Fair Xing

Fair Xing, 1 Ekim 1994'te Çin'de doğan ünlü bir TV oyuncusudur. Hulunbuir, İç Moğolistan, Çin'de doğdu ve büyüdü. Terazi burcudur. Master Devil Do Not Kiss Me dizisindeki An Chuxia ve 2019 dizisindeki Situ Mo gibi drama dizilerinde rolleriyle tanınan Çinli aktristir. Ayrıca 2019 filmi Ai Xiao Zhong Meng Shi de dahil olmak üzere film gösterimleriyle tanınır.

Kariyerine ilk olarak 2015 yılında Grade One Freshman varyete programında çıkış yaptığında başladı. Daha sonra, ertesi yıl web tabanlı drama dizisi Campus Basketball Situation'da görünmeye devam etti ve bu ona daha fazla takipçi kazandırdı. Aynı zamanda şarkı söyleme kariyeriyle de tanınır ve popüler single'ları "I Will Forever Love the Guy Sitting Opposite Me" ve "Sweet Traces"ı yayınladı. Put Your Head on My Shoulder, Your Highness, The Class Monitor ve Forget You Remember Love gibi dizilerde başrol oynayarak şöhretini arttırmayı başarmıştır. Güncel olarak yapımlarda yer almaya devam etmektedir.

Asya dizileri izle adresine hoş geldiniz. Dizifon olarak Kore dizileri, Çin dizileri, Hint dizileri, Japon dizileri gibi Asya’nın popüler yapımlarını Türkçe altyazılı olarak sizlerle buluşturuyoruz. Dizifon çeviri olarak güvenilir kaynaklar kullanmaktadır. Sitemiz pek çok kişinin beğeneceği tarzda, Asya adresi olarak bilinmektedir. Asya dizileri Türkçe altyazılı izle denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden biri olan Dizifon sizlere hızlı bir site kurmayı amaçlamıştır. Asya dizileri siteleri arasında hem hızlı hem de kaliteli yapımlar ile öne çıkmak istiyoruz. Herkese keyifli seyirler dileriz.