1. Love Better Than Immortality 3. Bölüm 3. Bölüm

  Love Better Than Immortality 3. Bölüm

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    21

  Love Better Than Immortality 3. bölüm izle, Xiao Bai Chun Hua'ya ilk tanıştıklarında ona koca dediğini hatırlatıyor ama hatırlamıyormuş gibi yapıyor. Ona kim olduğunu hatırlayıp hatırlamadığını sorar ama o inkar eder.
 1. Love Better Than Immortality

  Love Better Than Immortality

  İMDb : 7.7 40 Bölüm

      7.7   54

  Love Better Than Immortality dizisinde, Zhao Lu Si gerçek aşkı yaşamak için ölümsüzlüğünden vazgeçen 2196'lı bir kızı canlandırıyor. Sanal makine ona gördüğü ilk kişinin gerçek/kader aşkı olacağını söyler. Modern kızımız uyanır ve Xiao Bai'yi (Wu Jun Yu 吴俊余 tarafından canlandırılan) başrolde bulur. Xiao Bai, Uzun Ömür Meyvesini yediğini ve köy şifacısını öldürdüğünü düşünüyor. Ölmekte olan babasını kurtarmak için Uzun Ömür Meyvesi'ni arayan Xiao Bai, Chuan Hua'dan ya da sözde amnezi vakasından etkilenmez. Uzaklarda bir yerde, Shangguan Qiu Yue (Li Hong Yi 李宏毅 tarafından canlandırılır) Chuan Hua'nın (önceden Hua Xiao Lei) hayatta olduğu haberini alır ama hafızasını kaybeder ve kendisi için onunla buluşmaya karar verir. Love Better Than Immortality, Çin dizilerinde muhtemelen en yaygın drama hikayesini yeniden anlatıyor. Bunun ne olduğunu merak ediyorsanız, gerçek aşkıyla tanıştığı zamanda geçmişe taşınan modern bir kızın hikayesi diyebiliriz. Ancak hikayesi burada bitmiyor, bedenini ele geçirdiği ama hafızasında olmayan kişinin hayatı ve seçimleriyle boğuşmak zorundadır.  
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: Love Better Than Immortality
  •  İlk Yayın Tarihi: 5 Temmuz 2019
  •  Bölüm Süresi: 36 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
TÜMÜNÜ SEÇ
TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.