Zhang Han

Zhang Han, 6 Ekim 1984'te Qiqihar, Heilongjiang, Çin'de dünyaya gelmiştir. 2003 yılında Central Academy of Drama'dan oyunculuk bölümünden mezun oldu ve oyunculuk kariyerine başlamadan önce birçok reklam filminde rol aldı. Şu anda aktris ve model Guli Nazha ile çıkıyor.

Zhang Han, popüler Çin drama televizyon dizisi 'Meteor Shower' ve 'Meteor Shower II'deki rolleriyle ünlü Çinli bir aktör, şarkıcı ve sunucudur. Her zaman oyuncu olmak istemiş olmasına rağmen, Zhang Han kariyerinin başlangıç ​​aşamasında kendinden çok emin bir insan değildi ve kendi oyunculuk becerilerinden şüphe ediyordu. Ayrıca, kamera önünde çıplaklık veya cinsellik konusunda çok rahat değildi. Bu, kendi kafasında kariyer seçimi konusunda biraz kafa karışıklığına neden oldu. Ancak, kendisini tüm dikkatlerin ortasına çeken, kendi yaptığı bir videoydu. Romantik kısa video, kendisine büyük bir hayran kitlesinin yanı sıra oyunculuk becerileri konusunda kendine güven duymasını sağlayan bir avuç olumlu eleştiri kazandı ve sonunda oyuncu olma arzusuna bağlı kalmaya karar verdi. Zhang Han birçok televizyon programında ve başarılı filmlerde rol aldı. İlginç bir şekilde, oyunculuk kariyeri boyunca şarkı söyleme yeteneğini sergileme fırsatı buldu ve oyuncu olarak çalıştığı çeşitli televizyon programlarının müziklerine vokal yaptı. Boss & Me, Here to Heart, If Paris Downcast ve Sunshine of My Life gibi yapımlarla adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.