Ryan Ding

Ding Yuxi (Ryan Ding), 20 Temmuz 1995 Shang Hai, Çin doğumlu Çinli bir aktör.

2017 yılında fantastik aşk filmi My Vampire Senior'da rol aldı. 2018'de "New Smiling Proud Wanderer" dizisinde rol alarak resmen çıkış yaptı. 2020'de "The Romance of Tiger and Rose"da Han Shuo'yu canlandırdığı rolüyle biliniyor.

Ajansı Beijing Enlight Media'dır. 2012'de Ryan Ding, bir reklam çekimine katılırken oyunculuk yapmanın güzelliğini keşfetti. 2013 yılında, Ding Yuxi, Şanghay Film Sanat Akademisi tarafından oyunculuk sınıfına kabul edildi. Daha sonra Şanghay Tiyatro Akademisi'nde Sürekli Eğitim Okulu'nun Yönetmenlik Bölümü'nde okumayı seçti.  X-Men, Black Panther gibi bilim kurgu filmleri gibi yapımları seviyor. Çilek, kiraz, karpuz gibi tüm kırmızı meyveleri yemeyi sever. Favori rengi yeşildir. 5 Milyon adında bir kedisi var. Boş zamanlarında kedisini kızdırmayı, çizim yapmayı, yazı yazmayı ve bazen de mobilyaların yerini değiştirmeyi sever. İlk kez 12-13 yaşında aşık oldu. Özellikle şapkaları sever. Yemek yapabilir. Güveçte olmazsa olmaz yemek maruldur. En sevdiği kıyafeti beyaz bir tişört ve kot pantolon ve ardından bir çift spor ayakkabıdır. Büyük bir parfüm hayranı değil ama meyve gibi kokan sabun takıntısı var. İngiltere'ye gitmek ve İngiliz çocuk oyunlarını izlemek istiyor.

Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.