1. Summer Wind 20. Bölüm 20. Bölüm

  Summer Wind 20. Bölüm

  720P Türkçe Altyazı

  6.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    473

  Summer Wind 20. bölüm izle, kaliteli senaryo ve kurgusu ile sevilen yapımlardan Summer Wind 20. bölüm Türkçe altyazılı izleyin.
 1. Summer Wind

  Summer Wind

  İMDb : 7.6 24 Bölüm

      7.6   4.302

  Chongqing'den yetenekli bir sanatçı Xia Yuan Xing'in varlığını, Singapur'dan zengin bir çocuk olan Luo Jia Heng ile bir kalp nakli bağlar. Luo Jia Heng, Xia Yuna Xing'in kalbini kazandığında, müziğe olan sevgisini korudu ve Jia Heng'i, Xia Yuan Xing'in eski arkadaşları Yu Xiao, Dai Ying Xi ve Cheng Feng Ming ile tanıştığı Chongqing'e geri götürdü. Dörtlü birlikte hayranlık ve gözyaşı dolu bir geziye çıktılar.
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: Summer Wind
  •  İlk Yayın Tarihi: 18 Kasım 2022
  •  Bölüm Süresi: 40 Dakika
Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bıraknız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı


Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.