Rosy Zhao

Rosy Zhao, 9 Kasım 1998 Chengdu, Sichuan, Çin doğumlu oyuncudur. 2018 yılında antik romantizm draması olan Untouchable Lovers’da rol aldı ve böylece şov dünyasına girdi. 2020 yılında The Romance of Tiger and Rose, Dating in the Kitchen ve Love of Thousand Years dizilerindeki rolleriyle tanınmaya başladı.

Ajansı YinheKuyu Media'dır. Eğitim olarak Mingdao Üniversitesi'nde Moda Tasarımı bölümünde okudu. Aktris olmasaydı kostüm tasarımcısı olacağını söylüyor. Seyahat etmeyi ve şarkı söylemeyi sever. Oyun oynamayı sever. Baharatlı yiyecekleri sever. Güveç, acılı ve tenpura sever. Yüzünden en çok o memnun. Alışverişi sever. 3 köpeği ve 1 kedisi var, köpekleri Ba Wan, Mi Dou, Lai Fu, kedisi Rou Rou. De Yunshe komedisini dinlemeyi seven, en sevdiği komedyen Yue Yunpeng. İdeal tip erkek arkadaş olarak şöyle söylemiştir: Wang Yilun'un mizahı, Xiao Zhan'ın şefkati, Wu Junyu'nun Şirin'i, Li Hongyi'nin kurnazlığı. Rosy Zhao, Weibo dışında diğer sosyal medya platformlarında aktif değildir.

Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.