Tayland Dizileri
My Gear and Your Gown
My Gear and Your Gown
'My Gear and Your Gown' bir Tay BL televizyon drama dizisidir. Dizinin ilk bölümü, 2020'de WeTV & GMMTV'nin orijinal ağında 14 Eylül 2020 - 30 Kasım 2020'de gösterime girdi. Bu dizinin yönetmenliğini Siwaj Sawatmaneekul ve yapımcılığını GMMTV yapım şirketi yaptı.Dizi, WeTV tarafından GMMTV, Studio Wabi-Sabi ve TV Thunder ile birlikte 23 Haziran 2020'de başlatılan üç televizyon dizisinden biridir.Okulun akademik kulübünün eski başkanı Dr. Pai adında başarılı bir tıp öğrencisi ile aşka inanmayan ITT adında yakışıklı bir mühendislik öğrencisi arasında  yaşananları konu almaktadır.My Gear and Your Gown Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 40
 • IMDb 6.9
I Told Sunset About You
I Told Sunset About You
I Told Sunset About You dizisinde Teh, genç yaşından beri oyuncu olmak istediğini biliyordu. Çocukluğundaki en iyi arkadaşı Oh-aew ile ikisi zaman geçirmek için giyinir ve rol yapma oyunları oynarlardı. Güçlü bir dostlukları vardı ve Oh-aew onun yerine okul oyununun başrolünü oynamasına aldırış etmedi. Arkadaşı için mutluydu, hatta rol için prova yapmasına yardım etti.Okul performansından sonra Oh-aew, oyuncu olmak istediğine karar verdi. Ancak bu Teh'i üzdü, çünkü arkadaşının ömür boyu hayalini ondan çalmaya çalıştığına inanıyordu. O anın sıcağında, aralarında incitici sözler değiş tokuş edildi. Arkadaşlıkları tartışmadan sonra hızla dağıldı ve ikisi birbirleriyle konuşmayı reddetti.Yıllar sonra hem Teh hem de Oh-aew prestijli bir üniversitede okumak için aynı oyunculuk programına başvurdu. Ortak arkadaş grupları aracılığıyla tekrar bir araya geldiklerinde Teh ve Oh-aew arasındaki gerilim yüksekti.Oh-aew çocukluk arkadaşını affetmesine rağmen, çevresinde oldukça temkinli davrandı. Güvenini geri kazanmak ve bozulan dostluklarını yeniden kurmak için çok çabalaması gerektiğini biliyordu. Zamanla, ikisi tekrar yakınlaşmaya başladı, ancak karışıma romantik duygular atıldığında sadece bir arkadaşlıktan daha fazlasını yeniden alevlendirebilirler.I Told Sunset About You Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 79
 • IMDb 9.0
Manner of Death
Manner of Death
Manner of Death dizisinde adli tıp uzmanı Dr. Bhanjit, intihar ettiği varsayılan bir kadının cesedini inceledi. Ancak, daha fazla inceleme, olası cinayetin rahatsız edici belirtilerini gösterdi. Doktor olayı daha fazla araştırmaya karar verir, bir yabancı doktoru ziyaret eder ve onu uyarır, bu karardan uzaklaşması daha doğru olur. Yabancının mesajı açık olsa bile doktor bu uyarıyı dikkate almaz ve soruşturmaya devam eder. Olayı öğrenen savcının arkadaşı ortadan kayboldu. Doktor bir soruşturma yürütmeye karar verdiğinde, asıl şüphelisi Tan olan genç bir adam doktorun keşfini reddetti ve yardım teklif etti.Manner of Death Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Dizifon kalitesiyle tüm bölümleri hd kalitede ve tek parça izleyebilirsiniz.
