Güney Kore Dizileri
300 Year-Old Class of 2020
300 Year-Old Class of 2020
Her biri on dakikalık altı bölümden oluşan dizi, Joseon döneminde seowon'da okuyan ve tesadüfen zamanda yolculuk yapan ve 2020'de günümüz seowon'una ulaşan üç öğrencinin hikayesini anlatan fantastik bir çizgi roman web dramasıdır. UNESCO Dünya Mirası mülkünün dokuz seowon'unda (Sosu-seowon, Namgye-seowon, Oksan-seowon, Dosan-seowon, Piram-seowon, Dodong-seowon, Byeongsan-seowon, Museong-seowon ve Donam-seowon) çekildi. Hepsi büyüleyici karakterleri oynayan Choi Ji Su, Noh Sang Hyun, Lee Se Jin ve Gong Jae Hyun gibi çaylak aktörler ve aktrisler rol aldı.Güney Kore mini web drama 300 Year-Old Class of 2020 Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde!
 • 2020
 • Güney Kore
 • 15
 • IMDb 6.7
Today Office Tomorrow Romance
Today Office Tomorrow Romance
Kang Hye Mi, KS International için çalışan dört yıllık bir ofis çalışanıdır. Her zaman kendine güvenen ve enerjik olan Kang Hye Mi, eski erkek arkadaşının onu aldattığını gördükten sonra güvenini ve aşka olan inancını kaybetti. Ayrıca eski erkek arkadaşı aynı şirketin genel müdürü ve onunla karşılaşmak zorunda kaldı. Tüm ofis romantizmi gibi, ondan ayrıldıktan sonra her türlü söylentinin ana karakteri oldu. Günlük hayatı tekrarlanan Hye Mi, istifa mektubunu her zaman kalbinde taşıdı. Bir gün işe giderken 'Na Jung Gook'a çarptı ve otobüsü kaçırarak önemli bir sunumu mahvetti. İronik olarak, Na Jung Gook, Kang Hye Mi'nin ekibine yeni bir çalışan olarak katılacak ve onlar bir akıl hocası ve mentee olacaklar. Na Jung Gook, her şeye tutkuyla bağlı, patronuna karşı temkinli olmayan ve iş hayatını dengede tutarak yaşamayı seven, ender yeni gelen bir isimdir. Kang Hye Mi, Na Jung Gook ile çalışır ve giderek Na Jung Gook'a ilgi duyar.Ofis romantizmi konulu Today Office Tomorrow Romance Türkçe altyazılı izleyin.
 • 2020
 • Güney Kore
 • 10
 • IMDb 7.2
Fly, Again
Fly, Again
Fly, Again, sıradan bir genç hayali olan Han Yo Han (Hyung Won) ile başladı. Dahi bir dansçı imajını çok yönlü bir idole dönüştürerek ve yeteneğini geliştirmek için Hanbit Sanat Lisesi'ne geçerek hayatını değiştirmeye başladı.Ne yazık ki, yeni okulunda bir kaza geçirince hayali yarıda kaldı. Yo Han, hedeflerini gerçekleştirmenin yeni bir yolunu bulur.Aniden, yanlışlıkla "Kötüler" adlı bir dans kulübünün üyesiyle tanışır ve onu hayatında hiç karşılaşmadığı yeni bir dünyaya götürür. Öte yandan, On Ji Min (Kim Myung Ji) idol olma potansiyeline sahip çalışkan bir öğrencidir.Ancak, yavaş yavaş hayatı hakkında bilgisiz hissetmesine neden olan ebeveyninin arzusunu takip etmeyi seçiyor. Aralarındaki karmaşık hayat, Yo Han ve Ji Min'in beklenmedik bir ilişki yaşamasına neden olur.Gençlik draması Fly, Again Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri yer almaktadır. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 30
