1. HIStory 2: Crossing the Line 1. Bölüm 1. Bölüm

  HIStory 2: Crossing the Line 1. Bölüm

  720P Türkçe Altyazı

  8.7
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

    2.905

  HIStory 2: Crossing the Line 1. bölüm izle, sevilen yapımlardan biri olan HIStory 2: Crossing the Line 1. bölüm Türkçe altyazılı izle seçeneğiyle Dizifon adresinde sizleri bekliyor.
 1. HIStory 2: Crossing the Line

  HIStory 2: Crossing the Line

  İMDb : 8.3 8 Bölüm

      8.3   1.786

  Üç kabadayı lise öğrencisi, yönettiği voleybol takımı için harika acemiler olacağını düşünen Zi Xuan'ın dikkatini çeker. Sürünün küstah ve kavgacı lideri Yu Hao, başta voleybol oynamakla ilgilenmez. Zi Xuan, Yu Hao'ya voleybolun beklenenden daha zor bir spor olduğunu kanıtladığında, bu onun rekabetçi ruhunu besler ve sporla ilgilenmesini sağlar. Voleybol takımına girdikten sonra, Zi Xuan, Yu Hao'nun titiz koçluğu altında yaptığı becerilerini geliştirmeye çok daha fazla odaklanır. İki adam bir ilişki kurdukça, arkadaşlıkları hızla daha fazla bir şeye dönüşür. Ayrıca ekibin bir parçası, birbirlerine olan çekimlerini bastırmaya çalışan bir çift üvey kardeş olan Yu Hao'nun arkadaşları Zhen Wen ve Zhen Wu'dur. HIStory 2: Crossing the Line, çeşitli voleybol maçlarında antrenman yapan ve rekabet eden bu dört lise öğrencisini takip ediyor. Sonunda yaklaşan voleybol turnuvasına hazırlanırken takımları nasıl olacak?
  •  Durum: Final Yapmış
  •  Orjinal Adı: HIStory 2: Crossing the Line
  •  İlk Yayın Tarihi: 6 Mart 2018
  •  Bölüm Süresi: 25 Dakika
Background

Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bıraknız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    BAY A Ağustos 13, 2022 12:12:25

  Oyuncular yakışıklı falan iyi güzel ama çekim ve kurgu çok iyi değil çekim iyi olsaydı kurgu hataları yok olur aslında ama… prince of tennis dizisini anımsattı onun voleybol versiyonu gibi tabi konu farklı falan fiklan işte…Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.