 • 2020
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 8.1
Fah Fak Ruk
Fah Fak Ruk
Fah Fak Ruk, sağlık problemleri nedeniyle kardeşi Praefah için vekil anne olmayı kabul eden Tongrak’ı konu almaktadır. Praefah, çok fazla düşmanı olan Asavakietikul ailesinin varisi olan Natee'yi sevmektedir. Bu yüzden, Praefah ve Natee öldürülür ve Tongrak'ı tek başına ve hamile bir kadın olarak bırakır. Tongrak, Asavakietikul ailesine dünyaya getireceği varisi hakkında bilgi vermek istiyor. Fakat daha sonra bir oyuncak tasarımcısı olan Kimhan, katilin diğerlerini öldürdüğü gibi varisi  de öldürmek istemesi olduğunu düşündüğü için söylemesini engelledi. Sessiz kalan Tongrak, Kimhan'ın yanında kalır. İkisi  zamanla yakınlaşır ve birbirlerine karşı bazı hisler beslerler. Fah Fak Ruk Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 110
 • IMDb 7.6
Friend Forever The Series
Friend Forever The Series
Friend Forever The Series, birbirlerine aşık olduklarında arkadaşlıkları tehdit edilen iki arkadaş hakkında 2020 Tayland dizisidir.Tan ve Oil yıllar içerisinde birlikte büyüdüler. Zaman geçtikçe Tan, arkadaşı için normal bir duygudan daha fazlasını hissettiğini fark etmeye başlar. Ancak, Oil ailesiyle birlikte başka yere taşınmak zorunda kaldığında aralarına mesafe girer. Peki iki yıl sonra hala aynı duyguları mı hissediyorlardı? Tan'ın komşusu Sea, müzik yeteneği sayesinde Yeşil Alan'a kabul teklifi aldı. Yatılı olarak eğitim aldığı okulda Tin ile tanışır ve gitar derslerine başlar. Sonrasında neler olacak?Gençlik ve müzik temalı Tayland BL dizilerinden Friend Forever The Series Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 5.6
Gen Y The Series
Gen Y The Series
Mark, Wayu'nun Pha ile çıkan en iyi arkadaşıdır ve en iyi arkadaşı Kit'tir. Mark onu görür görmez Kit'e ilgi duyar ve ona yaklaşmaya karar verir. Kit başta hiç ilgilenmiyor ama daha çok sinirleniyor. Yine de, zaman geçtikçe, birbirlerine olan değişim ve artan güven görünür ve izlemesi ilginçtir. İlişkilerinin iyi bir dinamiği var ve çok farklı olmalarına rağmen bir şekilde birlikte iyi gittikleri netlik kazanacak. Sık sık didişip tartıştıkları için samimiyetleri ve birbirlerine olan ilgileri ortada!Tayland BL dizilerinden biri olan Gen Y The Series Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.7
Tonhon Chonlatee
Tonhon Chonlatee
Chonlatee ve Tonhon, eskiden yan yana oturan çocukluk arkadaşlarıdır. Yıllar önce, Tonhon ailesiyle birlikte uzaklaştı ve iki çocuk arasındaki yakın dostluğu durdurdu. Yıllar boyunca, Chonlatee, Tonhon'a oldukça sevgi besledi ve sosyal medya güncellemeleri aracılığıyla gizlice onun peşine düştü. Ancak, Tonhon heteroseksüel olduğu ve bir kız arkadaşı olduğu için bunun asla karşılık bulamayacak tek taraflı bir sevgi olduğunu anlıyor.Bir gün Tonhon, Chonlatee ile yeniden bağlantı kurduğu eski mahallesini ziyaret eder. İki çocukluk arkadaşı hızla tekrar yakınlaşır, ancak Chonlatee, birbirleriyle tam olarak ne kadar yakın olduklarından rahatsız olur. İkisi aynı kaseden yemek yerler, aynı yatakta birlikte yatarlar ve Tonhon sürekli onunla vakit geçirmek ister. Bununla birlikte Tonhon, Chonlatee'yi sadece bir "kardeş" olarak gördüğünü ve iki erkeğin bir arada olmasından duyduğu hoşnutsuzluğu açıkça dile getirdi.Chonlatee, Tonhon ile aynı üniversitede okuyan birinci sınıf