 • IMDb 7.4
Our First: Seventeen
Our First: Seventeen
'Temiz, zararsız saf gençlik draması konsepti altında YouTube kulüplerinden arkadaşlarıyla tanışırken hayallerini bulan gençlerin büyüme sürecini anlatan bir web dramasıdır.10 bölümden oluşan bu gençlik Kore dizisi Our First: Seventeen Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 10
 • IMDb 7.5
Your Playlist
Your Playlist
Myungsung Lisesi'ndeki akademisyenler için hayat, popüler ve karizmatik bir idol  olan Big Daddy (Yoon Sanha) üniversiteye transfer olduğunda değişir. Zarafet içinde en açık sözlü ve popüler öğrencilerden biri olan sınıf başkanı Ha Eun'a (Su Min) sırılsıklam aşık olduğunda işler daha da karmaşık hale gelir.“Your Playlist”, Kwak Bong Cheol aracılığıyla yönetilen 2021 Güney Kore dizisidir. Ama Big Daddy her zaman okuldaki en iyi kişi değildir ve Ha Eun'a karşı oldukça hassastır. Okulda ikinci sınıf öğrencisi olan Yu Dong Hoo (Kim Ji Hoon) da ona karşı bazı duygular besler. Ama aynı zamanda, duygularını ona gerçek hayatta kabul ettirmek konusunda isteksiz olduğu için, çevrimiçi olarak onun için isimsiz bir ruh eşi haline geldi.Onu sosyal medyada takip ediyor ve onu her zaman  mutlulukla dolduran şarkılarla dolu, özenle seçilmiş çalma listelerini göndererek uzaktan sevgisini gösteriyor. Bu arada, Cha Won Young (Han Gi Chan), her ikinci sınıf öğrencisi, bir anlaşmazlığın ardından güzel arkadaşıyla uzlaşmak için çabalar.Your Playlist tüm bölümleriyle Türkçe altyazılı olarak sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2021
 • Güney Kore
 • 10
 • IMDb 6.9
Love in Black Hole
Love in Black Hole
Neşeli bir aşk hikayesi olan “Love in Black Hole”, Hong Chong Ki tarafından yönetilen 2021 bilim kurgu romantik dramasıdır.Galaksinin en uzak noktalarının ötesinde uzanan dipsiz dünyaların ilgisini çeken Shim Eun Ha (Seola), doyumsuz bir meraka ve gelişmiş bir hayal gücüne sahip bir astronomi ve uzay bilimi uzmanıdır. Evrenin sonsuz olasılıklarına her zaman açık bir zihinle Eun Ha, başkalarının göremediği şeyleri görebilir ve hayal edebilir. Bu yüzden evinin tavanında tuhaf bir noktanın keşfi ona oldukça benzersiz bir teori yaratması için ilham verir.Kara delikleri çevreleyen bilim ve teorilere aşina olan Eun Ha, çok geçmeden tavanındaki noktanın aslında bir beyaz delik olduğuna ikna oldu, çünkü nesneleri içine çekmek yerine, nesneleri dışarı itme eğilimindeydi. Daha spesifik olarak, delik ona gizlice aşık olan birinin yazdığı notları teslim etmeye başlar. Mektupların nereden geldiği veya onları kimin gönderdiği hakkında hiçbir fikri olmayan Eun Ha, bu garip