodüksiyonu ile başladı.

The Left Ear ve The Unbearable Lightness of Inspector Fan gibi yapımlarda başrol oynadığı bilinen popüler Çinli aktörlerden biridir.

Yang, 2015 yılında Alec Su'nun ilk yönetmenlik denemesi olan bir gençlik filmi olan The Left Ear'daki performansıyla tanınmaya başladı. Film gişe rekoru kırdı ve Yang, Xu Yi olarak gösterdiği performansla olumlu karşılandı

Yang, Ocak 2016'da China Post posta pulunda yer alan ilk sanatçı oldu. Ayrıca, 19 Şubat 2017'de Madam Tussauds Shanghai'da kendi balmumu figürünü sergiledi. İkinci balmumu figürü, 19 Temmuz 2017'de Madame Tussauds Beijing'de sergilendi.Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.