1. Don’t Disturb My Study

  Don’t Disturb My Study

  İMDb : 7.5 24 Bölüm

  Don't Disturb My Study Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle sizlerle! Xiangwan lisedeki ikinci yılını yeniden yaşayarak uyanır. Ancak, artık sınıfının en iyisi değil, namlunun ucunda bir kaybedendir. Umutsuzca zirveye doğru koşarken, başkaları hakkındaki önyargılarını yavaş yavaş tersine çevirir. 2020 yılında 28 yaşındaki Nan Xiangwan (Li Landi) zaten dünyaca ünlü bir şirketin İK direktörüdür. Aynı zamanda, akademik niteliklere sahip olma konusunda büyük ölçüde önyargılıdır. Oyununun zirvesinde gibi görünse de, kalbi endişeyle dolu. Yüksek yoğunluklu bir psikoterapi, Xiangnan'ı lise son sınıf öğrencisi olarak hayatı yeniden yaşadığı on yıl önceki bir anıya geri getiriyor. Xiangwan, 7. Sınıfa entegre olmakta zorlanıyor. Guanghua Üniversitesi'ne bir kez daha kabul edilebildiğinden emin olmak için, çalışmalarını yarıda kesen sınıf arkadaşlarından, bir zamanlar nefret ettiği ve geçmişten gelen dayanılmaz anılarla uğraştığı babasıyla yüzleşmeye kadar önüne çıkan her sorunu çözmekten başka seçeneği yok. Bu süreçte, Nan Xiangwan yavaş yavaş beden eğitimi öğrencisi Lin Xiaoran (Lai Kuanlin) ile arkadaş olur. Kurduğu ilişkiler sayesinde notların her şey olmadığını anlamaya başlar. Don't Think of Interrupting My Studies adıyla da bilinin 2021 Çin dizisi tüm bölümleri sitemizden izleyebilirsiniz. Herkese iyi seyirler dileriz.
  8.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      7.5   290

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Tür: Çin Dizileri , Dram , Gençlik , Komedi , Okul , Romantik
  •  Orjinal Adı: Don’t Think of Interrupting My Studies
  •  İlk Yayın Tarihi: 10 Mart 2021
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Ülke:
  •  Kanal: Hunan TV, Mango TV
Background
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Minihan Temmuz 3, 2021 19:31:38

  Bu diziyi gerçeğe bu kadar yakın yapan şey, zorlukların üstesinden nasıl geldiğinizin ve dünyayı yeni bir ışık altında nasıl gördüğünüzle ilgili olduğu içindir. Romantizm zorba değil, tatlı lise aşkı. Güçlü bir dostluk duygusu var ve gerçekçi olmayan kötü adamlar yok.

  OST çok iyiydi, Go go go squid’den bu zamana kadar herhangİ bir Çin drama OST’sinden etkilenmedim. Ve biliyorum ki bunu tekrar izleyeceğim. Göz atmanızı tavsiye ederim…

DİZİ KATEGORİ
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.