deliğin gizemini çözmeye kararlıdır ve bir çeşit ipucu bulmayı umarak hemen etrafındakileri gözlemlemeye başlar. Birkaç teori oluşturmaya başlaması uzun sürmedi, ancak topladığı kanıtlara inanmak oldukça zor.Bulgularını iki olası çözüme indirgeyen Eun Ha, araştırmasının bir şekilde kusurlu olup olmadığını merak ediyor. Ne de olsa ne çocukluk arkadaşı ne de okulun en popüler erkeği onunla gerçekten ilgilenemezdi. Onlar olabilir mi?Love in Black Hole Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 10
 • IMDb 7.2
The Mysterious Class
The Mysterious Class
"The Mysterious Class", Treasure'ın 12 üyesini de canlandırıyor. Hayaletleri avlamak için bir araya gelen sınıf arkadaşlarını oynayan çocuklarla doğaüstü bir gizem! Birbirlerinin hayalet olduğundan şüphelenmeye başladıklarında sorunlar ortaya çıkar.Korku ve gizem temalı bu Kore web drama The Mysterious Class Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 20
 • IMDb 8.3
Broke Rookie Star
Broke Rookie Star
"Broke Rookie Star", bir yıldızlığa yükselmesine rağmen zorluklardan muzdarip bir idolün günlük yaşamını anlatan büyüyen bir komedi dramasıdır. Bu dizinin başrolleri Astro'dan Rocky, Mun Ji Hun, Choi Seong Min, Lee Sang,Anzardi Timothèe, Kang Bora, Lee Soo Yeon ve Park Eun Byeol. Astro'dan Rocky, solo bir sanatçı olan Hwiyeon olarak 1. albümlerinden sonra yıldızlığa yükselen idol grup XPierce üyesidir. Ancak Hwiyeon, 1. albüme katılmadığı için hayranlar tarafından marjinalleştirilen bir üyedir. Mun Ji Hun, XPierce grubunun lideri olan Eunhyun rolündedir. Danstan görsellere kadar yeteneklidir. Choi Seong Min, Siwoo olarak XPierce'in ana dansçısıdır. Grubun ruh hali yaratıcısıdır. Lee Sang, XPierce'in ana vokalisti Chan olarak karşımıza çıkıyor.Broke Rookie Star Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 18
 • IMDb 7.6
Our Blues
Our Blues
Our Blues, Jeju Adası'nda yaşayan birkaç kişinin hayatını anlatıyor. Basit ve sofistike olmayan bir yaşam tarzı yaşayan bir adam olan Lee Dong-Seok (Lee Byung-Hun) var. Jeju'ya yeni taşınan bir kadın olan Min Sun-A (Shin Min-Ah) ile tanışır. Sun-A'nın nereden geldiğini veya neden adaya yerleşmeyi seçtiğini kimse bilmiyor.Bu arada, Choi Han-Su (Cha Seong-Won), şehirde büyük bir başarı elde ettikten sonra Jeju'daki memleketine geri dönen evli bir adamdır. İlk aşkı Jung Eun-Hui (Lee Jung-Eun) ile yeniden bir araya gelir.Ayrıca dizinin şu anki zamanından bir yıl önce Jeju'ya taşınan bir haenyeo (kadın dalgıç) Lee Yeong-Ok (Han Ji-Min) var. Jeju'ya kalıcı olarak yerleşecek bir kadın arayan sıcak kalpli balıkçı teknesi kaptanı Park Jeong-Jun (Kim Woo-Bin) ile tanışır.Yüzünüzde tebessümle izleyebileceğiniz Our Blues Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! 
