1. The Love Proposal

  The Love Proposal

  İMDb : 9.6 15 Bölüm

  Bazı olaylar nedeniyle Treenut, Time'ı, tanıma fırsatı buldu. Bu, Time'ı oldukça etkiledi ve onu ara sıra görmeye geldi. Ancak Time, onu sevdiğini söylemekten çekiniyordu sebebi ise Marisa ile olan eski aşkını hala unutamıyordu. Time, Touch'ın gelini olarak Treenut ile tekrar karşılaştı. Çok üzgündür ama Touch'ın sırrını açıklayıp onun pozisyonunu alabilecek Orachun'dan saklaması gerekiyordu. Touch'ın eski erkek arkadaşı Chane, bazı planlar yapmaya başladı. Yaşanan bu durum ise Touch ve Treenut'u tehlikeye atar. 2022 Tayland yapımı The Love Proposal Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
  8.7
  ( Toplamda 27 oy verildi. )

      9.6   23.538

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Tür: Dram , Romantik , Tayland Dizileri
  •  Orjinal Ad: The Love Proposal
  •  İlk Yayın Tarihi: 23 Mart 2022
  •  Bölüm Süresi: 90 Dakika
  •  Ülke:
  •  Kanal: GMM One
Background
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Snm Mayıs 8, 2022 21:52:06

  11.ve 12. Bölümler ne zaman gelir

 2. avatar
    Güneş Mayıs 9, 2022 10:00:41

  Devamı yükleyin lütfen

 3. avatar
    Selvi Mayıs 14, 2022 20:34:52

  Neden devamı gelmiyor bu dizinin öğrenebilirmiyiz rice ediyoruz diğer bölümlerin çevirisini en kısa zamanda atabilirmisiniz

DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.