1. Snowdrop

  Snowdrop

  İMDb : 8.6 11 Bölüm

  1987 Seul'de geçen dizi, Soo Ho (Jung Hae In) ve Eun Young Ro'nun (BLACKPINK'ten Jisoo) aşk hikayesini anlatıyor. Soo Ho'nun bir mitinge karıştıktan sonra aniden kadın üniversitesinde yaralı olarak ortaya çıkar. Soo Ho'nun yaralandığını öğrenen Young Ro, yerini gizleyerek Soo Ho'nun yaralarını tedavi etmeye karar verir. Basitçe söylemek gerekirse, hararetli bir devlet savaşının ortasında Snowdrop, Soo Ho ve Young Ro'nun aşk hikayesini anlatacak. Snowdrop Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle!
  7.9
  ( Toplamda 14 oy verildi. )

      8.6   92

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Dram , Kore Dizileri , Romantik
  •  Orjinal Adı: Snowdrop
  •  İlk Yayın Tarihi: 18 Aralık 2021
  •  Bölüm Süresi: 90 Dakika
  •  Ülke:
  •  Kanal: jTBC
Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Gamzelp Ocak 13, 2022 18:34:26

  Bu dizinin harika bir kadrosu, hikayesi, olay örgüsü var. Dizi her bölümde daha da iyiye gitmeye devam ediyor. Jisoo ve Jung Hae In’in kimyası çok güzel. Jisoo’nun oyunculuğunu beğendim. Her Kore dizi hayranının kesinlikle izlemesi gereken bir dizi. Bu dizinin kilit yerlerinden biri olan kadın üniversitesi ve özel olarak bu dramada kullanılan yerler çok güzel. Her bölümü 3-4 kere falan izliyorum çok güzel hiç sıkılmıyorsunuz.💚

DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.