 • 2022
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.8
The Sound of Magic
The Sound of Magic
The Sound of Magic, hayal ettiğinden daha hızlı büyüyen bir kız olan Yun Ai'nin etrafında dönen iç ısıtan bir dramadır. Lee Eul adında, kendisinin tam tersi olan bir sihirbazla tanışır; o, zamanı durdurmak ve çocuk kalmak isteyen bir yetişkindir. Başlıktan yola çıkarak, bu fantastik dizide müzik unsurları da işlenmiştir.Müzik ve sihir bir arada! The Sound of Magic Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle yer almaktadır.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.0
Let Me Be Your Knight
Let Me Be Your Knight
"Let Me Be Your Knight", Ahn Ji Sook tarafından yönetilen 2021 romantik bir komedidir.Dünyaca ünlü ikonik grup Luna'nın lideri ve yapımcısı olan Yoon Tae In (Lee Jun Young), birçok kişi tarafından dünyanın en büyük idolü olarak görülüyor. Gerçek bir müzik dehası olan Tae In'in melodileri, ona dünya çapında benzeri görülmemiş bir şöhret kazandırdı. Ancak, bu dünya çapındaki şöhretin bir bedeli var. Tae In, grubun en son albümünün başarısızlığından kaynaklanan uyurgezerlik belirtileri göstermeye başlar. Tae In'in uyurgezerlik sorunları artan stres nedeniyle daha da kötüleşir ve onu kontrol etmek için bu yeni durumla nasıl başa çıkması gerektiğini sorgulamaya zorlar.Tur rehberi olarak çalışan In Yoon Joo'nun (Jung In Sun) hayatta tek bir amacı vardır: Bir gün hayallerindeki evi alabilmek. Şu anki işi, hayallerinin peşinden gitmesine pek yardımcı olmasa da, dünyanın en popüler idolüyle bir tesadüf eseri karşılaşması onu beklenmedik bir şekilde umut verici bir konuma getirir ve sonunda ikisini de tek bir kadere çeker. Durumdan yararlanan Yoon Joo, bir şekilde Luna'nın evine girmeyi başarır ve buradan hemen Tae In'in durumunu iyileştirmesi istenir. Yoon Joo, doktor olmak için tamamen vasıfsız olmasına rağmen, Tae In'in "doktoru" olarak poz vermeyi kabul eder, ancak evrenin merkezi olduğunu düşünen bir adamla yaşamak kolay değildir.Yoon Joo başta tökezlese de Tae In'e yardım etmek için elinden geleni yapar; Ancak, ne kadar çaba sarf ederseniz edin, yaptığınız hiçbir şey yeterli görünmüyor. Bu kız bencil idolün kendi engellerini aşmasına yardım edebilecek mi yoksa en büyük engel mi olacak?Gençlik ve müzik temalı Kore dizilerinden Let Me Be Your Knight Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde!  
 • 2021
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 7.6
The Moment the Heart Shines
The Moment the Heart Shines
Bit Nara, sınıf arkadaşları için görünmez olduğunu düşünüyor. Sosyal medya hesapları olmadığı için en yakın iki arkadaşı dışında kimse onu hatırlamıyor ya da kabul etmiyor. Ancak Bit Nara, en büyük takipçi kitlesine sahip öğrencilerin kazandığı bir okul yarışmasına katılmayı kabul ettiğinde bu durum değişmek üzeredir.2021 yapımı web drama The Moment the Heart Shines Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 30
 • IMDb 7.4
To.Two
To.Two
To.two, insanlar arasında oldukça popüler bir sosyal medya uygulamasıdır. Bu uygulamaya sadece davet üzerine katılabilirsiniz. Bu Güney Kore web draması, uygulamanın davete kimlerin erişebileceğine bağlı olarak nasıl sorunlar çıkardığını ve insanlar arasında sosyal engeller oluşturduğunu araştırıyor.8 bölümden oluşan bir mini dizi olan To.Two Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2021
 • Güney Kore
 • 15
 • IMDb 7.7
Woori The Virgin
Woori The Virgin
Oh Woori, ünlü bir drama dizisinin yardımcı yaratıcısıdır. Evlenene kadar bakire kalmaya yemin etmiş ve evlenene kadar romantik ilişkilerden uzak durmuştur. Kendini işine adamış polis memuru Lee Kang Jae ile ilişkisi vardır, ancak sıradan bir tıbbi muayeneye katıldığında, korkunç bir karışıklık ortalığı sarar. Daha sonra hamileliğini keşfeder ve sanatoryumun davanın altına alması gerekir. Sonunda, şu anda hamile olduğu donörün, Diamond Cosmetics adlı mükemmel bir kozmetik şirketinin CEO'su dışında hiçbirinin olmadığını keşfeder. Raphael adlı bu CEO, artık kocası için, esas olarak mali nedenlerle ayrılmak istemeyen güzel bir bayan olan eşi Lee Ma Ri ile dağınık bir boşanma yaşıyor. Ancak Raphael baba olacağını öğrendiğinde, işler çok karmaşık hale gelir.2022 yılı romantik komedi Kore dizilerinden Woori The Virgin Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2022
