Lin Yi

Lin Yi, Çinli bir televizyon & sinema oyuncusu ve modeldir.  11 Ocak 1999 yılında Hebei, Çin’de doğmuştur. 2019 romantik televizyon dizisi " Put Your Head on My Shoulder "da ' Gu Weiyi ' olarak oynadıktan sonra popülerlik kazandı ve bu ona daha fazla tanınma getirdi. Lin Yi ajans tarafından keşfedildi ve Tangren Media Co. Ltd. ile sözleşme imzaladı,  yurtdışında dans ve performans alanında profesyonel eğitim aldı. Lin Yi, Pekin Spor Üniversitesi'nde Balo Salonu Dansı bölümünde eğitim aldı. Aktör Lin Yi, 2017 yılında Youku idol realite şovu Yakışıklı Gençlik Derneği'nde oyuncu olarak Çin eğlence endüstrisinde çalışmaya başladı. "Put Your Head on My Shoulder" adlı televizyon dizisi ona Çin'de olduğu kadar uluslararası alanda da büyük bir popülerlik kazandırdı.. O zamandan beri eğlence sektöründe aktif ve dramalardan daha fazlasını yaptı. Beatbox yapmayı öğrenmek istiyor. Yetiştirmek istediği evcil hayvan bir kedi yavrusudur. Sevdiği yemek tofudur.  Sevdiği bir kostüm dizisi Chinese Paladin’dir.  En sevdiği çizgi roman dizisi Naruto ve en sevdiği karakter Naruto çünkü kendine çok sadık.  Aktris Xing Fei'ye “akrobatik elf” lakabını takıyor.  Leonardo DiCaprio ile filmlerden hoşlanıyor ve en sevdiği film Aviator.  Her şeyi fazla düşündüğünü ve zaman tepkisinin yavaş olduğunu kabul ediyor.  Issız bir adada olsaydı, Doraemon'un yanında olmasını isterdi.  Müzik dinleyerek ve çizgi roman okuyarak rahatlamayı seviyor. Görünüş takıntılı olmadığını ve onun için kişiliğin en önemli olduğunu söylüyor. Kendini oldukça cüretkâr, yapışkan, duygusal değil ama oldukça dayanıklı, yemek düşkünü değil, canlı olarak tanımlıyor.  Bir realite şovunda yarışmacıydı. Lin Yi'nin ideal tipi: İyi bir kişiliğe sahip nazik bir kızdır.
Lin Yi Haberleri
Heyecan dolu anime arayanlar için tavsiye animeleri sizler için hazırladık. Umarım en çok beğenilen bu anime listesi hoşunuza gider.
  •   300
  •   1
Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.