Janice Wu

Janice Wu (Wu Qian) 26 Eylül 1992'de Hubei, Wuhan'da doğan, Çinli bir aktris. 2014 yılında efsanevi drama Heroes of Sui and Tang Dynasties 4'teki rolüyle ön plana çıktı ve ardından seyirciler tarafından "The Deer and the Cauldron" ile tanındı. 2017 yılında, başrol oynadığı metafizik drama "Fighter of the Destiny", ulusal eşzamanlı TV dizisinin en yüksek derecesini kazandı.

Terazi burcu olan oyuncunun boyu 166 cm ve kilosu da 45kg’dır. Kan grubu B, en sevdiği renk pembedir. Wuhan Üniversitesi Sanat Okulu'nda Tiyatro, Film ve Televizyon Oyunculuğu okudu. Favori kadın oyuncusu Zhou Xun’dur. Favori aktör ise Leslie Cheung olarak belirmiştir. 15 Mart 2021'de Zhang Yujian, Janice Wu ile evli olduğunu itiraf ettiği bir Weibo yayınladı.

Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.