1. The Heavenly Idol 10. Bölüm 10. Bölüm

  The Heavenly Idol 10. Bölüm

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    656

  The Heavenly Idol 10. bölüm izle, kaliteli senaryo ve kurgusu ile sevilen yapımlardan The Heavenly Idol 10. bölüm Türkçe altyazılı izleyin.
 1. The Heavenly Idol

  The Heavenly Idol

  İMDb : 8.2 12 Bölüm

      8.2   11.413

  "The Heavenly Idol", Park So Yeon ve Lee So Yoon tarafından yönetilen 2023 Güney Kore drama dizisidir. Rembrary (Kim Min Kyu), dünya dışı bir tarikatın baş rahibidir. Tarikat, yeraltı dünyasını ölümlüler alemine bağlayan bir tanrıya tapar. Ancak bir dizi tuhaf koşul, Rembrary'yi günümüz Güney Kore'sine gönderir - burada Woo Yeon Woo adlı genç bir adamla "ruhlarını" değiştirir. İkincisi, küçük bir K-pop yıldızı - "Vahşi Hayvan" adlı başarısız bir erkek grubunun "görsel merkezi". Rembrary, modern yaşam hakkında, özellikle de K-pop dünyası hakkında hiçbir şey bilmiyor. Sonuç olarak, oyunculuk yapmaya, dans adımlarını öğrenmeye, sahnede performans sergilemeye ve bir K-pop ikonunun katı diyetini uygulamaya çalışırken umutsuzca bunalmış durumda. Her şey kaybolmuş gibi görünse de Woo Yeon Woo'nun en büyük hayranı Kim Dal (Go Bo Gyeol) kariyerinin çökmesine izin vermeyi reddeder. Wild Animal'ın yeni menajeri olur... ve yavaş yavaş grubun gidişatını değiştirmeye başlar! Ancak çok geçmeden ruhlar aleminden K-pop sahnesine geçen tek kişinin Rembrary olmadığı ortaya çıktı. Güçlü bir Kaos kuvveti de dahil olmak üzere diğerleri onu takip etti. Rembrary ve Kim Dal günü kurtarabilecek mi?    
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: The Heavenly Idol
  •  İlk Yayın Tarihi: 15 Şubat 2023
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bıraknız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.