Song Wei Long

Song Wei Long, 25 Mart 1999'da Çin'in Dalian kentinde doğdu. Aktör ve model olarak çalışmaktadır. Weilong, 16 yaşında bir ajansla anlaşma imzaladı ve arkadaşıyla video çekerken fotoğrafçılar ve yönetim şirketleri tarafından fark edilen "Run for Time" varyete şovu ve talk show "Day Day Up" da yer aldı.

Song Weilong'un eğitimi ve yeterliliği hakkında bilgi vermek gerekirse, sadece 9 yaşındayken klasik dövüş sanatlarına ilgi duydu. Tagou Dövüş Sanatları Okulu mezunudur.

Song Weilong'un oyunculuk kariyeri hakkında, oyunculuk çıkışını 2016 televizyon dizisi Demon Girl 2’de yaptı. O zamandan beri eğlence sektöründe çalışıyor. Ayrıca Long for You (2017), Untouchable Lovers (2018) ve Find Yourself  (2020) gibi popüler film ve televizyon dizilerinde rol aldı.

Şarkı söylemeyi ve dans etmeyi sevmektedir. Okul arkadaşları tarafından zorbalığa uğradığı için kafasında yara izleri vardır. Küçük yaşta dövüş sanatçısı olmak istemesinin nedenlerinden biri de nasıl savaşacağını ve kendini savunacağını öğrenmek istemesidir.

Sorumlu ve ailesine bakan biri olmak istiyor

Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya Mekanı olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.