öğrencisidir. “Kardeşinin” yeni okul hayatına uyum sağlamasına yardım etmeye hevesli olan Tonhon, onu kendisi ve oda arkadaşlarıyla aynı kiralık evde yaşamaya davet ediyor. Chonlatee'nin onunla aynı odada ve aynı yatakta uyumasını bile sağladı. Tonhon'un bilmediği, oda arkadaşları Ni ve Ai'nin aslında bir çift oldukları ve yıllardır ilişkilerini ondan saklıyorlar. Esasen, Tonhon'un üç eşcinsel erkekle yaşadığından haberi yok ve onları sadece "kardeşleri" olarak görüyor.Tonhon ile yaşamak Chonlatee'yi birçok çelişkili duyguyla baş başa bırakır. Bir yandan, hem fiziksel hem de duygusal olarak aşık olduğu kişiye yaklaşma konusunda mutlu ve umutlu hissediyor. Öte yandan, Tonhon'un tüm karışık sinyalleri yüzünden kafası karışmış ve kalbi kırılmış hissediyor. Aralarında bir romantizmin mümkün olup olmadığını veya sevdiği kişiyle olan arkadaşlığını kaybetme riskinin olup olmadığını anlamak Chonlatee'ye kalmıştır. Tonhon Chonlatee Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 47
 • IMDb 7.0
7 Project The Series
7 Project The Series
Bir Tayland prodüksiyon şirketi olan Studio Wabi Sabi, LGBT çeşitliliği içeren romantik drama dizisi “7 Project”i yayınladı. Yedi ayrı bölümde ve tema şarkılarında kampüs romantizmine odaklanıyor. Müzik ve video bağlantısı aracılığıyla, her bölüm, tema olarak bir şarkıyla farklı bir aşk sorununu tartışıyor. Erkekler ve kadınlar, erkekler ve erkekler ve ayrıca kadınlar ve kadınlar arasındaki aşkın farklı görünümünü sunuyor. Ana teması aşk olan yapım, farklı hikayelerde farklı romantizm türlerinden bahsediyor. Asya'yı kasıp kavuran popüler BL Thai dizilerinin yapımcılığını üstlenen yapım şirketi Studio Wabi Sabi ve Güneydoğu Asya'daki yayın platformu iQiyi'nin etkisiyle “7 Project” ” kesinlikle izlenmesi gereken bir LGBT aşk dizilerinden biridir.7 Project The Series Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Tayland
 • 70
 • IMDb 7.0
Bite Me The Series
Bite Me The Series
Sammon'un "Grab a Bite" adlı romanından uyarlanan "Bite Me", David Bigander tarafından yönetilen 2021 romantik bir dramadır.Aue (Kidakarn Chatkaewmanee) hatırlayabildiği kadarıyla The Chef Master şampiyonu olmayı hayal etmiştir. Gerçekten yetenekli bir şef olan Aue, hayalini gerçekleştirmek için yorulmadan çalıştı. Ama ne kadar uğraşırsa uğraşsın, yemekleri ne kadar iyi olursa olsun, her zaman ikinci sırada geliyor gibi görünüyor. Aue, dışarıda önemli bir şey olduğuna ve sürekli gözden kaçırdığına ikna olduğundan, o "bir şeyin" ne olduğunu bulmaya kararlıdır.Eksik parçayı bulma arayışına kendini tamamen kaptıran Aue, işine odaklanamaz ve bu kendini gösterir. Dikkatini başka bir yere çeviren Aue'nin yemek pişirmesi duraksıyor, becerileri ince bilenmiş kenarlarını kaybediyor. Profesyonel kariyeri etrafında yavaş yavaş dağılan Aue, pes etmenin eşiğindedir; ama Aek'in hayatına girdiği gün her şey değişir. Sıra dışı bir yeteneğe sahip sıradan bir teslimatçı olan Aek (Siwat Jumlongkul), Aue'nin başarılı olması için ihtiyaç duyduğu her şeyi ve daha fazlasını beraberinde getirir.Yeni bulduğu arkadaşından ilham alan Aue, Aek'in yanında olduğu için mutlu olarak önündeki zorluklara göğüs gerer. Ama Aek yanında olsa bile, Aue onunla hayalleri arasındaki engelleri aşabilecek mi? Bite Me The Series Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz. 