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.5
Oh! Boarding House
Oh! Boarding House
Seol Won, kısa süre önce bir dolandırıcılıkta önemli miktarda para kaybetmiş saf bir adamdır. Yaşayacak yeri olmadığı için ailesinden yardım ister. Seol Won'un annesi, onun yönettiği pansiyonda kalmasına izin verir. Ancak cömertliği bir şartla gelir. Seol Won, annesi uzun bir tatile çıkarken onun adına pansiyonu işletmek zorundadır. Seol Won, yeni ev sahibi olarak Yatılı Ev 5'te yaşamaya başlar.Seol Won, evi diğer iki kiracı, Jae Woo ve Ye Win ile paylaşıyor. Jae Woo, Seol Won'un kuzenidir. Dersleri asan, tüm yemekleri yiyen ve Seol Won'a açıkça saygısızlık eden belalı bir lise öğrencisidir. Ye Win, üniversitede yaratıcı bir yazarlık bölümüdür. Huysuz, sinirli ve yüksek bakım gerektiren bir kişiliğe sahiptir. Seol Won, yeni ev sahiplerinden makul olmayan taleplerde bulunan iki eksantrik ev arkadaşıyla çatışır.Ayrıca, yakın zamanda pansiyona üçüncü bir kiracı taşınmıştır. O, Jae Woo'nun beden eğitimi öğretmeni olan Cheol Soo'dur. Jae Woo onunla anlaşamıyor ve okuldan biriyle yaşamaktan nefret ediyor. Cheol Soo ilk taşındığında, Seol Won'u tehlikeli bir karşılaşmadan kurtararak kahramanca bir ilk izlenim bıraktı. O olaydan beri, Seol Won yeni kiracısına gözle görülür bir aşık olmaya başladı.Seol Won, Cheol Soo ile arkadaş olmak ve hayatını kurtardığı için ona karşılığını vermek istiyor. Bununla birlikte, beceriksiz girişimleri, aralarında garip ve utanç verici etkileşimlere yol açar. Cheol Soo, rahatsız edici ev sahibinin yanında kendini rahatsız hisseder ve ondan kaçınmanın yollarını bulur. Reddedilmesine rağmen, Seol Won hala dostluk kurmak için elinden geleni yapıyor. Zamanla ilişkileri düzelirken, samimiyeti sonunda Cheol Soo'yu harekete geçirir.Oh! Boarding House Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 15
 • IMDb 6.5
Semantic Error
Semantic Error
Sang Woo tuhaf bir kişiliğe sahip zeki ve ciddi bir programlama öğrencisidir. Alışılmadık bir şekilde antisosyaldir ve rasyonel mantığa insan duygularına öncelik verir. Sang Woo sınıfının zirvesinde olabilir ama arkadaşı yok ve kimse huysuz programcıya yaklaşmaya cesaret edemiyor. Bağımsızlığı, ticari ilişkilere sahip olmayı ve anlamsız sosyalleşmelerden kaçınmayı tercih eden Sang Woo ile tamamen uyumludur.Bir gün, Sang Woo grup üyelerini bir okul projesinden çıkarmak için sert bir karar verir. Onlara kredi vermeyi reddediyor ve onları çalışmaya katkıda bulunmayan beleşçi olarak etiketliyor. Onun eylemleri, kıdemli bir görsel sanatlar öğrencisi ve suçlanan beleşçilerden biri olan Jae Young'ı ciddi şekilde etkiledi. Jae Young, Sang Woo yüzünden akademik sonuçlarla karşı karşıya kaldı. Sonuç olarak, artık üniversiteden programa göre mezun olamaz.Ertelenen mezuniyeti nedeniyle Jae Young, değerli bir denizaşırı fırsatı kaçırdı. Son sınıf öğrencisi öfkeli ve sorun çıkaran sınıf arkadaşından intikam almaya yemin ediyor. Sorun şu ki, ikisi hiç yüz yüze görüşmedi, bu yüzden hedefini nerede bulacağını bilmiyor. Sang Woo, Jae Young'ın numarasını engeller, dikkat çekmez ve günlük rutinine devam eder.Sang Woo şu anda kendi video oyunu uygulamasını oluşturuyor. Umutsuzca sanatsız, görsel bileşenlere yardımcı olmak için başka bir tasarım öğrencisiyle birlikte çalışıyor. Ancak, projenin ortasındaki diğer taahhütler nedeniyle istifa eder. Ayrılmadan önce, çekici portföyü Sang Woo'ya hitap eden başka bir tasarımcıyı tavsiye ediyor. Yerine geçecek kişinin baş düşmanı Jae Young olduğunun farkında değil.Semantic Error Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleriyle sizlerle! Herkese keyifli seyirler dileriz. 
