1. Make My Heart Smile

  Make My Heart Smile

  İMDb : 8.5 24 Bölüm

  Make My Heart Smile,  2021'de çıkan yeni bir Çin romantik dramasıdır. Dizi, Gu Yan Luo'nun kız arkadaşı gibi davranmak zorunda olan bir kız olan Ye Wei Mian hakkında bir hikaye anlatır. Çünkü annesine doğum günü hediyesi olarak vermeyi planladığı bileziği kırdı. Gu Yan Luo, üstün genlere, seçkin bir aileye ve okulda sıkı bir hayran grubuna sahiptir. Yan Luo, yürüyen güzel bir heykel gibidir ve modaya uygun giyinmeyi sever. O kararlı, otoriter, ve kibirlidir. Ye Wei Mian, canlı, şık ve sevimlidir. Sade ve iş ilanlarını araştırmaya isteklidir. Tesadüfi bir karşılaşma romantik bir hikaye olarak karşımıza çıkıyor. Dizi, Attack on School Grass, Insane Girl is so Sweet romanından uyarlamıştır. 24 bölümden oluşan Make My Heart Smile Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle tüm bölümleri Dizifon adresinden seyredebilirsiniz. Birbirlerinin tesellisi altında bir araya gelen, yeni arkadaşlıklar kuran ve çocukluk hayallerini geliştirip anlayan gençlerin bir araya gelmesinin öyküsünü konu alan bu diziyi kaçırmayın. Herkese iyi seyirler dileriz.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      8.5   217

Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Yoojin Temmuz 12, 2021 18:53:59

  Bu süper sevimli bir diziydi.
  Burada yeni bir şey yok ama oyuncular harika bir iş çıkarıyor!

  Beğendiğim şey, problemlerin gerçekten hızlı bir şekilde çözülmesi ve her zaman yeni bir şeyler olması, bu yüzden sıkılmıyorsunuz.

  FL mutlu/pervasız tiptir, ancak nazik, eğlenceli ve her zaman bazı maskaralıklara bağlı olduğu için kalbinizi alır.

  ML de gerçekten güzel. Aşık olduğunda süper havalı ve “verimli” idi.

  Sonuçta, zaman geçirmek için güzel bir diziydi ve sonunda ML’nin bir sonraki projesini dört gözle bekliyordum.

DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.