 • 2021
 • Tayland
 • 48
 • IMDb 6.5
Maturot Lohgan
Maturot Lohgan
Maturot Lohgan, görücü usulü bir evlilikten kaçmak isteyen genç bir kadın hakkındadır. Onunla evlenmeye zorlanan bir hırsız ve gangster tarafından yakalanır. Bu çok klişe ve zorlanmasının nedenleri daha da kötü! Çünkü gangsterlerin lideri ve hırsızımızın babası, asıl kızımızın nişanlısından intikam almak istiyor. Hırsız çetelerini kovalayan ve saklandıkları yeri arayan polistir.Çok farklılar, ama yine de tanışıp birbirlerine aşık olmak kaderleriydi. Ama iki farklı dünyadan insanların sevmesi mümkün mü?Maturot Lohgan 2019 Tayland yapımı dizilerden biridir. Dizifon kalitesiyle Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
 • 2019
 • Tayland
 • 95
 • IMDb 8.1
Rak Nee Hua Jai Rao Jong
Rak Nee Hua Jai Rao Jong
Rak Nee Hua Jai Rao Jong dizisinde Phuwanai, ABD'de bir dergi için uzun bir süre fotoğrafçı olarak çalıştı. Tayland'dan uzun süre uzak kalmıştır fakat daha sonra tatil için geri döner. Krabi'de keyifli tatil yapar ve geceleri avlanmak için bir tekne kiralar.Ravina veya Vina, ekonomik problemleri olduğu bilinen dikbaşlı bir süperstardır. Annesi,  sektörde tanınan zengin bir adam olan Buangsuang'ın Vina ile para karşılığı yemek yeme teklifini kabul eder. Bir yatta buluşurlar, fakat daha sonra Buangsuang, Vina'ya tecavüz etmeye çalışır ve ondan kaçmak için kendini denize atlar.O yüzer ve Phuwanai'nin ileride teknesini görür. Bu yüzden onun teknesine girerek kurtulmaya çalışır. Fakat daha sonra tekne batar, ikisini de denizin ortasında mahsur kalırlar. Issız bir adaya düşer ve birbirleriyle tartıştıktan sonra eve dönmenin yollarını ararlar. Sevilen Tayland dizilerinden biri olan Rak Nee Hua Jai Rao Jong Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2019
 • Tayland
 • 60
 • IMDb 7.5
Sawan Biang
Sawan Biang
Leela, Kawee'den ilk görüşte hoşlanan genç bir kadındır ama Kawee onu reddeder. Böylece babasını baştan çıkarır ve onunla evlenir. Kawee, babası genç kadınlarla çıkmaya devam ettiği ve annesinin ölümüne babasının sebep olduğunu düşündüğü için nefretle doludur. Herkesin bilmediği anne, Kawee'nin neden olduğu bir araba kazasında öldü. Leela'dan intikam almak için masum küçük kız kardeşini baştan çıkarır. Düşmanının kız kardeşine aşık olduğu için intikamı geri teper.Ken, yeni üvey annesi Leela'dan (NamPueng) intikam almak için yeni kayınvalidesini baştan çıkaran zengin bir playboy olan Kawee'yi oynuyor.Kawee (Ken) yeni üvey annesi Leela ve ailesine tepeden bakar çünkü onların iyi olmayan altın arayıcılar olmadığını düşünür. Üvey annesinin babasıyla sadece onu reddettiği için evlendiğini biliyor. Gururu incinmişti ve intikam almak istiyordu. Ayrıca Kawee'nin babası çok zengindir.Narin (Ann), Leela'nın masum küçük kız kardeşidir. Narin masum bir şekilde Kawee ve Leela arasındaki savaşa atılır. Sawan Biang Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2008
 • Tayland
 • 95
 • IMDb 7.5
Ugly Duckling Perfect Match
Ugly Duckling Perfect Match
Ugly Duckling Perfect Match dizisinde, Junita, insanlar yüzünün şişman olduğunu söylediği için estetik ameliyat oldu. Kimyasallara alerjisi olduğunu bilmeden her yerinde sivilcelere neden olarak yüzünü mahvetti. Tamamen iyileşmesi bir yıl alacaktı. Olaydan sonra kimse ona yaklaşmak istemedi ve onu gören kişi ona hayalet suratlı diyecekti. Dayanamadı ve annesine Bangkok'un sosyal hayatından kaçınmak için kırsaldaki bir kolejde okumasına izin vermesi ve Çirkin Ördek Yavrusu forumunun önerdiği bir doktor tarafından yüz tedavisi görmesi için yalvardı. Ve burada yakışıklı, flörtöz, beş parasız kıdemli ve görünüşüne rağmen içtenlikle onunla arkadaş olan Suea ile tanışır. Ugly Duckling Perfect Match Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon farkıyla tüm bölümleri sizlerle!