 • 2022
 • Güney Kore
 • 24
 • IMDb 8.8
Blueming
Blueming
Si Won, görünüşü, zindeliği ve popülaritesi konusunda bilinçli hisseden bir film okulu öğrencisidir. Küçükken diğer çocuklar tombul bir çocuk olduğu için onunla dalga geçerlerdi. O zamandan beri, Si Won gayretli diyet ve egzersiz rutinleri ile kilo verdi. Ancak, olumsuz algılanma konusunda güvensizliğini koruyor. Bazen Si Won, grup ortamlarında daha etkileyici görünmek için ilgi alanları ve kimlik bilgileri hakkında küçük beyaz yalanlar söylerdi.Si Won, popüler, zengin ve başarılı görünen sınıf arkadaşı Da Un hakkında olumsuz bir izlenime sahiptir. Da Un sürekli onu küçümsüyor, sınıf arkadaşını kendini beğenmiş yalanlarla yakalıyor. Si Won, görünüşe göre onu utandırmayı amaçlayan küçük tuhaflıklardan rahatsız oluyor. Gerginlikler rahatsız edici bir şekilde artarken, sarhoş bir Si Won, Da Un'u küçük gördüğü için yüzleşir. Da Un, kötü niyetli olmadığı konusunda ısrar ederek kendini savunmaya çalışır. Ancak Si Won ona inanmaz.Si Won rakibinden kaçmaya çalışsa da, çeşitli sınıf ödevleri ve grup projeleri üzerinde birlikte çalışmaları gerekir. Da Un daha dostça bir ses tonu benimser ve iyi geçinmek ister, ancak Si Won yine de güvensiz davranır. Sonunda, düşmanca sözler, aralarındaki havayı temizlemek isteyen Da Un'a ulaşır. Görünüşe göre, Si Won'a karşı her hafifliğin meşru bir açıklaması var. Da Un, sınıf arkadaşına karşı herhangi bir düşmanlık beslemez. Aslında, durum tam tersidir!2022 BL dizilerinden Blueming Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 14
 • IMDb 8.1
Bloody Heart
Bloody Heart
Bloody Heart, krallıkta mutlak gücü elinde tutmak için çabalayan Joseon'un hanedan halefi Lee Tae'nin (Lee Joon) hikayesini konu alıyor. Bu amacı gerçekleştirme girişiminde Lee Tae, babasının önceki kralı devirmesine yardım eden güçlü bir politikacı olan Park Gye Won (Jang Hyuk) tarafından meydan okunuyor. Bu arada, Yoo Jung (Kang Han Na) saraydaki kanlı savaşlarda hayatta kalabilmek için kraliçe olmaya zorlanır.Bloody Heart Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle tüm bölümleriyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 70
 • IMDb 8.6
Cherry Blossoms After Winter
Cherry Blossoms After Winter
Hae Bom, ebeveynleri çocukluğunda ölen bir yetimdir. Ölümlerinden sonra, annesinin en iyi arkadaşı onu ailesine kabul etti. Sıcak ve misafirperver bir koruyucu ebeveyndir, ona nezaketle davranır. Boşanmış bekar bir anne olarak, Hae Bom'un yaşlarında bir oğlu var. Hae Bom ve Tae Seong birlikte büyüdüler ve yakın bir bağ kurdular.Ancak iki çocukluk arkadaşı yıllar içinde birbirlerinden uzaklaşırlar. Tae Seong, yakışıklı ve popüler bir