Vin Zhang

Vin Zhang

Vin Zhang, 19 Ocak 1993'te Çin'de dünyaya gelen ünlü bir aktördür. Eğitim kayıtlarına göre Zhang, 2013 yılında Şanghay Tiyatro Akademisi'ne katıldı ve mezun oldu. Temel eğitimini nerede aldığına dair bir bilgi yok ama futbolcu olmayı umuyordu, ancak daha sonra fikri değişti. 2015 yılında Zhang, Fleet of Time'ın devamı olarak bilinen gençlik dizisi Long Time No See'de ilk kez başrol olarak rol aldı.

2017 yılında Dilraba Dilmurat ile birlikte başarılı tarihi dizilerden biri olan The King's Woman'da erkek ana karakter olarak yer aldı. Otoriter bir imparatoru oynamasıyla büyük beğeni topladı.

2017 yılında, popüler Güney Kore dizisi She Was Pretty'in Çin versiyonu olan romantik komedi  dizi Pretty Li Huizhen'de Dilraba Dilmurat ve Peter Sheng ile birlikte rol aldı ve bir editör olarak izleyicilerin karşısına çıktı. Daha sonra fantastik romantizm dizi Eternal Love'da Hayalet Kabilesi'nden Li Jing adlı şeytani bir prensi canlandırdı. Love O2O, She Was Pretty ve Eternal Love'daki üç farklı karaktere hayat veren Vin Zhang, oyunculuktaki yeteneğiyle herkesin takdirini kazanmayı başardı.

Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.