 • 2015
 • Tayland
 • 50
 • IMDb 7.4
Ugly Duckling Don’t
Ugly Duckling Don’t
Ugly Duckling Don't dizisinde ilkokulda aşık olduğu kadına aşkını itiraf eden Maewnam, çocuk onu tüm arkadaşlarının önünde reddettiğinde kelimenin tam anlamıyla yıkılır. Ona çirkin diyor ve o anda kafasına bir kutu takmaya karar veriyor. Maewnam bu olaylardan gerçekten zarar görür ve gerçekten çirkin olduğuna inanarak kutunun arkasına saklanır. Okula dönmek zorunda kalan Maewnam, Minton ve Zero ile tanışır. Minton tatlı, arkadaş canlısı ve okulda yeniyken Zero, sorunlarını çözmek için yumruklarını kullanan kötü şöhretli bir baş belasıdır. Soru şu: Bunca yıl önce ona çirkin diyen çocuk kim? Minton mu? Zero mu? Başka bir kişi mi?Ugly Duckling Don't Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Tüm bölümleri hd kalitede kesintisiz izleyebilirsiniz.
 • 2015
 • Tayland
 • 50
 • IMDb 7.8
I Need Romance Tayland
I Need Romance Tayland
I Need Romance Tayland yapımında, birkaç başarısız ilişkiden sonra aşk fikrinden vazgeçen, orijinal adı Kore dizisinde "Jubjang" olan 33 yaşında bir işkolik Najai ile karşılaşıyoruz.17 yıl önce ailesiyle Amerika'ya gitmeden önce annesiyle birlikte büyüttüğü bir çocuk olan "Arlan", diğer adıyla "Arlan X" ile yeniden bir araya gelir.Arlan şimdi 26 yaşında yetenekli bir söz yazarı olarak geri döndü ve bir gün ona geri döneceğine dair Najai'ye verdiği sözü tutuyor. Ancak Alan, çocukluklarından beri aynı zeki, masum ve kibar Najai'ye gelmek yerine sert, dikenli bir dış kabuğu olan biriyle tanışır. Ama yine de Arlan onu hala biricik olarak görüyor.Najai onu yalnızca bir çocuk ve baş belası olarak görürken, Arlan, itiraf ve şefkat eylemlerinin ortasında aşka olan inancını geri kazanmayı kendine amaç edinmiştir. I Need Romance Tayland Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 7.7
Fish Upon the Sky
Fish Upon the Sky
Fish Upon the Sky dizisinde, ikinci sınıf diş hekimi öğrencisi Pi, Müttefik Sağlık Bilimleri Fakültesi'nden iyi kalpli ikinci sınıf öğrencisi Muang Nan'a aşık olur; ama itiraf edemeyecek kadar korkuyor. Muang Nan, "gökyüzünde bir balık" gibidir, onun kadar sıkıcı biri için çok uzaktır. Bu yüzden Pi, abisi Duean'dan tavsiye ister. Kardeşinin yardımıyla büyük bir makyaj yaptıktan sonra, şimdi her zamankinden daha havalı olan Pi, Muang Nan'a yaklaşmak için yeterli cesareti toplar. Ancak en ateşli tıp öğrencisi Mork birdenbire ortaya çıktığında ve Muang Nan'ı da hedef alıyormuş gibi göründüğünde yeni bir sorun ortaya çıkar. Cesareti kırılan ve çok korkan Pi, bir kez daha ağabeyinden yardım ister. Ancak bu sefer, Duean, sinir bozucu bir birinci sınıf tıp öğrencisi Meen'i yanından sallayamayınca