lise son sınıf öğrencisiyken, Hae Bom diğer öğrenciler tarafından zorbalığa uğrayan ürkek bir duvar çiçeğidir. Sosyal çevreleri birbirine karışmaz. Lise son sınıflarına başlarken Tae Seong ve Hae Bom ilk kez aynı sınıftalar. Tae Seong, Hae Bom'un zorbalık sorununun ciddiyetini ilk elden gözlemler. Çocukluk arkadaşı sürekli alay konusu oluyor.Artık yakın olmasalar da, Tae Seong hala Hae Bom'u zorbalardan koruyor. Hae Bom yardımları için minnettar. Sonunda, iki erkek tekrar birbirlerine ısınırlar. Tae Seong, Hae Bom'u arkadaşlarıyla tanıştırır ve onu sosyal çevrelerine davet eder. Zorbalar bazen onları rahatsız eder, ancak Tae Seong'un fiziksel becerisinden korkarlar ve yalnızca minimum sıkıntıya neden olurlar.Hae Bom ve Tae Seong, okulda ve evde birlikte daha fazla zaman geçirerek arkadaşlıklarını yeniden alevlendirir. Arkadaşları aralarındaki yakın bağın farkına vardılar ve ara sıra iki genci bu konuda alay ettiler. Yine de, herkes hala ilişkilerinin sadece platonik olduğuna inanıyor. Tae Seong'un annesi bile onların sadece iyi arkadaş olduklarını, neredeyse kardeş gibi olduklarını düşünüyor. Ancak durum böyle olmayabilir, Tae Seong ve Hae Bom birbirlerine olan gerçek duygularını itiraf etmekte zorlanırlar.Güney Kore BL dizilerinden Cherry Blossoms After Winter Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle!
 • 2022
 • Güney Kore
 • 25
 • IMDb 7.7
Sh**ting Stars
Sh**ting Stars
Sh**ting Stars, eğlence endüstrisindeki en iyi yıldızların her şeyiyle ilgilenen insanlarla ilgili 2022 yapımı bir Kore dizisidir. Bu insanlar, ünlülerini parlatmak için terlerler ve gözyaşı dökerler. Kusursuz top star ile yıldız yönetiminin ön saflarında yer alan promosyon ekibinin başı arasında bir aşk başlar. Bu, iki ana karakterin ve onları çevreleyen diğerlerinin ışıltılı hikayeleriyle ilgili!Lee Sung Kyung ve Kim Young Dae’nin başrolde olduğu Sh**ting Stars Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2022
 • Güney Kore
 • 60
 • IMDb 8.6
From Now On, Showtime!
From Now On, Showtime!
''From Now On, Showtime!'' Park Hae-jin, Jin Ki-joo ve Jung Joon-ho'nun oynadığı devam eden bir Güney Kore televizyon dizisidir.Dizi, bir sihirbaz ve hayalet işvereni Cha Cha-woong (Park Hae-jin) ile doğaüstü güçlere sahip tutkulu ama sıcak kanlı bir kadın polis memuru Go Seul-hae (Jin Ki-joo) arasındaki romantik bir komedidir.''From Now On, Showtime! Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon kalitesiyle sizlerle!
 • 2022
 • Güney Kore
 • 71
 • IMDb 8.6
Güney Kore ülkesine ait diziler yer almaktadır. Kore'de çekilen tüm yapımlar listelenmiştir.
DİZİ KATEGORİ


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.