Yang Mi

Yang Mi, 12 Eylül 1986'da Pekin, Çin'in Xuananwu Bölgesi'nde doğdu. Annesi ev hanımıyken babası polis memuruydu. Şu anda feshedilmiş olan Beijing Xuanwu Deneysel İlköğretim Okulu'ndan mezun olduktan sonra, Pekin Film Akademisi Performans Enstitüsü'ne kaydolmaya devam etti.

Yang Mi, Çinli bir oyuncu ve şarkıcıdır. Oyunculuk becerileriyle hayranları tarafından beğenilen sanatçı, son zamanların en başarılı Çinli ünlülerinden biridir. Yang Mi, oyunculuk kariyerine dört yaşında başladı. 1990'da yönetmen Jialin Chen, ona tarihi televizyon dizisi 'Tang Ming Emperor'da bir rol teklif etti. Dizide Xianning adlı genç bir prensesin rolünü oynadı. Aynı yıl komedi filmi 'Wu Zhuangyuan Su Qier'de rol aldı. Daha sonra ünlü dizi 'Hou Wa' ile televizyona dönmeden önce 1992 yapımı King of Beggars filminde başrol oynadı. 2004 yılında, on yedi yaşındayken, 'Condor Heroes'un Dönüşü' adlı televizyon dizisinde Guo Xiang rolünü oynadı. Ünlü bir Çin kılıç ustası romanından uyarlanan bu romantik dövüş sanatları aksiyon dizisinde önemli bir rol oynadığı sırada hala okulda okuyordu. Dizideki çarpıcı performansı izleyicilerde derin bir etki bıraktı ve oyunculuk kariyerini televizyonda kurdu.

Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.