kendi karmaşasına kapılır. Ve bu yüzden Pi, Muang Nan'ın sevgisini kazanmak için bu savaşa tek başına göğüs germelidir. Ama rekabet devam ederken, neden Mork onun yerine ona asılıyormuş gibi hissediyor? Mork'a olan hisleri değişmeye başlayınca Pi'nin kafası tamamen karışır. Bu duyguyla ne yapmalı ve bir gün itiraf etmeye cesaret edebilecek mi? Fish Upon the Sky Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 7.4
You Never Eat Alone
You Never Eat Alone
You Never Eat Alone dizisinde, Diew, tuhaf bir şekilde yalnız yemek yeme korkusu yaşayan bir üniversite öğrencisidir. Durumu, sevgili büyükannesi vefat ettikten sonra çocukluk travmasından kaynaklanıyor. O zamandan beri, Diew kendi başına yemek yiyemedi, sürekli endişe ve sıkıntı içinde bunalmış hissediyordu. Her öğünde bir grup halinde yemek yemesi gerekir, yoksa Diew tek başına yemek yemektense kendini aç bırakmayı tercih eder.Ailesi iş için yurt dışına taşındığında, Diew artık üniversite yurdunda yalnız yaşamak zorundadır. Her gününü kendi başına yemek yemekten nasıl kaçınacağını düşünerek geçiriyor. Neyse ki Diew, yurtta iki yeni arkadaş olan Maeung ve Porsche ile arkadaş olmayı başarır. Durumunu bilmeseler de Diew, arkadaşlarıyla üniversitede ilk birkaç öğünün tadını çıkardığı için rahatlar.Ne yazık ki, arkadaşlarının yoğun okul programları vardır ve her zaman Diew ile yemek zamanlarını geçiremezler. Düzenli bir yemek arkadaşı bulmak için umutsuz olan Diew, ikinci sınıf bir sanat öğrencisi olan Mix ile tanışmak için çevrimiçi bir uygulama kullanır. İlk görüşmelerinde Diew, yalnız yemek yeme fobisi olduğunu itiraf eder. Şaşırtıcı bir şekilde, Mix, aynı bozukluğa sahip olduğunu kabul eder. Benzer düşünen bir tanıdıkla tanıştığı için minnettar olan ikisi arkadaş olurlar ve her zaman birlikte yemek yemeyi kabul ederler. You Never Eat Alone Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri kesintisiz olarak Dizifon kalitesiyle izleyebilirsiniz.
 • 2020
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 7.1
I Promised You the Moon
I Promised You the Moon
Teh ve Oh-aew çocukluktan çok yakın arkadaşlardı. Ancak, ikisi de oyuncu olmakla ilgilenmeye başlayınca rakip oldular. Bu durum arkadaşlıklarını mahvetti.Yıllar sonra, her ikisi de İletişim Sanatları ile üniversiteye kabul edilirken, ikisi bir Çince sınıfında tanışırlar. Yeniden bir araya gelmeleri karmaşık ve dengesiz duygular uyandırır. Bu duygular önlenemez bir aşka dönüşür.I Promised You the Moon, Teh ve Oh-aew adlı dizinin ikinci sezonu, yeni bir araya gelen aşıkların üniversiteye başlarken yaşadıkları hikayenin devamı niteliğindedir. Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor.
 • 2021
 • Tayland
 • 65
 • IMDb 8.2
The Shipper
The Shipper
The Shipper dizisinde, Prigkhing Sureeyaret Yakaret'in oynadığı Pan ve Ploy Kanyarat Ruangrung'un oynadığı Soda ortaokul öğrencileridir. Çok iyi arkadaş oldular.Bununla birlikte, Pan'ın mutluluğu genellikle Khet (Ohm Pawat Chittsawangdee) tarafından kesintiye uğrar. Davetsiz misafir, Way'e yakın olan Pingping (View Benyapa Jeenprasom) adlı bir kadındı.Pan bir gece Kim tarafından bir motosiklete bindiğinde, Pan ona Kim'i Pingping yerine Way yakınında görmeyi tercih edeceğini söyledi.Yine aynı durumda, ikisinin de bindiği motosiklet kaza yaptı. Pan ve Kim'in bedenlerinin birbiriyle değiştirildiği ortaya çıktı. Kim Pan'ın vücuduna girerken Pan, Kim'in vücuduna girer. Bu, ölümü ayarlayan kişi olan Ölüm Meleği (Jennie Panhan) tarafından yapılır.Sonra Ölüm Meleği ikisini de bedenlerindeki gerçeği herkese söylememeleri için tehdit etti. Eğer ihlal ederlerse cezasını verecektir. Sonunda Pan, Kim'in bedeniyle bir erkek gibi bir hayat yaşamaya çalıştı.Kim vücuduyla kadın olmaya çalıştı. Kim'in cesediyle Pan, evinde Kim'in küçük kardeşi Khet ile yaşamalıdır. Kim'in vücuduyla Pan, aşkını elde etmek için Way'i kovaladığında, Pan'ın arkadaşı Soda, Kim'den hoşlanır. Pan, Kim ve Way'in hikayesinin sonu nasıl gelecek? Kim'in vücudundaki Pan, Way'in aşkını alacak mı? The Shipper Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2020
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 8.0
So Wayree
So Wayree
So Wayree, çalışmalarına devam etmek için yurt dışına gitmeden önce Kadınlar Gecesi yapan Paramitha'nın hikayesini konu almaktadır. Mitha, arkadaşı Pam'in içkisine uyuşturucu koyduğunu bilmiyor. Mitha, ertesi gün uyandıktan sonra bir otel odasında bir adamla birlikteyken şok oldu.Mitha konuyu kimseye söylemedi ve yurtdışına uçmaya devam etti. Mitha bunalımdadır ve hamile olduğunu öğrendiğinde neredeyse intihar eder. Neyse ki, Nick ve Nina adında bir çift ikiz doğurana kadar Mitha'yı cesaretlendiren Maew Teyze vardır.Maew Teyze, Mitha'nın ebeveynlerine Nina ve Nick'i evlat edindiğini söyler. Mitha'nın ikizlere çok yakın olduğunu gördüklerinde kimse Nick ve Nina'nın durumundan şüphe etmez. Mesele Mitha ve Maew Teyze arasında bir sır haline geldi.Beş yıl sonra Mitha, Nick ve Nina ile Tayland'a döndü ve babasının şirketinde çalıştı. Mitha, rakiplerinin şirketinde çalışan Parin'in beş yıl önce kendisinden sorumlu kişiyi beslediğini öğrenince şok olur.Parin ayrıca önce Mitha'ya yaptıklarından dolayı suçluluk duyar ve beş yıl sonrasına kadar özür dilemek için Mitha'yı bulmaya çalışır. Parin, Mitha'ya kendisini kabul edebileceğini hatırlatır, ancak Mitha'nın hâlâ kinci olduğunu düşünmez ve şirketinin ihale bilgilerini çalmak için kirli taktikler kullanır. So Wayree Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinde yer almaktadır. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2020
 • Tayland
 • 95
 • IMDb 7.6
Bad Buddy
Bad Buddy
Bad Buddy, Pran ve Pat adlı iki öğrencinin, küçüklüklerinden beri babasıyla derin ve şiddetli bir rekabeti olan ve her konuda bir araya gelmeye çalışması hakkındadır. Aynı şey oğulları için de geçerlidir. Erkek çocukların başarılarını ve meziyetlerini karşılaştırırken, ister ders çalışıyorlar, isterse müfredat dışı olsun, her iki baba da diğeri tarafından şaşırır ve heyecanlanır. Neredeyse rekabet bir yadigarı olarak geçti ve iki çocuk da rakip oldu. Ta ki... yorulup arkadaş olana kadar ama babalarının rekabeti nedeniyle arkadaşlıkları gizli kalmak zorunda, bu yüzden bir dostluk yolculuğuna çıkarlar Belki daha sonra tatlı bir gizli aşk ilişkisi! Bad Buddy Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
 • 2021
 • Tayland
 • 45
 • IMDb 9.7
Tayland ülkesine ait diziler yer almaktadır. Tayland'da çekilen tüm yapımlar yer almaktadır.
DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.